E9 NOCNY BIEG NA CYL

Organizator:
"Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data:
2019-08-04
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
3,6 km
Zgłoszonych:
34
Wystartowało:
28
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
28
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Start

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
3.6km
Czas
brutto
3.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SKUPIEŃ Tomasz 19MUAY RUNNING TEAMSKAWINKIOpen M1M 100:00:0100:29:25.1500:29:27.00 8:107.3
2LISICKI Kamil 13Johnnie Runner TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M2M 200:00:0100:31:20.0500:31:22.00+00:01:558:426.9
3PODSIADŁO Mikołaj 28Grivel-Scarpa-Julbo Team PolskaBIELSKO-BIAŁAOpen M3M 300:00:0100:31:57.4500:31:59.00+00:02:328:526.8
4KĄCKI Tomasz 8PRZENOSZAOpen M4M 400:00:0300:32:25.2000:32:29.00+00:03:029:006.7
5STARZAK Paweł 20SKAWINAOpen M5M 500:00:0200:32:47.5500:32:50.00+00:03:239:066.6
6ZAKOWICZ Paweł 26Piechotą po schodach - ŁódźHALINÓWOpen M6M 600:00:0200:33:10.8500:33:13.00+00:03:469:136.5
7DZIERWA Marcin 2Nowa Huta TeamKRAKÓWOpen M7M 700:00:0200:33:16.1000:33:19.00+00:03:529:146.5
8TWARDOSZ Paweł 29PKS Olimpijczyk GilowiceLANCKORONAOpen M8M 800:00:0100:34:48.6500:34:50.00+00:05:239:406.2
9MŁYNARZ Kamil 251990ŁĘCZNOWOLAOpen M9M 900:00:0000:35:32.2500:35:33.00+00:06:069:526.1
10FIDELUS Jacek 3WCHSZTBRZESKOOpen M10M 1000:00:0300:35:48.3500:35:52.00+00:06:259:566
11MORAWA Mateusz 15Lacho TeamRADZISZÓWOpen M11M 1100:00:0400:35:48.3000:35:53.00+00:06:269:566
12WICHŁACZ Paweł 23KB Manic PoznańSZRENIAWAOpen M12M 1200:00:0500:36:36.3500:36:42.00+00:07:1510:105.9
13KORPALSKI Tomasz 11Akademia Biegowa GdyniaGDAŃSKOpen M13M 1300:00:0400:38:09.9000:38:14.00+00:08:4710:365.7
14KUŚMIERSKI Michał 43No i?BIELSKO-BIAŁAOpen M14M 1400:00:0000:40:05.0000:40:05.00+00:10:3811:085.4
15MALEK Grzegorz 14KIELCEOpen M15M 1500:00:0500:40:37.7000:40:43.00+00:11:1611:175.3
16MROWCA Joanna 16SM KaMosJAWISZÓWOpen K1K 100:00:0200:40:43.3000:40:46.00+00:11:1911:185.3
17BŁADYKO Damian 41oll4fanGDYNIAOpen M16M 1600:00:0600:40:44.8500:40:51.00+00:11:2411:195.3
18KIJANKA Artur 9ZIELONKIOpen M17M 1700:00:0300:41:07.7500:41:11.00+00:11:4411:255.3
19DWORNIK Maciek 1Warczące SzprychyKRAKÓWOpen M18M 1800:00:0300:41:20.4500:41:24.00+00:11:5711:295.2
20KASTELIK Grzegorz 7Adventure MountainsKALNAOpen M19M 1900:00:0000:41:55.0000:41:55.00+00:12:2811:385.2
21TRZCIELIŃSKI Roman 22PSY WarszawaWARSZAWAOpen M20M 2000:00:0300:41:59.0500:42:03.00+00:12:3611:405.1
22DUDZIAK Marek 42BB Runners / DUDIKOM.plJAWORZEOpen M21M 2100:00:0400:44:35.4000:44:40.00+00:15:1312:234.8
23KORBUT Radosław 10SIEDLCEOpen M22M 2200:00:0500:45:44.0000:45:49.00+00:16:2212:424.7
24GRABIAS Aleksandra 6GDAŃSKOpen K2K 200:00:0100:46:00.5000:46:02.00+00:16:3512:464.7
25BARTOSZEWICZ Adam 31OCR PolskaGRYFINOOpen M23M 2300:00:0200:48:02.1000:48:05.00+00:18:3813:204.5
26KUBIAK Edyta 12WODZISLAW SLASKIOpen K3K 300:00:0200:48:46.8500:48:49.00+00:19:2213:334.4
Przekroczony limit czasu: 01:00:00
27PACHURA Kinga 21MSZANA DOLNAOpen K4K 400:00:0002:00:00.0002:00:00.00+01:30:3333:201.8
27ZYCH Katarzyna 240RMF4RT GLADIATORSCZECHOWICE - DZIEDZICEOpen K5K 500:00:0002:00:00.0002:00:00.00+01:30:3333:201.8
Znaleziono 28 wynik(ów)