EFB 10 - MAŁOPOLSKA REKORDOWA DYCHA
Europejski Festiwal Biegowy
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-09-05
Miejsce : Krynica Zdrój
Dystans : 10 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 216
Wystartowało : 168
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 168
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu5 km
5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1LIPIŃSKI Mateusz 521Senior Mężczyzn1M 100:00:0100:15:0000:31:02.8000:31:04.15 3:0619,3
2POCIECHA Tomasz 77TLC GORLICEKRYGSenior Mężczyzn2M 200:00:0100:15:0000:31:44.4000:31:45.85+00:00:413:1018,9
3DOMISZEWSKI Ignacy 105GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PLUSTRZYKI DOLNESenior Mężczyzn3M 300:00:0100:15:0000:31:50.4500:31:51.60+00:00:473:1118,8
4SUŁKOWSKI Rafał 532LIMANOWASenior Mężczyzn4M 400:00:0100:15:0100:33:01.2500:33:02.50+00:01:583:1818,2
5BUŹNIAK Arkadiusz 68BRYGADA BESKIDÓWNOWY SĄCZSenior Mężczyzn5M 500:00:0100:15:1600:34:15.8500:34:17.50+00:03:133:2517,5
6BIEŃ Przemysław 80KS RYGLICE-SEKCJA BIEGOWAJONINYSenior Mężczyzn6M 600:00:0200:15:4400:34:27.7500:34:30.20+00:03:263:2617,4
7DUDCZAK Kacper 158LLKS WSCHOWA SIEŃRYTROSenior Mężczyzn7M 700:00:0200:16:2500:35:03.9500:35:06.70+00:04:023:3017,1
8MALEC Łukasz 32NIEDZICA TEAMNIEDZICAMaster Mężczyzn1M 800:00:0300:16:1700:35:10.7500:35:13.95+00:04:093:3117,1
9WICHA Iwona 124ŁOBODZIŃSKI TEAM/PREFBET SONAROLWARSZAWA - BEMOWOSenior Kobiet1K 100:00:0100:16:4800:35:26.4000:35:28.05+00:04:233:3216,9
10CZYŻ Grzegorz 117GRUPA AZOTY-AUTOMATYKA TARNÓWTARNÓWWeteran Senior Mężczyzn1M 900:00:0200:16:4400:35:48.0000:35:50.15+00:04:463:3416,8
11BOCHNIAK Maciej 529Master Mężczyzn2M 1000:00:0200:16:4300:36:09.9000:36:11.90+00:05:073:3616,6
12GUZOWSKI Dariusz 38TALEX BORZYTUCHOMTRZEBIELINOWeteran Senior Mężczyzn2M 1100:00:0200:16:4400:36:23.2000:36:25.55+00:05:213:3816,5
13POCIECHA Piotr 537Senior Mężczyzn8M 1200:00:0100:16:2000:36:51.1500:36:52.70+00:05:483:4116,3
14RODZOCH Daniel 166WARSZAWASenior Mężczyzn9M 1300:00:0200:17:2100:36:52.7000:36:55.45+00:05:513:4116,3
15CZUBA Wojciech 123CHARTY Z POŁUDNIAPOWROŹNIKMaster Mężczyzn3M 1400:00:0300:16:5500:37:08.2000:37:11.70+00:06:073:4216,2
16KMIEĆ Katarzyna 533PERŁASenior Kobiet2K 200:00:0200:17:3400:37:16.0500:37:18.15+00:06:143:4316,1
17JANUS Jacek 146R.T.C.K. W ŻYCIUPTASZKOWAWeteran Senior Mężczyzn3M 1500:00:0200:16:5200:37:31.8500:37:34.15+00:06:303:4516,0
18DARŁAK Lucasz 420STAJNIA BALONARZESZÓWSenior Mężczyzn10M 1600:00:0200:17:5000:37:37.9000:37:40.35+00:06:363:4516,0
19HEBDA Adrian 107KRAKÓWSenior Mężczyzn11M 1700:00:0200:17:0400:37:46.2000:37:48.80+00:06:443:4615,9
20CHOJNACKI Wiktor 111DWERNIK KAMIEŃ TRAILDWERNIKMaster Mężczyzn4M 1800:00:0200:16:4600:37:55.4500:37:58.20+00:06:543:4715,8
21KULKA-MNICH Regina 153ROPASenior Kobiet3K 300:00:0200:17:5000:38:01.0500:38:03.20+00:06:593:4815,8
22KUBACKI Krzysztof 104LASY PAŃSTWOWEKRAKÓWSenior Mężczyzn12M 1900:00:0300:17:3000:39:16.1500:39:19.40+00:08:153:5515,3
23KRASIŃSKI Marcin 535KRAKÓWMaster Mężczyzn5M 2000:00:0400:18:2900:40:03.7500:40:08.45+00:09:044:0015,0
24GŁÓWKA Michał 121KRAKÓWSenior Mężczyzn13M 2100:00:0300:18:3100:40:14.2500:40:17.30+00:09:134:0114,9
25SKALSKA Anna 142CARBON SILESIA SPORTBYTOMMaster Kobiet1K 400:00:0200:18:4600:40:17.6000:40:20.25+00:09:164:0114,9
26ŚLEPIAK Adam 151STAJNIA BALONANOWY SĄCZSenior Mężczyzn14M 2200:00:0300:18:1500:40:29.7000:40:32.80+00:09:284:0214,8
27SZWAJKA Kacper 81STAJNIA BALONAWROCŁAWSenior Mężczyzn15M 2300:00:0400:19:3600:41:04.6500:41:09.50+00:10:054:0614,6
28KRUK Emilia 450Senior Kobiet4K 500:00:0200:19:3700:41:10.1000:41:12.40+00:10:084:0714,6
29SMOŁUCH Tomasz 141SAINT-GOBAIN SQUAD/ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAMOLKUSZMaster Mężczyzn6M 2400:00:0200:19:1000:41:31.6500:41:34.55+00:10:304:0914,5
30KOMARNICKI David 155NOWY STYL RUNNING TEAMKROSNOSenior Mężczyzn16M 2500:00:0400:18:5700:42:07.9500:42:12.45+00:11:084:1214,2
31JASIULEWICZ Anna 2222BIAŁYSTOK BIEGA TEAMJÓZEFOSŁAWWeteran Senior Kobiet 1K 600:00:0200:19:1000:42:17.6500:42:19.80+00:11:154:1314,2
32STOGOWSKI Grzegorz 16BRAKCHORZÓWMaster Mężczyzn7M 2600:00:1000:19:5400:42:12.0000:42:22.25+00:11:184:1314,2
33NALEPA Paweł 75CHILLOUT CREWBIAŁA NIŻNASenior Mężczyzn17M 2700:00:0400:19:0500:42:19.1500:42:23.90+00:11:194:1314,2
34BRZOZOWICZ Jakub 98TS AKS CHORZÓWŚWIĘTOCHŁOWICEMaster Mężczyzn8M 2800:00:0300:19:3700:42:27.1500:42:30.40+00:11:264:1414,1
35JAWORSKA Wioleta 71TEAM KOPEĆWARSZAWASenior Kobiet5K 700:00:0400:19:4600:42:31.6500:42:36.40+00:11:324:1514,1
36ŚWIRSZCZ Andrzej 27ANAFIZJOTERAPIAZAKRUCZESenior Mężczyzn18M 2900:00:0500:18:5600:42:40.4500:42:46.40+00:11:424:1614,1
37SIKORA Rafał 159GRABINYSenior Mężczyzn19M 3000:00:0600:19:3500:42:42.7000:42:49.35+00:11:454:1614,1
38ZBOROWSKI Józef 459Weteran Senior Mężczyzn4M 3100:00:0300:19:2500:42:48.3500:42:51.40+00:11:474:1614,0
39SIBIK Andrzej 134ITMBW KRAKÓWKRAKÓWSenior Mężczyzn20M 3200:00:0300:19:0000:43:17.8000:43:21.60+00:12:174:1913,9
40HOMA Rafał 507Hotel Klimek****SPASenior Mężczyzn21M 3300:00:0300:20:2900:43:20.8500:43:24.35+00:12:204:2013,8
41DAWID Katarzyna 29JASIENICAMaster Kobiet2K 800:00:0400:20:0800:43:21.0500:43:25.30+00:12:214:2013,8
42LEWCZUK Norbert 534ŁOSICEMaster Mężczyzn9M 3400:00:0700:20:2500:43:44.8000:43:52.35+00:12:484:2213,7
43KOŁEK Tomasz 97NOWY SĄCZSenior Mężczyzn22M 3500:00:0600:20:4600:43:55.7000:44:02.05+00:12:574:2313,7
44STARZEC Malgorzata 102SUSKA GRUPA BIEGOWASUŁKOWICEMaster Kobiet3K 900:00:0500:20:2900:43:56.4500:44:02.30+00:12:584:2313,7
45KAŁUŻYŃSKI Bogdan 506Hotel Klimek****SPAWeteran Senior Mężczyzn5M 3600:00:1200:21:3600:43:50.2000:44:02.60+00:12:584:2313,7
46ISKRZYCKI Andrzej 510Hotel Klimek****SPAWeteran Senior Mężczyzn6M 3700:00:1300:21:3500:43:49.6000:44:02.70+00:12:584:2213,7
47KICZKA Kamil 59DOJO AKADEMIAKRYNICA-ZDRÓJSenior Mężczyzn23M 3800:00:0900:20:5400:43:54.1000:44:03.25+00:12:594:2313,7
48DUBIEL Jaroslaw 137IAC DÜRENJASLOWeteran Senior Mężczyzn7M 3900:00:0800:19:5300:43:57.9500:44:06.65+00:13:024:2313,7
49DUNAL Paweł 90ŚLĘZAK TEAMMIECHÓWMaster Mężczyzn10M 4000:00:1000:21:1100:44:09.7000:44:20.00+00:13:154:2413,6
50KANIA Marian 457Weteran Senior Mężczyzn8M 4100:00:0400:20:1200:44:19.4000:44:23.55+00:13:194:2513,5
51ANDERSON Avash 119LONDONSenior Mężczyzn24M 4200:00:0200:20:4000:44:45.6500:44:48.40+00:13:444:2813,4
52NADRATOWSKI Sławomir 145NOWY SĄCZWeteran Senior Mężczyzn9M 4300:00:0500:20:4900:44:47.9500:44:53.20+00:13:494:2813,4
53SADO Tomasz Sado 2AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWSenior Mężczyzn25M 4400:00:1100:20:4800:44:45.1000:44:56.55+00:13:524:2813,4
54SIDOWSKI Krzysztof 150BBL OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIWeteran Senior Mężczyzn10M 4500:00:0600:20:2400:44:55.5000:45:01.60+00:13:574:2913,4
55SKIBICKI Krzysztof 109D.A.M.Y.R.A.D.E.OŚWIĘCIMWeteran Senior Mężczyzn11M 4600:00:0600:20:3000:44:56.3500:45:02.80+00:13:584:2913,4
56KORULCZYK Katarzyna 149BBL OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIMaster Kobiet4K 1000:00:0600:20:2400:45:14.4500:45:20.70+00:14:164:3113,3
57MAGIERA Marek 152ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran Master Mężczyzn1M 4700:00:0400:20:5300:45:25.7000:45:30.60+00:14:264:3213,2
58STROIŃSKI Franciszek 498Weteran Senior Mężczyzn12M 4800:00:0200:20:2200:45:32.6500:45:34.65+00:14:304:3313,2
59ZOSGÓRNIK Aleksandra 46F4 / O CO BIEGA W KALETACHTARNOWSKIE GÓRYMaster Kobiet5K 1100:00:0300:20:3700:45:39.5000:45:43.30+00:14:394:3313,1
60ZŁOCKI Arkadiusz 144NOWY SĄCZSenior Mężczyzn26M 4900:00:0700:21:0600:45:44.6000:45:51.60+00:14:474:3413,1
61GAJOWSKI Dariusz 531Master Mężczyzn11M 5000:00:0300:21:2600:46:04.6000:46:08.10+00:15:034:3613,0
62ZALEŚNY Janusz 44JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOWeteran Senior Mężczyzn13M 5100:00:0600:21:0900:46:10.9500:46:17.30+00:15:134:3713,0
63ANDRZEJEWSKI Krzysztof 12TYMIENICEWeteran Senior Mężczyzn14M 5200:00:0700:21:1800:46:39.3000:46:47.10+00:15:424:3912,9
64NOWOTNY Marian 63NIEPOŁOMICE BIEGAJĄDAMIENICEWeteran Master Mężczyzn2M 5300:00:1100:20:3700:46:39.3500:46:50.90+00:15:464:3912,9
65DAWID Mateusz 35AQUA FITNESS BIELSKO-BIAŁAJASIENICASenior Mężczyzn27M 5400:00:0400:22:2200:46:54.4000:46:58.60+00:15:544:4112,8
66ŁACNY Łukasz 76NOWY SĄCZSenior Mężczyzn28M 5500:00:0300:21:2300:46:59.3500:47:03.15+00:15:594:4112,8
67ORZYSZEK Roksana 50RYDUŁTOWYSenior Kobiet6K 1200:00:0300:21:4000:47:16.0500:47:19.55+00:16:154:4312,7
68MLEKO Roman 74ITMBW KRAKÓWKRAKÓWWeteran Master Mężczyzn3M 5600:00:0400:21:2400:47:21.3000:47:25.30+00:16:214:4412,7
69DYDA Krzysztof 163KACWINMaster Mężczyzn12M 5700:00:0700:21:1500:47:21.0500:47:28.05+00:16:234:4412,7
70ZBOROWSKI Kazimierz 96KRYNICA-ZDRÓJWeteran Senior Mężczyzn15M 5800:00:0500:22:0200:47:38.1000:47:43.80+00:16:394:4512,6
71GNUTEK Wioletta 130NOWY SĄCZMaster Kobiet6K 1300:00:1100:21:3000:47:36.3500:47:47.50+00:16:434:4512,6
72SKAWIŃSKA Justyna 125SANOKMaster Kobiet7K 1400:00:0700:21:3200:47:42.8500:47:49.90+00:16:454:4612,6
73NOWOTNY Jarosław 517Master Mężczyzn13M 5900:00:1200:21:5300:47:43.0500:47:55.25+00:16:514:4612,6
74KAPRAL Adam 114DWERNIK KAMIEŃ TRAILDWERNIKWeteran Senior Mężczyzn16M 6000:00:0800:22:1300:47:58.0500:48:06.30+00:17:024:4712,5
75WESOŁOWSKI Robert 536DĘBLINMaster Mężczyzn14M 6100:00:1300:22:2700:47:54.7500:48:07.80+00:17:034:4712,5
76SZYMAŃSKI Michał 133NOWY SĄCZMaster Mężczyzn15M 6200:00:1100:21:5800:47:58.2500:48:09.40+00:17:054:4712,5
77NALEPA Maciek 84NOWY SĄCZMaster Mężczyzn16M 6300:00:0900:21:5200:48:16.0500:48:25.50+00:17:214:4912,4
78JOŃSKI Tomasz 522Senior Mężczyzn29M 6400:00:0200:23:4500:48:23.1000:48:25.80+00:17:214:5012,4
79FIRLEJ Anna 2176NOWY SĄCZMaster Kobiet8K 1500:00:0800:22:3200:48:18.0000:48:26.55+00:17:224:4912,4
80DOMISZEWSKI Wojciech 165USTRZYKI DOLNEWeteran Senior Mężczyzn17M 6500:00:0700:22:1300:48:23.2500:48:31.15+00:17:274:5012,4
81DAWID Piotr 30JASIENICAWeteran Senior Mężczyzn18M 6600:00:0700:22:0100:48:41.9000:48:49.45+00:17:454:5212,3
82KILAR Marcin 519KRAKÓWMaster Mężczyzn17M 6700:00:0700:22:0900:48:53.1500:49:00.35+00:17:564:5312,3
83HERMAN Ireneusz 67SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMaster Mężczyzn18M 6800:00:0900:22:5900:49:13.6000:49:23.50+00:18:194:5512,2
84KICZKA Natalia 60DOJO AKADEMIA SPORTOWA MUSZYNAMUSZYNASenior Kobiet7K 1600:00:0800:23:3300:49:15.8000:49:24.40+00:18:204:5512,2
85WIŚNIEWSKA Anna 129STREFA FITGRODZISK MAZOWIECKISenior Kobiet8K 1700:00:0900:22:4600:49:48.3500:49:57.85+00:18:534:5812,0
86MORDARSKI Jacek 118BIEGAM BO LUBIĘNAWOJOWAWeteran Master Mężczyzn4M 6900:00:0500:22:5700:50:10.1500:50:15.90+00:19:115:0112,0
87SOWA Jacek 525RZESZÓWMaster Mężczyzn19M 7000:00:1500:23:1400:50:04.5500:50:19.55+00:19:155:0012,0
88PŁYWACZYK Maciej 147TEAM PLESZEWPLESZEWWeteran Senior Mężczyzn19M 7100:00:0500:23:0900:50:31.0500:50:36.40+00:19:325:0311,9
89PILCH Marek 419GŁOS SENIORA.Weteran Master Mężczyzn5M 7200:00:0300:22:2500:50:45.9500:50:49.00+00:19:445:0411,8
90DALEWSKI Michał 58NOWY SĄCZMaster Mężczyzn20M 7300:00:0900:23:0500:50:42.9500:50:52.10+00:19:475:0411,8
91PANEK Marek 526Senior Mężczyzn30M 7400:00:1400:24:0400:50:57.6000:51:12.30+00:20:085:0511,8
92TRELA Jacek 115AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWWeteran Master Mężczyzn6M 7500:00:1100:24:1600:51:11.5500:51:23.45+00:20:195:0711,7
93WITEK Natalia 8AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWSenior Kobiet9K 1800:00:1100:24:1700:51:12.4500:51:23.60+00:20:195:0711,7
94DUBIEL Beata 138IAC DÜRENJASLOWeteran Senior Kobiet 2K 1900:00:0900:23:0300:51:23.7500:51:33.55+00:20:295:0811,7
95WÓJTOWICZ Paweł 472Weteran Senior Mężczyzn20M 7600:00:1400:22:5700:51:23.3000:51:38.25+00:20:345:0811,7
96WRĘCZYCKA Iwona 43O CO BIEGA W KALETACHKALETYWeteran Senior Kobiet 3K 2000:00:0500:23:3200:51:35.1500:51:40.60+00:20:365:0911,6
97LACHCIK Iwona 527Master Kobiet9K 2100:00:0600:23:3400:51:46.9000:51:53.75+00:20:495:1011,6
98NOWIK Jerzy 110HAJNÓWKAWeteran Senior Mężczyzn21M 7700:00:1200:23:5200:51:59.4000:52:11.65+00:21:075:1111,5
99RZEMIŃSKA Kinga 99STRÓŻESenior Kobiet10K 2200:00:0500:23:3500:52:10.8000:52:16.65+00:21:125:1311,5
100RÓZYCKA Iwona 94NOWY SĄCZMaster Kobiet10K 2300:00:1000:23:3200:52:24.5500:52:34.60+00:21:305:1411,5
101OLEŚ Rafał 508Hotel Klimek****SPASenior Mężczyzn31M 7800:00:1200:24:0600:52:38.1500:52:50.40+00:21:465:1511,4
102PIĘTA Marlena 66OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIMaster Kobiet11K 2400:00:1300:25:0500:52:42.5000:52:55.85+00:21:515:1611,4
103PRZYSTAŚ Agata 127FORREST KRYNICAKRYNICA-ZDRÓJMaster Kobiet12K 2500:00:0900:24:3700:53:14.3000:53:24.00+00:22:195:1911,3
104KALBARCZYK Waldemar 474Weteran Master Mężczyzn7M 7900:00:0500:24:4000:53:36.9500:53:42.30+00:22:385:2111,2
105MRÓZ Teresa 53KRYNICA- ZDRÓJWeteran Senior Kobiet 4K 2600:00:0500:24:5300:53:37.7000:53:43.10+00:22:385:2111,2
106KRÓL Edyta 511Senior Kobiet11K 2700:00:0300:24:5400:53:53.9500:53:57.45+00:22:535:2311,1
107MAZUR Oliwer 62O CO BIEGA W KALETACHKALETYSenior Mężczyzn32M 8000:00:0400:24:1900:54:11.9000:54:16.20+00:23:125:2511,1
108GAJDA Beata 40#YOLOTEAMKRAKÓWWeteran Senior Kobiet 5K 2800:00:1000:24:2300:54:09.5500:54:20.40+00:23:165:2411,1
109CYRAN Andrzej 10NOWY ŻMIGRÓD BIEGANOWY ŻMIGRÓDWeteran Senior Mężczyzn22M 8100:00:1700:25:5200:54:27.1500:54:44.40+00:23:405:2611,0
110BALON Adam 140KROSNOSenior Mężczyzn33M 8200:00:1300:26:5600:54:43.3500:54:56.70+00:23:525:2811,0
111SZOZDA Damian 487JAWORZNOSenior Mężczyzn34M 8300:00:1600:25:0000:55:00.7500:55:17.25+00:24:135:3010,9
112MUCHA Orest 128WIĘCKIMaster Mężczyzn21M 8400:00:0500:23:0700:55:23.9500:55:29.10+00:24:245:3210,8
113REPELEWICZ Natalia 56NOWY SĄCZSenior Kobiet12K 2900:00:1200:25:4100:55:18.3000:55:30.70+00:24:265:3110,8
114SZEWCZYK Nina 69NOWY SĄCZSenior Kobiet13K 3000:00:1200:24:3600:55:24.3500:55:36.80+00:24:325:3210,8
115STANEK Tomasz 538Weteran Senior Mężczyzn23M 8500:00:0700:24:1700:55:29.2500:55:37.05+00:24:325:3210,8
116POLAK Bogusława 57JAWORNIK301Weteran Senior Kobiet 6K 3100:00:0500:25:0100:55:37.2000:55:42.85+00:24:385:3310,8
117KACZMAREK Mariusz 161BBLKRAKÓWSenior Mężczyzn35M 8600:00:1500:25:3100:55:35.6500:55:51.60+00:24:475:3310,8
118BURNUS Beata 101KRAKÓWMaster Kobiet13K 3200:00:1300:25:4500:56:09.6500:56:22.80+00:25:185:3610,7
119MAZUR Danka 61O CO BIEGA W KALETACHKALETYWeteran Senior Kobiet 7K 3300:00:0600:25:0300:56:28.0500:56:34.20+00:25:305:3810,6
120KOŁAKOWSKI Dariusz 122ŚWIDWINWeteran Senior Mężczyzn24M 8700:00:0600:23:3200:56:28.1500:56:34.70+00:25:305:3810,6
121MICHNO Agata 132KRAKÓWSenior Kobiet14K 3400:00:1100:26:3800:56:29.4500:56:41.20+00:25:375:3810,6
122SZEWCZYK Bożena 154KACWINWeteran Senior Kobiet 8K 3500:00:0700:25:1800:56:37.0500:56:44.30+00:25:405:3910,6
123SOSNOWSKA Stella 13BEŁCHATÓWMaster Kobiet14K 3600:00:0700:25:2300:56:41.1000:56:48.75+00:25:445:4010,6
124SPYRKA Ewelina 136LUBIEŃSenior Kobiet15K 3700:00:0800:26:2400:57:07.6000:57:16.30+00:26:125:4210,5
125SKIBA Kamila 157CHEŁMMaster Kobiet15K 3800:00:0900:26:4500:57:47.9500:57:57.60+00:26:535:4610,4
126KOSMALA Przemek 73RADOMSenior Mężczyzn36M 8800:00:1600:27:5400:57:42.1500:57:58.20+00:26:545:4610,4
127MŁOCKA Agata 524Senior Kobiet16K 3900:00:1000:25:0400:58:09.7500:58:19.90+00:27:155:4810,3
128SZWACZKA Sebastian 106WARSZAWAMaster Mężczyzn22M 8900:00:0500:26:2900:58:20.3500:58:26.30+00:27:225:5010,3
129PIĄTEK Paweł 528Weteran Senior Mężczyzn25M 9000:00:1300:26:3200:58:13.2500:58:27.20+00:27:235:4910,3
130KRAWCZYK Jakub 82BERESTSenior Mężczyzn37M 9100:00:0500:25:5300:58:30.6000:58:35.65+00:27:315:5110,3
131MICHALIK Karolina 2134NOWY SĄCZMaster Kobiet16K 4000:00:0800:27:5400:58:33.7500:58:41.85+00:27:375:5110,2
132BRZESKI Mirosław 64NOWY SĄCZMaster Mężczyzn23M 9200:00:1500:28:1300:58:46.0000:59:01.15+00:27:575:5210,2
133BRZESKA Iwona 65NOWY SĄCZMaster Kobiet17K 4100:00:1400:28:1300:58:47.1500:59:01.35+00:27:575:5210,2
134URBANIAK Anna 523Weteran Senior Kobiet 9K 4200:00:1000:25:0100:58:55.0000:59:05.60+00:28:015:5310,2
135KACZOR Lukasz 100ŁUKASZ KACZORKRAKÓWMaster Mężczyzn24M 9300:00:1300:26:1200:59:09.5500:59:23.05+00:28:185:5410,1
136JASTRZĘBSKA Barbara 160KRYNICA-ZDRÓJWeteran Senior Kobiet 10K 4300:00:1200:25:4300:59:18.9000:59:31.40+00:28:275:5510,1
137FLOREK Beata 9ŁYSA GÓRAMaster Kobiet18K 4400:00:0700:26:2200:59:25.2000:59:32.70+00:28:285:5610,1
138FLOREK Tomasz 7ŁYSA GÓRAMaster Mężczyzn25M 9400:00:0700:26:2600:59:25.3500:59:32.95+00:28:285:5610,1
139JANIK Zofia 493Senior Kobiet17K 4500:00:1100:29:2900:59:58.2001:00:09.65+00:29:055:5910,0
140STAJSZCZYK Barbara 113NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMaster Kobiet19K 4600:00:1300:27:4801:00:11.2001:00:24.80+00:29:206:0110,0
141KOPACKA Wioletta 11TARNÓWMaster Kobiet20K 4700:00:0000:27:1401:00:55.2001:00:55.20+00:29:516:059,8
142MARKIEWICZ Urszula 468Senior Kobiet18K 4800:00:1100:27:4901:00:51.7501:01:03.10+00:29:586:059,9
143BAŁAZIŃSKA Anna 88MIECHÓWMaster Kobiet21K 4900:00:1000:27:3501:01:22.9001:01:33.45+00:30:296:089,8
144BAŁAZIŃSKI Sebastian 89MIECHÓWMaster Mężczyzn26M 9500:00:1000:27:3601:01:25.5001:01:35.85+00:30:316:089,8
145NOWAK Paulina 26BOCHNIAMaster Kobiet22K 5000:00:1500:28:1101:02:06.7001:02:22.35+00:31:186:129,7
146PIĄTKOWSKI Paweł 23BOCHNIAMaster Mężczyzn27M 9600:00:1500:28:1001:02:06.9501:02:22.40+00:31:186:129,7
147KRÓL Natalia 83LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYKOŃSKOWOLASenior Kobiet19K 5100:00:0300:26:5201:03:04.4001:03:08.35+00:32:046:189,5
148MARASOIU Eveline 162WARSAWSenior Kobiet20K 5200:00:0001:03:23.0001:03:23.00+00:32:186:209,5
149KILAR Anna 518Senior Kobiet21K 5300:00:1200:28:5601:03:18.6501:03:31.20+00:32:276:199,5
150WÓJTOWICZ Zdzisław 530Weteran Master Mężczyzn8M 9700:00:1100:29:0201:03:29.1501:03:40.45+00:32:366:209,5
151STOPNICKI Ignacy 116TUPOT USTKAUSTKAWeteran Master Mężczyzn9M 9800:00:0800:28:4901:03:47.4501:03:55.85+00:32:516:229,4
152BOŻEK Agnieszka 112NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMaster Kobiet23K 5400:00:1400:29:4701:04:02.2501:04:16.65+00:33:126:249,4
153SOJKA Małgorzata 495Master Kobiet24K 5500:00:1400:29:4601:04:03.0001:04:17.05+00:33:126:249,4
154SZCZEPOCKI Andrzej 31Weteran Senior Mężczyzn26M 9900:00:1400:29:5001:04:10.1501:04:24.70+00:33:206:259,4
155ZAWIŚLAN Agnieszka 167KRYNICA-ZDRÓJSenior Kobiet22K 5600:00:0900:27:0201:04:26.8501:04:36.55+00:33:326:269,3
156HABEL Ewa 509Hotel Klimek****SPAMaster Kobiet25K 5700:00:1300:29:3901:04:45.8501:04:58.85+00:33:546:289,3
157BEDNAREK-KŁOS Sandra 91OPOLESenior Kobiet23K 5800:00:1000:30:0601:04:57.1501:05:07.70+00:34:036:299,2
157BŁASZCZUK-MALIK Ewa 95ZAGÓRZESenior Kobiet23K 5800:00:1000:30:0601:04:57.1501:05:07.70+00:34:036:299,2
159BAŁAZIŃSKI Mieczysław 520Weteran Master Mężczyzn10M 10000:00:0800:29:0101:05:51.5001:06:00.35+00:34:566:359,1
160WRONICZ Zygmunt 164KRYNICA-ZDRÓJWeteran Master Mężczyzn11M 10100:00:1300:30:0301:06:03.8001:06:16.80+00:35:126:369,1
161PABIAN Katarzyna 481KRAKÓWSenior Kobiet25K 6000:00:1700:30:4501:07:39.6001:07:57.20+00:36:536:458,9
162TALAGA Konrad 482TARNINA DOLNASenior Mężczyzn38M 10200:00:1800:30:4501:07:43.6501:08:01.70+00:36:576:468,9
163STANEK Agnieszka 143ŁAPSZE NIŻNEMaster Kobiet26K 6100:00:0700:30:0001:08:31.6501:08:38.95+00:37:346:518,8
164MIELCZAREK Halina 5AM.TRENER TEAMOPOLEWeteran Senior Kobiet 11K 6200:00:0900:29:4401:08:51.2001:09:00.35+00:37:566:538,7
165MIELCZAREK Grzegorz 15AM.TRENER TEAMOPOLEWeteran Senior Mężczyzn27M 10300:00:0900:29:4401:08:51.5501:09:00.95+00:37:566:538,7
166WIKTOREK Jadwiga 467Weteran Master Kobiet1K 6300:00:1100:31:1501:08:59.8001:09:11.65+00:38:076:538,7
167MUSZ Helena 452KRYNICAWeteran Master Kobiet2K 6400:00:0400:31:1501:11:21.1501:11:25.45+00:40:217:088,4
168ŚLIWA Maciej 156BRAKKRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn28M 10400:00:1000:37:0501:21:52.5501:22:03.10+00:50:588:117,3
Znaleziono 168 wynik(ów)