Organiser : | Fundacja Na Ratunek |
Date : | 2022-06-25 |
Place : | Krynica Zdrój |
Distance : | 101 km |
Map : | Show |
Registered : | 157 |
Started : | 130 |
Not finished : | 31 |
Finished : | 99 |
On the track : | 0 |
Classifications acc. to categories:
All | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Diament Kobiet | Diament Mężczyzn
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Start time | Jaworzyna Krynicka 12km | Łabowska Hala 22km | Szczawnik 48km | Jaworzyna Krynicka 52km | Krynica 60km | Przełęcz Beskid 73km | Przełęcz Beskid 85km | Tylicz 93km | Net time 101km | Clock time 101km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZISIMOPOULOS Fotis | 2 | KASIMIS TRAINING SAUCONY GREECE | . | Master Mężczyzn | 1 | M 1 | 00:00:02 | 01:06:02 | 01:53:08 | 03:40:49 | 04:25:25 | 05:04:32 | 06:12:49 | 07:36:30 | 08:26:10 | 09:05:07.95 | 09:05:10.00 | 5:23 | 11.1 (100%) | ||
2 | GRZĄDZIEL Dominik | 8 | ATTIQ TEAM | DZIEKANOWICE | Master Mężczyzn | 2 | M 4 | 00:00:02 | 01:15:48 | 02:09:21 | 04:12:08 | 05:03:57 | 05:45:57 | 07:01:55 | 08:27:16 | 09:21:52 | 10:00:12.70 | 10:00:15.65 | +00:55:05 (9.2%) | 5:56 | 10.1 (91.0%) | |
3 | PILLEY Morgan | 5 | . | Master Mężczyzn | 3 | M 7 | 00:00:02 | 01:13:00 | 02:08:26 | 04:23:39 | 05:14:36 | 06:01:11 | 07:22:00 | 09:16:50 | 10:24:10 | 11:17:22.45 | 11:17:24.85 | +02:12:14 (19.5%) | 6:42 | 8.9 (80.2%) | ||
4 | BARAN Artur | 64 | DOBRA | Master Mężczyzn | 4 | M 9 | 00:00:05 | 01:18:41 | 02:14:05 | 04:40:13 | 05:35:26 | 06:25:04 | 07:51:43 | 09:37:45 | 10:44:35 | 11:32:24.65 | 11:32:29.95 | +02:27:19 (21.3%) | 6:51 | 8.8 (79.3%) | ||
5 | WANTUCH Marcin | 147 | CHOJNIK | Master Mężczyzn | 5 | M 11 | 00:00:06 | 01:23:21 | 02:24:01 | 04:51:11 | 05:49:01 | 06:41:03 | 08:14:05 | 10:05:42 | 11:20:46 | 12:11:09.65 | 12:11:16.20 | +03:06:06 (25.4%) | 7:14 | 8.3 (74.8%) | ||
6 | SOBCZAK Henryk | 115 | NOWY TARG | Master Mężczyzn | 6 | M 13 | 00:00:03 | 01:17:58 | 02:12:37 | 04:27:21 | 05:28:35 | 06:22:51 | 08:13:06 | 10:18:56 | 11:34:16 | 12:24:28.90 | 12:24:32.20 | +03:19:22 (26.8%) | 7:22 | 8.1 (73.0%) | ||
7 | MIKA Andrzej | 99 | PRZEDWOJEWSKI TEAM | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 7 | M 14 | 00:00:05 | 01:22:30 | 02:21:36 | 04:44:52 | 05:50:00 | 06:43:20 | 08:22:45 | 10:25:32 | 11:48:37 | 12:43:18.05 | 12:43:23.30 | +03:38:13 (28.6%) | 7:33 | 7.9 (71.2%) | |
8 | TATARA Mateusz | 154 | RUN-G | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 8 | M 17 | 00:00:05 | 01:23:47 | 02:25:33 | 05:03:03 | 06:08:37 | 07:06:00 | 08:43:46 | 10:53:46 | 12:15:32 | 13:13:18.45 | 13:13:23.45 | +04:08:13 (31.3%) | 7:51 | 7.6 (68.5%) | |
9 | REJ Mirosław | 44 | BARTOSZ GORCZYCA TEAM | MIELEC | Master Mężczyzn | 9 | M 18 | 00:00:09 | 01:37:30 | 02:44:51 | 05:24:40 | 06:29:11 | 07:27:52 | 09:07:27 | 11:11:27 | 12:27:29 | 13:23:10.15 | 13:23:19.25 | +04:18:09 (32.1%) | 7:57 | 7.5 (67.6%) | |
10 | TAZBIR Grzegorz | 40 | BĘDZIN | Master Mężczyzn | 10 | M 20 | 00:00:05 | 01:25:58 | 02:29:20 | 05:03:48 | 06:15:19 | 07:10:38 | 09:03:24 | 11:18:31 | 12:36:47 | 13:27:57.80 | 13:28:03.25 | +04:22:53 (32.5%) | 7:59 | 7.5 (67.6%) | ||
11 | BOCHENEK Miłosz | 32 | TWORÓG | Master Mężczyzn | 11 | M 22 | 00:00:04 | 01:36:56 | 02:45:15 | 05:29:19 | 06:35:36 | 07:36:03 | 09:13:56 | 11:27:36 | 12:51:32 | 13:52:15.80 | 13:52:20.45 | +04:47:10 (34.5%) | 8:14 | 7.3 (65.8%) | ||
12 | ROHAN Łukasz | 102 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 12 | M 24 | 00:00:11 | 01:26:05 | 02:25:02 | 05:11:50 | 06:22:38 | 07:24:07 | 09:09:51 | 11:41:18 | 13:12:55 | 14:14:39.45 | 14:14:51.30 | +05:09:41 (36.2%) | 8:27 | 7.1 (64.0%) | |
13 | KOCIK Maciej | 23 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 13 | M 27 | 00:00:10 | 01:35:14 | 02:44:29 | 05:36:39 | 06:51:48 | 08:06:05 | 10:02:04 | 12:29:54 | 14:04:46 | 14:59:13.20 | 14:59:23.20 | +05:54:13 (39.4%) | 8:54 | 6.7 (60.4%) | ||
14 | PABIS Marek | 87 | KOBYLANKA | Master Mężczyzn | 14 | M 28 | 00:00:05 | 01:33:54 | 02:41:56 | 05:35:34 | 06:50:05 | 08:07:56 | 09:56:14 | 12:27:39 | 13:59:00 | 15:03:54.70 | 15:04:00.00 | +05:58:50 (39.7%) | 8:56 | 6.7 (60.4%) | ||
15 | CIENIAWSKI Piotr | 46 | CSRG | BYTOM | Master Mężczyzn | 15 | M 29 | 00:00:11 | 01:37:19 | 02:48:15 | 05:56:55 | 07:06:27 | 08:13:09 | 10:03:57 | 12:39:38 | 14:13:22 | 15:18:30.55 | 15:18:42.40 | +06:13:32 (40.7%) | 9:05 | 6.6 (59.5%) | |
16 | GRĘBOWIEC Mateusz Grębowiec | 33 | TSA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Master Mężczyzn | 16 | M 33 | 00:00:09 | 01:37:34 | 02:48:19 | 06:03:48 | 07:17:49 | 08:36:10 | 10:35:53 | 13:24:31 | 14:50:15 | 15:47:24.25 | 15:47:33.80 | +06:42:23 (42.5%) | 9:22 | 6.4 (57.7%) | |
17 | BANASZCZYK Mariusz | 30 | EDC.TEAM.ACTIVE | KASZEWICE | Master Mężczyzn | 17 | M 42 | 00:00:08 | 01:52:40 | 03:14:25 | 06:35:18 | 07:50:49 | 09:14:46 | 11:14:14 | 14:03:09 | 15:34:31 | 16:41:53.80 | 16:42:02.65 | +07:36:52 (45.6%) | 9:55 | 6 (54.1%) | |
18 | KOWALCZYK Aleksander | 21 | DZIERĄŻNIA | Master Mężczyzn | 18 | M 44 | 00:00:11 | 01:51:30 | 03:04:43 | 06:20:41 | 07:34:05 | 08:56:33 | 11:02:57 | 13:47:06 | 15:28:25 | 16:44:10.70 | 16:44:22.55 | +07:39:12 (45.7%) | 9:56 | 6 (54.1%) | ||
19 | JANUSZEWSKI Karol | 141 | BIEGAM U KOLESI | MONTOWO | Master Mężczyzn | 19 | M 47 | 00:00:07 | 01:45:01 | 03:02:58 | 06:15:56 | 07:30:58 | 08:43:53 | 10:50:18 | 13:38:40 | 15:31:10 | 17:03:16.75 | 17:03:24.15 | +07:58:14 (46.7%) | 10:07 | 5.9 (53.2%) | |
20 | KIDA Marek | 111 | NOWE CHECHLO | Master Mężczyzn | 20 | M 48 | 00:00:07 | 01:29:55 | 02:35:57 | 05:42:34 | 07:02:42 | 08:24:49 | 10:35:31 | 13:46:07 | 15:50:14 | 17:09:58.30 | 17:10:05.90 | +08:04:55 (47.1%) | 10:11 | 5.9 (53.2%) | ||
21 | PĄCZKA Przemyslaw | 8002 | ZIMOWA PONIEWIERKA TEAM | BRZÓZA KRÓLEWSKA | Master Mężczyzn | 21 | M 49 | 00:00:14 | 01:57:39 | 03:19:50 | 06:50:01 | 08:19:00 | 09:50:56 | 11:52:16 | 14:33:57 | 16:08:34 | 17:11:22.70 | 17:11:36.70 | +08:06:26 (47.2%) | 10:12 | 5.9 (53.2%) | |
22 | KRUPIANIK Tomasz | 110 | WROCŁAW | Master Mężczyzn | 22 | M 50 | 00:00:10 | 01:52:23 | 03:11:34 | 06:34:32 | 07:55:26 | 09:21:46 | 11:33:57 | 14:32:40 | 16:11:44 | 17:17:59.75 | 17:18:10.45 | +08:13:00 (47.5%) | 10:16 | 5.8 (52.3%) | ||
23 | KRÓL Marcin | 123 | PRO 366 | SŁUPCA | Master Mężczyzn | 23 | M 51 | 00:00:14 | 01:52:38 | 03:11:05 | 06:34:30 | 07:55:25 | 09:21:43 | 11:33:56 | 14:32:44 | 16:12:02 | 17:18:15.35 | 17:18:29.70 | +08:13:19 (47.5%) | 10:16 | 5.8 (52.3%) | |
24 | MALARCZYK Sławomir | 149 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Master Mężczyzn | 24 | M 52 | 00:00:08 | 02:04:21 | 03:27:04 | 06:52:21 | 08:14:12 | 09:38:00 | 11:42:47 | 14:35:39 | 16:17:59 | 17:31:54.95 | 17:32:03.10 | +08:26:53 (48.2%) | 10:24 | 5.8 (52.3%) | |
25 | BALON Piotr | 73 | BAKOMAT U(L)TRA TEAM | KROSNO | Master Mężczyzn | 25 | M 53 | 00:00:11 | 01:51:05 | 03:12:02 | 06:31:01 | 07:51:43 | 09:24:32 | 11:39:12 | 14:35:10 | 16:21:06 | 17:41:26.65 | 17:41:37.90 | +08:36:27 (48.6%) | 10:30 | 5.7 (51.4%) | |
26 | KUŚMIERCZYK Piotr | 52 | ROZBIEGAJMY RADOMSKO/GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | RADOMSKO | Master Mężczyzn | 26 | M 54 | 00:00:06 | 01:52:29 | 03:14:24 | 06:35:19 | 07:56:44 | 09:14:49 | 11:39:40 | 14:40:35 | 16:28:30 | 17:54:45.05 | 17:54:52.00 | +08:49:42 (49.3%) | 10:38 | 5.6 (50.5%) | |
27 | DEC Mirosław | 136 | TRUCHT TEAM OPOLE | OPOLE | Master Mężczyzn | 27 | M 56 | 00:00:04 | 01:52:48 | 03:14:19 | 06:33:42 | 07:59:33 | 09:29:55 | 11:40:57 | 14:54:05 | 16:46:08 | 18:03:55.15 | 18:03:59.35 | +08:58:49 (49.7%) | 10:43 | 5.6 (50.5%) | |
28 | ZADROŻNY Piotr | 119 | BIEGIEM DO 100TKI | HALINÓW | Master Mężczyzn | 28 | M 58 | 00:00:07 | 01:54:51 | 03:14:33 | 06:42:49 | 08:06:57 | 09:43:42 | 11:59:46 | 15:09:04 | 16:53:39 | 18:15:11.55 | 18:15:19.40 | +09:10:09 (50.2%) | 10:50 | 5.5 (49.5%) | |
29 | GOLEŚ Grzegorz | 79 | ULTRA WYJADACZE | LEŻAJSK | Master Mężczyzn | 29 | M 64 | 00:00:10 | 01:54:47 | 03:19:44 | 06:49:13 | 08:22:05 | 10:38:34 | 13:15:23 | 15:49:59 | 17:31:44 | 18:50:55.80 | 18:51:05.90 | +09:45:55 (51.8%) | 11:11 | 5.4 (48.6%) | |
30 | GINTER Grzegorz | 108 | AZS COLLEGIUM MEDICUM UJ | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 30 | M 67 | 00:00:08 | 02:00:32 | 03:25:23 | 07:08:16 | 08:41:29 | 10:19:35 | 12:41:44 | 16:09:19 | 17:52:04 | 19:13:30.40 | 19:13:39.20 | +10:08:29 (52.7%) | 11:25 | 5.3 (47.7%) | |
31 | ZIĘTEK Waldemar | 106 | STARA WIEŚ | Master Mężczyzn | 31 | M 69 | 00:00:06 | 02:01:20 | 03:30:25 | 07:27:30 | 08:53:55 | 10:35:36 | 13:09:17 | 16:18:21 | 18:19:14 | 19:49:46.30 | 19:49:53.10 | +10:44:43 (54.2%) | 11:46 | 5.1 (45.9%) | ||
32 | KANTOR Sebastian | 58 | RUN 4 FUN TEAM | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 32 | M 72 | 00:00:15 | 02:05:05 | 03:38:32 | 07:50:17 | 09:19:06 | 11:12:27 | 13:53:04 | 16:59:58 | 18:41:59 | 19:58:44.90 | 19:59:00.60 | +10:53:50 (54.5%) | 11:52 | 5.1 (45.9%) | |
33 | POCIĘGIEL Michał | 109 | SKAWINA BIEGA | RADZISZÓW | Master Mężczyzn | 33 | M 73 | 00:00:11 | 02:00:29 | 03:29:47 | 07:35:50 | 09:12:50 | 11:10:11 | 13:45:23 | 16:54:49 | 20:18:43.50 | 20:18:54.90 | +11:13:44 (55.3%) | 12:03 | 5 (45.0%) | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||||||||
SKUPIEŃ Tomasz | 18 | SKAWINKI | Master Mężczyzn | DNF | 01:16:14 DNF | 02:09:24 DNF | 04:04:48 DNF | 04:53:58 DNF | 05:34:41 DNF | 06:52:07 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
KOSCIELNIK Krzysztof | 41 | TEAM PAPRY | TYCHY | Master Mężczyzn | DNF | 01:18:48 DNF | 02:14:28 DNF | 04:58:05 DNF | 06:03:18 DNF | 07:04:02 DNF | 09:20:48 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
OBARA Michał | 50 | BOGUŚ I LUCEK | KIELCE | Master Mężczyzn | DNF | 01:40:55 DNF | 02:57:39 DNF | 06:13:29 DNF | 07:48:47 DNF | 09:01:49 DNF | 11:27:06 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
CZUPKIEWICZ Michał | 127 | TRUCHT TEAM OPOLE | OPOLE | Master Mężczyzn | DNF | 01:42:37 DNF | 02:56:15 DNF | 06:12:14 DNF | 07:40:42 DNF | 08:59:25 DNF | 11:40:59 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
RUSEK Marcin | 103 | ULTRA_FARMAZON | BOCHNIA | Master Mężczyzn | DNF | 01:22:29 DNF | 02:19:07 DNF | 04:36:54 DNF | 05:35:10 DNF | 06:25:56 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
SUDNIK Krzysztof | 62 | KNURÓW | Master Mężczyzn | DNF | 01:37:42 DNF | 02:50:15 DNF | 05:35:26 DNF | 06:43:34 DNF | 07:53:29 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
URACZ Łukasz | 112 | BARTOSZ GORCZYCA TEAM | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Master Mężczyzn | DNF | 01:42:29 DNF | 02:54:48 DNF | 06:00:49 DNF | 07:19:04 DNF | 08:35:47 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
GAJDA Mateusz | 131 | SKAWINA BIEGA | PASZKÓWKA | Master Mężczyzn | DNF | 01:51:34 DNF | 03:05:25 DNF | 06:21:34 DNF | 07:51:47 DNF | 09:20:18 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
GRZEGORZEWSKI Michał | 35 | STRZESZYN | Master Mężczyzn | DNF | 02:05:15 DNF | 03:47:42 DNF | 08:42:07 DNF | 10:36:56 DNF | 12:05:44 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Total 42 results.