Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2022-06-25 |
Miejsce : | Krynica Zdrój |
Dystans : | 101 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 157 |
Wystartowało : | 130 |
Nie ukończyło : | 31 |
Ukończyło : | 99 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Diament Kobiet | Diament Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Jaworzyna Krynicka 12km | Łabowska Hala 22km | Szczawnik 48km | Jaworzyna Krynicka 52km | Krynica 60km | Przełęcz Beskid 73km | Przełęcz Beskid 85km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FERNANDEZ JIMENEZ Jose Angel | 1 | ATLETISMO SIERRA DE SEGURA | . | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:06:07 | 01:53:07 | 03:40:35 | 04:24:33 | 05:03:57 | 06:12:08 | 07:33:40 | |
1 | ZISIMOPOULOS Fotis | 2 | KASIMIS TRAINING SAUCONY GREECE | . | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:06:02 | 01:53:08 | 03:40:49 | 04:25:25 | 05:04:32 | 06:12:49 | 07:36:30 | |
3 | LEŚNIAK Kamil | 7 | HOKA GARMIN TEAM | POZNAŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:16:11 | 02:09:28 | 04:04:37 | 04:53:59 | 05:34:42 | 06:48:21 | 08:12:05 | |
4 | RYNKOWSKI Bartosz | 8001 | NOWY DWÓR GDAŃSKI | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:10:48 | 01:59:15 | 03:59:07 | 04:48:25 | 05:33:31 | 06:47:12 | 08:23:23 | ||
5 | GRZĄDZIEL Dominik | 8 | ATTIQ TEAM | DZIEKANOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:15:48 | 02:09:21 | 04:12:08 | 05:03:57 | 05:45:57 | 07:01:55 | 08:27:16 | |
6 | JONES Daniel | 3 | WELLINGTON SCOTTISH ATHLETICS CLUB | . | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:07:09 | 01:53:52 | 03:37:14 | 04:19:33 | 04:56:40 | 06:05:26 | 08:27:32 | |
7 | PILLEY Morgan | 5 | . | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:13:00 | 02:08:26 | 04:23:39 | 05:14:36 | 06:01:11 | 07:22:00 | 09:16:50 | ||
8 | NAJVERT Stanislav | 14 | KLIPI RACING TEAM | . | Weteran Mężczyzn | 00:00:02 | 01:17:10 | 02:12:25 | 04:21:03 | 05:16:21 | 06:01:58 | 07:32:43 | 09:21:13 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||
FARON Robert | 9 | SALCOGARMINTEAM | ZALESIE | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:17:14 DNF | 02:12:51 DNF | 04:26:55 DNF | 05:23:00 DNF | 06:11:58 DNF | 07:43:50 DNF | 09:35:21 DNF | ||
10 | BARAN Artur | 64 | DOBRA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:18:41 | 02:14:05 | 04:40:13 | 05:35:26 | 06:25:04 | 07:51:43 | 09:37:45 | ||
11 | ŚCIESZKA Wojciech | 65 | 13 ELT KRAKÓW-BALICE | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 01:20:02 | 02:18:22 | 04:37:47 | 05:39:12 | 06:30:10 | 08:06:16 | 09:51:20 | |
12 | WANTUCH Marcin | 147 | CHOJNIK | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:23:21 | 02:24:01 | 04:51:11 | 05:49:01 | 06:41:03 | 08:14:05 | 10:05:42 | ||
13 | SOBCZAK Henryk | 115 | NOWY TARG | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:17:58 | 02:12:37 | 04:27:21 | 05:28:35 | 06:22:51 | 08:13:06 | 10:18:56 | ||
14 | PLOCH Jakub | 60 | BIELSKO-BIAŁA | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:30:10 | 02:33:24 | 05:03:14 | 06:06:47 | 06:58:54 | 08:33:41 | 10:23:49 | ||
15 | MIKA Andrzej | 99 | PRZEDWOJEWSKI TEAM | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:22:30 | 02:21:36 | 04:44:52 | 05:50:00 | 06:43:20 | 08:22:45 | 10:25:32 | |
16 | GORCZYCA Bartosz | 6 | . | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:18:08 | 02:12:30 | 04:42:32 | 05:46:57 | 06:44:11 | 08:24:40 | 10:33:00 | ||
17 | SKOCZYLAS Adrian | 55 | SKOCZYLIWLASY | ŚWIDNIK | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:25:51 | 02:25:07 | 05:02:53 | 06:03:17 | 07:04:03 | 08:39:01 | 10:44:56 | |
18 | TATARA Mateusz | 154 | RUN-G | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:23:47 | 02:25:33 | 05:03:03 | 06:08:37 | 07:06:00 | 08:43:46 | 10:53:46 | |
19 | BIEŃ Przemysław | 53 | KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA | JONINY | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 01:26:02 | 02:28:43 | 05:14:07 | 06:20:17 | 07:24:00 | 09:00:31 | 11:06:55 | |
20 | REJ Mirosław | 44 | BARTOSZ GORCZYCA TEAM | MIELEC | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:37:30 | 02:44:51 | 05:24:40 | 06:29:11 | 07:27:52 | 09:07:27 | 11:11:27 | |
21 | ZADARNOWSKI Darek | 132 | SBG PODBIEG NESSI TEAM | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 01:23:46 | 02:25:30 | 05:03:03 | 06:08:36 | 07:06:01 | 08:57:05 | 11:15:53 | |
22 | TAZBIR Grzegorz | 40 | BĘDZIN | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:25:58 | 02:29:20 | 05:03:48 | 06:15:19 | 07:10:38 | 09:03:24 | 11:18:31 | ||
23 | BOCHENEK Miłosz | 32 | TWORÓG | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:36:56 | 02:45:15 | 05:29:19 | 06:35:36 | 07:36:03 | 09:13:56 | 11:27:36 | ||
24 | ROHAN Łukasz | 102 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:26:05 | 02:25:02 | 05:11:50 | 06:22:38 | 07:24:07 | 09:09:51 | 11:41:18 | |
25 | SNARSKI Dariusz | 56 | KATOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 01:25:50 | 02:28:58 | 05:08:21 | 06:15:56 | 07:25:20 | 09:34:23 | 11:46:33 | ||
26 | WALACIK Adam | 20 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 01:33:48 | 02:40:22 | 05:40:50 | 06:51:04 | 07:49:07 | 09:32:39 | 12:02:56 | ||
27 | ŁYDA Piotr | 76 | RZESZÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:33:22 | 02:37:42 | 05:25:19 | 06:32:49 | 07:41:31 | 09:34:16 | 12:09:42 | ||
28 | PABIS Marek | 87 | KOBYLANKA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:33:54 | 02:41:56 | 05:35:34 | 06:50:05 | 08:07:56 | 09:56:14 | 12:27:39 | ||
29 | KOCIK Maciej | 23 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:35:14 | 02:44:29 | 05:36:39 | 06:51:48 | 08:06:05 | 10:02:04 | 12:29:54 | ||
30 | DANILUK Krzysztof | 27 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 01:38:14 | 02:47:29 | 05:34:29 | 06:47:28 | 08:01:29 | 09:58:31 | 12:33:30 | ||
31 | CIENIAWSKI Piotr | 46 | CSRG | BYTOM | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:37:19 | 02:48:15 | 05:56:55 | 07:06:27 | 08:13:09 | 10:03:57 | 12:39:38 | |
32 | SÓJKA Paweł | 117 | LKS OLYMP BŁONIE | WARSZAWA | Diament Mężczyzn | 00:00:13 | 01:42:15 | 02:55:05 | 05:58:33 | 07:09:23 | 08:17:29 | 10:13:28 | 12:49:42 | |
33 | YURTSUN Stepan | 130 | SPARTA ULTRA TEAM | KĘPNO | Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 01:40:05 | 02:52:43 | 05:53:31 | 07:07:56 | 08:18:09 | 10:12:07 | 12:53:57 | |
34 | SEMENIUK Piotr | 86 | WARSZAWA-WESOŁA | Weteran Mężczyzn | 00:37:30 | 01:33:47 | 02:48:48 | 05:48:38 | 06:59:24 | 08:06:11 | 10:19:51 | 13:11:06 | ||
35 | GRĘBOWIEC Mateusz Grębowiec | 33 | TSA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:37:34 | 02:48:19 | 06:03:48 | 07:17:49 | 08:36:10 | 10:35:53 | 13:24:31 | |
36 | KOZŁOWSKI Marek | 129 | BIEGAMDLAZDROWIA.PL | JAWOR | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 01:43:05 | 02:56:21 | 06:03:15 | 07:18:37 | 08:32:32 | 10:30:54 | 13:24:42 | |
37 | JANUSZEWSKI Karol | 141 | BIEGAM U KOLESI | MONTOWO | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:45:01 | 03:02:58 | 06:15:56 | 07:30:58 | 08:43:53 | 10:50:18 | 13:38:40 | |
38 | KOPISZKA Tomasz | 28 | BIEGOCENTRYK | BIAŁY BÓR | Weteran Mężczyzn | 00:00:15 | 01:52:53 | 03:10:48 | 06:22:11 | 07:32:16 | 08:48:15 | 10:49:21 | 13:42:17 | |
39 | STANOWSKI Grzegorz | 88 | FOREVER YOUNG | ŁÓDŹ | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 01:38:16 | 02:52:05 | 06:00:15 | 07:18:48 | 08:32:54 | 10:40:17 | 13:42:32 | |
40 | KOPACZ Mirosław | 42 | POZNAŃ | Diament Mężczyzn | 00:00:10 | 01:53:05 | 03:14:09 | 06:34:24 | 07:51:47 | 09:15:50 | 11:13:01 | 13:43:05 | ||
41 | KIDA Marek | 111 | NOWE CHECHLO | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:29:55 | 02:35:57 | 05:42:34 | 07:02:42 | 08:24:49 | 10:35:31 | 13:46:07 | ||
42 | KOWALCZYK Aleksander | 21 | DZIERĄŻNIA | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:51:30 | 03:04:43 | 06:20:41 | 07:34:05 | 08:56:33 | 11:02:57 | 13:47:06 | ||
43 | KORZENIOWSKI Mateusz | 37 | BIELSKO BIAŁA | Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:53:03 | 03:11:00 | 06:31:03 | 07:49:10 | 09:18:20 | 11:12:51 | 13:47:58 | ||
44 | PIETRZYK Tomasz | 74 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:50:25 | 03:07:33 | 06:23:21 | 07:38:54 | 08:50:00 | 10:57:17 | 13:52:02 | ||
45 | KLIMCZEWSKI Andrzej | 77 | FOREVER YOUNG ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:44:48 | 03:03:13 | 06:20:00 | 07:42:58 | 09:00:04 | 11:14:03 | 14:03:03 | |
46 | WALOCH Tomasz | 139 | KIR | RADOMSKO | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 01:52:25 | 03:14:18 | 06:35:17 | 07:50:25 | 09:14:46 | 11:14:06 | 14:03:08 | |
47 | BANASZCZYK Mariusz | 30 | EDC.TEAM.ACTIVE | KASZEWICE | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:52:40 | 03:14:25 | 06:35:18 | 07:50:49 | 09:14:46 | 11:14:14 | 14:03:09 | |
48 | KŁOŚ Artur | 146 | STAY INSANE | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:42:14 | 02:59:09 | 06:17:30 | 07:45:49 | 09:17:08 | 11:21:15 | 14:11:12 | |
49 | PIETRASIAK Daniel | 107 | SOSNOWIEC | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:56:08 | 03:16:17 | 06:44:57 | 08:09:15 | 09:40:39 | 11:40:46 | 14:25:01 | ||
50 | KRUPIANIK Tomasz | 110 | WROCŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:52:23 | 03:11:34 | 06:34:32 | 07:55:26 | 09:21:46 | 11:33:57 | 14:32:40 | ||
51 | KRÓL Marcin | 123 | PRO 366 | SŁUPCA | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:52:38 | 03:11:05 | 06:34:30 | 07:55:25 | 09:21:43 | 11:33:56 | 14:32:44 | |
52 | PĄCZKA Przemyslaw | 8002 | ZIMOWA PONIEWIERKA TEAM | BRZÓZA KRÓLEWSKA | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:57:39 | 03:19:50 | 06:50:01 | 08:19:00 | 09:50:56 | 11:52:16 | 14:33:57 | |
53 | BALON Piotr | 73 | BAKOMAT U(L)TRA TEAM | KROSNO | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:51:05 | 03:12:02 | 06:31:01 | 07:51:43 | 09:24:32 | 11:39:12 | 14:35:10 | |
54 | MALARCZYK Sławomir | 149 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 02:04:21 | 03:27:04 | 06:52:21 | 08:14:12 | 09:38:00 | 11:42:47 | 14:35:39 | |
55 | KUŚMIERCZYK Piotr | 52 | ROZBIEGAJMY RADOMSKO/GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | RADOMSKO | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:52:29 | 03:14:24 | 06:35:19 | 07:56:44 | 09:14:49 | 11:39:40 | 14:40:35 | |
56 | SKÓRA Mirosław | 128 | SPARTA ULTRA TEAM | LASKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 01:38:11 | 02:55:26 | 06:13:33 | 07:46:15 | 09:17:22 | 11:27:31 | 14:46:35 | |
57 | KANIA Marcin | 142 | #CIETRZEWTEAM | GLIWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 01:46:37 | 03:02:49 | 06:26:29 | 07:43:32 | 09:21:13 | 11:34:41 | 14:49:49 | |
58 | DEC Mirosław | 136 | TRUCHT TEAM OPOLE | OPOLE | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:52:48 | 03:14:19 | 06:33:42 | 07:59:33 | 09:29:55 | 11:40:57 | 14:54:05 | |
59 | SIWIEC Stanisław | 122 | RZESZÓW | Diament Mężczyzn | 00:00:10 | 01:57:34 | 03:22:50 | 06:53:10 | 08:18:28 | 09:47:39 | 11:59:39 | 14:57:20 | ||
60 | SOWIŃSKI Leszek | 69 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:11 | 01:39:52 | 02:55:14 | 06:15:06 | 07:31:16 | 09:07:54 | 11:15:43 | 14:57:51 | ||
61 | JAROSZ Michał | 89 | JAWORZNO | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 01:41:49 | 02:56:06 | 06:22:04 | 07:44:35 | 09:12:04 | 11:33:59 | 15:04:22 | ||
62 | ZADROŻNY Piotr | 119 | BIEGIEM DO 100TKI | HALINÓW | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:54:51 | 03:14:33 | 06:42:49 | 08:06:57 | 09:43:42 | 11:59:46 | 15:09:04 | |
63 | KUŚMIDER Michał | 45 | TAŃCZĄCE MUCHOMORKI | HALINÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 02:02:03 | 03:26:46 | 07:04:17 | 08:33:46 | 09:56:27 | 12:21:21 | 15:25:57 | |
64 | ŁABĘDŹ Artur | 92 | ITMBW KRAKÓW | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:45:36 | 03:07:28 | 07:03:24 | 08:26:52 | 09:56:42 | 12:25:06 | 15:37:56 | |
65 | KONKEL Marcin | 61 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 02:02:52 | 03:34:29 | 07:27:26 | 08:50:20 | 10:25:57 | 12:52:45 | 15:45:26 | ||
66 | GOLEŚ Grzegorz | 79 | ULTRA WYJADACZE | LEŻAJSK | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:54:47 | 03:19:44 | 06:49:13 | 08:22:05 | 10:38:34 | 13:15:23 | 15:49:59 | |
67 | HOŁUJ Andrzej | 66 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 01:52:30 | 03:28:45 | 07:19:33 | 08:48:23 | 10:18:10 | 12:45:38 | 15:56:42 | ||
68 | GINTER Grzegorz | 108 | AZS COLLEGIUM MEDICUM UJ | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 02:00:32 | 03:25:23 | 07:08:16 | 08:41:29 | 10:19:35 | 12:41:44 | 16:09:19 | |
69 | BRODEK Andrzej | 51 | GLIWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:56:05 | 03:23:00 | 07:06:15 | 08:44:39 | 10:28:18 | 13:02:15 | 16:09:20 | ||
70 | ZIĘTEK Waldemar | 106 | STARA WIEŚ | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 02:01:20 | 03:30:25 | 07:27:30 | 08:53:55 | 10:35:36 | 13:09:17 | 16:18:21 | ||
71 | MARCHEWKA Andrzej | 82 | CZERNICHÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 02:03:25 | 03:35:31 | 07:27:29 | 08:59:56 | 10:36:25 | 13:10:58 | 16:24:31 | ||
72 | PAWELEC Andrzej | 47 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:11 | 01:55:53 | 03:18:04 | 07:02:02 | 08:38:43 | 10:19:44 | 12:49:04 | 16:24:40 | ||
73 | POCIĘGIEL Michał | 109 | SKAWINA BIEGA | RADZISZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 02:00:29 | 03:29:47 | 07:35:50 | 09:12:50 | 11:10:11 | 13:45:23 | 16:54:49 | |
74 | KANTOR Sebastian | 58 | RUN 4 FUN TEAM | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 02:05:05 | 03:38:32 | 07:50:17 | 09:19:06 | 11:12:27 | 13:53:04 | 16:59:58 | |
75 | BIEGAJ Arkadiusz | 29 | SKARŻYSKIE DZIKI | SKARŻYSKO-KAMIENNA | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 02:00:17 | 03:30:15 | 07:50:21 | 09:29:08 | 11:17:59 | 14:07:01 | 17:20:20 | |
76 | STOPA Tomasz | 24 | BASAJAUN | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 02:00:16 | 03:30:12 | 07:50:23 | 09:29:06 | 11:18:01 | 14:07:00 | 17:21:51 | |
77 | SKRABA Maciej | 135 | KRZYŻÓWKA | Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:43:06 | 03:02:57 | 06:44:23 | 08:17:51 | 10:30:58 | 14:12:27 | 17:35:59 | ||
78 | OLBRYŚ Stanisław Adam | 148 | KB LEGIONOWO | NASIELSK | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 02:00:19 | 03:33:19 | 08:02:04 | 09:47:58 | 11:43:47 | 14:22:40 | 17:37:22 | |
79 | KARAWACKI Grzegorz | 120 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 02:04:23 | 03:40:31 | 07:55:29 | 09:45:05 | 11:34:10 | 14:22:44 | 17:40:08 | |
NAJCIAK Maciej | 8054 | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:40:30 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||||
ROGIEWICZ Andrzej | 150 | PACKMAN TEAM | . | Senior Mężczyzn | DNF | 01:10:50 DNF | 02:00:11 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
MIKLER Arkadiusz | 68 | GUTO ADVENTURE TEAM | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:43:16 DNF | 03:10:54 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
PASTUSZKA Paweł | 84 | EX TEAM | ZIĘBICE | Senior Mężczyzn | DNF | 01:18:45 DNF | 02:18:12 DNF | 04:58:04 DNF | 06:04:54 DNF | 06:58:41 DNF | DNF | DNF | ||
BĘTKOWSKI Wojciech | 48 | BRYGADA BESKIDÓW | STRÓŻE | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:39:16 DNF | 02:48:19 DNF | 05:59:16 DNF | 07:18:30 DNF | 08:40:40 DNF | DNF | DNF | ||
SUDNIK Krzysztof | 62 | KNURÓW | Master Mężczyzn | DNF | 01:37:42 DNF | 02:50:15 DNF | 05:35:26 DNF | 06:43:34 DNF | 07:53:29 DNF | DNF | DNF | |||
GAJDA Mateusz | 131 | SKAWINA BIEGA | PASZKÓWKA | Master Mężczyzn | DNF | 01:51:34 DNF | 03:05:25 DNF | 06:21:34 DNF | 07:51:47 DNF | 09:20:18 DNF | DNF | DNF | ||
DOROBISZ Marek | 34 | MYSZKÓW | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:57:57 DNF | 03:25:41 DNF | 07:16:10 DNF | 08:57:17 DNF | 10:56:03 DNF | DNF | DNF | |||
KAMIŃSKI Krzysztof | 153 | KRAKÓW | Diament Mężczyzn | DNF | 01:58:12 DNF | 03:24:33 DNF | 07:34:46 DNF | 09:19:16 DNF | 10:58:59 DNF | DNF | DNF | |||
RUMAN Paweł | 25 | KRYNICA ZDRÓJ | Senior Mężczyzn | DNF | 01:55:33 DNF | 03:24:28 DNF | 07:28:10 DNF | 09:10:20 DNF | 10:56:23 DNF | DNF | DNF | |||
GRZEGORZEWSKI Michał | 35 | STRZESZYN | Master Mężczyzn | DNF | 02:05:15 DNF | 03:47:42 DNF | 08:42:07 DNF | 10:36:56 DNF | 12:05:44 DNF | DNF | DNF | |||
LOREK Marek | 114 | MARATOŃCZYK DĘBICA | DĘBICA | Weteran Mężczyzn | DNF | 02:00:55 DNF | 03:39:46 DNF | 07:45:20 DNF | 09:59:32 DNF | 11:48:23 DNF | DNF | DNF | ||
KOBIERSKI Radosław | 83 | TAŃCZĄCE MUCHOMORKI | HALINÓW | Weteran Mężczyzn | DNF | 02:00:47 DNF | 03:30:03 DNF | 07:23:14 DNF | 09:03:11 DNF | 10:47:34 DNF | DNF | DNF | ||
SUTKOWSKI Andrzej | 43 | MYSZKÓW | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:58:00 DNF | 03:25:37 DNF | 07:16:07 DNF | 08:46:01 DNF | 10:34:28 DNF | DNF | DNF | |||
CAUSIDIS Marek | 4 | SALOMON/SUUNTO | . | Senior Mężczyzn | DNF | 01:10:53 DNF | 01:58:47 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
DYBEK Paweł | 8042 | SALOMON SUUNTO TEAM | MIELEC | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:20:10 DNF | 02:16:41 DNF | 04:36:15 DNF | 05:41:21 DNF | 06:43:16 DNF | 08:23:05 DNF | DNF | ||
SKUPIEŃ Tomasz | 18 | SKAWINKI | Master Mężczyzn | DNF | 01:16:14 DNF | 02:09:24 DNF | 04:04:48 DNF | 04:53:58 DNF | 05:34:41 DNF | 06:52:07 DNF | DNF | |||
KOSCIELNIK Krzysztof | 41 | TEAM PAPRY | TYCHY | Master Mężczyzn | DNF | 01:18:48 DNF | 02:14:28 DNF | 04:58:05 DNF | 06:03:18 DNF | 07:04:02 DNF | 09:20:48 DNF | DNF | ||
OBARA Michał | 50 | BOGUŚ I LUCEK | KIELCE | Master Mężczyzn | DNF | 01:40:55 DNF | 02:57:39 DNF | 06:13:29 DNF | 07:48:47 DNF | 09:01:49 DNF | 11:27:06 DNF | DNF | ||
CZUPKIEWICZ Michał | 127 | TRUCHT TEAM OPOLE | OPOLE | Master Mężczyzn | DNF | 01:42:37 DNF | 02:56:15 DNF | 06:12:14 DNF | 07:40:42 DNF | 08:59:25 DNF | 11:40:59 DNF | DNF | ||
KUNYSZ Mateusz | 49 | BORGWARNER RUNNING TEAM | RZESZÓW | Senior Mężczyzn | DNF | 01:51:35 DNF | 03:10:55 DNF | 06:34:21 DNF | 08:01:28 DNF | 09:32:36 DNF | 12:09:41 DNF | DNF | ||
RUSEK Marcin | 103 | ULTRA_FARMAZON | BOCHNIA | Master Mężczyzn | DNF | 01:22:29 DNF | 02:19:07 DNF | 04:36:54 DNF | 05:35:10 DNF | 06:25:56 DNF | DNF | DNF | ||
URACZ Łukasz | 112 | BARTOSZ GORCZYCA TEAM | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Master Mężczyzn | DNF | 01:42:29 DNF | 02:54:48 DNF | 06:00:49 DNF | 07:19:04 DNF | 08:35:47 DNF | DNF | DNF | ||
ZYGMUNT Paweł | 80 | GIEDLAROWA | Weteran Mężczyzn | DNF | 01:54:49 DNF | 03:19:42 DNF | 06:49:13 DNF | 08:22:35 DNF | 10:38:34 DNF | 13:15:27 DNF | DNF | |||
DURA Piotr | 152 | PKB ENDORFINA | RAKÓW | Weteran Mężczyzn | DNF | 02:21:49 DNF | 04:12:01 DNF | 09:20:05 DNF | 11:54:24 DNF | 13:51:09 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 104 wynik(ów)