Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2022-06-25 |
Miejsce : | Krynica Zdrój |
Dystans : | 101 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 157 |
Wystartowało : | 130 |
Nie ukończyło : | 31 |
Ukończyło : | 99 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Diament Kobiet | Diament Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Jaworzyna Krynicka 12km | Łabowska Hala 22km | Szczawnik 48km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JONES Daniel | 3 | WELLINGTON SCOTTISH ATHLETICS CLUB | . | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:07:09 | 01:53:52 | 03:37:14 | |
2 | FERNANDEZ JIMENEZ Jose Angel | 1 | ATLETISMO SIERRA DE SEGURA | . | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:06:07 | 01:53:07 | 03:40:35 | |
3 | RYNKOWSKI Bartosz | 8001 | NOWY DWÓR GDAŃSKI | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:10:48 | 01:59:15 | 03:59:07 | ||
4 | LEŚNIAK Kamil | 7 | HOKA GARMIN TEAM | POZNAŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:16:11 | 02:09:28 | 04:04:37 | |
5 | GORCZYCA Bartosz | 6 | . | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:18:08 | 02:12:30 | 04:42:32 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
PASTUSZKA Paweł | 84 | EX TEAM | ZIĘBICE | Senior Mężczyzn | DNF | 01:18:45 DNF | 02:18:12 DNF | 04:58:04 DNF | ||
7 | SKOCZYLAS Adrian | 55 | SKOCZYLIWLASY | ŚWIDNIK | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:25:51 | 02:25:07 | 05:02:53 | |
8 | PLOCH Jakub | 60 | BIELSKO-BIAŁA | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:30:10 | 02:33:24 | 05:03:14 | ||
9 | BIEŃ Przemysław | 53 | KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA | JONINY | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 01:26:02 | 02:28:43 | 05:14:07 | |
10 | ŁYDA Piotr | 76 | RZESZÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:33:22 | 02:37:42 | 05:25:19 | ||
11 | WALACIK Adam | 20 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 01:33:48 | 02:40:22 | 05:40:50 | ||
12 | YURTSUN Stepan | 130 | SPARTA ULTRA TEAM | KĘPNO | Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 01:40:05 | 02:52:43 | 05:53:31 | |
13 | KŁOŚ Artur | 146 | STAY INSANE | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:42:14 | 02:59:09 | 06:17:30 | |
14 | JAROSZ Michał | 89 | JAWORZNO | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 01:41:49 | 02:56:06 | 06:22:04 | ||
15 | KANIA Marcin | 142 | #CIETRZEWTEAM | GLIWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 01:46:37 | 03:02:49 | 06:26:29 | |
16 | KORZENIOWSKI Mateusz | 37 | BIELSKO BIAŁA | Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:53:03 | 03:11:00 | 06:31:03 | ||
KUNYSZ Mateusz | 49 | BORGWARNER RUNNING TEAM | RZESZÓW | Senior Mężczyzn | DNF | 01:51:35 DNF | 03:10:55 DNF | 06:34:21 DNF | ||
18 | SKRABA Maciej | 135 | KRZYŻÓWKA | Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:43:06 | 03:02:57 | 06:44:23 | ||
19 | PIETRASIAK Daniel | 107 | SOSNOWIEC | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:56:08 | 03:16:17 | 06:44:57 | ||
20 | ŁABĘDŹ Artur | 92 | ITMBW KRAKÓW | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:45:36 | 03:07:28 | 07:03:24 | |
RUMAN Paweł | 25 | KRYNICA ZDRÓJ | Senior Mężczyzn | DNF | 01:55:33 DNF | 03:24:28 DNF | 07:28:10 DNF | |||
22 | KARAWACKI Grzegorz | 120 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 02:04:23 | 03:40:31 | 07:55:29 | |
ROGIEWICZ Andrzej | 150 | PACKMAN TEAM | . | Senior Mężczyzn | DNF | 01:10:50 DNF | 02:00:11 DNF | DNF | ||
CAUSIDIS Marek | 4 | SALOMON/SUUNTO | . | Senior Mężczyzn | DNF | 01:10:53 DNF | 01:58:47 DNF | DNF |
Znaleziono 24 wynik(ów)