EFB 20 - SŁOTWINY ARENA
Europejski Festiwal Biegowy
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-09-04
Miejsce : Krynica Zdrój
Dystans : 20 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 288
Wystartowało : 247
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 247
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuJaworzyna Krynicka
11km
Czas
netto
20km
Czas
brutto
20km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SIOŁA Karol 2147DYNAFIT TEAMGRYWAŁDSenior Mężczyzn1M 100:00:0101:08:1901:45:31.2001:45:32.95 5:1611,4
2KAWIK Tomasz 491RUNPROGRESS.PL TEAMSenior Mężczyzn2M 200:00:0201:08:4501:46:21.5501:46:23.75+00:00:505:1911,3
3CZYŻ Grzegorz 2200GRUPA AZOTY -AUTOMATYKA TARNÓWTARNÓWWeteran Senior Mężczyzn1M 300:00:0201:08:4001:46:39.6501:46:42.20+00:01:095:1911,3
4LAGNER Sebastian 2212KB SOBÓTKA/ PRZEDWOJEWSKI_TEAMSOBÓTKASenior Mężczyzn3M 400:00:0201:08:3101:47:13.7001:47:16.35+00:01:435:2111,2
5SIWEK Michał 2054NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior Mężczyzn4M 500:00:0201:11:3701:51:25.9501:51:28.60+00:05:555:3410,8
6KOSTELA Piotr 2190NOWY TARGSenior Mężczyzn5M 600:00:0301:12:1301:52:44.8501:52:48.25+00:07:155:3810,6
7ULFIK Rafał 504ZABRZESenior Mężczyzn6M 700:00:0301:12:1401:53:09.4501:53:12.90+00:07:395:3910,6
8WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 2245ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM/SKB KRAŚNIKZABRZESenior Kobiet1K 100:00:0301:12:1601:53:17.7001:53:20.70+00:07:475:3910,6
9TOMASIAK Natalia 413SALOMON TEAMKRYNICA-ZDRÓJSenior Kobiet2K 200:00:0301:13:0301:54:07.8001:54:11.25+00:08:385:4210,5
10JAWORSKI Krzysztof 2086VISEGRAD MARATON RYTROSTARY SĄCZMaster Mężczyzn1M 800:00:0201:14:3501:55:31.7501:55:34.70+00:10:015:4610,4
11DARŁAK Lucasz 416STAJNIA BALONARZESZÓWSenior Mężczyzn7M 900:00:0201:13:2301:55:56.8501:55:59.65+00:10:265:4710,4
12MICHAŁ Targosz 2100#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWMaster Mężczyzn2M 1000:00:0201:15:0501:56:18.3001:56:20.55+00:10:475:4810,3
13ZYGMUNT Tomasz 2207OSP GIEDLAROWAGIEDLAROWASenior Mężczyzn8M 1100:00:1301:17:2601:58:46.5001:59:00.35+00:13:275:5610,1
14HEŁMECKI Mateusz 2241DRAGON RUNNERSCHEŁMIECSenior Mężczyzn9M 1200:00:1901:17:2601:59:30.8501:59:50.10+00:14:175:5810,0
15WOJTASIK Dawid 2018RYMANÓWSenior Mężczyzn10M 1300:00:0201:16:1702:00:55.4002:00:57.80+00:15:246:029,9
16BYRSKA Sylwia 2235WADOWICESenior Kobiet3K 300:00:0301:17:5402:01:03.7002:01:07.60+00:15:346:039,9
17ROGOWSKI Maciek 2114FANTASTIC 4TARNOWSKIE GÓRYWeteran Senior Mężczyzn2M 1400:00:0401:17:0002:01:04.5502:01:09.35+00:15:366:039,9
18SZYJKA Jacek 2243KS KANDAHARBOBREKMaster Mężczyzn3M 1500:00:1001:17:4502:01:07.1002:01:18.00+00:15:456:039,9
19KARGÓL Rafał 2109FANTASTIC 4TARNOWSKIE GÓRYMaster Mężczyzn4M 1600:00:0401:17:0202:02:40.5002:02:44.70+00:17:116:089,8
20SOBÓR Krzysztof 2231VIACON POLSKADĄBROWA GÓRNICZAWeteran Senior Mężczyzn3M 1700:00:0301:19:0902:02:52.4002:02:56.35+00:17:236:089,8
21PLIŚ Mateusz 2149RZESZÓWSenior Mężczyzn11M 1800:00:0301:18:2702:03:52.1002:03:56.00+00:18:236:119,7
22WOŹNIAK Radosław 489Senior Mężczyzn12M 1900:00:0501:21:0002:04:58.3502:05:03.65+00:19:306:149,6
23WRĘCZYCKI Robert 2091O CO BIEGA W KALETACHKALETYMaster Mężczyzn5M 2000:00:0501:18:4002:05:21.4002:05:26.50+00:19:536:169,6
24GÓRALIK Sylwia 2248TKKF UKLEJNAJAWORNIK, MYŚLENICKI, MAŁOPOLSKIEMaster Kobiet1K 400:00:0101:20:4002:05:33.2002:05:35.00+00:20:026:169,6
25STRZELCZAK Robert 2213EUROVENT ATHLETICSOPOLEWeteran Senior Mężczyzn4M 2100:00:0401:22:1502:05:59.8002:06:04.60+00:20:316:179,5
26KOCHANOWSKI Michał 2047LASKOWE LUDKIKRAKÓWSenior Mężczyzn13M 2200:00:0701:20:5402:06:01.9502:06:09.85+00:20:366:189,5
27WOŹNY Paweł 2071RUNPROGRESS TEAMNIEPOŁOMICEMaster Mężczyzn6M 2300:00:2501:21:4902:06:55.5002:07:20.60+00:21:476:209,5
28SKALSKA Anna 2230CARBON SILESIA SPORTBYTOMMaster Kobiet2K 500:00:0401:21:5702:08:16.3002:08:20.30+00:22:476:249,4
29MARKIEWICZ Agnieszka 455ŁOSICESenior Kobiet4K 600:00:0301:22:5402:08:24.2002:08:28.10+00:22:556:259,3
30ZIOBROWSKI Szymon 414TPN.Weteran Senior Mężczyzn5M 2400:00:1201:23:1402:08:38.5002:08:50.65+00:23:176:259,3
31DUDEK Monika 2175PCH SPORT TEAMZIĘBICEMaster Kobiet3K 700:00:0301:24:0802:09:51.0002:09:54.00+00:24:216:299,2
32JAKUBOWSKI Zbigniew 2178ŚWIERCZÓWWeteran Senior Mężczyzn6M 2500:00:1201:23:0802:10:33.2502:10:46.20+00:25:136:319,2
33NOWACKI Dawid 2228KRYNICA-ZDRÓJSenior Mężczyzn14M 2600:00:1301:24:1202:10:41.3002:10:54.80+00:25:216:329,2
34ŁASKI Mateusz 2012SUSKA GRUPA BIEGOWALANCKORONASenior Mężczyzn15M 2700:00:1301:26:2102:10:53.9002:11:07.55+00:25:346:329,2
35DAWID Katarzyna 2060JASIENICAMaster Kobiet4K 800:00:1001:24:5302:11:16.5502:11:26.60+00:25:536:339,1
36BAŃKA Beata 415KLUB TPN.Senior Kobiet5K 900:00:1101:25:2302:12:42.7002:12:54.60+00:27:216:389,0
37RADZIK Jerzy 2089NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran Senior Mężczyzn7M 2800:00:0501:24:1502:14:01.0002:14:06.10+00:28:336:429,0
38KAZIMIERCZAK Sławomir 464Master Mężczyzn7M 2900:00:1901:23:3702:14:51.5502:15:11.20+00:29:386:448,9
39OBARA Michał 2014KIELCEMaster Mężczyzn8M 3000:00:0601:26:0602:15:31.8502:15:37.95+00:30:056:468,9
40BRZEGOWY Sebastian 2223BOCHNIAMaster Mężczyzn9M 3100:00:0601:28:0502:15:43.0502:15:49.05+00:30:166:478,8
41FLOREK Marcin 2005MĘŻCZYŹNI ŚW. JÓZEFAPILZNOWeteran Senior Mężczyzn8M 3200:00:0201:26:5502:16:35.0002:16:37.80+00:31:046:498,8
42PACHURA Kinga 2001MSZANA DOLNAMaster Kobiet5K 1000:00:0401:28:4502:18:38.1502:18:42.30+00:33:096:558,7
43ESZNER Agnieszka 2210POZNAŃMaster Kobiet6K 1100:00:0901:29:4702:18:45.0002:18:54.45+00:33:216:568,6
44SAWA Piotr 2169LUBLINSenior Mężczyzn16M 3300:00:1801:29:0402:19:30.0002:19:48.30+00:34:156:588,6
45PRZYBYLOWSKI Krzysztof 2237KATOWICESenior Mężczyzn17M 3400:00:2701:24:3802:19:26.2002:19:54.00+00:34:216:588,6
46ZIELIŃSKI Mateusz 2246KRAKÓWSenior Mężczyzn18M 3500:00:0601:29:1902:19:57.1502:20:03.55+00:34:306:598,6
47SAJ Jakub 2069DRUŻYNA ŻKRASNYSTAWMaster Mężczyzn10M 3600:00:3601:31:2202:19:59.8002:20:35.90+00:35:026:598,6
48OLIWA Edward 2194ITMBW KRAKÓWKRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn9M 3700:00:1801:30:4002:20:24.2002:20:42.30+00:35:097:018,5
49WIERZBICKI Piotr 2201KRAKÓWMaster Mężczyzn11M 3800:00:2401:31:1202:20:52.4502:21:17.40+00:35:447:028,5
50ZIELIŃSKA Malwina 2196ZA LINIĄ METYŚWIĘTOCHŁOWICESenior Kobiet6K 1200:00:0401:31:4802:21:30.8502:21:35.25+00:36:027:048,5
51KURASZKIEWICZ Robert 2232ROPCZYCEWeteran Senior Mężczyzn10M 3900:00:2401:32:1602:21:19.7002:21:44.05+00:36:117:038,5
52HUDASZEK Magda 2007KRAKÓWSenior Kobiet7K 1300:00:0101:31:2902:22:04.5502:22:06.00+00:36:337:068,4
53MOŻEJKO Artur 2143NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMaster Mężczyzn12M 4000:00:1301:32:4402:23:51.2002:24:04.75+00:38:317:118,3
54URBAN Wiktor 2160ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZESenior Mężczyzn19M 4100:00:0301:30:4802:25:39.0502:25:42.80+00:40:097:168,2
55KRAICZICZEK Krzysztof 2165RESHAPE RUNNERSKATOWICEMaster Mężczyzn13M 4200:00:0501:36:2802:26:02.5002:26:08.20+00:40:357:188,2
56KORNAKIEWICZ Łukasz 2252SIOŁKOWAMaster Mężczyzn14M 4300:00:2501:34:4802:25:53.2002:26:18.50+00:40:457:178,2
57TYSZEWICZ-OBARA Anna 2024KIELCEMaster Kobiet7K 1400:00:1201:32:1302:26:11.0002:26:23.60+00:40:507:188,2
58ROSTOCKI Wojciech 1051STAROSĄDECKI BIEGACZSTARY SĄCZSenior Mężczyzn20M 4400:00:0601:33:1402:27:48.9002:27:54.90+00:42:217:238,1
59HURAS Monika 1101KRAKÓWSenior Kobiet8K 1500:00:0801:37:2002:28:23.5502:28:32.20+00:42:597:258,1
60GÓRNA-CICHOŃ Monika 2023NIEPOŁOMICE BIEGAJĄZABIERZÓW BOCHEŃSKIMaster Kobiet8K 1600:00:1301:35:4302:28:20.5502:28:33.90+00:43:007:258,1
61ORZYSZEK Roksana 2106RYDUŁTOWYSenior Kobiet9K 1700:00:0001:34:4702:28:54.8002:28:54.80+00:43:217:268,1
62BASTA Sebastian 454KRYNICA ZDRÓJMaster Mężczyzn15M 4500:00:1301:34:5202:28:50.2002:29:03.25+00:43:307:268,1
63MALIK Jarosław 2185ZAGÓRZESenior Mężczyzn21M 4600:00:2201:36:0602:29:29.1502:29:51.70+00:44:187:288,0
64GROMALA Danuta 2255KW KRAKÓWŁĄCKOSenior Kobiet10K 1800:00:0301:36:2502:30:08.5002:30:11.75+00:44:387:308,0
65SĘDZIK Kinga 513TYMBARKSenior Kobiet11K 1900:00:0701:37:0602:30:29.9002:30:37.50+00:45:047:318,0
66BOREK Bogusław 2137O CO BIEGA W KALETACHSTRZEBIŃWeteran Senior Mężczyzn11M 4700:00:2101:35:5402:30:24.7002:30:45.80+00:45:127:318,0
67STOPYRA Urszula 483DĘBNOSenior Kobiet12K 2000:00:0501:36:3502:31:40.1002:31:46.00+00:46:137:357,9
68SKOCZYLAS Karolina 2179STAY INSANE / SKOCZYLIWLASYŚWIDNIKSenior Kobiet13K 2100:00:0901:39:5102:32:01.2002:32:10.35+00:46:377:367,9
69KOZYRSKI Mariusz 2211SKSMSOBÓTKASenior Mężczyzn22M 4800:00:0701:38:3202:32:51.2002:32:58.50+00:47:257:387,9
70SZEWCZYK Rafał 2130VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZMaster Mężczyzn16M 4900:00:2801:38:3902:32:33.5002:33:01.85+00:47:287:377,9
71FUDAŁA Wojciech 2174WARSZAWAMaster Mężczyzn17M 5000:00:0801:36:1102:32:54.6502:33:03.45+00:47:307:387,8
72GÓRNA Anita 2094LPP TEAMKRAKÓWMaster Kobiet9K 2200:00:2601:38:2502:32:45.0002:33:11.20+00:47:387:387,9
73RODZINKA Erwin 2079RYMANÓWSenior Mężczyzn23M 5100:00:3601:35:5502:32:36.7502:33:13.40+00:47:407:377,9
74JĘDRZEJCZAK Artur 2145JAWORZNOWeteran Senior Mężczyzn12M 5200:00:1101:37:5702:33:08.7502:33:20.10+00:47:477:397,8
75ZBOROWSKI Józef 2144STASZÓWWeteran Senior Mężczyzn13M 5300:00:2701:37:5602:33:19.6502:33:47.35+00:48:147:397,8
76FLAGA Iwona 2225LOS PANTALONES ROJOSKRAKÓWMaster Kobiet10K 2300:00:2401:36:3902:33:33.2502:33:58.00+00:48:257:407,8
77GRZYB Kazimierz 2224LOS PANTALONES ROJOSKRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn14M 5400:00:2401:36:4002:33:33.8502:33:58.25+00:48:257:407,8
78PAŁKA Łukasz 514Master Mężczyzn18M 5500:00:1101:36:3702:33:52.0502:34:03.90+00:48:307:417,8
79KOWALSKA Agnieszka 2238KRAKÓWSenior Kobiet14K 2400:00:2201:38:2102:33:44.7502:34:06.95+00:48:347:417,8
80KACPRZYK Katarzyna 2193JAWORZNOSenior Kobiet15K 2500:00:1901:39:2802:34:37.4002:34:56.70+00:49:237:437,8
81PRUSAK Tomasz 451KRYNICA ZDRÓJMaster Mężczyzn19M 5600:00:0002:36:01.0002:36:01.00+00:50:287:487,7
82MIKLER Arkadiusz 2159GUTO ADVENTURE TEAMKRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn15M 5700:00:1201:36:0102:36:15.9502:36:28.10+00:50:557:487,7
83MALINOWSKI Łukasz 490Master Mężczyzn20M 5800:00:0401:37:4602:37:06.8502:37:11.35+00:51:387:517,6
84HERMAN Ireneusz 2153SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMaster Mężczyzn21M 5900:00:3401:41:3802:37:24.7002:37:59.65+00:52:267:527,6
85STOGOWSKI Grzegorz 2045BRAKCHORZÓWMaster Mężczyzn22M 6000:00:3501:41:3902:37:24.4002:38:00.10+00:52:277:527,6
86WOŹNIAK Janusz 2142PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNWeteran Senior Mężczyzn16M 6100:00:1101:38:5002:37:59.7502:38:10.80+00:52:377:537,6
87STECZEK Magda 2009SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKASenior Kobiet16K 2600:00:2701:42:4602:39:35.9002:40:03.70+00:54:307:587,5
88SZABLOWSKI Sławomir 2247RADIOACTIVEBODYOCHOJNOSenior Mężczyzn24M 6200:00:1301:42:4302:40:10.6002:40:24.25+00:54:518:007,5
89JEDRZEJOWSKA Karolina Jędrzejowska 2150KRAKÓWSenior Kobiet17K 2700:00:2501:44:2402:40:17.4002:40:42.40+00:55:098:007,5
90MALINOWSKI Robert 2052OLSZANKAWeteran Senior Mężczyzn17M 6300:00:3601:41:3902:40:22.0002:40:58.05+00:55:258:017,5
91RZEMIŃSKI Jacek 2168STRÓŻEWeteran Senior Mężczyzn18M 6400:00:3701:44:4002:40:51.6502:41:29.15+00:55:568:027,5
92SZLÓSARCZYK Krzysztof 2107MYŚLENICESenior Mężczyzn25M 6500:00:3001:44:1402:41:23.4502:41:53.45+00:56:208:047,4
93KAJDER Janusz 2103VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZWeteran Senior Mężczyzn19M 6600:00:2701:43:2202:42:23.6502:42:51.15+00:57:188:077,4
94BOCHNIARZ Marcin 2188NOWY SĄCZMaster Mężczyzn23M 6700:00:2801:43:1502:42:23.2002:42:51.30+00:57:188:077,4
95GOŁOWICZ Ania 2250TORUŃSenior Kobiet18K 2800:00:3901:42:2702:42:48.2502:43:27.65+00:57:548:087,4
96HOLC Katarzyna 2131LUBLINSenior Kobiet19K 2900:00:0501:48:5602:44:26.8502:44:32.35+00:58:598:137,3
97MARECKA Zofia 2074RUNPROGRESS TEAMKRAKÓWMaster Kobiet11K 3000:00:2501:46:0202:44:46.8002:45:12.60+00:59:398:147,3
98BATEK Łukasz 465Master Mężczyzn24M 6800:00:3201:46:1702:45:31.0502:46:03.65+01:00:308:167,3
99KONOPKA Krystian 480NOWY SĄCZMaster Mężczyzn25M 6900:00:1101:44:4102:46:44.8502:46:56.35+01:01:238:207,2
100BALON Piotr 2116BAKOMAT U(L)TRA TEAMKROSNOMaster Mężczyzn26M 7000:00:2101:50:3102:46:54.8502:47:16.60+01:01:438:207,2
101JAKUBOWSKA Gosia 2037PAWŁOWICESenior Kobiet20K 3100:00:1201:47:5502:47:14.1002:47:26.85+01:01:538:217,2
102CHOWANIEC Damian 458KRYNICAMaster Mężczyzn27M 7100:00:2601:46:0502:47:23.1502:47:49.65+01:02:168:227,2
103HILLER Artur 2019WIELICZKAMaster Mężczyzn28M 7200:00:1801:46:3602:50:02.3502:50:20.90+01:04:478:307,1
104MAZUR Irek 2132O CO BIEGA W KALETACHKALETYWeteran Senior Mężczyzn20M 7300:00:2101:45:4402:50:33.2502:50:55.00+01:05:228:317,0
105MORDARSKI Jacek 2209BIEGAM BO LUBIĘNAWOJOWAWeteran Master Mężczyzn1M 7400:00:0401:46:1502:50:59.1002:51:03.80+01:05:308:327,0
106SADOWSKI Mariusz 2027PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMaster Mężczyzn29M 7500:00:1101:48:2902:51:00.5002:51:11.55+01:05:388:337,0
107KONSEK Jacek 2205RYBNIKSenior Mężczyzn26M 7600:00:1501:46:0702:51:51.0002:52:06.70+01:06:338:357,0
108MALIK Michał 2186ZAGÓRZESenior Mężczyzn27M 7700:00:2201:45:0502:51:45.7002:52:08.00+01:06:358:357,0
109PALKA Jacek 2087KLIFORNIA TRIDOBRAMaster Mężczyzn30M 7800:00:3101:56:5202:52:12.0002:52:43.10+01:07:108:367,0
110ROGOZIŃSKI Artur 2127ULTRA ZABIEGANIBINAROWAMaster Mężczyzn31M 7900:00:2301:46:5002:52:42.9002:53:06.10+01:07:338:386,9
111TUREK Łukasz 2234KRYNICA ZDRÓJMaster Mężczyzn32M 8000:00:2201:49:0502:53:24.4002:53:47.00+01:08:148:406,9
112KORZENIOWSKA Magdalna 2075NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWMaster Kobiet12K 3200:00:1801:52:3202:53:40.6502:53:58.90+01:08:258:416,9
113PŁYWACZYK Maciej 2236TEAM PLESZEWPLESZEWWeteran Senior Mężczyzn21M 8100:00:1001:50:1102:54:21.7502:54:32.55+01:08:598:436,9
114BIELAWA Damian 2085DĘBICAMaster Mężczyzn33M 8200:00:3701:50:1802:54:43.1002:55:20.10+01:09:478:446,9
115PISANIAK Dariusz 494Weteran Senior Mężczyzn22M 8300:00:3902:55:33.3502:56:12.90+01:10:398:466,8
116SZYMUSIŃSKI Michał 2187ZABRZEMaster Mężczyzn34M 8400:00:1601:51:0902:56:19.1502:56:35.85+01:11:028:486,8
117CIBOROWSKA Gabriela 512JASŁOMaster Kobiet13K 3300:00:2301:53:1002:56:37.9502:57:01.75+01:11:288:496,8
118BOGUSZEWSKI Bartosz 2199DĄBROWA GÓRNICZASenior Mężczyzn28M 8500:00:1201:52:3902:56:50.1002:57:02.55+01:11:298:506,8
119BRZEGOWY Małgorzata 2133CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBOCHNIAMaster Kobiet14K 3400:00:0701:51:3402:56:55.9002:57:03.65+01:11:308:506,8
120RACZYNSKA Monika 2124BOXHNIA6Master Kobiet15K 3500:00:0701:51:3502:56:56.1502:57:03.70+01:11:308:506,8
121PIENIOWSKA Karolina 2117ŚWIĘTOCHŁOWICESenior Kobiet21K 3600:00:0002:57:24.0002:57:24.00+01:11:518:526,8
122MILLER Monika 2155#YOLOTEAMKRKKRAKÓWMaster Kobiet16K 3700:00:2501:57:4502:57:11.5502:57:36.80+01:12:038:516,8
123BRATKOWSKA Agnieszka 2093GDYNIAMaster Kobiet17K 3800:00:2501:56:1302:57:34.5002:58:00.15+01:12:278:526,8
124LACHOWICZ Ryszard 2191WROCŁAWWeteran Senior Mężczyzn23M 8600:00:2901:50:1502:57:38.9002:58:08.15+01:12:358:526,8
125NOWAKOWSKI Wiesław 435PRZEMYŚLWeteran Master Mężczyzn2M 8700:00:2301:52:3402:58:05.6502:58:28.95+01:12:568:546,7
126KOPYŚCIAŃSKI Mateusz 2030KRAKÓWMaster Mężczyzn35M 8800:00:2801:52:2202:58:02.7502:58:31.20+01:12:588:546,7
127WIĘCKOWIAK Agata 2215NOAWROCŁAWSenior Kobiet22K 3900:00:2002:01:3602:59:36.6002:59:56.90+01:14:238:586,7
128ŚWIERAD Karol 2218RZESZÓWSenior Mężczyzn29M 8900:00:1301:53:5202:59:53.3003:00:06.80+01:14:338:596,7
129NIEMKUĆ Grażyna 446KRYNICA ZDRÓJWeteran Master Kobiet1K 4000:00:2603:00:49.2003:01:15.80+01:15:429:026,6
130HUDZIAK-OWCZAREK Ewa 2113BRZEG DOLNYMaster Kobiet18K 4100:00:0601:57:3603:01:36.7003:01:43.00+01:16:109:046,6
131KUKLA Ryszard 2032CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBOCHNIAWeteran Senior Mężczyzn24M 9000:00:0801:51:3303:01:52.4503:02:00.80+01:16:279:056,6
132KUKLA Izabela 2016CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBOCHNIAWeteran Senior Kobiet 1K 4200:00:0901:51:3403:01:52.0003:02:01.05+01:16:289:056,6
133NIEMIEC Łukasz 2006KRYNICA ZDRÓJSenior Mężczyzn30M 9100:00:2501:50:2503:03:59.7503:04:25.65+01:18:529:116,5
134GACH Mariusz 2208KRAKOWMaster Mężczyzn36M 9200:00:4202:04:1003:03:55.3003:04:37.40+01:19:049:116,5
135ŁOPUCH Robert 2033ŁABOWAWeteran Senior Mężczyzn25M 9300:00:2102:01:1703:04:25.3003:04:46.50+01:19:139:136,5
136HRYŃCZUK Piotr 2003NOAWROCŁAWSenior Mężczyzn31M 9400:00:2002:01:3203:04:35.0003:04:55.15+01:19:229:136,5
137FLOREK Michał 2170KRAKÓWMaster Mężczyzn37M 9500:00:2901:57:1103:04:28.3003:04:58.25+01:19:259:136,5
138TWARÓG Barbara 2219LIMANOWAMaster Kobiet19K 4300:00:1202:00:0503:06:16.7003:06:28.95+01:20:569:186,4
139URBAŃCZYK Sonia 2181GLIWICESenior Kobiet23K 4400:00:2902:08:1503:08:26.9503:08:56.20+01:23:239:256,4
140SOWA Kamil 434RZESZÓWSenior Mężczyzn32M 9600:00:2702:04:0003:08:42.3503:09:09.65+01:23:369:266,4
141ZIOMEK Jarosław 4023EKIPA Z TARNOWATARNÓWMaster Mężczyzn38M 9700:00:2202:04:0403:09:52.7003:10:15.40+01:24:429:296,3
142SZWACZKA Sebastian 2202WARSZAWAMaster Mężczyzn39M 9800:00:3802:06:3003:11:03.3003:11:41.75+01:26:089:336,3
143ŁAŚ Grzegorz 2206KRYNICA-ZDRÓJMaster Mężczyzn40M 9900:00:4302:04:1203:11:45.6003:12:28.70+01:26:559:356,3
144WĄSOWSKA Karolina 2226SOSNOWIECSenior Kobiet24K 4500:00:0502:08:4203:13:41.0003:13:46.85+01:28:139:416,2
145ŁOPĄG Aneta 2101KRAKÓWMaster Kobiet20K 4600:00:3102:08:4103:13:56.3503:14:28.05+01:28:559:416,2
146ZIÓŁEK Mirosław 2072STAY INSANE / BANDA GRUDNIAMEŁGIEWWeteran Senior Mężczyzn26M 10000:00:1902:09:4103:14:08.9503:14:28.25+01:28:559:426,2
147STUDZIŻBA Paweł 2115CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBOCHNIAWeteran Senior Mężczyzn27M 10100:00:0802:04:0403:14:52.8003:15:01.70+01:29:289:446,2
148LIPINA Beata 2121ZABRZEMaster Kobiet21K 4700:00:1502:07:5803:15:23.7003:15:39.55+01:30:069:466,1
149KOWALCZUK Marta 2220MARKIMaster Kobiet22K 4800:00:1102:01:5803:16:17.0003:16:28.20+01:30:559:486,1
150STIENSS Jacek 2221WARSZAWASenior Mężczyzn33M 10200:00:2702:09:2403:16:17.9503:16:45.05+01:31:129:486,1
151STARCZEWSKI Piotr 2002PRUSZKÓWWeteran Senior Mężczyzn28M 10300:00:2002:04:5703:16:58.6503:17:18.95+01:31:469:506,1
152CHORBIŃSKA Paulina 2242NOWA WOLASenior Kobiet25K 4900:00:3002:07:4103:17:56.1003:18:26.15+01:32:539:536,1
153KOCIOŁEK Krzysztof 6010LUBRYKANT MAFIAPIOTRKÒW TRYB.Master Mężczyzn41M 10400:00:1002:09:4603:18:39.2003:18:49.40+01:33:169:556,0
154PIASKOWY Kamila 2217LIMANOWAMaster Kobiet23K 5000:00:1102:10:2703:19:28.7503:19:40.60+01:34:079:586,0
155SMOLEŃ Renata 2151TYLICZSenior Kobiet26K 5100:00:3902:09:5903:19:53.6003:20:33.40+01:35:009:596,0
156GRUCA Dariusz 2253MNIAM-MNIAMGRYBÓWMaster Mężczyzn42M 10500:00:3202:09:1603:20:01.6503:20:33.95+01:35:0110:006,0
156LICHOŃ Jacek 2254GRYBÓWMaster Mężczyzn42M 10500:00:3202:08:4303:20:01.5503:20:33.95+01:35:0110:006,0
158CIENKOSZ Przemysław 2011NIWKASenior Mężczyzn34M 10700:00:3002:12:2903:20:34.5003:21:05.00+01:35:3210:016,0
158BILSKA Anna 2015NIWKASenior Kobiet27K 5200:00:3002:12:3003:20:34.4003:21:05.00+01:35:3210:016,0
160PIĄTEK Paweł 2251ZAMEK DERSŁAWABUSKO-ZDRÓJWeteran Senior Mężczyzn29M 10800:00:2602:09:4803:21:27.5503:21:54.10+01:36:2110:046,0
161BURDA Marek 2249NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran Senior Mężczyzn30M 10900:00:1702:13:1903:21:50.3003:22:08.00+01:36:3510:055,9
162MOŻEJKO Jadwiga 2158NIEPOŁOMICESenior Kobiet28K 5300:00:1502:13:4003:21:53.1503:22:08.15+01:36:3510:055,9
163MAJEWSKI Szymon 2126KRAKÓWMaster Mężczyzn44M 11000:00:1002:12:0803:21:59.2503:22:09.65+01:36:3610:055,9
164DUPERAS Arkadiusz 2025PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMaster Mężczyzn45M 11100:00:1102:11:2803:22:05.7003:22:16.90+01:36:4310:065,9
165BIELECKI Mariusz 2173#CZELADZBIEGACZELADŹWeteran Senior Mężczyzn31M 11200:00:2602:11:2603:22:31.6503:22:57.85+01:37:2410:075,9
166MAJCHRZYK Dorota 2171#CZELADZBIEGACZELADŹMaster Kobiet24K 5400:00:2602:11:2303:22:37.2503:23:03.45+01:37:3010:075,9
167MAŚLANA Katarzyna 2013GOSTYNINSenior Kobiet29K 5500:00:1302:16:1103:23:31.8003:23:45.05+01:38:1210:105,9
168OCHMAN Stanisław 2066SUSKA GRUPA BIEGOWAZEMBRZYCEWeteran Senior Mężczyzn32M 11300:00:2802:10:1603:24:50.4003:25:18.90+01:39:4510:145,9
169ANDRZEJEWSKI Krzysztof 2029TYMIENICEWeteran Senior Mężczyzn33M 11400:00:1602:13:0703:25:02.7003:25:19.40+01:39:4610:155,9
170MIKLER Agnieszka 2156GAJMaster Kobiet25K 5600:00:1202:10:5603:25:09.0503:25:21.05+01:39:4810:155,8
171SOSNOWSKA Stella 2039BEŁCHATÓWMaster Kobiet26K 5700:00:1602:13:0803:25:04.9503:25:21.50+01:39:4810:155,9
172JOPEK Tomasz 2184POZNAŃMaster Mężczyzn46M 11500:00:2502:01:2703:25:18.4503:25:43.55+01:40:1010:155,8
173BARTOSIK Monika 2172#CZELADZBIEGACZELADŹMaster Kobiet27K 5800:00:2602:11:4203:25:56.9503:26:23.15+01:40:5010:175,8
174GNOT Krzysztof 4192OPOLEWeteran Senior Mężczyzn34M 11600:00:3502:21:4403:26:33.9003:27:09.85+01:41:3610:195,8
175CZAPLIŃSKA Wioletta 2053OSTROŁĘKAMaster Kobiet28K 5900:00:0502:12:1303:28:04.8003:28:10.20+01:42:3710:245,8
176BIDNIK Jakub 2102KROSNOWeteran Senior Mężczyzn35M 11700:00:2002:13:0503:28:12.3503:28:32.75+01:42:5910:245,8
177WOŹNIAK Lidia 2141PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNWeteran Senior Kobiet 2K 6000:00:1102:17:5903:31:29.3503:31:40.95+01:46:0810:345,7
178MYŚLIWIEC Andrzej 2214KRAKÓWWeteran Master Mężczyzn3M 11800:00:3402:17:1103:31:24.3503:31:58.55+01:46:2510:345,7
179CYRAN Andrzej 2050NOWY ŻMIGRÓD BIEGANOWY ŻMIGRÓDWeteran Senior Mężczyzn36M 11900:00:4402:13:1503:31:26.2503:32:10.25+01:46:3710:345,7
180SZCZUKA Joanna 2182MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMaster Kobiet29K 6100:00:1402:14:5603:33:56.3003:34:10.70+01:48:3710:415,6
181NIEMIEC Marta 2049KRYNICA ZDRÓJWeteran Master Kobiet2K 6200:00:2602:14:4303:34:46.5503:35:13.45+01:49:4010:445,6
182BOGDAŁ Ewelina 2004KRAKÓWSenior Kobiet30K 6300:00:2102:21:2603:35:51.8003:36:13.50+01:50:4010:475,6
183RZĄCA-BĘTKOWSKA Agnieszka 2157STRÓŻEWeteran Senior Kobiet 3K 6400:00:2402:18:2603:35:52.7003:36:17.35+01:50:4410:475,6
184KORZENIOWSKA Joanna 1034UMCS BIEGALUBLINMaster Kobiet30K 6500:00:1902:21:2403:36:09.4503:36:29.10+01:50:5610:485,6
185KLOCEK Konrad 2038ŁĘŻYNYMaster Mężczyzn47M 12000:00:3802:10:4703:35:51.4503:36:30.20+01:50:5710:475,6
186MAZUR Grzegorz 4104TCZEWMaster Mężczyzn48M 12100:00:3102:17:5503:36:26.5503:36:58.45+01:51:2510:495,5
187WIŚNIEWSKA Zofia 2138UKŁ SPINBYTOMSenior Kobiet31K 6600:00:0302:21:5603:38:27.5003:38:30.75+01:52:5710:555,5
188ŚLEDZIOWSKI Andrzej 2070LACHOTEAMKRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn37M 12200:00:1802:25:3703:39:02.6003:39:21.30+01:53:4810:575,5
189MOTYL Mirosława 2062NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWMaster Kobiet31K 6700:00:1902:25:3703:39:02.4003:39:21.40+01:53:4810:575,5
190ZBOROWSKI Igor 2057KRYNICA-ZDRÓJSenior Mężczyzn35M 12300:00:2802:19:5303:39:13.9503:39:42.60+01:54:0910:575,5
191PAWŁOWSKA-JUREK Paulina 2163KSFLORIANLIMANOWAMaster Kobiet32K 6800:00:3102:23:4703:39:16.8003:39:47.90+01:54:1410:575,5
191JUREK Jarosław 2198KS FLORIANLIMANOWAWeteran Senior Mężczyzn38M 12400:00:3102:23:4603:39:16.4003:39:47.90+01:54:1410:575,5
193HEJMEJ Kamila 2048NOWY SĄCZMaster Kobiet33K 6900:00:2102:22:0403:39:28.8003:39:50.10+01:54:1710:585,5
194NOWAK Roman 2118ŚWIĘTOCHŁOWICEWeteran Senior Mężczyzn39M 12500:00:2902:27:1703:39:33.8003:40:03.25+01:54:3010:585,5
195GRALA Marcin 2148RZOZÓWMaster Mężczyzn49M 12600:00:4102:20:1703:40:08.4503:40:49.90+01:55:1611:005,5
196WLASZCZYK Albert 2195WOLA STUDZIEŃSKA-KOLONIAMaster Mężczyzn50M 12700:00:2002:19:3203:40:31.1003:40:51.80+01:55:1811:015,4
197SYPKO-KUBICKA Katarzyna 2043KOZŁOWICKI CROSSKLUCZBORKMaster Kobiet34K 7000:00:4802:22:4703:40:53.2503:41:41.85+01:56:0811:025,4
198KUBICKI Mariusz 2026KOZŁOWICKI CROSSKLUCZBORKMaster Mężczyzn51M 12800:00:4502:22:5103:40:56.5003:41:41.95+01:56:0911:025,4
199DADAŚ Elżbieta 2008BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEWeteran Senior Kobiet 4K 7100:00:3302:27:0903:42:16.8003:42:49.90+01:57:1611:065,4
200DENKOWSKI Wojciech 2017BP RUNNING TEAMGLIWICEWeteran Senior Mężczyzn40M 12900:00:3302:27:0903:42:16.7503:42:50.05+01:57:1711:065,4
201TROJANEK Edyta 2055WWW.SENSORYBEAUTY.PLWARSZAWAMaster Kobiet35K 7200:00:2002:28:1003:42:57.7003:43:18.45+01:57:4511:085,4
202BALON Marcin 2098NORDTREATKROSNOWeteran Senior Mężczyzn41M 13000:00:2102:24:1703:42:59.0003:43:20.40+01:57:4711:085,4
203FLOREK Paweł 2167KRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn42M 13100:00:3102:23:3503:43:30.7003:44:01.90+01:58:2811:105,4
204CHOLEWA Adam 2166TARNÓWWeteran Senior Mężczyzn43M 13200:00:3002:24:1703:43:31.9003:44:02.25+01:58:2911:105,4
205MAZUR Kinga 2028DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMaster Kobiet36K 7300:00:0802:21:4403:44:33.9003:44:42.05+01:59:0911:135,3
205ZATOR Janusz 2119DĘBICKIE GEPRADYMOKREWeteran Senior Mężczyzn44M 13300:00:0802:22:0203:44:33.5503:44:42.05+01:59:0911:135,3
207PASEK Janusz 2077DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAWeteran Senior Mężczyzn45M 13400:00:0802:22:0803:44:34.7003:44:43.65+01:59:1011:135,3
208LIS Dariusz 2058DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAWeteran Senior Mężczyzn46M 13500:00:0902:21:4103:44:34.6503:44:43.80+01:59:1011:135,3
209ŁYSKAWA Agnieszka 2161PIŁASenior Kobiet32K 7400:00:3302:32:3103:44:36.6003:45:10.50+01:59:3711:135,3
210ŚCIUBA Anita 2022PIŁASenior Kobiet33K 7500:00:3302:32:3203:44:37.9503:45:11.90+01:59:3811:135,3
211KULAK Paweł 2104PRUSZKÓWWeteran Senior Mężczyzn47M 13600:00:2302:22:0203:45:07.3503:45:30.85+01:59:5711:155,3
212STANEK Tomasz 2031ŁAPSZE NIŻNEWeteran Senior Mężczyzn48M 13700:00:2402:20:3703:46:56.7503:47:20.95+02:01:4811:205,3
213PATALITA Alina 2183NIEPOŁOMICE BIEGAJĄGDÓWMaster Kobiet37K 7600:00:1602:37:1303:50:10.4003:50:26.50+02:04:5311:305,2
214HETEL Beata 2240BYDGOSZCZMaster Kobiet38K 7700:00:2302:31:1503:50:30.3003:50:53.45+02:05:2011:315,2
215HETEL Adam 2239KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDBYDGOSZCZMaster Mężczyzn52M 13800:00:2302:31:1103:50:30.5503:50:53.70+02:05:2011:315,2
216STALMACH Krzysztof 2083BRZESKOMaster Mężczyzn53M 13900:00:2302:24:4903:51:37.0003:52:00.15+02:06:2711:345,2
217HOŁUJ Barbara 2139KRAKÓWWeteran Senior Kobiet 5K 7800:00:1402:30:0803:51:49.1503:52:03.80+02:06:3011:355,2
218STOLARZ Marta 2035NIEPOŁOMICE BIEGAJĄZABAWAMaster Kobiet39K 7900:00:1702:33:1803:52:35.8503:52:53.35+02:07:2011:375,2
218KRZYŻAK Angelika 2046NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWMaster Kobiet39K 7900:00:1502:33:1903:52:38.0503:52:53.35+02:07:2011:375,2
220KOWALSKA Gabriela 2197BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMaster Kobiet41K 8100:00:2702:36:3503:53:00.8003:53:28.00+02:07:5511:395,2
221CHOWANIEC Barbara 4099UBSBIELSKO-BIAŁAMaster Kobiet42K 8200:06:0502:33:4603:47:36.5003:53:41.70+02:08:0811:225,3
222BARAN Alicja 2099NOWY SĄCZMaster Kobiet43K 8300:00:3102:32:4503:54:58.7003:55:30.30+02:09:5711:445,1
223ZIÓŁEK Teresa 34STAY INSANEMEŁGIEWWeteran Master Kobiet3K 8400:00:2802:36:1203:55:12.4503:55:41.15+02:10:0811:455,1
224ZAWÓŁ Paweł 2064BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZMaster Mężczyzn54M 14000:00:1702:33:2103:57:39.5003:57:56.85+02:12:2311:525,0
225MACIĄG Alina 2065BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Senior Kobiet 6K 8500:00:1702:30:2203:57:39.4003:57:57.05+02:12:2411:525,0
226KIEŁBASIŃSKA Marta 503Master Kobiet44K 8600:00:1502:37:1403:59:46.6004:00:02.20+02:14:2911:595,0
227IWAN Natalia 2229ŁUKOWICASenior Kobiet34K 8700:00:3802:43:3104:00:31.1504:01:09.90+02:15:3612:015,0
228KULA Ewa 2203KG TRAWERSSANDOMIERZMaster Kobiet45K 8800:00:0502:44:0704:01:55.1504:02:00.30+02:16:2712:055,0
229RUTSKI Karol 2227PLEJSTOCEN BOYSWROCŁAWWeteran Master Mężczyzn4M 14100:00:4102:29:3104:02:47.0504:03:28.55+02:17:5512:084,9
230KACZOR Aurela 2204KG TRAWERSSANDOMIERZWeteran Senior Kobiet 7K 8900:00:0402:44:0804:03:26.2004:03:30.50+02:17:5712:104,9
231CHOJNACKA Monika 2063STRONIEMaster Kobiet46K 9000:00:3902:43:3004:05:38.8504:06:17.90+02:20:4412:164,9
232WIKTOREK Jadwiga 467Weteran Master Kobiet4K 9100:00:0702:49:1104:18:10.6004:18:17.60+02:32:4412:544,6
233MICHOŃ Artur 2122JESTEM W RUCHULUBLINWeteran Senior Mężczyzn49M 14200:00:1002:48:3404:18:22.8004:18:33.60+02:33:0012:554,6
234LEŃCZUK Anna 2042NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMaster Kobiet47K 9200:00:1702:44:0804:20:16.7004:20:34.10+02:35:0113:004,6
235STOLARZ Grzegorz 2061NIEPOŁOMICE BIEGAJĄZABAWAMaster Mężczyzn55M 14300:00:1702:44:0704:20:17.6504:20:34.75+02:35:0113:004,6
236ZAŁUBSKA Beata 2129BIELSKO - BIAŁAMaster Kobiet48K 9300:05:4502:54:2004:22:06.7504:27:52.70+02:42:1913:064,6
237MICHOREK Renata 2128KRAKÓWWeteran Senior Kobiet 8K 9400:00:1002:52:0404:28:44.0504:28:54.45+02:43:2113:264,5
238GRĘBOWIEC Dominika 2084TSA SANDOMIERZSANDOMIERZMaster Kobiet49K 9500:00:1502:49:0204:29:56.6504:30:11.95+02:44:3913:294,4
239GRĘBOWIEC Mateusz 2078TSA SANDOMIERZSANDOMIERZMaster Mężczyzn56M 14400:00:1502:50:0304:29:57.1004:30:12.10+02:44:3913:294,4
240KOLASA Barbara 2080KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAWeteran Master Kobiet5K 9600:00:1402:54:1004:39:20.9004:39:35.80+02:54:0213:584,3
241TRYJEFACZKA Paulina 2020NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMaster Kobiet50K 9700:00:1403:13:4004:50:30.9504:50:45.30+03:05:1214:314,1
242WOŚ Anna 2073NIEPOLOMICE BIEGAJĄBRZEZIEMaster Kobiet51K 9800:00:1603:13:3804:50:29.8504:50:45.85+03:05:1214:314,1
243JEDZINA Izabela 2068NIEPOLOMICE BIEGAJĄBRZEZIEWeteran Senior Kobiet 9K 9900:00:1603:13:4704:50:31.3504:50:47.55+03:05:1414:314,1
244KOCIKOWSKA Anna 2135GLIWICESenior Kobiet35K 10000:00:0303:07:3405:08:32.6005:08:36.25+03:23:0315:253,9
Niesklasyfikowani
DQDUDCZAK Michał 417.Senior MężczyznDQ00:57:07 DQ01:31:44.80 DQ DQ0:0013,1
DQJAŚTAL Piotr 2233LKB RUDNIK/AZS UJK KIELCEDOMASZOWICESenior MężczyznDQ00:56:17 DQ01:32:28.60 DQ DQ0:0013,0
DŁUGOSZ Andrzej 442Master MężczyznDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 247 wynik(ów)