EFB 20 - SŁOTWINY ARENA
Europejski Festiwal Biegowy
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-09-04
Miejsce : Krynica Zdrój
Dystans : 20 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 288
Wystartowało : 247
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 247
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 11km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuJaworzyna Krynicka
11km
   
Niesklasyfikowani
DQJAŚTAL Piotr 2233LKB RUDNIK/AZS UJK KIELCEDOMASZOWICESenior MężczyznDQ00:56:17 DQ
DQDUDCZAK Michał 417.Senior MężczyznDQ00:57:07 DQ
3SIOŁA Karol 2147DYNAFIT TEAMGRYWAŁDSenior Mężczyzn00:00:0101:08:19
4LAGNER Sebastian 2212KB SOBÓTKA/ PRZEDWOJEWSKI_TEAMSOBÓTKASenior Mężczyzn00:00:0201:08:31
5CZYŻ Grzegorz 2200GRUPA AZOTY -AUTOMATYKA TARNÓWTARNÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:0201:08:40
6KAWIK Tomasz 491RUNPROGRESS.PL TEAMSenior Mężczyzn00:00:0201:08:45
7SIWEK Michał 2054NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior Mężczyzn00:00:0201:11:37
8KOSTELA Piotr 2190NOWY TARGSenior Mężczyzn00:00:0301:12:13
9ULFIK Rafał 504ZABRZESenior Mężczyzn00:00:0301:12:14
10WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 2245ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM/SKB KRAŚNIKZABRZESenior Kobiet00:00:0301:12:16
11TOMASIAK Natalia 413SALOMON TEAMKRYNICA-ZDRÓJSenior Kobiet00:00:0301:13:03
12DARŁAK Lucasz 416STAJNIA BALONARZESZÓWSenior Mężczyzn00:00:0201:13:23
13JAWORSKI Krzysztof 2086VISEGRAD MARATON RYTROSTARY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0201:14:35
14MICHAŁ Targosz 2100#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0201:15:05
15WOJTASIK Dawid 2018RYMANÓWSenior Mężczyzn00:00:0201:16:17
16ROGOWSKI Maciek 2114FANTASTIC 4TARNOWSKIE GÓRYWeteran Senior Mężczyzn00:00:0401:17:00
17KARGÓL Rafał 2109FANTASTIC 4TARNOWSKIE GÓRYMaster Mężczyzn00:00:0401:17:02
18ZYGMUNT Tomasz 2207OSP GIEDLAROWAGIEDLAROWASenior Mężczyzn00:00:1301:17:26
19HEŁMECKI Mateusz 2241DRAGON RUNNERSCHEŁMIECSenior Mężczyzn00:00:1901:17:26
20SZYJKA Jacek 2243KS KANDAHARBOBREKMaster Mężczyzn00:00:1001:17:45
21BYRSKA Sylwia 2235WADOWICESenior Kobiet00:00:0301:17:54
22PLIŚ Mateusz 2149RZESZÓWSenior Mężczyzn00:00:0301:18:27
23WRĘCZYCKI Robert 2091O CO BIEGA W KALETACHKALETYMaster Mężczyzn00:00:0501:18:40
24SOBÓR Krzysztof 2231VIACON POLSKADĄBROWA GÓRNICZAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0301:19:09
25GÓRALIK Sylwia 2248TKKF UKLEJNAJAWORNIK, MYŚLENICKI, MAŁOPOLSKIEMaster Kobiet00:00:0101:20:40
26KOCHANOWSKI Michał 2047LASKOWE LUDKIKRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0701:20:54
27WOŹNIAK Radosław 489Senior Mężczyzn00:00:0501:21:00
28WOŹNY Paweł 2071RUNPROGRESS TEAMNIEPOŁOMICEMaster Mężczyzn00:00:2501:21:49
29SKALSKA Anna 2230CARBON SILESIA SPORTBYTOMMaster Kobiet00:00:0401:21:57
30STRZELCZAK Robert 2213EUROVENT ATHLETICSOPOLEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0401:22:15
31MARKIEWICZ Agnieszka 455ŁOSICESenior Kobiet00:00:0301:22:54
32JAKUBOWSKI Zbigniew 2178ŚWIERCZÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:1201:23:08
33ZIOBROWSKI Szymon 414TPN.Weteran Senior Mężczyzn00:00:1201:23:14
34KAZIMIERCZAK Sławomir 464Master Mężczyzn00:00:1901:23:37
35DUDEK Monika 2175PCH SPORT TEAMZIĘBICEMaster Kobiet00:00:0301:24:08
36NOWACKI Dawid 2228KRYNICA-ZDRÓJSenior Mężczyzn00:00:1301:24:12
37RADZIK Jerzy 2089NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0501:24:15
38PRZYBYLOWSKI Krzysztof 2237KATOWICESenior Mężczyzn00:00:2701:24:38
39DAWID Katarzyna 2060JASIENICAMaster Kobiet00:00:1001:24:53
40BAŃKA Beata 415KLUB TPN.Senior Kobiet00:00:1101:25:23
41OBARA Michał 2014KIELCEMaster Mężczyzn00:00:0601:26:06
42ŁASKI Mateusz 2012SUSKA GRUPA BIEGOWALANCKORONASenior Mężczyzn00:00:1301:26:21
43FLOREK Marcin 2005MĘŻCZYŹNI ŚW. JÓZEFAPILZNOWeteran Senior Mężczyzn00:00:0201:26:55
44BRZEGOWY Sebastian 2223BOCHNIAMaster Mężczyzn00:00:0601:28:05
45PACHURA Kinga 2001MSZANA DOLNAMaster Kobiet00:00:0401:28:45
46SAWA Piotr 2169LUBLINSenior Mężczyzn00:00:1801:29:04
47ZIELIŃSKI Mateusz 2246KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0601:29:19
48ESZNER Agnieszka 2210POZNAŃMaster Kobiet00:00:0901:29:47
49OLIWA Edward 2194ITMBW KRAKÓWKRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:1801:30:40
50URBAN Wiktor 2160ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZESenior Mężczyzn00:00:0301:30:48
51WIERZBICKI Piotr 2201KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:2401:31:12
52SAJ Jakub 2069DRUŻYNA ŻKRASNYSTAWMaster Mężczyzn00:00:3601:31:22
53HUDASZEK Magda 2007KRAKÓWSenior Kobiet00:00:0101:31:29
54ZIELIŃSKA Malwina 2196ZA LINIĄ METYŚWIĘTOCHŁOWICESenior Kobiet00:00:0401:31:48
55TYSZEWICZ-OBARA Anna 2024KIELCEMaster Kobiet00:00:1201:32:13
56KURASZKIEWICZ Robert 2232ROPCZYCEWeteran Senior Mężczyzn00:00:2401:32:16
57MOŻEJKO Artur 2143NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMaster Mężczyzn00:00:1301:32:44
58ROSTOCKI Wojciech 1051STAROSĄDECKI BIEGACZSTARY SĄCZSenior Mężczyzn00:00:0601:33:14
59ORZYSZEK Roksana 2106RYDUŁTOWYSenior Kobiet00:00:0001:34:47
60KORNAKIEWICZ Łukasz 2252SIOŁKOWAMaster Mężczyzn00:00:2501:34:48
61BASTA Sebastian 454KRYNICA ZDRÓJMaster Mężczyzn00:00:1301:34:52
62GÓRNA-CICHOŃ Monika 2023NIEPOŁOMICE BIEGAJĄZABIERZÓW BOCHEŃSKIMaster Kobiet00:00:1301:35:43
63BOREK Bogusław 2137O CO BIEGA W KALETACHSTRZEBIŃWeteran Senior Mężczyzn00:00:2101:35:54
64RODZINKA Erwin 2079RYMANÓWSenior Mężczyzn00:00:3601:35:55
65MIKLER Arkadiusz 2159GUTO ADVENTURE TEAMKRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:1201:36:01
66MALIK Jarosław 2185ZAGÓRZESenior Mężczyzn00:00:2201:36:06
67FUDAŁA Wojciech 2174WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0801:36:11
68GROMALA Danuta 2255KW KRAKÓWŁĄCKOSenior Kobiet00:00:0301:36:25
69KRAICZICZEK Krzysztof 2165RESHAPE RUNNERSKATOWICEMaster Mężczyzn00:00:0501:36:28
70STOPYRA Urszula 483DĘBNOSenior Kobiet00:00:0501:36:35
71PAŁKA Łukasz 514Master Mężczyzn00:00:1101:36:37
72FLAGA Iwona 2225LOS PANTALONES ROJOSKRAKÓWMaster Kobiet00:00:2401:36:39
73GRZYB Kazimierz 2224LOS PANTALONES ROJOSKRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2401:36:40
74SĘDZIK Kinga 513TYMBARKSenior Kobiet00:00:0701:37:06
75HURAS Monika 1101KRAKÓWSenior Kobiet00:00:0801:37:20
76MALINOWSKI Łukasz 490Master Mężczyzn00:00:0401:37:46
77ZBOROWSKI Józef 2144STASZÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2701:37:56
78JĘDRZEJCZAK Artur 2145JAWORZNOWeteran Senior Mężczyzn00:00:1101:37:57
79KOWALSKA Agnieszka 2238KRAKÓWSenior Kobiet00:00:2201:38:21
80GÓRNA Anita 2094LPP TEAMKRAKÓWMaster Kobiet00:00:2601:38:25
81KOZYRSKI Mariusz 2211SKSMSOBÓTKASenior Mężczyzn00:00:0701:38:32
82SZEWCZYK Rafał 2130VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:2801:38:39
83WOŹNIAK Janusz 2142PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNWeteran Senior Mężczyzn00:00:1101:38:50
84KACPRZYK Katarzyna 2193JAWORZNOSenior Kobiet00:00:1901:39:28
85SKOCZYLAS Karolina 2179STAY INSANE / SKOCZYLIWLASYŚWIDNIKSenior Kobiet00:00:0901:39:51
86HERMAN Ireneusz 2153SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMaster Mężczyzn00:00:3401:41:38
87STOGOWSKI Grzegorz 2045BRAKCHORZÓWMaster Mężczyzn00:00:3501:41:39
88MALINOWSKI Robert 2052OLSZANKAWeteran Senior Mężczyzn00:00:3601:41:39
89GOŁOWICZ Ania 2250TORUŃSenior Kobiet00:00:3901:42:27
90SZABLOWSKI Sławomir 2247RADIOACTIVEBODYOCHOJNOSenior Mężczyzn00:00:1301:42:43
91STECZEK Magda 2009SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKASenior Kobiet00:00:2701:42:46
92BOCHNIARZ Marcin 2188NOWY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:2801:43:15
93KAJDER Janusz 2103VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZWeteran Senior Mężczyzn00:00:2701:43:22
94SZLÓSARCZYK Krzysztof 2107MYŚLENICESenior Mężczyzn00:00:3001:44:14
95JEDRZEJOWSKA Karolina Jędrzejowska 2150KRAKÓWSenior Kobiet00:00:2501:44:24
96RZEMIŃSKI Jacek 2168STRÓŻEWeteran Senior Mężczyzn00:00:3701:44:40
97KONOPKA Krystian 480NOWY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:1101:44:41
98MALIK Michał 2186ZAGÓRZESenior Mężczyzn00:00:2201:45:05
99MAZUR Irek 2132O CO BIEGA W KALETACHKALETYWeteran Senior Mężczyzn00:00:2101:45:44
100MARECKA Zofia 2074RUNPROGRESS TEAMKRAKÓWMaster Kobiet00:00:2501:46:02
101CHOWANIEC Damian 458KRYNICAMaster Mężczyzn00:00:2601:46:05
102KONSEK Jacek 2205RYBNIKSenior Mężczyzn00:00:1501:46:07
103MORDARSKI Jacek 2209BIEGAM BO LUBIĘNAWOJOWAWeteran Master Mężczyzn00:00:0401:46:15
104BATEK Łukasz 465Master Mężczyzn00:00:3201:46:17
105HILLER Artur 2019WIELICZKAMaster Mężczyzn00:00:1801:46:36
106ROGOZIŃSKI Artur 2127ULTRA ZABIEGANIBINAROWAMaster Mężczyzn00:00:2301:46:50
107JAKUBOWSKA Gosia 2037PAWŁOWICESenior Kobiet00:00:1201:47:55
108SADOWSKI Mariusz 2027PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMaster Mężczyzn00:00:1101:48:29
109HOLC Katarzyna 2131LUBLINSenior Kobiet00:00:0501:48:56
110TUREK Łukasz 2234KRYNICA ZDRÓJMaster Mężczyzn00:00:2201:49:05
111PŁYWACZYK Maciej 2236TEAM PLESZEWPLESZEWWeteran Senior Mężczyzn00:00:1001:50:11
112LACHOWICZ Ryszard 2191WROCŁAWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2901:50:15
113BIELAWA Damian 2085DĘBICAMaster Mężczyzn00:00:3701:50:18
114NIEMIEC Łukasz 2006KRYNICA ZDRÓJSenior Mężczyzn00:00:2501:50:25
115BALON Piotr 2116BAKOMAT U(L)TRA TEAMKROSNOMaster Mężczyzn00:00:2101:50:31
116SZYMUSIŃSKI Michał 2187ZABRZEMaster Mężczyzn00:00:1601:51:09
117KUKLA Ryszard 2032CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBOCHNIAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0801:51:33
118BRZEGOWY Małgorzata 2133CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBOCHNIAMaster Kobiet00:00:0701:51:34
119KUKLA Izabela 2016CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBOCHNIAWeteran Senior Kobiet 00:00:0901:51:34
120RACZYNSKA Monika 2124BOXHNIA6Master Kobiet00:00:0701:51:35
121KOPYŚCIAŃSKI Mateusz 2030KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:2801:52:22
122KORZENIOWSKA Magdalna 2075NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWMaster Kobiet00:00:1801:52:32
123NOWAKOWSKI Wiesław 435PRZEMYŚLWeteran Master Mężczyzn00:00:2301:52:34
124BOGUSZEWSKI Bartosz 2199DĄBROWA GÓRNICZASenior Mężczyzn00:00:1201:52:39
125CIBOROWSKA Gabriela 512JASŁOMaster Kobiet00:00:2301:53:10
126ŚWIERAD Karol 2218RZESZÓWSenior Mężczyzn00:00:1301:53:52
127BRATKOWSKA Agnieszka 2093GDYNIAMaster Kobiet00:00:2501:56:13
128PALKA Jacek 2087KLIFORNIA TRIDOBRAMaster Mężczyzn00:00:3101:56:52
129FLOREK Michał 2170KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:2901:57:11
130HUDZIAK-OWCZAREK Ewa 2113BRZEG DOLNYMaster Kobiet00:00:0601:57:36
131MILLER Monika 2155#YOLOTEAMKRKKRAKÓWMaster Kobiet00:00:2501:57:45
132TWARÓG Barbara 2219LIMANOWAMaster Kobiet00:00:1202:00:05
133ŁOPUCH Robert 2033ŁABOWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:2102:01:17
134JOPEK Tomasz 2184POZNAŃMaster Mężczyzn00:00:2502:01:27
135HRYŃCZUK Piotr 2003NOAWROCŁAWSenior Mężczyzn00:00:2002:01:32
136WIĘCKOWIAK Agata 2215NOAWROCŁAWSenior Kobiet00:00:2002:01:36
137KOWALCZUK Marta 2220MARKIMaster Kobiet00:00:1102:01:58
138SOWA Kamil 434RZESZÓWSenior Mężczyzn00:00:2702:04:00
139STUDZIŻBA Paweł 2115CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBOCHNIAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0802:04:04
140ZIOMEK Jarosław 4023EKIPA Z TARNOWATARNÓWMaster Mężczyzn00:00:2202:04:04
141GACH Mariusz 2208KRAKOWMaster Mężczyzn00:00:4202:04:10
142ŁAŚ Grzegorz 2206KRYNICA-ZDRÓJMaster Mężczyzn00:00:4302:04:12
143STARCZEWSKI Piotr 2002PRUSZKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2002:04:57
144SZWACZKA Sebastian 2202WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:3802:06:30
145CHORBIŃSKA Paulina 2242NOWA WOLASenior Kobiet00:00:3002:07:41
146LIPINA Beata 2121ZABRZEMaster Kobiet00:00:1502:07:58
147URBAŃCZYK Sonia 2181GLIWICESenior Kobiet00:00:2902:08:15
148ŁOPĄG Aneta 2101KRAKÓWMaster Kobiet00:00:3102:08:41
149WĄSOWSKA Karolina 2226SOSNOWIECSenior Kobiet00:00:0502:08:42
150LICHOŃ Jacek 2254GRYBÓWMaster Mężczyzn00:00:3202:08:43
150GRUCA Dariusz 2253MNIAM-MNIAMGRYBÓWMaster Mężczyzn00:00:3202:09:16
152STIENSS Jacek 2221WARSZAWASenior Mężczyzn00:00:2702:09:24
153ZIÓŁEK Mirosław 2072STAY INSANE / BANDA GRUDNIAMEŁGIEWWeteran Senior Mężczyzn00:00:1902:09:41
154KOCIOŁEK Krzysztof 6010LUBRYKANT MAFIAPIOTRKÒW TRYB.Master Mężczyzn00:00:1002:09:46
155PIĄTEK Paweł 2251ZAMEK DERSŁAWABUSKO-ZDRÓJWeteran Senior Mężczyzn00:00:2602:09:48
156SMOLEŃ Renata 2151TYLICZSenior Kobiet00:00:3902:09:59
157OCHMAN Stanisław 2066SUSKA GRUPA BIEGOWAZEMBRZYCEWeteran Senior Mężczyzn00:00:2802:10:16
158PIASKOWY Kamila 2217LIMANOWAMaster Kobiet00:00:1102:10:27
159KLOCEK Konrad 2038ŁĘŻYNYMaster Mężczyzn00:00:3802:10:47
160MIKLER Agnieszka 2156GAJMaster Kobiet00:00:1202:10:56
161MAJCHRZYK Dorota 2171#CZELADZBIEGACZELADŹMaster Kobiet00:00:2602:11:23
162BIELECKI Mariusz 2173#CZELADZBIEGACZELADŹWeteran Senior Mężczyzn00:00:2602:11:26
163DUPERAS Arkadiusz 2025PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMaster Mężczyzn00:00:1102:11:28
164BARTOSIK Monika 2172#CZELADZBIEGACZELADŹMaster Kobiet00:00:2602:11:42
165MAJEWSKI Szymon 2126KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:1002:12:08
166CZAPLIŃSKA Wioletta 2053OSTROŁĘKAMaster Kobiet00:00:0502:12:13
167CIENKOSZ Przemysław 2011NIWKASenior Mężczyzn00:00:3002:12:29
167BILSKA Anna 2015NIWKASenior Kobiet00:00:3002:12:30
169BIDNIK Jakub 2102KROSNOWeteran Senior Mężczyzn00:00:2002:13:05
170ANDRZEJEWSKI Krzysztof 2029TYMIENICEWeteran Senior Mężczyzn00:00:1602:13:07
171SOSNOWSKA Stella 2039BEŁCHATÓWMaster Kobiet00:00:1602:13:08
172CYRAN Andrzej 2050NOWY ŻMIGRÓD BIEGANOWY ŻMIGRÓDWeteran Senior Mężczyzn00:00:4402:13:15
173BURDA Marek 2249NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran Senior Mężczyzn00:00:1702:13:19
174MOŻEJKO Jadwiga 2158NIEPOŁOMICESenior Kobiet00:00:1502:13:40
175NIEMIEC Marta 2049KRYNICA ZDRÓJWeteran Master Kobiet00:00:2602:14:43
176SZCZUKA Joanna 2182MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMaster Kobiet00:00:1402:14:56
177MAŚLANA Katarzyna 2013GOSTYNINSenior Kobiet00:00:1302:16:11
178MYŚLIWIEC Andrzej 2214KRAKÓWWeteran Master Mężczyzn00:00:3402:17:11
179MAZUR Grzegorz 4104TCZEWMaster Mężczyzn00:00:3102:17:55
180WOŹNIAK Lidia 2141PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNWeteran Senior Kobiet 00:00:1102:17:59
181RZĄCA-BĘTKOWSKA Agnieszka 2157STRÓŻEWeteran Senior Kobiet 00:00:2402:18:26
182WLASZCZYK Albert 2195WOLA STUDZIEŃSKA-KOLONIAMaster Mężczyzn00:00:2002:19:32
183ZBOROWSKI Igor 2057KRYNICA-ZDRÓJSenior Mężczyzn00:00:2802:19:53
184GRALA Marcin 2148RZOZÓWMaster Mężczyzn00:00:4102:20:17
185STANEK Tomasz 2031ŁAPSZE NIŻNEWeteran Senior Mężczyzn00:00:2402:20:37
186KORZENIOWSKA Joanna 1034UMCS BIEGALUBLINMaster Kobiet00:00:1902:21:24
187BOGDAŁ Ewelina 2004KRAKÓWSenior Kobiet00:00:2102:21:26
188LIS Dariusz 2058DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0902:21:41
189MAZUR Kinga 2028DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMaster Kobiet00:00:0802:21:44
190GNOT Krzysztof 4192OPOLEWeteran Senior Mężczyzn00:00:3502:21:44
191WIŚNIEWSKA Zofia 2138UKŁ SPINBYTOMSenior Kobiet00:00:0302:21:56
192ZATOR Janusz 2119DĘBICKIE GEPRADYMOKREWeteran Senior Mężczyzn00:00:0802:22:02
193KULAK Paweł 2104PRUSZKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2302:22:02
194HEJMEJ Kamila 2048NOWY SĄCZMaster Kobiet00:00:2102:22:04
195PASEK Janusz 2077DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0802:22:08
196SYPKO-KUBICKA Katarzyna 2043KOZŁOWICKI CROSSKLUCZBORKMaster Kobiet00:00:4802:22:47
197KUBICKI Mariusz 2026KOZŁOWICKI CROSSKLUCZBORKMaster Mężczyzn00:00:4502:22:51
198FLOREK Paweł 2167KRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:3102:23:35
199JUREK Jarosław 2198KS FLORIANLIMANOWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:3102:23:46
199PAWŁOWSKA-JUREK Paulina 2163KSFLORIANLIMANOWAMaster Kobiet00:00:3102:23:47
201BALON Marcin 2098NORDTREATKROSNOWeteran Senior Mężczyzn00:00:2102:24:17
202CHOLEWA Adam 2166TARNÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:3002:24:17
203STALMACH Krzysztof 2083BRZESKOMaster Mężczyzn00:00:2302:24:49
204ŚLEDZIOWSKI Andrzej 2070LACHOTEAMKRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:1802:25:37
205MOTYL Mirosława 2062NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWMaster Kobiet00:00:1902:25:37
206DADAŚ Elżbieta 2008BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEWeteran Senior Kobiet 00:00:3302:27:09
207DENKOWSKI Wojciech 2017BP RUNNING TEAMGLIWICEWeteran Senior Mężczyzn00:00:3302:27:09
208NOWAK Roman 2118ŚWIĘTOCHŁOWICEWeteran Senior Mężczyzn00:00:2902:27:17
209TROJANEK Edyta 2055WWW.SENSORYBEAUTY.PLWARSZAWAMaster Kobiet00:00:2002:28:10
210RUTSKI Karol 2227PLEJSTOCEN BOYSWROCŁAWWeteran Master Mężczyzn00:00:4102:29:31
211HOŁUJ Barbara 2139KRAKÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:1402:30:08
212MACIĄG Alina 2065BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Senior Kobiet 00:00:1702:30:22
213HETEL Adam 2239KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDBYDGOSZCZMaster Mężczyzn00:00:2302:31:11
214HETEL Beata 2240BYDGOSZCZMaster Kobiet00:00:2302:31:15
215ŁYSKAWA Agnieszka 2161PIŁASenior Kobiet00:00:3302:32:31
216ŚCIUBA Anita 2022PIŁASenior Kobiet00:00:3302:32:32
217BARAN Alicja 2099NOWY SĄCZMaster Kobiet00:00:3102:32:45
218STOLARZ Marta 2035NIEPOŁOMICE BIEGAJĄZABAWAMaster Kobiet00:00:1702:33:18
218KRZYŻAK Angelika 2046NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWMaster Kobiet00:00:1502:33:19
220ZAWÓŁ Paweł 2064BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZMaster Mężczyzn00:00:1702:33:21
221CHOWANIEC Barbara 4099UBSBIELSKO-BIAŁAMaster Kobiet00:06:0502:33:46
222ZIÓŁEK Teresa 34STAY INSANEMEŁGIEWWeteran Master Kobiet00:00:2802:36:12
223KOWALSKA Gabriela 2197BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMaster Kobiet00:00:2702:36:35
224PATALITA Alina 2183NIEPOŁOMICE BIEGAJĄGDÓWMaster Kobiet00:00:1602:37:13
225KIEŁBASIŃSKA Marta 503Master Kobiet00:00:1502:37:14
226CHOJNACKA Monika 2063STRONIEMaster Kobiet00:00:3902:43:30
227IWAN Natalia 2229ŁUKOWICASenior Kobiet00:00:3802:43:31
228KULA Ewa 2203KG TRAWERSSANDOMIERZMaster Kobiet00:00:0502:44:07
229STOLARZ Grzegorz 2061NIEPOŁOMICE BIEGAJĄZABAWAMaster Mężczyzn00:00:1702:44:07
230KACZOR Aurela 2204KG TRAWERSSANDOMIERZWeteran Senior Kobiet 00:00:0402:44:08
231LEŃCZUK Anna 2042NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMaster Kobiet00:00:1702:44:08
232MICHOŃ Artur 2122JESTEM W RUCHULUBLINWeteran Senior Mężczyzn00:00:1002:48:34
233GRĘBOWIEC Dominika 2084TSA SANDOMIERZSANDOMIERZMaster Kobiet00:00:1502:49:02
234WIKTOREK Jadwiga 467Weteran Master Kobiet00:00:0702:49:11
235GRĘBOWIEC Mateusz 2078TSA SANDOMIERZSANDOMIERZMaster Mężczyzn00:00:1502:50:03
236MICHOREK Renata 2128KRAKÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:1002:52:04
237KOLASA Barbara 2080KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAWeteran Master Kobiet00:00:1402:54:10
238ZAŁUBSKA Beata 2129BIELSKO - BIAŁAMaster Kobiet00:05:4502:54:20
239KOCIKOWSKA Anna 2135GLIWICESenior Kobiet00:00:0303:07:34
240WOŚ Anna 2073NIEPOLOMICE BIEGAJĄBRZEZIEMaster Kobiet00:00:1603:13:38
241TRYJEFACZKA Paulina 2020NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMaster Kobiet00:00:1403:13:40
242JEDZINA Izabela 2068NIEPOLOMICE BIEGAJĄBRZEZIEWeteran Senior Kobiet 00:00:1603:13:47
243PIENIOWSKA Karolina 2117ŚWIĘTOCHŁOWICESenior Kobiet00:00:00
244PRUSAK Tomasz 451KRYNICA ZDRÓJMaster Mężczyzn00:00:00
245NIEMKUĆ Grażyna 446KRYNICA ZDRÓJWeteran Master Kobiet00:00:26
246PISANIAK Dariusz 494Weteran Senior Mężczyzn00:00:39
DŁUGOSZ Andrzej 442Master MężczyznDNF DNF
Znaleziono 247 wynik(ów)