Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2021-09-04 |
Miejsce : | Krynica Zdrój |
Dystans : | 20 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 288 |
Wystartowało : | 247 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 247 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Senior Kobiet | Weteran Senior Mężczyzn | Weteran Master Kobiet | Weteran Master Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Jaworzyna Krynicka 11km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PRUSAK Tomasz | 451 | KRYNICA ZDRÓJ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | |||
2 | JAWORSKI Krzysztof | 2086 | VISEGRAD MARATON RYTRO | STARY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:14:35 | |
3 | MICHAŁ Targosz | 2100 | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:15:05 | |
4 | MALINOWSKI Łukasz | 490 | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:37:46 | |||
5 | KARGÓL Rafał | 2109 | FANTASTIC 4 | TARNOWSKIE GÓRY | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:17:02 | |
6 | WRĘCZYCKI Robert | 2091 | O CO BIEGA W KALETACH | KALETY | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:18:40 | |
7 | KRAICZICZEK Krzysztof | 2165 | RESHAPE RUNNERS | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:36:28 | |
8 | BRZEGOWY Sebastian | 2223 | BOCHNIA | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:28:05 | ||
9 | OBARA Michał | 2014 | KIELCE | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:26:06 | ||
10 | FUDAŁA Wojciech | 2174 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:36:11 | ||
11 | MAJEWSKI Szymon | 2126 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 02:12:08 | ||
12 | SZYJKA Jacek | 2243 | KS KANDAHAR | BOBREK | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:17:45 | |
13 | KOCIOŁEK Krzysztof | 6010 | LUBRYKANT MAFIA | PIOTRKÒW TRYB. | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 02:09:46 | |
14 | PAŁKA Łukasz | 514 | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:36:37 | |||
15 | KONOPKA Krystian | 480 | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:44:41 | ||
16 | DUPERAS Arkadiusz | 2025 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 02:11:28 | ||
17 | SADOWSKI Mariusz | 2027 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:48:29 | ||
18 | BASTA Sebastian | 454 | KRYNICA ZDRÓJ | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 01:34:52 | ||
19 | MOŻEJKO Artur | 2143 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 01:32:44 | |
20 | GRĘBOWIEC Mateusz | 2078 | TSA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 02:50:03 | |
21 | SZYMUSIŃSKI Michał | 2187 | ZABRZE | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:51:09 | ||
22 | STOLARZ Grzegorz | 2061 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | ZABAWA | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 02:44:07 | |
23 | ZAWÓŁ Paweł | 2064 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 02:33:21 | |
24 | HILLER Artur | 2019 | WIELICZKA | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 01:46:36 | ||
25 | KAZIMIERCZAK Sławomir | 464 | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 01:23:37 | |||
26 | WLASZCZYK Albert | 2195 | WOLA STUDZIEŃSKA-KOLONIA | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 02:19:32 | ||
27 | BALON Piotr | 2116 | BAKOMAT U(L)TRA TEAM | KROSNO | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 01:50:31 | |
28 | TUREK Łukasz | 2234 | KRYNICA ZDRÓJ | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 01:49:05 | ||
29 | ZIOMEK Jarosław | 4023 | EKIPA Z TARNOWA | TARNÓW | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 02:04:04 | |
30 | STALMACH Krzysztof | 2083 | BRZESKO | Master Mężczyzn | 00:00:23 | 02:24:49 | ||
31 | ROGOZIŃSKI Artur | 2127 | ULTRA ZABIEGANI | BINAROWA | Master Mężczyzn | 00:00:23 | 01:46:50 | |
32 | HETEL Adam | 2239 | KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD | BYDGOSZCZ | Master Mężczyzn | 00:00:23 | 02:31:11 | |
33 | WIERZBICKI Piotr | 2201 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:24 | 01:31:12 | ||
34 | WOŹNY Paweł | 2071 | RUNPROGRESS TEAM | NIEPOŁOMICE | Master Mężczyzn | 00:00:25 | 01:21:49 | |
35 | JOPEK Tomasz | 2184 | POZNAŃ | Master Mężczyzn | 00:00:25 | 02:01:27 | ||
36 | KORNAKIEWICZ Łukasz | 2252 | SIOŁKOWA | Master Mężczyzn | 00:00:25 | 01:34:48 | ||
37 | CHOWANIEC Damian | 458 | KRYNICA | Master Mężczyzn | 00:00:26 | 01:46:05 | ||
38 | BOCHNIARZ Marcin | 2188 | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:28 | 01:43:15 | ||
39 | KOPYŚCIAŃSKI Mateusz | 2030 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:28 | 01:52:22 | ||
40 | SZEWCZYK Rafał | 2130 | VISEGRAD MARATON RYTRO | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:28 | 01:38:39 | |
41 | FLOREK Michał | 2170 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:29 | 01:57:11 | ||
42 | MAZUR Grzegorz | 4104 | TCZEW | Master Mężczyzn | 00:00:31 | 02:17:55 | ||
43 | PALKA Jacek | 2087 | KLIFORNIA TRI | DOBRA | Master Mężczyzn | 00:00:31 | 01:56:52 | |
44 | BATEK Łukasz | 465 | Master Mężczyzn | 00:00:32 | 01:46:17 | |||
45 | GRUCA Dariusz | 2253 | MNIAM-MNIAM | GRYBÓW | Master Mężczyzn | 00:00:32 | 02:09:16 | |
45 | LICHOŃ Jacek | 2254 | GRYBÓW | Master Mężczyzn | 00:00:32 | 02:08:43 | ||
47 | HERMAN Ireneusz | 2153 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Master Mężczyzn | 00:00:34 | 01:41:38 | ||
48 | STOGOWSKI Grzegorz | 2045 | BRAK | CHORZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:35 | 01:41:39 | |
49 | SAJ Jakub | 2069 | DRUŻYNA Ż | KRASNYSTAW | Master Mężczyzn | 00:00:36 | 01:31:22 | |
50 | BIELAWA Damian | 2085 | DĘBICA | Master Mężczyzn | 00:00:37 | 01:50:18 | ||
51 | KLOCEK Konrad | 2038 | ŁĘŻYNY | Master Mężczyzn | 00:00:38 | 02:10:47 | ||
52 | SZWACZKA Sebastian | 2202 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:38 | 02:06:30 | ||
53 | GRALA Marcin | 2148 | RZOZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:41 | 02:20:17 | ||
54 | GACH Mariusz | 2208 | KRAKOW | Master Mężczyzn | 00:00:42 | 02:04:10 | ||
55 | ŁAŚ Grzegorz | 2206 | KRYNICA-ZDRÓJ | Master Mężczyzn | 00:00:43 | 02:04:12 | ||
56 | KUBICKI Mariusz | 2026 | KOZŁOWICKI CROSS | KLUCZBORK | Master Mężczyzn | 00:00:45 | 02:22:51 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
DŁUGOSZ Andrzej | 442 | Master Mężczyzn | DNF | DNF |
Znaleziono 57 wynik(ów)