EFB 20 - SŁOTWINY ARENA
Europejski Festiwal Biegowy
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-09-04
Miejsce : Krynica Zdrój
Dystans : 20 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 288
Wystartowało : 247
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 247
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuJaworzyna Krynicka
11km
Czas
netto
20km
Czas
brutto
20km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JAWORSKI Krzysztof 2086VISEGRAD MARATON RYTROSTARY SĄCZMaster Mężczyzn1M 800:00:0201:14:3501:55:31.7501:55:34.70 5:4610,4
2MICHAŁ Targosz 2100#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWMaster Mężczyzn2M 1000:00:0201:15:0501:56:18.3001:56:20.55+00:00:455:4810,3
3SZYJKA Jacek 2243KS KANDAHARBOBREKMaster Mężczyzn3M 1500:00:1001:17:4502:01:07.1002:01:18.00+00:05:436:039,9
4KARGÓL Rafał 2109FANTASTIC 4TARNOWSKIE GÓRYMaster Mężczyzn4M 1600:00:0401:17:0202:02:40.5002:02:44.70+00:07:106:089,8
5WRĘCZYCKI Robert 2091O CO BIEGA W KALETACHKALETYMaster Mężczyzn5M 2000:00:0501:18:4002:05:21.4002:05:26.50+00:09:516:169,6
6WOŹNY Paweł 2071RUNPROGRESS TEAMNIEPOŁOMICEMaster Mężczyzn6M 2300:00:2501:21:4902:06:55.5002:07:20.60+00:11:456:209,5
7KAZIMIERCZAK Sławomir 464Master Mężczyzn7M 2900:00:1901:23:3702:14:51.5502:15:11.20+00:19:366:448,9
8OBARA Michał 2014KIELCEMaster Mężczyzn8M 3000:00:0601:26:0602:15:31.8502:15:37.95+00:20:036:468,9
9BRZEGOWY Sebastian 2223BOCHNIAMaster Mężczyzn9M 3100:00:0601:28:0502:15:43.0502:15:49.05+00:20:146:478,8
10SAJ Jakub 2069DRUŻYNA ŻKRASNYSTAWMaster Mężczyzn10M 3600:00:3601:31:2202:19:59.8002:20:35.90+00:25:016:598,6
11WIERZBICKI Piotr 2201KRAKÓWMaster Mężczyzn11M 3800:00:2401:31:1202:20:52.4502:21:17.40+00:25:427:028,5
12MOŻEJKO Artur 2143NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMaster Mężczyzn12M 4000:00:1301:32:4402:23:51.2002:24:04.75+00:28:307:118,3
13KRAICZICZEK Krzysztof 2165RESHAPE RUNNERSKATOWICEMaster Mężczyzn13M 4200:00:0501:36:2802:26:02.5002:26:08.20+00:30:337:188,2
14KORNAKIEWICZ Łukasz 2252SIOŁKOWAMaster Mężczyzn14M 4300:00:2501:34:4802:25:53.2002:26:18.50+00:30:437:178,2
15BASTA Sebastian 454KRYNICA ZDRÓJMaster Mężczyzn15M 4500:00:1301:34:5202:28:50.2002:29:03.25+00:33:287:268,1
16SZEWCZYK Rafał 2130VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZMaster Mężczyzn16M 4900:00:2801:38:3902:32:33.5002:33:01.85+00:37:277:377,9
17FUDAŁA Wojciech 2174WARSZAWAMaster Mężczyzn17M 5000:00:0801:36:1102:32:54.6502:33:03.45+00:37:287:387,8
18PAŁKA Łukasz 514Master Mężczyzn18M 5500:00:1101:36:3702:33:52.0502:34:03.90+00:38:297:417,8
19PRUSAK Tomasz 451KRYNICA ZDRÓJMaster Mężczyzn19M 5600:00:0002:36:01.0002:36:01.00+00:40:267:487,7
20MALINOWSKI Łukasz 490Master Mężczyzn20M 5800:00:0401:37:4602:37:06.8502:37:11.35+00:41:367:517,6
21HERMAN Ireneusz 2153SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMaster Mężczyzn21M 5900:00:3401:41:3802:37:24.7002:37:59.65+00:42:247:527,6
22STOGOWSKI Grzegorz 2045BRAKCHORZÓWMaster Mężczyzn22M 6000:00:3501:41:3902:37:24.4002:38:00.10+00:42:257:527,6
23BOCHNIARZ Marcin 2188NOWY SĄCZMaster Mężczyzn23M 6700:00:2801:43:1502:42:23.2002:42:51.30+00:47:168:077,4
24BATEK Łukasz 465Master Mężczyzn24M 6800:00:3201:46:1702:45:31.0502:46:03.65+00:50:288:167,3
25KONOPKA Krystian 480NOWY SĄCZMaster Mężczyzn25M 6900:00:1101:44:4102:46:44.8502:46:56.35+00:51:218:207,2
26BALON Piotr 2116BAKOMAT U(L)TRA TEAMKROSNOMaster Mężczyzn26M 7000:00:2101:50:3102:46:54.8502:47:16.60+00:51:418:207,2
27CHOWANIEC Damian 458KRYNICAMaster Mężczyzn27M 7100:00:2601:46:0502:47:23.1502:47:49.65+00:52:148:227,2
28HILLER Artur 2019WIELICZKAMaster Mężczyzn28M 7200:00:1801:46:3602:50:02.3502:50:20.90+00:54:468:307,1
29SADOWSKI Mariusz 2027PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMaster Mężczyzn29M 7500:00:1101:48:2902:51:00.5002:51:11.55+00:55:368:337,0
30PALKA Jacek 2087KLIFORNIA TRIDOBRAMaster Mężczyzn30M 7800:00:3101:56:5202:52:12.0002:52:43.10+00:57:088:367,0
31ROGOZIŃSKI Artur 2127ULTRA ZABIEGANIBINAROWAMaster Mężczyzn31M 7900:00:2301:46:5002:52:42.9002:53:06.10+00:57:318:386,9
32TUREK Łukasz 2234KRYNICA ZDRÓJMaster Mężczyzn32M 8000:00:2201:49:0502:53:24.4002:53:47.00+00:58:128:406,9
33BIELAWA Damian 2085DĘBICAMaster Mężczyzn33M 8200:00:3701:50:1802:54:43.1002:55:20.10+00:59:458:446,9
34SZYMUSIŃSKI Michał 2187ZABRZEMaster Mężczyzn34M 8400:00:1601:51:0902:56:19.1502:56:35.85+01:01:018:486,8
35KOPYŚCIAŃSKI Mateusz 2030KRAKÓWMaster Mężczyzn35M 8800:00:2801:52:2202:58:02.7502:58:31.20+01:02:568:546,7
36GACH Mariusz 2208KRAKOWMaster Mężczyzn36M 9200:00:4202:04:1003:03:55.3003:04:37.40+01:09:029:116,5
37FLOREK Michał 2170KRAKÓWMaster Mężczyzn37M 9500:00:2901:57:1103:04:28.3003:04:58.25+01:09:239:136,5
38ZIOMEK Jarosław 4023EKIPA Z TARNOWATARNÓWMaster Mężczyzn38M 9700:00:2202:04:0403:09:52.7003:10:15.40+01:14:409:296,3
39SZWACZKA Sebastian 2202WARSZAWAMaster Mężczyzn39M 9800:00:3802:06:3003:11:03.3003:11:41.75+01:16:079:336,3
40ŁAŚ Grzegorz 2206KRYNICA-ZDRÓJMaster Mężczyzn40M 9900:00:4302:04:1203:11:45.6003:12:28.70+01:16:549:356,3
41KOCIOŁEK Krzysztof 6010LUBRYKANT MAFIAPIOTRKÒW TRYB.Master Mężczyzn41M 10400:00:1002:09:4603:18:39.2003:18:49.40+01:23:149:556,0
42GRUCA Dariusz 2253MNIAM-MNIAMGRYBÓWMaster Mężczyzn42M 10500:00:3202:09:1603:20:01.6503:20:33.95+01:24:5910:006,0
42LICHOŃ Jacek 2254GRYBÓWMaster Mężczyzn42M 10500:00:3202:08:4303:20:01.5503:20:33.95+01:24:5910:006,0
44MAJEWSKI Szymon 2126KRAKÓWMaster Mężczyzn44M 11000:00:1002:12:0803:21:59.2503:22:09.65+01:26:3410:055,9
45DUPERAS Arkadiusz 2025PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMaster Mężczyzn45M 11100:00:1102:11:2803:22:05.7003:22:16.90+01:26:4210:065,9
46JOPEK Tomasz 2184POZNAŃMaster Mężczyzn46M 11500:00:2502:01:2703:25:18.4503:25:43.55+01:30:0810:155,8
47KLOCEK Konrad 2038ŁĘŻYNYMaster Mężczyzn47M 12000:00:3802:10:4703:35:51.4503:36:30.20+01:40:5510:475,6
48MAZUR Grzegorz 4104TCZEWMaster Mężczyzn48M 12100:00:3102:17:5503:36:26.5503:36:58.45+01:41:2310:495,5
49GRALA Marcin 2148RZOZÓWMaster Mężczyzn49M 12600:00:4102:20:1703:40:08.4503:40:49.90+01:45:1511:005,5
50WLASZCZYK Albert 2195WOLA STUDZIEŃSKA-KOLONIAMaster Mężczyzn50M 12700:00:2002:19:3203:40:31.1003:40:51.80+01:45:1711:015,4
51KUBICKI Mariusz 2026KOZŁOWICKI CROSSKLUCZBORKMaster Mężczyzn51M 12800:00:4502:22:5103:40:56.5003:41:41.95+01:46:0711:025,4
52HETEL Adam 2239KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDBYDGOSZCZMaster Mężczyzn52M 13800:00:2302:31:1103:50:30.5503:50:53.70+01:55:1911:315,2
53STALMACH Krzysztof 2083BRZESKOMaster Mężczyzn53M 13900:00:2302:24:4903:51:37.0003:52:00.15+01:56:2511:345,2
54ZAWÓŁ Paweł 2064BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZMaster Mężczyzn54M 14000:00:1702:33:2103:57:39.5003:57:56.85+02:02:2211:525,0
55STOLARZ Grzegorz 2061NIEPOŁOMICE BIEGAJĄZABAWAMaster Mężczyzn55M 14300:00:1702:44:0704:20:17.6504:20:34.75+02:25:0013:004,6
56GRĘBOWIEC Mateusz 2078TSA SANDOMIERZSANDOMIERZMaster Mężczyzn56M 14400:00:1502:50:0304:29:57.1004:30:12.10+02:34:3713:294,4
Niesklasyfikowani
DŁUGOSZ Andrzej 442Master MężczyznDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 57 wynik(ów)