EFB 20 - SŁOTWINY ARENA
Europejski Festiwal Biegowy
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-09-04
Miejsce : Krynica Zdrój
Dystans : 20 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 288
Wystartowało : 247
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 247
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuJaworzyna Krynicka
11km
Czas
netto
20km
Czas
brutto
20km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 2245ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM/SKB KRAŚNIKZABRZESenior Kobiet1K 100:00:0301:12:1601:53:17.7001:53:20.70 5:3910,6
2TOMASIAK Natalia 413SALOMON TEAMKRYNICA-ZDRÓJSenior Kobiet2K 200:00:0301:13:0301:54:07.8001:54:11.25+00:00:505:4210,5
3BYRSKA Sylwia 2235WADOWICESenior Kobiet3K 300:00:0301:17:5402:01:03.7002:01:07.60+00:07:466:039,9
4GÓRALIK Sylwia 2248TKKF UKLEJNAJAWORNIK, MYŚLENICKI, MAŁOPOLSKIEMaster Kobiet1K 400:00:0101:20:4002:05:33.2002:05:35.00+00:12:146:169,6
5SKALSKA Anna 2230CARBON SILESIA SPORTBYTOMMaster Kobiet2K 500:00:0401:21:5702:08:16.3002:08:20.30+00:14:596:249,4
6MARKIEWICZ Agnieszka 455ŁOSICESenior Kobiet4K 600:00:0301:22:5402:08:24.2002:08:28.10+00:15:076:259,3
7DUDEK Monika 2175PCH SPORT TEAMZIĘBICEMaster Kobiet3K 700:00:0301:24:0802:09:51.0002:09:54.00+00:16:336:299,2
8DAWID Katarzyna 2060JASIENICAMaster Kobiet4K 800:00:1001:24:5302:11:16.5502:11:26.60+00:18:056:339,1
9BAŃKA Beata 415KLUB TPN.Senior Kobiet5K 900:00:1101:25:2302:12:42.7002:12:54.60+00:19:336:389,0
10PACHURA Kinga 2001MSZANA DOLNAMaster Kobiet5K 1000:00:0401:28:4502:18:38.1502:18:42.30+00:25:216:558,7
11ESZNER Agnieszka 2210POZNAŃMaster Kobiet6K 1100:00:0901:29:4702:18:45.0002:18:54.45+00:25:336:568,6
12ZIELIŃSKA Malwina 2196ZA LINIĄ METYŚWIĘTOCHŁOWICESenior Kobiet6K 1200:00:0401:31:4802:21:30.8502:21:35.25+00:28:147:048,5
13HUDASZEK Magda 2007KRAKÓWSenior Kobiet7K 1300:00:0101:31:2902:22:04.5502:22:06.00+00:28:457:068,4
14TYSZEWICZ-OBARA Anna 2024KIELCEMaster Kobiet7K 1400:00:1201:32:1302:26:11.0002:26:23.60+00:33:027:188,2
15HURAS Monika 1101KRAKÓWSenior Kobiet8K 1500:00:0801:37:2002:28:23.5502:28:32.20+00:35:117:258,1
16GÓRNA-CICHOŃ Monika 2023NIEPOŁOMICE BIEGAJĄZABIERZÓW BOCHEŃSKIMaster Kobiet8K 1600:00:1301:35:4302:28:20.5502:28:33.90+00:35:137:258,1
17ORZYSZEK Roksana 2106RYDUŁTOWYSenior Kobiet9K 1700:00:0001:34:4702:28:54.8002:28:54.80+00:35:347:268,1
18GROMALA Danuta 2255KW KRAKÓWŁĄCKOSenior Kobiet10K 1800:00:0301:36:2502:30:08.5002:30:11.75+00:36:517:308,0
19SĘDZIK Kinga 513TYMBARKSenior Kobiet11K 1900:00:0701:37:0602:30:29.9002:30:37.50+00:37:167:318,0
20STOPYRA Urszula 483DĘBNOSenior Kobiet12K 2000:00:0501:36:3502:31:40.1002:31:46.00+00:38:257:357,9
21SKOCZYLAS Karolina 2179STAY INSANE / SKOCZYLIWLASYŚWIDNIKSenior Kobiet13K 2100:00:0901:39:5102:32:01.2002:32:10.35+00:38:497:367,9
22GÓRNA Anita 2094LPP TEAMKRAKÓWMaster Kobiet9K 2200:00:2601:38:2502:32:45.0002:33:11.20+00:39:507:387,9
23FLAGA Iwona 2225LOS PANTALONES ROJOSKRAKÓWMaster Kobiet10K 2300:00:2401:36:3902:33:33.2502:33:58.00+00:40:377:407,8
24KOWALSKA Agnieszka 2238KRAKÓWSenior Kobiet14K 2400:00:2201:38:2102:33:44.7502:34:06.95+00:40:467:417,8
25KACPRZYK Katarzyna 2193JAWORZNOSenior Kobiet15K 2500:00:1901:39:2802:34:37.4002:34:56.70+00:41:367:437,8
26STECZEK Magda 2009SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKASenior Kobiet16K 2600:00:2701:42:4602:39:35.9002:40:03.70+00:46:437:587,5
27JEDRZEJOWSKA Karolina Jędrzejowska 2150KRAKÓWSenior Kobiet17K 2700:00:2501:44:2402:40:17.4002:40:42.40+00:47:218:007,5
28GOŁOWICZ Ania 2250TORUŃSenior Kobiet18K 2800:00:3901:42:2702:42:48.2502:43:27.65+00:50:068:087,4
29HOLC Katarzyna 2131LUBLINSenior Kobiet19K 2900:00:0501:48:5602:44:26.8502:44:32.35+00:51:118:137,3
30MARECKA Zofia 2074RUNPROGRESS TEAMKRAKÓWMaster Kobiet11K 3000:00:2501:46:0202:44:46.8002:45:12.60+00:51:518:147,3
31JAKUBOWSKA Gosia 2037PAWŁOWICESenior Kobiet20K 3100:00:1201:47:5502:47:14.1002:47:26.85+00:54:068:217,2
32KORZENIOWSKA Magdalna 2075NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWMaster Kobiet12K 3200:00:1801:52:3202:53:40.6502:53:58.90+01:00:388:416,9
33CIBOROWSKA Gabriela 512JASŁOMaster Kobiet13K 3300:00:2301:53:1002:56:37.9502:57:01.75+01:03:418:496,8
34BRZEGOWY Małgorzata 2133CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBOCHNIAMaster Kobiet14K 3400:00:0701:51:3402:56:55.9002:57:03.65+01:03:428:506,8
35RACZYNSKA Monika 2124BOXHNIA6Master Kobiet15K 3500:00:0701:51:3502:56:56.1502:57:03.70+01:03:438:506,8
36PIENIOWSKA Karolina 2117ŚWIĘTOCHŁOWICESenior Kobiet21K 3600:00:0002:57:24.0002:57:24.00+01:04:038:526,8
37MILLER Monika 2155#YOLOTEAMKRKKRAKÓWMaster Kobiet16K 3700:00:2501:57:4502:57:11.5502:57:36.80+01:04:168:516,8
38BRATKOWSKA Agnieszka 2093GDYNIAMaster Kobiet17K 3800:00:2501:56:1302:57:34.5002:58:00.15+01:04:398:526,8
39WIĘCKOWIAK Agata 2215NOAWROCŁAWSenior Kobiet22K 3900:00:2002:01:3602:59:36.6002:59:56.90+01:06:368:586,7
40NIEMKUĆ Grażyna 446KRYNICA ZDRÓJWeteran Master Kobiet1K 4000:00:2603:00:49.2003:01:15.80+01:07:559:026,6
41HUDZIAK-OWCZAREK Ewa 2113BRZEG DOLNYMaster Kobiet18K 4100:00:0601:57:3603:01:36.7003:01:43.00+01:08:229:046,6
42KUKLA Izabela 2016CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBOCHNIAWeteran Senior Kobiet 1K 4200:00:0901:51:3403:01:52.0003:02:01.05+01:08:409:056,6
43TWARÓG Barbara 2219LIMANOWAMaster Kobiet19K 4300:00:1202:00:0503:06:16.7003:06:28.95+01:13:089:186,4
44URBAŃCZYK Sonia 2181GLIWICESenior Kobiet23K 4400:00:2902:08:1503:08:26.9503:08:56.20+01:15:359:256,4
45WĄSOWSKA Karolina 2226SOSNOWIECSenior Kobiet24K 4500:00:0502:08:4203:13:41.0003:13:46.85+01:20:269:416,2
46ŁOPĄG Aneta 2101KRAKÓWMaster Kobiet20K 4600:00:3102:08:4103:13:56.3503:14:28.05+01:21:079:416,2
47LIPINA Beata 2121ZABRZEMaster Kobiet21K 4700:00:1502:07:5803:15:23.7003:15:39.55+01:22:189:466,1
48KOWALCZUK Marta 2220MARKIMaster Kobiet22K 4800:00:1102:01:5803:16:17.0003:16:28.20+01:23:079:486,1
49CHORBIŃSKA Paulina 2242NOWA WOLASenior Kobiet25K 4900:00:3002:07:4103:17:56.1003:18:26.15+01:25:059:536,1
50PIASKOWY Kamila 2217LIMANOWAMaster Kobiet23K 5000:00:1102:10:2703:19:28.7503:19:40.60+01:26:199:586,0
51SMOLEŃ Renata 2151TYLICZSenior Kobiet26K 5100:00:3902:09:5903:19:53.6003:20:33.40+01:27:129:596,0
52BILSKA Anna 2015NIWKASenior Kobiet27K 5200:00:3002:12:3003:20:34.4003:21:05.00+01:27:4410:016,0
53MOŻEJKO Jadwiga 2158NIEPOŁOMICESenior Kobiet28K 5300:00:1502:13:4003:21:53.1503:22:08.15+01:28:4710:055,9
54MAJCHRZYK Dorota 2171#CZELADZBIEGACZELADŹMaster Kobiet24K 5400:00:2602:11:2303:22:37.2503:23:03.45+01:29:4210:075,9
55MAŚLANA Katarzyna 2013GOSTYNINSenior Kobiet29K 5500:00:1302:16:1103:23:31.8003:23:45.05+01:30:2410:105,9
56MIKLER Agnieszka 2156GAJMaster Kobiet25K 5600:00:1202:10:5603:25:09.0503:25:21.05+01:32:0010:155,8
57SOSNOWSKA Stella 2039BEŁCHATÓWMaster Kobiet26K 5700:00:1602:13:0803:25:04.9503:25:21.50+01:32:0010:155,9
58BARTOSIK Monika 2172#CZELADZBIEGACZELADŹMaster Kobiet27K 5800:00:2602:11:4203:25:56.9503:26:23.15+01:33:0210:175,8
59CZAPLIŃSKA Wioletta 2053OSTROŁĘKAMaster Kobiet28K 5900:00:0502:12:1303:28:04.8003:28:10.20+01:34:4910:245,8
60WOŹNIAK Lidia 2141PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNWeteran Senior Kobiet 2K 6000:00:1102:17:5903:31:29.3503:31:40.95+01:38:2010:345,7
61SZCZUKA Joanna 2182MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMaster Kobiet29K 6100:00:1402:14:5603:33:56.3003:34:10.70+01:40:5010:415,6
62NIEMIEC Marta 2049KRYNICA ZDRÓJWeteran Master Kobiet2K 6200:00:2602:14:4303:34:46.5503:35:13.45+01:41:5210:445,6
63BOGDAŁ Ewelina 2004KRAKÓWSenior Kobiet30K 6300:00:2102:21:2603:35:51.8003:36:13.50+01:42:5210:475,6
64RZĄCA-BĘTKOWSKA Agnieszka 2157STRÓŻEWeteran Senior Kobiet 3K 6400:00:2402:18:2603:35:52.7003:36:17.35+01:42:5610:475,6
65KORZENIOWSKA Joanna 1034UMCS BIEGALUBLINMaster Kobiet30K 6500:00:1902:21:2403:36:09.4503:36:29.10+01:43:0810:485,6
66WIŚNIEWSKA Zofia 2138UKŁ SPINBYTOMSenior Kobiet31K 6600:00:0302:21:5603:38:27.5003:38:30.75+01:45:1010:555,5
67MOTYL Mirosława 2062NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWMaster Kobiet31K 6700:00:1902:25:3703:39:02.4003:39:21.40+01:46:0010:575,5
68PAWŁOWSKA-JUREK Paulina 2163KSFLORIANLIMANOWAMaster Kobiet32K 6800:00:3102:23:4703:39:16.8003:39:47.90+01:46:2710:575,5
69HEJMEJ Kamila 2048NOWY SĄCZMaster Kobiet33K 6900:00:2102:22:0403:39:28.8003:39:50.10+01:46:2910:585,5
70SYPKO-KUBICKA Katarzyna 2043KOZŁOWICKI CROSSKLUCZBORKMaster Kobiet34K 7000:00:4802:22:4703:40:53.2503:41:41.85+01:48:2111:025,4
71DADAŚ Elżbieta 2008BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEWeteran Senior Kobiet 4K 7100:00:3302:27:0903:42:16.8003:42:49.90+01:49:2911:065,4
72TROJANEK Edyta 2055WWW.SENSORYBEAUTY.PLWARSZAWAMaster Kobiet35K 7200:00:2002:28:1003:42:57.7003:43:18.45+01:49:5711:085,4
73MAZUR Kinga 2028DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMaster Kobiet36K 7300:00:0802:21:4403:44:33.9003:44:42.05+01:51:2111:135,3
74ŁYSKAWA Agnieszka 2161PIŁASenior Kobiet32K 7400:00:3302:32:3103:44:36.6003:45:10.50+01:51:4911:135,3
75ŚCIUBA Anita 2022PIŁASenior Kobiet33K 7500:00:3302:32:3203:44:37.9503:45:11.90+01:51:5111:135,3
76PATALITA Alina 2183NIEPOŁOMICE BIEGAJĄGDÓWMaster Kobiet37K 7600:00:1602:37:1303:50:10.4003:50:26.50+01:57:0511:305,2
77HETEL Beata 2240BYDGOSZCZMaster Kobiet38K 7700:00:2302:31:1503:50:30.3003:50:53.45+01:57:3211:315,2
78HOŁUJ Barbara 2139KRAKÓWWeteran Senior Kobiet 5K 7800:00:1402:30:0803:51:49.1503:52:03.80+01:58:4311:355,2
79STOLARZ Marta 2035NIEPOŁOMICE BIEGAJĄZABAWAMaster Kobiet39K 7900:00:1702:33:1803:52:35.8503:52:53.35+01:59:3211:375,2
79KRZYŻAK Angelika 2046NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWMaster Kobiet39K 7900:00:1502:33:1903:52:38.0503:52:53.35+01:59:3211:375,2
81KOWALSKA Gabriela 2197BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMaster Kobiet41K 8100:00:2702:36:3503:53:00.8003:53:28.00+02:00:0711:395,2
82CHOWANIEC Barbara 4099UBSBIELSKO-BIAŁAMaster Kobiet42K 8200:06:0502:33:4603:47:36.5003:53:41.70+02:00:2111:225,3
83BARAN Alicja 2099NOWY SĄCZMaster Kobiet43K 8300:00:3102:32:4503:54:58.7003:55:30.30+02:02:0911:445,1
84ZIÓŁEK Teresa 34STAY INSANEMEŁGIEWWeteran Master Kobiet3K 8400:00:2802:36:1203:55:12.4503:55:41.15+02:02:2011:455,1
85MACIĄG Alina 2065BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Senior Kobiet 6K 8500:00:1702:30:2203:57:39.4003:57:57.05+02:04:3611:525,0
86KIEŁBASIŃSKA Marta 503Master Kobiet44K 8600:00:1502:37:1403:59:46.6004:00:02.20+02:06:4111:595,0
87IWAN Natalia 2229ŁUKOWICASenior Kobiet34K 8700:00:3802:43:3104:00:31.1504:01:09.90+02:07:4912:015,0
88KULA Ewa 2203KG TRAWERSSANDOMIERZMaster Kobiet45K 8800:00:0502:44:0704:01:55.1504:02:00.30+02:08:3912:055,0
89KACZOR Aurela 2204KG TRAWERSSANDOMIERZWeteran Senior Kobiet 7K 8900:00:0402:44:0804:03:26.2004:03:30.50+02:10:0912:104,9
90CHOJNACKA Monika 2063STRONIEMaster Kobiet46K 9000:00:3902:43:3004:05:38.8504:06:17.90+02:12:5712:164,9
91WIKTOREK Jadwiga 467Weteran Master Kobiet4K 9100:00:0702:49:1104:18:10.6004:18:17.60+02:24:5612:544,6
92LEŃCZUK Anna 2042NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMaster Kobiet47K 9200:00:1702:44:0804:20:16.7004:20:34.10+02:27:1313:004,6
93ZAŁUBSKA Beata 2129BIELSKO - BIAŁAMaster Kobiet48K 9300:05:4502:54:2004:22:06.7504:27:52.70+02:34:3213:064,6
94MICHOREK Renata 2128KRAKÓWWeteran Senior Kobiet 8K 9400:00:1002:52:0404:28:44.0504:28:54.45+02:35:3313:264,5
95GRĘBOWIEC Dominika 2084TSA SANDOMIERZSANDOMIERZMaster Kobiet49K 9500:00:1502:49:0204:29:56.6504:30:11.95+02:36:5113:294,4
96KOLASA Barbara 2080KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAWeteran Master Kobiet5K 9600:00:1402:54:1004:39:20.9004:39:35.80+02:46:1513:584,3
97TRYJEFACZKA Paulina 2020NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMaster Kobiet50K 9700:00:1403:13:4004:50:30.9504:50:45.30+02:57:2414:314,1
98WOŚ Anna 2073NIEPOLOMICE BIEGAJĄBRZEZIEMaster Kobiet51K 9800:00:1603:13:3804:50:29.8504:50:45.85+02:57:2514:314,1
99JEDZINA Izabela 2068NIEPOLOMICE BIEGAJĄBRZEZIEWeteran Senior Kobiet 9K 9900:00:1603:13:4704:50:31.3504:50:47.55+02:57:2614:314,1
100KOCIKOWSKA Anna 2135GLIWICESenior Kobiet35K 10000:00:0303:07:3405:08:32.6005:08:36.25+03:15:1515:253,9
Znaleziono 100 wynik(ów)