EFB 42 - POWRÓT NIKIFORA
Europejski Festiwal Biegowy
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-09-04
Miejsce : Krynica Zdrój
Dystans : 42 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 225
Wystartowało : 183
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 179
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuDeptak
0.5km
Przełęcz Beskid
14km
Przełęcz Beskid
26km
Tylicz Ski
34km
Czas
netto
43km
Czas
brutto
43km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1MILEWSKI Dominik 4199RYKOWISKO TEAMPŁOCKSenior Mężczyzn1M 100:00:0000:02:5801:02:1302:08:1802:57:0103:39:49.0003:39:49.00 5:0611,7
2MACECEK Tomas 411SALOMON/SUUNTO CZECH REPUBLICOSTRAVASenior Mężczyzn2M 200:00:0000:02:5700:59:5802:08:1802:57:0503:43:12.3003:43:12.30+00:03:235:1111,6
3SOBAS Jacek 473KĘDZIERZYN KOŹLEMaster Mężczyzn1M 300:00:0000:03:0001:01:5902:12:4403:01:0603:48:47.2503:48:47.25+00:08:585:1911,3
4ŻUCHOWSKI Daniel 4169KRAKÓWSenior Mężczyzn3M 400:00:0000:03:0001:01:5402:13:3903:06:2403:54:33.3003:54:33.30+00:14:445:2711,0
5BALIGA Cezary 2146OLESNOSenior Mężczyzn4M 500:00:0000:02:5901:01:5602:13:1103:57:04.9003:57:04.90+00:17:155:3010,9
6WĄCHAŁA Łukasz 4206GOŁKOWICE GÓRNESenior Mężczyzn5M 600:00:0000:03:0501:01:5302:12:1503:07:4104:06:01.7004:06:01.70+00:26:125:4310,5
7ŚLIWA Arkadiusz 471KRYNICA ZDROJSenior Mężczyzn6M 700:00:0000:03:1701:04:0902:17:2003:12:3804:09:30.6004:09:30.60+00:29:415:4810,3
8SZUMIEC Łukasz 516Master Mężczyzn2M 800:00:0000:02:5701:00:0002:11:0303:11:1404:11:42.0004:11:42.00+00:31:535:5110,3
9ZIĘBA Robert 4022BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAMaster Mężczyzn3M 900:00:0000:03:0401:06:5002:26:2803:23:4704:17:51.6504:17:51.65+00:38:025:5910,0
10PAPROCKA Urszula 4180NOWA HUTA TEAMKRAKÓWSenior Kobiet1K 100:00:0000:03:1401:11:1202:31:1503:28:1504:18:43.2504:18:43.25+00:38:546:0110,0
11PRĘTNIK Sławomir 515Master Mężczyzn4M 1000:00:0000:03:1201:08:3202:26:5403:28:0004:23:48.9004:23:48.90+00:43:596:089,8
12FABIAN Bogusław 502Weteran Senior Mężczyzn1M 1100:00:0000:03:0401:08:3802:28:1703:28:2804:26:04.1504:26:04.15+00:46:156:119,7
13WINIARSKA Katarzyna 4062PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAMPRZEMYŚLMaster Kobiet1K 200:00:0000:03:1301:13:1402:38:0603:39:1404:36:41.5004:36:41.50+00:56:526:269,3
14KOWOLIK Maciej 4006KATOWICESenior Mężczyzn7M 1200:00:0000:03:0701:09:0202:30:4803:29:2304:37:34.3004:37:34.30+00:57:456:279,3
15DYREK Michał 4014MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓRNAMaster Mężczyzn5M 1300:00:0000:03:1401:11:0902:35:5203:39:2804:39:15.4004:39:15.40+00:59:266:299,2
16GLEŃ Robert 4028MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZEJEDLICZEMaster Mężczyzn6M 1400:00:0000:03:0501:11:1102:34:5703:39:3604:41:08.7004:41:08.70+01:01:196:329,2
17FLĄDRO Daniel 412WOKOWICEMaster Mężczyzn7M 1500:00:0000:03:1501:13:1602:38:0103:40:3604:41:27.5504:41:27.55+01:01:386:329,2
18OBSTÓJ Karolina 410#SOBASTEAM.Senior Kobiet2K 300:00:0000:03:1601:12:2102:41:2103:45:3604:43:02.8504:43:02.85+01:03:136:349,1
19TAJCHMAN Jarosław 4100STAJNIA BALONARZESZÓWMaster Mężczyzn8M 1600:00:0000:03:0801:12:5202:42:2303:48:4504:47:57.0004:47:57.00+01:08:086:419,0
20TOPOLSKI Marcin 4195CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISAJADOWNIKIMaster Mężczyzn9M 1700:00:0000:03:1801:14:1202:38:4503:42:3204:51:34.2004:51:34.20+01:11:456:468,8
21WIERNEK Tomek 4002STAJNIA BALONAKATOWICEMaster Mężczyzn10M 1800:00:0000:03:1701:18:0802:48:4203:53:5304:57:28.4004:57:28.40+01:17:396:558,7
22KOSTERKIEWICZ Marcin 4043KOPER TEAMPRZEMYŚLMaster Mężczyzn11M 1900:00:0000:03:1401:15:4002:46:2403:57:2605:05:21.1505:05:21.15+01:25:327:068,4
23BURY Mateusz 1145POLACY NIC SIĘ STALOZAWOJASenior Mężczyzn8M 2000:00:0000:03:4401:13:3802:42:5303:55:3605:07:49.3505:07:49.35+01:28:007:098,4
24WYLEŻAŁEK Alina 4183GLIWICESenior Kobiet3K 400:00:0000:03:2801:17:4602:48:5304:03:1305:07:59.4505:07:59.45+01:28:107:098,4
25DYGACZ Agnieszka 405742K PRO TEAMCHORZÓWMaster Kobiet2K 500:00:0000:03:1801:13:1602:44:4603:56:1305:10:15.0005:10:15.00+01:30:267:128,3
26DUDEK Wojciech 4107PODBORZEMaster Mężczyzn12M 2100:00:0000:03:2901:13:3202:46:2903:57:3105:10:15.5005:10:15.50+01:30:267:128,3
27BĘTKOWSKI Wojciech 4127STRÓŻEWeteran Senior Mężczyzn2M 2200:00:0000:04:0201:17:3902:55:2004:03:5205:14:31.4505:14:31.45+01:34:427:188,2
28BERGAŃSKI Michał 4077BRYGADA BESKIDÓWGRYBÓWMaster Mężczyzn13M 2300:00:0000:03:4401:17:4702:55:1504:03:2605:14:31.8005:14:31.80+01:34:427:188,2
29MARUCHA Tomasz 4065DRUŻYNA ŻKRASNYSTAWMaster Mężczyzn14M 2400:00:0001:25:3603:05:1704:13:4305:16:38.4505:16:38.45+01:36:497:218,1
30RAK Wojciech 4152SII RUNNING TEAMBOGUCHWALASenior Mężczyzn9M 2500:00:0000:03:3701:24:2703:03:1904:12:3505:17:06.6005:17:06.60+01:37:177:228,1
31RAINKO Marcin 4044GDAŃSKMaster Mężczyzn15M 2600:00:0000:03:4101:23:3003:02:0304:12:1905:17:11.9005:17:11.90+01:37:227:228,1
32ZIĘBA Mariusz 4024BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAWeteran Senior Mężczyzn3M 2700:00:0000:03:2701:17:3303:02:0904:13:2505:17:37.3005:17:37.30+01:37:487:238,1
33MIGACZ Mateusz 4041NOWY SĄCZSenior Mężczyzn10M 2800:00:0000:03:5001:16:4702:56:1404:13:3105:17:42.3505:17:42.35+01:37:537:238,1
34JAKUBOWSKI Bartek 4027PAWŁOWICEMaster Mężczyzn16M 2900:00:0000:03:3401:17:4902:54:5804:07:0405:18:30.3005:18:30.30+01:38:417:248,1
35SZPUNAR Marek 484ŁAŃCUTMaster Mężczyzn17M 3000:00:0000:03:3901:17:4802:56:2304:09:1605:19:58.3005:19:58.30+01:40:097:268,1
36MAGDA Katarzyna 497Master Kobiet3K 600:00:0000:03:3401:26:3603:03:1504:13:3605:20:08.3505:20:08.35+01:40:197:268,1
37KŁOS Wojciech 4156OPOLESenior Mężczyzn11M 3100:00:0000:04:0001:17:4302:57:4404:10:0005:20:57.3005:20:57.30+01:41:087:278,0
38SZOSTAK Anna 4140UKS OLIMPIA ZABRZEZABRZESenior Kobiet4K 700:00:0000:03:5701:25:5403:07:0604:17:5605:21:06.4505:21:06.45+01:41:177:288,0
39STEC Krzysztof 4202SALT RUNNERS BOCHNIANOWY WIŚNICZMaster Mężczyzn18M 3200:00:0000:03:2201:23:1603:03:1504:17:4705:25:22.6505:25:22.65+01:45:337:347,9
40FRĄCZEK Justyna 479KRAKÓWMaster Kobiet4K 800:00:0000:03:4801:24:5103:04:2104:14:4705:26:12.2005:26:12.20+01:46:237:357,9
41SAINTEMARIE Arnaud 4164MARCINSWIERCTEAMKRAKOWMaster Mężczyzn19M 3300:00:0000:04:1201:23:5903:04:1004:13:5005:26:12.8505:26:12.85+01:46:237:357,9
42ŁAJSZCZAK-GAJDA Dorota 4146RESHAPEGLIWICEMaster Kobiet5K 900:00:0000:04:0301:26:3903:09:0404:20:5005:28:45.6505:28:45.65+01:48:567:387,8
43JUSZKO Krzysztof 4182WARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn4M 3400:00:0000:04:0801:26:4003:08:5404:20:1305:28:50.5505:28:50.55+01:49:017:387,8
44CIĘŻKOWSKI Sławomir 4174TARNÓWWeteran Senior Mężczyzn5M 3500:00:0000:03:4701:21:4503:04:0704:18:1005:30:43.2505:30:43.25+01:50:547:417,8
45ROHAN Łukasz 4040PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLMaster Mężczyzn20M 3600:00:0000:03:1301:08:3302:43:3904:00:2905:31:17.6005:31:17.60+01:51:287:427,8
46PASTWA Krzysztof 4177CISEWIESenior Mężczyzn12M 3700:00:0000:03:5901:23:1703:05:4804:21:0605:36:01.3005:36:01.30+01:56:127:487,7
47WIECZOREK Agata 4163TARNOBRZEGMaster Kobiet6K 1000:00:0000:03:4001:24:5203:09:0604:26:5305:38:36.3005:38:36.30+01:58:477:527,6
48KMAK Sławek 4201GRYBÓWWeteran Senior Mężczyzn6M 3800:00:0000:03:4301:25:0003:10:1204:25:3905:39:11.7505:39:11.75+01:59:227:537,6
49KUŚMIDER Jakub 4031PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLMaster Mężczyzn21M 3900:00:0000:03:4701:24:5403:03:1804:12:4205:41:02.0005:41:02.00+02:01:137:557,6
50SZABOŃ Tomasz 4200UKS REFLEX RYBNIKJANKOWICEMaster Mężczyzn22M 4000:00:0000:04:0601:21:2103:09:5304:24:5505:41:07.3505:41:07.35+02:01:187:557,6
51MOLASY Dorota 4026AKTYWNIE Z MOLKAMIMALBORKSenior Kobiet5K 1100:00:0000:03:5101:28:2603:21:3605:41:53.4005:41:53.40+02:02:047:577,5
52SKRZYPEK Sylwia 4130KRAKOWMaster Kobiet7K 1200:00:0000:04:3701:31:3003:20:0204:35:3005:44:45.9505:44:45.95+02:04:568:017,5
53DOPART Tomasz 4144DWERNIK KAMIEŃ TRAILUSTRZYKI DOLNEMaster Mężczyzn23M 4100:00:0000:03:5601:21:1103:09:3704:25:0805:46:12.4505:46:12.45+02:06:238:037,5
54GRZEBIELUCHA Katarzyna 456RYBNIKMaster Kobiet8K 1300:00:0000:03:3801:25:5803:10:0104:31:0005:46:37.6005:46:37.60+02:06:488:037,4
55PODOLAK Paweł 4145MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEMaster Mężczyzn24M 4200:00:0000:03:5601:20:4503:09:3604:26:4205:47:23.4005:47:23.40+02:07:348:047,4
56LABURDA Kinga 4036BRZYSKI TRI TEAMKRAKÓWMaster Kobiet9K 1400:00:0000:04:1001:27:4303:19:2804:35:4305:49:16.6005:49:16.60+02:09:278:077,4
57POROWSKI Piotr 4179SAMSARAWARSZAWAMaster Mężczyzn25M 4300:00:0000:03:3801:23:2303:14:3304:32:0305:49:18.4005:49:18.40+02:09:298:077,4
58STANGRECIAK Adam 4119TIGRES DEL PAPAŁÓDŹSenior Mężczyzn13M 4400:00:0000:03:3701:28:2003:20:3804:36:2505:50:10.7005:50:10.70+02:10:218:087,4
59CITUK Grzegorz 413842K PRO TEAMTYCHYMaster Mężczyzn26M 4500:00:0000:04:2601:24:2503:18:2704:37:2405:52:58.0005:52:58.00+02:13:098:127,3
60LEŚ Michał 4061KRAKÓWSenior Mężczyzn14M 4600:00:0000:04:0301:29:2103:20:2904:39:3005:53:22.3005:53:22.30+02:13:338:137,3
61MROZEK Krzysztof 4072GORLICEMaster Mężczyzn27M 4700:00:0000:04:2701:29:3503:19:5404:39:1005:54:37.9505:54:37.95+02:14:488:147,3
62SADOWSKA Jagoda 4187#YOLOTEAMKRKKRAKÓWSenior Kobiet6K 1500:00:0000:03:4901:26:3403:13:0504:39:0305:56:37.2005:56:37.20+02:16:488:177,2
63MARTUŚ Jacek 4016BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAMaster Mężczyzn28M 4800:00:0000:03:5301:23:4403:09:2804:37:1705:57:40.7005:57:40.70+02:17:518:197,2
64ZAWADZKI Grzegorz 505GŁOGÓW MŁP.Master Mężczyzn29M 4900:00:0000:03:4101:25:0403:13:4604:34:3105:57:42.2505:57:42.25+02:17:538:197,2
65WĄSOWSKA Milena 4191BIEGAMBOLUBIĘSOSNOWIECSenior Kobiet7K 1600:00:0000:04:1701:32:0203:27:0304:46:5205:58:00.3005:58:00.30+02:18:118:197,2
66PARWA Michał 496Master Mężczyzn30M 5000:00:0000:03:4101:25:0303:20:1404:39:3505:58:03.7005:58:03.70+02:18:148:197,2
67PASIEKA Agnieszka 4165KB ATLETIC ZRĘCINUSTROBNAMaster Kobiet10K 1700:00:0000:04:0701:31:1503:26:3104:46:5805:58:28.5005:58:28.50+02:18:398:207,2
68DZIOB Grzegorz 4101NIEPOŁOMICE BIEGAJĄMAŁA WIEŚMaster Mężczyzn31M 5100:00:0000:04:0101:26:4203:14:0304:38:5506:00:52.1006:00:52.10+02:21:038:237,1
69KULA Robert 4170TARNÓWWeteran Senior Mężczyzn7M 5200:00:0000:03:4901:32:1203:23:3404:42:4906:02:24.3506:02:24.35+02:22:358:257,1
70MOSKWIAK Mateusz 4094TRZECH KUMPLIKRAKÓWSenior Mężczyzn15M 5300:00:0000:04:5401:31:1203:21:3004:39:2206:04:30.2006:04:30.20+02:24:418:287,1
71KULAS Łukasz 4166SOLOBIERUŃMaster Mężczyzn32M 5400:00:0000:03:4701:25:4503:20:2604:41:2406:04:46.4006:04:46.40+02:24:578:287,1
72MARUT Artur 4172FITNESS FREAKSSTALOWA WOLAMaster Mężczyzn33M 5500:00:0000:04:0301:27:3903:31:3304:45:2106:05:17.3006:05:17.30+02:25:288:297,1
73KUŚ Gabriela 4042KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOWeteran Senior Kobiet 1K 1800:00:0000:04:0401:33:4403:27:2204:49:1806:06:48.6506:06:48.65+02:26:598:317,0
74GEIŻDŻ Marcin 4030KANDAHARJAWORZNOWeteran Senior Mężczyzn8M 5600:00:0000:03:3701:33:4403:30:1204:49:1106:06:48.9006:06:48.90+02:26:598:317,0
75GRUMBIANIN Paulina 4037PRUSZKÓWWeteran Senior Kobiet 2K 1900:00:0000:03:5101:33:1603:29:4904:49:4006:07:30.5006:07:30.50+02:27:418:327,0
76FRYCA Karolina 4204TORUŃSenior Kobiet8K 2000:00:0000:04:1201:33:0303:33:1804:56:1506:09:07.6506:09:07.65+02:29:188:357,0
77SIEMIESZ Paweł 4075JASŁOSenior Mężczyzn16M 5700:00:0000:04:1301:33:2103:27:5504:48:1406:09:14.2506:09:14.25+02:29:258:357,0
78MAZUR Ireneusz 4012DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMaster Mężczyzn34M 5800:00:0000:04:3001:33:0403:26:2404:51:2306:11:05.5506:11:05.55+02:31:168:377,0
79SURMAN Mariusz 4106DZIEKIE MUSTANGIPUSTKÓW OSIEDLESenior Mężczyzn17M 5900:00:0000:04:3101:29:2803:26:4504:51:3306:11:21.7006:11:21.70+02:31:328:386,9
80CZAPIEWSKI Janusz 500Weteran Senior Mężczyzn9M 6000:00:0000:04:3401:38:1903:40:4304:58:1506:11:37.3506:11:37.35+02:31:488:386,9
81NOWAK Agnieszka 4113JAWORZNOMaster Kobiet11K 2100:00:0000:04:1601:29:2003:29:2704:55:0406:15:35.4506:15:35.45+02:35:468:446,9
82JANIK Grzegorz 4078CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBRZEŹNICAMaster Mężczyzn35M 6100:00:0000:04:1601:32:4603:25:1104:51:0506:17:36.1006:17:36.10+02:37:478:466,8
83MAŚLANY Mariusz 4153ELEKTROMETAL ENERGETYKA SAWARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn10M 6200:00:0000:03:4801:35:3303:34:2504:53:5606:18:06.1506:18:06.15+02:38:178:476,8
84JAKUB Hajduga 4159STARY SĄCZMaster Mężczyzn36M 6300:00:0001:33:5803:36:1704:56:5506:18:06.4506:18:06.45+02:38:178:476,8
85MIELCZAREK Grzegorz 4035AM.TRENER TEAMOPOLEWeteran Senior Mężczyzn11M 6400:00:0000:03:5901:32:1103:32:1704:55:4406:18:50.2006:18:50.20+02:39:018:486,8
86LASOTA Arkadiusz 4098SOSNOWIECWeteran Senior Mężczyzn12M 6500:00:0000:04:4401:41:3903:45:0105:06:0406:19:36.5006:19:36.50+02:39:478:496,8
87PRZESMYCKI Krzysztof 4133LUBLINMaster Mężczyzn37M 6600:00:0000:04:0001:35:0703:38:4805:03:2206:19:59.5006:19:59.50+02:40:108:506,8
88ŚCIBOR Adrian 4089PRZYSIETNICASenior Mężczyzn18M 6700:00:0000:04:5401:37:2103:24:5405:03:3806:24:58.3506:24:58.35+02:45:098:576,7
89MŁOCKA-GORCZYŃSKA Matylda 4069WARSZAWAMaster Kobiet12K 2200:00:0000:04:0101:35:0703:37:5205:04:1406:25:30.9506:25:30.95+02:45:418:576,7
90GARNCARCZYK Piotr 4129ŻYWIECWeteran Senior Mężczyzn13M 6800:00:0000:04:1701:33:1003:36:1805:03:0206:25:36.7506:25:36.75+02:45:478:586,7
91MADEJ Magdalena 4076MIELECMaster Kobiet13K 2300:00:0000:04:1101:38:1703:41:4605:07:1706:30:26.7506:30:26.75+02:50:379:046,6
92GORCZYŃSKI Wojciech 4070WARSZAWAMaster Mężczyzn38M 6900:00:0000:04:0101:35:1303:44:4805:11:3406:30:37.4006:30:37.40+02:50:489:056,6
93WĘGLIŃSKI Mikołaj 4116JAROCINSenior Mężczyzn19M 7000:00:0000:03:1201:08:3904:15:2805:25:3606:30:48.3006:30:48.30+02:50:599:056,6
94PIELECHA Rafał 4171FITNESS FREAKSZACZERNIEMaster Mężczyzn39M 7100:00:0000:04:0301:28:3003:31:5805:00:5406:35:12.4506:35:12.45+02:55:239:116,5
95BLICHARZ Artur 4155OŁPINYSenior Mężczyzn20M 7200:00:0000:04:3601:39:2703:51:5205:14:0806:35:40.5506:35:40.55+02:55:519:126,5
96DYREK Marcin 4018MSZANA GÓRNAMaster Mężczyzn40M 7300:00:0000:04:3001:42:2703:48:0205:13:5206:35:42.9006:35:42.90+02:55:539:126,5
97MLEKO Michał 4178KRAKÓWSenior Mężczyzn21M 7400:00:0000:03:4701:31:0403:28:4304:58:0006:36:44.6006:36:44.60+02:56:559:136,5
98TOMKIEWICZ Przemysław 4148WARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn14M 7500:00:0000:03:4801:35:3603:41:5105:14:5106:39:50.6506:39:50.65+03:00:019:176,5
99PORZYCKI Tomasz 4088KRAKOWSenior Mężczyzn22M 7600:00:0000:04:2101:39:4503:43:5005:12:1506:41:17.1506:41:17.15+03:01:289:196,4
100PLUTA Sebastian 4083DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAMaster Mężczyzn41M 7700:00:0000:04:3101:34:5903:44:5705:15:5006:41:25.7006:41:25.70+03:01:369:206,4
101MIŁKOWSKI Dawid 4091KRAKÓWSenior Mężczyzn23M 7800:00:0000:04:2601:33:5903:46:3605:18:1606:43:29.8506:43:29.85+03:03:409:236,4
102GAŁCZYK Grzegorz 4142#YOLOTEAMKRKBIAŁY KOŚCIÓŁMaster Mężczyzn42M 7900:00:0000:04:0701:35:3103:46:0805:13:2906:43:44.6006:43:44.60+03:03:559:236,4
103CZAPIEWSKI Dariusz 499Senior Mężczyzn24M 8000:00:0000:04:3401:38:2003:40:4305:15:4006:44:33.7506:44:33.75+03:04:449:246,4
103SAJ Paweł 4068DZIKIE MUSTANGISĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIMaster Mężczyzn43M 8000:00:0000:04:3001:34:3403:36:0805:12:1106:44:33.7506:44:33.75+03:04:449:246,4
105PACHO Sylwester 408.Senior Mężczyzn25M 8200:00:0000:04:3201:45:2903:52:1705:20:4706:45:47.6006:45:47.60+03:05:589:266,4
105GRUCA Ryszard 409.Senior Mężczyzn25M 8200:00:0000:04:3201:45:3003:52:1905:20:3506:45:47.6006:45:47.60+03:05:589:266,4
107PASZKO Stanisław 4117DINOZAUR Z ROZTOCZAGORAJEC ZAGROBLEWeteran Master Mężczyzn1M 8400:00:0000:04:3901:43:5303:54:3305:20:4306:45:54.3506:45:54.35+03:06:059:266,4
108JAKUBOWSKA Renata 4003BIELSKO -BIAŁAWeteran Master Kobiet1K 2400:00:0000:04:1101:38:3403:53:2505:27:3806:45:55.8006:45:55.80+03:06:069:266,4
109KOWALCZUK Michał 4186MARKIMaster Mężczyzn44M 8500:00:0000:04:3301:28:3103:35:5805:18:0306:48:26.4006:48:26.40+03:08:379:296,3
110KOŁODZIEJCZYK Adam 4137#CZELADZBIEGACZELADŹMaster Mężczyzn45M 8600:00:0000:04:3001:46:1303:55:4405:23:3506:49:13.8506:49:13.85+03:09:249:316,3
111KUDRYCKI Jakub 4032BILCZABIEGABILCZAWeteran Senior Mężczyzn15M 8700:00:0000:04:2401:33:0903:45:5305:17:5706:51:48.6006:51:48.60+03:11:599:346,3
112PASTWA Janusz 4175GDAŃSKWeteran Senior Mężczyzn16M 8800:00:0000:03:5801:38:1703:55:3605:23:5006:52:27.5506:52:27.55+03:12:389:356,3
113RYMAR Alan 4048KROSNOSenior Mężczyzn27M 8900:00:0000:04:5101:44:1603:56:4805:29:5306:53:39.7006:53:39.70+03:13:509:376,2
114MOSOŃ Kamil 4051TARGOWISKASenior Mężczyzn28M 9000:00:0000:04:5101:44:1803:56:4705:29:5906:53:40.5506:53:40.55+03:13:519:376,2
115MÓL Wioletta 4114#CZELADZBIEGACZELADŹWeteran Senior Kobiet 3K 2500:00:0000:04:3501:45:4804:03:4205:28:5806:53:47.1506:53:47.15+03:13:589:376,2
116TKACZ Przemysław 4081PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAKRAKOWWeteran Senior Mężczyzn17M 9100:00:0000:04:2301:45:4303:57:0005:29:4206:54:58.6506:54:58.65+03:15:099:396,2
117KURZAWA Adam 4118TIGRES DEL PAPAŁÓDŹSenior Mężczyzn29M 9200:00:0000:04:2701:45:4604:02:1505:32:1406:57:20.3006:57:20.30+03:17:319:426,2
118CIEŻAK Magdalena 4110JAWORZNOMaster Kobiet14K 2600:00:0000:04:1901:45:4004:01:5605:29:1106:57:23.0006:57:23.00+03:17:349:426,2
119KACZMARCZYK Agnieszka 4173RESHAPE RUNNERSZABRZESenior Kobiet9K 2700:00:0000:04:5201:45:4103:58:3605:29:3506:57:51.8006:57:51.80+03:18:029:436,2
120WRĘCZYCKI Łukasz 4055LUBLINIECSenior Mężczyzn30M 9300:00:0000:03:4501:39:4603:53:3105:30:3506:57:54.2006:57:54.20+03:18:059:436,2
121MARKIEWICZ Tomasz 4120TIGRES DEL PAPAŁÓDŹSenior Mężczyzn31M 9400:00:0000:04:2701:45:3504:02:2105:32:1806:57:59.8006:57:59.80+03:18:109:436,2
122JĘDRZEJCZAK Anna 4066MCKIS JAWORZNOJAWORZNOWeteran Senior Kobiet 4K 2800:00:0000:04:1001:40:2703:57:3805:32:3206:59:33.0506:59:33.05+03:19:449:456,1
123STACH Tomasz 4082ALIGATOR TEAMPIEKIEŁKOMaster Mężczyzn46M 9500:00:0000:04:0401:42:2303:59:5105:32:0807:01:25.4507:01:25.45+03:21:369:486,1
124NOWICKA Katarzyna 4007JAWORZNOSenior Kobiet10K 2900:00:0000:04:0901:34:4603:55:4705:29:0607:01:42.2507:01:42.25+03:21:539:486,1
125FAJER Marek 4189ZWIK MYSZKÓW MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWWeteran Master Mężczyzn2M 9600:00:0000:04:2201:42:1204:00:5005:35:5907:03:03.2007:03:03.20+03:23:149:506,1
126JASIŃSKI Sebastian 4126DRZYCIMWeteran Senior Mężczyzn18M 9700:00:0000:04:2901:40:2804:05:0105:29:1607:06:45.3507:06:45.35+03:26:569:556,0
127POCIĘGIEL Michał 4011SKAWINA BIEGARADZISZÓWMaster Mężczyzn47M 9800:00:0000:04:5501:48:1203:57:4405:32:4007:07:20.7507:07:20.75+03:27:319:566,0
128KLEJSZTA Grzegorz 4105#CZELADZBIEGAMYSŁOWICEWeteran Senior Mężczyzn19M 9900:00:0000:04:3101:46:0204:03:4305:36:5507:07:32.5507:07:32.55+03:27:439:566,0
129BARTOSIK Tomasz 4184MYSZKÓWSenior Mężczyzn32M 10000:00:0000:04:5301:46:1204:00:5105:35:2207:08:54.9007:08:54.90+03:29:059:586,0
130MICHALCZAK Paweł 4181KRAKÓWMaster Mężczyzn48M 10100:00:0000:05:0401:43:5504:04:2205:32:5407:09:57.5007:09:57.50+03:30:089:596,0
131IWANICKI Władysław 4074ŁĘCZNAWeteran Master Mężczyzn3M 10200:00:0000:04:2901:54:3304:22:3605:45:3007:12:11.8007:12:11.80+03:32:2210:036,0
132NOWAK Łukasz 4112#CZELADZBIEGACZELADŹSenior Mężczyzn33M 10300:00:0000:04:3801:45:4804:04:1805:38:5907:15:18.6507:15:18.65+03:35:2910:075,9
133SZATON Bogusław 4198MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹWeteran Senior Mężczyzn20M 10400:00:0000:03:5401:45:4904:01:5705:45:2207:17:57.2007:17:57.20+03:38:0810:115,9
134RAK Monika 4193PROSZÓWKIMaster Kobiet15K 3000:00:0000:04:1601:45:3304:14:2405:49:5207:18:05.4507:18:05.45+03:38:1610:115,9
135BULANDA Barbara 4095BULANDA BARBARABOCHNIAMaster Kobiet16K 3100:00:0000:04:1601:45:3404:14:2205:49:5907:18:06.8507:18:06.85+03:38:1710:115,9
136PLISZCZYŃSKA Justyna 4168LUBLINWeteran Senior Kobiet 5K 3200:00:0000:04:1901:48:3104:11:5205:51:3307:18:41.3507:18:41.35+03:38:5210:125,9
137KRASZKIEWICZ Aleksander 4203MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAMaster Mężczyzn49M 10500:00:0000:04:4001:50:3604:21:4305:54:3207:21:52.9007:21:52.90+03:42:0310:165,8
138SZTURC Łukasz 4122JAWORZNOMaster Mężczyzn50M 10600:00:0000:04:2401:48:4204:09:5605:45:1607:21:54.0507:21:54.05+03:42:0510:165,8
139PELCZAR Jakub 4190PIASECZNOSenior Mężczyzn34M 10700:00:0000:04:2601:45:4404:00:0105:45:2607:21:54.5507:21:54.55+03:42:0510:165,8
140KĘDZIOR Wiesława 4185MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAWeteran Senior Kobiet 6K 3300:00:0000:04:4001:50:5604:21:4305:54:2107:24:41.3007:24:41.30+03:44:5210:205,8
141SZARMACH Izabela 4085WARSZAWAMaster Kobiet17K 3400:00:0000:04:2801:52:0704:21:5605:55:0007:25:41.4507:25:41.45+03:45:5210:215,8
142KRUSZYNSKA - REMBIEWSKA Agnieszka 4103WARSZAWAMaster Kobiet18K 3500:00:0000:04:2801:52:0404:21:5105:55:0607:25:42.1507:25:42.15+03:45:5310:215,8
143PABIAŃCZYK Małgorzata 4039KRAKÓWMaster Kobiet19K 3600:00:0000:04:3301:46:1104:12:4405:53:0307:26:09.5507:26:09.55+03:46:2010:225,8
144PIORKOWSKA Olga 4097WARSZAWAMaster Kobiet20K 3700:00:0000:04:2801:52:0604:21:5305:55:3007:27:08.0507:27:08.05+03:47:1910:235,8
145TUCHOWSKI Janusz 4059DĘBICAWeteran Senior Mężczyzn21M 10800:00:0000:04:3101:40:1804:12:3805:56:5507:30:23.3007:30:23.30+03:50:3410:285,7
146SERENDA Robert 429LEGNICAWeteran Senior Mężczyzn22M 10900:00:0000:04:2201:46:3904:12:5005:52:2707:30:47.1007:30:47.10+03:50:5810:295,7
147PIECZARA Agnieszka 4196JAWORZNOMaster Kobiet21K 3800:00:0000:04:1701:54:5004:18:4105:57:1407:31:16.0007:31:16.00+03:51:2710:295,7
148DYBKA Rafał 4139GRUPA SKROMNYCH BIEGACZYTARNÓWWeteran Senior Mężczyzn23M 11000:00:0000:04:1201:49:4204:22:2705:55:1807:31:25.0007:31:25.00+03:51:3610:295,7
149PUZIO Waldemar 485Maratończyk DębicaDĘBICAWeteran Master Mężczyzn4M 11100:00:0000:04:3901:50:5204:21:3905:45:1107:34:28.5507:34:28.55+03:54:3910:345,7
150MONGRID Anna 501GDAŃSKMaster Kobiet22K 3900:00:0000:04:4201:51:4804:25:1906:05:0407:34:54.3007:34:54.30+03:55:0510:345,7
151PROMIŃSKA Karolina 4017PĘDZĄCE ŻELKIWARSZAWASenior Kobiet11K 4000:00:0000:04:2501:45:3204:09:5505:45:0807:35:58.8007:35:58.80+03:56:0910:365,7
152JASIOROWSKI Michał 4015PĘDZĄCE ŻELKIWARSZAWASenior Mężczyzn35M 11200:00:0000:04:2501:45:2704:09:5405:45:0007:35:59.0007:35:59.00+03:56:1010:365,7
153SEREMET Bożena 4067SIEPRAWSKA PIĄTKAKRAKÓWWeteran Senior Kobiet 7K 4100:00:0000:05:0401:53:5304:29:2806:10:2207:42:09.8007:42:09.80+04:02:2010:445,6
154KRUPA-SZCZĘSNY Izabela 4111#CZELADZBIEGACZELADŹWeteran Senior Kobiet 8K 4200:00:0000:04:4801:53:5004:23:2306:03:3207:42:47.7507:42:47.75+04:02:5810:455,6
155TATUŚKO Tomasz 4071KRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn24M 11300:00:0000:04:3201:45:3804:14:5406:03:5207:44:43.0007:44:43.00+04:04:5410:485,6
156DADAŚ Janusz 4009BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEWeteran Senior Mężczyzn25M 11400:00:0000:04:4301:54:0704:31:5906:11:0807:51:03.9507:51:03.95+04:11:1410:575,5
157BURLIGA Marzena 4194KNURÓWWeteran Senior Kobiet 9K 4300:00:0000:04:4301:54:1204:32:0106:11:2407:51:04.1007:51:04.10+04:11:1510:575,5
158WILK Magdalena 4020ULTRAPOŚLADACH/TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAMaster Kobiet23K 4400:00:0000:04:1401:53:4004:39:5706:26:4607:52:55.1507:52:55.15+04:13:0610:595,5
159BUDKA Agata 4050KB MCK I S JAWORZNOJAWORZNOWeteran Senior Kobiet 10K 4500:00:0000:04:1301:56:0404:39:3306:19:1207:53:33.6507:53:33.65+04:13:4411:005,4
160BARAŃSKI Jakub 4054AZS UJKRAKÓWSenior Mężczyzn36M 11500:00:0000:04:1301:58:3904:32:3806:24:2307:53:36.9007:53:36.90+04:13:4711:005,4
161LEGIEĆ-KWAŚNY Monika 4058WILD BUCHAYSBUCZKOWICEMaster Kobiet24K 4600:00:0000:04:2501:58:1904:33:0506:24:0307:53:37.5007:53:37.50+04:13:4811:005,4
162KAŁDON Sławomir 4124GORZYCESenior Mężczyzn37M 11600:00:0000:04:1801:46:3404:31:5006:24:0707:53:40.5007:53:40.50+04:13:5111:005,4
163CZOPEK Agnieszka 4121KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Kobiet25K 4700:00:0000:04:1301:59:3104:39:3506:21:2907:58:09.0007:58:09.00+04:18:2011:075,4
164KOWALCZYK-GROCHLA Agata 4123KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Kobiet26K 4800:00:0000:04:1501:59:2804:39:3406:21:3307:58:09.1507:58:09.15+04:18:2011:075,4
165BARAŃSKA Wanda 4052KRAKÓWWeteran Senior Kobiet 11K 4900:00:0000:04:5002:06:1904:49:3406:31:1608:01:13.9508:01:13.95+04:21:2411:115,4
166MARCINOWSKI Tomasz 4131KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Mężczyzn51M 11700:00:0000:04:2001:56:2004:52:2706:27:5008:02:15.7508:02:15.75+04:22:2611:125,3
167MARCINOWSKA Marta 4132KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMaster Kobiet27K 5000:00:0000:04:2001:56:2504:52:2506:28:0308:02:43.6508:02:43.65+04:22:5411:135,3
168MILCARZ Andrzej 4161FESTINA LENTEWROCŁAWWeteran Master Mężczyzn5M 11800:00:0000:04:5501:48:5204:26:3906:25:2008:03:35.3008:03:35.30+04:23:4611:145,3
169OPARA Maja 4197BRAVEHEARTS LEGIONOWOJABŁONNAMaster Kobiet28K 5100:00:0000:04:3001:54:3804:41:0706:25:5208:07:37.3008:07:37.30+04:27:4811:205,3
170GLINKA Agnieszka 4188BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOWeteran Senior Kobiet 12K 5200:00:0000:04:3001:54:4204:41:0906:25:3808:07:37.7008:07:37.70+04:27:4811:205,3
171DĄBROWSKI Michał 4013ULTRAPOŚLADACHWARSZAWAMaster Mężczyzn52M 11900:00:0000:04:1401:53:1004:46:2406:26:5108:08:03.3008:08:03.30+04:28:1411:215,3
172BURY Krzysztof 4093RZĄSKASenior Mężczyzn38M 12000:00:0000:04:5601:52:3104:41:3106:31:3008:13:04.4008:13:04.40+04:33:1511:285,2
173STYLIŃSKI Norbert 4049BESKIDNIKWETLINAMaster Mężczyzn53M 12100:00:0000:04:2601:54:0504:33:0006:30:5308:15:38.2508:15:38.25+04:35:4911:315,2
174PASTWA Monika 4176GDAŃSKWeteran Senior Kobiet 13K 5300:00:0000:04:2102:05:5804:50:3706:33:1008:29:17.3508:29:17.35+04:49:2811:505,1
175LATAŁA Wojciech 4033LEŚNE GRUBASYKRAKÓWMaster Mężczyzn54M 12200:00:0000:05:0402:10:5505:02:2706:58:4708:50:18.2008:50:18.20+05:10:2912:194,9
176SZCZEPOCKI Andrzej 4053Weteran Senior Mężczyzn26M 12300:00:0002:08:4805:10:5007:26:5009:35:02.6509:35:02.65+05:55:1313:224,5
177CZARNOTA Dorota 4004WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet29K 5400:00:0000:04:5802:19:2505:44:0507:45:2909:39:54.3009:39:54.30+06:00:0513:294,4
178MARYNIAK Katarzyna 4038WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet30K 5500:00:0000:04:5902:19:4605:44:0407:45:4209:39:55.4009:39:55.40+06:00:0613:294,4
179FRYŚ Justyna 4005WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWMaster Kobiet31K 5600:00:0000:04:5902:19:2205:44:0707:48:1809:56:20.3509:56:20.35+06:16:3113:524,3
Niesklasyfikowani
PAWIŃSKI Artur 4001ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAMaster MężczyznDNF00:04:04 DNF01:34:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSEDA Robert 4125HONEY BADGERKARTUZYWeteran Senior MężczyznDNF00:04:29 DNF01:40:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
OZIMKOWSKA Judyta 4160WARSZAWASenior KobietDNF00:06:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIERZCHAŁA Anna 4025JAWORZNOWeteran Senior Kobiet DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 183 wynik(ów)