Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2021-09-04 |
Miejsce : | Krynica Zdrój |
Dystans : | 42 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 225 |
Wystartowało : | 183 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 179 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Senior Kobiet | Weteran Senior Mężczyzn | Weteran Master Kobiet | Weteran Master Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Deptak 0.5km | Przełęcz Beskid 14km | Przełęcz Beskid 26km | Tylicz Ski 34km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PRĘTNIK Sławomir | 515 | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:12 | 01:08:32 | 02:26:54 | 03:28:00 | |||
2 | SZUMIEC Łukasz | 516 | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:57 | 01:00:00 | 02:11:03 | 03:11:14 | |||
3 | FABIAN Bogusław | 502 | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:04 | 01:08:38 | 02:28:17 | 03:28:28 | |||
4 | CZAPIEWSKI Dariusz | 499 | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:34 | 01:38:20 | 03:40:43 | 05:15:40 | |||
5 | ZAWADZKI Grzegorz | 505 | GŁOGÓW MŁP. | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | 01:25:04 | 03:13:46 | 04:34:31 | ||
6 | SERENDA Robert | 429 | LEGNICA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:22 | 01:46:39 | 04:12:50 | 05:52:27 | ||
7 | SOBAS Jacek | 473 | KĘDZIERZYN KOŹLE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:00 | 01:01:59 | 02:12:44 | 03:01:06 | ||
8 | FRĄCZEK Justyna | 479 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:48 | 01:24:51 | 03:04:21 | 04:14:47 | ||
9 | SZPUNAR Marek | 484 | ŁAŃCUT | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:39 | 01:17:48 | 02:56:23 | 04:09:16 | ||
10 | MAGDA Katarzyna | 497 | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:34 | 01:26:36 | 03:03:15 | 04:13:36 | |||
11 | PARWA Michał | 496 | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | 01:25:03 | 03:20:14 | 04:39:35 | |||
12 | GRZEBIELUCHA Katarzyna | 456 | RYBNIK | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:38 | 01:25:58 | 03:10:01 | 04:31:00 | ||
13 | MONGRID Anna | 501 | GDAŃSK | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:42 | 01:51:48 | 04:25:19 | 06:05:04 | ||
14 | MAZUR Ireneusz | 4012 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | 01:33:04 | 03:26:24 | 04:51:23 | |
15 | JAKUBOWSKI Bartek | 4027 | PAWŁOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:34 | 01:17:49 | 02:54:58 | 04:07:04 | ||
16 | PORZYCKI Tomasz | 4088 | KRAKOW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:21 | 01:39:45 | 03:43:50 | 05:12:15 | ||
17 | ŚCIBOR Adrian | 4089 | PRZYSIETNICA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:54 | 01:37:21 | 03:24:54 | 05:03:38 | ||
18 | MIŁKOWSKI Dawid | 4091 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | 01:33:59 | 03:46:36 | 05:18:16 | ||
19 | BURY Krzysztof | 4093 | RZĄSKA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:56 | 01:52:31 | 04:41:31 | 06:31:30 | ||
20 | WIERNEK Tomek | 4002 | STAJNIA BALONA | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:17 | 01:18:08 | 02:48:42 | 03:53:53 | |
21 | JAKUBOWSKA Renata | 4003 | BIELSKO -BIAŁA | Weteran Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:11 | 01:38:34 | 03:53:25 | 05:27:38 | ||
22 | KOWOLIK Maciej | 4006 | KATOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:07 | 01:09:02 | 02:30:48 | 03:29:23 | ||
23 | NOWICKA Katarzyna | 4007 | JAWORZNO | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:09 | 01:34:46 | 03:55:47 | 05:29:06 | ||
24 | DADAŚ Janusz | 4009 | BP RUNNING TEAM GLIWICE | GLIWICE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:43 | 01:54:07 | 04:31:59 | 06:11:08 | |
25 | POCIĘGIEL Michał | 4011 | SKAWINA BIEGA | RADZISZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:55 | 01:48:12 | 03:57:44 | 05:32:40 | |
26 | DĄBROWSKI Michał | 4013 | ULTRAPOŚLADACH | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:14 | 01:53:10 | 04:46:24 | 06:26:51 | |
27 | DYREK Michał | 4014 | MOK MSZANA DOLNA | MSZANA GÓRNA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:14 | 01:11:09 | 02:35:52 | 03:39:28 | |
28 | JASIOROWSKI Michał | 4015 | PĘDZĄCE ŻELKI | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:25 | 01:45:27 | 04:09:54 | 05:45:00 | |
29 | MARTUŚ Jacek | 4016 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:53 | 01:23:44 | 03:09:28 | 04:37:17 | |
30 | PROMIŃSKA Karolina | 4017 | PĘDZĄCE ŻELKI | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:25 | 01:45:32 | 04:09:55 | 05:45:08 | |
31 | DYREK Marcin | 4018 | MSZANA GÓRNA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | 01:42:27 | 03:48:02 | 05:13:52 | ||
32 | WILK Magdalena | 4020 | ULTRAPOŚLADACH/TEAM ZABIEGANEDNI | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:14 | 01:53:40 | 04:39:57 | 06:26:46 | |
33 | ZIĘBA Robert | 4022 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:04 | 01:06:50 | 02:26:28 | 03:23:47 | |
34 | ZIĘBA Mariusz | 4024 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:27 | 01:17:33 | 03:02:09 | 04:13:25 | |
35 | MOLASY Dorota | 4026 | AKTYWNIE Z MOLKAMI | MALBORK | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:51 | 01:28:26 | 03:21:36 | ||
36 | GLEŃ Robert | 4028 | MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE | JEDLICZE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:05 | 01:11:11 | 02:34:57 | 03:39:36 | |
37 | GEIŻDŻ Marcin | 4030 | KANDAHAR | JAWORZNO | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:37 | 01:33:44 | 03:30:12 | 04:49:11 | |
38 | KUŚMIDER Jakub | 4031 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | 01:24:54 | 03:03:18 | 04:12:42 | |
39 | KUDRYCKI Jakub | 4032 | BILCZABIEGA | BILCZA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:24 | 01:33:09 | 03:45:53 | 05:17:57 | |
40 | LATAŁA Wojciech | 4033 | LEŚNE GRUBASY | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:04 | 02:10:55 | 05:02:27 | 06:58:47 | |
41 | MIELCZAREK Grzegorz | 4035 | AM.TRENER TEAM | OPOLE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:59 | 01:32:11 | 03:32:17 | 04:55:44 | |
42 | LABURDA Kinga | 4036 | BRZYSKI TRI TEAM | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:10 | 01:27:43 | 03:19:28 | 04:35:43 | |
43 | GRUMBIANIN Paulina | 4037 | PRUSZKÓW | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:51 | 01:33:16 | 03:29:49 | 04:49:40 | ||
44 | PABIAŃCZYK Małgorzata | 4039 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:33 | 01:46:11 | 04:12:44 | 05:53:03 | ||
45 | ROHAN Łukasz | 4040 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:13 | 01:08:33 | 02:43:39 | 04:00:29 | |
46 | MIGACZ Mateusz | 4041 | NOWY SĄCZ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:50 | 01:16:47 | 02:56:14 | 04:13:31 | ||
47 | KOSTERKIEWICZ Marcin | 4043 | KOPER TEAM | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:14 | 01:15:40 | 02:46:24 | 03:57:26 | |
48 | RAINKO Marcin | 4044 | GDAŃSK | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | 01:23:30 | 03:02:03 | 04:12:19 | ||
49 | RYMAR Alan | 4048 | KROSNO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:51 | 01:44:16 | 03:56:48 | 05:29:53 | ||
50 | STYLIŃSKI Norbert | 4049 | BESKIDNIK | WETLINA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | 01:54:05 | 04:33:00 | 06:30:53 | |
51 | BUDKA Agata | 4050 | KB MCK I S JAWORZNO | JAWORZNO | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:13 | 01:56:04 | 04:39:33 | 06:19:12 | |
52 | MOSOŃ Kamil | 4051 | TARGOWISKA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:51 | 01:44:18 | 03:56:47 | 05:29:59 | ||
53 | BARAŃSKA Wanda | 4052 | KRAKÓW | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:50 | 02:06:19 | 04:49:34 | 06:31:16 | ||
54 | BARAŃSKI Jakub | 4054 | AZS UJ | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:13 | 01:58:39 | 04:32:38 | 06:24:23 | |
55 | WRĘCZYCKI Łukasz | 4055 | LUBLINIEC | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:45 | 01:39:46 | 03:53:31 | 05:30:35 | ||
56 | LEGIEĆ-KWAŚNY Monika | 4058 | WILD BUCHAYS | BUCZKOWICE | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:25 | 01:58:19 | 04:33:05 | 06:24:03 | |
57 | TUCHOWSKI Janusz | 4059 | DĘBICA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:31 | 01:40:18 | 04:12:38 | 05:56:55 | ||
58 | LEŚ Michał | 4061 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:03 | 01:29:21 | 03:20:29 | 04:39:30 | ||
59 | WINIARSKA Katarzyna | 4062 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAM | PRZEMYŚL | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:13 | 01:13:14 | 02:38:06 | 03:39:14 | |
60 | MARUCHA Tomasz | 4065 | DRUŻYNA Ż | KRASNYSTAW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:25:36 | 03:05:17 | 04:13:43 | ||
61 | JĘDRZEJCZAK Anna | 4066 | MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:10 | 01:40:27 | 03:57:38 | 05:32:32 | |
62 | SEREMET Bożena | 4067 | SIEPRAWSKA PIĄTKA | KRAKÓW | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:05:04 | 01:53:53 | 04:29:28 | 06:10:22 | |
63 | SAJ Paweł | 4068 | DZIKIE MUSTANGI | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | 01:34:34 | 03:36:08 | 05:12:11 | |
64 | MŁOCKA-GORCZYŃSKA Matylda | 4069 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:01 | 01:35:07 | 03:37:52 | 05:04:14 | ||
65 | GORCZYŃSKI Wojciech | 4070 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:01 | 01:35:13 | 03:44:48 | 05:11:34 | ||
66 | MROZEK Krzysztof | 4072 | GORLICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:27 | 01:29:35 | 03:19:54 | 04:39:10 | ||
67 | IWANICKI Władysław | 4074 | ŁĘCZNA | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:29 | 01:54:33 | 04:22:36 | 05:45:30 | ||
68 | SIEMIESZ Paweł | 4075 | JASŁO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:13 | 01:33:21 | 03:27:55 | 04:48:14 | ||
69 | MADEJ Magdalena | 4076 | MIELEC | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:11 | 01:38:17 | 03:41:46 | 05:07:17 | ||
70 | BERGAŃSKI Michał | 4077 | BRYGADA BESKIDÓW | GRYBÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:44 | 01:17:47 | 02:55:15 | 04:03:26 | |
71 | JANIK Grzegorz | 4078 | CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM | BRZEŹNICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:16 | 01:32:46 | 03:25:11 | 04:51:05 | |
72 | TKACZ Przemysław | 4081 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | KRAKOW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:23 | 01:45:43 | 03:57:00 | 05:29:42 | |
73 | STACH Tomasz | 4082 | ALIGATOR TEAM | PIEKIEŁKO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:04 | 01:42:23 | 03:59:51 | 05:32:08 | |
74 | PLUTA Sebastian | 4083 | DZIKIE MUSTANGI | BRZEŹNICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:31 | 01:34:59 | 03:44:57 | 05:15:50 | |
75 | MOSKWIAK Mateusz | 4094 | TRZECH KUMPLI | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:54 | 01:31:12 | 03:21:30 | 04:39:22 | |
76 | BULANDA Barbara | 4095 | BULANDA BARBARA | BOCHNIA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:16 | 01:45:34 | 04:14:22 | 05:49:59 | |
77 | PIORKOWSKA Olga | 4097 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:28 | 01:52:06 | 04:21:53 | 05:55:30 | ||
78 | LASOTA Arkadiusz | 4098 | SOSNOWIEC | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:44 | 01:41:39 | 03:45:01 | 05:06:04 | ||
79 | TAJCHMAN Jarosław | 4100 | STAJNIA BALONA | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:08 | 01:12:52 | 02:42:23 | 03:48:45 | |
80 | DZIOB Grzegorz | 4101 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | MAŁA WIEŚ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:01 | 01:26:42 | 03:14:03 | 04:38:55 | |
81 | KRUSZYNSKA - REMBIEWSKA Agnieszka | 4103 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:28 | 01:52:04 | 04:21:51 | 05:55:06 | ||
82 | KLEJSZTA Grzegorz | 4105 | #CZELADZBIEGA | MYSŁOWICE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:31 | 01:46:02 | 04:03:43 | 05:36:55 | |
83 | SURMAN Mariusz | 4106 | DZIEKIE MUSTANGI | PUSTKÓW OSIEDLE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:31 | 01:29:28 | 03:26:45 | 04:51:33 | |
84 | DUDEK Wojciech | 4107 | PODBORZE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:29 | 01:13:32 | 02:46:29 | 03:57:31 | ||
85 | CIEŻAK Magdalena | 4110 | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:19 | 01:45:40 | 04:01:56 | 05:29:11 | ||
86 | KRUPA-SZCZĘSNY Izabela | 4111 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:48 | 01:53:50 | 04:23:23 | 06:03:32 | |
87 | NOWAK Łukasz | 4112 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:38 | 01:45:48 | 04:04:18 | 05:38:59 | |
88 | NOWAK Agnieszka | 4113 | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:16 | 01:29:20 | 03:29:27 | 04:55:04 | ||
89 | MÓL Wioletta | 4114 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:35 | 01:45:48 | 04:03:42 | 05:28:58 | |
90 | WĘGLIŃSKI Mikołaj | 4116 | JAROCIN | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:12 | 01:08:39 | 04:15:28 | 05:25:36 | ||
91 | PASZKO Stanisław | 4117 | DINOZAUR Z ROZTOCZA | GORAJEC ZAGROBLE | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:39 | 01:43:53 | 03:54:33 | 05:20:43 | |
92 | KURZAWA Adam | 4118 | TIGRES DEL PAPA | ŁÓDŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:27 | 01:45:46 | 04:02:15 | 05:32:14 | |
93 | STANGRECIAK Adam | 4119 | TIGRES DEL PAPA | ŁÓDŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:37 | 01:28:20 | 03:20:38 | 04:36:25 | |
94 | MARKIEWICZ Tomasz | 4120 | TIGRES DEL PAPA | ŁÓDŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:27 | 01:45:35 | 04:02:21 | 05:32:18 | |
95 | KOWALCZYK-GROCHLA Agata | 4123 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:15 | 01:59:28 | 04:39:34 | 06:21:33 | |
96 | KAŁDON Sławomir | 4124 | GORZYCE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:18 | 01:46:34 | 04:31:50 | 06:24:07 | ||
97 | JASIŃSKI Sebastian | 4126 | DRZYCIM | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:29 | 01:40:28 | 04:05:01 | 05:29:16 | ||
98 | BĘTKOWSKI Wojciech | 4127 | STRÓŻE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:02 | 01:17:39 | 02:55:20 | 04:03:52 | ||
99 | GARNCARCZYK Piotr | 4129 | ŻYWIEC | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:17 | 01:33:10 | 03:36:18 | 05:03:02 | ||
100 | SKRZYPEK Sylwia | 4130 | KRAKOW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:37 | 01:31:30 | 03:20:02 | 04:35:30 | ||
101 | MARCINOWSKI Tomasz | 4131 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:20 | 01:56:20 | 04:52:27 | 06:27:50 | |
102 | MARCINOWSKA Marta | 4132 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:20 | 01:56:25 | 04:52:25 | 06:28:03 | |
103 | PRZESMYCKI Krzysztof | 4133 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:00 | 01:35:07 | 03:38:48 | 05:03:22 | ||
104 | KOŁODZIEJCZYK Adam | 4137 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | 01:46:13 | 03:55:44 | 05:23:35 | |
105 | CITUK Grzegorz | 4138 | 42K PRO TEAM | TYCHY | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | 01:24:25 | 03:18:27 | 04:37:24 | |
106 | DYBKA Rafał | 4139 | GRUPA SKROMNYCH BIEGACZY | TARNÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:12 | 01:49:42 | 04:22:27 | 05:55:18 | |
107 | SZOSTAK Anna | 4140 | UKS OLIMPIA ZABRZE | ZABRZE | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:57 | 01:25:54 | 03:07:06 | 04:17:56 | |
108 | GAŁCZYK Grzegorz | 4142 | #YOLOTEAMKRK | BIAŁY KOŚCIÓŁ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:07 | 01:35:31 | 03:46:08 | 05:13:29 | |
109 | DOPART Tomasz | 4144 | DWERNIK KAMIEŃ TRAIL | USTRZYKI DOLNE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:56 | 01:21:11 | 03:09:37 | 04:25:08 | |
110 | PODOLAK Paweł | 4145 | MKS HALICZ | USTRZYKI DOLNE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:56 | 01:20:45 | 03:09:36 | 04:26:42 | |
111 | ŁAJSZCZAK-GAJDA Dorota | 4146 | RESHAPE | GLIWICE | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:03 | 01:26:39 | 03:09:04 | 04:20:50 | |
112 | TOMKIEWICZ Przemysław | 4148 | WARSZAWA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:48 | 01:35:36 | 03:41:51 | 05:14:51 | ||
113 | RAK Wojciech | 4152 | SII RUNNING TEAM | BOGUCHWALA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:37 | 01:24:27 | 03:03:19 | 04:12:35 | |
114 | MAŚLANY Mariusz | 4153 | ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA | WARSZAWA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:48 | 01:35:33 | 03:34:25 | 04:53:56 | |
115 | BLICHARZ Artur | 4155 | OŁPINY | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:36 | 01:39:27 | 03:51:52 | 05:14:08 | ||
116 | KŁOS Wojciech | 4156 | OPOLE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:00 | 01:17:43 | 02:57:44 | 04:10:00 | ||
117 | JAKUB Hajduga | 4159 | STARY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:33:58 | 03:36:17 | 04:56:55 | |||
118 | MILCARZ Andrzej | 4161 | FESTINA LENTE | WROCŁAW | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:55 | 01:48:52 | 04:26:39 | 06:25:20 | |
119 | WIECZOREK Agata | 4163 | TARNOBRZEG | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:40 | 01:24:52 | 03:09:06 | 04:26:53 | ||
120 | SAINTEMARIE Arnaud | 4164 | MARCINSWIERCTEAM | KRAKOW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:12 | 01:23:59 | 03:04:10 | 04:13:50 | |
121 | PASIEKA Agnieszka | 4165 | KB ATLETIC ZRĘCIN | USTROBNA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:07 | 01:31:15 | 03:26:31 | 04:46:58 | |
122 | KULAS Łukasz | 4166 | SOLO | BIERUŃ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | 01:25:45 | 03:20:26 | 04:41:24 | |
123 | PLISZCZYŃSKA Justyna | 4168 | LUBLIN | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:19 | 01:48:31 | 04:11:52 | 05:51:33 | ||
124 | ŻUCHOWSKI Daniel | 4169 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:00 | 01:01:54 | 02:13:39 | 03:06:24 | ||
125 | KULA Robert | 4170 | TARNÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:49 | 01:32:12 | 03:23:34 | 04:42:49 | ||
126 | PIELECHA Rafał | 4171 | FITNESS FREAKS | ZACZERNIE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:03 | 01:28:30 | 03:31:58 | 05:00:54 | |
127 | MARUT Artur | 4172 | FITNESS FREAKS | STALOWA WOLA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:03 | 01:27:39 | 03:31:33 | 04:45:21 | |
128 | KACZMARCZYK Agnieszka | 4173 | RESHAPE RUNNERS | ZABRZE | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:52 | 01:45:41 | 03:58:36 | 05:29:35 | |
129 | CIĘŻKOWSKI Sławomir | 4174 | TARNÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | 01:21:45 | 03:04:07 | 04:18:10 | ||
130 | PASTWA Janusz | 4175 | GDAŃSK | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:58 | 01:38:17 | 03:55:36 | 05:23:50 | ||
131 | PASTWA Monika | 4176 | GDAŃSK | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:21 | 02:05:58 | 04:50:37 | 06:33:10 | ||
132 | PASTWA Krzysztof | 4177 | CISEWIE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:59 | 01:23:17 | 03:05:48 | 04:21:06 | ||
133 | MLEKO Michał | 4178 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | 01:31:04 | 03:28:43 | 04:58:00 | ||
134 | MICHALCZAK Paweł | 4181 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:04 | 01:43:55 | 04:04:22 | 05:32:54 | ||
135 | JUSZKO Krzysztof | 4182 | WARSZAWA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:08 | 01:26:40 | 03:08:54 | 04:20:13 | ||
136 | WYLEŻAŁEK Alina | 4183 | GLIWICE | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:28 | 01:17:46 | 02:48:53 | 04:03:13 | ||
137 | BARTOSIK Tomasz | 4184 | MYSZKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:53 | 01:46:12 | 04:00:51 | 05:35:22 | ||
138 | KĘDZIOR Wiesława | 4185 | MARATOŃCZYK DĘBICA | DĘBICA | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:40 | 01:50:56 | 04:21:43 | 05:54:21 | |
139 | KOWALCZUK Michał | 4186 | MARKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:33 | 01:28:31 | 03:35:58 | 05:18:03 | ||
140 | SADOWSKA Jagoda | 4187 | #YOLOTEAMKRK | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:49 | 01:26:34 | 03:13:05 | 04:39:03 | |
141 | GLINKA Agnieszka | 4188 | BRAVEHEARTS LEGIONOWO | LEGIONOWO | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:30 | 01:54:42 | 04:41:09 | 06:25:38 | |
142 | FAJER Marek | 4189 | ZWIK MYSZKÓW MYSZKÓW BIEGA | MYSZKÓW | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:22 | 01:42:12 | 04:00:50 | 05:35:59 | |
143 | PELCZAR Jakub | 4190 | PIASECZNO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | 01:45:44 | 04:00:01 | 05:45:26 | ||
144 | WĄSOWSKA Milena | 4191 | BIEGAMBOLUBIĘ | SOSNOWIEC | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:17 | 01:32:02 | 03:27:03 | 04:46:52 | |
145 | RAK Monika | 4193 | PROSZÓWKI | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:16 | 01:45:33 | 04:14:24 | 05:49:52 | ||
146 | BURLIGA Marzena | 4194 | KNURÓW | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:43 | 01:54:12 | 04:32:01 | 06:11:24 | ||
147 | TOPOLSKI Marcin | 4195 | CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISA | JADOWNIKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:18 | 01:14:12 | 02:38:45 | 03:42:32 | |
148 | PIECZARA Agnieszka | 4196 | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:17 | 01:54:50 | 04:18:41 | 05:57:14 | ||
149 | OPARA Maja | 4197 | BRAVEHEARTS LEGIONOWO | JABŁONNA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:30 | 01:54:38 | 04:41:07 | 06:25:52 | |
150 | SZATON Bogusław | 4198 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:54 | 01:45:49 | 04:01:57 | 05:45:22 | |
151 | MILEWSKI Dominik | 4199 | RYKOWISKO TEAM | PŁOCK | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:58 | 01:02:13 | 02:08:18 | 02:57:01 | |
152 | SZABOŃ Tomasz | 4200 | UKS REFLEX RYBNIK | JANKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:06 | 01:21:21 | 03:09:53 | 04:24:55 | |
153 | KMAK Sławek | 4201 | GRYBÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:43 | 01:25:00 | 03:10:12 | 04:25:39 | ||
154 | STEC Krzysztof | 4202 | SALT RUNNERS BOCHNIA | NOWY WIŚNICZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:22 | 01:23:16 | 03:03:15 | 04:17:47 | |
155 | KRASZKIEWICZ Aleksander | 4203 | MARATOŃCZYK DĘBICA | DĘBICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:40 | 01:50:36 | 04:21:43 | 05:54:32 | |
156 | FRYCA Karolina | 4204 | TORUŃ | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:12 | 01:33:03 | 03:33:18 | 04:56:15 | ||
157 | WĄCHAŁA Łukasz | 4206 | GOŁKOWICE GÓRNE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:05 | 01:01:53 | 02:12:15 | 03:07:41 | ||
158 | BALIGA Cezary | 2146 | OLESNO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:59 | 01:01:56 | 02:13:11 | |||
159 | BURY Mateusz | 1145 | POLACY NIC SIĘ STALO | ZAWOJA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:44 | 01:13:38 | 02:42:53 | 03:55:36 | |
160 | PACHO Sylwester | 408 | . | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:32 | 01:45:29 | 03:52:17 | 05:20:47 | ||
160 | GRUCA Ryszard | 409 | . | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:32 | 01:45:30 | 03:52:19 | 05:20:35 | ||
162 | MACECEK Tomas | 411 | SALOMON/SUUNTO CZECH REPUBLIC | OSTRAVA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:57 | 00:59:58 | 02:08:18 | 02:57:05 | |
163 | FLĄDRO Daniel | 412 | WOKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:15 | 01:13:16 | 02:38:01 | 03:40:36 | ||
164 | PUZIO Waldemar | 485 | Maratończyk Dębica | DĘBICA | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:39 | 01:50:52 | 04:21:39 | 05:45:11 | |
165 | SZTURC Łukasz | 4122 | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:24 | 01:48:42 | 04:09:56 | 05:45:16 | ||
166 | POROWSKI Piotr | 4179 | SAMSARA | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:38 | 01:23:23 | 03:14:33 | 04:32:03 | |
167 | PAPROCKA Urszula | 4180 | NOWA HUTA TEAM | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:14 | 01:11:12 | 02:31:15 | 03:28:15 | |
168 | OBSTÓJ Karolina | 410 | #SOBASTEAM | . | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:03:16 | 01:12:21 | 02:41:21 | 03:45:36 | |
169 | ŚLIWA Arkadiusz | 471 | KRYNICA ZDROJ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:17 | 01:04:09 | 02:17:20 | 03:12:38 | ||
170 | KUŚ Gabriela | 4042 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:04:04 | 01:33:44 | 03:27:22 | 04:49:18 | |
171 | DYGACZ Agnieszka | 4057 | 42K PRO TEAM | CHORZÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:03:18 | 01:13:16 | 02:44:46 | 03:56:13 | |
172 | TATUŚKO Tomasz | 4071 | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:32 | 01:45:38 | 04:14:54 | 06:03:52 | ||
173 | SZARMACH Izabela | 4085 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:28 | 01:52:07 | 04:21:56 | 05:55:00 | ||
174 | CZOPEK Agnieszka | 4121 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:13 | 01:59:31 | 04:39:35 | 06:21:29 | |
175 | CZARNOTA Dorota | 4004 | WYBIEGAJ SIEBIE | LEGIONOWO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:58 | 02:19:25 | 05:44:05 | 07:45:29 | |
176 | MARYNIAK Katarzyna | 4038 | WYBIEGAJ SIEBIE | LEGIONOWO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:59 | 02:19:46 | 05:44:04 | 07:45:42 | |
177 | SZCZEPOCKI Andrzej | 4053 | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 02:08:48 | 05:10:50 | 07:26:50 | ||||
178 | FRYŚ Justyna | 4005 | WYBIEGAJ SIEBIE | WIELISZEW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:04:59 | 02:19:22 | 05:44:07 | 07:48:18 | |
179 | CZAPIEWSKI Janusz | 500 | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:34 | 01:38:19 | 03:40:43 | 04:58:15 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
PAWIŃSKI Artur | 4001 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | WARSZAWA | Master Mężczyzn | DNF | 00:04:04 DNF | 01:34:33 DNF | DNF | DNF | ||
PIERZCHAŁA Anna | 4025 | JAWORZNO | Weteran Senior Kobiet | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
OZIMKOWSKA Judyta | 4160 | WARSZAWA | Senior Kobiet | DNF | 00:06:09 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
KOSEDA Robert | 4125 | HONEY BADGER | KARTUZY | Weteran Senior Mężczyzn | DNF | 00:04:29 DNF | 01:40:21 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 183 wynik(ów)