Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2021-09-04 |
Miejsce : | Krynica Zdrój |
Dystans : | 42 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 225 |
Wystartowało : | 183 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 179 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Senior Kobiet | Weteran Senior Mężczyzn | Weteran Master Kobiet | Weteran Master Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Deptak 0.5km | Przełęcz Beskid 14km | Przełęcz Beskid 26km | Tylicz Ski 34km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOBAS Jacek | 473 | KĘDZIERZYN KOŹLE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:00 | 01:01:59 | 02:12:44 | 03:01:06 | ||
2 | SZUMIEC Łukasz | 516 | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:57 | 01:00:00 | 02:11:03 | 03:11:14 | |||
3 | ZIĘBA Robert | 4022 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:04 | 01:06:50 | 02:26:28 | 03:23:47 | |
4 | PRĘTNIK Sławomir | 515 | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:12 | 01:08:32 | 02:26:54 | 03:28:00 | |||
5 | DYREK Michał | 4014 | MOK MSZANA DOLNA | MSZANA GÓRNA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:14 | 01:11:09 | 02:35:52 | 03:39:28 | |
6 | GLEŃ Robert | 4028 | MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE | JEDLICZE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:05 | 01:11:11 | 02:34:57 | 03:39:36 | |
7 | FLĄDRO Daniel | 412 | WOKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:15 | 01:13:16 | 02:38:01 | 03:40:36 | ||
8 | TOPOLSKI Marcin | 4195 | CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISA | JADOWNIKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:18 | 01:14:12 | 02:38:45 | 03:42:32 | |
9 | TAJCHMAN Jarosław | 4100 | STAJNIA BALONA | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:08 | 01:12:52 | 02:42:23 | 03:48:45 | |
10 | WIERNEK Tomek | 4002 | STAJNIA BALONA | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:17 | 01:18:08 | 02:48:42 | 03:53:53 | |
11 | KOSTERKIEWICZ Marcin | 4043 | KOPER TEAM | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:14 | 01:15:40 | 02:46:24 | 03:57:26 | |
12 | DUDEK Wojciech | 4107 | PODBORZE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:29 | 01:13:32 | 02:46:29 | 03:57:31 | ||
13 | ROHAN Łukasz | 4040 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:13 | 01:08:33 | 02:43:39 | 04:00:29 | |
14 | BERGAŃSKI Michał | 4077 | BRYGADA BESKIDÓW | GRYBÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:44 | 01:17:47 | 02:55:15 | 04:03:26 | |
15 | JAKUBOWSKI Bartek | 4027 | PAWŁOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:34 | 01:17:49 | 02:54:58 | 04:07:04 | ||
16 | SZPUNAR Marek | 484 | ŁAŃCUT | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:39 | 01:17:48 | 02:56:23 | 04:09:16 | ||
17 | RAINKO Marcin | 4044 | GDAŃSK | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | 01:23:30 | 03:02:03 | 04:12:19 | ||
18 | KUŚMIDER Jakub | 4031 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | 01:24:54 | 03:03:18 | 04:12:42 | |
19 | MARUCHA Tomasz | 4065 | DRUŻYNA Ż | KRASNYSTAW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:25:36 | 03:05:17 | 04:13:43 | ||
20 | SAINTEMARIE Arnaud | 4164 | MARCINSWIERCTEAM | KRAKOW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:12 | 01:23:59 | 03:04:10 | 04:13:50 | |
21 | STEC Krzysztof | 4202 | SALT RUNNERS BOCHNIA | NOWY WIŚNICZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:22 | 01:23:16 | 03:03:15 | 04:17:47 | |
22 | SZABOŃ Tomasz | 4200 | UKS REFLEX RYBNIK | JANKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:06 | 01:21:21 | 03:09:53 | 04:24:55 | |
23 | DOPART Tomasz | 4144 | DWERNIK KAMIEŃ TRAIL | USTRZYKI DOLNE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:56 | 01:21:11 | 03:09:37 | 04:25:08 | |
24 | PODOLAK Paweł | 4145 | MKS HALICZ | USTRZYKI DOLNE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:56 | 01:20:45 | 03:09:36 | 04:26:42 | |
25 | POROWSKI Piotr | 4179 | SAMSARA | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:38 | 01:23:23 | 03:14:33 | 04:32:03 | |
26 | ZAWADZKI Grzegorz | 505 | GŁOGÓW MŁP. | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | 01:25:04 | 03:13:46 | 04:34:31 | ||
27 | MARTUŚ Jacek | 4016 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:53 | 01:23:44 | 03:09:28 | 04:37:17 | |
28 | CITUK Grzegorz | 4138 | 42K PRO TEAM | TYCHY | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | 01:24:25 | 03:18:27 | 04:37:24 | |
29 | DZIOB Grzegorz | 4101 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | MAŁA WIEŚ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:01 | 01:26:42 | 03:14:03 | 04:38:55 | |
30 | MROZEK Krzysztof | 4072 | GORLICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:27 | 01:29:35 | 03:19:54 | 04:39:10 | ||
31 | PARWA Michał | 496 | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | 01:25:03 | 03:20:14 | 04:39:35 | |||
32 | KULAS Łukasz | 4166 | SOLO | BIERUŃ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | 01:25:45 | 03:20:26 | 04:41:24 | |
33 | MARUT Artur | 4172 | FITNESS FREAKS | STALOWA WOLA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:03 | 01:27:39 | 03:31:33 | 04:45:21 | |
34 | JANIK Grzegorz | 4078 | CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM | BRZEŹNICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:16 | 01:32:46 | 03:25:11 | 04:51:05 | |
35 | MAZUR Ireneusz | 4012 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | 01:33:04 | 03:26:24 | 04:51:23 | |
36 | JAKUB Hajduga | 4159 | STARY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:33:58 | 03:36:17 | 04:56:55 | |||
37 | PIELECHA Rafał | 4171 | FITNESS FREAKS | ZACZERNIE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:03 | 01:28:30 | 03:31:58 | 05:00:54 | |
38 | PRZESMYCKI Krzysztof | 4133 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:00 | 01:35:07 | 03:38:48 | 05:03:22 | ||
39 | GORCZYŃSKI Wojciech | 4070 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:01 | 01:35:13 | 03:44:48 | 05:11:34 | ||
40 | SAJ Paweł | 4068 | DZIKIE MUSTANGI | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | 01:34:34 | 03:36:08 | 05:12:11 | |
41 | GAŁCZYK Grzegorz | 4142 | #YOLOTEAMKRK | BIAŁY KOŚCIÓŁ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:07 | 01:35:31 | 03:46:08 | 05:13:29 | |
42 | DYREK Marcin | 4018 | MSZANA GÓRNA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | 01:42:27 | 03:48:02 | 05:13:52 | ||
43 | PLUTA Sebastian | 4083 | DZIKIE MUSTANGI | BRZEŹNICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:31 | 01:34:59 | 03:44:57 | 05:15:50 | |
44 | KOWALCZUK Michał | 4186 | MARKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:33 | 01:28:31 | 03:35:58 | 05:18:03 | ||
45 | KOŁODZIEJCZYK Adam | 4137 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | 01:46:13 | 03:55:44 | 05:23:35 | |
46 | STACH Tomasz | 4082 | ALIGATOR TEAM | PIEKIEŁKO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:04 | 01:42:23 | 03:59:51 | 05:32:08 | |
47 | POCIĘGIEL Michał | 4011 | SKAWINA BIEGA | RADZISZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:55 | 01:48:12 | 03:57:44 | 05:32:40 | |
48 | MICHALCZAK Paweł | 4181 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:04 | 01:43:55 | 04:04:22 | 05:32:54 | ||
49 | SZTURC Łukasz | 4122 | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:24 | 01:48:42 | 04:09:56 | 05:45:16 | ||
50 | KRASZKIEWICZ Aleksander | 4203 | MARATOŃCZYK DĘBICA | DĘBICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:40 | 01:50:36 | 04:21:43 | 05:54:32 | |
51 | DĄBROWSKI Michał | 4013 | ULTRAPOŚLADACH | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:14 | 01:53:10 | 04:46:24 | 06:26:51 | |
52 | MARCINOWSKI Tomasz | 4131 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:20 | 01:56:20 | 04:52:27 | 06:27:50 | |
53 | STYLIŃSKI Norbert | 4049 | BESKIDNIK | WETLINA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | 01:54:05 | 04:33:00 | 06:30:53 | |
54 | LATAŁA Wojciech | 4033 | LEŚNE GRUBASY | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:04 | 02:10:55 | 05:02:27 | 06:58:47 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||||
PAWIŃSKI Artur | 4001 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | WARSZAWA | Master Mężczyzn | DNF | 00:04:04 DNF | 01:34:33 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 55 wynik(ów)