Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2021-09-04 |
Miejsce : | Krynica Zdrój |
Dystans : | 42 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 225 |
Wystartowało : | 183 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 179 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Senior Kobiet | Weteran Senior Mężczyzn | Weteran Master Kobiet | Weteran Master Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Deptak 0.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZUMIEC Łukasz | 516 | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:57 | |||
2 | MACECEK Tomas | 411 | SALOMON/SUUNTO CZECH REPUBLIC | OSTRAVA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:57 | |
3 | MILEWSKI Dominik | 4199 | RYKOWISKO TEAM | PŁOCK | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:58 | |
4 | BALIGA Cezary | 2146 | OLESNO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:02:59 | ||
5 | SOBAS Jacek | 473 | KĘDZIERZYN KOŹLE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:00 | ||
6 | ŻUCHOWSKI Daniel | 4169 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:00 | ||
7 | FABIAN Bogusław | 502 | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:04 | |||
8 | ZIĘBA Robert | 4022 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:04 | |
9 | GLEŃ Robert | 4028 | MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE | JEDLICZE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:05 | |
10 | WĄCHAŁA Łukasz | 4206 | GOŁKOWICE GÓRNE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:05 | ||
11 | KOWOLIK Maciej | 4006 | KATOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:07 | ||
12 | TAJCHMAN Jarosław | 4100 | STAJNIA BALONA | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:08 | |
13 | PRĘTNIK Sławomir | 515 | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:12 | |||
14 | WĘGLIŃSKI Mikołaj | 4116 | JAROCIN | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:12 | ||
15 | ROHAN Łukasz | 4040 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:13 | |
16 | DYREK Michał | 4014 | MOK MSZANA DOLNA | MSZANA GÓRNA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:14 | |
17 | KOSTERKIEWICZ Marcin | 4043 | KOPER TEAM | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:14 | |
18 | FLĄDRO Daniel | 412 | WOKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:15 | ||
19 | WIERNEK Tomek | 4002 | STAJNIA BALONA | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:17 | |
20 | ŚLIWA Arkadiusz | 471 | KRYNICA ZDROJ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:17 | ||
21 | TOPOLSKI Marcin | 4195 | CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISA | JADOWNIKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:18 | |
22 | STEC Krzysztof | 4202 | SALT RUNNERS BOCHNIA | NOWY WIŚNICZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:22 | |
23 | ZIĘBA Mariusz | 4024 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:27 | |
24 | DUDEK Wojciech | 4107 | PODBORZE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:29 | ||
25 | JAKUBOWSKI Bartek | 4027 | PAWŁOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:34 | ||
26 | GEIŻDŻ Marcin | 4030 | KANDAHAR | JAWORZNO | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:37 | |
27 | STANGRECIAK Adam | 4119 | TIGRES DEL PAPA | ŁÓDŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:37 | |
28 | RAK Wojciech | 4152 | SII RUNNING TEAM | BOGUCHWALA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:37 | |
29 | POROWSKI Piotr | 4179 | SAMSARA | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:38 | |
30 | SZPUNAR Marek | 484 | ŁAŃCUT | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:39 | ||
31 | ZAWADZKI Grzegorz | 505 | GŁOGÓW MŁP. | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | ||
32 | PARWA Michał | 496 | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | |||
33 | RAINKO Marcin | 4044 | GDAŃSK | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:41 | ||
34 | KMAK Sławek | 4201 | GRYBÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:43 | ||
35 | BERGAŃSKI Michał | 4077 | BRYGADA BESKIDÓW | GRYBÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:44 | |
36 | BURY Mateusz | 1145 | POLACY NIC SIĘ STALO | ZAWOJA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:44 | |
37 | WRĘCZYCKI Łukasz | 4055 | LUBLINIEC | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:45 | ||
38 | KUŚMIDER Jakub | 4031 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | |
39 | KULAS Łukasz | 4166 | SOLO | BIERUŃ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | |
40 | CIĘŻKOWSKI Sławomir | 4174 | TARNÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | ||
41 | MLEKO Michał | 4178 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:47 | ||
42 | TOMKIEWICZ Przemysław | 4148 | WARSZAWA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:48 | ||
43 | MAŚLANY Mariusz | 4153 | ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA | WARSZAWA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:48 | |
44 | KULA Robert | 4170 | TARNÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:49 | ||
45 | MIGACZ Mateusz | 4041 | NOWY SĄCZ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:50 | ||
46 | MARTUŚ Jacek | 4016 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:53 | |
47 | SZATON Bogusław | 4198 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:54 | |
48 | DOPART Tomasz | 4144 | DWERNIK KAMIEŃ TRAIL | USTRZYKI DOLNE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:56 | |
49 | PODOLAK Paweł | 4145 | MKS HALICZ | USTRZYKI DOLNE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:56 | |
50 | PASTWA Janusz | 4175 | GDAŃSK | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:58 | ||
51 | MIELCZAREK Grzegorz | 4035 | AM.TRENER TEAM | OPOLE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:59 | |
52 | PASTWA Krzysztof | 4177 | CISEWIE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:03:59 | ||
53 | PRZESMYCKI Krzysztof | 4133 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:00 | ||
54 | KŁOS Wojciech | 4156 | OPOLE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:00 | ||
55 | GORCZYŃSKI Wojciech | 4070 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:01 | ||
56 | DZIOB Grzegorz | 4101 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | MAŁA WIEŚ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:01 | |
57 | BĘTKOWSKI Wojciech | 4127 | STRÓŻE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:02 | ||
58 | LEŚ Michał | 4061 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:03 | ||
59 | PIELECHA Rafał | 4171 | FITNESS FREAKS | ZACZERNIE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:03 | |
60 | MARUT Artur | 4172 | FITNESS FREAKS | STALOWA WOLA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:03 | |
61 | STACH Tomasz | 4082 | ALIGATOR TEAM | PIEKIEŁKO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:04 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
PAWIŃSKI Artur | 4001 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | WARSZAWA | Master Mężczyzn | DNF | 00:04:04 DNF | ||
63 | SZABOŃ Tomasz | 4200 | UKS REFLEX RYBNIK | JANKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:06 | |
64 | GAŁCZYK Grzegorz | 4142 | #YOLOTEAMKRK | BIAŁY KOŚCIÓŁ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:07 | |
65 | JUSZKO Krzysztof | 4182 | WARSZAWA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:08 | ||
66 | DYBKA Rafał | 4139 | GRUPA SKROMNYCH BIEGACZY | TARNÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:12 | |
67 | SAINTEMARIE Arnaud | 4164 | MARCINSWIERCTEAM | KRAKOW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:12 | |
68 | BARAŃSKI Jakub | 4054 | AZS UJ | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:13 | |
69 | SIEMIESZ Paweł | 4075 | JASŁO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:13 | ||
70 | DĄBROWSKI Michał | 4013 | ULTRAPOŚLADACH | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:14 | |
71 | JANIK Grzegorz | 4078 | CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM | BRZEŹNICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:16 | |
72 | GARNCARCZYK Piotr | 4129 | ŻYWIEC | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:17 | ||
73 | KAŁDON Sławomir | 4124 | GORZYCE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:18 | ||
74 | MARCINOWSKI Tomasz | 4131 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:20 | |
75 | PORZYCKI Tomasz | 4088 | KRAKOW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:21 | ||
76 | SERENDA Robert | 429 | LEGNICA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:22 | ||
77 | FAJER Marek | 4189 | ZWIK MYSZKÓW MYSZKÓW BIEGA | MYSZKÓW | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:22 | |
78 | TKACZ Przemysław | 4081 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | KRAKOW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:23 | |
79 | KUDRYCKI Jakub | 4032 | BILCZABIEGA | BILCZA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:24 | |
80 | SZTURC Łukasz | 4122 | JAWORZNO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:24 | ||
81 | JASIOROWSKI Michał | 4015 | PĘDZĄCE ŻELKI | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:25 | |
82 | MIŁKOWSKI Dawid | 4091 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | ||
83 | STYLIŃSKI Norbert | 4049 | BESKIDNIK | WETLINA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | |
84 | CITUK Grzegorz | 4138 | 42K PRO TEAM | TYCHY | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | |
85 | PELCZAR Jakub | 4190 | PIASECZNO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:26 | ||
86 | MROZEK Krzysztof | 4072 | GORLICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:27 | ||
87 | KURZAWA Adam | 4118 | TIGRES DEL PAPA | ŁÓDŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:27 | |
88 | MARKIEWICZ Tomasz | 4120 | TIGRES DEL PAPA | ŁÓDŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:27 | |
89 | IWANICKI Władysław | 4074 | ŁĘCZNA | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:29 | ||
90 | JASIŃSKI Sebastian | 4126 | DRZYCIM | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:29 | ||
KOSEDA Robert | 4125 | HONEY BADGER | KARTUZY | Weteran Senior Mężczyzn | DNF | 00:04:29 DNF | ||
92 | MAZUR Ireneusz | 4012 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | |
93 | DYREK Marcin | 4018 | MSZANA GÓRNA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | ||
94 | SAJ Paweł | 4068 | DZIKIE MUSTANGI | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | |
95 | KOŁODZIEJCZYK Adam | 4137 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:30 | |
96 | TUCHOWSKI Janusz | 4059 | DĘBICA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:31 | ||
97 | PLUTA Sebastian | 4083 | DZIKIE MUSTANGI | BRZEŹNICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:31 | |
98 | KLEJSZTA Grzegorz | 4105 | #CZELADZBIEGA | MYSŁOWICE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:31 | |
99 | SURMAN Mariusz | 4106 | DZIEKIE MUSTANGI | PUSTKÓW OSIEDLE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:31 | |
100 | PACHO Sylwester | 408 | . | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:32 | ||
100 | GRUCA Ryszard | 409 | . | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:32 | ||
102 | TATUŚKO Tomasz | 4071 | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:32 | ||
103 | KOWALCZUK Michał | 4186 | MARKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:33 | ||
104 | CZAPIEWSKI Dariusz | 499 | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:34 | |||
105 | CZAPIEWSKI Janusz | 500 | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:34 | |||
106 | BLICHARZ Artur | 4155 | OŁPINY | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:36 | ||
107 | NOWAK Łukasz | 4112 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:38 | |
108 | PASZKO Stanisław | 4117 | DINOZAUR Z ROZTOCZA | GORAJEC ZAGROBLE | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:39 | |
109 | PUZIO Waldemar | 485 | Maratończyk Dębica | DĘBICA | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:39 | |
110 | KRASZKIEWICZ Aleksander | 4203 | MARATOŃCZYK DĘBICA | DĘBICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:40 | |
111 | DADAŚ Janusz | 4009 | BP RUNNING TEAM GLIWICE | GLIWICE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:43 | |
112 | LASOTA Arkadiusz | 4098 | SOSNOWIEC | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:44 | ||
113 | RYMAR Alan | 4048 | KROSNO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:51 | ||
114 | MOSOŃ Kamil | 4051 | TARGOWISKA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:51 | ||
115 | BARTOSIK Tomasz | 4184 | MYSZKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:53 | ||
116 | ŚCIBOR Adrian | 4089 | PRZYSIETNICA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:54 | ||
117 | MOSKWIAK Mateusz | 4094 | TRZECH KUMPLI | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:54 | |
118 | POCIĘGIEL Michał | 4011 | SKAWINA BIEGA | RADZISZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:55 | |
119 | MILCARZ Andrzej | 4161 | FESTINA LENTE | WROCŁAW | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:55 | |
120 | BURY Krzysztof | 4093 | RZĄSKA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:04:56 | ||
121 | LATAŁA Wojciech | 4033 | LEŚNE GRUBASY | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:04 | |
122 | MICHALCZAK Paweł | 4181 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:05:04 | ||
123 | MARUCHA Tomasz | 4065 | DRUŻYNA Ż | KRASNYSTAW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | ||
124 | JAKUB Hajduga | 4159 | STARY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | |||
125 | SZCZEPOCKI Andrzej | 4053 | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:00 |
Znaleziono 125 wynik(ów)