EFB 60 - ARIA KIEPURY - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 100 KM - KLASYFIKACJA DO CELÓW STATYSTYCZNYCH
Europejski Festiwal Biegowy
Europejski Festiwal Biegowy
Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2021-09-04 |
Miejsce : | Krynica Zdrój |
Dystans : | 60 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 184 |
Wystartowało : | 151 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 147 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | 100 km | 60 km | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Senior Kobiet | Weteran Senior Mężczyzn | Weteran Master Kobiet | Weteran Master Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Bieg | Czas startu | Jaworzyna Krynicka 12km | Bacówka Nad Wierchomlą 34km | Szczawnik 48km | Jaworzyna Krynicka 52km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KASZUBA Michał | 6124 | GRUPA NOMAX | PIEKARY ŚLĄSKIE | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:04 | 01:14:25 | 03:10:52 | 04:08:50 | 05:02:29 | |
2 | KLECHA Rafał | 407 | SALCO GARMIN TEAM | ZAKOPANE | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:04 | 01:21:07 | 03:21:21 | 04:19:52 | 05:07:38 | |
3 | STELMACH Dominika | 1012 | TERRANOVA POLSKA | . | Master Kobiet | 100 | 00:00:03 | 01:18:27 | 03:18:54 | 04:18:50 | 05:10:08 | |
4 | LISAK Krzysztof | 6068 | OT-FOX ULTRARUNNING | OTWOCK | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:03 | 01:17:50 | 03:21:34 | 04:28:22 | 05:24:38 | |
5 | ZBOZIEŃ Jarosław | 6143 | RMT TEAM | ŁĄCKO | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:05 | 01:17:51 | 03:21:44 | 04:27:38 | 05:27:54 | |
6 | BOROWSKI Kamil | 6067 | CHEŁM BIEGA | ŻÓŁTAŃCE KOLONIA | Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:04 | 01:17:17 | 03:21:58 | 04:30:48 | 05:27:59 | |
7 | ŚLĘZAK Marek | 6046 | CARABUS NOWY SĄCZ | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:04 | 01:19:52 | 03:29:31 | 04:39:10 | 05:33:29 | |
8 | PIEKIELNY Mariusz | 1147 | CZASTARY | Master Mężczyzn | 100 | 00:00:06 | 01:22:05 | 03:33:04 | 04:42:23 | 05:39:50 | ||
9 | GOMOŁYSEK Kinga | 6153 | KARKONOSZ RUNNING TEAM | WROCŁAW | Senior Kobiet | 60 | 00:00:05 | 01:23:44 | 03:38:09 | 04:47:00 | 05:45:03 | |
10 | GIŻA Grzegorz | 6151 | GEYER&HOSAYA | RADOMYSL WIELKI | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:07 | 01:23:09 | 03:42:17 | 04:54:34 | 05:52:42 | |
11 | SKOCZYLAS Adrian | 1143 | SKOCZYLIWLASY / STAY INSANE | ŚWIDNIK | Senior Mężczyzn | 100 | 00:00:07 | 01:28:20 | 03:48:18 | 05:01:09 | 06:01:59 | |
12 | MIERZLIKIN Natalia | 6163 | WARSZAWA | Senior Kobiet | 60 | 00:00:05 | 01:27:50 | 03:43:16 | 05:02:21 | 06:04:17 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
GAJEK Grzegorz | 6021 | WIEŚ TAŃCZY I BIEGA | CZÓŁNA | Master Mężczyzn | 60 | DNF | 01:45:15 DNF | DNF | DNF | 06:04:23 DNF | ||
14 | LATASHOV Dmytro | 6115 | STAY INSANE | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:04 | 01:25:47 | 03:50:32 | 05:05:24 | 06:05:38 | |
15 | GRUND Marek | 6060 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | STRZEBIŃ | Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:03 | 01:21:31 | 03:44:21 | 05:04:02 | 06:07:44 | |
16 | GRABOWSKI Mateusz | 6095 | GOPR BIESZCZADY | WISŁOK WIELKI | Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:05 | 01:22:08 | 03:50:27 | 05:05:58 | 06:10:04 | |
17 | PREJZNAR Marcin | 6092 | FINISZ RYMANÓW | DUKLA | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:06 | 01:22:49 | 03:46:03 | 05:05:25 | 06:10:21 | |
18 | MALECKA-LEŃ Patrycja | 6041 | STAJNIA BALONA | RZESZÓW | Master Kobiet | 60 | 00:00:05 | 01:27:35 | 05:13:41 | 06:18:05 | ||
19 | BRATEK Aga | 6072 | OTK RZEŹNIK/MARCINŚWIERC TEAM | SMOLNICA | Master Kobiet | 60 | 00:00:06 | 01:26:45 | 03:51:12 | 05:10:02 | 06:19:48 | |
20 | MĄCZKA Ryszard | 6032 | LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZY | PUŁAWY | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:10 | 01:25:46 | 03:51:43 | 05:14:04 | 06:21:22 | |
21 | KOPEL Andrzej | 1031 | #7UPHILLBAND | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 100 | 00:00:08 | 01:29:42 | 03:57:48 | 05:21:53 | 06:23:38 | |
22 | BEDNARZ Jakub | 1098 | DRUŻYNA SZPIKU/ BIEGANIE NA SZCZYTACH | ZAKOPANE | Master Mężczyzn | 100 | 00:00:29 | 01:26:07 | 03:49:22 | 05:07:43 | 06:25:24 | |
23 | ŁYDA Piotr | 6052 | RZESZÓW | Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:19 | 01:27:49 | 04:05:23 | 05:26:40 | 06:26:37 | ||
24 | WALASIK Jarosław | 6117 | JAWORZNO | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:11 | 01:28:33 | 04:01:19 | 05:25:29 | 06:33:08 | ||
25 | KRYNICKI Krzysztof | 6138 | KRYNICA- ZDROJ | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:17 | 01:23:43 | 03:48:26 | 05:28:04 | 06:33:53 | ||
26 | PASEK Tomasz | 6054 | HOTEL NA WIERZYNKA | WIELICZKA | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:06 | 01:26:56 | 03:56:25 | 05:24:39 | 06:36:09 | |
27 | ŚLIWA Grzegorz | 6081 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:03 | 01:37:13 | 04:09:47 | 05:31:36 | 06:38:00 | |
28 | MIGACZ Dawid | 6082 | BARTOSZ GORCZYCA TEAM #1X1 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:03 | 01:37:14 | 04:09:52 | 05:31:28 | 06:38:02 | |
29 | KOSECKI Krzysztof | 6083 | SG | ŁOSOSINA DOLNA | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:06 | 01:29:11 | 04:06:07 | 05:31:53 | 06:40:16 | |
30 | KŁODZIŃSKI Karol | 6132 | TAZDEVIL TEAM | TORUŃ | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:09 | 01:35:44 | 04:15:58 | 05:33:20 | 06:41:25 | |
31 | WIECZOREK Marta | 6056 | PIERUNSKIE CANGÓRY | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Senior Kobiet | 60 | 00:00:05 | 01:28:26 | 04:00:20 | 05:27:35 | 06:43:33 | |
32 | KOWALIK Mariusz | 6119 | NGB KŁOBUCK | IZBISKA | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:05 | 01:28:20 | 04:09:38 | 05:38:17 | 06:49:58 | |
33 | KORECKI Andrzej | 6157 | ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄ | MUROWANIEC | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:05 | 01:28:58 | 04:12:10 | 05:41:21 | 06:50:30 | |
34 | ZAK Robert | 492 | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:21 | 01:43:11 | 04:25:21 | 05:48:31 | 06:50:33 | |||
35 | KOWALSKI Daniel | 6144 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:06 | 01:29:18 | 04:10:18 | 05:41:43 | 06:50:51 | |
36 | DANILUK Krzysztof | 6103 | BREAKING3 | WARSZAWA | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:11 | 01:28:31 | 04:00:36 | 05:27:46 | 06:50:54 | |
37 | LELITO Piotr | 6009 | MODLNICZKA | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:08 | 01:34:42 | 04:15:55 | 05:42:08 | 06:51:37 | ||
38 | KOWALEWSKA Małgorzata | 6154 | BANINO | Master Kobiet | 60 | 00:00:06 | 01:38:22 | 04:19:34 | 05:45:06 | 06:51:41 | ||
39 | DZIEDZIC Krzysztof | 6127 | RUNNINGPERFORMANCE.PL | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:20 | 01:39:20 | 04:19:38 | 05:44:53 | 06:52:41 | |
40 | HAJDA Justyna | 6059 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | RADZIONKÓW | Senior Kobiet | 60 | 00:00:06 | 01:32:18 | 04:11:36 | 05:41:56 | 06:52:46 | |
41 | ROGALA Grzegorz | 6145 | BOGUCHWAŁA | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:04 | 01:32:20 | 04:11:47 | 05:42:01 | 06:54:43 | ||
42 | GLEISNER Tomasz | 6100 | EKIPA Z TARNOWA | TARNÓW | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:06 | 01:32:10 | 04:11:41 | 05:42:42 | 06:55:26 | |
43 | CIBA Dariusz | 6116 | ALIGATOR TEAM | LIMANOWA | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:15 | 01:38:49 | 04:19:34 | 05:48:24 | 06:58:40 | |
44 | WAWRZYNIAK Wit | 6141 | ULTRAWIT | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:05 | 01:29:20 | 04:16:11 | 05:51:10 | 06:58:47 | |
45 | BARTOSZ Marek | 6101 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:11 | 01:38:19 | 04:25:53 | 05:53:12 | 07:02:29 | ||
46 | PUZIO Bartłomiej | 486 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:25 | 01:38:13 | 04:23:01 | 05:55:51 | 07:11:37 | ||
47 | MASIAREK Arkadiusz | 6111 | BIEGACZE W RADOMSKU | RADOMSKO | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:14 | 01:37:07 | 04:12:07 | 05:52:04 | 07:11:51 | |
48 | CHROBACZYŃSKI Rafał | 1026 | CHEŁMIEC | Senior Mężczyzn | 100 | 00:00:20 | 01:36:14 | 04:22:13 | 05:51:02 | 07:12:39 | ||
49 | JACHYM-DREWNIAK Joanna | 6114 | JJFIT RUNNING TEAM | KRAKÓW | Senior Kobiet | 60 | 00:00:06 | 01:39:03 | 04:26:20 | 05:52:38 | 07:12:40 | |
50 | RYSZ Robert | 6109 | ZABRZE | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:26 | 01:29:29 | 04:15:46 | 06:01:41 | 07:12:55 | ||
51 | HEŁMECKI Henryk | 6155 | CHEŁMIEC | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:08 | 01:32:36 | 04:17:30 | 05:57:42 | 07:17:44 | ||
52 | MICHALSKA Agnieszka | 6073 | RADLIN | Senior Kobiet | 60 | 00:00:04 | 01:43:00 | 04:33:21 | 06:05:54 | 07:21:53 | ||
53 | STACHNIK Lukasz | 6149 | NOA | WROCŁAW | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:15 | 01:42:52 | 04:33:19 | 06:06:05 | 07:21:58 | |
54 | GÓRKA Marcin | 6058 | GGB/KPP GORLICE | GORLICE | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:26 | 01:44:56 | 04:36:42 | 06:08:17 | 07:23:30 | |
55 | MAKÓWKA Justyna | 6040 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 60 | 00:00:24 | 01:44:50 | 04:36:38 | 06:08:19 | 07:23:32 | ||
56 | JARZĘBOWICZ Adam | 6080 | THE YAZOMB'S | KATOWICE | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:23:41 | 01:44:11 | 04:39:43 | 06:15:47 | 07:24:03 | |
57 | GAJEK Magdalena | 6013 | WIEŚ TAŃCZY I BIEGA | CZÓŁNA | Weteran Senior Kobiet | 60 | 00:00:25 | 01:45:15 | 04:36:51 | 06:09:32 | 07:24:21 | |
58 | GRZĄŚ Rafał | 476 | TWARDOWICE | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:18 | 01:45:51 | 04:38:16 | 06:13:26 | 07:25:58 | ||
59 | ŁYCZKO Anna | 6039 | STREFA FIT | STOBIERNA | Master Kobiet | 60 | 00:00:07 | 01:42:32 | 04:38:11 | 06:14:18 | 07:26:08 | |
60 | SKOTNICKI Paweł | 6088 | GLIWICE | Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:14 | 01:35:02 | 04:23:07 | 06:12:02 | 07:30:06 | ||
61 | KOWALCZYK Marcin | 1080 | IWINY | Master Mężczyzn | 100 | 00:00:06 | 01:39:21 | 04:33:37 | 06:04:01 | 07:30:36 | ||
62 | KOZA Robert | 6086 | CARBON SILESIA SPORT | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:19 | 01:44:50 | 04:39:13 | 06:17:57 | 07:30:40 | |
63 | LASKOWSKI Radosław | 6038 | KS PIDRINA GDYNIA | GDYNIA | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:12 | 01:44:59 | 04:44:56 | 06:17:42 | 07:34:55 | |
64 | EFEMBERG Joanna | 4029 | STAJNIA BALONA | SZCZECIN | Weteran Senior Kobiet | 60 | 00:00:08 | 01:48:27 | 04:44:55 | 06:17:36 | 07:36:26 | |
65 | WIĄCEK Marcin | 6113 | JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW | JASŁO | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:11 | 01:33:40 | 04:39:17 | 06:17:40 | 07:37:21 | |
66 | MULTANA Hubert | 6006 | HM TRI SPORT MARKETING | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:25 | 01:44:50 | 04:36:40 | 06:27:04 | 07:41:21 | |
67 | KOZA Jan | 6090 | ON RUNNING POLSKA/ GOPR BIESZCZADY | CISNA | Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:05 | 01:22:17 | 04:23:11 | 06:22:17 | 07:41:41 | |
68 | KRUKAR Wojciech | 6023 | RYMANOW | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:11 | 01:38:34 | 04:37:01 | 06:25:27 | 07:44:54 | ||
69 | ŚWIERZOWSKA Magdalena | 6012 | FIZJOTERAPIA BIEGACZA | POZNAŃ | Master Kobiet | 60 | 00:00:07 | 01:46:49 | 04:54:26 | 06:28:32 | 07:46:56 | |
70 | KORDAS Monika | 6016 | BRAK | KRAKÓW | Senior Kobiet | 60 | 00:00:10 | 01:50:09 | 04:55:24 | 06:32:59 | 07:48:59 | |
71 | CZERWIŃSKI Maciej | 6042 | KIBOLSKI KS | SKÓRZEWO | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:00 | 01:46:12 | 04:51:45 | 06:29:43 | 07:52:03 | |
72 | LORANC Paweł | 6048 | WILD BUCHAYS | KOZY | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:10 | 01:49:35 | 04:56:22 | 06:34:08 | 07:52:34 | |
73 | KWAŚNY Marcin | 6057 | WILD BUCHAYS | BUCZKOWICE | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:09 | 01:49:36 | 04:56:29 | 06:34:09 | 07:52:35 | |
74 | ZAWADZKI Maciej | 6069 | BRAK | LIMANOWA | Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:15 | 01:40:04 | 04:43:39 | 06:39:01 | 07:56:15 | |
75 | LIPINA Rafał | 6094 | ZABRZE | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:18 | 01:49:47 | 04:57:51 | 06:32:57 | 07:57:42 | ||
76 | KACZOR Miłosz | 6146 | KG TRAWERS | SANDOMIERZ | Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:20 | 01:44:31 | 04:51:12 | 06:34:21 | 07:59:46 | |
77 | DYREK Mateusz | 6011 | MSZANA GÓRNA | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:07 | 01:39:05 | 04:34:21 | 06:39:55 | 08:04:57 | ||
78 | SZYROCKI Krzysztof | 6129 | KS FORMA WODZISLAW ŚLĄSKI | MARKLOWICE | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:21 | 01:50:08 | 05:00:16 | 06:48:44 | 08:06:24 | |
79 | SZPONDER Artur | 6070 | KBKS RADOMSKO | RADOMSKO | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:14 | 01:49:47 | 05:04:22 | 06:51:15 | 08:08:15 | |
80 | WENARSKI Grzegorz | 6008 | STAY INSANE | LUBLIN | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:21 | 01:47:25 | 05:02:14 | 06:49:30 | 08:09:35 | |
TABAKA Andrzej | 6122 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Master Mężczyzn | 60 | DNF | 01:44:01 DNF | 04:52:32 DNF | 06:50:19 DNF | 08:09:37 DNF | ||
82 | KACZOR Łukasz | 6053 | WILD BUCHAYS | BUCZKOWICE | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:10 | 01:53:07 | 05:05:44 | 06:52:37 | 08:17:26 | |
83 | MIELNICZEK Grzegorz | 6034 | B.RUNNER | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:13 | 01:53:38 | 05:04:56 | 06:51:05 | 08:17:41 | |
84 | PODSADNY Bartosz | 6029 | POZNAŃ | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:15 | 01:43:40 | 04:49:28 | 06:45:34 | 08:22:02 | ||
85 | KUTRZYK Przemysław | 6084 | SOSNOWIEC | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:16 | 01:52:38 | 05:14:15 | 07:03:54 | 08:24:48 | ||
86 | WALASZKOWSKA Dominika | 6015 | BIESY | GOŚCICINO | Master Kobiet | 60 | 00:00:22 | 01:52:29 | 05:05:27 | 06:59:35 | 08:27:10 | |
87 | JOZEFIAK Jakub | 6147 | KORZENNA | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:19 | 01:52:17 | 05:05:25 | 06:59:38 | 08:27:13 | ||
88 | GADOMSKI Dariusz | 6102 | SUCHOŻEBRY | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:17 | 01:50:35 | 05:03:22 | 06:56:01 | 08:27:17 | ||
89 | MARECKI Grzegorz | 6028 | KRAPKPWICE BIEGA | KRAPKOWICE | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:12 | 01:46:10 | 05:03:24 | 06:59:48 | 08:27:22 | |
90 | WAŚCIŃSKI Roman | 6003 | PĘDZI - PARA | GOŁASZYN | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:23 | 01:53:15 | 05:09:55 | 07:03:25 | 08:29:23 | |
91 | JONIEC Jaroslaw | 6030 | NOWY SACZ | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:12 | 01:44:27 | 05:01:56 | 07:03:39 | 08:29:25 | ||
92 | CIUBA Paweł | 6104 | SPRÓCHNIALI HERKULESI | KROSNO | Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:08 | 01:49:19 | 05:08:09 | 06:59:40 | 08:33:35 | |
93 | GNOT Katarzyna | 6156 | SPARTANIE DZIECIOM | OPOLE | Weteran Senior Kobiet | 60 | 00:00:13 | 01:56:51 | 05:19:22 | 07:17:02 | 08:39:54 | |
94 | FIEDOROWICZ Marcin | 6152 | NIEPOŁOMICE | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:18 | 02:01:14 | 05:27:06 | 07:28:20 | 08:45:57 | ||
95 | BARSKA-GRABOWSKA Barbara | 6096 | WISŁOK WIELKI | Senior Kobiet | 60 | 00:00:22 | 01:55:31 | 05:22:42 | 07:22:40 | 08:48:43 | ||
96 | RYŃ-SOBALA Renata | 6150 | RUDNIK SZLACHECKI | Master Kobiet | 60 | 00:00:18 | 01:52:33 | 05:26:26 | 07:25:49 | 08:48:56 | ||
96 | BURAS Michał | 6047 | SALCLAN-TEAM | KIELCE | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:16 | 01:52:36 | 05:26:18 | 07:25:55 | 08:48:58 | |
98 | WITUSIK Dorota | 6142 | BANDA Z MAGURY | JASŁO | Master Kobiet | 60 | 00:00:15 | 01:56:35 | 05:21:34 | 07:22:37 | 08:49:08 | |
99 | STASIEWICZ Łukasz | 1124 | DYS | Master Mężczyzn | 100 | 00:00:16 | 01:51:19 | 05:09:48 | 07:10:25 | 08:49:24 | ||
100 | GUTOWSKI Dariusz | 6089 | NGB KŁOBUCK | KŁOBUCK | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:11 | 01:54:11 | 05:15:48 | 07:16:16 | 08:49:58 | |
101 | OSTAPIŃSKA Magda | 6027 | OSTRESROKI | PIASECZNO | Weteran Senior Kobiet | 60 | 00:00:11 | 01:55:03 | 05:22:46 | 07:19:02 | 08:51:28 | |
102 | LITEWKA Jacek | 6065 | WIELKA WIEŚ | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:09 | 01:53:32 | 05:19:31 | 07:23:04 | 08:53:21 | ||
103 | RUMAN Paweł | 6133 | KRYNICA ZDRÓJ | Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:13 | 01:58:40 | 05:24:40 | 07:26:13 | 08:54:39 | ||
104 | KRÓL Przemysław | 6025 | LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZY | KOŃSKOWOLA | Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:10 | 01:56:55 | 05:21:12 | 07:19:46 | 08:55:37 | |
105 | SOPEL Wiesław | 6162 | AS LUBACZÓW | LUBACZÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:27 | 01:53:33 | 05:19:27 | 07:22:55 | 09:01:15 | |
106 | MAJDA Maciej | 6110 | #NAŚWIEŻOŚCI | NOWY SĄCZ | Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:08 | 01:46:39 | 05:15:46 | 07:22:41 | 09:01:34 | |
107 | SZCZEKUTOWICZ Adrian | 1094 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 100 | 00:00:22 | 01:52:58 | 05:21:04 | 07:27:31 | 09:02:50 | ||
108 | POBIEDZIŃSKA Karolina | 6137 | SOSNOWIEC | Senior Kobiet | 60 | 00:00:17 | 02:05:52 | 05:32:29 | 07:35:01 | 09:04:10 | ||
109 | SZCZUKA Adrian | 6136 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | BYTOM | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:15 | 02:00:05 | 05:28:34 | 07:37:07 | 09:04:14 | |
110 | KUŚMIDER Michał | 6160 | TAŃCZĄCE MUCHOMORKI | HALINÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:23 | 01:56:28 | 05:17:46 | 07:28:17 | 09:04:14 | |
111 | KISIŃSKA Irena | 6158 | VISEGRAD MARATON RYTRO | NOWY SĄCZ | Weteran Senior Kobiet | 60 | 00:00:12 | 01:52:39 | 05:16:57 | 07:19:30 | 09:04:17 | |
112 | KISIŃSKI Jarosław | 6159 | VISEGRAD MARATON RYTRO | NOWY SĄCZ | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:12 | 01:52:41 | 05:16:50 | 07:19:27 | 09:04:19 | |
113 | GARNCARCZYK Aneta | 6064 | ŻYWIEC | Weteran Senior Kobiet | 60 | 00:00:07 | 02:02:58 | 05:33:29 | 07:35:09 | 09:04:20 | ||
114 | ŻOŁYNIAK Szymon | 6055 | SIERADZ | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:14 | 01:52:22 | 05:05:24 | 07:34:34 | 09:10:16 | ||
115 | PIĄTEK Tomasz | 6063 | WILD BUCHAYS | PISARZOWICE | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:10 | 01:53:40 | 05:21:50 | 07:42:09 | 09:10:18 | |
116 | KOBYLIŃSKA-URBANIAK Ewa | 6075 | INVICTA POWER TEAM | GDAŃSK | Weteran Senior Kobiet | 60 | 00:00:00 | 09:05:30 | 09:10:29 | |||
117 | SZEWCZYK Mariusz | 6071 | #KUBAPIECHTEAM | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:21 | 01:57:11 | 05:26:37 | 07:33:57 | 09:10:55 | |
118 | ZAKRZEWSKI Piotr | 6036 | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:19 | 02:03:20 | 05:41:52 | 07:46:41 | 09:17:29 | ||
119 | ŚWIDERSKI Sławomir | 1045 | OKUNIEW | Weteran Senior Mężczyzn | 100 | 00:00:20 | 01:55:02 | 05:39:12 | 07:48:30 | 09:20:31 | ||
120 | KOŁTUNIEWICZ Andrzej | 6107 | WIEŚ TAŃCZY I BIEGA | LUBLIN | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:24 | 01:59:47 | 05:41:07 | 07:47:49 | 09:22:51 | |
121 | GREŃ Krzysztof | 1142 | WARSZAWA | Weteran Senior Mężczyzn | 100 | 00:00:26 | 02:07:34 | 05:42:21 | 07:42:57 | 09:24:33 | ||
122 | TRZEPIZUR Dominik | 6139 | NGB KŁOBUCK | WRĘCZYCA WIELKA | Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:11 | 01:54:12 | 05:47:15 | 07:59:44 | 09:25:44 | |
123 | KOBIERSKI Radosław | 6161 | TAŃCZĄCE MUCHOMORKI | HALINOW | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:23 | 01:56:07 | 05:29:04 | 07:47:51 | 09:26:23 | |
124 | FILIPEK Małgorzata | 1121 | FOREST GANG | BYDGOSZCZ | Senior Kobiet | 100 | 00:00:15 | 02:01:10 | 05:41:36 | 07:48:51 | 09:28:42 | |
125 | DZIOPA Paweł | 6085 | WKURW_TEAM | KIELCE | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:20 | 02:02:51 | 05:36:55 | 07:50:19 | 09:30:11 | |
126 | DZIKI Marek | 477 | ROGOŻNIK | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:18 | 02:00:53 | 05:40:39 | 07:59:50 | 09:30:15 | ||
127 | FRĄCKOWIAK Dominik | 6128 | ŚMIGIEL | Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:22 | 01:58:10 | 05:41:16 | 07:54:18 | 09:30:28 | ||
128 | KOSMALA Bartosz | 6062 | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:26 | 01:56:36 | 05:49:43 | 07:59:46 | 09:33:00 | ||
129 | SACZKA Krzysztof | 6120 | NOWY SĄCZ | Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:33 | 02:06:05 | 08:19:30 | 09:49:23 | |||
130 | STARZYK Sławek | 6087 | ILAGO | OŚWIĘCIM | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:17 | 02:03:31 | 05:55:49 | 08:17:42 | 09:49:31 | |
131 | DRĄG Paweł | 6098 | DECARUN RZESZÓW | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 60 | 00:00:16 | 02:05:53 | 05:55:46 | 08:17:50 | 09:49:35 | |
132 | KUNDYS Karolina | 1100 | #WAWRZYNTEAM | WARSZAWA | Master Kobiet | 100 | 00:00:13 | 02:16:09 | 08:22:08 | 09:54:41 | ||
133 | TYRANKIEWICZ Kamila | 6033 | JUMP&FLY, KABATY | WARSZAWA | Master Kobiet | 60 | 00:00:22 | 02:12:54 | 06:01:03 | 08:16:09 | 09:56:59 | |
134 | GWOŹDZIOWSKI Marcin | 6079 | TARNOBRZEG | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:16 | 02:15:26 | 06:03:33 | 08:22:36 | 09:57:20 | ||
135 | WENDT Jarosław | 6148 | POLIPACK TEAM GWE | SASINO | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:31 | 02:08:09 | 06:06:55 | 08:32:18 | 09:57:57 | |
135 | RAKOWIECKI Zbigniew | 6050 | POLIPACK TEAM GWE | GDAŃSK | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:29 | 02:07:15 | 06:07:01 | 08:32:23 | 09:58:02 | |
137 | MAŁACHOWSKA Izabela | 6118 | RUNNERS TEAM QUIBL | WARSZAWA | Master Kobiet | 60 | 00:00:23 | 02:04:51 | 05:55:35 | 08:17:37 | 10:02:15 | |
138 | PIWOWARCZYK Piotr | 1072 | KRYNICA ZDRÓJ | Master Mężczyzn | 100 | 00:00:29 | 01:56:04 | 05:42:13 | 08:15:43 | 10:02:46 | ||
139 | PODEMSKA Patrycja | 6001 | FOREST GANG | BYDGOSZCZ | Senior Kobiet | 60 | 00:00:15 | 02:28:30 | 06:20:45 | 08:39:25 | 10:22:24 | |
140 | KOLASA Andrzej | 6061 | KLUB J.SŁOWACKIEGO | WARSZAWA-WESOŁA | Weteran Master Mężczyzn | 60 | 00:00:27 | 01:58:24 | 05:49:46 | 08:26:14 | 10:28:09 | |
141 | WAŚCIŃSKA Edyta | 6020 | PĘDZI - PARA | GOŁASZYN | Weteran Senior Kobiet | 60 | 00:00:23 | 02:13:31 | 06:20:41 | 08:43:42 | 10:34:37 | |
142 | MAŁEK Paweł | 6099 | DECARUN RZESZÓW | RZESZÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:16 | 02:05:21 | 06:07:19 | 08:45:14 | 10:34:44 | |
143 | KLIMEK Paweł | 6140 | BYDGOSZCZ | Senior Mężczyzn | 60 | 00:00:23 | 02:14:07 | 06:52:23 | 09:01:32 | 10:37:52 | ||
144 | DURA Piotr | 1055 | PKB ENDORFINA | RAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 100 | 00:00:29 | 02:24:04 | 06:33:28 | 08:51:49 | 10:53:33 | |
145 | BĄDZIUL Dorota | 1136 | RZESZÓW | Master Kobiet | 100 | 00:00:23 | 02:33:11 | 06:49:41 | 09:16:09 | 10:54:21 | ||
146 | SITARZ Magdalena | 6022 | KRAKÓW | Weteran Senior Kobiet | 60 | 00:00:20 | 02:35:15 | 06:53:15 | 09:08:54 | 11:04:12 | ||
147 | KALISZ Artur | 1138 | RUN 4 FUN TEAM | MARCINKOWICE | Weteran Senior Mężczyzn | 100 | 00:00:28 | 02:20:02 | 06:35:30 | 09:58:55 | 11:28:44 | |
148 | KANTOR Sebastian | 1130 | RUN 4 FUN TEAM | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 100 | 00:00:28 | 02:20:05 | 06:59:36 | 09:58:56 | 11:28:48 | |
149 | DZIEDZIC-WÓJTOWICZ Agnieszka | 6017 | KŁAJ | Master Kobiet | 60 | 00:00:22 | 02:53:12 | 07:16:59 | 09:47:25 | 12:01:56 | ||
MIARA Maciej | 6105 | BYTOM | Senior Mężczyzn | 60 | DNF | 01:58:32 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
WAŻNY Jacek | 6049 | BANDA GRUDNIA | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 60 | DNF | 01:47:26 DNF | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 151 wynik(ów)