EFB 60 - ARIA KIEPURY
Europejski Festiwal Biegowy
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-09-04
Miejsce : Krynica Zdrój
Dystans : 60 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 166
Wystartowało : 133
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 129
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuJaworzyna Krynicka
12km
Bacówka Nad Wierchomlą
34km
Szczawnik
48km
Jaworzyna Krynicka
52km
Czas
netto
60km
Czas
brutto
60km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1KASZUBA Michał 6124GRUPA NOMAXPIEKARY ŚLĄSKIEWeteran Senior Mężczyzn1M 100:00:0401:14:2503:10:5204:08:5005:02:2905:45:28.3505:45:32.55 5:4510,4
2KLECHA Rafał 407SALCO GARMIN TEAMZAKOPANEMaster Mężczyzn1M 200:00:0401:21:0703:21:2104:19:5205:07:3805:50:40.1505:50:44.80+00:05:125:5010,3
3LISAK Krzysztof 6068OT-FOX ULTRARUNNINGOTWOCKMaster Mężczyzn2M 300:00:0301:17:5003:21:3404:28:2205:24:3806:14:43.8006:14:47.70+00:29:156:149,6
4BOROWSKI Kamil 6067CHEŁM BIEGAŻÓŁTAŃCE KOLONIASenior Mężczyzn1M 400:00:0401:17:1703:21:5804:30:4805:27:5906:16:41.3006:16:45.80+00:31:136:169,6
5ZBOZIEŃ Jarosław 6143RMT TEAMŁĄCKOMaster Mężczyzn3M 500:00:0501:17:5103:21:4404:27:3805:27:5406:17:21.1506:17:26.25+00:31:536:179,5
6ŚLĘZAK Marek 6046CARABUS NOWY SĄCZNOWY SĄCZMaster Mężczyzn4M 600:00:0401:19:5203:29:3104:39:1005:33:2906:20:00.3506:20:04.65+00:34:326:209,5
7GOMOŁYSEK Kinga 6153KARKONOSZ RUNNING TEAMWROCŁAWSenior Kobiet1K 100:00:0501:23:4403:38:0904:47:0005:45:0306:34:43.4506:34:48.85+00:49:166:349,1
8GIŻA Grzegorz 6151GEYER&HOSAYARADOMYSL WIELKIMaster Mężczyzn5M 700:00:0701:23:0903:42:1704:54:3405:52:4206:47:44.0506:47:51.25+01:02:186:478,8
9LATASHOV Dmytro 6115STAY INSANELUBLINSenior Mężczyzn2M 800:00:0401:25:4703:50:3205:05:2406:05:3806:59:16.9506:59:21.60+01:13:496:598,6
10MIERZLIKIN Natalia 6163WARSZAWASenior Kobiet2K 200:00:0501:27:5003:43:1605:02:2106:04:1706:59:22.7006:59:28.55+01:13:566:598,6
11GRUND Marek 6060MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃSenior Mężczyzn3M 900:00:0301:21:3103:44:2105:04:0206:07:4407:00:42.9507:00:46.90+01:15:147:008,6
12MALECKA-LEŃ Patrycja 6041STAJNIA BALONARZESZÓWMaster Kobiet1K 300:00:0501:27:3505:13:4106:18:0507:08:44.6007:08:50.05+01:23:177:088,4
13GRABOWSKI Mateusz 6095GOPR BIESZCZADYWISŁOK WIELKISenior Mężczyzn4M 1000:00:0501:22:0803:50:2705:05:5806:10:0407:09:27.3507:09:32.85+01:24:007:098,4
14PREJZNAR Marcin 6092FINISZ RYMANÓWDUKLAMaster Mężczyzn6M 1100:00:0601:22:4903:46:0305:05:2506:10:2107:10:41.9007:10:48.05+01:25:157:108,4
15BRATEK Aga 6072OTK RZEŹNIK/MARCINŚWIERC TEAMSMOLNICAMaster Kobiet2K 400:00:0601:26:4503:51:1205:10:0206:19:4807:17:24.0507:17:30.45+01:31:577:178,2
16ŁYDA Piotr 6052RZESZÓWSenior Mężczyzn5M 1200:00:1901:27:4904:05:2305:26:4006:26:3707:19:27.4007:19:47.00+01:34:147:198,2
17MĄCZKA Ryszard 6032LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYPUŁAWYMaster Mężczyzn7M 1300:00:1001:25:4603:51:4305:14:0406:21:2207:21:08.7007:21:18.80+01:35:467:218,2
18WALASIK Jarosław 6117JAWORZNOWeteran Senior Mężczyzn2M 1400:00:1101:28:3304:01:1905:25:2906:33:0807:36:33.5007:36:44.50+01:51:117:367,9
19MIGACZ Dawid 6082BARTOSZ GORCZYCA TEAM #1X1KRAKÓWMaster Mężczyzn8M 1500:00:0301:37:1404:09:5205:31:2806:38:0207:37:18.5507:37:22.40+01:51:497:377,9
20ŚLIWA Grzegorz 6081AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWMaster Mężczyzn9M 1600:00:0301:37:1304:09:4705:31:3606:38:0007:37:18.8007:37:22.75+01:51:507:377,9
21KRYNICKI Krzysztof 6138KRYNICA- ZDROJMaster Mężczyzn10M 1700:00:1701:23:4303:48:2605:28:0406:33:5307:38:02.2507:38:19.55+01:52:477:387,9
22PASEK Tomasz 6054HOTEL NA WIERZYNKAWIELICZKAMaster Mężczyzn11M 1800:00:0601:26:5603:56:2505:24:3906:36:0907:40:03.5507:40:09.80+01:54:377:407,8
23KOSECKI Krzysztof 6083SGŁOSOSINA DOLNAMaster Mężczyzn12M 1900:00:0601:29:1104:06:0705:31:5306:40:1607:41:01.0507:41:07.20+01:55:347:417,8
24KŁODZIŃSKI Karol 6132TAZDEVIL TEAMTORUŃMaster Mężczyzn13M 2000:00:0901:35:4404:15:5805:33:2006:41:2507:42:14.3007:42:23.75+01:56:517:427,8
25WIECZOREK Marta 6056PIERUNSKIE CANGÓRYWODZISŁAW ŚLĄSKISenior Kobiet3K 500:00:0501:28:2604:00:2005:27:3506:43:3307:45:40.6007:45:45.65+02:00:137:457,7
26KOWALEWSKA Małgorzata 6154BANINOMaster Kobiet3K 600:00:0601:38:2204:19:3405:45:0606:51:4107:46:48.3507:46:55.05+02:01:227:467,7
27KOWALIK Mariusz 6119NGB KŁOBUCKIZBISKAMaster Mężczyzn14M 2100:00:0501:28:2004:09:3805:38:1706:49:5807:46:59.1507:47:04.85+02:01:327:467,7
28ZAK Robert 492Weteran Senior Mężczyzn3M 2200:00:2101:43:1104:25:2105:48:3106:50:3307:47:44.6507:48:06.00+02:02:337:477,7
29KORECKI Andrzej 6157ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄMUROWANIECMaster Mężczyzn15M 2300:00:0501:28:5804:12:1005:41:2106:50:3007:50:23.5507:50:29.50+02:04:567:507,7
30DANILUK Krzysztof 6103BREAKING3WARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn4M 2400:00:1101:28:3104:00:3605:27:4606:50:5407:51:08.1507:51:19.30+02:05:467:517,6
31LELITO Piotr 6009MODLNICZKAMaster Mężczyzn16M 2500:00:0801:34:4204:15:5505:42:0806:51:3707:51:34.4507:51:43.35+02:06:107:517,6
32KOWALSKI Daniel 6144BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMaster Mężczyzn17M 2600:00:0601:29:1804:10:1805:41:4306:50:5107:52:06.0507:52:12.85+02:06:407:527,6
33HAJDA Justyna 6059MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior Kobiet4K 700:00:0601:32:1804:11:3605:41:5606:52:4607:52:30.4007:52:37.30+02:07:047:527,6
34GLEISNER Tomasz 6100EKIPA Z TARNOWATARNÓWMaster Mężczyzn18M 2700:00:0601:32:1004:11:4105:42:4206:55:2607:59:32.4507:59:39.35+02:14:067:597,5
35ROGALA Grzegorz 6145BOGUCHWAŁAWeteran Senior Mężczyzn5M 2800:00:0401:32:2004:11:4705:42:0106:54:4307:59:34.6007:59:39.55+02:14:077:597,5
36CIBA Dariusz 6116ALIGATOR TEAMLIMANOWAMaster Mężczyzn19M 2900:00:1501:38:4904:19:3405:48:2406:58:4008:01:40.0508:01:55.20+02:16:228:017,5
37DZIEDZIC Krzysztof 6127RUNNINGPERFORMANCE.PLKRAKÓWMaster Mężczyzn20M 3000:00:2001:39:2004:19:3805:44:5306:52:4108:06:32.2008:06:52.55+02:21:208:067,4
38WAWRZYNIAK Wit 6141ULTRAWITLUBLINSenior Mężczyzn6M 3100:00:0501:29:2004:16:1105:51:1006:58:4708:12:13.7008:12:19.55+02:26:478:127,3
39MASIAREK Arkadiusz 6111BIEGACZE W RADOMSKURADOMSKOWeteran Senior Mężczyzn6M 3200:00:1401:37:0704:12:0705:52:0407:11:5108:13:31.0508:13:45.40+02:28:128:137,3
40BARTOSZ Marek 6101KRAKÓWMaster Mężczyzn21M 3300:00:1101:38:1904:25:5305:53:1207:02:2908:13:51.4008:14:03.20+02:28:308:137,3
41JACHYM-DREWNIAK Joanna 6114JJFIT RUNNING TEAMKRAKÓWSenior Kobiet5K 800:00:0601:39:0304:26:2005:52:3807:12:4008:16:05.5508:16:12.35+02:30:398:167,3
42PUZIO Bartłomiej 486KRAKÓWMaster Mężczyzn22M 3400:00:2501:38:1304:23:0105:55:5107:11:3708:17:42.9508:18:08.85+02:32:368:177,2
43MICHALSKA Agnieszka 6073RADLINSenior Kobiet6K 900:00:0401:43:0004:33:2106:05:5407:21:5308:22:05.7508:22:10.70+02:36:388:227,2
44MAKÓWKA Justyna 6040KRAKÓWSenior Kobiet7K 1000:00:2401:44:5004:36:3806:08:1907:23:3208:22:13.1508:22:37.90+02:37:058:227,2
45ŁYCZKO Anna 6039STREFA FITSTOBIERNAMaster Kobiet4K 1100:00:0701:42:3204:38:1106:14:1807:26:0808:23:36.6008:23:44.30+02:38:118:237,1
46RYSZ Robert 6109ZABRZEMaster Mężczyzn23M 3500:00:2601:29:2904:15:4606:01:4107:12:5508:23:35.1508:24:01.60+02:38:298:237,1
47STACHNIK Lukasz 6149NOAWROCŁAWMaster Mężczyzn24M 3600:00:1501:42:5204:33:1906:06:0507:21:5808:26:29.6008:26:45.40+02:41:128:267,1
48GRZĄŚ Rafał 476TWARDOWICEMaster Mężczyzn25M 3700:00:1801:45:5104:38:1606:13:2607:25:5808:27:33.3008:27:51.80+02:42:198:277,1
49GÓRKA Marcin 6058GGB/KPP GORLICEGORLICEMaster Mężczyzn26M 3800:00:2601:44:5604:36:4206:08:1707:23:3008:35:42.1008:36:09.05+02:50:368:357,0
50SKOTNICKI Paweł 6088GLIWICESenior Mężczyzn7M 3900:00:1401:35:0204:23:0706:12:0207:30:0608:36:44.7008:36:58.80+02:51:268:367,0
51GAJEK Magdalena 6013WIEŚ TAŃCZY I BIEGACZÓŁNAWeteran Senior Kobiet 1K 1200:00:2501:45:1504:36:5106:09:3207:24:2108:36:35.0508:37:00.45+02:51:278:367,0
52KOZA Robert 6086CARBON SILESIA SPORTŚWIĘTOCHŁOWICEWeteran Senior Mężczyzn7M 4000:00:1901:44:5004:39:1306:17:5707:30:4008:37:20.3008:37:39.55+02:52:078:377,0
53LASKOWSKI Radosław 6038KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAWeteran Senior Mężczyzn8M 4100:00:1201:44:5904:44:5606:17:4207:34:5508:38:54.6008:39:07.00+02:53:348:386,9
54EFEMBERG Joanna 4029STAJNIA BALONASZCZECINWeteran Senior Kobiet 2K 1300:00:0801:48:2704:44:5506:17:3607:36:2608:44:48.5508:44:57.45+02:59:248:446,9
55WIĄCEK Marcin 6113JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMaster Mężczyzn27M 4200:00:1101:33:4004:39:1706:17:4007:37:2108:47:16.9008:47:28.15+03:01:558:476,8
56JARZĘBOWICZ Adam 6080THE YAZOMB'SKATOWICEWeteran Senior Mężczyzn9M 4300:23:4101:44:1104:39:4306:15:4707:24:0308:26:15.4008:49:56.40+03:04:238:267,1
57KRUKAR Wojciech 6023RYMANOWWeteran Senior Mężczyzn10M 4400:00:1101:38:3404:37:0106:25:2707:44:5408:52:35.9508:52:47.50+03:07:148:526,8
58KOZA Jan 6090ON RUNNING POLSKA/ GOPR BIESZCZADYCISNASenior Mężczyzn8M 4500:00:0501:22:1704:23:1106:22:1707:41:4108:53:43.6508:53:48.75+03:08:168:536,7
59ŚWIERZOWSKA Magdalena 6012FIZJOTERAPIA BIEGACZAPOZNAŃMaster Kobiet5K 1400:00:0701:46:4904:54:2606:28:3207:46:5608:54:16.3008:54:23.90+03:08:518:546,7
60HEŁMECKI Henryk 6155CHEŁMIECWeteran Senior Mężczyzn11M 4600:00:0801:32:3604:17:3005:57:4207:17:4408:57:58.0508:58:06.15+03:12:338:576,7
61LORANC Paweł 6048WILD BUCHAYSKOZYMaster Mężczyzn28M 4700:00:1001:49:3504:56:2206:34:0807:52:3408:58:56.0008:59:06.70+03:13:348:586,7
62KWAŚNY Marcin 6057WILD BUCHAYSBUCZKOWICEMaster Mężczyzn29M 4800:00:0901:49:3604:56:2906:34:0907:52:3508:58:59.2008:59:08.85+03:13:368:586,7
63KORDAS Monika 6016BRAKKRAKÓWSenior Kobiet8K 1500:00:1001:50:0904:55:2406:32:5907:48:5909:00:45.5009:00:55.75+03:15:239:006,7
64CZERWIŃSKI Maciej 6042KIBOLSKI KSSKÓRZEWOMaster Mężczyzn30M 4900:00:0001:46:1204:51:4506:29:4307:52:0309:04:05.4509:04:05.45+03:18:329:046,6
65MULTANA Hubert 6006HM TRI SPORT MARKETINGKRAKÓWSenior Mężczyzn9M 5000:00:2501:44:5004:36:4006:27:0407:41:2109:05:50.6509:06:15.90+03:20:439:056,6
66SZPONDER Artur 6070KBKS RADOMSKORADOMSKOMaster Mężczyzn31M 5100:00:1401:49:4705:04:2206:51:1508:08:1509:14:05.4509:14:20.00+03:28:479:146,5
67SZYROCKI Krzysztof 6129KS FORMA WODZISLAW ŚLĄSKIMARKLOWICEMaster Mężczyzn32M 5200:00:2101:50:0805:00:1606:48:4408:06:2409:19:51.4009:20:12.65+03:34:409:196,4
68DYREK Mateusz 6011MSZANA GÓRNAMaster Mężczyzn33M 5300:00:0701:39:0504:34:2106:39:5508:04:5709:23:05.3009:23:12.80+03:37:409:236,4
69LIPINA Rafał 6094ZABRZEMaster Mężczyzn34M 5400:00:1801:49:4704:57:5106:32:5707:57:4209:23:33.9009:23:52.00+03:38:199:236,4
70KACZOR Miłosz 6146KG TRAWERSSANDOMIERZSenior Mężczyzn10M 5500:00:2001:44:3104:51:1206:34:2107:59:4609:25:05.9509:25:26.80+03:39:549:256,4
71ZAWADZKI Maciej 6069BRAKLIMANOWASenior Mężczyzn11M 5600:00:1501:40:0404:43:3906:39:0107:56:1509:25:32.4009:25:47.90+03:40:159:256,4
72KACZOR Łukasz 6053WILD BUCHAYSBUCZKOWICEMaster Mężczyzn35M 5700:00:1001:53:0705:05:4406:52:3708:17:2609:27:19.5509:27:30.10+03:41:579:276,3
73WENARSKI Grzegorz 6008STAY INSANELUBLINMaster Mężczyzn36M 5800:00:2101:47:2505:02:1406:49:3008:09:3509:28:47.3009:29:09.05+03:43:369:286,3
74MIELNICZEK Grzegorz 6034B.RUNNERKRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn12M 5900:00:1301:53:3805:04:5606:51:0508:17:4109:29:31.0009:29:44.60+03:44:129:296,3
75PODSADNY Bartosz 6029POZNAŃMaster Mężczyzn37M 6000:00:1501:43:4004:49:2806:45:3408:22:0209:39:35.8009:39:51.40+03:54:189:396,2
76GADOMSKI Dariusz 6102SUCHOŻEBRYWeteran Senior Mężczyzn13M 6100:00:1701:50:3505:03:2206:56:0108:27:1709:40:25.1509:40:42.25+03:55:099:406,2
77KUTRZYK Przemysław 6084SOSNOWIECMaster Mężczyzn38M 6200:00:1601:52:3805:14:1507:03:5408:24:4809:43:43.7509:43:59.95+03:58:279:436,2
78WAŚCIŃSKI Roman 6003PĘDZI - PARAGOŁASZYNWeteran Senior Mężczyzn14M 6300:00:2301:53:1505:09:5507:03:2508:29:2309:44:01.2009:44:25.05+03:58:529:446,2
79WALASZKOWSKA Dominika 6015BIESYGOŚCICINOMaster Kobiet6K 1600:00:2201:52:2905:05:2706:59:3508:27:1009:47:26.8009:47:49.40+04:02:169:476,1
80JOZEFIAK Jakub 6147KORZENNAWeteran Senior Mężczyzn15M 6400:00:1901:52:1705:05:2506:59:3808:27:1309:47:33.1509:47:52.35+04:02:199:476,1
81MARECKI Grzegorz 6028KRAPKPWICE BIEGAKRAPKOWICEMaster Mężczyzn39M 6500:00:1201:46:1005:03:2406:59:4808:27:2209:47:41.2009:47:53.65+04:02:219:476,1
82GNOT Katarzyna 6156SPARTANIE DZIECIOMOPOLEWeteran Senior Kobiet 3K 1700:00:1301:56:5105:19:2207:17:0208:39:5409:49:06.4009:49:19.50+04:03:469:496,1
83CIUBA Paweł 6104SPRÓCHNIALI HERKULESIKROSNOSenior Mężczyzn12M 6600:00:0801:49:1905:08:0906:59:4008:33:3509:52:32.9009:52:41.75+04:07:099:526,1
84FIEDOROWICZ Marcin 6152NIEPOŁOMICEMaster Mężczyzn40M 6700:00:1802:01:1405:27:0607:28:2008:45:5709:52:57.7009:53:16.30+04:07:439:526,1
85WITUSIK Dorota 6142BANDA Z MAGURYJASŁOMaster Kobiet7K 1800:00:1501:56:3505:21:3407:22:3708:49:0810:01:53.2510:02:08.40+04:16:3510:016,0
86BARSKA-GRABOWSKA Barbara 6096WISŁOK WIELKISenior Kobiet9K 1900:00:2201:55:3105:22:4207:22:4008:48:4310:05:22.7510:05:45.00+04:20:1210:055,9
87BURAS Michał 6047SALCLAN-TEAMKIELCEMaster Mężczyzn41M 6800:00:1601:52:3605:26:1807:25:5508:48:5810:08:22.7010:08:39.40+04:23:0610:085,9
87RYŃ-SOBALA Renata 6150RUDNIK SZLACHECKIMaster Kobiet8K 2000:00:1801:52:3305:26:2607:25:4908:48:5610:08:21.0510:08:39.40+04:23:0610:085,9
89OSTAPIŃSKA Magda 6027OSTRESROKIPIASECZNOWeteran Senior Kobiet 4K 2100:00:1101:55:0305:22:4607:19:0208:51:2810:13:46.8010:13:58.55+04:28:2610:135,9
90LITEWKA Jacek 6065WIELKA WIEŚWeteran Senior Mężczyzn16M 6900:00:0901:53:3205:19:3107:23:0408:53:2110:13:49.6510:13:58.75+04:28:2610:135,9
91GARNCARCZYK Aneta 6064ŻYWIECWeteran Senior Kobiet 5K 2200:00:0702:02:5805:33:2907:35:0909:04:2010:21:25.6510:21:32.95+04:36:0010:215,8
92POBIEDZIŃSKA Karolina 6137SOSNOWIECSenior Kobiet10K 2300:00:1702:05:5205:32:2907:35:0109:04:1010:21:15.1010:21:33.00+04:36:0010:215,8
93SZCZUKA Adrian 6136MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMaster Mężczyzn42M 7000:00:1502:00:0505:28:3407:37:0709:04:1410:22:36.1510:22:51.45+04:37:1810:225,8
94KOBYLIŃSKA-URBANIAK Ewa 6075INVICTA POWER TEAMGDAŃSKWeteran Senior Kobiet 6K 2400:00:0009:05:3009:10:2910:23:07.2010:23:07.20+04:37:3410:235,8
95JONIEC Jaroslaw 6030NOWY SACZWeteran Senior Mężczyzn17M 7100:00:1201:44:2705:01:5607:03:3908:29:2510:23:08.7010:23:21.40+04:37:4810:235,8
96GUTOWSKI Dariusz 6089NGB KŁOBUCKKŁOBUCKWeteran Senior Mężczyzn18M 7200:00:1101:54:1105:15:4807:16:1608:49:5810:24:05.5010:24:16.75+04:38:4410:245,8
97RUMAN Paweł 6133KRYNICA ZDRÓJSenior Mężczyzn13M 7300:00:1301:58:4005:24:4007:26:1308:54:3910:24:57.7010:25:11.30+04:39:3810:245,8
98SZEWCZYK Mariusz 6071#KUBAPIECHTEAMKRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn19M 7400:00:2101:57:1105:26:3707:33:5709:10:5510:27:07.6010:27:29.20+04:41:5610:275,7
99KISIŃSKA Irena 6158VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZWeteran Senior Kobiet 7K 2500:00:1201:52:3905:16:5707:19:3009:04:1710:27:55.9510:28:08.40+04:42:3510:275,7
100KISIŃSKI Jarosław 6159VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZWeteran Senior Mężczyzn20M 7500:00:1201:52:4105:16:5007:19:2709:04:1910:27:57.7510:28:10.05+04:42:3710:275,7
101KRÓL Przemysław 6025LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYKOŃSKOWOLASenior Mężczyzn14M 7600:00:1001:56:5505:21:1207:19:4608:55:3710:30:04.2510:30:14.80+04:44:4210:305,7
102KUŚMIDER Michał 6160TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINÓWWeteran Senior Mężczyzn21M 7700:00:2301:56:2805:17:4607:28:1709:04:1410:30:13.1010:30:36.90+04:45:0410:305,7
103SOPEL Wiesław 6162AS LUBACZÓWLUBACZÓWWeteran Senior Mężczyzn22M 7800:00:2701:53:3305:19:2707:22:5509:01:1510:31:43.7510:32:11.00+04:46:3810:315,7
104MAJDA Maciej 6110#NAŚWIEŻOŚCINOWY SĄCZSenior Mężczyzn15M 7900:00:0801:46:3905:15:4607:22:4109:01:3410:34:45.7510:34:53.95+04:49:2110:345,7
105ZAKRZEWSKI Piotr 6036RZESZÓWMaster Mężczyzn43M 8000:00:1902:03:2005:41:5207:46:4109:17:2910:40:10.5010:40:30.25+04:54:5710:405,6
106TRZEPIZUR Dominik 6139NGB KŁOBUCKWRĘCZYCA WIELKASenior Mężczyzn16M 8100:00:1101:54:1205:47:1507:59:4409:25:4410:41:33.6010:41:45.35+04:56:1210:415,6
107PIĄTEK Tomasz 6063WILD BUCHAYSPISARZOWICEMaster Mężczyzn44M 8200:00:1001:53:4005:21:5007:42:0909:10:1810:42:17.8010:42:27.95+04:56:5510:425,6
108KOŁTUNIEWICZ Andrzej 6107WIEŚ TAŃCZY I BIEGALUBLINMaster Mężczyzn45M 8300:00:2401:59:4705:41:0707:47:4909:22:5110:48:30.6510:48:54.85+05:03:2210:485,6
109DZIOPA Paweł 6085WKURW_TEAMKIELCEWeteran Senior Mężczyzn23M 8400:00:2002:02:5105:36:5507:50:1909:30:1110:56:33.6510:56:53.70+05:11:2110:565,5
110KOSMALA Bartosz 6062KRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn24M 8500:00:2601:56:3605:49:4307:59:4609:33:0010:57:44.9510:58:11.75+05:12:3910:575,5
111DZIKI Marek 477ROGOŻNIKMaster Mężczyzn46M 8600:00:1802:00:5305:40:3907:59:5009:30:1511:00:44.7511:01:03.40+05:15:3011:005,4
112ŻOŁYNIAK Szymon 6055SIERADZMaster Mężczyzn47M 8700:00:1401:52:2205:05:2407:34:3409:10:1611:01:18.4011:01:33.25+05:16:0011:015,4
113FRĄCKOWIAK Dominik 6128ŚMIGIELSenior Mężczyzn17M 8800:00:2201:58:1005:41:1607:54:1809:30:2811:02:16.7511:02:39.25+05:17:0611:025,4
114KOBIERSKI Radosław 6161TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINOWWeteran Senior Mężczyzn25M 8900:00:2301:56:0705:29:0407:47:5109:26:2311:05:13.1511:05:37.05+05:20:0411:055,4
115TYRANKIEWICZ Kamila 6033JUMP&FLY, KABATYWARSZAWAMaster Kobiet9K 2600:00:2202:12:5406:01:0308:16:0909:56:5911:20:18.6011:20:40.60+05:35:0811:205,3
116STARZYK Sławek 6087ILAGOOŚWIĘCIMWeteran Senior Mężczyzn26M 9000:00:1702:03:3105:55:4908:17:4209:49:3111:21:16.5511:21:33.85+05:36:0111:215,3
117DRĄG Paweł 6098DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMaster Mężczyzn48M 9100:00:1602:05:5305:55:4608:17:5009:49:3511:21:18.0011:21:34.10+05:36:0111:215,3
118SACZKA Krzysztof 6120NOWY SĄCZSenior Mężczyzn18M 9200:00:3302:06:0508:19:3009:49:2311:24:06.9511:24:40.45+05:39:0711:245,3
119GWOŹDZIOWSKI Marcin 6079TARNOBRZEGWeteran Senior Mężczyzn27M 9300:00:1602:15:2606:03:3308:22:3609:57:2011:25:10.2011:25:27.15+05:39:5411:255,3
120MAŁACHOWSKA Izabela 6118RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMaster Kobiet10K 2700:00:2302:04:5105:55:3508:17:3710:02:1511:31:29.2511:31:52.55+05:46:2011:315,2
121WENDT Jarosław 6148POLIPACK TEAM GWESASINOWeteran Senior Mężczyzn28M 9400:00:3102:08:0906:06:5508:32:1809:57:5711:36:37.8511:37:09.05+05:51:3611:365,2
121RAKOWIECKI Zbigniew 6050POLIPACK TEAM GWEGDAŃSKWeteran Senior Mężczyzn28M 9400:00:2902:07:1506:07:0108:32:2309:58:0211:36:39.5511:37:09.05+05:51:3611:365,2
123PODEMSKA Patrycja 6001FOREST GANGBYDGOSZCZSenior Kobiet11K 2800:00:1502:28:3006:20:4508:39:2510:22:2411:48:45.1011:49:01.00+06:03:2811:485,1
124KLIMEK Paweł 6140BYDGOSZCZSenior Mężczyzn19M 9600:00:2302:14:0706:52:2309:01:3210:37:5211:59:51.0512:00:14.45+06:14:4111:595,0
125WAŚCIŃSKA Edyta 6020PĘDZI - PARAGOŁASZYNWeteran Senior Kobiet 8K 2900:00:2302:13:3106:20:4108:43:4210:34:3712:07:31.5512:07:55.15+06:22:2212:074,9
126KOLASA Andrzej 6061KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAWeteran Master Mężczyzn1M 9700:00:2701:58:2405:49:4608:26:1410:28:0912:08:51.1012:09:18.50+06:23:4512:084,9
127MAŁEK Paweł 6099DECARUN RZESZÓWRZESZÓWWeteran Senior Mężczyzn30M 9800:00:1602:05:2106:07:1908:45:1410:34:4412:10:10.6512:10:27.00+06:24:5412:104,9
128SITARZ Magdalena 6022KRAKÓWWeteran Senior Kobiet 9K 3000:00:2002:35:1506:53:1509:08:5411:04:1212:45:37.9512:45:58.45+07:00:2512:454,7
129DZIEDZIC-WÓJTOWICZ Agnieszka 6017KŁAJMaster Kobiet11K 3100:00:2202:53:1207:16:5909:47:2512:01:5613:42:22.0513:42:44.30+07:57:1113:424,4
Niesklasyfikowani
GAJEK Grzegorz 6021WIEŚ TAŃCZY I BIEGACZÓŁNAMaster MężczyznDNF01:45:15 DNF DNF DNF06:04:23 DNF DNF DNF--
TABAKA Andrzej 6122#CZELADZBIEGACZELADŹMaster MężczyznDNF01:44:01 DNF04:52:32 DNF06:50:19 DNF08:09:37 DNF DNF DNF--
WAŻNY Jacek 6049BANDA GRUDNIALUBLINSenior MężczyznDNF01:47:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIARA Maciej 6105BYTOMSenior MężczyznDNF01:58:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 133 wynik(ów)