EFB 60 - ARIA KIEPURY
Europejski Festiwal Biegowy
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-09-04
Miejsce : Krynica Zdrój
Dystans : 60 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 166
Wystartowało : 133
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 129
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuJaworzyna Krynicka
12km
Bacówka Nad Wierchomlą
34km
Szczawnik
48km
Jaworzyna Krynicka
52km
      
1CZERWIŃSKI Maciej 6042KIBOLSKI KSSKÓRZEWOMaster Mężczyzn00:00:0001:46:1204:51:4506:29:4307:52:03
2KOBYLIŃSKA-URBANIAK Ewa 6075INVICTA POWER TEAMGDAŃSKWeteran Senior Kobiet 00:00:0009:05:3009:10:29
3GRUND Marek 6060MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃSenior Mężczyzn00:00:0301:21:3103:44:2105:04:0206:07:44
4LISAK Krzysztof 6068OT-FOX ULTRARUNNINGOTWOCKMaster Mężczyzn00:00:0301:17:5003:21:3404:28:2205:24:38
5ŚLIWA Grzegorz 6081AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0301:37:1304:09:4705:31:3606:38:00
6MIGACZ Dawid 6082BARTOSZ GORCZYCA TEAM #1X1KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0301:37:1404:09:5205:31:2806:38:02
7ŚLĘZAK Marek 6046CARABUS NOWY SĄCZNOWY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0401:19:5203:29:3104:39:1005:33:29
8BOROWSKI Kamil 6067CHEŁM BIEGAŻÓŁTAŃCE KOLONIASenior Mężczyzn00:00:0401:17:1703:21:5804:30:4805:27:59
9MICHALSKA Agnieszka 6073RADLINSenior Kobiet00:00:0401:43:0004:33:2106:05:5407:21:53
10LATASHOV Dmytro 6115STAY INSANELUBLINSenior Mężczyzn00:00:0401:25:4703:50:3205:05:2406:05:38
11KASZUBA Michał 6124GRUPA NOMAXPIEKARY ŚLĄSKIEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0401:14:2503:10:5204:08:5005:02:29
12ROGALA Grzegorz 6145BOGUCHWAŁAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0401:32:2004:11:4705:42:0106:54:43
13KLECHA Rafał 407SALCO GARMIN TEAMZAKOPANEMaster Mężczyzn00:00:0401:21:0703:21:2104:19:5205:07:38
14MALECKA-LEŃ Patrycja 6041STAJNIA BALONARZESZÓWMaster Kobiet00:00:0501:27:3505:13:4106:18:05
15WIECZOREK Marta 6056PIERUNSKIE CANGÓRYWODZISŁAW ŚLĄSKISenior Kobiet00:00:0501:28:2604:00:2005:27:3506:43:33
16KOZA Jan 6090ON RUNNING POLSKA/ GOPR BIESZCZADYCISNASenior Mężczyzn00:00:0501:22:1704:23:1106:22:1707:41:41
17GRABOWSKI Mateusz 6095GOPR BIESZCZADYWISŁOK WIELKISenior Mężczyzn00:00:0501:22:0803:50:2705:05:5806:10:04
18KOWALIK Mariusz 6119NGB KŁOBUCKIZBISKAMaster Mężczyzn00:00:0501:28:2004:09:3805:38:1706:49:58
19WAWRZYNIAK Wit 6141ULTRAWITLUBLINSenior Mężczyzn00:00:0501:29:2004:16:1105:51:1006:58:47
20ZBOZIEŃ Jarosław 6143RMT TEAMŁĄCKOMaster Mężczyzn00:00:0501:17:5103:21:4404:27:3805:27:54
21GOMOŁYSEK Kinga 6153KARKONOSZ RUNNING TEAMWROCŁAWSenior Kobiet00:00:0501:23:4403:38:0904:47:0005:45:03
22KORECKI Andrzej 6157ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄMUROWANIECMaster Mężczyzn00:00:0501:28:5804:12:1005:41:2106:50:30
23MIERZLIKIN Natalia 6163WARSZAWASenior Kobiet00:00:0501:27:5003:43:1605:02:2106:04:17
24PASEK Tomasz 6054HOTEL NA WIERZYNKAWIELICZKAMaster Mężczyzn00:00:0601:26:5603:56:2505:24:3906:36:09
25HAJDA Justyna 6059MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior Kobiet00:00:0601:32:1804:11:3605:41:5606:52:46
26BRATEK Aga 6072OTK RZEŹNIK/MARCINŚWIERC TEAMSMOLNICAMaster Kobiet00:00:0601:26:4503:51:1205:10:0206:19:48
27KOSECKI Krzysztof 6083SGŁOSOSINA DOLNAMaster Mężczyzn00:00:0601:29:1104:06:0705:31:5306:40:16
28PREJZNAR Marcin 6092FINISZ RYMANÓWDUKLAMaster Mężczyzn00:00:0601:22:4903:46:0305:05:2506:10:21
29GLEISNER Tomasz 6100EKIPA Z TARNOWATARNÓWMaster Mężczyzn00:00:0601:32:1004:11:4105:42:4206:55:26
30JACHYM-DREWNIAK Joanna 6114JJFIT RUNNING TEAMKRAKÓWSenior Kobiet00:00:0601:39:0304:26:2005:52:3807:12:40
31KOWALSKI Daniel 6144BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMaster Mężczyzn00:00:0601:29:1804:10:1805:41:4306:50:51
32KOWALEWSKA Małgorzata 6154BANINOMaster Kobiet00:00:0601:38:2204:19:3405:45:0606:51:41
33DYREK Mateusz 6011MSZANA GÓRNAMaster Mężczyzn00:00:0701:39:0504:34:2106:39:5508:04:57
34ŚWIERZOWSKA Magdalena 6012FIZJOTERAPIA BIEGACZAPOZNAŃMaster Kobiet00:00:0701:46:4904:54:2606:28:3207:46:56
35ŁYCZKO Anna 6039STREFA FITSTOBIERNAMaster Kobiet00:00:0701:42:3204:38:1106:14:1807:26:08
36GARNCARCZYK Aneta 6064ŻYWIECWeteran Senior Kobiet 00:00:0702:02:5805:33:2907:35:0909:04:20
37GIŻA Grzegorz 6151GEYER&HOSAYARADOMYSL WIELKIMaster Mężczyzn00:00:0701:23:0903:42:1704:54:3405:52:42
38EFEMBERG Joanna 4029STAJNIA BALONASZCZECINWeteran Senior Kobiet 00:00:0801:48:2704:44:5506:17:3607:36:26
39LELITO Piotr 6009MODLNICZKAMaster Mężczyzn00:00:0801:34:4204:15:5505:42:0806:51:37
40CIUBA Paweł 6104SPRÓCHNIALI HERKULESIKROSNOSenior Mężczyzn00:00:0801:49:1905:08:0906:59:4008:33:35
41MAJDA Maciej 6110#NAŚWIEŻOŚCINOWY SĄCZSenior Mężczyzn00:00:0801:46:3905:15:4607:22:4109:01:34
42HEŁMECKI Henryk 6155CHEŁMIECWeteran Senior Mężczyzn00:00:0801:32:3604:17:3005:57:4207:17:44
43KWAŚNY Marcin 6057WILD BUCHAYSBUCZKOWICEMaster Mężczyzn00:00:0901:49:3604:56:2906:34:0907:52:35
44LITEWKA Jacek 6065WIELKA WIEŚWeteran Senior Mężczyzn00:00:0901:53:3205:19:3107:23:0408:53:21
45KŁODZIŃSKI Karol 6132TAZDEVIL TEAMTORUŃMaster Mężczyzn00:00:0901:35:4404:15:5805:33:2006:41:25
46MĄCZKA Ryszard 6032LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYPUŁAWYMaster Mężczyzn00:00:1001:25:4603:51:4305:14:0406:21:22
47KORDAS Monika 6016BRAKKRAKÓWSenior Kobiet00:00:1001:50:0904:55:2406:32:5907:48:59
48KRÓL Przemysław 6025LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYKOŃSKOWOLASenior Mężczyzn00:00:1001:56:5505:21:1207:19:4608:55:37
49LORANC Paweł 6048WILD BUCHAYSKOZYMaster Mężczyzn00:00:1001:49:3504:56:2206:34:0807:52:34
50KACZOR Łukasz 6053WILD BUCHAYSBUCZKOWICEMaster Mężczyzn00:00:1001:53:0705:05:4406:52:3708:17:26
51PIĄTEK Tomasz 6063WILD BUCHAYSPISARZOWICEMaster Mężczyzn00:00:1001:53:4005:21:5007:42:0909:10:18
52KRUKAR Wojciech 6023RYMANOWWeteran Senior Mężczyzn00:00:1101:38:3404:37:0106:25:2707:44:54
53OSTAPIŃSKA Magda 6027OSTRESROKIPIASECZNOWeteran Senior Kobiet 00:00:1101:55:0305:22:4607:19:0208:51:28
54GUTOWSKI Dariusz 6089NGB KŁOBUCKKŁOBUCKWeteran Senior Mężczyzn00:00:1101:54:1105:15:4807:16:1608:49:58
55BARTOSZ Marek 6101KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:1101:38:1904:25:5305:53:1207:02:29
56DANILUK Krzysztof 6103BREAKING3WARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:1101:28:3104:00:3605:27:4606:50:54
57WIĄCEK Marcin 6113JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMaster Mężczyzn00:00:1101:33:4004:39:1706:17:4007:37:21
58WALASIK Jarosław 6117JAWORZNOWeteran Senior Mężczyzn00:00:1101:28:3304:01:1905:25:2906:33:08
59TRZEPIZUR Dominik 6139NGB KŁOBUCKWRĘCZYCA WIELKASenior Mężczyzn00:00:1101:54:1205:47:1507:59:4409:25:44
60JONIEC Jaroslaw 6030NOWY SACZWeteran Senior Mężczyzn00:00:1201:44:2705:01:5607:03:3908:29:25
61MARECKI Grzegorz 6028KRAPKPWICE BIEGAKRAPKOWICEMaster Mężczyzn00:00:1201:46:1005:03:2406:59:4808:27:22
62LASKOWSKI Radosław 6038KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAWeteran Senior Mężczyzn00:00:1201:44:5904:44:5606:17:4207:34:55
63KISIŃSKA Irena 6158VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZWeteran Senior Kobiet 00:00:1201:52:3905:16:5707:19:3009:04:17
64KISIŃSKI Jarosław 6159VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZWeteran Senior Mężczyzn00:00:1201:52:4105:16:5007:19:2709:04:19
65MIELNICZEK Grzegorz 6034B.RUNNERKRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:1301:53:3805:04:5606:51:0508:17:41
66GNOT Katarzyna 6156SPARTANIE DZIECIOMOPOLEWeteran Senior Kobiet 00:00:1301:56:5105:19:2207:17:0208:39:54
67RUMAN Paweł 6133KRYNICA ZDRÓJSenior Mężczyzn00:00:1301:58:4005:24:4007:26:1308:54:39
68ŻOŁYNIAK Szymon 6055SIERADZMaster Mężczyzn00:00:1401:52:2205:05:2407:34:3409:10:16
69SZPONDER Artur 6070KBKS RADOMSKORADOMSKOMaster Mężczyzn00:00:1401:49:4705:04:2206:51:1508:08:15
70SKOTNICKI Paweł 6088GLIWICESenior Mężczyzn00:00:1401:35:0204:23:0706:12:0207:30:06
71MASIAREK Arkadiusz 6111BIEGACZE W RADOMSKURADOMSKOWeteran Senior Mężczyzn00:00:1401:37:0704:12:0705:52:0407:11:51
72PODSADNY Bartosz 6029POZNAŃMaster Mężczyzn00:00:1501:43:4004:49:2806:45:3408:22:02
73ZAWADZKI Maciej 6069BRAKLIMANOWASenior Mężczyzn00:00:1501:40:0404:43:3906:39:0107:56:15
74CIBA Dariusz 6116ALIGATOR TEAMLIMANOWAMaster Mężczyzn00:00:1501:38:4904:19:3405:48:2406:58:40
75SZCZUKA Adrian 6136MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMaster Mężczyzn00:00:1502:00:0505:28:3407:37:0709:04:14
76WITUSIK Dorota 6142BANDA Z MAGURYJASŁOMaster Kobiet00:00:1501:56:3505:21:3407:22:3708:49:08
77STACHNIK Lukasz 6149NOAWROCŁAWMaster Mężczyzn00:00:1501:42:5204:33:1906:06:0507:21:58
78PODEMSKA Patrycja 6001FOREST GANGBYDGOSZCZSenior Kobiet00:00:1502:28:3006:20:4508:39:2510:22:24
79BURAS Michał 6047SALCLAN-TEAMKIELCEMaster Mężczyzn00:00:1601:52:3605:26:1807:25:5508:48:58
80GWOŹDZIOWSKI Marcin 6079TARNOBRZEGWeteran Senior Mężczyzn00:00:1602:15:2606:03:3308:22:3609:57:20
81KUTRZYK Przemysław 6084SOSNOWIECMaster Mężczyzn00:00:1601:52:3805:14:1507:03:5408:24:48
82DRĄG Paweł 6098DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:1602:05:5305:55:4608:17:5009:49:35
83MAŁEK Paweł 6099DECARUN RZESZÓWRZESZÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:1602:05:2106:07:1908:45:1410:34:44
84STARZYK Sławek 6087ILAGOOŚWIĘCIMWeteran Senior Mężczyzn00:00:1702:03:3105:55:4908:17:4209:49:31
85GADOMSKI Dariusz 6102SUCHOŻEBRYWeteran Senior Mężczyzn00:00:1701:50:3505:03:2206:56:0108:27:17
86POBIEDZIŃSKA Karolina 6137SOSNOWIECSenior Kobiet00:00:1702:05:5205:32:2907:35:0109:04:10
87KRYNICKI Krzysztof 6138KRYNICA- ZDROJMaster Mężczyzn00:00:1701:23:4303:48:2605:28:0406:33:53
88DZIKI Marek 477ROGOŻNIKMaster Mężczyzn00:00:1802:00:5305:40:3907:59:5009:30:15
89GRZĄŚ Rafał 476TWARDOWICEMaster Mężczyzn00:00:1801:45:5104:38:1606:13:2607:25:58
90LIPINA Rafał 6094ZABRZEMaster Mężczyzn00:00:1801:49:4704:57:5106:32:5707:57:42
91RYŃ-SOBALA Renata 6150RUDNIK SZLACHECKIMaster Kobiet00:00:1801:52:3305:26:2607:25:4908:48:56
92FIEDOROWICZ Marcin 6152NIEPOŁOMICEMaster Mężczyzn00:00:1802:01:1405:27:0607:28:2008:45:57
93ZAKRZEWSKI Piotr 6036RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:1902:03:2005:41:5207:46:4109:17:29
94ŁYDA Piotr 6052RZESZÓWSenior Mężczyzn00:00:1901:27:4904:05:2305:26:4006:26:37
95KOZA Robert 6086CARBON SILESIA SPORTŚWIĘTOCHŁOWICEWeteran Senior Mężczyzn00:00:1901:44:5004:39:1306:17:5707:30:40
96JOZEFIAK Jakub 6147KORZENNAWeteran Senior Mężczyzn00:00:1901:52:1705:05:2506:59:3808:27:13
97DZIOPA Paweł 6085WKURW_TEAMKIELCEWeteran Senior Mężczyzn00:00:2002:02:5105:36:5507:50:1909:30:11
98DZIEDZIC Krzysztof 6127RUNNINGPERFORMANCE.PLKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:2001:39:2004:19:3805:44:5306:52:41
99KACZOR Miłosz 6146KG TRAWERSSANDOMIERZSenior Mężczyzn00:00:2001:44:3104:51:1206:34:2107:59:46
100SITARZ Magdalena 6022KRAKÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:2002:35:1506:53:1509:08:5411:04:12
101ZAK Robert 492Weteran Senior Mężczyzn00:00:2101:43:1104:25:2105:48:3106:50:33
102WENARSKI Grzegorz 6008STAY INSANELUBLINMaster Mężczyzn00:00:2101:47:2505:02:1406:49:3008:09:35
103SZEWCZYK Mariusz 6071#KUBAPIECHTEAMKRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2101:57:1105:26:3707:33:5709:10:55
104SZYROCKI Krzysztof 6129KS FORMA WODZISLAW ŚLĄSKIMARKLOWICEMaster Mężczyzn00:00:2101:50:0805:00:1606:48:4408:06:24
105TYRANKIEWICZ Kamila 6033JUMP&FLY, KABATYWARSZAWAMaster Kobiet00:00:2202:12:5406:01:0308:16:0909:56:59
106WALASZKOWSKA Dominika 6015BIESYGOŚCICINOMaster Kobiet00:00:2201:52:2905:05:2706:59:3508:27:10
107BARSKA-GRABOWSKA Barbara 6096WISŁOK WIELKISenior Kobiet00:00:2201:55:3105:22:4207:22:4008:48:43
108FRĄCKOWIAK Dominik 6128ŚMIGIELSenior Mężczyzn00:00:2201:58:1005:41:1607:54:1809:30:28
109DZIEDZIC-WÓJTOWICZ Agnieszka 6017KŁAJMaster Kobiet00:00:2202:53:1207:16:5909:47:2512:01:56
110WAŚCIŃSKI Roman 6003PĘDZI - PARAGOŁASZYNWeteran Senior Mężczyzn00:00:2301:53:1505:09:5507:03:2508:29:23
111KUŚMIDER Michał 6160TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2301:56:2805:17:4607:28:1709:04:14
112KOBIERSKI Radosław 6161TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINOWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2301:56:0705:29:0407:47:5109:26:23
113MAŁACHOWSKA Izabela 6118RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMaster Kobiet00:00:2302:04:5105:55:3508:17:3710:02:15
114KLIMEK Paweł 6140BYDGOSZCZSenior Mężczyzn00:00:2302:14:0706:52:2309:01:3210:37:52
115WAŚCIŃSKA Edyta 6020PĘDZI - PARAGOŁASZYNWeteran Senior Kobiet 00:00:2302:13:3106:20:4108:43:4210:34:37
116MAKÓWKA Justyna 6040KRAKÓWSenior Kobiet00:00:2401:44:5004:36:3806:08:1907:23:32
117KOŁTUNIEWICZ Andrzej 6107WIEŚ TAŃCZY I BIEGALUBLINMaster Mężczyzn00:00:2401:59:4705:41:0707:47:4909:22:51
118PUZIO Bartłomiej 486KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:2501:38:1304:23:0105:55:5107:11:37
119MULTANA Hubert 6006HM TRI SPORT MARKETINGKRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:2501:44:5004:36:4006:27:0407:41:21
120GAJEK Magdalena 6013WIEŚ TAŃCZY I BIEGACZÓŁNAWeteran Senior Kobiet 00:00:2501:45:1504:36:5106:09:3207:24:21
121GÓRKA Marcin 6058GGB/KPP GORLICEGORLICEMaster Mężczyzn00:00:2601:44:5604:36:4206:08:1707:23:30
122KOSMALA Bartosz 6062KRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2601:56:3605:49:4307:59:4609:33:00
123RYSZ Robert 6109ZABRZEMaster Mężczyzn00:00:2601:29:2904:15:4606:01:4107:12:55
124SOPEL Wiesław 6162AS LUBACZÓWLUBACZÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2701:53:3305:19:2707:22:5509:01:15
125KOLASA Andrzej 6061KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAWeteran Master Mężczyzn00:00:2701:58:2405:49:4608:26:1410:28:09
126RAKOWIECKI Zbigniew 6050POLIPACK TEAM GWEGDAŃSKWeteran Senior Mężczyzn00:00:2902:07:1506:07:0108:32:2309:58:02
126WENDT Jarosław 6148POLIPACK TEAM GWESASINOWeteran Senior Mężczyzn00:00:3102:08:0906:06:5508:32:1809:57:57
128SACZKA Krzysztof 6120NOWY SĄCZSenior Mężczyzn00:00:3302:06:0508:19:3009:49:23
129JARZĘBOWICZ Adam 6080THE YAZOMB'SKATOWICEWeteran Senior Mężczyzn00:23:4101:44:1104:39:4306:15:4707:24:03
Niesklasyfikowani
GAJEK Grzegorz 6021WIEŚ TAŃCZY I BIEGACZÓŁNAMaster MężczyznDNF01:45:15 DNF DNF DNF06:04:23 DNF
WAŻNY Jacek 6049BANDA GRUDNIALUBLINSenior MężczyznDNF01:47:26 DNF DNF DNF DNF
MIARA Maciej 6105BYTOMSenior MężczyznDNF01:58:32 DNF DNF DNF DNF
TABAKA Andrzej 6122#CZELADZBIEGACZELADŹMaster MężczyznDNF01:44:01 DNF04:52:32 DNF06:50:19 DNF08:09:37 DNF
Znaleziono 133 wynik(ów)