Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2021-09-04 |
Miejsce : | Krynica Zdrój |
Dystans : | 60 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 166 |
Wystartowało : | 133 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 129 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Senior Kobiet | Weteran Senior Mężczyzn | Weteran Master Kobiet | Weteran Master Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Jaworzyna Krynicka 12km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KASZUBA Michał | 6124 | GRUPA NOMAX | PIEKARY ŚLĄSKIE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:14:25 | |
2 | BOROWSKI Kamil | 6067 | CHEŁM BIEGA | ŻÓŁTAŃCE KOLONIA | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:17:17 | |
3 | LISAK Krzysztof | 6068 | OT-FOX ULTRARUNNING | OTWOCK | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:17:50 | |
4 | ZBOZIEŃ Jarosław | 6143 | RMT TEAM | ŁĄCKO | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:17:51 | |
5 | ŚLĘZAK Marek | 6046 | CARABUS NOWY SĄCZ | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:19:52 | |
6 | KLECHA Rafał | 407 | SALCO GARMIN TEAM | ZAKOPANE | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:21:07 | |
7 | GRUND Marek | 6060 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | STRZEBIŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 01:21:31 | |
8 | GRABOWSKI Mateusz | 6095 | GOPR BIESZCZADY | WISŁOK WIELKI | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 01:22:08 | |
9 | KOZA Jan | 6090 | ON RUNNING POLSKA/ GOPR BIESZCZADY | CISNA | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 01:22:17 | |
10 | PREJZNAR Marcin | 6092 | FINISZ RYMANÓW | DUKLA | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:22:49 | |
11 | GIŻA Grzegorz | 6151 | GEYER&HOSAYA | RADOMYSL WIELKI | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:23:09 | |
12 | KRYNICKI Krzysztof | 6138 | KRYNICA- ZDROJ | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 01:23:43 | ||
13 | GOMOŁYSEK Kinga | 6153 | KARKONOSZ RUNNING TEAM | WROCŁAW | Senior Kobiet | 00:00:05 | 01:23:44 | |
14 | MĄCZKA Ryszard | 6032 | LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZY | PUŁAWY | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:25:46 | |
15 | LATASHOV Dmytro | 6115 | STAY INSANE | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:25:47 | |
16 | BRATEK Aga | 6072 | OTK RZEŹNIK/MARCINŚWIERC TEAM | SMOLNICA | Master Kobiet | 00:00:06 | 01:26:45 | |
17 | PASEK Tomasz | 6054 | HOTEL NA WIERZYNKA | WIELICZKA | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:26:56 | |
18 | MALECKA-LEŃ Patrycja | 6041 | STAJNIA BALONA | RZESZÓW | Master Kobiet | 00:00:05 | 01:27:35 | |
19 | ŁYDA Piotr | 6052 | RZESZÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:19 | 01:27:49 | ||
20 | MIERZLIKIN Natalia | 6163 | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:05 | 01:27:50 | ||
21 | KOWALIK Mariusz | 6119 | NGB KŁOBUCK | IZBISKA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:28:20 | |
22 | WIECZOREK Marta | 6056 | PIERUNSKIE CANGÓRY | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Senior Kobiet | 00:00:05 | 01:28:26 | |
23 | DANILUK Krzysztof | 6103 | BREAKING3 | WARSZAWA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:28:31 | |
24 | WALASIK Jarosław | 6117 | JAWORZNO | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:28:33 | ||
25 | KORECKI Andrzej | 6157 | ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄ | MUROWANIEC | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:28:58 | |
26 | KOSECKI Krzysztof | 6083 | SG | ŁOSOSINA DOLNA | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:29:11 | |
27 | KOWALSKI Daniel | 6144 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:29:18 | |
28 | WAWRZYNIAK Wit | 6141 | ULTRAWIT | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 01:29:20 | |
29 | RYSZ Robert | 6109 | ZABRZE | Master Mężczyzn | 00:00:26 | 01:29:29 | ||
30 | GLEISNER Tomasz | 6100 | EKIPA Z TARNOWA | TARNÓW | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:32:10 | |
31 | HAJDA Justyna | 6059 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | RADZIONKÓW | Senior Kobiet | 00:00:06 | 01:32:18 | |
32 | ROGALA Grzegorz | 6145 | BOGUCHWAŁA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:32:20 | ||
33 | HEŁMECKI Henryk | 6155 | CHEŁMIEC | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:32:36 | ||
34 | WIĄCEK Marcin | 6113 | JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW | JASŁO | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:33:40 | |
35 | LELITO Piotr | 6009 | MODLNICZKA | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:34:42 | ||
36 | SKOTNICKI Paweł | 6088 | GLIWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:14 | 01:35:02 | ||
37 | KŁODZIŃSKI Karol | 6132 | TAZDEVIL TEAM | TORUŃ | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:35:44 | |
38 | MASIAREK Arkadiusz | 6111 | BIEGACZE W RADOMSKU | RADOMSKO | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:14 | 01:37:07 | |
39 | ŚLIWA Grzegorz | 6081 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:37:13 | |
40 | MIGACZ Dawid | 6082 | BARTOSZ GORCZYCA TEAM #1X1 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:37:14 | |
41 | PUZIO Bartłomiej | 486 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:25 | 01:38:13 | ||
42 | BARTOSZ Marek | 6101 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:38:19 | ||
43 | KOWALEWSKA Małgorzata | 6154 | BANINO | Master Kobiet | 00:00:06 | 01:38:22 | ||
44 | KRUKAR Wojciech | 6023 | RYMANOW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:38:34 | ||
45 | CIBA Dariusz | 6116 | ALIGATOR TEAM | LIMANOWA | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:38:49 | |
46 | JACHYM-DREWNIAK Joanna | 6114 | JJFIT RUNNING TEAM | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:06 | 01:39:03 | |
47 | DYREK Mateusz | 6011 | MSZANA GÓRNA | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:39:05 | ||
48 | DZIEDZIC Krzysztof | 6127 | RUNNINGPERFORMANCE.PL | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 01:39:20 | |
49 | ZAWADZKI Maciej | 6069 | BRAK | LIMANOWA | Senior Mężczyzn | 00:00:15 | 01:40:04 | |
50 | ŁYCZKO Anna | 6039 | STREFA FIT | STOBIERNA | Master Kobiet | 00:00:07 | 01:42:32 | |
51 | STACHNIK Lukasz | 6149 | NOA | WROCŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:42:52 | |
52 | MICHALSKA Agnieszka | 6073 | RADLIN | Senior Kobiet | 00:00:04 | 01:43:00 | ||
53 | ZAK Robert | 492 | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:21 | 01:43:11 | |||
54 | PODSADNY Bartosz | 6029 | POZNAŃ | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:43:40 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
TABAKA Andrzej | 6122 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Master Mężczyzn | DNF | 01:44:01 DNF | ||
56 | JARZĘBOWICZ Adam | 6080 | THE YAZOMB'S | KATOWICE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:23:41 | 01:44:11 | |
57 | JONIEC Jaroslaw | 6030 | NOWY SACZ | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 01:44:27 | ||
58 | KACZOR Miłosz | 6146 | KG TRAWERS | SANDOMIERZ | Senior Mężczyzn | 00:00:20 | 01:44:31 | |
59 | KOZA Robert | 6086 | CARBON SILESIA SPORT | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:19 | 01:44:50 | |
60 | MAKÓWKA Justyna | 6040 | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:24 | 01:44:50 | ||
61 | MULTANA Hubert | 6006 | HM TRI SPORT MARKETING | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:25 | 01:44:50 | |
62 | GÓRKA Marcin | 6058 | GGB/KPP GORLICE | GORLICE | Master Mężczyzn | 00:00:26 | 01:44:56 | |
63 | LASKOWSKI Radosław | 6038 | KS PIDRINA GDYNIA | GDYNIA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 01:44:59 | |
64 | GAJEK Magdalena | 6013 | WIEŚ TAŃCZY I BIEGA | CZÓŁNA | Weteran Senior Kobiet | 00:00:25 | 01:45:15 | |
GAJEK Grzegorz | 6021 | WIEŚ TAŃCZY I BIEGA | CZÓŁNA | Master Mężczyzn | DNF | 01:45:15 DNF | ||
66 | GRZĄŚ Rafał | 476 | TWARDOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 01:45:51 | ||
67 | MARECKI Grzegorz | 6028 | KRAPKPWICE BIEGA | KRAPKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 01:46:10 | |
68 | CZERWIŃSKI Maciej | 6042 | KIBOLSKI KS | SKÓRZEWO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:46:12 | |
69 | MAJDA Maciej | 6110 | #NAŚWIEŻOŚCI | NOWY SĄCZ | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:46:39 | |
70 | ŚWIERZOWSKA Magdalena | 6012 | FIZJOTERAPIA BIEGACZA | POZNAŃ | Master Kobiet | 00:00:07 | 01:46:49 | |
71 | WENARSKI Grzegorz | 6008 | STAY INSANE | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 01:47:25 | |
WAŻNY Jacek | 6049 | BANDA GRUDNIA | LUBLIN | Senior Mężczyzn | DNF | 01:47:26 DNF | ||
73 | EFEMBERG Joanna | 4029 | STAJNIA BALONA | SZCZECIN | Weteran Senior Kobiet | 00:00:08 | 01:48:27 | |
74 | CIUBA Paweł | 6104 | SPRÓCHNIALI HERKULESI | KROSNO | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:49:19 | |
75 | LORANC Paweł | 6048 | WILD BUCHAYS | KOZY | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:49:35 | |
76 | KWAŚNY Marcin | 6057 | WILD BUCHAYS | BUCZKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:49:36 | |
77 | SZPONDER Artur | 6070 | KBKS RADOMSKO | RADOMSKO | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:49:47 | |
78 | LIPINA Rafał | 6094 | ZABRZE | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 01:49:47 | ||
79 | SZYROCKI Krzysztof | 6129 | KS FORMA WODZISLAW ŚLĄSKI | MARKLOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 01:50:08 | |
80 | KORDAS Monika | 6016 | BRAK | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:10 | 01:50:09 | |
81 | GADOMSKI Dariusz | 6102 | SUCHOŻEBRY | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:17 | 01:50:35 | ||
82 | JOZEFIAK Jakub | 6147 | KORZENNA | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:19 | 01:52:17 | ||
83 | ŻOŁYNIAK Szymon | 6055 | SIERADZ | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:52:22 | ||
84 | WALASZKOWSKA Dominika | 6015 | BIESY | GOŚCICINO | Master Kobiet | 00:00:22 | 01:52:29 | |
85 | RYŃ-SOBALA Renata | 6150 | RUDNIK SZLACHECKI | Master Kobiet | 00:00:18 | 01:52:33 | ||
85 | BURAS Michał | 6047 | SALCLAN-TEAM | KIELCE | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:52:36 | |
87 | KUTRZYK Przemysław | 6084 | SOSNOWIEC | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:52:38 | ||
88 | KISIŃSKA Irena | 6158 | VISEGRAD MARATON RYTRO | NOWY SĄCZ | Weteran Senior Kobiet | 00:00:12 | 01:52:39 | |
89 | KISIŃSKI Jarosław | 6159 | VISEGRAD MARATON RYTRO | NOWY SĄCZ | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 01:52:41 | |
90 | KACZOR Łukasz | 6053 | WILD BUCHAYS | BUCZKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:53:07 | |
91 | WAŚCIŃSKI Roman | 6003 | PĘDZI - PARA | GOŁASZYN | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:23 | 01:53:15 | |
92 | LITEWKA Jacek | 6065 | WIELKA WIEŚ | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 01:53:32 | ||
93 | SOPEL Wiesław | 6162 | AS LUBACZÓW | LUBACZÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:27 | 01:53:33 | |
94 | MIELNICZEK Grzegorz | 6034 | B.RUNNER | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 01:53:38 | |
95 | PIĄTEK Tomasz | 6063 | WILD BUCHAYS | PISARZOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:53:40 | |
96 | GUTOWSKI Dariusz | 6089 | NGB KŁOBUCK | KŁOBUCK | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:54:11 | |
97 | TRZEPIZUR Dominik | 6139 | NGB KŁOBUCK | WRĘCZYCA WIELKA | Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:54:12 | |
98 | OSTAPIŃSKA Magda | 6027 | OSTRESROKI | PIASECZNO | Weteran Senior Kobiet | 00:00:11 | 01:55:03 | |
99 | BARSKA-GRABOWSKA Barbara | 6096 | WISŁOK WIELKI | Senior Kobiet | 00:00:22 | 01:55:31 | ||
100 | KOBIERSKI Radosław | 6161 | TAŃCZĄCE MUCHOMORKI | HALINOW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:23 | 01:56:07 | |
101 | KUŚMIDER Michał | 6160 | TAŃCZĄCE MUCHOMORKI | HALINÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:23 | 01:56:28 | |
102 | WITUSIK Dorota | 6142 | BANDA Z MAGURY | JASŁO | Master Kobiet | 00:00:15 | 01:56:35 | |
103 | KOSMALA Bartosz | 6062 | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:26 | 01:56:36 | ||
104 | GNOT Katarzyna | 6156 | SPARTANIE DZIECIOM | OPOLE | Weteran Senior Kobiet | 00:00:13 | 01:56:51 | |
105 | KRÓL Przemysław | 6025 | LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZY | KOŃSKOWOLA | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 01:56:55 | |
106 | SZEWCZYK Mariusz | 6071 | #KUBAPIECHTEAM | KRAKÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:21 | 01:57:11 | |
107 | FRĄCKOWIAK Dominik | 6128 | ŚMIGIEL | Senior Mężczyzn | 00:00:22 | 01:58:10 | ||
108 | KOLASA Andrzej | 6061 | KLUB J.SŁOWACKIEGO | WARSZAWA-WESOŁA | Weteran Master Mężczyzn | 00:00:27 | 01:58:24 | |
MIARA Maciej | 6105 | BYTOM | Senior Mężczyzn | DNF | 01:58:32 DNF | |||
110 | RUMAN Paweł | 6133 | KRYNICA ZDRÓJ | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 01:58:40 | ||
111 | KOŁTUNIEWICZ Andrzej | 6107 | WIEŚ TAŃCZY I BIEGA | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:24 | 01:59:47 | |
112 | SZCZUKA Adrian | 6136 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | BYTOM | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 02:00:05 | |
113 | DZIKI Marek | 477 | ROGOŻNIK | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 02:00:53 | ||
114 | FIEDOROWICZ Marcin | 6152 | NIEPOŁOMICE | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 02:01:14 | ||
115 | DZIOPA Paweł | 6085 | WKURW_TEAM | KIELCE | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:20 | 02:02:51 | |
116 | GARNCARCZYK Aneta | 6064 | ŻYWIEC | Weteran Senior Kobiet | 00:00:07 | 02:02:58 | ||
117 | ZAKRZEWSKI Piotr | 6036 | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 02:03:20 | ||
118 | STARZYK Sławek | 6087 | ILAGO | OŚWIĘCIM | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:17 | 02:03:31 | |
119 | MAŁACHOWSKA Izabela | 6118 | RUNNERS TEAM QUIBL | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:23 | 02:04:51 | |
120 | MAŁEK Paweł | 6099 | DECARUN RZESZÓW | RZESZÓW | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:16 | 02:05:21 | |
121 | POBIEDZIŃSKA Karolina | 6137 | SOSNOWIEC | Senior Kobiet | 00:00:17 | 02:05:52 | ||
122 | DRĄG Paweł | 6098 | DECARUN RZESZÓW | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 02:05:53 | |
123 | SACZKA Krzysztof | 6120 | NOWY SĄCZ | Senior Mężczyzn | 00:00:33 | 02:06:05 | ||
124 | RAKOWIECKI Zbigniew | 6050 | POLIPACK TEAM GWE | GDAŃSK | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:29 | 02:07:15 | |
124 | WENDT Jarosław | 6148 | POLIPACK TEAM GWE | SASINO | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:31 | 02:08:09 | |
126 | TYRANKIEWICZ Kamila | 6033 | JUMP&FLY, KABATY | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:22 | 02:12:54 | |
127 | WAŚCIŃSKA Edyta | 6020 | PĘDZI - PARA | GOŁASZYN | Weteran Senior Kobiet | 00:00:23 | 02:13:31 | |
128 | KLIMEK Paweł | 6140 | BYDGOSZCZ | Senior Mężczyzn | 00:00:23 | 02:14:07 | ||
129 | GWOŹDZIOWSKI Marcin | 6079 | TARNOBRZEG | Weteran Senior Mężczyzn | 00:00:16 | 02:15:26 | ||
130 | PODEMSKA Patrycja | 6001 | FOREST GANG | BYDGOSZCZ | Senior Kobiet | 00:00:15 | 02:28:30 | |
131 | SITARZ Magdalena | 6022 | KRAKÓW | Weteran Senior Kobiet | 00:00:20 | 02:35:15 | ||
132 | DZIEDZIC-WÓJTOWICZ Agnieszka | 6017 | KŁAJ | Master Kobiet | 00:00:22 | 02:53:12 | ||
133 | KOBYLIŃSKA-URBANIAK Ewa | 6075 | INVICTA POWER TEAM | GDAŃSK | Weteran Senior Kobiet | 00:00:00 | 09:05:30 |
Znaleziono 133 wynik(ów)