EFB 60 - ARIA KIEPURY
Europejski Festiwal Biegowy
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-09-04
Miejsce : Krynica Zdrój
Dystans : 60 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 166
Wystartowało : 133
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 129
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 12km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuJaworzyna Krynicka
12km
   
1KASZUBA Michał 6124GRUPA NOMAXPIEKARY ŚLĄSKIEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0401:14:25
2BOROWSKI Kamil 6067CHEŁM BIEGAŻÓŁTAŃCE KOLONIASenior Mężczyzn00:00:0401:17:17
3LISAK Krzysztof 6068OT-FOX ULTRARUNNINGOTWOCKMaster Mężczyzn00:00:0301:17:50
4ZBOZIEŃ Jarosław 6143RMT TEAMŁĄCKOMaster Mężczyzn00:00:0501:17:51
5ŚLĘZAK Marek 6046CARABUS NOWY SĄCZNOWY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0401:19:52
6KLECHA Rafał 407SALCO GARMIN TEAMZAKOPANEMaster Mężczyzn00:00:0401:21:07
7GRUND Marek 6060MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃSenior Mężczyzn00:00:0301:21:31
8GRABOWSKI Mateusz 6095GOPR BIESZCZADYWISŁOK WIELKISenior Mężczyzn00:00:0501:22:08
9KOZA Jan 6090ON RUNNING POLSKA/ GOPR BIESZCZADYCISNASenior Mężczyzn00:00:0501:22:17
10PREJZNAR Marcin 6092FINISZ RYMANÓWDUKLAMaster Mężczyzn00:00:0601:22:49
11GIŻA Grzegorz 6151GEYER&HOSAYARADOMYSL WIELKIMaster Mężczyzn00:00:0701:23:09
12KRYNICKI Krzysztof 6138KRYNICA- ZDROJMaster Mężczyzn00:00:1701:23:43
13GOMOŁYSEK Kinga 6153KARKONOSZ RUNNING TEAMWROCŁAWSenior Kobiet00:00:0501:23:44
14MĄCZKA Ryszard 6032LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYPUŁAWYMaster Mężczyzn00:00:1001:25:46
15LATASHOV Dmytro 6115STAY INSANELUBLINSenior Mężczyzn00:00:0401:25:47
16BRATEK Aga 6072OTK RZEŹNIK/MARCINŚWIERC TEAMSMOLNICAMaster Kobiet00:00:0601:26:45
17PASEK Tomasz 6054HOTEL NA WIERZYNKAWIELICZKAMaster Mężczyzn00:00:0601:26:56
18MALECKA-LEŃ Patrycja 6041STAJNIA BALONARZESZÓWMaster Kobiet00:00:0501:27:35
19ŁYDA Piotr 6052RZESZÓWSenior Mężczyzn00:00:1901:27:49
20MIERZLIKIN Natalia 6163WARSZAWASenior Kobiet00:00:0501:27:50
21KOWALIK Mariusz 6119NGB KŁOBUCKIZBISKAMaster Mężczyzn00:00:0501:28:20
22WIECZOREK Marta 6056PIERUNSKIE CANGÓRYWODZISŁAW ŚLĄSKISenior Kobiet00:00:0501:28:26
23DANILUK Krzysztof 6103BREAKING3WARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:1101:28:31
24WALASIK Jarosław 6117JAWORZNOWeteran Senior Mężczyzn00:00:1101:28:33
25KORECKI Andrzej 6157ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄMUROWANIECMaster Mężczyzn00:00:0501:28:58
26KOSECKI Krzysztof 6083SGŁOSOSINA DOLNAMaster Mężczyzn00:00:0601:29:11
27KOWALSKI Daniel 6144BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMaster Mężczyzn00:00:0601:29:18
28WAWRZYNIAK Wit 6141ULTRAWITLUBLINSenior Mężczyzn00:00:0501:29:20
29RYSZ Robert 6109ZABRZEMaster Mężczyzn00:00:2601:29:29
30GLEISNER Tomasz 6100EKIPA Z TARNOWATARNÓWMaster Mężczyzn00:00:0601:32:10
31HAJDA Justyna 6059MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior Kobiet00:00:0601:32:18
32ROGALA Grzegorz 6145BOGUCHWAŁAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0401:32:20
33HEŁMECKI Henryk 6155CHEŁMIECWeteran Senior Mężczyzn00:00:0801:32:36
34WIĄCEK Marcin 6113JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMaster Mężczyzn00:00:1101:33:40
35LELITO Piotr 6009MODLNICZKAMaster Mężczyzn00:00:0801:34:42
36SKOTNICKI Paweł 6088GLIWICESenior Mężczyzn00:00:1401:35:02
37KŁODZIŃSKI Karol 6132TAZDEVIL TEAMTORUŃMaster Mężczyzn00:00:0901:35:44
38MASIAREK Arkadiusz 6111BIEGACZE W RADOMSKURADOMSKOWeteran Senior Mężczyzn00:00:1401:37:07
39ŚLIWA Grzegorz 6081AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0301:37:13
40MIGACZ Dawid 6082BARTOSZ GORCZYCA TEAM #1X1KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0301:37:14
41PUZIO Bartłomiej 486KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:2501:38:13
42BARTOSZ Marek 6101KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:1101:38:19
43KOWALEWSKA Małgorzata 6154BANINOMaster Kobiet00:00:0601:38:22
44KRUKAR Wojciech 6023RYMANOWWeteran Senior Mężczyzn00:00:1101:38:34
45CIBA Dariusz 6116ALIGATOR TEAMLIMANOWAMaster Mężczyzn00:00:1501:38:49
46JACHYM-DREWNIAK Joanna 6114JJFIT RUNNING TEAMKRAKÓWSenior Kobiet00:00:0601:39:03
47DYREK Mateusz 6011MSZANA GÓRNAMaster Mężczyzn00:00:0701:39:05
48DZIEDZIC Krzysztof 6127RUNNINGPERFORMANCE.PLKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:2001:39:20
49ZAWADZKI Maciej 6069BRAKLIMANOWASenior Mężczyzn00:00:1501:40:04
50ŁYCZKO Anna 6039STREFA FITSTOBIERNAMaster Kobiet00:00:0701:42:32
51STACHNIK Lukasz 6149NOAWROCŁAWMaster Mężczyzn00:00:1501:42:52
52MICHALSKA Agnieszka 6073RADLINSenior Kobiet00:00:0401:43:00
53ZAK Robert 492Weteran Senior Mężczyzn00:00:2101:43:11
54PODSADNY Bartosz 6029POZNAŃMaster Mężczyzn00:00:1501:43:40
Niesklasyfikowani
TABAKA Andrzej 6122#CZELADZBIEGACZELADŹMaster MężczyznDNF01:44:01 DNF
56JARZĘBOWICZ Adam 6080THE YAZOMB'SKATOWICEWeteran Senior Mężczyzn00:23:4101:44:11
57JONIEC Jaroslaw 6030NOWY SACZWeteran Senior Mężczyzn00:00:1201:44:27
58KACZOR Miłosz 6146KG TRAWERSSANDOMIERZSenior Mężczyzn00:00:2001:44:31
59KOZA Robert 6086CARBON SILESIA SPORTŚWIĘTOCHŁOWICEWeteran Senior Mężczyzn00:00:1901:44:50
60MAKÓWKA Justyna 6040KRAKÓWSenior Kobiet00:00:2401:44:50
61MULTANA Hubert 6006HM TRI SPORT MARKETINGKRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:2501:44:50
62GÓRKA Marcin 6058GGB/KPP GORLICEGORLICEMaster Mężczyzn00:00:2601:44:56
63LASKOWSKI Radosław 6038KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAWeteran Senior Mężczyzn00:00:1201:44:59
64GAJEK Magdalena 6013WIEŚ TAŃCZY I BIEGACZÓŁNAWeteran Senior Kobiet 00:00:2501:45:15
GAJEK Grzegorz 6021WIEŚ TAŃCZY I BIEGACZÓŁNAMaster MężczyznDNF01:45:15 DNF
66GRZĄŚ Rafał 476TWARDOWICEMaster Mężczyzn00:00:1801:45:51
67MARECKI Grzegorz 6028KRAPKPWICE BIEGAKRAPKOWICEMaster Mężczyzn00:00:1201:46:10
68CZERWIŃSKI Maciej 6042KIBOLSKI KSSKÓRZEWOMaster Mężczyzn00:00:0001:46:12
69MAJDA Maciej 6110#NAŚWIEŻOŚCINOWY SĄCZSenior Mężczyzn00:00:0801:46:39
70ŚWIERZOWSKA Magdalena 6012FIZJOTERAPIA BIEGACZAPOZNAŃMaster Kobiet00:00:0701:46:49
71WENARSKI Grzegorz 6008STAY INSANELUBLINMaster Mężczyzn00:00:2101:47:25
WAŻNY Jacek 6049BANDA GRUDNIALUBLINSenior MężczyznDNF01:47:26 DNF
73EFEMBERG Joanna 4029STAJNIA BALONASZCZECINWeteran Senior Kobiet 00:00:0801:48:27
74CIUBA Paweł 6104SPRÓCHNIALI HERKULESIKROSNOSenior Mężczyzn00:00:0801:49:19
75LORANC Paweł 6048WILD BUCHAYSKOZYMaster Mężczyzn00:00:1001:49:35
76KWAŚNY Marcin 6057WILD BUCHAYSBUCZKOWICEMaster Mężczyzn00:00:0901:49:36
77SZPONDER Artur 6070KBKS RADOMSKORADOMSKOMaster Mężczyzn00:00:1401:49:47
78LIPINA Rafał 6094ZABRZEMaster Mężczyzn00:00:1801:49:47
79SZYROCKI Krzysztof 6129KS FORMA WODZISLAW ŚLĄSKIMARKLOWICEMaster Mężczyzn00:00:2101:50:08
80KORDAS Monika 6016BRAKKRAKÓWSenior Kobiet00:00:1001:50:09
81GADOMSKI Dariusz 6102SUCHOŻEBRYWeteran Senior Mężczyzn00:00:1701:50:35
82JOZEFIAK Jakub 6147KORZENNAWeteran Senior Mężczyzn00:00:1901:52:17
83ŻOŁYNIAK Szymon 6055SIERADZMaster Mężczyzn00:00:1401:52:22
84WALASZKOWSKA Dominika 6015BIESYGOŚCICINOMaster Kobiet00:00:2201:52:29
85RYŃ-SOBALA Renata 6150RUDNIK SZLACHECKIMaster Kobiet00:00:1801:52:33
85BURAS Michał 6047SALCLAN-TEAMKIELCEMaster Mężczyzn00:00:1601:52:36
87KUTRZYK Przemysław 6084SOSNOWIECMaster Mężczyzn00:00:1601:52:38
88KISIŃSKA Irena 6158VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZWeteran Senior Kobiet 00:00:1201:52:39
89KISIŃSKI Jarosław 6159VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZWeteran Senior Mężczyzn00:00:1201:52:41
90KACZOR Łukasz 6053WILD BUCHAYSBUCZKOWICEMaster Mężczyzn00:00:1001:53:07
91WAŚCIŃSKI Roman 6003PĘDZI - PARAGOŁASZYNWeteran Senior Mężczyzn00:00:2301:53:15
92LITEWKA Jacek 6065WIELKA WIEŚWeteran Senior Mężczyzn00:00:0901:53:32
93SOPEL Wiesław 6162AS LUBACZÓWLUBACZÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2701:53:33
94MIELNICZEK Grzegorz 6034B.RUNNERKRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:1301:53:38
95PIĄTEK Tomasz 6063WILD BUCHAYSPISARZOWICEMaster Mężczyzn00:00:1001:53:40
96GUTOWSKI Dariusz 6089NGB KŁOBUCKKŁOBUCKWeteran Senior Mężczyzn00:00:1101:54:11
97TRZEPIZUR Dominik 6139NGB KŁOBUCKWRĘCZYCA WIELKASenior Mężczyzn00:00:1101:54:12
98OSTAPIŃSKA Magda 6027OSTRESROKIPIASECZNOWeteran Senior Kobiet 00:00:1101:55:03
99BARSKA-GRABOWSKA Barbara 6096WISŁOK WIELKISenior Kobiet00:00:2201:55:31
100KOBIERSKI Radosław 6161TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINOWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2301:56:07
101KUŚMIDER Michał 6160TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2301:56:28
102WITUSIK Dorota 6142BANDA Z MAGURYJASŁOMaster Kobiet00:00:1501:56:35
103KOSMALA Bartosz 6062KRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2601:56:36
104GNOT Katarzyna 6156SPARTANIE DZIECIOMOPOLEWeteran Senior Kobiet 00:00:1301:56:51
105KRÓL Przemysław 6025LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYKOŃSKOWOLASenior Mężczyzn00:00:1001:56:55
106SZEWCZYK Mariusz 6071#KUBAPIECHTEAMKRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2101:57:11
107FRĄCKOWIAK Dominik 6128ŚMIGIELSenior Mężczyzn00:00:2201:58:10
108KOLASA Andrzej 6061KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAWeteran Master Mężczyzn00:00:2701:58:24
MIARA Maciej 6105BYTOMSenior MężczyznDNF01:58:32 DNF
110RUMAN Paweł 6133KRYNICA ZDRÓJSenior Mężczyzn00:00:1301:58:40
111KOŁTUNIEWICZ Andrzej 6107WIEŚ TAŃCZY I BIEGALUBLINMaster Mężczyzn00:00:2401:59:47
112SZCZUKA Adrian 6136MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMaster Mężczyzn00:00:1502:00:05
113DZIKI Marek 477ROGOŻNIKMaster Mężczyzn00:00:1802:00:53
114FIEDOROWICZ Marcin 6152NIEPOŁOMICEMaster Mężczyzn00:00:1802:01:14
115DZIOPA Paweł 6085WKURW_TEAMKIELCEWeteran Senior Mężczyzn00:00:2002:02:51
116GARNCARCZYK Aneta 6064ŻYWIECWeteran Senior Kobiet 00:00:0702:02:58
117ZAKRZEWSKI Piotr 6036RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:1902:03:20
118STARZYK Sławek 6087ILAGOOŚWIĘCIMWeteran Senior Mężczyzn00:00:1702:03:31
119MAŁACHOWSKA Izabela 6118RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMaster Kobiet00:00:2302:04:51
120MAŁEK Paweł 6099DECARUN RZESZÓWRZESZÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:1602:05:21
121POBIEDZIŃSKA Karolina 6137SOSNOWIECSenior Kobiet00:00:1702:05:52
122DRĄG Paweł 6098DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:1602:05:53
123SACZKA Krzysztof 6120NOWY SĄCZSenior Mężczyzn00:00:3302:06:05
124RAKOWIECKI Zbigniew 6050POLIPACK TEAM GWEGDAŃSKWeteran Senior Mężczyzn00:00:2902:07:15
124WENDT Jarosław 6148POLIPACK TEAM GWESASINOWeteran Senior Mężczyzn00:00:3102:08:09
126TYRANKIEWICZ Kamila 6033JUMP&FLY, KABATYWARSZAWAMaster Kobiet00:00:2202:12:54
127WAŚCIŃSKA Edyta 6020PĘDZI - PARAGOŁASZYNWeteran Senior Kobiet 00:00:2302:13:31
128KLIMEK Paweł 6140BYDGOSZCZSenior Mężczyzn00:00:2302:14:07
129GWOŹDZIOWSKI Marcin 6079TARNOBRZEGWeteran Senior Mężczyzn00:00:1602:15:26
130PODEMSKA Patrycja 6001FOREST GANGBYDGOSZCZSenior Kobiet00:00:1502:28:30
131SITARZ Magdalena 6022KRAKÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:2002:35:15
132DZIEDZIC-WÓJTOWICZ Agnieszka 6017KŁAJMaster Kobiet00:00:2202:53:12
133KOBYLIŃSKA-URBANIAK Ewa 6075INVICTA POWER TEAMGDAŃSKWeteran Senior Kobiet 00:00:0009:05:30
Znaleziono 133 wynik(ów)