EFB 60 - ARIA KIEPURY
Europejski Festiwal Biegowy
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-09-04
Miejsce : Krynica Zdrój
Dystans : 60 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 166
Wystartowało : 133
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 129
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 34km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuJaworzyna Krynicka
12km
Bacówka Nad Wierchomlą
34km
    
1KASZUBA Michał 6124GRUPA NOMAXPIEKARY ŚLĄSKIEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0401:14:2503:10:52
2KLECHA Rafał 407SALCO GARMIN TEAMZAKOPANEMaster Mężczyzn00:00:0401:21:0703:21:21
3LISAK Krzysztof 6068OT-FOX ULTRARUNNINGOTWOCKMaster Mężczyzn00:00:0301:17:5003:21:34
4ZBOZIEŃ Jarosław 6143RMT TEAMŁĄCKOMaster Mężczyzn00:00:0501:17:5103:21:44
5BOROWSKI Kamil 6067CHEŁM BIEGAŻÓŁTAŃCE KOLONIASenior Mężczyzn00:00:0401:17:1703:21:58
6ŚLĘZAK Marek 6046CARABUS NOWY SĄCZNOWY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0401:19:5203:29:31
7GOMOŁYSEK Kinga 6153KARKONOSZ RUNNING TEAMWROCŁAWSenior Kobiet00:00:0501:23:4403:38:09
8GIŻA Grzegorz 6151GEYER&HOSAYARADOMYSL WIELKIMaster Mężczyzn00:00:0701:23:0903:42:17
9MIERZLIKIN Natalia 6163WARSZAWASenior Kobiet00:00:0501:27:5003:43:16
10GRUND Marek 6060MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃSenior Mężczyzn00:00:0301:21:3103:44:21
11PREJZNAR Marcin 6092FINISZ RYMANÓWDUKLAMaster Mężczyzn00:00:0601:22:4903:46:03
12KRYNICKI Krzysztof 6138KRYNICA- ZDROJMaster Mężczyzn00:00:1701:23:4303:48:26
13GRABOWSKI Mateusz 6095GOPR BIESZCZADYWISŁOK WIELKISenior Mężczyzn00:00:0501:22:0803:50:27
14LATASHOV Dmytro 6115STAY INSANELUBLINSenior Mężczyzn00:00:0401:25:4703:50:32
15BRATEK Aga 6072OTK RZEŹNIK/MARCINŚWIERC TEAMSMOLNICAMaster Kobiet00:00:0601:26:4503:51:12
16MĄCZKA Ryszard 6032LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYPUŁAWYMaster Mężczyzn00:00:1001:25:4603:51:43
17PASEK Tomasz 6054HOTEL NA WIERZYNKAWIELICZKAMaster Mężczyzn00:00:0601:26:5603:56:25
18WIECZOREK Marta 6056PIERUNSKIE CANGÓRYWODZISŁAW ŚLĄSKISenior Kobiet00:00:0501:28:2604:00:20
19DANILUK Krzysztof 6103BREAKING3WARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:1101:28:3104:00:36
20WALASIK Jarosław 6117JAWORZNOWeteran Senior Mężczyzn00:00:1101:28:3304:01:19
21ŁYDA Piotr 6052RZESZÓWSenior Mężczyzn00:00:1901:27:4904:05:23
22KOSECKI Krzysztof 6083SGŁOSOSINA DOLNAMaster Mężczyzn00:00:0601:29:1104:06:07
23KOWALIK Mariusz 6119NGB KŁOBUCKIZBISKAMaster Mężczyzn00:00:0501:28:2004:09:38
24ŚLIWA Grzegorz 6081AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0301:37:1304:09:47
25MIGACZ Dawid 6082BARTOSZ GORCZYCA TEAM #1X1KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0301:37:1404:09:52
26KOWALSKI Daniel 6144BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMaster Mężczyzn00:00:0601:29:1804:10:18
27HAJDA Justyna 6059MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior Kobiet00:00:0601:32:1804:11:36
28GLEISNER Tomasz 6100EKIPA Z TARNOWATARNÓWMaster Mężczyzn00:00:0601:32:1004:11:41
29ROGALA Grzegorz 6145BOGUCHWAŁAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0401:32:2004:11:47
30MASIAREK Arkadiusz 6111BIEGACZE W RADOMSKURADOMSKOWeteran Senior Mężczyzn00:00:1401:37:0704:12:07
31KORECKI Andrzej 6157ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄMUROWANIECMaster Mężczyzn00:00:0501:28:5804:12:10
32RYSZ Robert 6109ZABRZEMaster Mężczyzn00:00:2601:29:2904:15:46
33LELITO Piotr 6009MODLNICZKAMaster Mężczyzn00:00:0801:34:4204:15:55
34KŁODZIŃSKI Karol 6132TAZDEVIL TEAMTORUŃMaster Mężczyzn00:00:0901:35:4404:15:58
35WAWRZYNIAK Wit 6141ULTRAWITLUBLINSenior Mężczyzn00:00:0501:29:2004:16:11
36HEŁMECKI Henryk 6155CHEŁMIECWeteran Senior Mężczyzn00:00:0801:32:3604:17:30
37KOWALEWSKA Małgorzata 6154BANINOMaster Kobiet00:00:0601:38:2204:19:34
38CIBA Dariusz 6116ALIGATOR TEAMLIMANOWAMaster Mężczyzn00:00:1501:38:4904:19:34
39DZIEDZIC Krzysztof 6127RUNNINGPERFORMANCE.PLKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:2001:39:2004:19:38
40PUZIO Bartłomiej 486KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:2501:38:1304:23:01
41SKOTNICKI Paweł 6088GLIWICESenior Mężczyzn00:00:1401:35:0204:23:07
42KOZA Jan 6090ON RUNNING POLSKA/ GOPR BIESZCZADYCISNASenior Mężczyzn00:00:0501:22:1704:23:11
43ZAK Robert 492Weteran Senior Mężczyzn00:00:2101:43:1104:25:21
44BARTOSZ Marek 6101KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:1101:38:1904:25:53
45JACHYM-DREWNIAK Joanna 6114JJFIT RUNNING TEAMKRAKÓWSenior Kobiet00:00:0601:39:0304:26:20
46STACHNIK Lukasz 6149NOAWROCŁAWMaster Mężczyzn00:00:1501:42:5204:33:19
47MICHALSKA Agnieszka 6073RADLINSenior Kobiet00:00:0401:43:0004:33:21
48DYREK Mateusz 6011MSZANA GÓRNAMaster Mężczyzn00:00:0701:39:0504:34:21
49MAKÓWKA Justyna 6040KRAKÓWSenior Kobiet00:00:2401:44:5004:36:38
50MULTANA Hubert 6006HM TRI SPORT MARKETINGKRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:2501:44:5004:36:40
51GÓRKA Marcin 6058GGB/KPP GORLICEGORLICEMaster Mężczyzn00:00:2601:44:5604:36:42
52GAJEK Magdalena 6013WIEŚ TAŃCZY I BIEGACZÓŁNAWeteran Senior Kobiet 00:00:2501:45:1504:36:51
53KRUKAR Wojciech 6023RYMANOWWeteran Senior Mężczyzn00:00:1101:38:3404:37:01
54ŁYCZKO Anna 6039STREFA FITSTOBIERNAMaster Kobiet00:00:0701:42:3204:38:11
55GRZĄŚ Rafał 476TWARDOWICEMaster Mężczyzn00:00:1801:45:5104:38:16
56KOZA Robert 6086CARBON SILESIA SPORTŚWIĘTOCHŁOWICEWeteran Senior Mężczyzn00:00:1901:44:5004:39:13
57WIĄCEK Marcin 6113JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMaster Mężczyzn00:00:1101:33:4004:39:17
58JARZĘBOWICZ Adam 6080THE YAZOMB'SKATOWICEWeteran Senior Mężczyzn00:23:4101:44:1104:39:43
59ZAWADZKI Maciej 6069BRAKLIMANOWASenior Mężczyzn00:00:1501:40:0404:43:39
60EFEMBERG Joanna 4029STAJNIA BALONASZCZECINWeteran Senior Kobiet 00:00:0801:48:2704:44:55
61LASKOWSKI Radosław 6038KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAWeteran Senior Mężczyzn00:00:1201:44:5904:44:56
62PODSADNY Bartosz 6029POZNAŃMaster Mężczyzn00:00:1501:43:4004:49:28
63KACZOR Miłosz 6146KG TRAWERSSANDOMIERZSenior Mężczyzn00:00:2001:44:3104:51:12
64CZERWIŃSKI Maciej 6042KIBOLSKI KSSKÓRZEWOMaster Mężczyzn00:00:0001:46:1204:51:45
Niesklasyfikowani
TABAKA Andrzej 6122#CZELADZBIEGACZELADŹMaster MężczyznDNF01:44:01 DNF04:52:32 DNF
66ŚWIERZOWSKA Magdalena 6012FIZJOTERAPIA BIEGACZAPOZNAŃMaster Kobiet00:00:0701:46:4904:54:26
67KORDAS Monika 6016BRAKKRAKÓWSenior Kobiet00:00:1001:50:0904:55:24
68LORANC Paweł 6048WILD BUCHAYSKOZYMaster Mężczyzn00:00:1001:49:3504:56:22
69KWAŚNY Marcin 6057WILD BUCHAYSBUCZKOWICEMaster Mężczyzn00:00:0901:49:3604:56:29
70LIPINA Rafał 6094ZABRZEMaster Mężczyzn00:00:1801:49:4704:57:51
71SZYROCKI Krzysztof 6129KS FORMA WODZISLAW ŚLĄSKIMARKLOWICEMaster Mężczyzn00:00:2101:50:0805:00:16
72JONIEC Jaroslaw 6030NOWY SACZWeteran Senior Mężczyzn00:00:1201:44:2705:01:56
73WENARSKI Grzegorz 6008STAY INSANELUBLINMaster Mężczyzn00:00:2101:47:2505:02:14
74GADOMSKI Dariusz 6102SUCHOŻEBRYWeteran Senior Mężczyzn00:00:1701:50:3505:03:22
75MARECKI Grzegorz 6028KRAPKPWICE BIEGAKRAPKOWICEMaster Mężczyzn00:00:1201:46:1005:03:24
76SZPONDER Artur 6070KBKS RADOMSKORADOMSKOMaster Mężczyzn00:00:1401:49:4705:04:22
77MIELNICZEK Grzegorz 6034B.RUNNERKRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:1301:53:3805:04:56
78ŻOŁYNIAK Szymon 6055SIERADZMaster Mężczyzn00:00:1401:52:2205:05:24
79JOZEFIAK Jakub 6147KORZENNAWeteran Senior Mężczyzn00:00:1901:52:1705:05:25
80WALASZKOWSKA Dominika 6015BIESYGOŚCICINOMaster Kobiet00:00:2201:52:2905:05:27
81KACZOR Łukasz 6053WILD BUCHAYSBUCZKOWICEMaster Mężczyzn00:00:1001:53:0705:05:44
82CIUBA Paweł 6104SPRÓCHNIALI HERKULESIKROSNOSenior Mężczyzn00:00:0801:49:1905:08:09
83WAŚCIŃSKI Roman 6003PĘDZI - PARAGOŁASZYNWeteran Senior Mężczyzn00:00:2301:53:1505:09:55
84KUTRZYK Przemysław 6084SOSNOWIECMaster Mężczyzn00:00:1601:52:3805:14:15
85MAJDA Maciej 6110#NAŚWIEŻOŚCINOWY SĄCZSenior Mężczyzn00:00:0801:46:3905:15:46
86GUTOWSKI Dariusz 6089NGB KŁOBUCKKŁOBUCKWeteran Senior Mężczyzn00:00:1101:54:1105:15:48
87KISIŃSKI Jarosław 6159VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZWeteran Senior Mężczyzn00:00:1201:52:4105:16:50
88KISIŃSKA Irena 6158VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZWeteran Senior Kobiet 00:00:1201:52:3905:16:57
89KUŚMIDER Michał 6160TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2301:56:2805:17:46
90GNOT Katarzyna 6156SPARTANIE DZIECIOMOPOLEWeteran Senior Kobiet 00:00:1301:56:5105:19:22
91SOPEL Wiesław 6162AS LUBACZÓWLUBACZÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2701:53:3305:19:27
92LITEWKA Jacek 6065WIELKA WIEŚWeteran Senior Mężczyzn00:00:0901:53:3205:19:31
93KRÓL Przemysław 6025LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYKOŃSKOWOLASenior Mężczyzn00:00:1001:56:5505:21:12
94WITUSIK Dorota 6142BANDA Z MAGURYJASŁOMaster Kobiet00:00:1501:56:3505:21:34
95PIĄTEK Tomasz 6063WILD BUCHAYSPISARZOWICEMaster Mężczyzn00:00:1001:53:4005:21:50
96BARSKA-GRABOWSKA Barbara 6096WISŁOK WIELKISenior Kobiet00:00:2201:55:3105:22:42
97OSTAPIŃSKA Magda 6027OSTRESROKIPIASECZNOWeteran Senior Kobiet 00:00:1101:55:0305:22:46
98RUMAN Paweł 6133KRYNICA ZDRÓJSenior Mężczyzn00:00:1301:58:4005:24:40
99BURAS Michał 6047SALCLAN-TEAMKIELCEMaster Mężczyzn00:00:1601:52:3605:26:18
99RYŃ-SOBALA Renata 6150RUDNIK SZLACHECKIMaster Kobiet00:00:1801:52:3305:26:26
101SZEWCZYK Mariusz 6071#KUBAPIECHTEAMKRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2101:57:1105:26:37
102FIEDOROWICZ Marcin 6152NIEPOŁOMICEMaster Mężczyzn00:00:1802:01:1405:27:06
103SZCZUKA Adrian 6136MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMaster Mężczyzn00:00:1502:00:0505:28:34
104KOBIERSKI Radosław 6161TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINOWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2301:56:0705:29:04
105POBIEDZIŃSKA Karolina 6137SOSNOWIECSenior Kobiet00:00:1702:05:5205:32:29
106GARNCARCZYK Aneta 6064ŻYWIECWeteran Senior Kobiet 00:00:0702:02:5805:33:29
107DZIOPA Paweł 6085WKURW_TEAMKIELCEWeteran Senior Mężczyzn00:00:2002:02:5105:36:55
108DZIKI Marek 477ROGOŻNIKMaster Mężczyzn00:00:1802:00:5305:40:39
109KOŁTUNIEWICZ Andrzej 6107WIEŚ TAŃCZY I BIEGALUBLINMaster Mężczyzn00:00:2401:59:4705:41:07
110FRĄCKOWIAK Dominik 6128ŚMIGIELSenior Mężczyzn00:00:2201:58:1005:41:16
111ZAKRZEWSKI Piotr 6036RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:1902:03:2005:41:52
112TRZEPIZUR Dominik 6139NGB KŁOBUCKWRĘCZYCA WIELKASenior Mężczyzn00:00:1101:54:1205:47:15
113KOSMALA Bartosz 6062KRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2601:56:3605:49:43
114KOLASA Andrzej 6061KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAWeteran Master Mężczyzn00:00:2701:58:2405:49:46
115MAŁACHOWSKA Izabela 6118RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMaster Kobiet00:00:2302:04:5105:55:35
116DRĄG Paweł 6098DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:1602:05:5305:55:46
117STARZYK Sławek 6087ILAGOOŚWIĘCIMWeteran Senior Mężczyzn00:00:1702:03:3105:55:49
118TYRANKIEWICZ Kamila 6033JUMP&FLY, KABATYWARSZAWAMaster Kobiet00:00:2202:12:5406:01:03
119GWOŹDZIOWSKI Marcin 6079TARNOBRZEGWeteran Senior Mężczyzn00:00:1602:15:2606:03:33
120WENDT Jarosław 6148POLIPACK TEAM GWESASINOWeteran Senior Mężczyzn00:00:3102:08:0906:06:55
120RAKOWIECKI Zbigniew 6050POLIPACK TEAM GWEGDAŃSKWeteran Senior Mężczyzn00:00:2902:07:1506:07:01
122MAŁEK Paweł 6099DECARUN RZESZÓWRZESZÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:1602:05:2106:07:19
123WAŚCIŃSKA Edyta 6020PĘDZI - PARAGOŁASZYNWeteran Senior Kobiet 00:00:2302:13:3106:20:41
124PODEMSKA Patrycja 6001FOREST GANGBYDGOSZCZSenior Kobiet00:00:1502:28:3006:20:45
125KLIMEK Paweł 6140BYDGOSZCZSenior Mężczyzn00:00:2302:14:0706:52:23
126SITARZ Magdalena 6022KRAKÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:2002:35:1506:53:15
127DZIEDZIC-WÓJTOWICZ Agnieszka 6017KŁAJMaster Kobiet00:00:2202:53:1207:16:59
128KOBYLIŃSKA-URBANIAK Ewa 6075INVICTA POWER TEAMGDAŃSKWeteran Senior Kobiet 00:00:0009:05:30
129MALECKA-LEŃ Patrycja 6041STAJNIA BALONARZESZÓWMaster Kobiet00:00:0501:27:35
130SACZKA Krzysztof 6120NOWY SĄCZSenior Mężczyzn00:00:3302:06:05
GAJEK Grzegorz 6021WIEŚ TAŃCZY I BIEGACZÓŁNAMaster MężczyznDNF01:45:15 DNF DNF
WAŻNY Jacek 6049BANDA GRUDNIALUBLINSenior MężczyznDNF01:47:26 DNF DNF
MIARA Maciej 6105BYTOMSenior MężczyznDNF01:58:32 DNF DNF
Znaleziono 133 wynik(ów)