EFB 60 - ARIA KIEPURY
Europejski Festiwal Biegowy
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-09-04
Miejsce : Krynica Zdrój
Dystans : 60 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 166
Wystartowało : 133
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 129
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 48km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuJaworzyna Krynicka
12km
Bacówka Nad Wierchomlą
34km
Szczawnik
48km
     
1KASZUBA Michał 6124GRUPA NOMAXPIEKARY ŚLĄSKIEWeteran Senior Mężczyzn00:00:0401:14:2503:10:5204:08:50
2KLECHA Rafał 407SALCO GARMIN TEAMZAKOPANEMaster Mężczyzn00:00:0401:21:0703:21:2104:19:52
3ZBOZIEŃ Jarosław 6143RMT TEAMŁĄCKOMaster Mężczyzn00:00:0501:17:5103:21:4404:27:38
4LISAK Krzysztof 6068OT-FOX ULTRARUNNINGOTWOCKMaster Mężczyzn00:00:0301:17:5003:21:3404:28:22
5BOROWSKI Kamil 6067CHEŁM BIEGAŻÓŁTAŃCE KOLONIASenior Mężczyzn00:00:0401:17:1703:21:5804:30:48
6ŚLĘZAK Marek 6046CARABUS NOWY SĄCZNOWY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0401:19:5203:29:3104:39:10
7GOMOŁYSEK Kinga 6153KARKONOSZ RUNNING TEAMWROCŁAWSenior Kobiet00:00:0501:23:4403:38:0904:47:00
8GIŻA Grzegorz 6151GEYER&HOSAYARADOMYSL WIELKIMaster Mężczyzn00:00:0701:23:0903:42:1704:54:34
9MIERZLIKIN Natalia 6163WARSZAWASenior Kobiet00:00:0501:27:5003:43:1605:02:21
10GRUND Marek 6060MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃSenior Mężczyzn00:00:0301:21:3103:44:2105:04:02
11LATASHOV Dmytro 6115STAY INSANELUBLINSenior Mężczyzn00:00:0401:25:4703:50:3205:05:24
12PREJZNAR Marcin 6092FINISZ RYMANÓWDUKLAMaster Mężczyzn00:00:0601:22:4903:46:0305:05:25
13GRABOWSKI Mateusz 6095GOPR BIESZCZADYWISŁOK WIELKISenior Mężczyzn00:00:0501:22:0803:50:2705:05:58
14BRATEK Aga 6072OTK RZEŹNIK/MARCINŚWIERC TEAMSMOLNICAMaster Kobiet00:00:0601:26:4503:51:1205:10:02
15MALECKA-LEŃ Patrycja 6041STAJNIA BALONARZESZÓWMaster Kobiet00:00:0501:27:3505:13:41
16MĄCZKA Ryszard 6032LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYPUŁAWYMaster Mężczyzn00:00:1001:25:4603:51:4305:14:04
17PASEK Tomasz 6054HOTEL NA WIERZYNKAWIELICZKAMaster Mężczyzn00:00:0601:26:5603:56:2505:24:39
18WALASIK Jarosław 6117JAWORZNOWeteran Senior Mężczyzn00:00:1101:28:3304:01:1905:25:29
19ŁYDA Piotr 6052RZESZÓWSenior Mężczyzn00:00:1901:27:4904:05:2305:26:40
20WIECZOREK Marta 6056PIERUNSKIE CANGÓRYWODZISŁAW ŚLĄSKISenior Kobiet00:00:0501:28:2604:00:2005:27:35
21DANILUK Krzysztof 6103BREAKING3WARSZAWAWeteran Senior Mężczyzn00:00:1101:28:3104:00:3605:27:46
22KRYNICKI Krzysztof 6138KRYNICA- ZDROJMaster Mężczyzn00:00:1701:23:4303:48:2605:28:04
23MIGACZ Dawid 6082BARTOSZ GORCZYCA TEAM #1X1KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0301:37:1404:09:5205:31:28
24ŚLIWA Grzegorz 6081AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0301:37:1304:09:4705:31:36
25KOSECKI Krzysztof 6083SGŁOSOSINA DOLNAMaster Mężczyzn00:00:0601:29:1104:06:0705:31:53
26KŁODZIŃSKI Karol 6132TAZDEVIL TEAMTORUŃMaster Mężczyzn00:00:0901:35:4404:15:5805:33:20
27KOWALIK Mariusz 6119NGB KŁOBUCKIZBISKAMaster Mężczyzn00:00:0501:28:2004:09:3805:38:17
28KORECKI Andrzej 6157ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄMUROWANIECMaster Mężczyzn00:00:0501:28:5804:12:1005:41:21
29KOWALSKI Daniel 6144BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMaster Mężczyzn00:00:0601:29:1804:10:1805:41:43
30HAJDA Justyna 6059MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior Kobiet00:00:0601:32:1804:11:3605:41:56
31ROGALA Grzegorz 6145BOGUCHWAŁAWeteran Senior Mężczyzn00:00:0401:32:2004:11:4705:42:01
32LELITO Piotr 6009MODLNICZKAMaster Mężczyzn00:00:0801:34:4204:15:5505:42:08
33GLEISNER Tomasz 6100EKIPA Z TARNOWATARNÓWMaster Mężczyzn00:00:0601:32:1004:11:4105:42:42
34DZIEDZIC Krzysztof 6127RUNNINGPERFORMANCE.PLKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:2001:39:2004:19:3805:44:53
35KOWALEWSKA Małgorzata 6154BANINOMaster Kobiet00:00:0601:38:2204:19:3405:45:06
36CIBA Dariusz 6116ALIGATOR TEAMLIMANOWAMaster Mężczyzn00:00:1501:38:4904:19:3405:48:24
37ZAK Robert 492Weteran Senior Mężczyzn00:00:2101:43:1104:25:2105:48:31
38WAWRZYNIAK Wit 6141ULTRAWITLUBLINSenior Mężczyzn00:00:0501:29:2004:16:1105:51:10
39MASIAREK Arkadiusz 6111BIEGACZE W RADOMSKURADOMSKOWeteran Senior Mężczyzn00:00:1401:37:0704:12:0705:52:04
40JACHYM-DREWNIAK Joanna 6114JJFIT RUNNING TEAMKRAKÓWSenior Kobiet00:00:0601:39:0304:26:2005:52:38
41BARTOSZ Marek 6101KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:1101:38:1904:25:5305:53:12
42PUZIO Bartłomiej 486KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:2501:38:1304:23:0105:55:51
43HEŁMECKI Henryk 6155CHEŁMIECWeteran Senior Mężczyzn00:00:0801:32:3604:17:3005:57:42
44RYSZ Robert 6109ZABRZEMaster Mężczyzn00:00:2601:29:2904:15:4606:01:41
45MICHALSKA Agnieszka 6073RADLINSenior Kobiet00:00:0401:43:0004:33:2106:05:54
46STACHNIK Lukasz 6149NOAWROCŁAWMaster Mężczyzn00:00:1501:42:5204:33:1906:06:05
47GÓRKA Marcin 6058GGB/KPP GORLICEGORLICEMaster Mężczyzn00:00:2601:44:5604:36:4206:08:17
48MAKÓWKA Justyna 6040KRAKÓWSenior Kobiet00:00:2401:44:5004:36:3806:08:19
49GAJEK Magdalena 6013WIEŚ TAŃCZY I BIEGACZÓŁNAWeteran Senior Kobiet 00:00:2501:45:1504:36:5106:09:32
50SKOTNICKI Paweł 6088GLIWICESenior Mężczyzn00:00:1401:35:0204:23:0706:12:02
51GRZĄŚ Rafał 476TWARDOWICEMaster Mężczyzn00:00:1801:45:5104:38:1606:13:26
52ŁYCZKO Anna 6039STREFA FITSTOBIERNAMaster Kobiet00:00:0701:42:3204:38:1106:14:18
53JARZĘBOWICZ Adam 6080THE YAZOMB'SKATOWICEWeteran Senior Mężczyzn00:23:4101:44:1104:39:4306:15:47
54EFEMBERG Joanna 4029STAJNIA BALONASZCZECINWeteran Senior Kobiet 00:00:0801:48:2704:44:5506:17:36
55WIĄCEK Marcin 6113JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMaster Mężczyzn00:00:1101:33:4004:39:1706:17:40
56LASKOWSKI Radosław 6038KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAWeteran Senior Mężczyzn00:00:1201:44:5904:44:5606:17:42
57KOZA Robert 6086CARBON SILESIA SPORTŚWIĘTOCHŁOWICEWeteran Senior Mężczyzn00:00:1901:44:5004:39:1306:17:57
58KOZA Jan 6090ON RUNNING POLSKA/ GOPR BIESZCZADYCISNASenior Mężczyzn00:00:0501:22:1704:23:1106:22:17
59KRUKAR Wojciech 6023RYMANOWWeteran Senior Mężczyzn00:00:1101:38:3404:37:0106:25:27
60MULTANA Hubert 6006HM TRI SPORT MARKETINGKRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:2501:44:5004:36:4006:27:04
61ŚWIERZOWSKA Magdalena 6012FIZJOTERAPIA BIEGACZAPOZNAŃMaster Kobiet00:00:0701:46:4904:54:2606:28:32
62CZERWIŃSKI Maciej 6042KIBOLSKI KSSKÓRZEWOMaster Mężczyzn00:00:0001:46:1204:51:4506:29:43
63LIPINA Rafał 6094ZABRZEMaster Mężczyzn00:00:1801:49:4704:57:5106:32:57
64KORDAS Monika 6016BRAKKRAKÓWSenior Kobiet00:00:1001:50:0904:55:2406:32:59
65LORANC Paweł 6048WILD BUCHAYSKOZYMaster Mężczyzn00:00:1001:49:3504:56:2206:34:08
66KWAŚNY Marcin 6057WILD BUCHAYSBUCZKOWICEMaster Mężczyzn00:00:0901:49:3604:56:2906:34:09
67KACZOR Miłosz 6146KG TRAWERSSANDOMIERZSenior Mężczyzn00:00:2001:44:3104:51:1206:34:21
68ZAWADZKI Maciej 6069BRAKLIMANOWASenior Mężczyzn00:00:1501:40:0404:43:3906:39:01
69DYREK Mateusz 6011MSZANA GÓRNAMaster Mężczyzn00:00:0701:39:0504:34:2106:39:55
70PODSADNY Bartosz 6029POZNAŃMaster Mężczyzn00:00:1501:43:4004:49:2806:45:34
71SZYROCKI Krzysztof 6129KS FORMA WODZISLAW ŚLĄSKIMARKLOWICEMaster Mężczyzn00:00:2101:50:0805:00:1606:48:44
72WENARSKI Grzegorz 6008STAY INSANELUBLINMaster Mężczyzn00:00:2101:47:2505:02:1406:49:30
Niesklasyfikowani
TABAKA Andrzej 6122#CZELADZBIEGACZELADŹMaster MężczyznDNF01:44:01 DNF04:52:32 DNF06:50:19 DNF
74MIELNICZEK Grzegorz 6034B.RUNNERKRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:1301:53:3805:04:5606:51:05
75SZPONDER Artur 6070KBKS RADOMSKORADOMSKOMaster Mężczyzn00:00:1401:49:4705:04:2206:51:15
76KACZOR Łukasz 6053WILD BUCHAYSBUCZKOWICEMaster Mężczyzn00:00:1001:53:0705:05:4406:52:37
77GADOMSKI Dariusz 6102SUCHOŻEBRYWeteran Senior Mężczyzn00:00:1701:50:3505:03:2206:56:01
78WALASZKOWSKA Dominika 6015BIESYGOŚCICINOMaster Kobiet00:00:2201:52:2905:05:2706:59:35
79JOZEFIAK Jakub 6147KORZENNAWeteran Senior Mężczyzn00:00:1901:52:1705:05:2506:59:38
80CIUBA Paweł 6104SPRÓCHNIALI HERKULESIKROSNOSenior Mężczyzn00:00:0801:49:1905:08:0906:59:40
81MARECKI Grzegorz 6028KRAPKPWICE BIEGAKRAPKOWICEMaster Mężczyzn00:00:1201:46:1005:03:2406:59:48
82WAŚCIŃSKI Roman 6003PĘDZI - PARAGOŁASZYNWeteran Senior Mężczyzn00:00:2301:53:1505:09:5507:03:25
83JONIEC Jaroslaw 6030NOWY SACZWeteran Senior Mężczyzn00:00:1201:44:2705:01:5607:03:39
84KUTRZYK Przemysław 6084SOSNOWIECMaster Mężczyzn00:00:1601:52:3805:14:1507:03:54
85GUTOWSKI Dariusz 6089NGB KŁOBUCKKŁOBUCKWeteran Senior Mężczyzn00:00:1101:54:1105:15:4807:16:16
86GNOT Katarzyna 6156SPARTANIE DZIECIOMOPOLEWeteran Senior Kobiet 00:00:1301:56:5105:19:2207:17:02
87OSTAPIŃSKA Magda 6027OSTRESROKIPIASECZNOWeteran Senior Kobiet 00:00:1101:55:0305:22:4607:19:02
88KISIŃSKI Jarosław 6159VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZWeteran Senior Mężczyzn00:00:1201:52:4105:16:5007:19:27
89KISIŃSKA Irena 6158VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZWeteran Senior Kobiet 00:00:1201:52:3905:16:5707:19:30
90KRÓL Przemysław 6025LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYKOŃSKOWOLASenior Mężczyzn00:00:1001:56:5505:21:1207:19:46
91WITUSIK Dorota 6142BANDA Z MAGURYJASŁOMaster Kobiet00:00:1501:56:3505:21:3407:22:37
92BARSKA-GRABOWSKA Barbara 6096WISŁOK WIELKISenior Kobiet00:00:2201:55:3105:22:4207:22:40
93MAJDA Maciej 6110#NAŚWIEŻOŚCINOWY SĄCZSenior Mężczyzn00:00:0801:46:3905:15:4607:22:41
94SOPEL Wiesław 6162AS LUBACZÓWLUBACZÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2701:53:3305:19:2707:22:55
95LITEWKA Jacek 6065WIELKA WIEŚWeteran Senior Mężczyzn00:00:0901:53:3205:19:3107:23:04
96RYŃ-SOBALA Renata 6150RUDNIK SZLACHECKIMaster Kobiet00:00:1801:52:3305:26:2607:25:49
96BURAS Michał 6047SALCLAN-TEAMKIELCEMaster Mężczyzn00:00:1601:52:3605:26:1807:25:55
98RUMAN Paweł 6133KRYNICA ZDRÓJSenior Mężczyzn00:00:1301:58:4005:24:4007:26:13
99KUŚMIDER Michał 6160TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2301:56:2805:17:4607:28:17
100FIEDOROWICZ Marcin 6152NIEPOŁOMICEMaster Mężczyzn00:00:1802:01:1405:27:0607:28:20
101SZEWCZYK Mariusz 6071#KUBAPIECHTEAMKRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2101:57:1105:26:3707:33:57
102ŻOŁYNIAK Szymon 6055SIERADZMaster Mężczyzn00:00:1401:52:2205:05:2407:34:34
103POBIEDZIŃSKA Karolina 6137SOSNOWIECSenior Kobiet00:00:1702:05:5205:32:2907:35:01
104GARNCARCZYK Aneta 6064ŻYWIECWeteran Senior Kobiet 00:00:0702:02:5805:33:2907:35:09
105SZCZUKA Adrian 6136MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMaster Mężczyzn00:00:1502:00:0505:28:3407:37:07
106PIĄTEK Tomasz 6063WILD BUCHAYSPISARZOWICEMaster Mężczyzn00:00:1001:53:4005:21:5007:42:09
107ZAKRZEWSKI Piotr 6036RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:1902:03:2005:41:5207:46:41
108KOŁTUNIEWICZ Andrzej 6107WIEŚ TAŃCZY I BIEGALUBLINMaster Mężczyzn00:00:2401:59:4705:41:0707:47:49
109KOBIERSKI Radosław 6161TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINOWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2301:56:0705:29:0407:47:51
110DZIOPA Paweł 6085WKURW_TEAMKIELCEWeteran Senior Mężczyzn00:00:2002:02:5105:36:5507:50:19
111FRĄCKOWIAK Dominik 6128ŚMIGIELSenior Mężczyzn00:00:2201:58:1005:41:1607:54:18
112TRZEPIZUR Dominik 6139NGB KŁOBUCKWRĘCZYCA WIELKASenior Mężczyzn00:00:1101:54:1205:47:1507:59:44
113KOSMALA Bartosz 6062KRAKÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:2601:56:3605:49:4307:59:46
114DZIKI Marek 477ROGOŻNIKMaster Mężczyzn00:00:1802:00:5305:40:3907:59:50
115TYRANKIEWICZ Kamila 6033JUMP&FLY, KABATYWARSZAWAMaster Kobiet00:00:2202:12:5406:01:0308:16:09
116MAŁACHOWSKA Izabela 6118RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMaster Kobiet00:00:2302:04:5105:55:3508:17:37
117STARZYK Sławek 6087ILAGOOŚWIĘCIMWeteran Senior Mężczyzn00:00:1702:03:3105:55:4908:17:42
118DRĄG Paweł 6098DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:1602:05:5305:55:4608:17:50
119SACZKA Krzysztof 6120NOWY SĄCZSenior Mężczyzn00:00:3302:06:0508:19:30
120GWOŹDZIOWSKI Marcin 6079TARNOBRZEGWeteran Senior Mężczyzn00:00:1602:15:2606:03:3308:22:36
121KOLASA Andrzej 6061KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAWeteran Master Mężczyzn00:00:2701:58:2405:49:4608:26:14
122WENDT Jarosław 6148POLIPACK TEAM GWESASINOWeteran Senior Mężczyzn00:00:3102:08:0906:06:5508:32:18
122RAKOWIECKI Zbigniew 6050POLIPACK TEAM GWEGDAŃSKWeteran Senior Mężczyzn00:00:2902:07:1506:07:0108:32:23
124PODEMSKA Patrycja 6001FOREST GANGBYDGOSZCZSenior Kobiet00:00:1502:28:3006:20:4508:39:25
125WAŚCIŃSKA Edyta 6020PĘDZI - PARAGOŁASZYNWeteran Senior Kobiet 00:00:2302:13:3106:20:4108:43:42
126MAŁEK Paweł 6099DECARUN RZESZÓWRZESZÓWWeteran Senior Mężczyzn00:00:1602:05:2106:07:1908:45:14
127KLIMEK Paweł 6140BYDGOSZCZSenior Mężczyzn00:00:2302:14:0706:52:2309:01:32
128SITARZ Magdalena 6022KRAKÓWWeteran Senior Kobiet 00:00:2002:35:1506:53:1509:08:54
129DZIEDZIC-WÓJTOWICZ Agnieszka 6017KŁAJMaster Kobiet00:00:2202:53:1207:16:5909:47:25
130KOBYLIŃSKA-URBANIAK Ewa 6075INVICTA POWER TEAMGDAŃSKWeteran Senior Kobiet 00:00:0009:05:30
GAJEK Grzegorz 6021WIEŚ TAŃCZY I BIEGACZÓŁNAMaster MężczyznDNF01:45:15 DNF DNF DNF
WAŻNY Jacek 6049BANDA GRUDNIALUBLINSenior MężczyznDNF01:47:26 DNF DNF DNF
MIARA Maciej 6105BYTOMSenior MężczyznDNF01:58:32 DNF DNF DNF
Znaleziono 133 wynik(ów)