Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2022-06-25 |
Miejsce : | Krynica Zdrój |
Dystans : | 60 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 158 |
Wystartowało : | 138 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 136 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Diament Kobiet | Diament Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Jaworzyna Krynicka 12km | Szczawnik 48km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BADOWSKI Aleksander | 6155 | MARCIN ŚWIERC TEAM | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:01 | 01:13:20 | 04:13:59 | |
2 | FLOREK Sebastian | 6140 | PRZEHYBA TRAIL | PTASZKOWA | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:16:42 | 04:18:51 | |
3 | LISAK Krzysztof | 6001 | OTWOCK | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:20:54 | 04:20:12 | ||
4 | ZIĘBA Robert | 6115 | TRAIL IS OUR WAY / BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Master Mężczyzn | 00:00:01 | 01:14:06 | 04:25:00 | |
5 | SYCHOWICZ Daniel | 6124 | BREAKING3 | OTWOCK | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:15:59 | 04:26:46 | |
6 | OSOJCA Cezary | 6105 | BRUBECK/BLACK DIAMOND | WYSOCICE | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:11:25 | 04:29:06 | |
7 | SKAWIŃSKI Tomasz | 6055 | IPA PRZEMYŚL | SANOK | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:20:17 | 04:30:43 | |
8 | BYRSKA Sylwia | 6147 | WADOWICE | Senior Kobiet | 00:00:03 | 01:23:22 | 04:32:30 | ||
9 | TOKARCZYK Konrad | 6067 | KAMIONKA WIELKA | Senior Mężczyzn | 00:00:01 | 01:20:55 | 04:33:47 | ||
10 | MATYSSEK Karol | 6153 | KATOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:14:14 | 04:36:43 | ||
11 | RĄCZKA Janusz | 6056 | RABKA | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 01:18:04 | 04:38:59 | ||
12 | JAKUBOWSKI Jakub | 6054 | DZIKITIM | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:23:45 | 04:49:29 | |
13 | PRĘTNIK Sławomir | 6141 | JEDLICZE | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:24:05 | 04:51:14 | ||
14 | CHMIELOWIEC Daniel | 6081 | SZYMBARK | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:24:06 | 04:54:42 | ||
15 | JAGIEŁA Adam | 8030 | KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA | ROGOŹNIK | Weteran Mężczyzn | 00:00:02 | 01:24:16 | 05:01:37 | |
16 | CAŁKA Bartłomiej | 6150 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:23:50 | 05:01:37 | ||
17 | GOLONKA Paweł | 6112 | JAWORZNA | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:28:00 | 05:01:47 | ||
18 | LITWIN Bartłomiej | 6142 | WKURW_TEAM | WROCANKA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:29:22 | 05:02:13 | |
19 | KIK Iwona | 8028 | ZABIERZÓW | Master Kobiet | 00:00:03 | 01:26:21 | 05:12:52 | ||
20 | SZLUFIK Bartek | 6027 | DREAM TEAM WOKÓŁ ŁYSEJ GÓRY | BIELINY | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:30:15 | 05:21:06 | |
21 | KACZMARZYK Rafał | 6117 | MOKRZYSKA | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 01:26:53 | 05:25:32 | ||
22 | JASIŃSKI Marcin | 6010 | NOWY SĄCZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 01:35:22 | 05:26:59 | ||
23 | WAWRZYNIAK Wit | 6068 | ULTRAWIT | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:29:23 | 05:28:59 | |
24 | ŽAK Robert | 6125 | TYGRIS & BIEDRONKA | MOHELNICE - ÚJEZD | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 01:37:28 | 05:33:23 | |
25 | CIĘŻKOWSKI Sławomir | 6036 | TARNÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:30:55 | 05:40:55 | ||
26 | MIROSŁAW Albert | 6088 | WW TEAM | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 01:39:51 | 05:42:10 | |
27 | KULA Robert | 6039 | TARNÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 01:37:09 | 05:43:07 | ||
28 | SKALSKA Anna | 6015 | CARBON SILESIA SPORT | BYTOM | Master Kobiet | 00:00:03 | 01:29:17 | 05:43:36 | |
29 | BIHUN Natalia | 6086 | NOA | WROCŁAW | Senior Kobiet | 00:00:05 | 01:35:10 | 05:45:13 | |
30 | PIETRZAK Jacek | 6108 | ŁÓDŹ | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 01:36:37 | 05:48:27 | ||
31 | ZIĘTAK Andrzej | 6106 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BRZOZA | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:36:17 | 05:49:17 | |
32 | STEMPKOWICZ Jacek | 6093 | GORLICE | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:26:20 | 05:49:55 | ||
33 | GĘBALA Dariusz | 6113 | BESKID GODZISZKA | GODZISZKA | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:38:36 | 05:50:10 | |
34 | PĘPEK Łukasz | 6144 | GODZISZKA | Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:38:16 | 05:50:33 | ||
35 | FIEDOROWICZ Asia | 6146 | SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM | OLSZTYN | Senior Kobiet | 00:00:14 | 01:43:01 | 05:52:00 | |
36 | PORĘBA Marek | 6122 | FUNDACJA DRIM | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:37:11 | 05:52:28 | |
37 | JĘDRYCA Przemyslaw | 6136 | SPARTA ULTRA TEAM | LASKI | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:36:23 | 05:53:27 | |
38 | BYLICA Agnieszka | 6094 | LIPINKI | Weteran Kobiet | 00:00:06 | 01:40:46 | 05:53:29 | ||
39 | DOMIN Tomasz | 8029 | SEVENCOINS.PL | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:42:37 | 05:53:40 | |
40 | ESZNER Agnieszka | 6111 | POZNAŃ | Master Kobiet | 00:00:09 | 01:43:41 | 05:55:07 | ||
41 | SZUREK Aleksander | 6091 | SZYMBARK | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:42:33 | 05:55:37 | ||
42 | PAWLIKOWSKI Tomasz | 6099 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:16 | 01:34:58 | 05:56:11 | ||
43 | PAŁKA Tomasz | 6138 | KB PARANTELA | LIMANOWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 01:30:10 | 05:57:31 | |
44 | TOKARSKI Szymon | 8067 | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:25:43 | 05:57:52 | |||
45 | KOBYLIŃSKI Mariusz | 6044 | ORANGE POLSKA | WOLA ZGŁOBIEŃSKA | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 01:41:46 | 06:01:05 | |
46 | URBAŃSKI Krzysztof | 6121 | TAKADA TEAM | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:31:24 | 06:01:32 | |
47 | KOZA Robert | 6063 | CARBON SILESIA SPORT | CHORZÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 01:37:02 | 06:04:23 | |
48 | LEBUDA Grzegorz | 6145 | TEAM PAPRY | TYCHY | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 01:37:30 | 06:05:09 | |
49 | BUŁAWA Szczepan | 6053 | NOWY WIŚNICZ | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:43:30 | 06:06:58 | ||
50 | LATOS Marcin | 6123 | EUROCLEAR RUNNING TEAM | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 01:46:27 | 06:07:03 | |
51 | DZIERŻAK Elżbieta | 6152 | WWW.TRENINGFIZJOTERAPIA.PL/AQUAREH | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | Master Kobiet | 00:00:06 | 01:52:40 | 06:07:06 | |
52 | TABIS-HUBKA Rafal | 6029 | RESHAPERUNNERS | ZABRZE | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:37:02 | 06:07:28 | |
53 | KOSMALA Przemek | 6002 | MARCINSWIERCTEAM | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 01:49:21 | 06:08:00 | |
54 | CHMIEL Joanna | 6030 | JOANNA&TEDDY | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:06 | 01:43:17 | 06:09:33 | |
55 | GARDZIEL Jerzy | 8073 | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 01:28:51 | 06:11:02 | |||
56 | MALIK Dominik | 6095 | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:37:29 | 06:14:20 | ||
57 | GAWLEWICZ Krystyna | 6129 | GAWEŁKI TEAM | SANOK | Master Kobiet | 00:00:07 | 01:44:37 | 06:14:49 | |
58 | GAWLEWICZ Tomasz | 6128 | SANOK | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:45:01 | 06:15:29 | ||
59 | GIBAS Rafał | 6114 | BIELSKO-BIAŁA | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 01:41:02 | 06:16:16 | ||
60 | SADOWSKA Jagoda | 6096 | #YOLOTEAMKRK | KRAKÓW | Senior Kobiet | 00:00:04 | 01:45:22 | 06:21:06 | |
61 | DROGOSZEWSKA Magdalena | 6028 | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:12 | 01:46:30 | 06:21:56 | ||
62 | ROBAK Wojciech | 6070 | SALT RUNNERS BOCHNIA | BOCHNIA | Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 01:47:57 | 06:24:28 | |
63 | STEC Tomasz | 6043 | ORANGE POLSKA | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:41:48 | 06:31:27 | |
64 | SUPRYN Rafał | 6104 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 01:54:21 | 06:33:47 | ||
65 | SKRZYNSKI Jan | 6135 | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | WIELICZKA | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 01:50:58 | 06:34:58 | |
66 | ŚNIEŻEK Piotr | 6075 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | PRZEMYŚL | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 01:47:57 | 06:36:32 | |
67 | BINIENDA Agnieszka | 6050 | KOBIETY WATAHY | ZABRZE | Master Kobiet | 00:00:11 | 01:49:45 | 06:42:24 | |
68 | KURZYDLAK Jakub | 6026 | EDC.TEAM.ACTIVE | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Senior Mężczyzn | 00:00:15 | 01:48:22 | 06:43:47 | |
69 | GAŁWA Dawid | 6019 | ŁÓDŹ | Senior Mężczyzn | 00:00:15 | 01:49:25 | 06:44:26 | ||
70 | PIĘTA Marlena | 6042 | OSTROBIEC | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Master Kobiet | 00:00:16 | 01:55:24 | 06:47:17 | |
71 | HERMAN Ireneusz | 6005 | PENDOLINO TEAM | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:49:22 | 06:47:19 | |
72 | STACH Tomasz | 6062 | PIEKIEŁKO | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 01:54:39 | 06:51:33 | ||
73 | WÓJCICKI Damian | 6071 | AKM PROMILEK | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 01:54:22 | 06:51:36 | |
74 | STOGOWSKI Grzegorz | 6006 | PENDOLINO TEAM | CHORZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:48:59 | 06:53:01 | |
75 | MINIUR Jacek | 6034 | KIELCE | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 01:46:50 | 06:53:03 | ||
76 | WITEK Bogusław | 6090 | TARNÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 01:47:58 | 06:59:30 | ||
77 | WIJAS Mariusz | 6132 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 01:50:11 | 07:03:35 | ||
78 | SYPIAŃSKI Adam | 6014 | HURAGAN LIGOTA | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:58:32 | 07:04:32 | |
79 | SKROCKI Kuba | 6020 | HURAGAN LIGOTA | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:58:33 | 07:04:32 | |
80 | TYMIŃSKI Benedykt | 6156 | KRYNICA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 02:00:46 | 07:04:40 | ||
81 | MIELCZAREK Grzegorz | 6031 | AM. TRENER TEAM | OPOLE | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 01:46:02 | 07:04:43 | |
82 | SASIN Anna | 6109 | VEGE RUNNERS | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:09 | 01:59:44 | 07:10:00 | |
83 | KWIATKOWSKI Jakub | 6024 | ITMBW KRAKÓW | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:57:18 | 07:10:17 | |
84 | BIENIAS Piotr | 6154 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:20 | 01:56:59 | 07:10:31 | ||
85 | BOIKE Damian | 6134 | MOSIR RUMIA | RUMIA | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 01:56:30 | 07:12:19 | |
86 | PASZKIEWICZ Maciej | 6037 | DZIADEK BIEGA ULTRA | MUROWANA GOŚLINA | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 01:56:41 | 07:13:19 | |
87 | MUSZYŃSKA Bożena | 6025 | TEAM PAPRY | BIERUŃ | Weteran Kobiet | 00:00:10 | 01:58:49 | 07:16:23 | |
88 | WAŚKO Rafał | 6107 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:16 | 01:58:38 | 07:16:30 | ||
89 | CISZEWSKI Krzysztof | 6064 | SOŚNICOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 02:00:54 | 07:17:19 | ||
90 | WOŁOWSKI Lech | 6018 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 01:58:28 | 07:18:56 | ||
91 | MIELECKA Agnieszka | 6076 | POLIPACK TEAM GWE | GĄSAWA | Weteran Kobiet | 00:00:15 | 01:58:24 | 07:23:13 | |
92 | BARAN Joanna | 6060 | DĄBROWA GÓRNICZA | Master Kobiet | 00:00:15 | 02:04:28 | 07:31:40 | ||
93 | BARAN Roman | 6059 | DĄBROWA GÓRNICZA | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 02:04:30 | 07:31:42 | ||
94 | CZARNY Anna | 6127 | GDAŃSK | Weteran Kobiet | 00:00:14 | 02:10:37 | 07:35:26 | ||
95 | TYLEK Agata | 6149 | SKAWINA BIEGA | BRZYCZYNA | Master Kobiet | 00:00:13 | 02:05:40 | 07:37:31 | |
96 | KILIAN Mariusz | 6110 | AFTER50.PL | BIAŁYSTOK | Weteran Mężczyzn | 00:00:17 | 01:59:33 | 07:39:32 | |
97 | ZUBA Rafał | 6009 | BLACK RIVER | NOWY SĄCZ | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 02:00:39 | 07:39:58 | |
98 | WOJSŁAW Krystyna | 6012 | NOWY SĄCZ | Weteran Kobiet | 00:00:04 | 02:00:08 | 07:40:04 | ||
99 | WALCZYK Anna | 6072 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | Master Kobiet | 00:00:15 | 02:10:21 | 07:41:27 | |
100 | SIEWIERSKA Monika | 6116 | TEAM PAPRY | TYCHY | Master Kobiet | 00:00:10 | 01:58:38 | 07:41:29 | |
101 | JURCZAK Robert | 6118 | MIŃSK MAZOWIECKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 02:01:36 | 07:41:43 | ||
102 | NAZIMEK Lilianna | 6131 | SUO TEMPORE/VISEGRAD MARATON RYTRO | NOWY SĄCZ | Weteran Kobiet | 00:00:10 | 02:02:21 | 07:42:42 | |
103 | LITWINEK Marek | 6073 | LUBARTÓW | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:56:06 | 07:43:13 | ||
104 | ANDRZEJEWSKA Kasia | 6137 | GDAŃSK | Master Kobiet | 00:00:19 | 02:03:51 | 07:52:09 | ||
105 | JASEK Wioletta | 6052 | KOBIETY WATAHY | ZABRZE | Weteran Kobiet | 00:00:11 | 02:04:13 | 07:52:17 | |
106 | MACKIEWICZ Dorota | 6133 | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:10 | 02:10:25 | 07:52:22 | ||
107 | GROMADZKA Justyna | 6049 | KOBIETY WATAHA | BYTOM | Master Kobiet | 00:00:12 | 02:12:29 | 07:52:32 | |
108 | BLICHARZ Artur | 6079 | OŁPINY | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 02:05:10 | 07:53:43 | ||
109 | PODLEWSKI Wojciech | 6080 | KS SPORTIVA | TARNÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 02:05:08 | 07:53:43 | |
110 | WOŹNIAK Katarzyna | 6045 | AKM PROMILEK | KAZNÓW | Senior Kobiet | 00:00:07 | 01:57:16 | 07:55:30 | |
111 | WOŹNIAK Marek | 6040 | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:57:17 | 07:55:39 | ||
112 | ŚLUZEK Mirosław | 6102 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 01:58:09 | 07:57:07 | ||
113 | SIKORSKI Dominik | 6143 | PCH_RUN | CHODZIEŻ | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 02:01:52 | 07:57:35 | |
114 | GWOŹDZIOWSKI Marcin | 6097 | TARNOBRZEG | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 02:12:05 | 08:01:46 | ||
115 | LASKOWSKI Michał | 6092 | ODWAZNI.PL | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:59:07 | 08:05:25 | |
116 | WIENER Marcin | 6085 | KATOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 01:59:57 | 08:07:09 | ||
117 | MARONKA Agnieszka | 6139 | KRAKÓW | Weteran Kobiet | 00:00:06 | 02:19:55 | 08:15:52 | ||
118 | DYBKA Rafał | 6051 | TARNÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 02:11:27 | 08:17:41 | ||
119 | WOJNAROWSKI Leszek | 6100 | TARNÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 02:11:33 | 08:17:43 | ||
120 | MOREK Krzysztof | 6103 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 02:11:41 | 08:18:08 | ||
121 | PTAK Adam | 6066 | PIĄTKOWO NA BIEGOWO | POZNAŃ | Weteran Mężczyzn | 00:00:17 | 02:19:59 | 08:30:40 | |
122 | PTAK Dorota | 4098 | Weteran Kobiet | 00:00:17 | 02:19:59 | 08:30:41 | |||
123 | FIJAŁKOWSKI Kamil | 6032 | ZĄBKI | Senior Mężczyzn | 00:00:17 | 02:12:40 | 08:31:32 | ||
124 | JĘDRZEJEWSKA Beata | 6120 | MIRAZ RACE TEAM | BYTOM | Master Kobiet | 00:00:11 | 02:12:57 | 08:32:19 | |
125 | LEGIEĆ-KWAŚNY Monika | 6078 | WILD BUHAY | BUCZKOWICE | Master Kobiet | 00:00:12 | 02:11:17 | 08:32:20 | |
126 | KOLASA Andrzej | 6011 | KLUB J.SŁOWACKIEGO | WARSZAWA-WESOŁA | Diament Mężczyzn | 00:00:21 | 02:06:04 | 08:32:20 | |
127 | GWOŹDZIEWICZ Tomasz | 6098 | BYTOM | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 02:12:34 | 08:32:47 | ||
128 | TYRANKIEWICZ Kamila | 6119 | JUMP&FLY, KABATY | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:10 | 02:17:46 | 08:35:22 | |
129 | WENDT Jarosław | 6003 | POLIPACK TEAM GWE | SASINO | Weteran Mężczyzn | 00:00:19 | 02:23:22 | 08:42:29 | |
130 | SPYCHAŁA Marzena | 8050 | Weteran Kobiet | 00:00:17 | 02:20:35 | 08:42:33 | |||
131 | KOLMETZ Katarzyna | 6004 | POLIPACK TEAM GWE | SASINO | Weteran Kobiet | 00:00:17 | 02:24:00 | 08:42:38 | |
132 | OLEJKO Radosław | 6007 | POLIPACK TEAM GWE | ŻUKOWO | Weteran Mężczyzn | 00:00:20 | 02:20:35 | 08:42:51 | |
133 | RAKOWIECKI Zbigniew | 6151 | POLIPACK TEAM GWE | GDAŃSK | Weteran Mężczyzn | 00:00:19 | 02:20:35 | 08:43:04 | |
134 | RESEMAN Sylwia | 6008 | POLIPACK TEAM GWE | ŻUKOWO | Weteran Kobiet | 00:00:18 | 02:23:24 | 08:43:09 | |
Przekroczony limit czasu: 12:00:00 | |||||||||
135 | WÓJTOWICZ Paweł | 6033 | AKM PROMILEK | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 02:24:55 | 08:58:25 | |
136 | ŁĄTKA Wojciech | 6041 | GORLICE | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 08:04:40 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
MORITZ Karol | 6023 | MOKRE | Weteran Mężczyzn | DNF | 02:27:03 DNF | DNF | |||
KISILEWICZ Marek | 6083 | WYSOKA | Master Mężczyzn | DNF | 01:36:30 DNF | DNF |
Znaleziono 138 wynik(ów)