Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2021-09-04 |
Miejsce : | Krynica Zdrój |
Dystans : | 60 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 166 |
Wystartowało : | 133 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 129 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Senior Kobiet | Weteran Senior Mężczyzn | Weteran Master Kobiet | Weteran Master Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Jaworzyna Krynicka 12km | Bacówka Nad Wierchomlą 34km | Szczawnik 48km | Jaworzyna Krynicka 52km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KLECHA Rafał | 407 | SALCO GARMIN TEAM | ZAKOPANE | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:21:07 | 03:21:21 | 04:19:52 | 05:07:38 | |
2 | LISAK Krzysztof | 6068 | OT-FOX ULTRARUNNING | OTWOCK | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:17:50 | 03:21:34 | 04:28:22 | 05:24:38 | |
3 | ZBOZIEŃ Jarosław | 6143 | RMT TEAM | ŁĄCKO | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:17:51 | 03:21:44 | 04:27:38 | 05:27:54 | |
4 | ŚLĘZAK Marek | 6046 | CARABUS NOWY SĄCZ | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:19:52 | 03:29:31 | 04:39:10 | 05:33:29 | |
5 | GIŻA Grzegorz | 6151 | GEYER&HOSAYA | RADOMYSL WIELKI | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:23:09 | 03:42:17 | 04:54:34 | 05:52:42 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||||
GAJEK Grzegorz | 6021 | WIEŚ TAŃCZY I BIEGA | CZÓŁNA | Master Mężczyzn | DNF | 01:45:15 DNF | DNF | DNF | 06:04:23 DNF | ||
7 | PREJZNAR Marcin | 6092 | FINISZ RYMANÓW | DUKLA | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:22:49 | 03:46:03 | 05:05:25 | 06:10:21 | |
8 | MĄCZKA Ryszard | 6032 | LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZY | PUŁAWY | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:25:46 | 03:51:43 | 05:14:04 | 06:21:22 | |
9 | KRYNICKI Krzysztof | 6138 | KRYNICA- ZDROJ | Master Mężczyzn | 00:00:17 | 01:23:43 | 03:48:26 | 05:28:04 | 06:33:53 | ||
10 | PASEK Tomasz | 6054 | HOTEL NA WIERZYNKA | WIELICZKA | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:26:56 | 03:56:25 | 05:24:39 | 06:36:09 | |
11 | ŚLIWA Grzegorz | 6081 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:37:13 | 04:09:47 | 05:31:36 | 06:38:00 | |
12 | MIGACZ Dawid | 6082 | BARTOSZ GORCZYCA TEAM #1X1 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:37:14 | 04:09:52 | 05:31:28 | 06:38:02 | |
13 | KOSECKI Krzysztof | 6083 | SG | ŁOSOSINA DOLNA | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:29:11 | 04:06:07 | 05:31:53 | 06:40:16 | |
14 | KŁODZIŃSKI Karol | 6132 | TAZDEVIL TEAM | TORUŃ | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:35:44 | 04:15:58 | 05:33:20 | 06:41:25 | |
15 | KOWALIK Mariusz | 6119 | NGB KŁOBUCK | IZBISKA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:28:20 | 04:09:38 | 05:38:17 | 06:49:58 | |
16 | KORECKI Andrzej | 6157 | ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄ | MUROWANIEC | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:28:58 | 04:12:10 | 05:41:21 | 06:50:30 | |
17 | KOWALSKI Daniel | 6144 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:29:18 | 04:10:18 | 05:41:43 | 06:50:51 | |
18 | LELITO Piotr | 6009 | MODLNICZKA | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:34:42 | 04:15:55 | 05:42:08 | 06:51:37 | ||
19 | DZIEDZIC Krzysztof | 6127 | RUNNINGPERFORMANCE.PL | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 01:39:20 | 04:19:38 | 05:44:53 | 06:52:41 | |
20 | GLEISNER Tomasz | 6100 | EKIPA Z TARNOWA | TARNÓW | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:32:10 | 04:11:41 | 05:42:42 | 06:55:26 | |
21 | CIBA Dariusz | 6116 | ALIGATOR TEAM | LIMANOWA | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:38:49 | 04:19:34 | 05:48:24 | 06:58:40 | |
22 | BARTOSZ Marek | 6101 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:38:19 | 04:25:53 | 05:53:12 | 07:02:29 | ||
23 | PUZIO Bartłomiej | 486 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:25 | 01:38:13 | 04:23:01 | 05:55:51 | 07:11:37 | ||
24 | RYSZ Robert | 6109 | ZABRZE | Master Mężczyzn | 00:00:26 | 01:29:29 | 04:15:46 | 06:01:41 | 07:12:55 | ||
25 | STACHNIK Lukasz | 6149 | NOA | WROCŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:42:52 | 04:33:19 | 06:06:05 | 07:21:58 | |
26 | GÓRKA Marcin | 6058 | GGB/KPP GORLICE | GORLICE | Master Mężczyzn | 00:00:26 | 01:44:56 | 04:36:42 | 06:08:17 | 07:23:30 | |
27 | GRZĄŚ Rafał | 476 | TWARDOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 01:45:51 | 04:38:16 | 06:13:26 | 07:25:58 | ||
28 | WIĄCEK Marcin | 6113 | JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW | JASŁO | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:33:40 | 04:39:17 | 06:17:40 | 07:37:21 | |
29 | CZERWIŃSKI Maciej | 6042 | KIBOLSKI KS | SKÓRZEWO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:46:12 | 04:51:45 | 06:29:43 | 07:52:03 | |
30 | LORANC Paweł | 6048 | WILD BUCHAYS | KOZY | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:49:35 | 04:56:22 | 06:34:08 | 07:52:34 | |
31 | KWAŚNY Marcin | 6057 | WILD BUCHAYS | BUCZKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:49:36 | 04:56:29 | 06:34:09 | 07:52:35 | |
32 | LIPINA Rafał | 6094 | ZABRZE | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 01:49:47 | 04:57:51 | 06:32:57 | 07:57:42 | ||
33 | DYREK Mateusz | 6011 | MSZANA GÓRNA | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:39:05 | 04:34:21 | 06:39:55 | 08:04:57 | ||
34 | SZYROCKI Krzysztof | 6129 | KS FORMA WODZISLAW ŚLĄSKI | MARKLOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 01:50:08 | 05:00:16 | 06:48:44 | 08:06:24 | |
35 | SZPONDER Artur | 6070 | KBKS RADOMSKO | RADOMSKO | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:49:47 | 05:04:22 | 06:51:15 | 08:08:15 | |
36 | WENARSKI Grzegorz | 6008 | STAY INSANE | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 01:47:25 | 05:02:14 | 06:49:30 | 08:09:35 | |
TABAKA Andrzej | 6122 | #CZELADZBIEGA | CZELADŹ | Master Mężczyzn | DNF | 01:44:01 DNF | 04:52:32 DNF | 06:50:19 DNF | 08:09:37 DNF | ||
38 | KACZOR Łukasz | 6053 | WILD BUCHAYS | BUCZKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:53:07 | 05:05:44 | 06:52:37 | 08:17:26 | |
39 | PODSADNY Bartosz | 6029 | POZNAŃ | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 01:43:40 | 04:49:28 | 06:45:34 | 08:22:02 | ||
40 | KUTRZYK Przemysław | 6084 | SOSNOWIEC | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:52:38 | 05:14:15 | 07:03:54 | 08:24:48 | ||
41 | MARECKI Grzegorz | 6028 | KRAPKPWICE BIEGA | KRAPKOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 01:46:10 | 05:03:24 | 06:59:48 | 08:27:22 | |
42 | FIEDOROWICZ Marcin | 6152 | NIEPOŁOMICE | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 02:01:14 | 05:27:06 | 07:28:20 | 08:45:57 | ||
43 | BURAS Michał | 6047 | SALCLAN-TEAM | KIELCE | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:52:36 | 05:26:18 | 07:25:55 | 08:48:58 | |
44 | SZCZUKA Adrian | 6136 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | BYTOM | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 02:00:05 | 05:28:34 | 07:37:07 | 09:04:14 | |
45 | ŻOŁYNIAK Szymon | 6055 | SIERADZ | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:52:22 | 05:05:24 | 07:34:34 | 09:10:16 | ||
46 | PIĄTEK Tomasz | 6063 | WILD BUCHAYS | PISARZOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:53:40 | 05:21:50 | 07:42:09 | 09:10:18 | |
47 | ZAKRZEWSKI Piotr | 6036 | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 02:03:20 | 05:41:52 | 07:46:41 | 09:17:29 | ||
48 | KOŁTUNIEWICZ Andrzej | 6107 | WIEŚ TAŃCZY I BIEGA | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:24 | 01:59:47 | 05:41:07 | 07:47:49 | 09:22:51 | |
49 | DZIKI Marek | 477 | ROGOŻNIK | Master Mężczyzn | 00:00:18 | 02:00:53 | 05:40:39 | 07:59:50 | 09:30:15 | ||
50 | DRĄG Paweł | 6098 | DECARUN RZESZÓW | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 02:05:53 | 05:55:46 | 08:17:50 | 09:49:35 |
Znaleziono 50 wynik(ów)