EFB 60 - ARIA KIEPURY
Europejski Festiwal Biegowy
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-09-04
Miejsce : Krynica Zdrój
Dystans : 60 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 166
Wystartowało : 133
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 129
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuJaworzyna Krynicka
12km
Bacówka Nad Wierchomlą
34km
Szczawnik
48km
Jaworzyna Krynicka
52km
Czas
netto
60km
Czas
brutto
60km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1KLECHA Rafał 407SALCO GARMIN TEAMZAKOPANEMaster Mężczyzn1M 200:00:0401:21:0703:21:2104:19:5205:07:3805:50:40.1505:50:44.80 5:5010,3
2LISAK Krzysztof 6068OT-FOX ULTRARUNNINGOTWOCKMaster Mężczyzn2M 300:00:0301:17:5003:21:3404:28:2205:24:3806:14:43.8006:14:47.70+00:24:026:149,6
3ZBOZIEŃ Jarosław 6143RMT TEAMŁĄCKOMaster Mężczyzn3M 500:00:0501:17:5103:21:4404:27:3805:27:5406:17:21.1506:17:26.25+00:26:416:179,5
4ŚLĘZAK Marek 6046CARABUS NOWY SĄCZNOWY SĄCZMaster Mężczyzn4M 600:00:0401:19:5203:29:3104:39:1005:33:2906:20:00.3506:20:04.65+00:29:196:209,5
5GIŻA Grzegorz 6151GEYER&HOSAYARADOMYSL WIELKIMaster Mężczyzn5M 700:00:0701:23:0903:42:1704:54:3405:52:4206:47:44.0506:47:51.25+00:57:066:478,8
6PREJZNAR Marcin 6092FINISZ RYMANÓWDUKLAMaster Mężczyzn6M 1100:00:0601:22:4903:46:0305:05:2506:10:2107:10:41.9007:10:48.05+01:20:037:108,4
7MĄCZKA Ryszard 6032LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYPUŁAWYMaster Mężczyzn7M 1300:00:1001:25:4603:51:4305:14:0406:21:2207:21:08.7007:21:18.80+01:30:347:218,2
8MIGACZ Dawid 6082BARTOSZ GORCZYCA TEAM #1X1KRAKÓWMaster Mężczyzn8M 1500:00:0301:37:1404:09:5205:31:2806:38:0207:37:18.5507:37:22.40+01:46:377:377,9
9ŚLIWA Grzegorz 6081AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWMaster Mężczyzn9M 1600:00:0301:37:1304:09:4705:31:3606:38:0007:37:18.8007:37:22.75+01:46:377:377,9
10KRYNICKI Krzysztof 6138KRYNICA- ZDROJMaster Mężczyzn10M 1700:00:1701:23:4303:48:2605:28:0406:33:5307:38:02.2507:38:19.55+01:47:347:387,9
11PASEK Tomasz 6054HOTEL NA WIERZYNKAWIELICZKAMaster Mężczyzn11M 1800:00:0601:26:5603:56:2505:24:3906:36:0907:40:03.5507:40:09.80+01:49:257:407,8
12KOSECKI Krzysztof 6083SGŁOSOSINA DOLNAMaster Mężczyzn12M 1900:00:0601:29:1104:06:0705:31:5306:40:1607:41:01.0507:41:07.20+01:50:227:417,8
13KŁODZIŃSKI Karol 6132TAZDEVIL TEAMTORUŃMaster Mężczyzn13M 2000:00:0901:35:4404:15:5805:33:2006:41:2507:42:14.3007:42:23.75+01:51:387:427,8
14KOWALIK Mariusz 6119NGB KŁOBUCKIZBISKAMaster Mężczyzn14M 2100:00:0501:28:2004:09:3805:38:1706:49:5807:46:59.1507:47:04.85+01:56:207:467,7
15KORECKI Andrzej 6157ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄMUROWANIECMaster Mężczyzn15M 2300:00:0501:28:5804:12:1005:41:2106:50:3007:50:23.5507:50:29.50+01:59:447:507,7
16LELITO Piotr 6009MODLNICZKAMaster Mężczyzn16M 2500:00:0801:34:4204:15:5505:42:0806:51:3707:51:34.4507:51:43.35+02:00:587:517,6
17KOWALSKI Daniel 6144BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMaster Mężczyzn17M 2600:00:0601:29:1804:10:1805:41:4306:50:5107:52:06.0507:52:12.85+02:01:287:527,6
18GLEISNER Tomasz 6100EKIPA Z TARNOWATARNÓWMaster Mężczyzn18M 2700:00:0601:32:1004:11:4105:42:4206:55:2607:59:32.4507:59:39.35+02:08:547:597,5
19CIBA Dariusz 6116ALIGATOR TEAMLIMANOWAMaster Mężczyzn19M 2900:00:1501:38:4904:19:3405:48:2406:58:4008:01:40.0508:01:55.20+02:11:108:017,5
20DZIEDZIC Krzysztof 6127RUNNINGPERFORMANCE.PLKRAKÓWMaster Mężczyzn20M 3000:00:2001:39:2004:19:3805:44:5306:52:4108:06:32.2008:06:52.55+02:16:078:067,4
21BARTOSZ Marek 6101KRAKÓWMaster Mężczyzn21M 3300:00:1101:38:1904:25:5305:53:1207:02:2908:13:51.4008:14:03.20+02:23:188:137,3
22PUZIO Bartłomiej 486KRAKÓWMaster Mężczyzn22M 3400:00:2501:38:1304:23:0105:55:5107:11:3708:17:42.9508:18:08.85+02:27:248:177,2
23RYSZ Robert 6109ZABRZEMaster Mężczyzn23M 3500:00:2601:29:2904:15:4606:01:4107:12:5508:23:35.1508:24:01.60+02:33:168:237,1
24STACHNIK Lukasz 6149NOAWROCŁAWMaster Mężczyzn24M 3600:00:1501:42:5204:33:1906:06:0507:21:5808:26:29.6008:26:45.40+02:36:008:267,1
25GRZĄŚ Rafał 476TWARDOWICEMaster Mężczyzn25M 3700:00:1801:45:5104:38:1606:13:2607:25:5808:27:33.3008:27:51.80+02:37:078:277,1
26GÓRKA Marcin 6058GGB/KPP GORLICEGORLICEMaster Mężczyzn26M 3800:00:2601:44:5604:36:4206:08:1707:23:3008:35:42.1008:36:09.05+02:45:248:357,0
27WIĄCEK Marcin 6113JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMaster Mężczyzn27M 4200:00:1101:33:4004:39:1706:17:4007:37:2108:47:16.9008:47:28.15+02:56:438:476,8
28LORANC Paweł 6048WILD BUCHAYSKOZYMaster Mężczyzn28M 4700:00:1001:49:3504:56:2206:34:0807:52:3408:58:56.0008:59:06.70+03:08:218:586,7
29KWAŚNY Marcin 6057WILD BUCHAYSBUCZKOWICEMaster Mężczyzn29M 4800:00:0901:49:3604:56:2906:34:0907:52:3508:58:59.2008:59:08.85+03:08:248:586,7
30CZERWIŃSKI Maciej 6042KIBOLSKI KSSKÓRZEWOMaster Mężczyzn30M 4900:00:0001:46:1204:51:4506:29:4307:52:0309:04:05.4509:04:05.45+03:13:209:046,6
31SZPONDER Artur 6070KBKS RADOMSKORADOMSKOMaster Mężczyzn31M 5100:00:1401:49:4705:04:2206:51:1508:08:1509:14:05.4509:14:20.00+03:23:359:146,5
32SZYROCKI Krzysztof 6129KS FORMA WODZISLAW ŚLĄSKIMARKLOWICEMaster Mężczyzn32M 5200:00:2101:50:0805:00:1606:48:4408:06:2409:19:51.4009:20:12.65+03:29:279:196,4
33DYREK Mateusz 6011MSZANA GÓRNAMaster Mężczyzn33M 5300:00:0701:39:0504:34:2106:39:5508:04:5709:23:05.3009:23:12.80+03:32:289:236,4
34LIPINA Rafał 6094ZABRZEMaster Mężczyzn34M 5400:00:1801:49:4704:57:5106:32:5707:57:4209:23:33.9009:23:52.00+03:33:079:236,4
35KACZOR Łukasz 6053WILD BUCHAYSBUCZKOWICEMaster Mężczyzn35M 5700:00:1001:53:0705:05:4406:52:3708:17:2609:27:19.5509:27:30.10+03:36:459:276,3
36WENARSKI Grzegorz 6008STAY INSANELUBLINMaster Mężczyzn36M 5800:00:2101:47:2505:02:1406:49:3008:09:3509:28:47.3009:29:09.05+03:38:249:286,3
37PODSADNY Bartosz 6029POZNAŃMaster Mężczyzn37M 6000:00:1501:43:4004:49:2806:45:3408:22:0209:39:35.8009:39:51.40+03:49:069:396,2
38KUTRZYK Przemysław 6084SOSNOWIECMaster Mężczyzn38M 6200:00:1601:52:3805:14:1507:03:5408:24:4809:43:43.7509:43:59.95+03:53:159:436,2
39MARECKI Grzegorz 6028KRAPKPWICE BIEGAKRAPKOWICEMaster Mężczyzn39M 6500:00:1201:46:1005:03:2406:59:4808:27:2209:47:41.2009:47:53.65+03:57:089:476,1
40FIEDOROWICZ Marcin 6152NIEPOŁOMICEMaster Mężczyzn40M 6700:00:1802:01:1405:27:0607:28:2008:45:5709:52:57.7009:53:16.30+04:02:319:526,1
41BURAS Michał 6047SALCLAN-TEAMKIELCEMaster Mężczyzn41M 6800:00:1601:52:3605:26:1807:25:5508:48:5810:08:22.7010:08:39.40+04:17:5410:085,9
42SZCZUKA Adrian 6136MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMaster Mężczyzn42M 7000:00:1502:00:0505:28:3407:37:0709:04:1410:22:36.1510:22:51.45+04:32:0610:225,8
43ZAKRZEWSKI Piotr 6036RZESZÓWMaster Mężczyzn43M 8000:00:1902:03:2005:41:5207:46:4109:17:2910:40:10.5010:40:30.25+04:49:4510:405,6
44PIĄTEK Tomasz 6063WILD BUCHAYSPISARZOWICEMaster Mężczyzn44M 8200:00:1001:53:4005:21:5007:42:0909:10:1810:42:17.8010:42:27.95+04:51:4310:425,6
45KOŁTUNIEWICZ Andrzej 6107WIEŚ TAŃCZY I BIEGALUBLINMaster Mężczyzn45M 8300:00:2401:59:4705:41:0707:47:4909:22:5110:48:30.6510:48:54.85+04:58:1010:485,6
46DZIKI Marek 477ROGOŻNIKMaster Mężczyzn46M 8600:00:1802:00:5305:40:3907:59:5009:30:1511:00:44.7511:01:03.40+05:10:1811:005,4
47ŻOŁYNIAK Szymon 6055SIERADZMaster Mężczyzn47M 8700:00:1401:52:2205:05:2407:34:3409:10:1611:01:18.4011:01:33.25+05:10:4811:015,4
48DRĄG Paweł 6098DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMaster Mężczyzn48M 9100:00:1602:05:5305:55:4608:17:5009:49:3511:21:18.0011:21:34.10+05:30:4911:215,3
Niesklasyfikowani
GAJEK Grzegorz 6021WIEŚ TAŃCZY I BIEGACZÓŁNAMaster MężczyznDNF01:45:15 DNF DNF DNF06:04:23 DNF DNF DNF--
TABAKA Andrzej 6122#CZELADZBIEGACZELADŹMaster MężczyznDNF01:44:01 DNF04:52:32 DNF06:50:19 DNF08:09:37 DNF DNF DNF--
Znaleziono 50 wynik(ów)