EKSTREMALNY BIEG TERENOWY

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Urząd Gminy Sianów
Data/ Date:
2018-05-01
Miejsce/ Place:
Sianów
Dystans/ Distance:
6.750 km
Zgłoszonych/ Registered:
91
Wystartowało/ Started:
89
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
88
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 3.375km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-16 | M-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M3.375kmCzas
netto
6.75km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1JAROSZ Wiesław 89JW1223/BLOGKOSZALINM-401M 100:15:1800:29:54.95 4:2513.5
2STEBELSKI Jasiek 7KOSZALINM-301M 200:15:2400:30:09.50+00:00:144:2813.4
3USTIANOWSKI Wojciech 55JW1223KOSZALINM-302M 300:16:2000:31:48.60+00:01:534:4212.7
4FAMULSKI Cezary 63PWSZ KOSZALINROSNOWOM-303M 400:16:4100:32:07.50+00:02:124:4512.6
5POŁUBIŃSKI Paweł 34HUSARIA RACE TEAMBORNE SULINOWOM-304M 500:16:4200:32:09.10+00:02:144:4512.6
6ROKOSZ Radosław 608 KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINM-305M 600:16:4300:33:22.70+00:03:274:5612.1
7ZWOLIŃSKI Jan 52TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-501M 700:17:2800:33:39.20+00:03:444:5912
8SIENIAWSKI Jarosław 43MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM-402M 800:17:3200:33:45.80+00:03:505:0012
9SZULC Arek 4KOSZALINM-403M 900:17:3500:33:56.45+00:04:015:0111.9
10CZAPLIŃSKI Jacek 18TAGER KOSZALINKOSZALINM-306M 1000:17:3400:34:00.95+00:04:065:0211.9
11KADEJ Szymon 23LUFATEAMSZCZECINEKM-161M 1100:17:3100:34:07.30+00:04:125:0311.9
12SOSNOWSKI Tomasz 39MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM-162M 1200:17:3200:34:46.75+00:04:515:0911.6
13PAWŁOWICZ Roland 35HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-163M 1300:18:0700:35:03.00+00:05:085:1111.6
14PICK Tomasz 80DEAF KOSZALINKOSZALINM-404M 1400:17:5000:35:06.90+00:05:115:1211.5
15KUŁAKOWSKI Dawid 51TKKF KOSZALINKOSZALINM-405M 1500:18:1200:35:30.65+00:05:355:1511.4
16GLAZER Piotr 86MODLITWA BIEGANIA GRYFINOKOSZALINM-164M 1600:18:1200:35:51.70+00:05:565:1811.3
17BŁĘDZKI Adam 32LUBASZLUBASZM-307M 1700:18:5200:36:02.85+00:06:075:2011.2
18DOMAŃSKI Andrzej 77KALISKAM-406M 1800:18:2900:37:00.75+00:07:055:2810.9
19CHOŁUJ Jarosław 5KOSZALINM-407M 1900:19:1000:37:15.95+00:07:215:3110.9
20ŁABEJSZA Łukasz 9WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-308M 2000:19:0600:37:36.15+00:07:415:3410.8
21FRONTCZAK Izabela 64HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-301K 100:18:5100:38:07.35+00:08:125:3810.6
22SZEWCZYK Paweł 20WOJNOWOM-165M 2100:20:2300:38:09.95+00:08:155:3910.6
23PODAWCA Łukasz 19JW 1223 KOSZALINSIANÓWM-309M 2200:20:0200:38:27.05+00:08:325:4110.5
24JAROSZ Jakub 50TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-166M 2300:19:4600:38:37.40+00:08:425:4310.5
25RESPONDEK Dariusz 31WROCŁAWM-408M 2400:20:3600:38:43.35+00:08:485:4410.5
26SOKOŁOWSKI Maciej 76KOSZALINM-3010M 2500:19:5100:38:52.35+00:08:575:4510.4
27SADOSKI Tomasz 11SIANÓWM-3011M 2600:20:1600:39:03.35+00:09:085:4710.4
28BIEŃKOWSKI Tomasz 28NIEKŁONICEM-3012M 2700:18:4800:39:12.40+00:09:175:4810.3
29JASIUCHNA Marek 75PIECZRKOWE ŁAPKI ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-3013M 2800:20:2400:39:15.20+00:09:205:4810.3
30MATYKIEWICZ Marek 37LICHOTA TEAMPOGWIZDÓWM-502M 2900:20:2300:39:29.20+00:09:345:5110.3
31MIŁASZEWSKI Przemek 25TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINM-3014M 3000:20:0300:39:52.95+00:09:585:5410.2
32SKOWYRSKI Janusz 26TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM-503M 3100:20:1700:40:08.35+00:10:135:5610.1
33STRZYŻ Łukasz 29STARE BIELICEM-3015M 3200:21:0200:40:28.80+00:10:335:5910
34CYGAN Adam 45SIECIEMINM-504M 3300:21:1600:40:29.50+00:10:346:0010
35POŁUMACKANYCZ Małgorzata 56KOSZALINK-302K 200:20:1700:40:30.30+00:10:356:0010
36NIKONOWICZ Łukasz 83HUSARIA RACE TEAMBIAŁOGARDM-3016M 3400:21:0100:40:52.45+00:10:576:039.9
37NOWICKI Artur 24JS 1373KOSZALINM-167M 3500:21:0100:41:22.95+00:11:286:079.8
38JAROSZEWSKI Daniel 71KOSZALINM-3017M 3600:20:5500:41:29.55+00:11:346:089.8
39WALCZAK Rafał 44KOSZALINM-409M 3700:21:2600:41:35.20+00:11:406:099.7
40KACZMAREK Łukasz 14WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3018M 3800:21:1700:41:45.75+00:11:506:119.7
41GAWIECKI Piotr 65ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4010M 3900:22:0600:41:56.25+00:12:016:129.7
42BRODOWSKI Mateusz 38BEST BEASTSUSTKAM-168M 4000:22:2000:42:06.25+00:12:116:149.6
43PITUS Radosław 2PITUSMEBLEWARSZKOWOM-4011M 4100:22:3500:42:21.00+00:12:266:169.6
44PIETRZYK Mateusz 47SIANÓWM-169M 4200:21:2600:42:26.75+00:12:316:179.5
45PIETRZYK Paulina 49SIANÓWK-161K 300:21:2600:42:26.85+00:12:316:179.5
46PLATA Tomek 67GOŚCINOM-1610M 4300:22:4100:43:09.05+00:13:146:239.4
47GRABOWSKA-LESISZ Aneta 57KOSZALINK-401K 400:21:5300:43:18.25+00:13:236:249.4
48ŚWIĘCICKI Marcin 90PIONKIM-3019M 4400:22:3000:43:28.00+00:13:336:269.3
49RUTKOWSKI Artur 17RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-1611M 4500:22:2400:44:26.80+00:14:316:359.1
50HOŁOWACZ Kamil 91HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-3020M 4600:22:1500:45:09.35+00:15:146:419
51KAMIŃSKI Tomasz 36JW 1223 / TKKF KOSZALINKOSZALINM-4012M 4700:23:0500:45:19.70+00:15:246:428.9
52KLENIEWSKI Piotr 61ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-505M 4800:22:5500:45:21.45+00:15:266:438.9
53GALICKI Robert 54BOBOLICEM-4013M 4900:23:0400:46:03.30+00:16:086:498.8
54MARKOWSKA Iwona 14 FIT CROSS KARLINO BIEGAJKLĘPINO BIAŁOGARDZKIEK-402K 500:23:2800:46:26.95+00:16:326:528.7
55SVENSSON Anton 78KOSZALINM-1612M 5000:23:2100:47:04.95+00:17:106:588.6
56GAWIECKA Mariola 59ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-403K 600:23:5800:47:17.55+00:17:227:008.6
57JUSZCZAK Krzysztof 8KOSZALINM-601M 5100:24:2900:47:36.35+00:17:417:038.5
58ZAKRZEWSKI Michał 87KOSZALINM-3021M 5200:24:0700:48:03.20+00:18:087:078.4
59SZCZEPAŃSKA-ZAKRZEWSKA Milena 53DOM SENIORA W SIANOWIE :)SIANÓWK-303K 700:24:0800:48:04.00+00:18:097:078.4
60PASEK Paula 15KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNODUNOWOK-304K 800:24:4600:48:29.80+00:18:347:108.4
61SZEWCZYK Paulina 10KOSZALINK-162K 900:24:4800:49:09.10+00:19:147:168.2
62MICHALCZYK Małgorzata 27WOJOWNICY WÓDYKOSZALINK-163K 1000:25:1000:49:34.00+00:19:397:208.2
63NIEWIADOWSKI Robert 30STARE BIELICEM-3022M 5300:25:0300:49:38.85+00:19:437:218.2
64WĄSOWICZ Anna 42KOŁOBRZEG/STRAMNICAK-305K 1100:25:5900:49:46.05+00:19:517:228.1
65NOWAK Anna 21KOSZALINK-404K 1200:25:2600:49:49.70+00:19:547:228.1
66RYHANYCZ Paweł 22KOSZALINM-4014M 5400:25:2700:49:50.60+00:19:557:228.1
67WEILAND Agnieszka 46NOCNE WILKISŁUPSKK-306K 1300:26:1000:49:55.20+00:20:007:238.1
68WEILAND Adrian 12NOCNE WILKISŁUPSKM-3023M 5500:26:0900:49:55.40+00:20:007:238.1
69JANCZEWSKI Jacek 16ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4015M 5600:25:5600:50:06.25+00:20:117:258.1
70MAZUREK Barbara 41ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-307K 1400:25:5500:50:06.95+00:20:127:258.1
71NAWROCKA Anna 40NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINK-164K 1500:26:0300:50:11.10+00:20:167:268.1
72JANUSZEWSKI Jacek 7317WOGKOSZALINM-506M 5700:25:4900:50:45.35+00:20:507:318
73JÓŹWIAK Kinga 33LUFATEAMSZCZECINEKK-165K 1600:27:0000:50:53.30+00:20:587:328
74WAŃKOWICZ Adan 72WROCŁAWM-3024M 5800:24:5300:50:55.75+00:21:007:328
75JASIUCHNA Aleksandra 74PIECZRKOWE ŁAPKI ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK-308K 1700:26:3200:51:35.85+00:21:407:387.8
76WOLF Beata 88TKKF KOSZALINKOSZALINK-405K 1800:26:0400:52:17.95+00:22:237:447.7
77KUŹMA Jarosław 79KOSZALINM-3025M 5900:27:2000:52:30.25+00:22:357:467.7
78KLIMCZYK Magdalena 48KOSZALINK-309K 1900:27:2500:52:34.80+00:22:397:477.7
79VON BARDELEBEN Agnieszka 81BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-406K 2000:27:1200:52:42.70+00:22:477:487.7
80JEDLINA Gustaw 66WARSZAWAM-1613M 6000:26:4300:52:45.10+00:22:507:487.7
81CYGAN Marta 62SIECIEMINK-166K 2100:26:4300:53:18.30+00:23:237:537.6
82BEDNARZ Katarzyna 13KOŁOBRZEGK-407K 2200:27:4600:53:42.65+00:23:477:577.5
83WILK Fabiola 68JW1223KOSZALINK-3010K 2300:28:1800:55:51.15+00:25:568:167.3
84RAZIK Monika 70JW 1223 KOSZALINKOSZALINK-167K 2400:28:1800:55:51.40+00:25:568:167.3
85MRUGALSKA Magdalena 69JW1223KOSZALINK-168K 2500:28:1800:55:51.50+00:25:568:167.3
86MAŁEK Michał 82LUFATEAMSZCZECINEKM-1614M 6100:31:2301:02:06.05+00:32:119:126.5
87PODLASEK Aleksandra 58LUFATEAMSZCZECINEKK-169K 2600:31:2201:02:06.20+00:32:119:126.5
88NIKONOWICZ Agnieszka 85BIAŁOGARDK-3011K 2700:33:2401:04:43.45+00:34:489:356.3
CZĘŚCIK Kinga 84OF HORSE CEWLINOKOSZALINK-1600:32:56 DNF DNF--
Znaleziono 89 wynik(ów)