EKSTREMALNY DZIKOBIEG EDYCJA POLIGON

Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Drawsko Pomorskie
Dystans:
6,5 km
Zgłoszonych:
164
Wystartowało:
152
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
150
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | Drużynowa | K-Mundurowi | M-Mundurowi | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKlasyfikacja mundurowiCzas startuPunkt_Dzik
2.5km
Czas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SKÓRSKI Łukasz 114MIESZKOWICE / MYSLIBORZM-301M 100:00:0000:16:0800:44:20.9000:44:20.90 5:5410.2
2RYCAK Bartosz 215 PŁK InżynieryjnyPOLICEM-201M 2Tak00:00:0000:18:1100:45:00.5500:45:00.55+00:00:396:0010
3POŁUBIŃSKI Paweł 103CrossTeam SzczecinekBORNE SULINOWOM-401M 300:00:0000:19:1500:46:04.4000:46:04.40+00:01:436:089.8
4SZYMAŃSKI Bartek 121WATAHAŚWIDNICAM-302M 400:00:0000:18:2800:47:49.7000:47:49.70+00:03:286:229.4
5KRIZAN Daniel 168M-Open1M 500:00:0000:19:5600:51:57.4000:51:57.40+00:07:366:558.7
6KOWALCZYK Jakub 74SICKOM-202M 600:00:0000:20:0700:52:01.7000:52:01.70+00:07:406:568.7
7KOSIARKIEWICZ Krzysztof 178Wiking RychnowyM-402M 700:00:0000:21:0300:52:09.9500:52:09.95+00:07:496:578.6
8ŁOTOCKI Rafał 180WOLFTEAMTRZCIANKAM-403M 800:00:0000:19:5600:52:19.3000:52:19.30+00:07:586:588.6
9KAMIŃSKI Artur 34Zet Gold TeamDRAWSKO POMORSKIEM-303M 900:00:0000:20:5600:52:37.8500:52:37.85+00:08:167:008.6
10MAJEWSKI Artur 86Nadleśnictwo Mirosławiec/RunMors Kalisz PomorskiKALISZ POMORSKIM-404M 10Tak00:00:0000:20:3000:52:44.2000:52:44.20+00:08:237:018.5
11SZYMAŃSKI Piotr 122POŁCZYN ZDRÓJM-304M 1100:00:0000:21:3200:53:17.6000:53:17.60+00:08:567:068.4
12ŁUKAWSKI Mariusz 84JW 1223CHAŁUPYM-305M 12Tak00:00:0000:20:1100:53:30.6000:53:30.60+00:09:097:088.4
13MISQUEZ Justin 144M-Open2M 1300:00:0000:22:0000:53:31.4000:53:31.40+00:09:107:088.4
14ARNOLD Aaron 154M-Open3M 1400:00:0000:22:0800:53:58.4500:53:58.45+00:09:377:118.3
15ALABRUDZIŃSKA Agnieszka 36SZWLA StargardSTARGARDK-301K 1Tak00:00:0000:23:2300:54:09.4500:54:09.45+00:09:487:138.3
16DYDEK Edyta 175SKB DzikSZCZECINK-201K 200:00:0000:22:5900:55:25.5000:55:25.50+00:11:047:238.1
17MARZEC Karolina 91DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK-401K 300:00:0000:23:3600:55:27.5000:55:27.50+00:11:067:238.1
18OLICHOWSKI Mateusz 55NAKIELNOM-203M 1500:00:0000:21:2500:55:38.7000:55:38.70+00:11:177:258.1
19MAJDAN-ADAMSKA Agnieszka 85Husaria Race TeamBEZRZECZEK-302K 400:00:0000:23:2400:55:47.9000:55:47.90+00:11:277:268.1
20DYBKA Katarzyna 24K-303K 5Tak00:00:0000:23:0900:56:04.8000:56:04.80+00:11:437:288
21WRÓBLEWSKI Michał 133GRA RunnersBORZYSZEWO 19M-306M 1600:00:0000:22:2700:56:41.2500:56:41.25+00:12:207:337.9
22WOSZCZYK Sebastian 132Dziady OCRMIĘDZYRZECZM-405M 1700:00:0000:23:1900:56:58.4000:56:58.40+00:12:377:357.9
23SANTIAGO . 165M-Open4M 1800:00:0000:23:2000:57:25.3500:57:25.35+00:13:047:397.8
24LACHOWICZ Blanka 80Husaria Race TeamSTARGARDK-304K 600:00:0000:23:3200:58:06.8000:58:06.80+00:13:457:447.7
25LEE James 152M-Open5M 1900:00:0000:23:2900:59:10.9500:59:10.95+00:14:507:537.6
26ŁAWNICZAK Justyna 29#zabieganinocaK-305K 700:00:0000:25:5000:59:25.3000:59:25.30+00:15:047:557.6
27ŻMUDA Krzysztof 18M-307M 2000:00:0000:23:4700:59:41.0000:59:41.00+00:15:207:577.5
28ANDRUSZKO Mariusz 37Zet Gold Team Drawsko PomorskieDRAWSKO POMORSKIEM-406M 2100:00:0000:24:4101:00:11.4001:00:11.40+00:15:508:017.5
29CASE Bryan 161M-Open6M 2200:00:0000:22:3201:00:34.3501:00:34.35+00:16:138:047.4
30WIETRZYŃSKA Agnieszka 130Służba Więzienna ĄŚ MiędzyrzeczMIĘDZYRZECZK-402K 8Tak00:00:0000:25:1201:01:06.1501:01:06.15+00:16:458:087.4
31OLSZEWSKI Mariusz 22ZET GOLD TEAMDRAWSKOM-407M 2300:00:0000:25:1901:02:18.3501:02:18.35+00:17:578:187.2
32RAWLUK Adrian 106STARGARDM-204M 2400:00:0000:22:5501:02:18.4001:02:18.40+00:17:578:187.2
33WIDMAR Roman 30M-Open7M 2500:00:0000:26:3201:02:40.4501:02:40.45+00:18:198:217.2
34RUDZIŃSKI Radosław 111Białogard RunBIAŁOGARDM-308M 26Tak00:00:0000:24:5001:02:50.1001:02:50.10+00:18:298:227.2
35SCHULZ Kyle 160M-Open8M 2700:00:0000:25:0801:03:16.5001:03:16.50+00:18:558:267.1
36KAMIŃSKI Damian 14112BZ/1BPZMOTRESKOM-309M 28Tak00:00:0000:25:2401:03:39.6001:03:39.60+00:19:188:297.1
37KOWAL Tomasz 75SZCZECINM-408M 29Tak00:00:0000:24:5601:04:53.9501:04:53.95+00:20:338:396.9
38MARKOWSKA Iwona 904fit Cross BiałogardKLĘPINO BIAŁOGARDZKIEK-403K 900:00:0000:27:5801:05:01.7501:05:01.75+00:20:408:406.9
39MCARTNETY - 151M-Open9M 3000:00:0000:24:5201:05:03.3001:05:03.30+00:20:428:406.9
40WIŚNIEWSKI Kornel 35DRAWSKO POMORSKIEM-3010M 31Tak00:00:0000:25:3801:05:07.0001:05:07.00+00:20:468:406.9
41ZBIERAJEWSKI Jacek 137Zet Gold Team Drawsko PomorskieDRAWSKO POMORSKIEM-3011M 3200:00:0000:29:4101:05:07.1001:05:07.10+00:20:468:406.9
42KAMIŃSKI Artur 33M-3012M 3300:00:0000:25:4801:05:07.5001:05:07.50+00:20:468:406.9
43ZYCH Krzysztof 139kZychSportSŁAWOBORZEM-3013M 3400:00:0000:22:5201:05:15.9001:05:15.90+00:20:558:426.9
44MCENTEE Rayan 155M-Open10M 3500:00:0000:26:3401:05:19.4001:05:19.40+00:20:588:426.9
45LEBLANC Spencer 31M-Open11M 3600:00:0000:27:1001:05:38.6001:05:38.60+00:21:178:456.9
46ZALOT Małgorzata 135POŁCZYN-ZDRÓJK-404K 1000:00:0000:29:0701:05:44.0001:05:44.00+00:21:238:456.8
47SŁAPCZYŃSKA Marta 115KALISZ POMORSKIK-202K 11Tak00:00:0000:29:5301:06:02.1001:06:02.10+00:21:418:486.8
48BIŃCZYK Mariusz 44JAROSŁAWIECM-205M 3700:00:0000:25:4001:06:33.5001:06:33.50+00:22:128:526.8
49JUSZCZAK Katarzyna 67ŁOBEZK-306K 12Tak00:00:0000:27:2401:07:56.4501:07:56.45+00:23:359:036.6
50MAZUR Katarzyna 95INSKOK-307K 1300:00:0000:27:2701:07:56.7001:07:56.70+00:23:359:036.6
51FATOOL Samuel 149M-Open12M 3800:00:0000:26:2001:08:14.6501:08:14.65+00:23:539:056.6
52HOWELL Matthew 174M-Open13M 3900:00:0000:26:5601:08:16.8001:08:16.80+00:23:559:066.6
53MIERZWA Szczepan 96ROGOZINAM-3014M 4000:00:0000:33:1801:08:17.3501:08:17.35+00:23:569:066.6
54ANDERSON Nathan 167M-Open14M 4100:00:0000:27:2101:10:22.4501:10:22.45+00:26:019:226.4
55ROBIN Michael 150M-Open15M 4200:00:0000:28:1201:10:33.9001:10:33.90+00:26:139:246.4
56CHODAK Monika 50STARGARDK-405K 1400:00:0000:30:0301:11:06.4501:11:06.45+00:26:459:286.3
57HAWRYLAK Marcin 58SOSW Nr 1 DNR / Ampio TeamSZCZECINM-501M 4300:00:0000:31:2001:11:06.5501:11:06.55+00:26:459:286.3
58JURKOWSKI Łukasz 66KALISZ POMORSKIM-3015M 44Tak00:00:0000:30:0701:11:11.8501:11:11.85+00:26:509:296.3
59YENKEL Nathan 157M-Open16M 4500:00:0000:29:4801:11:21.6501:11:21.65+00:27:009:306.3
60KŁOS Tomasz 70KALISZ POMORSKIM-409M 46Tak00:00:0000:30:2501:12:03.9001:12:03.90+00:27:439:366.2
61BARTKOWSKA Ilona 41JELENIA GÓRAK-308K 1500:00:0000:29:2301:14:12.4501:14:12.45+00:29:519:536.1
62CICHOS Wojciech 52KALISZ POMORSKIM-206M 47Tak00:00:0000:28:3101:14:31.5001:14:31.50+00:30:109:566
63GŁADYSZ Jarosław 19M-3016M 4800:00:0000:35:4801:14:39.6501:14:39.65+00:30:189:576
64BARRERA Matthew 142M-Open17M 4900:00:0000:29:0201:15:00.9501:15:00.95+00:30:4010:006
65DOMINGUEZ Jose 159M-Open18M 5000:00:0000:30:1101:15:11.8001:15:11.80+00:30:5010:016
66CAUSEY Bennie 156M-Open19M 5100:00:0000:29:5401:15:13.6501:15:13.65+00:30:5210:016
67KOLEJ Monika 71DZIKIE DZIKI GORZOWGORZÓW WLKP.K-406K 1600:00:0000:33:1701:16:15.2001:16:15.20+00:31:5410:105.9
68KRZYMOWSKI Jacek 78GORZÓW WIELKOPOLSKIM-502M 5200:00:0000:28:4701:16:37.8001:16:37.80+00:32:1610:125.9
69PAWLAK Bartosz 179Husaria Race TeamSZCZECINM-207M 5300:00:0000:25:4801:16:44.5001:16:44.50+00:32:2310:135.9
70URZĘDOWSKI Piotr 126PYRZYCEM-3017M 5400:00:0000:30:0801:16:54.1501:16:54.15+00:32:3310:155.9
71HUSZCZA Piotr 59Pyrzyce biegająPYRZYCEM-4010M 5500:00:0000:30:0701:16:54.3001:16:54.30+00:32:3310:155.9
72PARKER . 173M-Open20M 5600:00:0000:30:4301:17:18.0001:17:18.00+00:32:5710:185.8
73WOJTKOWIAK Rafał 131SZCZECINM-4011M 5700:00:0000:31:3101:18:45.8001:18:45.80+00:34:2410:305.7
74PAŃCZYK Tomasz 100SZCZECINM-3018M 5800:00:0000:29:5401:18:55.0001:18:55.00+00:34:3410:315.7
75POTAPSKI Michał 105DOŁUJEM-3019M 5900:00:0000:33:4901:20:33.6501:20:33.65+00:36:1210:445.6
76POMIAN Andżelina 104AWL WROCŁAWWROCŁAWK-203K 17Tak00:00:0000:34:2201:21:37.3001:21:37.30+00:37:1610:525.5
77MATKOWSKA Martyna 93POŁCZYN-ZDRÓJK-204K 1800:00:0000:33:2801:22:01.9501:22:01.95+00:37:4110:565.5
78PIOTROWSKA Marta 101Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-309K 1900:00:0001:22:09.0001:22:09.00+00:37:4810:575.5
79STEMPIEŃ Grzegorz 15KALISZ POMORSKIM-4012M 60Tak00:00:0000:34:5001:22:16.2501:22:16.25+00:37:5510:585.5
80MATYSEK Ireneusz 94KOMANDOS WAŁECKIWAŁCZM-601M 6100:00:0000:32:2801:22:19.0501:22:19.05+00:37:5810:585.5
81JĘDRZEJAK Maciej 64OCR DZIADYŚWINOUJŚCIEM-4013M 62Tak00:00:0000:35:2401:23:01.1001:23:01.10+00:38:4011:045.4
82SZYNTOR Mateusz 123GRA RunnersGRYFICEM-208M 6300:00:0000:32:4901:23:03.4001:23:03.40+00:38:4211:045.4
83ZARZECZAŃSKA-JANASIK Blanka 136PECNAK-3010K 2000:00:0000:33:2501:23:10.0001:23:10.00+00:38:4911:055.4
84BALCER Dominik 39Zet Gold TeamDRAWSKO POMORSKIEM-209M 6400:00:0000:34:4901:24:34.0001:24:34.00+00:40:1311:165.3
85LEWANDOWSKI Patryk 82Zet Gold Team Drawsko PomorskieDRAWSKO POMORSKIEM-3020M 65Tak00:00:0000:34:4101:24:34.1001:24:34.10+00:40:1311:165.3
86KOZAK Marta 76ZDRun ExtremeDRAWSKO POMORSKIEK-3011K 2100:00:0000:34:4001:24:34.3501:24:34.35+00:40:1311:165.3
87JĘDRZEJEWSKA Alicja 65Zet Gold Team Drawsko PomorskieDRAWSKO POM.K-3012K 2200:00:0000:34:3901:24:34.4501:24:34.45+00:40:1311:165.3
88BALCER Paulina 38Zet Gold TeamDRAWSKO POMORSKIEK-205K 2300:00:0000:34:4701:24:35.1001:24:35.10+00:40:1411:165.3
89KENNEDY Heath 172M-Open21M 6600:00:0000:32:5101:25:42.5001:25:42.50+00:41:2111:255.3
90FARRIS . 171M-Open22M 6700:00:0000:32:5001:26:33.2001:26:33.20+00:42:1211:325.2
91HASSELBROOK Chad 143M-Open23M 6800:00:0000:35:1401:26:40.9001:26:40.90+00:42:2011:335.2
92WILSON Christian 158M-Open24M 6900:00:0000:36:4901:27:35.1001:27:35.10+00:43:1411:405.1
93WEBB . 162M-Open25M 7000:00:0000:36:4801:27:38.0001:27:38.00+00:43:1711:415.1
94MIESZAŁA Łukasz 97Emel athletic teamSZCZECINM-3021M 7100:00:0000:38:4301:28:00.5001:28:00.50+00:43:3911:445.1
95MILEWSKI Piotr 98Emel Athletic TeamSZCZECINM-503M 7200:00:0000:38:2801:28:04.0001:28:04.00+00:43:4311:445.1
96SZELIGA Jakub 119Emel Athletic TeamSZCZECINM-2010M 7300:00:0000:38:4201:28:05.7001:28:05.70+00:43:4411:445.1
97KRYSZCZAK Paulina 77Emel Athletic TeamSZCZECINK-206K 2400:00:0000:38:3001:28:05.9501:28:05.95+00:43:4511:445.1
98LICHT Michał 25Emel Athletic TeamSZCZECINM-3022M 7400:00:0000:38:3001:28:08.7001:28:08.70+00:43:4711:455.1
99WĄSOWICZ Anna 128KOŁOBRZEGK-3013K 2500:00:0000:39:4401:29:07.4001:29:07.40+00:44:4611:525
100SOCHACKA Marta 116KOŁOBRZEGK-3014K 2600:00:0000:40:3201:29:07.6001:29:07.60+00:44:4611:525
101RZESZOTARSKI Jacek 112SAR-BSR Kołobrzeg Maraton TeamKOŁOBRZEG-BUDZISTOWOM-4014M 7500:00:0001:29:39.7501:29:39.75+00:45:1811:575
102CIEŚLA Beata 53Zabiegani GoleniówGOLENIÓWK-501K 2700:00:0000:36:3801:30:00.5501:30:00.55+00:45:3912:005
103BOBEL Urszula 45Zabiegani GoleniówGOLENIÓWK-3015K 2800:00:0000:36:3701:30:00.6001:30:00.60+00:45:3912:005
104KLIMECKA Katarzyna 69Zabiegani GoleniówGOLENIÓWK-3016K 2900:00:0000:36:3601:30:00.6501:30:00.65+00:45:3912:005
105KLESZOWSKI Daniel 68SZCZECINM-4015M 7600:00:0000:36:1401:30:01.4501:30:01.45+00:45:4012:005
106MALINOWSKA Ewa 87WOLFTEAMTRZCIANKAK-3017K 3000:00:0000:37:3501:30:30.2501:30:30.25+00:46:0912:045
107BOBROWICZ Jakub 46SGO SzczecinWEŁTYŃM-3023M 7700:00:0000:32:4701:31:39.7001:31:39.70+00:47:1812:134.9
108ŚLIZ Arkadiusz 125WOLFTEAMTRZCIANKAM-3024M 7800:00:0000:33:1201:31:45.1001:31:45.10+00:47:2412:144.9
109ŚLIZ Mariusz 124TRZCIANKAM-4016M 7900:00:0000:37:3601:31:45.3501:31:45.35+00:47:2412:144.9
110WALCZAK Ania 127Black CatKOŁOBRZEGK-407K 3100:00:0000:39:4501:32:01.4001:32:01.40+00:47:4012:164.9
111STĘPIEŃ Agnieszka 118ŻÓŁWIESZCZECINK-3018K 3200:00:0000:40:3501:32:48.5501:32:48.55+00:48:2712:224.8
112STEPIEŃ Adrian 117ŻÓŁWIESZCZECINM-3025M 8000:00:0000:40:3501:32:48.8001:32:48.80+00:48:2712:224.8
113MAŁOCHA Klaudyna 89ŚWINOUJŚCIEK-207K 3300:00:0000:39:2001:33:09.9501:33:09.95+00:48:4912:254.8
114MAŁOCHA Mariusz 88Dziady OCRŚWINOUJŚCIEM-4017M 8100:00:0000:39:1901:33:11.5501:33:11.55+00:48:5012:254.8
115PIĘTKA Grzegorz 177#1973SZCZECINM-4018M 8200:00:0000:38:4901:34:01.1001:34:01.10+00:49:4012:324.8
116ŚWIĄTEK Przemysław 72CHWIRAM-3026M 8300:00:0000:37:2501:34:36.4001:34:36.40+00:50:1512:364.8
117NOWAK Anna 99Husaria Race TeamSZCZECINK-208K 3400:00:0000:44:2001:35:18.9001:35:18.90+00:50:5812:424.7
118WIELGUS ULATOWSKA Joanna 26Husaria Race TeamK-3019K 3500:00:0000:44:2101:35:22.7001:35:22.70+00:51:0112:424.7
119JAKUBIK Anna 62Husaria Race TeamSZCZECINK-209K 3600:00:0000:44:2201:35:23.1001:35:23.10+00:51:0212:434.7
120ZGUTKA Tomasz 138Husaria Race TeamSZCZECINM-4019M 8400:00:0000:44:2101:35:33.4501:35:33.45+00:51:1212:444.7
121BONNER Lubbock 166M-Open26M 8500:00:0000:45:2001:36:23.9001:36:23.90+00:52:0312:514.7
122RUZICKA Joe 23K-Mundurowi1K 37Tak00:00:0000:46:5701:36:24.5001:36:24.50+00:52:0312:514.7
123LEWLEWICZ Grzegorz 27M-3027M 8600:00:0000:39:2501:36:35.4501:36:35.45+00:52:1412:524.7
124KOTWICKA Ela 28SZCZECINK-3020K 3800:00:0000:39:2601:36:36.2001:36:36.20+00:52:1512:524.7
125KĘPA Marta 51Best BeastsRUSINOWOK-2010K 3900:00:0000:39:4101:37:23.8001:37:23.80+00:53:0212:594.6
126RATAJEWSKA Agnieszka 20Fitoski TeamK-3021K 4000:00:0000:39:4101:37:24.0001:37:24.00+00:53:0312:594.6
127BEDNARZ Katarzyna 42KOŁOBRZEGK-408K 4100:00:0000:40:3101:37:46.3001:37:46.30+00:53:2513:024.6
128SAWICKA - WERS Urszula 113KOŁOBRZEG DRZONOWOK-3022K 4200:00:0000:40:3101:37:46.4501:37:46.45+00:53:2513:024.6
129BOSZKO Jola 48Białogard RunBIAŁOGARDK-3023K 4300:00:0000:40:4101:37:59.9001:37:59.90+00:53:3913:034.6
130BOSZKO Dominik 47Białogard RunBIAŁOGARFM-3028M 8700:00:0000:40:4501:38:00.4501:38:00.45+00:53:3913:044.6
131RUDZIŃSKA Marlena 110Białogard RunBIAŁOGARDK-3024K 4400:00:0000:40:4201:38:00.5501:38:00.55+00:53:3913:044.6
132LENDA Natalia 81ŻółwieŚWINOUJŚCIEK-2011K 4500:00:0000:46:2001:39:01.7001:39:01.70+00:54:4013:124.5
133RONOWICZ Arkadiusz 109ŻółwieŚWINOUJŚCIEM-3029M 8800:00:0000:46:4201:39:02.0001:39:02.00+00:54:4113:124.5
134BILL Łukasz 43Husaria Race TeamBORNE SULINOWOM-3030M 89Tak00:00:0000:39:3101:40:18.6001:40:18.60+00:55:5713:224.5
135DEPTUŁA-BILL Bożena 54Husaria Race TeamBORNE SULINOWOK-3025K 4600:00:0000:39:3301:40:18.6001:40:18.60+00:55:5713:224.5
136DORAWA-ZIOMEK Anna 56Zabiegane :)KOSZALINK-3026K 4700:00:0000:40:5601:42:45.8001:42:45.80+00:58:2413:424.4
137ZAKOŚCIELNA Katarzyna 134Zabiegane :)KOSZALINK-3027K 4800:00:0000:40:5801:42:45.8001:42:45.80+00:58:2413:424.4
138ROMANOWICZ Monika 108Zabiegane :)KOSZALINK-3028K 4900:00:0000:41:0901:42:46.2001:42:46.20+00:58:2513:424.4
139GRIMM Laremy 145M-Open27M 9000:00:0000:51:4901:45:36.1001:45:36.10+01:01:1514:044.3
140JOHNSON Justin 146M-Open28M 9100:00:0000:52:3201:45:57.2001:45:57.20+01:01:3614:074.2
141SOWA Krzysztof 57SZCZECIM-3031M 9200:00:0000:54:0901:46:13.2501:46:13.25+01:01:5214:094.2
142JAKIELASZEK Katarzyna 61DARŁOWOK-3029K 5000:00:0000:41:5701:46:47.8001:46:47.80+01:02:2614:144.2
143SZYMAŃSKA Anna 120DARŁOWOK-409K 5100:00:0000:41:5501:46:48.7001:46:48.70+01:02:2714:144.2
144BUDZYŃSKA Marta 49DARŁOWOK-3030K 5200:00:0000:41:5701:46:48.9001:46:48.90+01:02:2814:144.2
145SKORUPA Sebastain 32Rebel Cross SportM-4020M 9300:00:0000:48:5701:50:09.9501:50:09.95+01:05:4914:414.1
146JAS Małgorzata 63NOWY DWÓR MAZK-3031K 5300:00:0000:48:3201:56:24.9001:56:24.90+01:12:0415:313.9
147JABŁONKA Radosław 60DZIADY OCRWYSZKÓWM-4021M 9400:00:0000:48:2801:56:26.6001:56:26.60+01:12:0515:313.9
148BARANOWSKI Łukasz 40WARSZAWAM-3032M 9500:00:0000:48:3601:56:34.7001:56:34.70+01:12:1315:323.9
149DYDEK Dorota 176SKB DzikSZCZECINK-502K 5400:00:0000:45:4202:01:24.3502:01:24.35+01:17:0316:113.7
150SANCHEZ Hiram 147M-Open29M 9600:00:0001:10:1202:01:38.4502:01:38.45+01:17:1716:133.7
151ROJEWSKI Mateusz 107SZCZECINM-3033M 97Tak00:00:0000:29:20+00:28:0311:445.1
152GRAY Landon 148M-Open30M 9800:00:0000:52:59+01:11:4921:112.8
Znaleziono 152 wynik(ów)