EKSTREMALNY DZIKOBIEG

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2020-08-23
Miejsce:
Police
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
706
Wystartowało:
546
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
545
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna MundurowiDrużyna KlubyCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1PAWLISIAK Paweł 991BBL POLICE/ STG SZCZECINDĘBNOM2 30-391M 1BBL Police / STG Szczecin00:01:4900:44:42.0500:46:31.25 5:5710,1
2NOWICKI Bartosz 1004BNOW SPORTSSZCZECINM2 30-392M 212 BZ Szczecin12 BZ Szczecin00:01:1300:45:56.2000:47:09.95+00:01:146:079,8
3OLICHOWSKI Mateusz 518SurviWałTeamNAKIELNOM1 16-291M 300:04:2400:48:41.2500:53:05.95+00:03:596:299,2
4POKRZYWIŃSKI Zbigniew 574BBL POLICE / STG SZCZECINPOLICEM2 30-393M 412 BZ SzczecinBBL Police / STG Szczecin00:01:5100:48:58.2000:50:50.15+00:04:166:319,2
5HRYNKO Jacek 95315 Brygada Zmechanizowana w GiżyckuORZYSZM1 16-292M 515Giżycka Brygada Zmechanizowana15 Giżycka Brygada Zmechanizowana00:01:0600:51:02.3000:52:08.55+00:06:206:488,8
6RUDZIŃSKI Jacek 1126KB HERMES GRYFINO / KW PSP SzczecinGRYFINOM4 50-591M 600:39:2400:51:22.8501:30:47.60+00:06:406:518,8
7WOSZCZYŁO Adrian 452Asgard TeamTCZEWM2 30-394M 7KP PSP MiędzychódAsgard Team00:02:5000:53:04.1500:55:54.15+00:08:227:048,5
8WITTCHEN Dawid 431Asgard TeamMIĘDZYCHÓDM1 16-293M 8KP PSP MiędzychódAsgard Team00:02:4600:53:33.8000:56:20.35+00:08:517:088,4
9ŁOTOCKI Rafał 575STG SzczecinTRZCIANKAM3 40-491M 9STG Szczecin00:02:1600:54:13.2500:56:29.55+00:09:317:138,3
10DUCHNOWSKI Łukasz 95215 Gizycka Brygada ZmechanizowanaEŁKM2 30-395M 1015Giżycka Brygada Zmechanizowana15 Giżycka Brygada Zmechanizowana00:01:0300:54:29.5500:55:32.75+00:09:477:158,3
11RUBIN Karol 99715 Giżycka Brygada ZmechanizowanaORZYSZM1 16-294M 1115Giżycka Brygada Zmechanizowana15 Giżycka Brygada Zmechanizowana00:01:1100:55:32.3000:56:43.70+00:10:507:248,1
12GRZEGORCZYK Marcin 994BBL Police / STG SzczecinSZCZECINM2 30-396M 1212 BZ SzczecinBBL Police / STG Szczecin00:02:1900:55:34.9000:57:54.50+00:10:527:248,1
13BURAS Radoslaw 1135Ragnarok SzczecinGRYFINIOM2 30-397M 13Ragnarok Szczecin00:04:3800:55:46.5001:00:24.85+00:11:047:268,1
14APIECIONEK Mateusz 1253UKL SemekPOLICEM1 16-295M 1400:05:4600:56:19.8001:02:05.80+00:11:377:308,0
15WRÓBLEWSKI Michał 983Life4FitBORZYSZEWOM3 40-492M 1500:13:5200:56:25.7001:10:18.30+00:11:437:318,0
16MAZUR Emiliusz 955KM PSP KoszalinDARŁOWOM3 40-493M 16PSP KoszalinPSP Koszalin01:43:0700:57:49.9502:40:57.35+00:13:077:427,8
17SŁOWIK Jacek 635ŚWIDWINM2 30-398M 1701:16:0700:58:10.0002:14:17.55+00:13:277:457,7
18WOSZCZYK Sebastian 621MIĘDZYRZECZM3 40-494M 1800:33:2000:58:57.4501:32:17.50+00:14:157:517,6
19ZYGMUNT Tomasz 798OŻW SzczecinSZCZECINM3 40-495M 19OŻW SzczecinOŻW Szczecin00:32:4300:59:20.1001:32:03.65+00:14:387:547,6
20MĄDROWSKI Tomasz 436Asgard TeamŁOWYŃM2 30-399M 20KP PSP MiędzychódAsgard Team00:03:4500:59:30.3001:03:15.45+00:14:487:567,6
21MARZEC Karolina 961DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK3 40-491K 1DZIKIE DZIKI GORZÓW00:32:5900:59:59.1001:32:58.25+00:15:177:597,5
22ALEKSANDROV Denys 941TrigymSZCZECINM1 16-296M 2100:04:0501:00:36.3001:04:41.30+00:15:548:047,4
23NOWICKI Maciej 426MYŚLIBÓRZM2 30-3910M 2200:18:4501:00:44.6001:19:29.85+00:16:028:057,4
24STOLARCZUK Grzegorz 954MIĘDZYZDROJEM2 30-3911M 2300:23:0401:00:44.7001:23:49.25+00:16:028:067,4
25HOŁYŃSKI Leszek 679KM PSP SZCZECINPRZECŁAWM2 30-3912M 24KM PSP SZCZECIN00:31:5301:01:02.2001:32:55.55+00:16:208:087,4
26OSTOJSKI Ireneusz 966DLL PartnersPOLICEM3 40-496M 25DLL Partners01:30:1401:01:34.9502:31:49.00+00:16:528:127,3
27CIĘŻKI Kuba 420Ragnarok SzczecinSZCZECINM1 16-297M 26Ragnarok Szczecin00:04:4101:01:51.1001:06:32.85+00:17:098:147,3
28MURYN Dawid 951Ragnarok SzczecinSZCZECINM1 16-298M 27Ragnarok Szczecin00:04:2801:01:59.3001:06:27.50+00:17:178:157,3
29DYDEK Edyta 1159SKB DzikSZCZECINK1 16-291K 2SKB Dzik00:02:5501:02:08.9501:05:04.25+00:17:268:177,2
30TOMCZAK Artur 896Dirty SparrowsBOGDANOWOM2 30-3913M 2800:05:2801:02:09.3501:07:38.10+00:17:278:177,2
31ZELEK Darek 965POLICEM3 40-497M 2900:32:2001:02:25.0001:34:45.30+00:17:428:197,2
32PYREK Krzysztof 663JOKERWAŁCZM3 40-498M 3000:16:0201:02:52.6501:18:54.80+00:18:108:227,2
33KĘDZIOR Jakub 607Decathlon PiłaPIŁAM1 16-299M 31Wataha Wałcz00:16:3701:03:06.0001:19:43.70+00:18:238:247,1
34KOCZKODAJ Kamil 805OŻW SzczecinSZCZECICNM2 30-3914M 32OŻW SzczecinOŻW Szczecin01:48:1601:03:21.1002:51:37.85+00:18:398:267,1
35JUSZCZAK Katarzyna 542OŻW SzczecinŁOBEZK2 30-391K 3OŻW SzczecinOŻW Szczecin01:47:5401:03:53.3002:51:47.60+00:19:118:317,0
36KRZEŚNIOWSKI Marcin 646Rowerowy ZałomSZCZECINM3 40-499M 3300:11:1601:04:15.4001:15:31.55+00:19:338:347,0
37IWANIEC Dariusz 713Biegolas KoszalinSIERAKOWOM3 40-4910M 34Biegolas Koszalin00:38:3001:04:22.5001:42:53.15+00:19:408:357,0
38PILARCZYK Katarzyna 709Klub Sportowy FitnessŚWIĄTKIK2 30-392K 4Klub Sportowy Fitness00:03:4801:04:50.0501:08:38.55+00:20:088:386,9
39PIESZAK Tomasz 1083OŻW SzczecinSZCZECINM2 30-3915M 35OŻW Szczecin01:47:5601:04:58.3002:52:55.20+00:20:168:396,9
40RUŚKIEWICZ Wojciech 943Deloitte Adventure TeamSZCZECINM2 30-3916M 3600:38:1701:04:58.4001:43:16.25+00:20:168:396,9
41KRUSZCZYŃSKA Marzena 1165Survival TeamK2 30-393K 500:04:2001:05:18.7501:09:39.50+00:20:368:426,9
42MOTYL Wojciech 1087KOSZALINM2 30-3917M 3700:49:1801:05:22.4501:54:41.00+00:20:408:436,9
43LEWICKI Piotr 577ŁOSOŚ TEAMSZCZECINM2 30-3918M 38ŁOSOŚ TEAM01:20:2601:05:32.8502:25:59.45+00:20:508:446,9
44BLIZNA Rafał 1118TRZCIŃSKO-ZDRÓJM2 30-3919M 3900:42:1101:05:33.8001:47:45.35+00:20:518:446,9
45KAPŁANIAK Adrian 986BBL PoliceSZCZECINM1 16-2910M 4012 BZ SzczecinBBL Police / STG Szczecin00:19:2201:05:53.2501:25:15.55+00:21:118:476,8
46KUCHARCZYK Robert 764RanGryfGRYFICEM4 50-592M 41RunGryf00:55:4201:05:56.8002:01:39.10+00:21:148:476,8
47OLEJARZ Damian 636POL-BUD PolicePOLICEM2 30-3920M 4200:02:0001:07:09.8501:09:10.70+00:22:278:576,7
48JASTAK Paweł 665SZCZECINM3 40-4911M 4300:32:4701:08:08.1001:40:55.40+00:23:269:056,6
49WOJDYŁA Michał 909Royal Runners TeamGRYFONOM2 30-3921M 4402:21:2301:08:11.8503:29:34.95+00:23:299:056,6
50SIEDLER Martin 827KOLOBRZEGM2 30-3922M 4501:35:2501:08:29.2502:43:55.05+00:23:479:086,6
51RYŻ Arkadiusz 973DLL PARTNERSPOLICEM2 30-3923M 46DLL Partners01:35:0101:08:32.4002:43:33.45+00:23:509:086,6
52MORGIEWICZ Piotr 962RunGryf GryficeGRYFICEM4 50-593M 4700:48:0401:08:44.8001:56:49.45+00:24:029:106,5
53MAJDAN-ADAMSKA Agnieszka 1246SZCZECINK3 40-492K 602:24:0401:08:45.0003:32:49.35+00:24:029:106,5
54TOMICZAK Krzysztof 660WARSZAWAM3 40-4912M 4800:40:5401:08:54.0501:49:48.70+00:24:129:116,5
55KRUK Bartosz 934BEZRZECZEM2 30-3924M 4901:37:3801:09:20.7002:46:59.25+00:24:389:146,5
56DZIADEK Krzysztof 901BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM2 30-3925M 50Biegolas Koszalin00:39:0601:09:23.1001:48:29.50+00:24:419:156,5
57MICERSKI Tomasz 666Biegolas KoszalinKOSZALINM3 40-4913M 51Biegolas Koszalin00:38:5501:09:34.2001:48:30.10+00:24:529:166,5
58KUŁAKOWSKI Dawid 676Biegolas KoszalinKOSZALINM3 40-4914M 52Biegolas Koszalin00:38:5001:09:39.5001:48:29.95+00:24:579:176,5
59RYNKIEWICZ Jedrzej 98515 Giżycka Brygady ZmechanizowanaKETRZYNM2 30-3926M 5315Giżycka Brygada Zmechanizowana15 Giżycka Brygada Zmechanizowana00:01:1501:09:43.3501:10:58.50+00:25:019:176,5
60BIEŃKOWSKI Tomasz 861BiegolasŚWIESZYNOM2 30-3927M 54Biegolas Koszalin00:38:3501:09:53.7001:48:28.70+00:25:119:196,4
61CIELUCH Paulina 1252Grupa Azoty PolicePOLICEK2 30-394K 700:06:1901:09:55.4001:16:14.75+00:25:139:196,4
62KRZYWIEC Grzegorz 874BBL PolicePOLICEM2 30-3928M 5500:06:2301:09:56.1501:16:19.35+00:25:149:196,4
63WOŁK Marcin 712KSFMYŚLIBÓRZM2 30-3929M 56Klub Sportowy Fitness00:03:5201:10:08.4501:14:00.55+00:25:269:216,4
64GÓSKI Tomasz 886Team Spirit Nowa SólMODRZYCAM3 40-4915M 5700:37:1901:10:21.3501:47:41.15+00:25:399:226,4
65RODZOCH Antoni 1256SZCZECINM1 16-2911M 5800:54:0201:10:22.6002:04:25.50+00:25:409:236,4
66NIEWCZAS Jakub 935Dzika SigmaDOBRAM1 16-2912M 59Dzika Sigma00:09:2401:10:33.3501:19:57.90+00:25:519:246,4
67KARPIŃSKI Bartłomiej 530Ragnarok SzczecinSZCZECINM2 30-3930M 60Ragnarok Szczecin00:04:3201:10:46.1001:15:18.85+00:26:049:266,4
68DYDEK Arkadiusz 1160SKB DzikSZCZECINM1 16-2913M 61SKB Dzik00:06:3601:10:54.5001:17:31.35+00:26:129:276,3
69GARBACIAK Tomasz 1085POLICEM2 30-3931M 6202:50:5901:12:01.8504:03:01.60+00:27:199:366,2
70DROŹDZIŃSKI Konrad 945RAZ SzczecinSZCZECINM2 30-3932M 6303:19:2001:12:12.1504:31:32.30+00:27:309:376,2
71ARLUKIEWICZ Grzegorz 705POLICEM2 30-3933M 6401:15:0201:12:20.3502:27:22.85+00:27:389:386,2
72KARAKUŁA Krzysztof 1079SZCZECINM1 16-2914M 6500:06:3201:12:46.1501:19:18.75+00:28:049:426,2
73BILIŃSKI Zbigniew 91112BZSTARGARD SZCZECIŃSKIM4 50-594M 6600:05:5901:13:02.5501:19:02.30+00:28:209:446,2
74SZYSZKO Filip 1131DLL PartnersSZCZECINM1 16-2915M 67DLL Partners00:41:3401:13:09.0001:54:43.75+00:28:269:456,2
75FUDRO Edward 721POLICEM5 60+1M 6800:56:4301:13:19.4502:10:03.30+00:28:379:466,1
76PLURA Marcin 449Asgard TeamSIERAKÓWM1 16-2916M 69KP PSP MiędzychódAsgard Team00:03:0601:13:55.5001:17:01.50+00:29:139:516,1
77GRZESIK Eugeniusz 1163KMPSP KoszalinKOSZALINM4 50-595M 70KMPSP KoszalinKMPSP Koszalin00:02:1200:15:0001:14:39.0001:16:51.00+00:29:567:577,5
78NAREJKO Paweł 821WARZYMICEM1 16-2917M 7100:41:2601:14:48.2001:56:14.95+00:30:069:586,0
79RADZIEJEWSKI Paweł 561GRYFICEM1 16-2918M 7200:35:1801:14:49.4001:50:07.85+00:30:079:586,0
80BOBROWSKI Daniel 1144KOWALE OLECKIEM1 16-2919M 7302:43:2501:14:59.0003:58:24.35+00:30:169:596,0
81GONTEK Łukasz 875ŁOSOŚ TEAMSŁUPSKM2 30-3934M 74ŁOSOŚ TEAM00:46:2101:15:07.3502:01:28.70+00:30:2510:006,0
82KOŁOMAŃSKI Hubert 1006SZCZECINM2 30-3935M 7501:24:3201:15:35.0502:40:07.80+00:30:5310:046,0
83ARAMOWICZ Sławomir 749OŻW SZCZECINSZCZECINM2 30-3936M 76OŻW SzczecinOŻW Szczecin01:38:1301:15:35.1002:53:48.35+00:30:5310:046,0
84PASTERNAK Rafał 923Odra GryfinoGRYFINOM2 30-3937M 77Odra Gryfino00:19:1501:15:35.7001:34:50.75+00:30:5310:046,0
85PAŃCZYK Tomasz 979SZCZECINM2 30-3938M 7800:17:3101:15:37.0501:33:09.00+00:30:5510:055,9
86WASIELEWSKI Jakub 978POLICEM2 30-3939M 7901:37:2601:15:55.4002:53:21.40+00:31:1310:075,9
87CZAPLA Tomasz 977POLICEM3 40-4916M 8001:37:2101:15:59.6002:53:21.20+00:31:1710:085,9
88POGORZELSKA Aleksandra 602Decathlon PiłaCHODZIEŻK1 16-292K 8Wataha Wałcz00:16:4301:16:00.4501:32:43.55+00:31:1810:085,9
89GĄGOL Marek 996ZamenaPOLICEM2 30-3940M 8100:43:1001:16:02.5501:59:12.55+00:31:2010:085,9
90STERNA Maciej 691ZamenaPOLICEM2 30-3941M 8200:43:0401:16:08.4501:59:12.65+00:31:2610:095,9
91SKRZYPKOWSKI Łukasz 435LuksMasażSZCZECINM3 40-4917M 8300:03:4101:16:09.1001:19:50.90+00:31:2710:095,9
92BERNACKA-SZYDLIK Karolina 573SZCZECINK2 30-395K 901:29:0301:16:20.5002:45:24.45+00:31:3810:105,9
93SZOTA Robert 520SMT SzczecinSZCZECINM2 30-3942M 8400:40:4501:16:37.7001:57:23.10+00:31:5510:135,9
94DUBIEL Monika 405DOBRAK2 30-396K 1000:24:0701:17:11.9001:41:19.05+00:32:2910:175,8
95KOWALSKI Piotr 444SZCZECINM2 30-3943M 8500:06:2901:17:12.5001:23:42.25+00:32:3010:175,8
96MATUSIAK Rafał 639Wściekłe PsySZCZECINM1 16-2920M 86Wściekłe Psy01:06:3701:17:22.4002:24:00.15+00:32:4010:195,8
97ROJEWSKI Mateusz 855SZCZECINM2 30-3944M 8712 BZ Szczecin00:17:2801:17:54.5001:35:22.55+00:33:1210:235,8
98GIETKO Piotr 1080SZCZECINM3 40-4918M 8802:25:1001:17:58.4003:43:08.60+00:33:1610:235,8
99SĘK Dariusz 532SZCZECINM3 40-4919M 8902:25:0601:18:01.7003:43:08.40+00:33:1910:245,8
100KNIAŹ Tomasz 407DOBRAM3 40-4920M 9000:23:4801:18:08.6001:41:57.35+00:33:2610:255,8
101NIEWCZAS Tomasz 937Dzika SigmaDOBRAM3 40-4921M 91Dzika Sigma00:09:3001:18:08.7001:27:39.25+00:33:2610:255,8
102WIERBIL Dominik 546ŚWIDWINM2 30-3945M 9200:07:5601:18:27.7501:26:24.15+00:33:4510:275,7
103KOMAKOWSKA Sylwia 413Pan Wąski i Jego MafiaSZCZECINK3 40-493K 11Pan Wąski i Jego Mafia00:48:1901:18:50.2502:07:09.50+00:34:0810:305,7
104GRYGORCEWICZ Emilia 541Pole Dance JungleDOLICEK1 16-293K 12Pole Dance Jungle01:39:2101:18:51.0502:58:12.50+00:34:0910:305,7
105ODRZYWOLSKI Michał 714OŻW SzczecinSZCZECINM2 30-3946M 93OŻW SzczecinOŻW Szczecin01:38:1001:18:54.0002:57:04.45+00:34:1110:315,7
106JĘDRZEJEK Dariusz 791SANOKM2 30-3947M 9400:07:5001:18:56.0001:26:46.65+00:34:1310:315,7
107BRZOZOWSKA Mirela 567POLICEK1 16-294K 1300:07:3801:18:56.2001:26:34.35+00:34:1410:315,7
108RAKOCZY Bartosz 995DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM2 30-3948M 95DZIKIE DZIKI GORZÓW00:33:1601:18:58.8001:52:15.10+00:34:1610:315,7
109STASZKIEWICZ Mateusz 609STRZELCE KRAJEŃSKIEM1 16-2921M 9600:34:5101:19:17.8501:54:09.45+00:34:3510:345,7
110KNIOŁA Łukasz 603PIŁA TEAMPIŁAM3 40-4922M 9700:14:3101:19:21.1501:33:52.65+00:34:3910:345,7
111KNIOŁA Agnieszka 606PIŁA TEAMPIŁAK2 30-397K 1400:14:2801:19:23.9501:33:52.80+00:34:4110:355,7
112TROJANOWSKA-BARAN Aleksandra 715SZCZECINK1 16-295K 15OŻW SzczecinOŻW Szczecin01:37:5401:19:38.3502:57:33.15+00:34:5610:375,6
113RYBA Paweł 460SZCZECINM3 40-4923M 9800:08:5701:19:44.3001:28:41.80+00:35:0210:375,6
114TKACZUK Bartosz 741GNIEWKOWOM1 16-2922M 9900:08:0201:19:46.7001:27:48.90+00:35:0410:385,6
115ZASADA Jarosław 409STARGARDM3 40-4924M 10000:40:2701:19:52.0002:00:19.55+00:35:0910:385,6
116ŻURAWSKI Marcin 549KSFMYŚLIBÓRZM2 30-3949M 10100:25:1501:20:19.0001:45:34.15+00:35:3610:425,6
117KRZESIŃSKA Katarzyna 814BOHAR palety runnersZIELONA GÓRAK2 30-398K 1600:05:0601:20:21.2501:25:27.80+00:35:3910:425,6
118WANTUCH Marzena 917Dziki weekendSZCZECINK2 30-399K 1700:03:1201:20:26.0001:23:38.95+00:35:4310:435,6
119SOBAŃSKA Karolina 916SKB DZIKSZCZECINK2 30-3910K 1812 BZ Szczecin00:03:0901:20:29.8501:23:39.45+00:35:4710:445,6
120HINDZIUK Artsiom 936Dzika SigmaDOBRAM2 30-3950M 102Dzika Sigma00:09:1801:20:31.6501:29:50.05+00:35:4910:445,6
121WEBER Patryk 566POLICEM2 30-3951M 10300:07:3401:20:44.5001:28:18.75+00:36:0210:455,6
122DZIURŁAJ Rafał 578STRZELCE KRAJEŃSKIEM2 30-3952M 10400:35:1001:20:46.8001:55:57.00+00:36:0410:465,6
123WILK Anna 1121K1 16-296K 1901:55:5401:20:47.8003:16:42.75+00:36:0510:465,6
124NEJMAN Marcin 933Hawajskie rekinySULEJÓWM1 16-2923M 10500:47:5801:20:54.5502:08:52.75+00:36:1210:475,6
125DORAWA-ZIOMEK Anna 622Dzikie ŻółwieKOSZALINK2 30-3911K 2000:45:1901:21:14.1502:06:33.95+00:36:3210:495,5
126PEDZIWIATR Marek 717GREENFORDM3 40-4925M 10600:02:3801:21:16.5001:23:54.65+00:36:3410:505,5
127ROMANOWICZ Monika 623Dzikie ŻółwieKOSZALINK2 30-3912K 21Dzikie Żółwie00:45:1501:21:18.7002:06:34.15+00:36:3610:505,5
128ZIELINSKI Arkadiusz 899CHOCIWELM2 30-3953M 10702:45:0601:21:39.3504:06:45.80+00:36:5710:535,5
128ZIELIŃSKI Bartosz 900CHOCIWELM2 30-3953M 10702:45:0601:21:39.3504:06:46.10+00:36:5710:535,5
130MEUSIAK Rafał 720SZCZECINM2 30-3955M 10901:04:0201:21:41.7002:25:43.75+00:36:5910:535,5
131GĄSIOROWSKI Mariusz 898Moczymordy ChociwelCHOCIWELM3 40-4926M 11002:45:0301:21:41.9004:06:45.30+00:36:5910:535,5
132LISOWSKI Krzysztof 895TKKF ChociwelSTARGARDM2 30-3956M 11102:44:5801:21:47.3004:06:45.55+00:37:0510:545,5
133ŚWIĄTEK Bronisław 624Tup tup razemKALISZM5 60+2M 11200:34:4801:21:47.4501:56:35.80+00:37:0510:545,5
134TOMCZAK Joanna 897Dirty SparrowsBOGDANOWOK2 30-3913K 2200:05:2401:21:52.2001:27:16.65+00:37:1010:545,5
135KUŚ Maciej 1240StralcoSTRZELCE KRAJEŃSKIEM2 30-3957M 11300:35:0501:21:57.6501:57:03.50+00:37:1510:555,5
136KRZESIŃSKI Damian 815ZIELONA GÓRAM2 30-3958M 11400:05:0901:22:00.1001:27:10.00+00:37:1810:565,5
137KOMAKOWSKI Sylwester 412Pan Wąski i Jego MafiaSZCZECINM3 40-4927M 115Pan Wąski i Jego Mafia00:48:2501:22:01.4502:10:27.40+00:37:1910:565,5
138ŚLUSARCZYK Piotr 568PRZELEWICEM2 30-3959M 11600:45:5301:22:19.5502:08:13.05+00:37:3710:585,5
139PŁOSA Arkadiusz 780SZCZECINM3 40-4928M 11701:08:2601:22:32.0502:30:58.95+00:37:5011:005,5
140BIAŁKO Artur 565Klub Sportowy FitnessMYŚLIBÓRZM2 30-3960M 118Klub Sportowy Fitness00:27:2701:22:32.6501:49:59.85+00:37:5011:005,5
141PAWŁOWSKI Karol 938Dzika SigmaDOBRAM3 40-4929M 119Dzika Sigma00:09:3501:22:34.2501:32:09.95+00:37:5211:005,5
142KAMIONKA Andrzej 724Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM2 30-3961M 120Wieczorne bieganie w Szczecinie ♥️00:01:1701:22:39.4501:23:57.15+00:37:5711:015,4
143WÓJCIK Krzysztof 650Dąbrowski TeamBANIEM2 30-3962M 12100:23:0101:22:45.1501:45:46.85+00:38:0311:025,4
144SYLDATK Patryk 1002GDYNIAM1 16-2924M 12200:35:2201:22:49.0001:58:11.35+00:38:0611:025,4
145PĘTECKI Damian 1235Hell's Heaven SzczecinSZCZECINM2 30-3963M 12300:14:5401:22:52.6001:37:47.00+00:38:1011:035,4
146SALAUYOU Raman 939Dzika SigmaDOBRAM1 16-2925M 124Dzika Sigma00:09:1201:22:59.0001:32:11.15+00:38:1611:035,4
147RUTKOWSKI Konrad 529Ragnarok SzczecinSZCZECINM2 30-3964M 125Ragnarok Szczecin00:04:3501:22:59.6001:27:34.80+00:38:1711:035,4
148PALKA Jakub 1171SZCZECINM2 30-3965M 12600:36:4201:23:09.1501:59:51.70+00:38:2711:055,4
149WITORZĘĆ Dariusz 710ŁĘGIM3 40-4930M 12700:08:4801:23:10.1501:31:58.55+00:38:2811:055,4
150ŁAWNICZAK Sebastian 845POLICEM3 40-4931M 12800:42:3501:23:11.1502:05:46.55+00:38:2911:055,4
151BRZEZIŃSKI Radosław 1170SZCZECIBM2 30-3966M 12900:36:3801:23:12.9501:59:51.75+00:38:3011:055,4
152MURAWSKA Wioletta 1061SKB DzikPOLICEK4 50-591K 2300:39:3201:23:36.5502:03:09.45+00:38:5411:085,4
153PODOLAK Julia 908GRYFINOK1 16-297K 2401:34:2701:23:43.9002:58:10.95+00:39:0111:095,4
154PODOLAK Mirosław 907GRYFINOM3 40-4932M 13001:34:2401:23:47.5002:58:11.75+00:39:0511:105,4
155SZAJEK Artur 414Hulk Team PolicePOLICEM3 40-4933M 13101:18:3601:23:58.3002:42:34.70+00:39:1611:115,4
156DYWELSKI Marcin 418Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDM3 40-4934M 132Bridgestone Stargard Runners00:05:2001:24:02.8501:29:23.20+00:39:2011:125,4
157PŁUCIENNIK Andrzej 847STARGARDM1 16-2926M 13303:12:2601:24:17.4504:36:44.35+00:39:3511:145,3
158PIOTROWSKA Małgorzata 848GORZÓW WIELKOPOLSKIK1 16-298K 2503:12:2401:24:18.9504:36:43.55+00:39:3611:145,3
159STRZEMIŃSKI Bartlomiej 846SZCZECINM1 16-2927M 13403:12:2201:24:20.8004:36:43.15+00:39:3811:145,3
160HALECZKO Mateusz 475Dzikie Dziki GorzówSZCZECINM2 30-3967M 135DZIKIE DZIKI GORZÓW00:15:1401:24:20.8501:39:35.20+00:39:3811:145,3
161PETRUSIEWICZ Paweł 797GOLENIÓWM1 16-2928M 13600:10:4001:24:24.6501:35:05.00+00:39:4211:155,3
162PAWLUŚ Tomasz 589Ssps Chemik PoliceTANOWOM3 40-4935M 13700:22:3601:24:39.4001:47:15.85+00:39:5711:175,3
163ŻURAWSKA Ania 548MYŚLIBÓRZK2 30-3914K 2600:25:1001:24:45.0501:49:55.85+00:40:0311:185,3
164KOMSTA Beata 669Pan Wąski i Jego MafiaPOLICEK3 40-494K 27Pan Wąski i Jego Mafia00:48:3801:25:11.7002:13:49.95+00:40:2911:215,3
165JANECZEK Rafał 466SZCZECINM2 30-3968M 13802:10:1001:25:12.4503:35:22.45+00:40:3011:215,3
166BARTOSIEWICZ Adam 1119GRYFINOM3 40-4936M 13900:18:2701:25:15.1001:43:42.55+00:40:3311:225,3
167WOLANSKA Anna 538KSFMYSLIBORZK2 30-3915K 28Klub Sportowy Fitness00:24:2701:25:29.5001:49:57.10+00:40:4711:245,3
168BURDZIK Wojciech 975KRAKÓWM1 16-2929M 14001:59:5501:25:43.6003:25:39.05+00:41:0111:255,2
169SZKUTNIK Arkadiusz 974MONSTARGARDM4 50-596M 1412 Brygada Zmechanizowana Legionów00:00:5901:25:58.5001:26:58.30+00:41:1611:275,2
170KRUPIEŃCZYK Michał 667SZCZECINM2 30-3969M 14201:44:2501:26:01.4503:10:26.90+00:41:1911:285,2
171KRUPIEŃCZYK Joanna 587SZCZECINK2 30-3916K 2901:44:2201:26:02.2503:10:24.45+00:41:2011:285,2
172SZULC Marcin 817SZCZECINM2 30-3970M 143OCR TEAM ZIELONA GÓRA00:09:0701:26:04.2501:35:12.20+00:41:2211:285,2
173SYCHEL Magdalena 719POLICEK3 40-495K 3000:09:0301:26:10.0501:35:13.60+00:41:2811:295,2
174KOWAL Tomasz 818SZCZECINM3 40-4937M 14401:43:2601:26:13.4503:09:39.65+00:41:3111:295,2
175ZALEWSKI Jacek 1242SZCZECINM4 50-597M 14500:10:1401:26:19.9001:36:34.55+00:41:3711:305,2
176CIEŚLA Agnieszka 467SZCZECINK2 30-3917K 3101:19:5901:26:34.6502:46:34.00+00:41:5211:325,2
177KOMSTA Rafał 668Pan Wąski i Jego MafiaPOLICEM2 30-3971M 146Pan Wąski i Jego Mafia00:48:5401:26:38.8002:15:33.30+00:41:5611:335,2
178SAMPŁAWSKA Joanna 563ZAŁOMK2 30-3918K 3202:06:0801:26:45.8003:32:54.00+00:42:0311:345,2
179ŚWIETLIK Alicja 1172SZCZECINK4 50-592K 3301:04:0501:26:51.5502:30:57.35+00:42:0911:345,2
180MILEWSKI Piotr 1244SZCZECINM4 50-598M 14700:33:5401:26:57.4502:00:51.75+00:42:1511:355,2
181 1259  100:19:0301:26:59.9001:46:03.05+00:42:1711:365,2
182NIEDBAŁA Łukasz 1245EmelathleticSZCZECINM2 30-3972M 14800:33:5101:27:00.8002:00:52.05+00:42:1811:365,2
183FILIPOWICZ Klaudia 569POLICEK1 16-299K 3400:18:5601:27:04.2001:46:00.35+00:42:2211:365,2
184FILIPOWICZ Patrycja 570POLICEK3 40-496K 3500:18:5001:27:09.8501:46:00.30+00:42:2711:375,2
185NIKLAS Małgorzata 711KSFMYŚLIBÓRZK2 30-3919K 36Klub Sportowy Fitness00:25:0601:27:31.1001:52:37.55+00:42:4911:405,1
186MĄDRAWSKI Tomasz 680SZCZECINM3 40-4938M 14900:13:4801:27:35.0001:41:23.80+00:42:5211:405,1
187CIĘŻKI Mariusz 580Ragnarok SzczecinSZCZECINM3 40-4939M 150Ragnarok Szczecin00:10:0801:27:52.5501:38:01.30+00:43:1011:435,1
188PORAZIŃSKI Przemysław 806CHOJNAM1 16-2930M 15100:07:5401:28:01.9501:35:56.05+00:43:1911:445,1
189HAWRYLAK Marcin 766Ragnarok SzczecinSZCZECINM4 50-599M 152Ragnarok Szczecin00:32:2301:28:09.9502:00:33.50+00:43:2711:455,1
190PADUCH Piotr 905SCZECINM2 30-3973M 15300:08:5201:28:25.1001:37:17.45+00:43:4311:475,1
191SITEK Alfred 789SZCZECINM3 40-4940M 154Rodzinka&spółka01:31:2501:28:30.9002:59:56.10+00:43:4811:485,1
192PASZKO Daniel 872Wieczorne bieganie Szczecin / Kompas Team PolicePOLICEM3 40-4941M 15500:09:4001:29:26.8001:39:07.15+00:44:4411:555,0
193GANCKE Grzegorz 1005POLICEM3 40-4942M 15601:23:3801:29:41.1002:53:19.75+00:44:5911:575,0
194NOWAK Marta 1064DOBRAK2 30-3920K 3700:31:5701:29:51.5002:01:48.80+00:45:0911:585,0
195BĄCIK Aneta 545DOBRAK3 40-497K 3801:21:2501:30:05.6502:51:30.95+00:45:2312:005,0
196BĄCIK Artur 547DOBRAM3 40-4943M 15701:21:2101:30:12.1502:51:33.55+00:45:3012:015,0
197MRÓZ Tomek 698ŁÓDŹM3 40-4944M 15800:57:5001:30:21.8002:28:11.85+00:45:3912:025,0
198SZUFRANOWICZ Mirosław 1237Elitarny Klub Biegacza Powolni z NadwagąSZCZECINM3 40-4945M 15901:08:5601:30:54.8002:39:51.45+00:46:1212:074,9
199ADAMSKA Barbara 957Vo2 Max TeamSZCZECINK1 16-2910K 39Vo2 Max Team01:08:5401:30:58.0502:39:52.10+00:46:1612:074,9
200POSZUMSKA Gabriela 903SZCZECINK1 16-2911K 4001:26:3001:31:26.5502:57:57.50+00:46:4412:114,9
201PIEKARSKI Kamil 610SKARBIMIERZYCEM2 30-3974M 16002:28:1601:31:33.2003:59:50.15+00:46:5112:124,9
202KRZEMIEŃ Patrycja 627POLICEK2 30-3921K 4101:14:5401:31:33.5502:46:28.05+00:46:5112:124,9
203LEWANDOWSKA Anna 747Hell's Heaven SzczecinGRZEPNICAK3 40-498K 42Hell's Heaven Szczecin00:21:1201:31:42.4501:52:54.85+00:47:0012:134,9
204BEDNAREK Natalia 963Decathlon PiłaCZARNKÓWK1 16-2912K 4300:16:4701:31:45.5001:48:33.15+00:47:0312:144,9
205ŻYLUK-GADOWSKA Paulina 754Nie prowokuj Lochy MierzynMIERZYNK2 30-3922K 44Nie prowokuj Lochy Mierzyn02:52:3601:31:55.6504:24:32.50+00:47:1312:154,9
206GADOWSKI Wojciech 753Nie prowokuj Lochy MierzynMIERZYNM2 30-3975M 161Nie prowokuj Lochy Mierzyn02:52:2901:32:02.7504:24:32.65+00:47:2012:164,9
207DUDKA Robert 902SZCZECINM2 30-3976M 16201:26:2801:32:04.4502:58:32.50+00:47:2212:164,9
208WÓJCICKA Anna 440Hell's Heaven SzczecinMIERZYNK2 30-3923K 45Hell's Heaven Szczecin00:20:4701:32:07.6501:52:54.90+00:47:2512:164,9
209BRZESKA Ewa 998Hell's Heaven SzczecinSTRZELCE KRAJEŃSKIEK1 16-2913K 4600:20:4201:32:12.4001:52:54.95+00:47:3012:174,9
210ŁEMPKOWSKA Beata 980DLL PartnersPOLICEK3 40-499K 47DLL Partners01:30:2501:32:13.4503:02:38.80+00:47:3112:174,9
211ŁEMPKOWSKI Janusz 982DLL PartnersPOLICEM3 40-4946M 163DLL Partners01:30:2901:32:14.6003:02:43.75+00:47:3212:174,9
212BIELSKA Ola 703ŁÓDŹK2 30-3924K 4800:57:5601:32:22.8002:30:18.85+00:47:4012:184,9
213POŁOCZAŃSKI Piotr 811Szwagry biegająKOSZALINM2 30-3977M 16400:24:2401:32:41.7001:57:06.15+00:47:5912:214,9
214KAMIŃSKA Adrianna 403BBL PoliceK2 30-3925K 49BBL Police00:58:1601:32:42.4502:30:58.75+00:48:0012:214,9
215KUSTRA Paulina 843BBL PolicePOLICEK2 30-3926K 50BBL Police00:58:1301:32:45.4502:30:59.15+00:48:0312:224,9
216KRZEMIŃSKI Paweł 967EXT-WLFSZCZECINM1 16-2931M 165EXT-WLF00:58:0901:33:28.1002:31:37.75+00:48:4612:274,8
217MAŁECKA Anna 772SZCZECINK3 40-4910K 5100:53:1201:33:29.3502:26:41.80+00:48:4712:274,8
218PTAK Daniel 477Life4fitGOLCZEWOM2 30-3978M 166Life4fit02:12:2701:33:31.6003:45:59.30+00:48:4912:284,8
219SZMYT Marcin 810Szwagry biegająKOSZALINM2 30-3979M 16700:24:1101:33:31.8501:57:43.10+00:48:4912:284,8
220PTAK Patrycja 476Life4fitGOLCZEWOK2 30-3927K 52Life4fit02:12:2401:33:34.2503:45:58.85+00:48:5212:284,8
221ZAWADZKI Andrzej 968EXT-WLFSZCZECINM1 16-2932M 168EXT-WLF00:58:0101:33:36.3002:31:37.65+00:48:5412:284,8
222WOJTKOWIAK Rafał 999SZCZECINM3 40-4947M 16902:34:0601:33:41.2004:07:48.15+00:48:5912:294,8
223SZYMANSKI Rafal 557Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDM2 30-3980M 170Bridgestone Stargard Runners01:12:0701:33:48.4502:45:56.40+00:49:0612:304,8
224KORZENIAK Wojciech 800KISIELICEM1 16-2933M 17101:09:0201:33:50.5002:42:53.05+00:49:0812:304,8
225MIKICIUK Natalia 799SZCZECINK1 16-2914K 5301:08:5901:33:53.2002:42:52.70+00:49:1112:314,8
226DOMAGALSKI Sławomir 919Skb DzikSZCZECINM3 40-4948M 17200:36:0601:33:57.3502:10:04.30+00:49:1512:314,8
227KWILIŃSKI Emil 993SZCZECINM3 40-4949M 17300:36:0301:34:02.6002:10:06.25+00:49:2012:324,8
228BUBEŁA Tomasz 1073BANINOM3 40-4950M 17400:52:3601:34:04.4002:26:41.10+00:49:2212:324,8
229PRABUCKA Weronika 1129Ukl Ósemka PolicePOLICEK1 16-2915K 5400:10:0301:34:08.6501:44:11.75+00:49:2612:334,8
230POST Marcin 864KURÓWM2 30-3981M 17500:52:3301:34:09.5002:26:42.50+00:49:2712:334,8
231SZAKOLA Pawel 862MIERZYNM2 30-3982M 17600:52:2901:34:11.5502:26:41.05+00:49:2912:334,8
232TUZ Bartosz 882Team Spirit Nowa SólMODRZYCAM2 30-3983M 17700:37:1201:34:14.1002:11:26.65+00:49:3212:334,8
233POST Mariola 865KURÓWK3 40-4911K 5500:52:2601:34:16.1002:26:42.15+00:49:3412:344,8
234ZYGIEL- SZAKOŁA Aneta 863MIERZYNK2 30-3928K 5600:52:2201:34:19.5502:26:41.80+00:49:3712:344,8
235RADCZUK Karolina 1056Kompas TeamPOLICEK2 30-3929K 57Kompas Team01:16:2601:34:21.7502:50:48.05+00:49:3912:344,8
236RADCZUK Mariusz 1075Kompas TeamPOLICEM3 40-4951M 178Kompas Team01:16:2201:34:25.1502:50:48.05+00:49:4312:354,8
237ZDUNEK Piotr 1000SZCZECINM2 30-3984M 17903:09:5801:34:35.2504:44:33.75+00:49:5312:364,8
238RÓŻYCKA Karina 462POLICEK2 30-3930K 5801:16:1201:34:35.8502:50:48.30+00:49:5312:364,8
239TRUKAWKA Andrzej 750Dziki zakwasSZCZECINM2 30-3985M 18003:09:5501:34:36.5004:44:31.95+00:49:5412:364,8
240TUZ Gabriela 888Team Spirit Nowa SólMODRZYCAK2 30-3931K 5900:36:4801:34:37.3002:11:25.95+00:49:5512:364,8
241KOWALKOWSKA Beata 913WELTYNK2 30-3932K 6002:21:1901:34:52.1003:56:11.95+00:50:1012:384,7
242HANKE Patryk 12430M1 16-2934M 181Decathlon01:55:5901:34:52.3503:30:51.50+00:50:1012:384,7
243SAJNÓG Anna 515WEŁTYŃK2 30-3933K 6102:21:1601:34:56.8003:56:12.80+00:50:1412:394,7
244CZUBA Emilia 508SZCZECINK2 30-3934K 62DZIKIE ZOŁZY00:49:2501:34:58.8002:24:24.35+00:50:1612:394,7
245FIJAŁKOWSKI Karol 416SZCZECINM3 40-4952M 18201:13:4701:35:16.2002:49:03.25+00:50:3412:424,7
246FIJAŁKOWSKA Agnieszka 417SZCZECINK3 40-4912K 6301:13:4301:35:19.8502:49:03.45+00:50:3712:424,7
247SZCZEPAŃSKA Agata 540Klub Sportowy FitnessMYŚLIBÓRZK1 16-2916K 64Klub Sportowy Fitness00:26:3301:35:48.8002:02:22.65+00:51:0612:464,7
248JANUSZ-NADYBAŁ Agnieszka 539Klub sportowy fitnessMYŚLIBÓRZK3 40-4913K 6500:26:2901:35:53.0502:02:22.85+00:51:1112:474,7
249PŁOSAJ Kamila 442Hell's Heaven SzczecinSZCZECINK2 30-3935K 66Hell's Heaven Szczecin00:21:5901:35:54.5001:57:53.75+00:51:1212:474,7
250PŁOSAJ Przemysław 441Hell's Heaven SzczecinSZCZECINM2 30-3986M 183Hell's Heaven Szczecin00:21:5301:36:01.2501:57:54.80+00:51:1912:484,7
251ZEMANKIEWICZ Łukasz 825Kanał 6 amSZCZECINM2 30-3987M 18400:08:4201:36:03.8501:44:46.20+00:51:2112:484,7
252STECIUK Michał 1251SZCZECINM1 16-2935M 18500:17:2401:36:04.3501:53:28.35+00:51:2212:484,7
253JEZIOREK Agnieszka 774BANIEK3 40-4914K 6700:40:1001:36:05.8502:16:16.45+00:51:2312:484,7
254STOMA Kamil 1065SZCZECINM2 30-3988M 18601:53:5101:36:06.9503:29:58.20+00:51:2412:484,7
255MIĄZEK Paweł 1249SZCZECINM1 16-2936M 18700:17:2001:36:08.4501:53:29.10+00:51:2612:494,7
256SIMONIDES Magdalena 411Pan Wąski i Jego MafiaSZCZECINK3 40-4915K 68Pan Wąski i Jego Mafia00:48:3101:36:09.6502:24:41.00+00:51:2712:494,7
257ZIĘBA Tomasz 1066SZCZECINM2 30-3989M 18801:53:4801:36:10.0503:29:58.10+00:51:2812:494,7
258MLECZEK Roman 775BANIEM3 40-4953M 18900:40:1401:36:38.7502:16:52.95+00:51:5612:534,7
259WRZOCHOL Paweł 556Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM2 30-3990M 190Bridgestone Stargard Runners01:12:0201:36:50.0502:48:52.70+00:52:0812:544,6
260MILANOWICZ Maciej 883Bridgestone Stargard RunnersWOŁCZKOWOM2 30-3991M 191Bridgestone Stargard Runners01:11:5001:37:04.1502:48:54.40+00:52:2212:564,6
261ZABŁOCKI Paweł 1084Bridgestone RunnersCHOSZCZNOM2 30-3992M 192Bridgestone Stargard Runners01:11:5701:37:08.4502:49:06.20+00:52:2612:574,6
262ROSIŃSKA Kamila 948Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDK2 30-3936K 6901:11:3801:37:14.3002:48:52.65+00:52:3212:574,6
263GODEK Cezary 500SZCZECINM2 30-3993M 19300:23:4201:38:03.7502:01:46.70+00:53:2113:044,6
264WOSIAK Paweł 419FSD RUN DREZDENKOSZCZECINM2 30-3994M 19400:31:2901:38:28.5002:09:58.05+00:53:4613:074,6
265ORLON Barbara 699FSD RUN DrezdenkoSZCZECINK4 50-593K 7000:31:2201:38:32.4002:09:54.85+00:53:5013:084,6
266SAWICKI Bartosz 762DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM1 16-2937M 195DZIKIE DZIKI GORZÓW00:15:3001:39:00.7001:54:31.35+00:54:1813:124,5
267MURAWSKI Rafał 921ŁOSOŚ TEAMSŁUPSKM3 40-4954M 196ŁOSOŚ TEAM00:46:2701:39:01.9002:25:29.20+00:54:1913:124,5
268GŁOWACKI Grzegorz 461SZCZECINM2 30-3995M 19700:46:3401:39:02.1002:25:36.75+00:54:2013:124,5
269TOMICZAK Marta 661WARSZAWAK3 40-4916K 7100:41:0101:39:02.5002:20:03.50+00:54:2013:124,5
270HNAT Rafał 616Decathlon PiłaWAŁCZM3 40-4955M 198B4SportWataha Wałcz00:17:1001:39:03.3501:56:14.30+00:54:2113:124,5
271POŹNIAK Aleksandra 769Dzikie Dziki GorzówGORZÓW WLKP.K2 30-3937K 72DZIKIE DZIKI GORZÓW00:15:1801:39:13.1501:54:31.35+00:54:3113:134,5
272ZAKRZEWSKA Sylwia 700FSD RUN DREZDENKOSZCZECINK2 30-3938K 7300:30:3401:39:20.4502:09:55.40+00:54:3813:144,5
273JUSINSKA Anna 771SŁAWOBORZEK3 40-4917K 7421.BLT00:30:3201:39:30.3002:10:02.30+00:54:4813:164,5
274ULASS Patrycja 786MIERZYNK1 16-2917K 75Rodzinka&spółka01:32:2101:39:31.9003:11:53.85+00:54:4913:164,5
275DANILUK Małgorzata 809SZCZECINK1 16-2918K 76Rodzinka&spółka01:32:1801:39:35.3003:11:53.60+00:54:5313:164,5
276CZYŻEWSKI Mateusz 857wkurw_teamSZCZECINM2 30-3996M 19900:47:0201:39:35.7502:26:38.50+00:54:5313:164,5
277CZYŻEWSKA Mirosława 856wkurw_teamSZCZECINK2 30-3939K 7700:46:5501:39:41.9002:26:37.15+00:54:5913:174,5
278WOŁYŃSKI Dominik 1054POLICEM2 30-3997M 20001:31:1201:39:46.9003:10:59.70+00:55:0413:184,5
279KOZŁOWSKA - PARUZEL Magdalena 470POLICEK2 30-3940K 7800:46:4801:39:47.2502:26:35.25+00:55:0513:184,5
280PASIEKA Agnieszka 76821. Baza Lotnictwa TaktycznegoŚWIDWINK2 30-3941K 7921.BLT00:30:0701:39:54.0002:10:01.55+00:55:1113:194,5
281BACHORSKA Dorota 767FitOski TeamSWIDWINK3 40-4918K 8000:30:0401:39:57.4502:10:02.10+00:55:1513:194,5
282LESZKIEWICZ Roman 471CTFSZCZECINM2 30-3998M 20100:46:4101:39:58.9002:26:40.45+00:55:1613:194,5
283ŚWIERCZ Dariusz 605KPPSP WałczWAŁCZM4 50-5910M 20200:16:0901:40:02.4501:56:11.60+00:55:2013:204,5
284TUMANOWICZ Tomasz 834GRYFICEM3 40-4956M 20300:10:2301:40:04.1001:50:28.00+00:55:2213:204,5
285PCIONEK Jacek 833SIEDLCEM2 30-3999M 20400:10:2001:40:08.1501:50:28.20+00:55:2613:214,5
286DYDEK Dorota 1162SKB DzikSZCZECINK4 50-594K 81SKB Dzik01:19:5301:40:21.5003:00:15.35+00:55:3913:224,5
287RAKOWSKI Piotr 860POLICEM4 50-5911M 20501:13:5001:40:26.1502:54:16.55+00:55:4413:234,5
288MAŁECKI Sebastian 773SZCZECINM2 30-39100M 20600:53:0801:40:37.6502:33:45.70+00:55:5513:244,5
289ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 792JANIKOWOM4 50-5912M 20700:08:3501:40:38.5001:49:14.15+00:55:5613:254,5
290SKRZYPIEC Andrzej 701Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM5 60+3M 20800:08:3001:40:44.0501:49:14.30+00:56:0213:254,5
291ROSZAK Zbigniew 647Wataha łączy nas bieganieGNIEWKOWOM2 30-39101M 20900:08:2501:40:48.6501:49:13.85+00:56:0613:264,5
292GRZYB Albert 645OPATÓWM1 16-2938M 21000:08:2001:40:53.4001:49:14.35+00:56:1113:274,5
293KRUSZYNA Robert 761DZIEMIONNAM3 40-4957M 21100:08:1501:40:58.1001:49:14.05+00:56:1613:274,5
294KRUSZYNA Renata 760DZIEMIONNAK2 30-3942K 8200:08:1101:41:03.0001:49:14.15+00:56:2013:284,5
295LEWANDOWSKA Malgorzata 727TG'SOKÓŁ GNIEWKOWOLIPIEK4 50-595K 8300:08:0601:41:07.4501:49:14.00+00:56:2513:294,4
296BOCHENEK Jadwiga 854Afro-Fit Wataha CrossFitPOZNAŃK2 30-3943K 8400:41:2001:41:33.7002:22:54.65+00:56:5113:324,4
297BOCHENEK Michał 853Afro-Fit Wataha CrossFitPOZNAŃM2 30-39102M 21200:41:1501:41:39.2002:22:54.35+00:56:5713:334,4
298PIEPRZOWSKI Aleks 495POLICEM1 16-2939M 21301:09:4301:41:51.1002:51:35.00+00:57:0913:344,4
299PIEPRZOWSKI Denis 494POLICEM1 16-2940M 21401:09:3901:41:57.1002:51:36.50+00:57:1513:354,4
300SIDORCZUK Tomasz 929Klub Biegających LeśnikówTRZEBIEŻM3 40-4958M 215Klub Biegających Leśników01:23:2801:42:03.3003:05:31.90+00:57:2113:364,4
301KRYCIA Patryk 552Ragnarok SzczecinSZCZECINM1 16-2941M 21600:18:2001:42:33.7002:00:54.45+00:57:5113:404,4
302BIENIAS Emilia 947Ragnarok SzczecinSZCZECINK1 16-2919K 85Ragnarok Szczecin00:18:1401:42:40.0002:00:54.95+00:57:5713:414,4
303ŁYSEK Grzegorz 528SZCZECINM2 30-39103M 21700:05:4201:42:47.5001:48:29.80+00:58:0513:424,4
304BUDZIŃSKA Dominika 551Ragnarok SzczecinSZCZECINK1 16-2920K 8600:18:0401:42:50.0002:00:54.45+00:58:0713:424,4
305GRODZIŃSKI Arkadiusz 640Stargardzki Klub Morsów MiedwianieSTARGARDM3 40-4959M 21800:06:1301:42:50.6501:49:04.45+00:58:0813:424,4
306ORMAN Michał 527STARGARDM1 16-2942M 21900:05:3801:42:53.8001:48:32.75+00:58:1113:434,4
307SUCHODOLSKA Aleksandra 638Dzikie ŻółwieROSNOWOK2 30-3944K 8700:44:1601:43:28.1002:27:44.15+00:58:4613:474,3
308KŁYS Robert 829WDŚ KMPSZCZECINM3 40-4960M 22002:06:5301:43:29.3503:50:22.65+00:58:4713:474,3
309MUSKAŁA Beata 831WDŚ KMPGRYFINOK4 50-596K 8802:06:5001:43:31.7003:50:22.55+00:58:4913:484,3
310LIPKA Radosław 830WDŚ KMPSZCZECINM2 30-39104M 22102:06:4801:43:34.4503:50:22.65+00:58:5213:484,3
311ZAKOŚCIELNA Katarzyna 626Dzikie ŻółwieKOSZALINK2 30-3945K 8900:44:0701:43:36.6002:27:44.45+00:58:5413:484,3
312OLĘDZKI Michał 832WDŚ KMPSZCZECINM2 30-39105M 22202:06:4501:43:37.5503:50:22.65+00:58:5513:484,3
313LENCEWICZ Grzegorz 590Husaria Race Team SzczecinSZCZECINM2 30-39106M 22300:40:0301:43:47.6002:23:50.85+00:59:0513:504,3
314GRALEWICZ Robert 600MUROWANA GOŚLINAM3 40-4961M 22400:19:4201:43:48.6502:03:31.50+00:59:0613:504,3
315GRALEWICZ Albert 601MUROWANA GOŚLINAM1 16-2943M 22500:19:3501:43:55.5502:03:31.40+00:59:1313:514,3
316GRALEWICZ Magdalena 599MUROWANA GOŚLINAK3 40-4919K 9000:19:2801:44:03.2502:03:31.85+00:59:2113:524,3
317STANKIEWICZ Grzegorz 519BEZRZECZEM3 40-4962M 22600:39:4601:44:13.3002:24:00.15+00:59:3113:534,3
318NIEWADZIK Ula 932SZCZECINK3 40-4920K 9100:39:4201:44:19.7502:24:01.75+00:59:3713:544,3
319KLEJNANS Agnieszka 572STARGARDK2 30-3946K 9200:05:3401:44:30.7501:50:04.85+00:59:4813:564,3
320GRYGORCEWICZ Jan 925SKB DzikPOLICEM4 50-5913M 227SKB Dzik01:09:3501:44:38.3502:54:13.35+00:59:5613:574,3
321CUPRYJAK Sebastian 1115SZCZECINM2 30-39107M 22800:06:5101:44:49.7501:51:41.50+01:00:0713:584,3
322PIEPRZOWSKA Sylwia 877POLICEK3 40-4921K 9301:09:2201:44:51.8002:54:13.95+01:00:0913:584,3
323WOJCIECHOWSKA Maja 1116K1 16-2921K 9400:06:4701:44:53.4001:51:40.55+01:00:1113:594,3
324NOWAK Aneta 683NordicoweLove PolicePOLICEK3 40-4922K 95NordicoweLove Police01:09:1801:44:55.1002:54:13.55+01:00:1313:594,3
325ŻARCZYŃSKI Błażej 1102Biegam U KolesiPOLICEM2 30-39108M 22900:40:3801:44:55.2502:25:33.45+01:00:1313:594,3
326KULEWSKA Joanna 1097NordicoweLove PolicePOLICEK3 40-4923K 9601:09:1501:44:58.4002:54:13.40+01:00:1613:594,3
327SERKOWSKA Paulina 1101POLICEK1 16-2922K 9700:40:3201:45:00.4002:25:33.35+01:00:1814:004,3
328GORCZYCA Mateusz 485SZCZECINM2 30-39109M 23000:49:4901:45:01.2502:34:51.05+01:00:1914:004,3
329NAJMARK Małgorzata 695Nordicove Love PolicePOLICEK3 40-4924K 98NordicoweLove Police01:09:1201:45:01.8002:54:13.85+01:00:1914:004,3
330NOWAK Zbigniew 926KB DzikPOLICEM5 60+4M 23101:09:0701:45:05.9002:54:13.60+01:00:2314:004,3
331STACH Sara 959ZBĄSZYŃK1 16-2923K 9901:32:1401:45:10.9503:17:25.20+01:00:2814:014,3
332WALENT Marta 870SZCZECINK2 30-3947K 10000:49:3601:45:11.3502:34:48.00+01:00:2914:014,3
333NOWOTNIK Wojciech 960ZBĄSZYŃM2 30-39110M 23201:32:1001:45:11.9003:17:22.45+01:00:2914:014,3
334MACHOLA Bartłomiej 1114SZCZECINM2 30-39111M 23300:42:2501:45:23.7002:27:48.95+01:00:4114:034,3
335BEDNARZ Katarzyna 702KOŁOBRZEGK3 40-4925K 10100:10:3601:45:49.2001:56:25.80+01:01:0714:064,3
336ZARZECZAŃSKA-JANASIK Blanka 613PECNAK2 30-3948K 10200:10:2801:45:51.2001:56:19.30+01:01:0914:064,3
337SAWICKA - WERS Urszula 707SAR-BSR Kołobrzeg Maraton TeamKOŁOBRZEG DRZONOWOK2 30-3949K 10300:10:3201:45:53.0001:56:25.65+01:01:1014:074,2
338LIASHENKO Liliia 752TrigymSZCZECINK1 16-2924K 10400:50:2201:46:29.4502:36:52.05+01:01:4714:124,2
339FĄFEREK Piotr 879SZCZECINM2 30-39112M 23400:50:1701:46:35.3002:36:53.05+01:01:5314:124,2
340LEWANDOWSKI Jan 438GRZEPNICAM3 40-4963M 23500:19:0801:46:38.7002:05:47.30+01:01:5614:134,2
341KRAWCZYK Paweł 649Oponki teamSZCZECINM1 16-2944M 23600:50:1201:46:39.7502:36:52.00+01:01:5714:134,2
342RADZI Kamil 496NIEISTOTNAM2 30-39113M 23700:50:0301:46:48.7502:36:52.15+01:02:0614:144,2
343STASIUK Robert 867SZCZECINM2 30-39114M 23800:52:4101:47:00.9002:39:42.25+01:02:1814:164,2
344SAKOWSKA-CARŁO Magda 802Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK2 30-3950K 10501:53:1301:47:06.8003:40:19.95+01:02:2414:164,2
345CARŁO Marcin 801Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM3 40-4964M 23901:53:1001:47:12.4503:40:22.80+01:02:3014:174,2
346SZPINDA Magda 533Pole Dance JungleSTARGARDK2 30-3951K 106Pole Dance Jungle01:39:3101:47:28.8003:27:00.55+01:02:4614:194,2
347MIELCZAREK-ŚWIĄDER Karolina 534STARGARDK2 30-3952K 107Pole Dance Jungle01:39:2501:47:36.8003:27:02.10+01:02:5414:204,2
348BIEGANSKI Tomasz 876SZCZECINM2 30-39115M 24000:48:1001:47:41.7502:35:52.10+01:02:5914:214,2
349WALBURG Tomasz 1247SZCZECINM3 40-4965M 24100:33:5701:48:05.7502:22:03.60+01:03:2314:244,2
350PUFF Agata 987DLL Partners-0K2 30-3953K 10801:30:2101:48:25.3503:18:46.85+01:03:4314:274,2
351BANAŚ Anna 981DLL PartnersPOLICEK2 30-3954K 109DLL Partners01:30:1801:48:28.8503:18:46.95+01:03:4614:274,1
352PIOTROWSKI Rafał 1248SZCZECINM1 16-2945M 24200:34:1001:48:39.8502:22:50.20+01:03:5714:294,1
353LICHT Michał 1169Eathletic TeamSZCZECINM2 30-39116M 24300:34:0401:48:41.4002:22:46.35+01:03:5914:294,1
354HALLMANN Adam 492POLICEM1 16-2946M 24401:39:3801:48:43.1003:28:21.45+01:04:0114:294,1
355TRZMIELEWSKI Grzegorz 501STARGARDM2 30-39117M 24501:37:1401:48:44.2503:25:58.60+01:04:0214:294,1
356GAWROŃSKA Maja 1168Emelathletic TeamSZCZECINK1 16-2925K 11000:34:0101:48:44.7502:22:46.30+01:04:0214:304,1
357MAJCHER Małgorzata 597PIŁA TEAMPIŁAK3 40-4926K 11100:14:4901:49:13.5002:04:02.90+01:04:3114:334,1
358WIŚNIEWSKA Sandra 1003GDYNIAK1 16-2926K 11200:35:2601:49:22.7002:24:49.45+01:04:4014:354,1
359SYCH Zbigniew 839KB Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIM3 40-4966M 24600:17:4901:49:33.7502:07:23.05+01:04:5114:364,1
360SYCH Małgorzata 838KB Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIK3 40-4927K 11300:17:3601:49:46.8502:07:23.00+01:05:0414:384,1
361LEWANIAK Elżbieta 451SZCZECINK3 40-4928K 11402:14:0601:50:00.4004:04:06.95+01:05:1814:404,1
362CAŁKA Barbara 914PRZECŁAWK3 40-4929K 11502:14:0201:50:04.7004:04:07.35+01:05:2214:404,1
363SUSZA Małgorzata 643SZCZECINK3 40-4930K 11602:13:5801:50:09.5004:04:07.50+01:05:2714:414,1
364ULASS Agnieszka 788MIERZYNK3 40-4931K 117Rodzinka&spółka01:33:1001:50:43.7503:23:54.10+01:06:0114:454,1
365ZIELIŃSKA Beata 571SZCZECINK2 30-3955K 11801:21:1401:51:01.9003:12:16.85+01:06:1914:484,1
366GAJEWSKA Ewelina 1164POLICEK2 30-3956K 11901:21:2801:51:09.2003:12:37.65+01:06:2714:494,0
367ULASS Robert 787MIERZYNM3 40-4967M 247Rodzinka&spółka01:33:1301:51:35.4003:24:49.30+01:06:5314:524,0
368TRYBUŁA Artur 555SZCZECINM2 30-39118M 24800:53:2601:51:55.0002:45:21.65+01:07:1214:554,0
369NYKOŁAJCZUK Robert 558Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDM3 40-4968M 249Bridgestone Stargard Runners01:11:4501:51:55.9003:03:41.65+01:07:1314:554,0
370MILER Dominika 554SZCZECINK2 30-3957K 12000:53:2201:51:57.9502:45:20.20+01:07:1514:554,0
371ŁUKASZEWSKA Katarzyna 560Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDK2 30-3958K 121Bridgestone Stargard Runners01:11:4101:52:00.5003:03:42.30+01:07:1814:564,0
372KOZŁOWSKA-BANIAK Paulina 949Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDK3 40-4932K 12201:11:3501:52:06.5003:03:41.55+01:07:2414:564,0
373JAŚKIEWICZ Krzysztof 682mSportLUBINM3 40-4969M 25001:04:4801:52:44.9002:57:33.45+01:08:0215:024,0
373GUMIELA Adam 828MelvitRunSZCZECINM2 30-39119M 25001:04:4101:52:44.9002:57:26.15+01:08:0215:024,0
375MAKOWSKA Marzena 535Pole Dance JungleSTARGARDK2 30-3959K 123Pole Dance Jungle01:39:3501:52:46.5003:32:21.50+01:08:0415:024,0
376BUCHAJCZYK Marta 536Pole Dance JungleCHOSZCZNOK2 30-3960K 124Pole Dance Jungle01:39:2801:52:52.5003:32:21.45+01:08:1015:034,0
377DOBRYCKI Piotr 1133Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM3 40-4970M 25201:10:3601:53:04.4003:03:41.05+01:08:2215:044,0
378NANU Justyna 408Gryfus SzczecinSZCZECINK2 30-3961K 12500:11:0901:53:20.5002:04:29.55+01:08:3815:064,0
379BLAHAK David 958Vo2 Max TeamSZCZECINM1 16-2947M 253Vo2 Max Team01:04:5201:53:20.8002:58:13.05+01:08:3815:064,0
380JACHIRA Krzysztof 562Gryf TeamŚWINOUJŚCIEM2 30-39120M 25401:04:4501:53:25.9502:58:11.15+01:08:4315:074,0
381ZDRZENICKA Beata 423Klub sportowy fitnessMYŚLIBÓRZK3 40-4933K 12600:26:1101:53:36.4002:19:47.45+01:08:5415:084,0
382ARCZYŃSKI Jakub 808KOSZALINM2 30-39121M 25501:15:1701:53:43.9003:09:01.85+01:09:0115:094,0
383TRZECIAK Piotr 807SIANÓWM2 30-39122M 25601:15:1001:53:51.6503:09:02.25+01:09:0915:104,0
384GUZOWSKA Marta 537KSFMYŚLIBÓRZK2 30-3962K 12700:25:5201:53:55.2002:19:47.25+01:09:1315:114,0
385NOWACZYK Ewa 524SZCZECINK2 30-3963K 12800:42:0101:53:57.6002:35:59.35+01:09:1515:113,9
386MISIUK Marta 618POLICEK2 30-3964K 12901:10:2301:54:01.2003:04:25.00+01:09:1915:123,9
387PIERZAKOWSKA Agnieszka 614Szalone MamuśkiSTARGARDK2 30-3965K 13001:10:1901:54:05.5003:04:25.10+01:09:2315:123,9
388NOWACZYK Wojciech 523SZCZECINM2 30-39123M 25700:41:5201:54:06.7002:35:59.25+01:09:2415:123,9
389WIELGUS-ULATOWSKA Joanna 942HELL’S HEAVEN SZCZECINSZCZECINK2 30-3966K 13100:21:4901:54:17.7002:16:07.35+01:09:3515:143,9
390PRABUCKA Karolina 1127Ukl Ósemka PolicePOLICEK3 40-4934K 13200:09:5901:54:28.2002:04:28.15+01:09:4615:153,9
391PRABUCKI Jarosław 1128Ukl Ósemka PolicePOLICEM3 40-4971M 25800:09:5601:54:31.7502:04:28.35+01:09:4915:163,9
392KWAŚNA Katarzyna 425Klub Sportowy FitnessKLICKOK3 40-4935K 133Klub Sportowy Fitness00:25:4101:54:43.8002:20:25.10+01:10:0115:173,9
393KARPIŃSKI Łukasz 447POLICEM2 30-39124M 259Pędzące żółwie02:03:1201:54:45.0503:57:57.55+01:10:0315:183,9
394WIŚNIEWSKI Piotr 448POLICEM3 40-4972M 260Pędzące Żółwie02:03:0901:54:48.7003:57:58.60+01:10:0615:183,9
395WIŚNIEWSKA Aleksandra 446POLICEK3 40-4936K 134Pędzące Żółwie02:03:0701:54:51.3503:57:58.60+01:10:0915:183,9
396KARPIŃSKA Anita 445POLICEK2 30-3967K 135Pędzące żółwie02:03:0401:54:52.7503:57:57.20+01:10:1015:193,9
397DZIEDZINA Roksana 708Klub Sportowy FitnessNOWOGRÓDEK POMORSKIK2 30-3968K 136Klub Sportowy Fitness00:26:0701:54:57.4002:21:04.75+01:10:1515:193,9
398MATAJ Justyna 531SZCZECINK1 16-2927K 13700:35:3701:56:17.7502:31:54.80+01:11:3515:303,9
399WALCZAK Dominika 550SZCZECINK1 16-2928K 13800:35:3301:56:21.3002:31:54.80+01:11:3915:303,9
400CHARKOT Magda 514SZCZECINK1 16-2929K 13900:35:2901:56:24.9502:31:54.75+01:11:4215:313,9
401STEMPNIAK Zbigniew 675REBELS LEGION TEAMHELM3 40-4973M 26100:37:3701:56:46.7502:34:23.85+01:12:0415:343,9
402STEMPNIAK Katarzyna 674REBELS LEGION TEAMHELK2 30-3969K 14000:37:3201:56:51.0502:34:23.80+01:12:0915:343,9
403BORODZIUK Magdalena 776WOTSZCZECINK3 40-4937K 14100:59:3201:56:54.5502:56:26.60+01:12:1215:353,8
404SCHMIDT Thomas 756Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGM2 30-39125M 26200:29:1901:56:57.3502:26:17.15+01:12:1515:353,8
405MÜLLER Kathrin 757Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGK4 50-597K 14200:29:1501:56:59.1502:26:14.60+01:12:1715:353,8
406GEILICH Katja 733Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGK2 30-3970K 14300:29:0601:57:20.8002:26:27.75+01:12:3815:383,8
407LÜCKOFF Marc Steffen 748Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGM3 40-4974M 26300:29:1001:57:22.4502:26:33.40+01:12:4015:393,8
408KRÜGER Swen 736Braunschweig Hash House HarriersWENDEBURGM1 16-2948M 26400:28:3801:57:24.9002:26:03.35+01:12:4215:393,8
409STOCK Heiko 743Braunschweig Hash House HarriersWOLFSBURGM3 40-4975M 26500:28:5301:57:25.3002:26:19.25+01:12:4315:393,8
410PATZKE Ingo 738Braunschweig Has House HarriersBRAUNSCHWEIGM4 50-5914M 26600:28:5701:57:28.1002:26:25.75+01:12:4615:393,8
411LÜLLMANN Jörg 739Braunschweig Hash House HarriersCREMLINGENM4 50-5915M 26700:28:4101:57:28.5502:26:10.05+01:12:4615:393,8
412GERLICH Kai 732Braunschweig Hash House HarriersMEINEM1 16-2949M 268Braunschweig Hash House Harriers00:29:0101:57:28.7502:26:30.60+01:12:4615:393,8
413PITURA Mariusz 474BARNIMM2 30-39126M 26902:10:0601:57:29.6504:07:36.05+01:12:4715:403,8
414SCHULZE Stefan 745Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGM4 50-5916M 27000:28:3501:57:31.8002:26:07.25+01:12:4915:403,8
415PATZKE Petra 737Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGK4 50-598K 14400:28:4501:57:36.0002:26:21.20+01:12:5315:403,8
416BOCK Agnieszka 728Braunschweig Hash House HarriersMEINEK2 30-3971K 14500:28:2901:57:36.1002:26:05.55+01:12:5415:403,8
417BOCK Udo 729Braunschweig Hash House HarriersMEINEM3 40-4976M 27100:28:3201:57:36.6002:26:09.10+01:12:5415:403,8
418GERLICH Klaus 734Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGM4 50-5917M 27200:28:2201:57:42.0502:26:04.30+01:13:0015:413,8
419GERLICH Michael 759Braunschweig Hash House HarriersUELZENM4 50-5918M 273Braunschweig Hash House Harriers00:28:2601:57:46.5502:26:12.55+01:13:0415:423,8
420PAŃSKA Beata 486POLICEK4 50-599K 14601:26:3401:57:53.6003:24:27.85+01:13:1115:433,8
421KOSMAL-BRZYCHCY Agnieszka 946MIERZYNK3 40-4938K 14700:41:4401:58:10.8002:39:54.95+01:13:2815:453,8
422JAKUBOWSKA Angelika 564Mustangi KobylankaSTARGARDK1 16-2930K 14801:23:3101:58:55.1003:22:27.00+01:14:1315:513,8
423KUCHARCZYK Paulina 782GRYFICEK1 16-2931K 14900:58:1801:59:46.4502:58:05.15+01:15:0415:583,8
424SOWA Krzysztof 969SZCZECINM2 30-39127M 27400:45:4702:00:21.8502:46:09.00+01:15:3916:023,7
425SZYMAŃSKI Piotr 777SZCZECINM2 30-39128M 27501:22:4802:01:04.6003:23:52.95+01:16:2216:083,7
426GŁUSZYK Małgorzata 844POLICEK2 30-3972K 15001:18:1802:01:08.9003:19:27.70+01:16:2616:093,7
427SZYPLOWSKI Dorian 778SZCZECINM2 30-39129M 27601:22:4102:01:13.0003:23:54.30+01:16:3016:093,7
428PARYPA Hanna 849SZCZECINK2 30-3973K 15101:18:1502:01:13.5503:19:29.45+01:16:3116:093,7
429KOZŁOWSKI Piotr 611Niech ktoś wezwie karetkęSZCZECINM2 30-39130M 27701:22:5102:01:24.2503:24:16.15+01:16:4216:113,7
430KOGUT Karol 723SZCZECINM2 30-39131M 27801:22:4402:01:34.6503:24:18.85+01:16:5216:123,7
431KUCHARCZYK Elżbieta 763Run GryfGRYFICEK3 40-4939K 152RunGryf00:56:0502:02:23.2002:58:28.55+01:17:4116:193,7
432WIŚNIEWSKI Wojciech 1071SZCZECINM1 16-2950M 27901:58:3602:02:52.8504:01:29.05+01:18:1016:233,7
433GOWORSKI Jerzy 842Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM2 30-39132M 28001:04:3602:02:55.5003:07:32.25+01:18:1316:233,7
434KLIMEK Krzysztof 726SZCZECINM3 40-4977M 28102:01:4202:03:10.0504:04:52.95+01:18:2816:253,7
435KAROLCZAK Magdalena 584IHUHU TeamPOZNAŃK3 40-4940K 15300:47:3602:03:40.8502:51:17.40+01:18:5816:293,6
436WIŚNIEWSKA Marta 585IHUHU TeamPŁOCKK1 16-2932K 154IHUHU Team00:47:2802:03:47.9502:51:16.80+01:19:0516:303,6
437KIERUJ Jakub 837IHUHU TeamBIEDRUSKOM1 16-2951M 282IHUHU Team00:47:2202:03:54.6002:51:16.95+01:19:1216:313,6
438WOŹNIAK Rafał 582IHUHU TeamPOZNAŃM2 30-39133M 283IHUHU Team00:47:1502:04:01.6502:51:16.90+01:19:1916:323,6
439WIŚNIEWSKI Mariusz 581IHUHU TeamPOZNAŃM2 30-39134M 28400:47:0902:04:07.8002:51:16.90+01:19:2516:323,6
440KASZA Dawid 511Mustangi KobylankaSZCZECINM1 16-2952M 28501:23:3502:04:16.7503:27:52.15+01:19:3416:343,6
441STAŃCZYK Sławomir 906Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-39135M 28601:14:4602:04:48.9503:19:35.85+01:20:0616:383,6
442PARADZIŃSKI Dawid 770NOWOGARDM1 16-2953M 28701:14:4002:04:54.7503:19:35.35+01:20:1216:393,6
443WROŃSKI Julian 990Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-39136M 28801:14:3202:05:04.0503:19:36.70+01:20:2216:403,6
444JADRYCH Zbigniew 915STARGARDM3 40-4978M 28901:14:2402:05:12.4003:19:36.55+01:20:3016:413,6
445KUNIKOWSKI Patryk 671Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-39137M 29001:14:2002:05:16.0503:19:36.15+01:20:3416:423,6
446KUNIKOWSKA Patrycja 672Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDK2 30-3974K 15501:14:1502:05:19.6503:19:35.05+01:20:3716:423,6
447CHENON Guillaume 796MAYETM2 30-39138M 29101:14:0902:05:25.3503:19:34.55+01:20:4316:433,6
448CHROBOCIŃSKA Elżbieta 820SZCZECINK4 50-5910K 15602:05:4002:06:49.4504:12:29.80+01:22:0716:543,5
449CHROBOCINSKI Daniel 819SZCZECINM1 16-2954M 29202:05:3602:06:51.8004:12:27.80+01:22:0916:543,5
450SZYDŁOWSKA Alina 1077DZIKIE ZOŁZYSZCZECINK2 30-3975K 157DZIKIE ZOŁZY01:28:5902:07:12.0003:36:11.95+01:22:2916:573,5
451MICHALIK Agnieszka 489DZIKIE ZOŁZYSZCZECINK2 30-3976K 158DZIKIE ZOŁZY01:28:5602:07:15.0003:36:11.70+01:22:3216:583,5
452ROMAŃSKA Katarzyna 487DZIKIE ZOŁZYSZCZECINK2 30-3977K 159DZIKIE ZOŁZY01:28:5402:07:17.6503:36:11.80+01:22:3516:583,5
453ŁÓJ Ania 488DZIKIE ZOŁZYSZCZECINK3 40-4941K 160DZIKIE ZOŁZY01:28:4802:07:23.0003:36:11.70+01:22:4016:593,5
454ZIELIŃSKA-MACIĄG Agnieszka 1076DZIKIE ZOŁZYSZCZECINK3 40-4942K 161DZIKIE ZOŁZY01:28:4502:07:25.9503:36:11.65+01:22:4316:593,5
455ANIELSKI Sławomir 894KARLINOM1 16-2955M 29301:24:2902:08:43.7003:33:13.60+01:24:0117:093,5
456SEŃ Agata 859SZCZECINK2 30-3978K 16201:24:2602:08:44.9503:33:11.85+01:24:0217:103,5
457ANIELSKA Anna 893KARLINOK2 30-3979K 16301:24:2402:08:46.8003:33:10.85+01:24:0417:103,5
458OGRODZIŃSKI Przemysław 641SZCZECINM2 30-39139M 29400:36:2902:08:51.4002:45:20.75+01:24:0917:103,5
459ŻOŁNACZ Radek 892ZŁOCIENIECM2 30-39140M 29501:24:1702:08:53.2503:33:10.75+01:24:1117:113,5
460ANIELSKI Michał 858SZCZECINM2 30-39141M 29601:24:2002:08:54.4003:33:14.80+01:24:1217:113,5
461KAROL Monika 794LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEK1 16-2933K 164LOSZKI I WARCHLAKI01:34:1702:08:56.5503:43:13.80+01:24:1417:113,5
462KAROL Agnieszka 795LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEK3 40-4943K 165LOSZKI I WARCHLAKI01:34:1402:08:58.9503:43:13.50+01:24:1617:113,5
463LEWANDOWSKI Janusz 866SZCZECINM5 60+5M 29700:06:0802:08:59.0502:15:07.40+01:24:1717:113,5
464KAROL Sławlomir 793LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEM4 50-5919M 298LOSZKI I WARCHLAKI01:34:1002:09:02.8503:43:13.50+01:24:2017:123,5
465ELLMANN Filip 868Pijanego Mistrza StylPOZNAŃM2 30-39142M 29900:47:5002:09:03.0502:56:54.00+01:24:2117:123,5
466HAŁAS Renata 704Szybciej nie mogeMIĘDZYWODZIEK4 50-5911K 16600:06:0302:09:03.5502:15:07.10+01:24:2117:123,5
467PIESYK Damian 1161LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEM2 30-39143M 300LOSZKI I WARCHLAKI01:34:0702:09:06.3503:43:13.60+01:24:2417:123,5
468REBELKA Małgorzata 869POZNAŃK1 16-2934K 16700:47:4302:09:08.5002:56:52.15+01:24:2617:133,5
469LINOWSKI Włodzimierz 989POLICEM1 16-2956M 30103:42:5902:10:20.6005:53:19.75+01:25:3817:223,5
470NIEZGODA Adam 619Kompas TeamPOLICEM3 40-4979M 302Kompas Team02:17:2302:10:20.9504:27:44.15+01:25:3817:223,5
471GŁADZIK Anna 401Kompas TeamSZCZECINK2 30-3980K 168Kompas Team02:17:1702:10:27.6004:27:45.05+01:25:4517:233,4
472KUPNIEWSKA Aleksandra 620Kompas TeamPOLICEK2 30-3981K 169Kompas Team02:17:1202:10:31.5004:27:44.15+01:25:4917:243,4
473DROZDEK Joanna 608KOMPAS TEAMSZCZECINK3 40-4944K 170Kompas Team02:17:0802:10:35.9004:27:44.35+01:25:5317:243,4
474MICHALSKA Karolina 588Kompas TeamPOLICEK1 16-2935K 171Kompas Team02:17:0302:10:41.5004:27:45.05+01:25:5917:253,4
475KRAWIEC Mateusz 1145OLECKOM1 16-2957M 30303:42:5602:10:48.3505:53:44.60+01:26:0617:263,4
476URBANOWICZ Piotr 1143WIELICZKAM1 16-2958M 30403:42:5002:10:50.0505:53:40.85+01:26:0817:263,4
477LEWANDOWSKI Piotr 1154SKB DZIKPOLICEM3 40-4980M 305SKB Dzik03:42:5302:10:50.2505:53:43.80+01:26:0817:263,4
478BOBROWSKI Emanuel 1146POLICEM1 16-2959M 30603:42:4802:10:52.1005:53:40.35+01:26:1017:263,4
479KOŁACZYŃSKA Monika 625POGÓRZE GM. KOSAKOWOK3 40-4945K 17200:15:4902:10:52.8002:26:42.40+01:26:1017:273,4
480WIŚNIEWSKA Alicja 1175SKB DzikSZCZECINK1 16-2936K 173SKB Dzik03:42:4502:10:57.1505:53:42.20+01:26:1517:273,4
481MASYS Agnieszka 617Grupa MalborkMALBORKK3 40-4946K 17400:15:4402:10:58.0502:26:42.70+01:26:1617:273,4
482LOBA Zuzanna 873DzikSWARZĘDZK1 16-2937K 17503:42:4202:10:58.9005:53:41.55+01:26:1617:273,4
483KUŹMIŃSKA Weronika 696POLICEK1 16-2938K 17603:42:4002:11:04.1005:53:44.35+01:26:2217:283,4
484SIEMIEŃCZYK Michał 1142POLICEM1 16-2960M 30703:42:3702:11:05.0505:53:42.20+01:26:2317:283,4
485BOBROWSKA Maja 1141POLICEK1 16-2939K 17703:42:3402:11:08.0505:53:42.20+01:26:2617:293,4
486LAMPKA Karolina 1167SZCZECINK1 16-2940K 17800:10:5302:11:49.8002:22:43.70+01:27:0717:343,4
487LEDRO Barbara 1166SZCZECINK1 16-2941K 17900:10:4402:11:57.1002:22:41.40+01:27:1517:353,4
488WIECZOREK Wojciech 654STARGARDM3 40-4981M 30801:01:3202:13:08.3503:14:40.95+01:28:2617:453,4
489WYSOCKI Marek 456STARGARDM3 40-4982M 30901:01:2702:13:12.7503:14:40.40+01:28:3017:453,4
490WYSOCKA Izabela 455STARGARDK3 40-4947K 18001:01:2302:13:18.0003:14:41.45+01:28:3517:463,4
491MISIASZEK Mirosław 1036STARGARDM4 50-5920M 31001:01:1902:13:21.7503:14:40.85+01:28:3917:463,4
492MISIASZEK Beata 1037STARGARDK4 50-5912K 18101:01:1402:13:26.0503:14:40.95+01:28:4417:473,4
493WIECZOREK Jakub 651STARGARDM1 16-2961M 31101:01:1002:13:29.6003:14:40.25+01:28:4717:483,4
494WIECZOREK Magdalena 656STARGARDK3 40-4948K 18201:01:0702:13:33.2003:14:40.60+01:28:5117:483,4
495GAC Krystian 507SZCZECINM2 30-39144M 31203:27:5602:14:10.0005:42:06.10+01:29:2717:533,4
496WŁODARCZYK Anna 506SZCZECINK1 16-2942K 18303:27:5102:14:15.8505:42:06.85+01:29:3317:543,4
497BUJEWICZ Amanda 505SZCZECINK1 16-2943K 18403:27:4602:14:16.1505:42:02.55+01:29:3417:543,4
498ŚWIATŁY Magdalena 544Magdalena ŚwiatłySZCZECINK2 30-3982K 18503:27:4102:14:23.3505:42:04.75+01:29:4117:553,3
499BODNAR Zbigniew 652SZCZECINM5 60+6M 31300:46:0302:14:44.5003:00:48.20+01:30:0217:583,3
500SOŁTYS Krzysztof 11220M1 16-2962M 314Decathlon01:56:0202:16:54.8504:12:57.20+01:32:1218:153,3
501JAKUBIK Anna 1241Hell’s Heaven SzczecinSZCZECINK1 16-2944K 18600:22:3002:17:21.2002:39:51.75+01:32:3918:183,3
502HAŁACZKIEWICZ Katarzyna 944SZCZECINK3 40-4949K 18700:22:2802:17:23.2002:39:51.35+01:32:4118:193,3
503SZOPIŃSKA Kasia 1239Hell’s Heaven SzczecinSZCZECINK2 30-3983K 18800:22:2502:17:26.4002:39:51.45+01:32:4418:193,3
504KRUGLAK Anna 1236Hell’s heaven SzczecinSZCZECINK3 40-4950K 18900:22:2102:17:30.0002:39:51.75+01:32:4718:203,3
505PITURA Piotr 465STARGARDM2 30-39145M 31502:10:0302:17:36.3004:27:39.65+01:32:5418:203,3
506SZLACHTEWICZ-PITURA Joanna 463STARGARDK3 40-4951K 19002:09:5902:17:40.2504:27:39.55+01:32:5818:213,3
507ZWYRBLIS KŁAPOUCH Wioletta 927SZCZECINK3 40-4952K 19100:05:0202:18:09.9002:23:12.15+01:33:2718:253,3
508HAJDUKIEWICZ Anna 928SZCZECINK3 40-4953K 19200:04:5802:18:15.2002:23:13.35+01:33:3318:263,3
509PIERŚCIŃSKA Marzena 920POLICEK3 40-4954K 19300:43:5102:19:26.3003:03:18.25+01:34:4418:353,2
510DOBROWOLSKA Anna 1059POLICEK2 30-3984K 19400:43:4502:19:31.7503:03:17.60+01:34:4918:363,2
511GÓRSKA Agnieszka 685NordicoweLove PolicePOLICEK3 40-4955K 195NordicoweLove Police00:43:3902:19:37.8003:03:17.05+01:34:5518:373,2
512RUBAJ Anna 684SZCZECINK2 30-3985K 19600:43:3002:19:44.3503:03:14.70+01:35:0218:373,2
513TOMASZEWSKA Beata 851POLICEK2 30-3986K 19700:43:2302:19:49.2503:03:12.90+01:35:0718:383,2
514PIĘTKA Grzegorz 655Hell's Heaven SzczecinSZCZECINM3 40-4983M 31600:19:5802:19:53.1502:39:52.05+01:35:1118:393,2
515DZIECIOL Alina 1058POLICEK2 30-3987K 19800:43:1702:19:58.2503:03:15.55+01:35:1618:393,2
516KONDELA Mikołaj 434Aktywne ChoszcznoCHOSZCZNOM1 16-2963M 31701:48:1402:20:28.8004:08:42.80+01:35:4618:433,2
517KONDELA Paweł 612OŻW SzczecinCHOSZCZNOM3 40-4984M 318Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie01:48:1102:20:29.5504:08:41.40+01:35:4718:443,2
518 1022  201:48:0802:20:32.5004:08:41.20+01:35:5018:443,2
519NASIADEK Arkadiusz 725SZCZECINM3 40-4985M 31901:48:0502:20:34.8504:08:40.75+01:35:5218:443,2
520NASIADEK Izabella 433SZCZECINK3 40-4956K 19901:47:5902:20:40.2004:08:40.15+01:35:5818:453,2
521NASIADEK Agnieszka 432SZCZECINK1 16-2945K 20001:48:0202:20:40.2504:08:42.90+01:35:5818:453,2
522CHUDZIŃSKA Dorota 430SZCZECINK3 40-4957K 20101:47:5102:20:46.0004:08:37.25+01:36:0318:463,2
523CHUDZIŃSKI Filip 429SZCZECINM1 16-2964M 32001:47:4802:20:49.9504:08:38.25+01:36:0718:463,2
524CHUDZIŃSKI Bartosz 718SZCZECINM3 40-4986M 32101:47:4502:20:51.0504:08:36.20+01:36:0918:463,2
525WASILEWSKI Andrzej 826SZCZECINM3 40-4987M 32201:19:1402:23:34.0003:42:48.65+01:38:5119:083,1
526MAŁKOWSKA Ewa 878SZCZECINK3 40-4958K 20201:19:1102:23:35.1503:42:46.20+01:38:5319:083,1
527GŁOWACKA Aleksandra 499SZCZECINK3 40-4959K 20301:19:0602:23:40.4003:42:46.95+01:38:5819:093,1
528LEBIODA Alicja 880SZCZECINK3 40-4960K 20401:19:0202:23:45.2003:42:48.05+01:39:0319:103,1
529PERROT Magdalena 688Wilki z CiechocinkaSZCZECINK3 40-4961K 20501:18:5802:23:49.5503:42:48.20+01:39:0719:103,1
530ŁEBKOWSKI Karol 689GRYFINOM3 40-4988M 32301:18:4302:24:03.1503:42:46.70+01:39:2119:123,1
531PUPEK Małgorzata 687Wilki z CiechocinkaSZCZECINK2 30-3988K 20601:18:4002:24:05.4503:42:45.90+01:39:2319:123,1
532GORYŃSKA Daria 950GDYNIAK1 16-2946K 20700:01:5702:24:46.3002:26:43.70+01:40:0419:183,1
533ADAM Kamila 972DLL PartnersPOLICEK2 30-3989K 208DLL Partners01:30:3702:25:22.4003:56:00.20+01:40:4019:233,1
534ZIELIŃSKA-RYŻ Katarzyna 970DLL PARTNERSPOLICEK2 30-3990K 20901:30:3402:27:29.8003:58:04.15+01:42:4719:403,1
535STACHOWIAK Monika 992POLICEK3 40-4962K 210DLL Partners01:30:4202:27:33.8503:58:16.50+01:42:5119:403,0
536SZUBCZYŃSKI Marcin 984DLL PartnersPOLICEM2 30-39146M 324DLL Partners01:30:4502:27:34.4003:58:19.80+01:42:5219:403,0
537ŁATCZAK Katarzyna 437POLICEK1 16-2947K 21100:59:3802:28:24.3003:28:03.05+01:43:4219:473,0
538RYCHEL Kinga 459POLICEK2 30-3991K 21200:59:4302:28:25.1003:28:08.70+01:43:4319:473,0
539DĄBROWSKA Paulina 744CHEŁMNOK1 16-2948K 21300:59:3402:28:28.7003:28:03.50+01:43:4619:473,0
540KIELISZEK Anna 824Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK2 30-3992K 21401:34:4902:32:43.1004:07:32.70+01:48:0120:212,9
541KRÓL Magdalena 922SZCZECINK2 30-3993K 21501:34:5302:32:47.8504:07:41.80+01:48:0520:222,9
542BIAŁOWĄS Alicja 785SZCZECINK2 30-3994K 21601:20:3802:38:02.4503:58:41.40+01:53:2021:042,8
543PUZIO Joanna 784SZCZECINK2 30-3995K 21701:20:3502:38:08.2003:58:43.55+01:53:2621:052,8
544PUZIO Hanna 783SZCZECINK2 30-3996K 21801:20:3002:38:12.0503:58:42.85+01:53:3021:052,8
545PŁAWSKI Łukasz 482STARGARDM2 30-39147M 32500:00:0003:19:04.2503:19:04.25+02:34:2226:322,3
546KARLIN-GRAŻEWICZ Katarzyna 516SZCZECINK3 40-4963K 21901:09:49   
Znaleziono 546 wynik(ów)