Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2020-08-23 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 706 |
Wystartowało : | 546 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 545 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Drużyna Kluby | Drużyna MP Służb Mundurowych | MP Służb Mundurowych Open K | MP Weteranów Open K | Pracownik Grupy Azoty K | MP Służb Mundurowych Open M | MP Weteranów Open M | Pracownik Grupy Azoty M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna Mundurowi | Drużyna Kluby | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HRYNKO Jacek | 953 | 15 Brygada Zmechanizowana w Giżycku | ORZYSZ | M1 16-29 | 15Giżycka Brygada Zmechanizowana | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | 00:01:06 | |
2 | RUBIN Karol | 997 | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | ORZYSZ | M1 16-29 | 15Giżycka Brygada Zmechanizowana | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | 00:01:11 | |
3 | WITTCHEN Dawid | 431 | Asgard Team | MIĘDZYCHÓD | M1 16-29 | KP PSP Międzychód | Asgard Team | 00:02:46 | |
4 | PLURA Marcin | 449 | Asgard Team | SIERAKÓW | M1 16-29 | KP PSP Międzychód | Asgard Team | 00:03:06 | |
5 | ALEKSANDROV Denys | 941 | Trigym | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:04:05 | |||
6 | OLICHOWSKI Mateusz | 518 | SurviWałTeam | NAKIELNO | M1 16-29 | 00:04:24 | |||
7 | MURYN Dawid | 951 | Ragnarok Szczecin | SZCZECIN | M1 16-29 | Ragnarok Szczecin | 00:04:28 | ||
8 | CIĘŻKI Kuba | 420 | Ragnarok Szczecin | SZCZECIN | M1 16-29 | Ragnarok Szczecin | 00:04:41 | ||
9 | ORMAN Michał | 527 | STARGARD | M1 16-29 | 00:05:38 | ||||
10 | APIECIONEK Mateusz | 1253 | UKL Semek | POLICE | M1 16-29 | 00:05:46 | |||
11 | KARAKUŁA Krzysztof | 1079 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:06:32 | ||||
12 | DYDEK Arkadiusz | 1160 | SKB Dzik | SZCZECIN | M1 16-29 | SKB Dzik | 00:06:36 | ||
13 | PORAZIŃSKI Przemysław | 806 | CHOJNA | M1 16-29 | 00:07:54 | ||||
14 | TKACZUK Bartosz | 741 | GNIEWKOWO | M1 16-29 | 00:08:02 | ||||
15 | GRZYB Albert | 645 | OPATÓW | M1 16-29 | 00:08:20 | ||||
16 | SALAUYOU Raman | 939 | Dzika Sigma | DOBRA | M1 16-29 | Dzika Sigma | 00:09:12 | ||
17 | NIEWCZAS Jakub | 935 | Dzika Sigma | DOBRA | M1 16-29 | Dzika Sigma | 00:09:24 | ||
18 | PETRUSIEWICZ Paweł | 797 | GOLENIÓW | M1 16-29 | 00:10:40 | ||||
19 | SAWICKI Bartosz | 762 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M1 16-29 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | 00:15:30 | ||
20 | KĘDZIOR Jakub | 607 | Decathlon Piła | PIŁA | M1 16-29 | Wataha Wałcz | 00:16:37 | ||
21 | MIĄZEK Paweł | 1249 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:17:20 | ||||
22 | STECIUK Michał | 1251 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:17:24 | ||||
23 | KRYCIA Patryk | 552 | Ragnarok Szczecin | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:18:20 | |||
24 | KAPŁANIAK Adrian | 986 | BBL Police | SZCZECIN | M1 16-29 | 12 BZ Szczecin | BBL Police / STG Szczecin | 00:19:22 | |
25 | GRALEWICZ Albert | 601 | MUROWANA GOŚLINA | M1 16-29 | 00:19:35 | ||||
26 | KRÜGER Swen | 736 | Braunschweig Hash House Harriers | WENDEBURG | M1 16-29 | 00:28:38 | |||
27 | GERLICH Kai | 732 | Braunschweig Hash House Harriers | MEINE | M1 16-29 | Braunschweig Hash House Harriers | 00:29:01 | ||
28 | PIOTROWSKI Rafał | 1248 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:34:10 | ||||
29 | STASZKIEWICZ Mateusz | 609 | STRZELCE KRAJEŃSKIE | M1 16-29 | 00:34:51 | ||||
30 | RADZIEJEWSKI Paweł | 561 | GRYFICE | M1 16-29 | 00:35:18 | ||||
31 | SYLDATK Patryk | 1002 | GDYNIA | M1 16-29 | 00:35:22 | ||||
32 | NAREJKO Paweł | 821 | WARZYMICE | M1 16-29 | 00:41:26 | ||||
33 | SZYSZKO Filip | 1131 | DLL Partners | SZCZECIN | M1 16-29 | DLL Partners | 00:41:34 | ||
34 | KIERUJ Jakub | 837 | IHUHU Team | BIEDRUSKO | M1 16-29 | IHUHU Team | 00:47:22 | ||
35 | NEJMAN Marcin | 933 | Hawajskie rekiny | SULEJÓW | M1 16-29 | 00:47:58 | |||
36 | KRAWCZYK Paweł | 649 | Oponki team | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:50:12 | |||
37 | RODZOCH Antoni | 1256 | SZCZECIN | M1 16-29 | 00:54:02 | ||||
38 | ZAWADZKI Andrzej | 968 | EXT-WLF | SZCZECIN | M1 16-29 | EXT-WLF | 00:58:01 | ||
39 | KRZEMIŃSKI Paweł | 967 | EXT-WLF | SZCZECIN | M1 16-29 | EXT-WLF | 00:58:09 | ||
40 | WIECZOREK Jakub | 651 | STARGARD | M1 16-29 | 01:01:10 | ||||
41 | BLAHAK David | 958 | Vo2 Max Team | SZCZECIN | M1 16-29 | Vo2 Max Team | 01:04:52 | ||
42 | MATUSIAK Rafał | 639 | Wściekłe Psy | SZCZECIN | M1 16-29 | Wściekłe Psy | 01:06:37 | ||
43 | KORZENIAK Wojciech | 800 | KISIELICE | M1 16-29 | 01:09:02 | ||||
44 | PIEPRZOWSKI Denis | 494 | POLICE | M1 16-29 | 01:09:39 | ||||
45 | PIEPRZOWSKI Aleks | 495 | POLICE | M1 16-29 | 01:09:43 | ||||
46 | PARADZIŃSKI Dawid | 770 | NOWOGARD | M1 16-29 | 01:14:40 | ||||
47 | KASZA Dawid | 511 | Mustangi Kobylanka | SZCZECIN | M1 16-29 | 01:23:35 | |||
48 | ANIELSKI Sławomir | 894 | KARLINO | M1 16-29 | 01:24:29 | ||||
49 | HALLMANN Adam | 492 | POLICE | M1 16-29 | 01:39:38 | ||||
50 | CHUDZIŃSKI Filip | 429 | SZCZECIN | M1 16-29 | 01:47:48 | ||||
51 | KONDELA Mikołaj | 434 | Aktywne Choszczno | CHOSZCZNO | M1 16-29 | 01:48:14 | |||
52 | HANKE Patryk | 1243 | 0 | M1 16-29 | Decathlon | 01:55:59 | |||
53 | SOŁTYS Krzysztof | 1122 | 0 | M1 16-29 | Decathlon | 01:56:02 | |||
54 | WIŚNIEWSKI Wojciech | 1071 | SZCZECIN | M1 16-29 | 01:58:36 | ||||
55 | BURDZIK Wojciech | 975 | KRAKÓW | M1 16-29 | 01:59:55 | ||||
56 | CHROBOCINSKI Daniel | 819 | SZCZECIN | M1 16-29 | 02:05:36 | ||||
57 | BOBROWSKI Daniel | 1144 | KOWALE OLECKIE | M1 16-29 | 02:43:25 | ||||
58 | STRZEMIŃSKI Bartlomiej | 846 | SZCZECIN | M1 16-29 | 03:12:22 | ||||
59 | PŁUCIENNIK Andrzej | 847 | STARGARD | M1 16-29 | 03:12:26 | ||||
60 | SIEMIEŃCZYK Michał | 1142 | POLICE | M1 16-29 | 03:42:37 | ||||
61 | BOBROWSKI Emanuel | 1146 | POLICE | M1 16-29 | 03:42:48 | ||||
62 | URBANOWICZ Piotr | 1143 | WIELICZKA | M1 16-29 | 03:42:50 | ||||
63 | KRAWIEC Mateusz | 1145 | OLECKO | M1 16-29 | 03:42:56 | ||||
64 | LINOWSKI Włodzimierz | 989 | POLICE | M1 16-29 | 03:42:59 |
Znaleziono 64 wynik(ów)