EKSTREMALNY JUNIOR, 400M, 1KM

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2020-08-23
Miejsce:
Police
Dystans:
1 km
Zgłoszonych:
158
Wystartowało:
132
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
132
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1km
Czas
brutto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZDRZENICKI Kornel 239MYŚLIBÓRZChłopcy 11-161M 100:06:4000:03:33.6500:10:14.50 3:3416,8
2WILHELM Pascal 281SZCZECINChłopcy 6-101M 200:03:5600:03:54.9500:07:51.05+00:00:213:5515,3
3POST Jan 284KURÓWChłopcy 11-162M 300:21:2700:03:59.0500:25:26.60+00:00:253:5915,1
4WASIAK Oliwier 308SZCZECINChłopcy 11-163M 401:17:3300:04:01.6501:21:35.05+00:00:284:0214,9
5NOWICKI Marcel 264MYŚLIBÓRZChłopcy 11-164M 500:04:0100:04:05.4500:08:06.80+00:00:314:0514,7
6SZAFRAN Aleksander Dll Partners 329POLICEChłopcy 6-102M 600:32:1400:04:07.2000:36:21.90+00:00:334:0714,6
7RYŻ DLL PARTNERS Wojciech 327POLICEChłopcy 11-165M 700:32:0400:04:09.0000:36:13.55+00:00:354:0914,5
8SZOTA Artur 316SZCZECINChłopcy 6-103M 800:21:0400:04:10.8500:25:15.05+00:00:374:1114,3
9OLBRACHT Dawid 368SZCZECINChłopcy 11-166M 903:16:1300:04:12.4003:20:25.50+00:00:384:1214,3
10GŁUSZYK Kacper 275POLICEChłopcy 11-167M 1001:02:2500:04:20.1501:06:45.60+00:00:464:2013,8
11ŁUKASZEWSKI Igor 349POLICEChłopcy 11-168M 1101:51:2500:04:23.1001:55:48.35+00:00:494:2313,7
12KNIOŁA Weronika 216PIŁADziewczynki 11-161K 100:01:1900:04:23.9500:05:43.15+00:00:504:2413,6
13ŻEMOJDZIN Mikołaj 322SZCZECINChłopcy 6-104M 1200:01:4100:04:27.6000:06:09.05+00:00:534:2813,4
13HAJDUKIEWICZ Mateusz 208SZCZECINChłopcy 6-104M 1200:04:5300:04:27.6000:09:20.80+00:00:534:2713,5
15TOMCZAK Krzysztof 303BOGDANOWOChłopcy 6-106M 1401:52:5400:04:29.2001:57:23.25+00:00:554:2913,4
16WASIELEWSKI Maciej 313POLICEChłopcy 6-107M 1501:20:1900:04:31.0501:24:50.55+00:00:574:3113,3
17ŻEMOJDZIN Wiktoria 323SZCZECINDziewczynki 11-162K 200:01:4300:04:31.2000:06:15.05+00:00:574:3213,2
18GRALEWICZ Olgierd 347MUROWANA GOŚLINAChłopcy 11-169M 1600:07:4700:04:34.3000:12:22.05+00:01:004:3513,1
19WRÓBLEWSKI Nikodem 335BORZYSZEWOChłopcy 6-108M 1700:02:5800:04:35.4000:07:34.15+00:01:014:3613,0
20HILDEBRAUT Gabriel 301SZCZECINChłopcy 6-109M 1800:13:0400:04:37.3000:17:42.20+00:01:034:3713,0
21SZYMAŃSKI Wiktor 350-Chłopcy 6-1010M 1900:32:0900:04:38.5500:36:48.45+00:01:044:3912,9
22LOBA Jakub 291SWARZĘDZChłopcy 11-1610M 2000:01:4600:04:40.1500:06:26.50+00:01:064:4012,9
23RATAJCZYK Wojtek 348POLICEChłopcy 6-1011M 2101:30:5700:04:40.2001:35:37.55+00:01:064:4012,9
24WRÓBLEWSKI Maksymilian 334BORZYSZEWOChłopcy 11-1611M 2200:03:0300:04:40.7000:07:43.85+00:01:074:4012,9
25WASIELEWSKA Wiktoria 312POLICEDziewczynki 6-101K 301:20:0900:04:40.8501:24:50.20+00:01:074:4112,8
26KNIAŹ Franek 230DOBRAChłopcy 6-1012M 2301:43:3300:04:43.1501:48:16.65+00:01:094:4312,7
27SZMYT Hubert 261KOSZALINChłopcy 11-1612M 2400:01:3200:04:44.2500:06:16.40+00:01:104:4412,7
28CZAPŁOWSKA Liliana 346SZCZECINDziewczynki 6-102K 403:04:0400:04:49.0003:08:53.15+00:01:154:4912,5
29KRUPIEŃCZYK Tomasz 246SZCZECINDziewczynki 6-103K 501:24:1100:04:49.2501:29:01.05+00:01:154:5012,4
30KRUSZYNA Wiktor 257DZIEMIONNAChłopcy 11-1613M 2501:55:3200:04:50.3502:00:22.60+00:01:164:5012,4
31TOMCZAK Roksana 304BOGDANOWODziewczynki 11-163K 601:53:0200:04:53.5501:57:56.10+00:01:194:5412,2
32POŁOCZAŃSKA Maja 341KOSZALINDziewczynki 11-164K 700:01:2800:04:54.1000:06:23.00+00:01:204:5512,2
33JASIŃSKA- DETROIS Zuzanna 268SZCZECINDziewczynki 6-104K 800:15:5300:04:55.5500:20:49.30+00:01:214:5612,2
34HOŁYS Sara 211BANIEDziewczynki 6-105K 900:13:2100:04:55.6500:18:17.00+00:01:224:5612,2
35BIELSKA Martyna 237ŁÓDŹDziewczynki 6-106K 1002:38:0200:04:56.4002:42:58.95+00:01:224:5612,2
36KNIOŁA Klaudia 215PIŁADziewczynki 6-107K 1100:01:2200:04:57.5500:06:20.15+00:01:234:5812,1
37JASTAK Karol 225SZCZECINChłopcy 6-1013M 2600:13:1200:04:59.3000:18:12.00+00:01:255:0012,0
38POST Kosma 286KURÓWChłopcy 6-1014M 2700:21:3000:05:03.6500:26:34.40+00:01:305:0411,8
39BUBEŁA Szymon 287BANINOChłopcy 6-1015M 2800:21:3500:05:04.2000:26:39.70+00:01:305:0411,8
40KUSTRA Pawel 332POLICEChłopcy 6-1016M 2900:09:4400:05:04.7500:14:49.05+00:01:315:0511,8
41LEWANDOWSKA Hanna 254GRZEPNICADziewczynki 6-108K 1203:03:4800:05:05.1503:08:54.10+00:01:315:0611,8
42KOMSTA Kacper 243POLICEChłopcy 6-1017M 3000:04:1600:05:08.2500:09:25.20+00:01:345:0911,7
43CHMIELEWSKI Tomasz 206POLICEChłopcy 11-1614M 3100:12:3700:05:08.9500:17:46.40+00:01:355:0911,7
44PARYPA Małgorzata 269SZCZECINDziewczynki 6-109K 1301:02:4300:05:09.0001:07:52.35+00:01:355:0911,7
45WALICZEK Maksymilian 224BANIEChłopcy 6-1018M 3200:02:4200:05:09.0500:07:51.75+00:01:355:0911,7
46KARPIŃSKA Małgosia 328POLICEDziewczynki 6-1010K 1400:11:2900:05:09.6000:16:39.25+00:01:355:1011,6
47MOŻDŻYŃSKA Zuzia 272SZCZECINDziewczynki 11-165K 1500:52:5100:05:09.6500:58:01.45+00:01:365:1011,6
48PIĘTKA Grzegorz Joachim 202SZCZECIN M 3300:10:5800:05:10.5000:16:08.50+00:01:365:1011,6
49PIĘTKA Grzegorz Miłosz 201SZCZECIN M 3400:11:0300:05:12.7500:16:15.90+00:01:395:1211,5
50SZAJEK Gabor 229POLICEChłopcy 6-1019M 3500:21:4500:05:13.1000:26:58.45+00:01:395:1311,5
51KOZŁOWSKA Alicja 262SZCZECINDziewczynki 6-1011K 1603:56:4600:05:14.3004:02:00.95+00:01:405:1411,5
52KOZŁOWSKI Michał 270SZCZECINChłopcy 6-1020M 3600:01:3600:05:14.8500:06:51.35+00:01:415:1511,4
53RYDZEWSKI Bruno 293POLICE 3Chłopcy 6-1021M 3700:02:2500:05:15.6000:07:41.35+00:01:415:1611,4
54MISIUK Zosia 289POLICEDziewczynki 6-1012K 1701:02:0700:05:16.0001:07:23.45+00:01:425:1611,4
55STEMPNIAK Michał 228HELChłopcy 11-1615M 3800:13:3800:05:17.4000:18:56.30+00:01:435:1811,3
56RADCZUK Martyna 324POLICEDziewczynki 6-1013K 1800:11:3700:05:17.9500:16:55.85+00:01:445:1811,3
57GŁUSZYK Maja 277POLICEDziewczynki 11-166K 1901:02:4900:05:18.0001:08:07.40+00:01:445:1811,3
58RYDZEWSKI Mateusz 292POLICEChłopcy 6-1022M 3900:02:2200:05:18.3000:07:41.25+00:01:445:1911,3
59OLECH Filip 220POLICEChłopcy 6-1023M 4000:12:1200:05:19.4000:17:31.65+00:01:455:1911,3
60SIMONIDES Bartek 226SZCZECINChłopcy 11-1616M 4100:24:0100:05:21.5500:29:22.80+00:01:475:2111,2
61GŁUSZYK Dominika 276POLICEDziewczynki 11-167K 2001:02:3800:05:21.9501:08:00.35+00:01:485:2211,2
62LEWICKA Kaja 342SZCZECINDziewczynki 6-1014K 2100:25:4700:05:24.5500:31:12.40+00:01:505:2511,1
63KRUPIEŃCZYK Bartosz 223SZCZECINChłopcy 6-1024M 4201:24:0400:05:24.6501:29:29.30+00:01:515:2511,1
64MACHOLA Marcin 311SZCZECINChłopcy 6-1025M 4300:06:2600:05:25.0000:11:51.75+00:01:515:2511,1
65WERS Lena 352BYSZEWODziewczynki 6-1015K 2202:13:2100:05:25.8002:18:47.00+00:01:525:2611,0
66POŁOCZAŃSKA Lena 340KOSZALINDziewczynki 6-1016K 2300:01:2500:05:26.2500:06:51.95+00:01:525:2611,0
67GADOWSKA Zuzanna 256MIERZYNDziewczynki 6-1017K 2402:52:4400:05:27.7002:58:11.90+00:01:545:2711,0
68KLEJNOWSKA Lena 252STARGARDDziewczynki 6-1018K 2500:11:4400:05:29.3000:17:13.55+00:01:555:2910,9
69GĄGOL Oskar 297POLICEChłopcy 11-1617M 4401:30:4900:05:32.7001:36:22.40+00:01:595:3310,8
70LOBA Wiktoria 290SWARZĘDZDziewczynki 11-168K 2600:03:1600:05:37.0000:08:53.40+00:02:035:3710,7
71WASZKIEWICZ Zuzia 1173POLICEDziewczynki 11-169K 2702:22:1000:05:39.7502:27:49.90+00:02:065:3910,6
72BĄCIK Bartosz 253SZCZECINChłopcy 6-1026M 4500:55:3300:05:40.4501:01:13.75+00:02:065:4010,6
73PARABUCKA Oliwia 1174POLICEDziewczynki 11-1610K 2802:22:0000:05:41.6002:27:41.85+00:02:075:4110,6
74BEKIER Mateusz 271SZCZECINChłopcy 11-1618M 4600:37:0700:05:42.2500:42:49.35+00:02:085:4210,5
75URBANIAK Kornelia 294POLICEDziewczynki 6-1019K 2900:42:4700:05:42.3500:48:29.45+00:02:085:4210,5
76PARUZEL Tomasz 279POLICEChłopcy 6-1027M 4700:11:4900:05:44.7000:17:34.65+00:02:115:4510,4
77SALSKI Dominik 299POLICEChłopcy 6-1028M 4800:07:4200:05:45.0500:13:27.35+00:02:115:4510,4
78MLECZEK Liwia 259BANIEDziewczynki 6-1020K 3000:19:4600:05:45.5500:25:32.05+00:02:115:4610,4
79PARUZEL Natasza 280POLICEDziewczynki 6-1021K 3100:12:0100:05:50.8000:17:52.05+00:02:175:5110,3
80KUSTRA Anna 343POLICEDziewczynki 6-1022K 3200:09:5000:05:53.9000:15:44.35+00:02:205:5410,2
81NOSAL Wiktor 309WOŁCZKOWOChłopcy 11-1619M 4900:52:1300:05:54.3500:58:07.35+00:02:205:5410,2
82PROKOP Wojciech 295SZCZECINChłopcy 6-1029M 5000:03:3100:05:54.9500:09:26.30+00:02:215:5510,1
83ZYGMUNT Marta 300SZCZECINDziewczynki 6-1023K 3300:01:5400:05:55.1000:07:49.35+00:02:215:5510,1
84KRYSIŃSKI Jakub 214SZCZECINChłopcy 6-1030M 5100:03:2300:05:55.3500:09:18.95+00:02:215:5510,1
85PROKOP Barbara 296SZCZECINDziewczynki 6-1024K 3400:03:3800:05:56.7000:09:35.10+00:02:235:5710,1
86OGRODZIŃSKI Aleksander 204SZCZECINChłopcy 6-1031M 5200:36:2100:05:58.0000:42:19.35+00:02:245:5810,1
87NOWACZYK Karol 317SZCZECINChłopcy 6-1032M 5300:16:1900:06:02.5000:22:22.25+00:02:286:039,9
88ULATOWSKA Zuzanna 266SZCZECINDziewczynki 6-1025K 3500:31:0600:06:03.1000:37:09.75+00:02:296:039,9
89KLIMEK Olaf 251SZCZECINChłopcy 6-1033M 5401:41:1500:06:03.4001:47:19.00+00:02:296:049,9
90 353  102:13:3100:06:05.0002:19:36.90+00:02:316:059,9
91STEFAŃSKI Oliwier 344SZCZECINChłopcy 6-1034M 5502:29:5800:06:10.6502:36:08.75+00:02:376:109,7
92ZEMBRZUSKA Oliwia 298WOŁCZKOWODziewczynki 6-1026K 3600:12:2900:06:11.4000:18:40.45+00:02:376:119,7
93POLASZEWSKA Dominika 244POLICEDziewczynki 6-1027K 3700:04:1000:06:14.0500:10:24.50+00:02:406:149,6
94WIKTORZAK Igor 265SZCZECINChłopcy 6-1035M 5601:44:1000:06:16.7001:50:27.35+00:02:436:179,5
95RYCHTER Igor 331STOLEC 2AChłopcy 6-1036M 5700:01:3800:06:17.7500:07:56.70+00:02:446:189,5
96OGRODZIŃSKI Gabriel 205SZCZECINChłopcy 6-1037M 5800:36:2700:06:20.6500:42:48.15+00:02:476:219,4
97CYGANOWSKA Magda 337SZCZECINDziewczynki 6-1028K 3800:14:1100:06:22.5500:20:34.15+00:02:486:239,4
98BIELSKI Filip 238ŁÓDŹChłopcy 11-1620M 5902:38:1800:06:23.0502:44:41.05+00:02:496:239,4
99KNYCH Paulina 339BRÓJCEDziewczynki 11-1611K 3900:14:1800:06:23.7500:20:42.55+00:02:506:249,4
100TOMCZAK Wiktoria 302BOGDANOWODziewczynki 6-1029K 4001:52:4500:06:24.9001:59:10.10+00:02:516:259,4
101CYGANOWSKI Maciej 336SZCZECINChłopcy 6-1038M 6000:14:0300:06:25.6000:20:29.55+00:02:516:269,3
102FLEJTERSKI Fabian 333SZCZECINChłopcy 6-1039M 6100:37:5900:06:28.7000:44:28.55+00:02:556:299,3
103OBA Daniel 222POLICEChłopcy 6-1040M 6200:12:5500:06:31.2500:19:26.50+00:02:576:319,2
104ŁÓJ Wiktoria 306POLICEDziewczynki 6-1030K 4100:14:3900:06:31.3000:21:10.70+00:02:576:319,2
105KONDELA Jeremi 209CHOSZCZNOChłopcy 6-1041M 6300:53:3100:06:31.7001:00:03.05+00:02:586:329,2
106CHMIELEWSKI Maciej 207POLICEChłopcy 6-1042M 6401:32:3100:06:31.8501:39:02.85+00:02:586:319,2
107PAWLIK Marcel 203POLICEChłopcy 6-1043M 6501:43:0100:06:34.9501:49:36.30+00:03:016:359,1
108LENCEWICZ Jarosław 326SZCZECIN M 6602:28:0800:06:35.3502:34:44.20+00:03:016:369,1
109STEMPNIAK Danuta 227HELDziewczynki 6-1031K 4200:13:3200:06:37.0500:20:09.45+00:03:036:379,1
110MRÓZ Tymek 236ŁÓDŹChłopcy 11-1621M 6702:38:1000:06:48.9002:44:59.60+00:03:156:498,8
111SITEK Lena 263SZCZECINDziewczynki 6-1032K 4300:12:2000:06:54.5000:19:15.10+00:03:206:558,7
112KULEWSKI Max 232POLICEChłopcy 6-1044M 6800:06:5500:06:55.7000:13:51.45+00:03:226:568,7
113KUŚ Lilia 345STRZELCE KRAJEŃSKIEDziewczynki 6-1033K 4400:07:2000:06:56.4500:14:17.30+00:03:226:578,6
114PUPEK Wiktoria 233SZCZECINDziewczynki 11-1612K 4500:50:5500:06:56.5000:57:51.85+00:03:226:568,7
115LEBIODA Laura 320SZCZECINDziewczynki 11-1613K 4600:07:3000:06:58.8500:14:29.65+00:03:256:598,6
116ŁEBKOWSKI Kuba 235GRYFINOChłopcy 6-1045M 6900:50:4500:07:05.6000:57:51.45+00:03:317:068,5
117SZAKOŁA Natalia 285MIERZYNDziewczynki 6-1034K 4700:24:4800:07:06.8500:31:55.40+00:03:337:078,4
118WÓJCIK Laura 213BANIEDziewczynki 6-1035K 4800:05:5600:07:12.5000:13:08.50+00:03:387:128,3
119DOMAGALSKA Agata 314SZCZECINDziewczynki 6-1036K 4900:15:0100:07:12.7000:22:13.95+00:03:397:128,3
120SZAKOŁA Hanna 283MIERZYNDziewczynki 6-1037K 5000:24:4000:07:13.2500:31:54.05+00:03:397:148,3
121RUSZEWSKI Kacper 338SZCZECINChłopcy 11-1622M 7000:13:5600:07:13.6500:21:10.00+00:03:407:148,3
122JEZIERSKI Tymek 321POLICEChłopcy 6-1046M 7100:32:3000:07:14.2500:39:45.10+00:03:407:158,3
123KRAIŃSKA Julia 325POLICEDziewczynki 6-1038K 5100:07:0600:07:17.3000:14:23.30+00:03:437:178,2
124ŁÓJ Alicja 307POLICEDziewczynki 6-1039K 5200:14:4400:07:18.3000:22:02.85+00:03:447:188,2
125GAPYS Gabriela 305POLICEDziewczynki 6-1040K 5300:51:0300:07:21.7000:58:25.05+00:03:487:228,1
126RYŻ Mikołaj 351-Chłopcy 6-1047M 7200:38:2100:07:23.6500:45:45.40+00:03:507:248,1
127PUPEK Maksymilian 234SZCZECINChłopcy 6-1048M 7300:50:3400:07:25.7500:58:00.70+00:03:527:268,1
128STAŃKO Zuzanna 219GRZĘDZICEDziewczynki 6-1041K 5401:13:3100:07:27.8501:20:59.70+00:03:547:288,0
129WÓJCICKI Jerzy 255MIERZYNChłopcy 6-1049M 7400:12:4500:08:01.7000:20:47.20+00:04:288:027,5
130ULATOWSKI Mikołaj 267SZCZECINChłopcy 6-1050M 7500:31:1300:08:07.8000:39:21.55+00:04:348:087,4
131FIEDZIUSZKO Jasiu 231SZCZECINChłopcy 6-1051M 7603:13:0100:08:59.5003:22:01.15+00:05:259:006,7
132MAREK Piotr 310SZCZECINChłopcy 11-1623M 7700:52:0600:16:22.3501:08:28.65+00:12:4816:223,7
Znaleziono 132 wynik(ów)