EKSTREMALNY JUNIOR EDYCJA POLIGON - 7-12 LAT

Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Drawsko Pomorskie
Dystans:
0.4 km
Zgłoszonych:
26
Wystartowało:
26
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
25
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.4km
Czas
brutto
0.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1RUTKOWSKI Gracjan 219POLICEDzw. i Chł.1M 100:00:0000:03:20.0000:03:20.00 8:207.2
2KAZIMIERSKI Jan 221Zet Gold TeamDARWASKO POMORSKIEDzw. i Chł.2M 200:00:0000:03:45.4000:03:45.40+00:00:259:226.4
3BUJANOWSKI Oskar 223ZET GOLD TEAMDzw. i Chł.3M 300:00:0000:03:45.7000:03:45.70+00:00:259:226.4
4BOSZKO Jakub 201AKS Białogard / Białogard RUNBIAŁOGARDDzw. i Chł.4M 400:00:0000:03:55.2500:03:55.25+00:00:359:476.1
5DEJA Szymon 202ŁOBEZDzw. i Chł.5M 500:00:0000:03:56.4000:03:56.40+00:00:369:506.1
6ZABROCKI Aleksander 218Zet gold teamDRAWSKO PONDzw. i Chł.6M 600:00:0000:04:19.2500:04:19.25+00:00:5910:475.6
7RUDZIŃSKI Patryk 214AKS BIAŁOGARD /BIAŁOGARD RUNBIAŁOGARDDzw. i Chł.7M 700:00:0000:04:23.0500:04:23.05+00:01:0310:575.5
8WYDERSKI Grzegorz 217KŁODAWADzw. i Chł.8M 800:00:0000:04:23.0500:04:23.05+00:01:0310:575.5
9RUDNICKI Oliwer 220SKB DzikSZCZECINDzw. i Chł.9M 900:00:0000:04:24.8000:04:24.80+00:01:0411:005.5
10RAWLUK Alan 212STARGARDDzw. i Chł.10M 1000:00:0000:04:28.0500:04:28.05+00:01:0811:105.4
11RUDZIŃSKA Oliwia 213AKS BIAŁOGARD /BIAŁOGARD RUNBIAŁOGARDDzw. i Chł.11K 100:00:0000:04:32.4000:04:32.40+00:01:1211:205.3
12KUDYNOWSKI Jan 206KALISZ POMORSKIDzw. i Chł.12M 1100:00:0000:04:34.2500:04:34.25+00:01:1411:255.3
13ZABROCKI Łukasz 224ZET GOLD TEAMDRAWSKO POMORSKIEDzw. i Chł.13M 1200:00:0000:04:50.2500:04:50.25+00:01:3012:055
14KUBIAK Julia 205SZCZECINDzw. i Chł.14K 200:00:0000:04:51.0000:04:51.00+00:01:3112:074.9
15NOWAK Dorota 210Świetlica WWEŁTYŃDzw. i Chł.15K 300:00:0000:04:57.4000:04:57.40+00:01:3712:224.8
16BARTKOWSKI Jakub 200JELENIA GÓRADzw. i Chł.16M 1300:00:0000:05:04.6000:05:04.60+00:01:4412:404.7
17MIERZWA Karolina 209ROGOZINADzw. i Chł.17K 400:00:0000:05:09.5000:05:09.50+00:01:4912:524.7
18KĘDZIELEWSKA Lena 204SZCZECINDzw. i Chł.18K 500:00:0000:05:11.2000:05:11.20+00:01:5112:574.6
19ZIELIŃSKA Maja 230Dzw. i Chł.19K 600:00:0000:05:15.2000:05:15.20+00:01:5513:074.6
20JALEWSKA Zuzanna 231Dzw. i Chł.20K 700:00:0000:05:19.9000:05:19.90+00:01:5913:174.5
21SKORUPA Julisz 233Dzw. i Chł.21M 1400:00:0000:05:22.1500:05:22.15+00:02:0213:254.5
22PACHOĆ Angelika 225ZET GOLD TEAMDRAWSKO POMORSKIEDzw. i Chł.22K 800:00:0000:05:39.3500:05:39.35+00:02:1914:074.2
23PACHOĆ Wiktoria 222ZET GOLD TEAMDRAWSKO POMORSKIEDzw. i Chł.23K 900:00:0000:05:40.1000:05:40.10+00:02:2014:104.2
24SKORUPA Jakub 232Dzw. i Chł.24M 1500:00:0000:05:54.0500:05:54.05+00:02:3414:454.1
25GRYNIOK Michalina 228Dzw. i Chł.25K 1000:00:0000:06:26.3000:06:26.30+00:03:0616:053.7
26POCIECHA Maja 229Dzw. i Chł.26K 1100:00:00   
Znaleziono 26 wynik(ów)