ELIMINATOR 2016 - ETAP I

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-11-26
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
234
Wystartowało:
209
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
207
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DLUGOSZ Andrzej 167RYTROM301M 100:00:0000:06:2000:14:21.3500:14:21.35 8:267.1
2MALINA Dawid INŻYNIERIA BIEGANIA - Twój biegowy trener!RYBNIKM201M 200:00:0000:06:4400:15:16.5500:15:16.55+00:00:558:586.7
3GORCZYCA Bartosz 1Salco Sport TeamSKOŁYSZYNM202M 300:00:0000:06:4700:15:29.0500:15:29.05+00:01:079:066.6
4SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 2Salco Sport TeamWSCHOWAM203M 400:00:0000:06:5200:15:41.6500:15:41.65+00:01:209:136.5
5JAWORSKI Zbigniew 56KLUSZKOWCEM302M 500:00:0000:07:1200:15:58.2500:15:58.25+00:01:369:236.4
6KOŃ Piotr 4RMD Montrail TeamRĘCZNOM303M 600:00:0000:07:1200:16:05.4500:16:05.45+00:01:449:276.3
7RZESZÓTKO Marcin 186KW Zakopane / TOPRZAKOPANEM204M 700:00:0000:07:2200:16:17.7500:16:17.75+00:01:569:346.3
8WĄSOWICZ Jan 9KRAKÓWM401M 800:00:0000:07:1900:16:23.5500:16:23.55+00:02:029:386.2
9GAWROŃSKI Tomasz 6UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM205M 900:00:0000:07:1700:16:23.7000:16:23.70+00:02:029:386.2
10FARON Robert 3Salco Sport TeamKAMIENICAM402M 1000:00:0000:07:5100:16:50.9000:16:50.90+00:02:299:546.1
11MAREK Dariusz 185RMD Montrail TeamWIELICZKAM304M 1100:00:0000:07:4000:16:55.2500:16:55.25+00:02:339:576
12BIERNAWSKI Piotr 10Slow MotionNOWY TARGM305M 1200:00:0000:07:4200:17:06.0000:17:06.00+00:02:4410:036
13FALKOWSKI Krzysztof 39Woodward RunnersKRAKÓWM306M 1300:00:0000:07:3000:17:08.1000:17:08.10+00:02:4610:046
14BIEL Andrzej 17ClarahütteŻYWIECM307M 1400:00:0000:07:4800:17:20.4000:17:20.40+00:02:5910:115.9
15CZAPLA Piotr 8Sulis Hoko Team/UKS Olimpia ZabrzeGLIWICEM206M 1500:00:0000:07:4700:17:27.7000:17:27.70+00:03:0610:155.8
16MAGIERA Janusz 90FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 1600:00:0000:07:5100:17:34.0000:17:34.00+00:03:1210:205.8
17MISIAK Bartosz 97Brat KubaCESKY TESINM207M 1700:00:0000:08:1000:17:39.6000:17:39.60+00:03:1810:225.8
18DOMISZEWSKI Ignacy 34MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM208M 1800:00:0000:07:3400:17:48.5000:17:48.50+00:03:2710:285.7
19SEDLAK Michał 122Lubię To BieganieGIERASZOWICEM403M 1900:00:0000:07:5600:18:08.5500:18:08.55+00:03:4710:405.6
20LEŚNIAK Kamil 222Inov-8TORUŃM209M 2000:00:0000:08:0400:18:19.2000:18:19.20+00:03:5710:465.6
21HUZIOR Piotr 187Fake RunnersNOWY TARGM404M 2100:00:0000:08:2400:18:22.8500:18:22.85+00:04:0110:485.6
22ULFIK Rafał 152RMD Montrail Team/SKB KraśnikZABRZEM2010M 2200:00:0000:07:5900:18:23.7000:18:23.70+00:04:0210:485.5
23CELIŃSKI Robert 25Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAM308M 2300:00:0000:08:5200:18:24.1500:18:24.15+00:04:0210:495.5
24KOŻDOŃ Jarosław 77Inżynieria Biegania / NiewymiękaczeŻORYM309M 2400:00:0000:08:2000:18:26.1500:18:26.15+00:04:0410:505.5
25GRYGO Paweł 47LŁKS Prefbet Śniadowo-ŁomżaŁOMŻAM405M 2500:00:0000:08:0800:18:29.6500:18:29.65+00:04:0810:525.5
26RAKUS Kornel 115KS KandaharKISIELÓWM406M 2600:00:0000:08:1300:18:32.8000:18:32.80+00:04:1110:545.5
27KOBRYŃ Dominik 66Byledobiec AninKATOWICEM407M 2700:00:0000:08:3200:18:36.2000:18:36.20+00:04:1410:565.5
28KASZYCA Paweł 169Igloo Bochnia / AplilkaJANKOWICEM3010M 2800:00:0000:08:2800:18:39.1000:18:39.10+00:04:1710:585.5
29JANKOWSKI Łukasz 55Training-Connecting PeopleKATOWICEM3011M 2900:00:0000:08:1500:18:45.1000:18:45.10+00:04:2311:015.4
30STEC Jakub 134brakGODZISZKAM2011M 3000:00:0000:08:3000:18:49.6500:18:49.65+00:04:2811:045.4
31CELIŃSKA Anna 300Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAK301K 100:00:0000:08:4300:18:53.4000:18:53.40+00:04:3211:065.4
32JANUSZYK Iwonka 303OŚWIĘCIMK201K 200:00:0000:08:4300:19:01.1000:19:01.10+00:04:3911:115.4
33MADEJCZYK Marek KATOWICEM3012M 3100:00:0000:08:4400:19:02.9500:19:02.95+00:04:4111:115.4
34BROJ Marcel 20BROJ TEAM ZLINICEŹLINICEM2012M 3200:00:0000:08:2100:19:08.0000:19:08.00+00:04:4611:155.3
35SOKOŁOWSKI Marek 132RMD MONTRAIL TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM408M 3300:00:0000:08:4700:19:16.1000:19:16.10+00:04:5411:205.3
36GOLBA Kasia 3441 SECOND team/ AZS AWF KatowiceK202K 300:00:0000:08:4300:19:21.2500:19:21.25+00:04:5911:225.3
37PORĘBSKI Rafał 109Poranny Patrol/Evil TeamZAWADAM409M 3400:00:0000:08:4400:19:24.3000:19:24.30+00:05:0211:245.3
38KAŁUŻA Jerzy BIELSKO-BIAŁAM3013M 3500:00:0000:08:5400:19:40.5000:19:40.50+00:05:1911:345.2
39SZATANIK Zbigniew 141UJSOŁYM4010M 3600:00:0000:08:3300:19:43.0000:19:43.00+00:05:2111:355.2
40KANTOR Martyna 302Hercog Running TeamKRAKÓWK203K 400:00:0000:08:4800:19:45.3500:19:45.35+00:05:2411:375.2
41HOLLY Piotr 7sportfuel.plWAŁBRZYCHM3014M 3700:00:0000:08:4200:19:46.2000:19:46.20+00:05:2411:375.2
42WRZESZCZ Mariusz 161Triathlon Mietków TeamKOSTOMŁOTYM2013M 3800:00:0000:08:4900:19:49.9500:19:49.95+00:05:2811:395.1
43BADURA Adam 13Forma Wodzisław SląskiRYBNIKM3015M 3900:00:0000:09:0800:20:04.1000:20:04.10+00:05:4211:485.1
44URBAŃCZYK Karol 154Night Runners GliwiceGLIWICEM2014M 4000:00:0000:09:0900:20:08.6000:20:08.60+00:05:4711:505.1
45ŚCIESZKA Wojciech 14913 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4011M 4100:00:0000:08:5800:20:11.3500:20:11.35+00:05:5011:525.1
46JENDRYSIK Karol 188ŁAZISKA GÓRNEM2015M 4200:00:0000:09:1600:20:16.2000:20:16.20+00:05:5411:555
47RADOMSKI Zbigniew 112BIELSKO BIAŁAM601M 4300:00:0000:09:3300:20:18.4500:20:18.45+00:05:5711:565
48KOS Tomasz 72Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3016M 4400:00:0000:09:0700:20:21.5000:20:21.50+00:06:0011:585
49KOKOT Krzysztof 70HRmax ŻoryŻORYM4012M 4500:00:0000:09:0700:20:27.0000:20:27.00+00:06:0512:015
50KOT Rafał 74Way Behind Horizon // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3017M 4600:00:0000:09:1700:20:28.7000:20:28.70+00:06:0712:025
51KOŚNY Krzysztof 175Wielkolud Team / KS KandaharKATOWICEM4013M 4700:00:0000:09:2800:20:33.7000:20:33.70+00:06:1212:055
52RECŁAW Arkadiusz 117Vege RunnersWARSZAWAM3018M 4800:00:0000:09:0900:20:37.2500:20:37.25+00:06:1512:074.9
53DZIDOWSKI Aleksander 38Biegaj Razem z NamiZAWIERCIEM3019M 4900:00:0000:08:4600:20:38.4000:20:38.40+00:06:1712:084.9
54WITOWSKA Mirosława 338KW ZakopaneZAKOPANEK204K 500:00:0000:09:2700:20:38.5000:20:38.50+00:06:1712:084.9
55KUSZKA Michał 85BBL MikołówMIKOŁÓWM3020M 5000:00:0000:09:1500:20:39.0000:20:39.00+00:06:1712:084.9
56BONDARA Sylwia 304JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK205K 600:00:0000:09:4400:20:41.0000:20:41.00+00:06:1912:104.9
57KIK Iwona 320KW KrakówSTRZYŻÓWK302K 700:00:0000:09:2600:20:44.2000:20:44.20+00:06:2212:114.9
58FERENC Janusz 40Usks LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M602M 5100:00:0000:09:4600:20:47.7000:20:47.70+00:06:2612:134.9
59HATALA Mariusz 183BB RunnersBIELSKO-BIALAM3021M 5200:00:0000:09:2900:20:48.8500:20:48.85+00:06:2712:144.9
60KUŚMIERSKI Michał 86BB RunnersBIELSKO-BIAŁAM3022M 5300:00:0000:09:3500:20:49.0500:20:49.05+00:06:2712:144.9
61KUPIJAJ Marcin 82Socios GórnikGLIWICEM2016M 5400:00:0000:09:1700:20:52.1000:20:52.10+00:06:3012:164.9
62STYCZEŃ Piotr 139CKBabcieCHĘCINYM3023M 5500:00:0000:09:1800:20:55.7500:20:55.75+00:06:3412:184.9
63BARYSZNIKOW Mikołaj 170KingrunnerNOWICAM3024M 5600:00:0000:09:2300:20:57.5000:20:57.50+00:06:3612:194.9
64GIL Dominika 316Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK303K 800:00:0000:08:5900:21:01.8500:21:01.85+00:06:4012:214.9
65PIECHULA Katarzyna 328Team Papry 20TYCHYK401K 900:00:0000:09:4100:21:04.4500:21:04.45+00:06:4312:234.8
66KLONOWSKI Kamil 64MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2017M 5700:00:0000:09:2000:21:06.8000:21:06.80+00:06:4512:244.8
67WOJDASIEWICZ Tadeusz 157KĘPICEM3025M 5800:00:0000:09:2900:21:07.5500:21:07.55+00:06:4612:254.8
68BOGUCKI Jacek 19KATOWICEM2018M 5900:00:0000:09:1900:21:09.3500:21:09.35+00:06:4812:264.8
69KOZIOŁ Kamil 75Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2019M 6000:00:0000:09:1600:21:18.8500:21:18.85+00:06:5712:314.8
70MENDECKA Michalina 325MOSiR Łaziska GórneŁAZISKA GÓRNEK206K 1000:00:0000:09:3200:21:20.3500:21:20.35+00:06:5912:324.8
71ZBOŻNIAK Łukasz 164Above2000DĄBROWA GÓRNICZAM3026M 6100:00:0000:09:3000:21:20.7500:21:20.75+00:06:5912:324.8
72MORAWIEC Marek 100SZAKAL TEAMCIESZYNM3027M 6200:00:0000:09:2700:21:23.0000:21:23.00+00:07:0112:344.8
73KROSNY Sebastian 78BiegamyZsercem.pl - BiegatonMIKOŁÓWM3028M 6300:00:0000:09:3500:21:23.1000:21:23.10+00:07:0112:344.8
74KORZENIOWSKI Robert 11RK AthleticsWARSZAWAM4014M 6400:00:0000:09:2400:21:23.7500:21:23.75+00:07:0212:344.8
75RADZIWONOWICZ Michał 113BIELSKO-BIAŁAM2020M 6500:00:0000:09:1300:21:27.7000:21:27.70+00:07:0612:374.8
76RECZEK Sebastian 118KS ZIELONO-CZARNIMINSK MAZOWIECKIM3029M 6600:00:0000:09:2700:21:31.7000:21:31.70+00:07:1012:394.7
77GORAJ Agata 317Training-Connecting PeopleKATOWICEK207K 1100:00:0000:10:0100:21:35.6500:21:35.65+00:07:1412:414.7
78KOCHEL Paweł 67KOWARYM3030M 6700:00:0000:09:4000:21:37.0000:21:37.00+00:07:1512:424.7
79KNAP Mateusz 65KS Kandahar/TUTTU KatowiceKATOWICEM2021M 6800:00:0000:09:3500:21:41.9000:21:41.90+00:07:2012:454.7
80STEFAŃSKI Jarosław 136W pogoni za duchemSIEMIANOWICEM502M 6900:00:0000:09:4000:21:42.9000:21:42.90+00:07:2112:454.7
81GÓRNY Mirosław 45Modelarnia BiegaBIELSKO-BIAŁAM503M 7000:00:0000:09:3400:21:44.9500:21:44.95+00:07:2312:474.7
82BROL Marcin 22Sport w Wielkim MiescieKATOWICEM3031M 7100:00:0000:09:2200:21:50.0500:21:50.05+00:07:2812:504.7
83JAKUBIEC Mateusz 54BB RUNNERSBUCZKOWICEM2022M 7200:00:0000:09:4700:21:50.3500:21:50.35+00:07:2912:504.7
84KOSICKI Łukasz 73PHILIPS Lighting BielskoBIELSKO-BIAŁAM3032M 7300:00:0000:09:4000:21:50.9500:21:50.95+00:07:2912:504.7
85KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 341JASTRZĘBIE ZDRÓJK501K 1200:00:0000:09:4800:21:51.6000:21:51.60+00:07:3012:514.7
86ŻACZEK Szymon 189Nie Przestawaj Marzyć!CZECHOWICE-DZIEDZICEM2023M 7400:00:0000:09:2900:21:53.1500:21:53.15+00:07:3112:524.7
87KOCIOŁEK Ireneusz 68Grupa MAXBRZEG DOLNYM2024M 7500:00:0000:09:5000:22:00.2500:22:00.25+00:07:3812:564.6
88KELLER Dariusz 62Night RunnersKRAKÓWM2025M 7600:00:0000:09:4300:22:00.5000:22:00.50+00:07:3912:564.6
89SROMEK Dawid 133BB RunnersBYSTRAM2026M 7700:00:0000:09:0600:22:02.7500:22:02.75+00:07:4112:574.6
90WOJNO Arkadiusz 158Łódź Kocha SportŁÓDŹM3033M 7800:00:0000:09:5200:22:05.6000:22:05.60+00:07:4412:594.6
91BOLECHOWSKA Dominika 315Attiq Team ZakopaneZAKOPANEK402K 1300:00:0000:10:0700:22:10.2000:22:10.20+00:07:4813:024.6
92SZTĄBER Adam 147RytmŁÓDŹM3034M 7900:00:0000:09:3200:22:10.7000:22:10.70+00:07:4913:024.6
93SZKODA Dariusz 142SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3035M 8000:00:0000:09:5100:22:11.7500:22:11.75+00:07:5013:024.6
94SZPILA Daniel 146OPOLEM4015M 8100:00:0000:10:1300:22:12.0500:22:12.05+00:07:5013:034.6
95CIENIAWSKI Piotr 30Węglokoks Kraj KWK PiekaryBYTOMM3036M 8200:00:0000:09:4200:22:12.4000:22:12.40+00:07:5113:034.6
96MŁYŃCZAK Piotr 99GLIWICEM4016M 8300:00:0000:09:4600:22:12.4000:22:12.40+00:07:5113:034.6
97SMOLIK Łukasz 130Olza CieszynLESZNA GÓRNAM2027M 8400:00:0000:09:2200:22:17.6000:22:17.60+00:07:5613:064.6
98KOZOWICZ Paweł 76WeCAN Coaching / KS Kandahar / GJ GOPRKATOWICEM3037M 8500:00:0000:09:2900:22:19.2000:22:19.20+00:07:5713:074.6
99GWÓŹDŹ Michał 50#czeladzbiegaCZELADŹM4017M 8600:00:0000:10:0400:22:20.1000:22:20.10+00:07:5813:084.6
100GÓRAL Grzegorz 44Góral biega Heeej! / Night Runners +SWOSZOWICEM3038M 8700:00:0000:10:0700:22:23.0500:22:23.05+00:08:0113:104.6
101JAKUBCZYK Dariusz 53CKBABCIEPIEKOSZÓWM4018M 8800:00:0000:10:2700:22:36.1000:22:36.10+00:08:1413:174.5
102PYTLARZ Wojtek 111Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3039M 8900:00:0000:10:0000:22:37.4000:22:37.40+00:08:1613:184.5
103GRZELAK Adrian 48Drużyna SzpikuTUREKM2028M 9000:00:0000:10:0600:22:37.5000:22:37.50+00:08:1613:184.5
104MATYSIAK Marcin 92Gapmont Running TeamWARSZAWAM3040M 9100:00:0000:10:0300:22:39.4500:22:39.45+00:08:1813:194.5
105MAJCHER Piotr 91Eskadra KrakówKRAKÓWM4019M 9200:00:0000:10:0900:22:40.5000:22:40.50+00:08:1913:204.5
106ADAMUS-KOWALSKA Justyna 309AZS Uniwersytet ŚląskiKATOWICEK304K 1400:00:0000:10:2400:22:40.8000:22:40.80+00:08:1913:204.5
107CZYŻ Bartłomiej 32Bikebrothers TeamKRAKÓWM2029M 9300:00:0000:10:0900:22:41.4000:22:41.40+00:08:2013:204.5
108GRZYB Kazimierz 49Eskadra KrakówKRAKÓWM4020M 9400:00:0000:10:1900:22:41.9000:22:41.90+00:08:2013:204.5
109SWOBODA Marek 140BYLEDOBIEC ANINWAŁBRZYCHM504M 9500:00:0000:09:5400:22:42.7500:22:42.75+00:08:2113:214.5
110BUCZYŃSKI Adam 23NOKIA KRAKÓWKRAKOWM4021M 9600:00:0000:10:1100:22:43.3000:22:43.30+00:08:2113:214.5
111KORDIAK Rafał 71BIELSKO-BIAŁAM3041M 9700:00:0000:10:3500:22:44.7500:22:44.75+00:08:2313:224.5
112KIEŁTYKA Zbigniew 63KW GliwiceGLIWICEM4022M 9800:00:0000:10:2500:22:45.5000:22:45.50+00:08:2413:224.5
113SIKORA Stefan 126Sikora TeamBIELSKO BIAŁAM603M 9900:00:0000:10:2800:22:46.9000:22:46.90+00:08:2513:234.5
114SIEWKO Piotr 125Szwagry TEAMDĘBOWIECM4023M 10000:00:0000:10:0100:22:57.2500:22:57.25+00:08:3513:304.4
115STEFAŃSKI Zbigniew 135Libiąż JaninaLIBIĄŻM4024M 10100:00:0000:10:1300:22:58.9500:22:58.95+00:08:3713:304.4
116ZASADA Tomasz 163KRAKÓWM4025M 10200:00:0000:10:3600:23:00.2000:23:00.20+00:08:3813:314.4
117KUSZ Janusz 84PISARZOWICEM3042M 10300:00:0000:10:2400:23:03.9000:23:03.90+00:08:4213:334.4
118KAPICA Dominik 60GARBÓWM2030M 10400:00:0000:09:5600:23:07.0500:23:07.05+00:08:4513:354.4
119BROL Piotr 21EnduranceTeamSIEMIANOWICEM3043M 10500:00:0000:10:0600:23:08.3000:23:08.30+00:08:4613:364.4
120CHAMIELEC Bogusław 26A EMERYT BIEGALUBINM4026M 10600:00:0000:10:5000:23:13.5000:23:13.50+00:08:5213:394.4
121SIKORA Alicja 330Sikora TeamBIELSKO BIAŁAK601K 1500:00:0000:10:5200:23:16.0000:23:16.00+00:08:5413:414.4
122JACHYMEK Bartłomiej 52JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4027M 10700:00:0000:10:5500:23:16.4000:23:16.40+00:08:5513:414.4
123PIETRYJA Łukasz 105WISŁA WIELKAM3044M 10800:00:0000:10:0700:23:17.4500:23:17.45+00:08:5613:414.4
124WILCZEK Rafał 156Way Behind HorizonSZCZYTNOM3045M 10900:00:0000:09:4000:23:20.3000:23:20.30+00:08:5813:434.4
125SNARSKI Bogdan 131AlbatrosyWARSZAWAM3046M 11000:00:0000:10:2100:23:21.9000:23:21.90+00:09:0013:444.4
126DWORNICKI Tomasz 37Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKM4028M 11100:00:0000:10:2200:23:22.3500:23:22.35+00:09:0113:444.4
127MATYSIUK Jakub 93moja dupeczkaKRAKÓWM2031M 11200:00:0000:10:4700:23:28.7500:23:28.75+00:09:0713:484.3
128ŁAGOŻNY Łukasz 89BRUBECK TeamSANOKM3047M 11300:00:0000:10:3900:23:36.2500:23:36.25+00:09:1413:524.3
129SMIECINSKI Dominik 129XRunnersTEAM/www.biegi z przeszkodami.sklep.plKNUROWM3048M 11400:00:0000:10:2600:23:36.6000:23:36.60+00:09:1513:524.3
130PASUTO Grzegorz 177IronsKATOWICEM3049M 11500:00:0000:10:5700:23:41.0000:23:41.00+00:09:1913:554.3
131JACHOWICZ Malwina 319SALCO SPORT TEAMWROCŁAWK305K 1600:00:0000:10:5300:23:43.4500:23:43.45+00:09:2213:574.3
132BUSZ Rafał 24uZDROWIskowy teamUSTROŃM3050M 11600:00:0000:10:5400:23:48.1000:23:48.10+00:09:2614:004.3
133WALCZAK Maciej 155QUAY POZNAŃPOZNAŃM3051M 11700:00:0000:10:5000:23:51.1000:23:51.10+00:09:2914:014.3
134STRZELECKI Andrzej 138STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4029M 11800:00:0000:11:0000:23:52.0000:23:52.00+00:09:3014:024.3
135KOHUT Ivan 69Husaria Race TeamSIESTRZEŃM2032M 11900:00:0000:09:3800:23:53.3500:23:53.35+00:09:3214:024.3
136GRYCKO Konrad 46ks furionKRAKÓWM2033M 12000:00:0000:11:0400:23:53.4000:23:53.40+00:09:3214:024.3
137KRÓL Elżbieta 343Eskadra KrakówKRAKÓWK403K 1700:00:0000:11:1100:23:54.3500:23:54.35+00:09:3314:034.3
138KANIEWSKI Ireneusz 59PRUSZKÓWM3052M 12100:00:0000:09:3800:23:56.6500:23:56.65+00:09:3514:044.3
139RENCZ Małgorzata 329ORZESZEK404K 1800:00:0000:10:5600:23:57.9000:23:57.90+00:09:3614:054.3
140KURASIŃSKI Konrad 83BRENNAM2034M 12200:00:0000:10:5700:23:58.8500:23:58.85+00:09:3714:054.3
141PODSADNIUK Mateusz 108EASY RUN KrakówNOWY SĄCZM3053M 12300:00:0000:11:0400:24:00.4000:24:00.40+00:09:3914:074.3
142RUSZCZYK Paweł 120MAŁY PŁOCKM2035M 12400:00:0000:09:5900:24:02.0000:24:02.00+00:09:4014:084.2
143PACHURA Kinga 327Ceneria.pl/Goryonline.comMSZANA DOLNAK405K 1900:00:0000:10:5100:24:02.0000:24:02.00+00:09:4014:084.2
144SZOPA Piotr 144ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM3054M 12500:00:0000:11:0100:24:05.4500:24:05.45+00:09:4414:104.2
145WOROBIEC Józef 159UMKS Nadir JędrzejówJĘDRZEJÓWM505M 12600:00:0000:10:4700:24:07.6000:24:07.60+00:09:4614:114.2
146SĘDOR Krzysztof 123Eskadra KrakówKRAKÓWM4030M 12700:00:0000:10:5300:24:09.7500:24:09.75+00:09:4814:124.2
147GILAROK Andrzej 176DKWSKRAKÓWM3055M 12800:00:0000:11:0800:24:15.8500:24:15.85+00:09:5414:154.2
148RESPONDEK Marcin 119Poompa TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM2036M 12900:00:0000:10:3800:24:21.8000:24:21.80+00:10:0014:194.2
149ZBIJOWSKA HATALA Ewelina 339BB runnersBIELSKO BIALAK306K 2000:00:0000:11:0500:24:24.7000:24:24.70+00:10:0314:214.2
150SREBRNY Mirosław 166ROGOŻM4031M 13000:00:0000:11:1000:24:26.2500:24:26.25+00:10:0414:224.2
151BEDNAREK Jacek 16MetLife RunWARSZAWAM4032M 13100:00:0000:10:1200:24:35.9000:24:35.90+00:10:1414:274.1
152ŁABUDA Dominika 306Kamiennogórska Grupa BiegowaKAMIENNA GÓRAK208K 2100:00:0000:11:0300:24:36.9500:24:36.95+00:10:1514:284.1
153PITAS Andrzej 106ZapierdalaczeROGOŹNIKM4033M 13200:00:0000:10:5800:24:38.8000:24:38.80+00:10:1714:294.1
154PLUCINSKI Grzegorz 107RYDUŁTOWYM4034M 13300:00:0000:24:42.6000:24:42.60+00:10:2114:314.1
155MURAŃSKI Rafał 101PUŃCÓWM4035M 13400:00:0000:11:2000:24:43.1000:24:43.10+00:10:2114:324.1
156BANDER-PASZEK Katarzyna 342GLIWICEK307K 2200:00:0000:11:1000:24:47.4000:24:47.40+00:10:2614:344.1
157URBANIAK Sławomir 153uZDROWIskowy TeamUSTROŃM3056M 13500:00:0000:11:2300:24:47.8500:24:47.85+00:10:2614:344.1
158BANASIEWICZ Paweł 14Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM3057M 13600:00:0000:11:1200:24:51.3500:24:51.35+00:10:3014:374.1
159OŻGA Sebastian 104TYCHYM2037M 13700:00:0000:11:2200:24:54.4500:24:54.45+00:10:3314:384.1
160FALKOWSKI Piotr 234PIASECZNOM4036M 13800:00:0000:11:3300:24:55.6000:24:55.60+00:10:3414:394.1
161HOMBEK Maciej 51uZDROWIskowy TeamUSTROŃM4037M 13900:00:0000:11:4600:24:55.8000:24:55.80+00:10:3414:394.1
162HELLER Karina 318Ruda SzalonaSKOCZÓWK308K 2300:00:0000:11:1000:24:58.0500:24:58.05+00:10:3614:414.1
163KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 80Rocky Balboa Running ClubBYTOMM3058M 14000:00:0000:10:3400:25:07.2000:25:07.20+00:10:4514:464.1
164BOCZKOWSKA Justyna 310ZAKOPANEK502K 2400:00:0000:11:0600:25:10.3500:25:10.35+00:10:4914:484.1
165STRASZEWSKI Leszek 137KS M.E.T.A.CZYŻOWICEM3059M 14100:00:0000:11:1000:25:24.7000:25:24.70+00:11:0314:564
166SZYPUŁA Michał 181Liburnia TeamCIESZYNM3060M 14200:00:0000:11:0800:25:26.2000:25:26.20+00:11:0414:574
167SŁOMA Paweł 127Słomiane BambusyUSTKAM3061M 14300:00:0000:11:0800:25:32.3500:25:32.35+00:11:1115:014
168WYSŁUCH Tomasz 162SKOCZÓWM4038M 14400:00:0000:11:1900:25:53.9000:25:53.90+00:11:3215:133.9
169ROGALA Maciej 182KS M.E.T.A.PSZÓWM4039M 14500:00:0000:11:3200:25:55.0500:25:55.05+00:11:3315:143.9
170MARCOL Wojciech 299OTK RzeźnikRYBNIKM2038M 14600:00:0000:11:3400:25:56.7500:25:56.75+00:11:3515:153.9
171RAJCHELD Dorian 114BB RunnersWILKOWICEM3062M 14700:00:0000:12:0200:26:04.1500:26:04.15+00:11:4215:203.9
172BĄK Marcin 15Harpagan SanokSANOKM3063M 14800:00:0000:11:3900:26:06.2500:26:06.25+00:11:4415:213.9
173KONDRACIUK Katarzyna 321Piaseczyńska Fundacja EkologicznaPIASECZNOK406K 2500:00:0000:12:0500:26:07.3500:26:07.35+00:11:4615:213.9
174CHWALISZEWSKI Jarosław 29Night Runners GliwiceGLIWICEM4040M 14900:00:0000:10:5600:26:19.5000:26:19.50+00:11:5815:283.9
175SZARUGA Małgorzata 333Socios GórnikRABKA ZDRÓJ,K209K 2600:00:0000:11:4300:26:24.4000:26:24.40+00:12:0315:313.9
176SZOŁTYSIK Bartosz 143Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM3064M 15000:00:0000:11:2200:26:33.4500:26:33.45+00:12:1215:373.8
177LEDWOŃ Jakub 88Night Runners GliwiceGLIWICEM3065M 15100:00:0000:11:2700:26:48.6000:26:48.60+00:12:2715:453.8
178SŁOBODA Elżbieta 331Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK309K 2700:00:0000:12:0600:26:53.4000:26:53.40+00:12:3215:483.8
179NIEURZYŁA Grzegorz 102uZDROWIskowi teamUSTROŃM4041M 15200:00:0000:11:4700:27:00.3500:27:00.35+00:12:3915:523.8
180KUČERKA Jakub 81Kasia i KubaTŘINECM2039M 15300:00:0000:12:2600:27:05.8500:27:05.85+00:12:4415:553.8
181FRANKI Marcin 42Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM3066M 15400:00:0000:11:5800:27:09.2000:27:09.20+00:12:4715:583.8
182FLAGA Iwona 314Eskadra KrakówKRAKÓWK3010K 2800:00:0000:12:2200:27:13.7000:27:13.70+00:12:5216:003.7
183FARON Agnieszka 313NorafsportKRAKÓWK3011K 2900:00:0000:12:3100:27:18.5000:27:18.50+00:12:5716:033.7
184LIPIŃSKI Tomasz Canal+WARSZAWAM4042M 15500:00:0000:11:3300:27:28.2500:27:28.25+00:13:0616:093.7
185POTOCZNY Mirosław 110JAWORZNOM4043M 15600:00:0000:12:1400:27:29.1500:27:29.15+00:13:0716:103.7
186TERLIKOWSKI Kacper 151BĘDZINM2040M 15700:00:0000:11:2300:27:33.8500:27:33.85+00:13:1216:123.7
187DOMARADZKA Violetta 399Run Vegan TeamWARSZAWAK3012K 3000:00:0000:12:4500:27:36.8500:27:36.85+00:13:1516:143.7
188SŁOMKOWSKI Mateusz 128WŁOCŁAWEKM2041M 15800:00:0000:11:0900:27:55.5500:27:55.55+00:13:3416:253.7
189MAJCHER Beata 301Eskadra KrakówKRAKÓWK407K 3100:00:0000:12:4900:27:56.9000:27:56.90+00:13:3516:253.7
190SNARSKA Katarzyna 332AlbatrosyWARSZAWAK3013K 3200:00:0000:12:5400:28:04.1000:28:04.10+00:13:4216:303.6
191CHOWANSKA Sylwia 312Biegamy dla ZdrowiaWARSZAWAK3014K 3300:00:0000:13:0700:28:06.3500:28:06.35+00:13:4516:313.6
192ŚMIATEK Marcin 150AgresorSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4044M 15900:00:0000:12:5600:28:15.8500:28:15.85+00:13:5416:373.6
193PREDKO Grażyna 340K408K 3400:00:0000:13:0400:29:08.7500:29:08.75+00:14:4717:083.5
194SZCZYGIEŁ Adriana 334KNSK RUNNING TEAMBIELSKO-BIAŁAK3015K 3500:00:0000:13:1900:30:14.7000:30:14.70+00:15:5317:473.4
195DUDEK Dominik 35MCG PROJECTSBIELSKO-BIAŁAM4045M 16000:00:0000:12:4200:30:32.5500:30:32.55+00:16:1117:573.3
196SZKARADNIK Katarzyna 336uZDROWIskowy teamUSTROŃK3016K 3600:00:0000:13:3700:30:55.1500:30:55.15+00:16:3318:113.3
197FIJAŁKOWSKI Artur 41WILKÓWM2042M 16100:00:0000:12:2700:31:20.5500:31:20.55+00:16:5918:253.3
198MIERZOWSKI Klaudiusz 95Tokyo TeamWILKOWICZKIM4046M 16200:00:0000:13:3500:31:31.9000:31:31.90+00:17:1018:323.2
199WĄSOWSKA Jagoda 345K503K 3700:00:0000:14:3500:31:45.2000:31:45.20+00:17:2318:403.2
200SZPERLICH Grzegorz 145AgresorSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4047M 16300:00:0000:14:0600:32:31.4500:32:31.45+00:18:1019:073.1
201STYŚ Marek 180GLIWICEM4048M 16400:00:0000:13:5600:32:42.6500:32:42.65+00:18:2119:143.1
202WARZOCHA Katarzyna 337TYCHYK3017K 3800:00:0000:13:5100:32:42.8500:32:42.85+00:18:2119:143.1
203KAFAROWSKI Dariusz 174Wielkolud Team / KS KandaharJAWORZNOM4049M 16500:00:0000:13:4200:32:47.6500:32:47.65+00:18:2619:173.1
204RĄCZKA Marcin 116SGOBIELSKO-BIAŁAM3067M 16600:00:0000:14:2600:34:58.6000:34:58.60+00:20:3720:342.9
205DEJA Andrzej 33OPOLEM506M 16700:00:0000:14:4700:35:24.5500:35:24.55+00:21:0320:492.9
206SZCZYGIEŁ Weronika 335CHORZÓWK3018K 3900:00:0000:15:5900:35:56.5500:35:56.55+00:21:3521:082.8
207BZOWSKA Aleksandra 311Night RunnersGLIWICEK3019K 4000:00:0000:15:5800:35:56.9500:35:56.95+00:21:3521:082.8
208DEMUT Witold 168SCHWECHATM2043M 16800:00:0000:17:52+00:11:3219:513
209LUBOSIK Laurencja 324TOKYO TEAMWILKOWICZKIK3020K 4100:00:0000:18:27+00:12:0720:302.9
Znaleziono 209 wynik(ów)