ELIMINATOR 2016 - ETAP II

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-11-26
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
234
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
157
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DLUGOSZ Andrzej 167RYTROM301M 100:00:0000:06:3300:14:35.9000:14:35.90 8:347
2MALINA Dawid INŻYNIERIA BIEGANIA - Twój biegowy trener!RYBNIKM201M 200:00:0000:06:5300:15:44.1500:15:44.15+00:01:089:156.5
3GORCZYCA Bartosz 1Salco Sport TeamSKOŁYSZYNM202M 300:00:0000:07:1800:15:48.9500:15:48.95+00:01:139:176.5
4RZESZÓTKO Marcin 186KW Zakopane / TOPRZAKOPANEM203M 400:00:0000:07:1800:15:50.2000:15:50.20+00:01:149:186.4
5JAWORSKI Zbigniew 56KLUSZKOWCEM302M 500:00:0000:07:3000:15:53.5500:15:53.55+00:01:179:206.4
6SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 2Salco Sport TeamWSCHOWAM204M 600:00:0000:07:1900:15:58.0000:15:58.00+00:01:229:236.4
7GAWROŃSKI Tomasz 6UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM205M 700:00:0000:07:2600:16:04.2500:16:04.25+00:01:289:276.3
8KOŃ Piotr 4RMD Montrail TeamRĘCZNOM303M 800:00:0000:07:2100:16:16.4500:16:16.45+00:01:409:346.3
9WĄSOWICZ Jan 9KRAKÓWM401M 900:00:0000:07:2900:16:40.0000:16:40.00+00:02:049:486.1
10BIERNAWSKI Piotr 10Slow MotionNOWY TARGM304M 1000:00:0000:07:3500:16:48.6500:16:48.65+00:02:129:526.1
11FARON Robert 3Salco Sport TeamKAMIENICAM402M 1100:00:0000:07:5600:17:08.6500:17:08.65+00:02:3210:046
12DOMISZEWSKI Ignacy 34MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM206M 1200:00:0000:07:5700:17:13.0500:17:13.05+00:02:3710:075.9
13MAREK Dariusz 185RMD Montrail TeamWIELICZKAM305M 1300:00:0000:08:0200:17:17.4000:17:17.40+00:02:4110:105.9
14FALKOWSKI Krzysztof 39Woodward RunnersKRAKÓWM306M 1400:00:0000:07:5100:17:26.5500:17:26.55+00:02:5010:155.9
15MISIAK Bartosz 97Brat KubaCESKY TESINM207M 1500:00:0000:08:2400:17:36.9000:17:36.90+00:03:0110:215.8
16BIEL Andrzej 17ClarahütteŻYWIECM307M 1600:00:0000:08:1400:17:48.7000:17:48.70+00:03:1210:285.7
17MAGIERA Janusz 90FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 1700:00:0000:08:0700:17:50.5000:17:50.50+00:03:1410:295.7
18CZAPLA Piotr 8Sulis Hoko Team/UKS Olimpia ZabrzeGLIWICEM208M 1800:00:0000:08:0900:17:57.0500:17:57.05+00:03:2110:335.7
19KASZYCA Paweł 169Igloo Bochnia / AplilkaJANKOWICEM308M 1900:00:0000:08:2200:18:13.5500:18:13.55+00:03:3710:425.6
20HUZIOR Piotr 187Fake RunnersNOWY TARGM403M 2000:00:0000:08:3200:18:30.2000:18:30.20+00:03:5410:525.5
21SEDLAK Michał 122Lubię To BieganieGIERASZOWICEM404M 2100:00:0000:08:3300:18:36.9000:18:36.90+00:04:0110:565.5
22RAKUS Kornel 115KS KandaharKISIELÓWM405M 2200:00:0000:08:3400:18:40.1500:18:40.15+00:04:0410:585.5
23CELIŃSKI Robert 25Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAM309M 2300:00:0000:09:1400:18:49.1500:18:49.15+00:04:1311:045.4
24CELIŃSKA Anna 300Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAK301K 100:00:0000:09:0200:18:51.9500:18:51.95+00:04:1611:055.4
25JANUSZYK Iwonka 303OŚWIĘCIMK201K 200:00:0000:09:0300:18:58.1500:18:58.15+00:04:2211:095.4
26LEŚNIAK Kamil 222Inov-8TORUŃM209M 2400:00:0000:08:5400:19:01.0500:19:01.05+00:04:2511:115.4
27KOBRYŃ Dominik 66Byledobiec AninKATOWICEM406M 2500:00:0000:08:5500:19:03.7500:19:03.75+00:04:2711:125.4
28BROJ Marcel 20BROJ TEAM ZLINICEŹLINICEM2010M 2600:00:0000:09:0200:19:05.4000:19:05.40+00:04:2911:135.3
29ULFIK Rafał 152RMD Montrail Team/SKB KraśnikZABRZEM2011M 2700:00:0000:08:4000:19:07.0500:19:07.05+00:04:3111:145.3
30MADEJCZYK Marek KATOWICEM3010M 2800:00:0000:08:5900:19:08.1500:19:08.15+00:04:3211:155.3
31GOLBA Kasia 3441 SECOND team/ AZS AWF KatowiceK202K 300:00:0000:09:0300:19:15.2000:19:15.20+00:04:3911:195.3
32JANKOWSKI Łukasz 55Training-Connecting PeopleKATOWICEM3011M 2900:00:0000:09:0100:19:16.8500:19:16.85+00:04:4011:205.3
33STEC Jakub 134brakGODZISZKAM2012M 3000:00:0000:08:5600:19:19.9000:19:19.90+00:04:4411:215.3
34KOŻDOŃ Jarosław 77Inżynieria Biegania / NiewymiękaczeŻORYM3012M 3100:00:0000:08:5700:19:26.1500:19:26.15+00:04:5011:255.2
35JENDRYSIK Karol 188ŁAZISKA GÓRNEM2013M 3200:00:0000:08:5800:19:36.1000:19:36.10+00:05:0011:315.2
36SZATANIK Zbigniew 141UJSOŁYM407M 3300:00:0000:08:4400:19:38.3500:19:38.35+00:05:0211:325.2
37SOKOŁOWSKI Marek 132RMD MONTRAIL TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM408M 3400:00:0000:09:1100:19:44.0500:19:44.05+00:05:0811:365.2
38FERENC Janusz 40Usks LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M601M 3500:00:0000:09:1600:19:51.2500:19:51.25+00:05:1511:405.1
39KANTOR Martyna 302Hercog Running TeamKRAKÓWK203K 400:00:0000:09:0300:19:53.0000:19:53.00+00:05:1711:415.1
40KOT Rafał 74Way Behind Horizon // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3013M 3600:00:0000:09:1400:19:55.3500:19:55.35+00:05:1911:425.1
41WRZESZCZ Mariusz 161Triathlon Mietków TeamKOSTOMŁOTYM2014M 3700:00:0000:09:0800:19:56.9000:19:56.90+00:05:2111:435.1
42BADURA Adam 13Forma Wodzisław SląskiRYBNIKM3014M 3800:00:0000:08:5600:19:57.9500:19:57.95+00:05:2211:445.1
43KOŚNY Krzysztof 175Wielkolud Team / KS KandaharKATOWICEM409M 3900:00:0000:09:2100:19:58.5000:19:58.50+00:05:2211:445.1
44KAŁUŻA Jerzy BIELSKO-BIAŁAM3015M 4000:00:0000:09:1700:20:00.4000:20:00.40+00:05:2411:455.1
45PORĘBSKI Rafał 109Poranny Patrol/Evil TeamZAWADAM4010M 4100:00:0000:08:5900:20:02.2000:20:02.20+00:05:2611:475.1
46BROL Marcin 22Sport w Wielkim MiescieKATOWICEM3016M 4200:00:0000:09:0200:20:11.9000:20:11.90+00:05:3611:525.1
47RECŁAW Arkadiusz 117Vege RunnersWARSZAWAM3017M 4300:00:0000:09:2000:20:12.8500:20:12.85+00:05:3611:525
48BARYSZNIKOW Mikołaj 170KingrunnerNOWICAM3018M 4400:00:0000:09:2000:20:13.7000:20:13.70+00:05:3711:535
49GRYGO Paweł 47LŁKS Prefbet Śniadowo-ŁomżaŁOMŻAM4011M 4500:00:0000:09:4600:20:14.7000:20:14.70+00:05:3811:545
50STYCZEŃ Piotr 139CKBabcieCHĘCINYM3019M 4600:00:0000:09:1500:20:16.4500:20:16.45+00:05:4011:555
51SWOBODA Marek 140BYLEDOBIEC ANINWAŁBRZYCHM502M 4700:00:0000:09:1600:20:16.8000:20:16.80+00:05:4011:555
52KNAP Mateusz 65KS Kandahar/TUTTU KatowiceKATOWICEM2015M 4800:00:0000:09:3400:20:17.4500:20:17.45+00:05:4111:555
53HATALA Mariusz 183BB RunnersBIELSKO-BIALAM3020M 4900:00:0000:09:3100:20:17.7000:20:17.70+00:05:4111:555
54SMOLIK Łukasz 130Olza CieszynLESZNA GÓRNAM2016M 5000:00:0000:09:1500:20:18.7000:20:18.70+00:05:4211:565
55KIK Iwona 320KW KrakówSTRZYŻÓWK302K 500:00:0000:09:2400:20:20.0000:20:20.00+00:05:4411:575
56ŚCIESZKA Wojciech 14913 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4012M 5100:00:0000:09:2100:20:20.4500:20:20.45+00:05:4411:575
57KLONOWSKI Kamil 64MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2017M 5200:00:0000:09:2100:20:20.6000:20:20.60+00:05:4411:575
58WITOWSKA Mirosława 338KW ZakopaneZAKOPANEK204K 600:00:0000:09:3000:20:22.7500:20:22.75+00:05:4611:585
59KUŚMIERSKI Michał 86BB RunnersBIELSKO-BIAŁAM3021M 5300:00:0000:09:4000:20:26.1000:20:26.10+00:05:5012:015
60KOKOT Krzysztof 70HRmax ŻoryŻORYM4013M 5400:00:0000:09:3700:20:27.9500:20:27.95+00:05:5212:015
61HOLLY Piotr 7sportfuel.plWAŁBRZYCHM3022M 5500:00:0000:09:2700:20:29.0000:20:29.00+00:05:5312:025
62KOS Tomasz 72Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3023M 5600:00:0000:09:3700:20:29.5000:20:29.50+00:05:5312:025
63KUPIJAJ Marcin 82Socios GórnikGLIWICEM2018M 5700:00:0000:09:4500:20:31.0000:20:31.00+00:05:5512:045
64URBAŃCZYK Karol 154Night Runners GliwiceGLIWICEM2019M 5800:00:0000:10:0400:20:35.7000:20:35.70+00:05:5912:065
65KROSNY Sebastian 78BiegamyZsercem.pl - BiegatonMIKOŁÓWM3024M 5900:00:0000:09:3100:20:36.1000:20:36.10+00:06:0012:075
66RADZIWONOWICZ Michał 113BIELSKO-BIAŁAM2020M 6000:00:0000:09:1600:20:37.6500:20:37.65+00:06:0112:074.9
67KORZENIOWSKI Robert 11RK AthleticsWARSZAWAM4014M 6100:00:0000:09:1800:20:47.0000:20:47.00+00:06:1112:134.9
68PIECHULA Katarzyna 328Team Papry 20TYCHYK401K 700:00:0000:09:3700:20:47.0500:20:47.05+00:06:1112:134.9
69GÓRAL Grzegorz 44Góral biega Heeej! / Night Runners +SWOSZOWICEM3025M 6200:00:0000:09:4200:20:48.0000:20:48.00+00:06:1212:144.9
70KOZIOŁ Kamil 75Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2021M 6300:00:0000:09:3500:20:49.0500:20:49.05+00:06:1312:144.9
71RECZEK Sebastian 118KS ZIELONO-CZARNIMINSK MAZOWIECKIM3026M 6400:00:0000:09:4900:20:49.8000:20:49.80+00:06:1312:144.9
72GRZELAK Adrian 48Drużyna SzpikuTUREKM2022M 6500:00:0000:09:4300:20:50.2500:20:50.25+00:06:1412:154.9
73KELLER Dariusz 62Night RunnersKRAKÓWM2023M 6600:00:0000:09:1700:20:52.8500:20:52.85+00:06:1612:164.9
74CZYŻ Bartłomiej 32Bikebrothers TeamKRAKÓWM2024M 6700:00:0000:10:4300:20:53.4500:20:53.45+00:06:1712:174.9
75KUSZKA Michał 85BBL MikołówMIKOŁÓWM3027M 6800:00:0000:09:4400:20:54.1000:20:54.10+00:06:1812:174.9
76KOSICKI Łukasz 73PHILIPS Lighting BielskoBIELSKO-BIAŁAM3028M 6900:00:0000:09:5000:20:54.1000:20:54.10+00:06:1812:174.9
77MAJCHER Piotr 91Eskadra KrakówKRAKÓWM4015M 7000:00:0000:10:4300:20:55.0000:20:55.00+00:06:1912:184.9
78BOGUCKI Jacek 19KATOWICEM2025M 7100:00:0000:09:1800:20:58.9500:20:58.95+00:06:2312:204.9
79BUCZYŃSKI Adam 23NOKIA KRAKÓWKRAKOWM4016M 7200:00:0000:10:1900:20:59.4000:20:59.40+00:06:2312:204.9
80SROMEK Dawid 133BB RunnersBYSTRAM2026M 7300:00:0000:09:2100:21:02.4000:21:02.40+00:06:2612:224.8
81DZIDOWSKI Aleksander 38Biegaj Razem z NamiZAWIERCIEM3029M 7400:00:0000:09:4700:21:06.3500:21:06.35+00:06:3012:244.8
82MENDECKA Michalina 325MOSiR Łaziska GórneŁAZISKA GÓRNEK205K 800:00:0000:09:4900:21:10.9500:21:10.95+00:06:3512:274.8
83RADOMSKI Zbigniew 112BIELSKO BIAŁAM602M 7500:00:0000:09:5400:21:11.4500:21:11.45+00:06:3512:274.8
84GIL Dominika 316Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK303K 900:00:0000:09:3800:21:18.1500:21:18.15+00:06:4212:314.8
85PASUTO Grzegorz 177IronsKATOWICEM3030M 7600:00:0000:09:4700:21:22.3500:21:22.35+00:06:4612:344.8
86WOJDASIEWICZ Tadeusz 157KĘPICEM3031M 7700:00:0000:09:4800:21:23.7000:21:23.70+00:06:4712:344.8
87KOCIOŁEK Ireneusz 68Grupa MAXBRZEG DOLNYM2027M 7800:00:0000:10:1100:21:24.3000:21:24.30+00:06:4812:354.8
88JAKUBIEC Mateusz 54BB RUNNERSBUCZKOWICEM2028M 7900:00:0000:10:0000:21:24.4500:21:24.45+00:06:4812:354.8
89SZKODA Dariusz 142SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3032M 8000:00:0000:09:5800:21:26.8000:21:26.80+00:06:5012:364.8
90KOCHEL Paweł 67KOWARYM3033M 8100:00:0000:10:0000:21:31.6500:21:31.65+00:06:5512:394.7
91STEFAŃSKI Jarosław 136W pogoni za duchemSIEMIANOWICEM503M 8200:00:0000:10:0400:21:35.7500:21:35.75+00:06:5912:414.7
92ŻACZEK Szymon 189Nie Przestawaj Marzyć!CZECHOWICE-DZIEDZICEM2029M 8300:00:0000:09:5600:21:37.8500:21:37.85+00:07:0112:424.7
93MORAWIEC Marek 100SZAKAL TEAMCIESZYNM3034M 8400:00:0000:09:4800:21:41.0000:21:41.00+00:07:0512:454.7
94MATYSIUK Jakub 93moja dupeczkaKRAKÓWM2030M 8500:00:0000:10:1500:21:41.7500:21:41.75+00:07:0512:454.7
95GRZYB Kazimierz 49Eskadra KrakówKRAKÓWM4017M 8600:00:0000:10:3000:21:44.9000:21:44.90+00:07:0912:474.7
96GORAJ Agata 317Training-Connecting PeopleKATOWICEK206K 1000:00:0000:09:5800:21:47.7500:21:47.75+00:07:1112:484.7
97ZBOŻNIAK Łukasz 164Above2000DĄBROWA GÓRNICZAM3035M 8700:00:0000:10:0200:21:50.6000:21:50.60+00:07:1412:504.7
98BONDARA Sylwia 304JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK207K 1100:00:0000:10:2400:21:57.6000:21:57.60+00:07:2112:544.6
99GÓRNY Mirosław 45Modelarnia BiegaBIELSKO-BIAŁAM504M 8800:00:0000:10:0100:22:04.3500:22:04.35+00:07:2812:584.6
100SZTĄBER Adam 147RytmŁÓDŹM3036M 8900:00:0000:10:2900:22:07.7000:22:07.70+00:07:3113:004.6
101GWÓŹDŹ Michał 50#czeladzbiegaCZELADŹM4018M 9000:00:0000:10:2900:22:11.8000:22:11.80+00:07:3513:024.6
102PYTLARZ Wojtek 111Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3037M 9100:00:0000:10:0300:22:21.3000:22:21.30+00:07:4513:084.6
103WOJNO Arkadiusz 158Łódź Kocha SportŁÓDŹM3038M 9200:00:0000:10:0700:22:22.5000:22:22.50+00:07:4613:094.6
104KIEŁTYKA Zbigniew 63KW GliwiceGLIWICEM4019M 9300:00:0000:10:4000:22:23.6500:22:23.65+00:07:4713:104.6
105KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 341JASTRZĘBIE ZDRÓJK501K 1200:00:0000:10:1400:22:29.1500:22:29.15+00:07:5313:134.5
106MŁYŃCZAK Piotr 99GLIWICEM4020M 9400:00:0000:09:5600:22:29.4500:22:29.45+00:07:5313:134.5
107CIENIAWSKI Piotr 30Węglokoks Kraj KWK PiekaryBYTOMM3039M 9500:00:0000:10:4600:22:31.2500:22:31.25+00:07:5513:144.5
108ŁAGOŻNY Łukasz 89BRUBECK TeamSANOKM3040M 9600:00:0000:10:4200:22:41.3500:22:41.35+00:08:0513:204.5
109WILCZEK Rafał 156Way Behind HorizonSZCZYTNOM3041M 9700:00:0000:10:0500:22:46.4500:22:46.45+00:08:1013:234.5
110STEFAŃSKI Zbigniew 135Libiąż JaninaLIBIĄŻM4021M 9800:00:0000:10:3100:22:49.2000:22:49.20+00:08:1313:254.5
111SNARSKI Bogdan 131AlbatrosyWARSZAWAM3042M 9900:00:0000:10:2800:22:53.9000:22:53.90+00:08:1813:274.5
112BOLECHOWSKA Dominika 315Attiq Team ZakopaneZAKOPANEK402K 1300:00:0000:10:4500:22:55.4500:22:55.45+00:08:1913:284.5
113ZASADA Tomasz 163KRAKÓWM4022M 10000:00:0000:10:3900:22:58.6000:22:58.60+00:08:2213:304.4
114PIETRYJA Łukasz 105WISŁA WIELKAM3043M 10100:00:0000:10:3100:23:04.0500:23:04.05+00:08:2813:344.4
115KORDIAK Rafał 71BIELSKO-BIAŁAM3044M 10200:00:0000:10:3100:23:05.2000:23:05.20+00:08:2913:344.4
116KUSZ Janusz 84PISARZOWICEM3045M 10300:00:0000:11:0500:23:09.8000:23:09.80+00:08:3313:374.4
117KOZOWICZ Paweł 76WeCAN Coaching / KS Kandahar / GJ GOPRKATOWICEM3046M 10400:00:0000:10:1500:23:11.7500:23:11.75+00:08:3513:384.4
118JAKUBCZYK Dariusz 53CKBABCIEPIEKOSZÓWM4023M 10500:00:0000:10:5000:23:13.3500:23:13.35+00:08:3713:394.4
119ADAMUS-KOWALSKA Justyna 309AZS Uniwersytet ŚląskiKATOWICEK304K 1400:00:0000:10:5000:23:14.4500:23:14.45+00:08:3813:404.4
120SZPILA Daniel 146OPOLEM4024M 10600:00:0000:10:3700:23:20.8000:23:20.80+00:08:4413:434.4
121JACHOWICZ Malwina 319SALCO SPORT TEAMWROCŁAWK305K 1500:00:0000:11:0100:23:22.3000:23:22.30+00:08:4613:444.4
122SIKORA Stefan 126Sikora TeamBIELSKO BIAŁAM603M 10700:00:0000:10:4800:23:24.5500:23:24.55+00:08:4813:454.4
123SZARUGA Małgorzata 333Socios GórnikRABKA ZDRÓJ,K208K 1600:00:0000:11:1200:23:25.7000:23:25.70+00:08:4913:464.4
124KRÓL Elżbieta 343Eskadra KrakówKRAKÓWK403K 1700:00:0000:11:1200:23:34.6500:23:34.65+00:08:5813:514.3
125SIEWKO Piotr 125Szwagry TEAMDĘBOWIECM4025M 10800:00:0000:10:4000:23:44.7500:23:44.75+00:09:0813:574.3
126RENCZ Małgorzata 329ORZESZEK404K 1800:00:0000:10:5800:23:48.0000:23:48.00+00:09:1214:004.3
127ZBIJOWSKA HATALA Ewelina 339BB runnersBIELSKO BIALAK306K 1900:00:0000:11:1100:24:00.4500:24:00.45+00:09:2414:074.3
128SMIECINSKI Dominik 129XRunnersTEAM/www.biegi z przeszkodami.sklep.plKNUROWM3047M 10900:00:0000:10:4500:24:13.7500:24:13.75+00:09:3714:144.2
129GRYCKO Konrad 46ks furionKRAKÓWM2031M 11000:00:0000:11:1500:24:17.6500:24:17.65+00:09:4114:174.2
130SIKORA Alicja 330Sikora TeamBIELSKO BIAŁAK601K 2000:00:0000:11:1300:24:19.0000:24:19.00+00:09:4314:184.2
131CHAMIELEC Bogusław 26A EMERYT BIEGALUBINM4026M 11100:00:0000:11:2900:24:23.7500:24:23.75+00:09:4714:204.2
132MATYSIAK Marcin 92Gapmont Running TeamWARSZAWAM3048M 11200:00:0000:11:1600:24:32.0500:24:32.05+00:09:5614:254.2
133ŁABUDA Dominika 306Kamiennogórska Grupa BiegowaKAMIENNA GÓRAK209K 2100:00:0000:11:2400:24:41.5000:24:41.50+00:10:0514:314.1
134STRZELECKI Andrzej 138STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4027M 11300:00:0000:11:4700:24:42.0000:24:42.00+00:10:0614:314.1
135BOCZKOWSKA Justyna 310ZAKOPANEK502K 2200:00:0000:11:1000:24:53.0500:24:53.05+00:10:1714:384.1
136SZOPA Piotr 144ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM3049M 11400:00:0000:11:5700:25:10.5500:25:10.55+00:10:3414:484.1
137WALCZAK Maciej 155QUAY POZNAŃPOZNAŃM3050M 11500:00:0000:11:2800:25:17.7000:25:17.70+00:10:4114:524
138PACHURA Kinga 327Ceneria.pl/Goryonline.comMSZANA DOLNAK405K 2300:00:0000:11:2800:25:27.9500:25:27.95+00:10:5214:584
139BROL Piotr 21EnduranceTeamSIEMIANOWICEM3051M 11600:00:0000:11:0700:25:29.3000:25:29.30+00:10:5314:594
140PODSADNIUK Mateusz 108EASY RUN KrakówNOWY SĄCZM3052M 11700:00:0000:11:2900:25:30.7500:25:30.75+00:10:5415:004
141DWORNICKI Tomasz 37Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKM4028M 11800:00:0000:11:4300:25:41.5000:25:41.50+00:11:0515:064
142HELLER Karina 318Ruda SzalonaSKOCZÓWK307K 2400:00:0000:11:4600:25:51.8500:25:51.85+00:11:1515:123.9
143KANIEWSKI Ireneusz 59PRUSZKÓWM3053M 11900:00:0000:11:3300:25:52.2000:25:52.20+00:11:1615:123.9
144KOHUT Ivan 69Husaria Race TeamSIESTRZEŃM2032M 12000:00:0000:11:3300:25:53.0500:25:53.05+00:11:1715:133.9
145FLAGA Iwona 314Eskadra KrakówKRAKÓWK308K 2500:00:0000:12:0500:26:19.1000:26:19.10+00:11:4315:283.9
146BANDER-PASZEK Katarzyna 342GLIWICEK309K 2600:00:0000:11:5000:26:24.1500:26:24.15+00:11:4815:313.9
147JACHYMEK Bartłomiej 52JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4029M 12100:00:0000:11:4100:26:27.3000:26:27.30+00:11:5115:333.9
148RUSZCZYK Paweł 120MAŁY PŁOCKM2033M 12200:00:0000:11:2800:26:33.4000:26:33.40+00:11:5715:373.8
149KURASIŃSKI Konrad 83BRENNAM2034M 12300:00:0000:12:1500:26:39.8500:26:39.85+00:12:0315:403.8
150BUSZ Rafał 24uZDROWIskowy teamUSTROŃM3054M 12400:00:0000:12:4200:26:45.3500:26:45.35+00:12:0915:443.8
151SREBRNY Mirosław 166ROGOŻM4030M 12500:00:0000:12:4100:26:57.5500:26:57.55+00:12:2115:513.8
152KAPICA Dominik 60GARBÓWM2035M 12600:00:0000:12:0100:26:58.5000:26:58.50+00:12:2215:513.8
153SŁOBODA Elżbieta 331Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3010K 2700:00:0000:12:5000:29:20.3000:29:20.30+00:14:4417:153.5
154KONDRACIUK Katarzyna 321Piaseczyńska Fundacja EkologicznaPIASECZNOK406K 2800:00:0000:13:3800:30:55.0500:30:55.05+00:16:1918:113.3
155MAJCHER Beata 301Eskadra KrakówKRAKÓWK407K 2900:00:0000:13:3900:30:55.6000:30:55.60+00:16:1918:113.3
156FARON Agnieszka 313NorafsportKRAKÓWK3011K 3000:00:0000:13:4000:30:56.0500:30:56.05+00:16:2018:113.3
157DOMARADZKA Violetta 399Run Vegan TeamWARSZAWAK3012K 3100:00:0000:14:0700:30:56.3500:30:56.35+00:16:2018:113.3
Znaleziono 157 wynik(ów)