ELIMINATOR 2016 - ETAP II
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-11-26
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 234
Wystartowało : 157
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 157
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1RUSZCZYK Paweł 120MAŁY PŁOCKM2000:00:0000:11:28
2SNARSKI Bogdan 131AlbatrosyWARSZAWAM3000:00:0000:10:28
3SZARUGA Małgorzata 333Socios GórnikRABKA ZDRÓJ,K2000:00:0000:11:12
4MORAWIEC Marek 100SZAKAL TEAMCIESZYNM3000:00:0000:09:48
5GÓRNY Mirosław 45Modelarnia BiegaBIELSKO-BIAŁAM5000:00:0000:10:01
6SIEWKO Piotr 125Szwagry TEAMDĘBOWIECM4000:00:0000:10:40
7FLAGA Iwona 314Eskadra KrakówKRAKÓWK3000:00:0000:12:05
8SWOBODA Marek 140BYLEDOBIEC ANINWAŁBRZYCHM5000:00:0000:09:16
9KUPIJAJ Marcin 82Socios GórnikGLIWICEM2000:00:0000:09:45
10KIEŁTYKA Zbigniew 63KW GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:10:40
11BARYSZNIKOW Mikołaj 170KingrunnerNOWICAM3000:00:0000:09:20
12FARON Robert 3Salco Sport TeamKAMIENICAM4000:00:0000:07:56
13RADZIWONOWICZ Michał 113BIELSKO-BIAŁAM2000:00:0000:09:16
14STRZELECKI Andrzej 138STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4000:00:0000:11:47
15KANIEWSKI Ireneusz 59PRUSZKÓWM3000:00:0000:11:33
16KAŁUŻA Jerzy BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:17
17KRÓL Elżbieta 343Eskadra KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:11:12
18RECŁAW Arkadiusz 117Vege RunnersWARSZAWAM3000:00:0000:09:20
19MAJCHER Beata 301Eskadra KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:13:39
20RECZEK Sebastian 118KS ZIELONO-CZARNIMINSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:09:49
21BUCZYŃSKI Adam 23NOKIA KRAKÓWKRAKOWM4000:00:0000:10:19
22JACHOWICZ Malwina 319SALCO SPORT TEAMWROCŁAWK3000:00:0000:11:01
23SIKORA Stefan 126Sikora TeamBIELSKO BIAŁAM6000:00:0000:10:48
24KOZOWICZ Paweł 76WeCAN Coaching / KS Kandahar / GJ GOPRKATOWICEM3000:00:0000:10:15
25SZOPA Piotr 144ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM3000:00:0000:11:57
26KONDRACIUK Katarzyna 321Piaseczyńska Fundacja EkologicznaPIASECZNOK4000:00:0000:13:38
27PYTLARZ Wojtek 111Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:03
28ŚCIESZKA Wojciech 14913 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4000:00:0000:09:21
29WRZESZCZ Mariusz 161Triathlon Mietków TeamKOSTOMŁOTYM2000:00:0000:09:08
30KANTOR Martyna 302Hercog Running TeamKRAKÓWK2000:00:0000:09:03
31JACHYMEK Bartłomiej 52JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:0000:11:41
32MAREK Dariusz 185RMD Montrail TeamWIELICZKAM3000:00:0000:08:02
33JAKUBCZYK Dariusz 53CKBABCIEPIEKOSZÓWM4000:00:0000:10:50
34GWÓŹDŹ Michał 50#czeladzbiegaCZELADŹM4000:00:0000:10:29
35LEŚNIAK Kamil 222Inov-8TORUŃM2000:00:0000:08:54
36JAKUBIEC Mateusz 54BB RUNNERSBUCZKOWICEM2000:00:0000:10:00
37SOKOŁOWSKI Marek 132RMD MONTRAIL TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM4000:00:0000:09:11
38HUZIOR Piotr 187Fake RunnersNOWY TARGM4000:00:0000:08:32
39KOKOT Krzysztof 70HRmax ŻoryŻORYM4000:00:0000:09:37
40KOS Tomasz 72Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3000:00:0000:09:37
41KUŚMIERSKI Michał 86BB RunnersBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:40
42KOCHEL Paweł 67KOWARYM3000:00:0000:10:00
43MATYSIUK Jakub 93moja dupeczkaKRAKÓWM2000:00:0000:10:15
44ZBOŻNIAK Łukasz 164Above2000DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:10:02
45CIENIAWSKI Piotr 30Węglokoks Kraj KWK PiekaryBYTOMM3000:00:0000:10:46
46CHAMIELEC Bogusław 26A EMERYT BIEGALUBINM4000:00:0000:11:29
47WILCZEK Rafał 156Way Behind HorizonSZCZYTNOM3000:00:0000:10:05
48SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 2Salco Sport TeamWSCHOWAM2000:00:0000:07:19
49ADAMUS-KOWALSKA Justyna 309AZS Uniwersytet ŚląskiKATOWICEK3000:00:0000:10:50
50GIL Dominika 316Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3000:00:0000:09:38
51ŻACZEK Szymon 189Nie Przestawaj Marzyć!CZECHOWICE-DZIEDZICEM2000:00:0000:09:56
52WOJDASIEWICZ Tadeusz 157KĘPICEM3000:00:0000:09:48
53ŁABUDA Dominika 306Kamiennogórska Grupa BiegowaKAMIENNA GÓRAK2000:00:0000:11:24
54MŁYŃCZAK Piotr 99GLIWICEM4000:00:0000:09:56
55KOŃ Piotr 4RMD Montrail TeamRĘCZNOM3000:00:0000:07:21
56KLONOWSKI Kamil 64MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:09:21
57MISIAK Bartosz 97Brat KubaCESKY TESINM2000:00:0000:08:24
58PIECHULA Katarzyna 328Team Papry 20TYCHYK4000:00:0000:09:37
59GOLBA Kasia 3441 SECOND team/ AZS AWF KatowiceK2000:00:0000:09:03
60GAWROŃSKI Tomasz 6UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM2000:00:0000:07:26
61BROL Marcin 22Sport w Wielkim MiescieKATOWICEM3000:00:0000:09:02
62WOJNO Arkadiusz 158Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:10:07
63KOCIOŁEK Ireneusz 68Grupa MAXBRZEG DOLNYM2000:00:0000:10:11
64KOBRYŃ Dominik 66Byledobiec AninKATOWICEM4000:00:0000:08:55
65ŁAGOŻNY Łukasz 89BRUBECK TeamSANOKM3000:00:0000:10:42
66KOŚNY Krzysztof 175Wielkolud Team / KS KandaharKATOWICEM4000:00:0000:09:21
67MAJCHER Piotr 91Eskadra KrakówKRAKÓWM4000:00:0000:10:43
68KUSZ Janusz 84PISARZOWICEM3000:00:0000:11:05
69STEFAŃSKI Zbigniew 135Libiąż JaninaLIBIĄŻM4000:00:0000:10:31
70STEFAŃSKI Jarosław 136W pogoni za duchemSIEMIANOWICEM5000:00:0000:10:04
71ULFIK Rafał 152RMD Montrail Team/SKB KraśnikZABRZEM2000:00:0000:08:40
72SMIECINSKI Dominik 129XRunnersTEAM/www.biegi z przeszkodami.sklep.plKNUROWM3000:00:0000:10:45
73SZATANIK Zbigniew 141UJSOŁYM4000:00:0000:08:44
74SEDLAK Michał 122Lubię To BieganieGIERASZOWICEM4000:00:0000:08:33
75JANKOWSKI Łukasz 55Training-Connecting PeopleKATOWICEM3000:00:0000:09:01
76GÓRAL Grzegorz 44Góral biega Heeej! / Night Runners +SWOSZOWICEM3000:00:0000:09:42
77RAKUS Kornel 115KS KandaharKISIELÓWM4000:00:0000:08:34
78RZESZÓTKO Marcin 186KW Zakopane / TOPRZAKOPANEM2000:00:0000:07:18
79KORZENIOWSKI Robert 11RK AthleticsWARSZAWAM4000:00:0000:09:18
80KURASIŃSKI Konrad 83BRENNAM2000:00:0000:12:15
81GRZELAK Adrian 48Drużyna SzpikuTUREKM2000:00:0000:09:43
82BIEL Andrzej 17ClarahütteŻYWIECM3000:00:0000:08:14
83RENCZ Małgorzata 329ORZESZEK4000:00:0000:10:58
84MADEJCZYK Marek KATOWICEM3000:00:0000:08:59
85URBAŃCZYK Karol 154Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:10:04
86WĄSOWICZ Jan 9KRAKÓWM4000:00:0000:07:29
87KOHUT Ivan 69Husaria Race TeamSIESTRZEŃM2000:00:0000:11:33
88SMOLIK Łukasz 130Olza CieszynLESZNA GÓRNAM2000:00:0000:09:15
89HATALA Mariusz 183BB RunnersBIELSKO-BIALAM3000:00:0000:09:31
90GORCZYCA Bartosz 1Salco Sport TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0000:07:18
91DLUGOSZ Andrzej 167RYTROM3000:00:0000:06:33
92SIKORA Alicja 330Sikora TeamBIELSKO BIAŁAK6000:00:0000:11:13
93ZBIJOWSKA HATALA Ewelina 339BB runnersBIELSKO BIALAK3000:00:0000:11:11
94DZIDOWSKI Aleksander 38Biegaj Razem z NamiZAWIERCIEM3000:00:0000:09:47
95HOLLY Piotr 7sportfuel.plWAŁBRZYCHM3000:00:0000:09:27
96DWORNICKI Tomasz 37Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKM4000:00:0000:11:43
97BROL Piotr 21EnduranceTeamSIEMIANOWICEM3000:00:0000:11:07
98KASZYCA Paweł 169Igloo Bochnia / AplilkaJANKOWICEM3000:00:0000:08:22
99KAPICA Dominik 60GARBÓWM2000:00:0000:12:01
100MAGIERA Janusz 90FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:08:07
101JAWORSKI Zbigniew 56KLUSZKOWCEM3000:00:0000:07:30
102KOSICKI Łukasz 73PHILIPS Lighting BielskoBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:50
103SZPILA Daniel 146OPOLEM4000:00:0000:10:37
104RADOMSKI Zbigniew 112BIELSKO BIAŁAM6000:00:0000:09:54
105PACHURA Kinga 327Ceneria.pl/Goryonline.comMSZANA DOLNAK4000:00:0000:11:28
106HELLER Karina 318Ruda SzalonaSKOCZÓWK3000:00:0000:11:46
107MATYSIAK Marcin 92Gapmont Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:11:16
108ZASADA Tomasz 163KRAKÓWM4000:00:0000:10:39
109KORDIAK Rafał 71BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:31
110WALCZAK Maciej 155QUAY POZNAŃPOZNAŃM3000:00:0000:11:28
111BOCZKOWSKA Justyna 310ZAKOPANEK5000:00:0000:11:10
112WITOWSKA Mirosława 338KW ZakopaneZAKOPANEK2000:00:0000:09:30
113FARON Agnieszka 313NorafsportKRAKÓWK3000:00:0000:13:40
114KOŻDOŃ Jarosław 77Inżynieria Biegania / NiewymiękaczeŻORYM3000:00:0000:08:57
115KOT Rafał 74Way Behind Horizon // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3000:00:0000:09:14
116STYCZEŃ Piotr 139CKBabcieCHĘCINYM3000:00:0000:09:15
117BOLECHOWSKA Dominika 315Attiq Team ZakopaneZAKOPANEK4000:00:0000:10:45
118GORAJ Agata 317Training-Connecting PeopleKATOWICEK2000:00:0000:09:58
119SZKODA Dariusz 142SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:58
120CZAPLA Piotr 8Sulis Hoko Team/UKS Olimpia ZabrzeGLIWICEM2000:00:0000:08:09
121DOMARADZKA Violetta 399Run Vegan TeamWARSZAWAK3000:00:0000:14:07
122KROSNY Sebastian 78BiegamyZsercem.pl - BiegatonMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:31
123CELIŃSKA Anna 300Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAK3000:00:0000:09:02
124CELIŃSKI Robert 25Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:14
125BADURA Adam 13Forma Wodzisław SląskiRYBNIKM3000:00:0000:08:56
126KNAP Mateusz 65KS Kandahar/TUTTU KatowiceKATOWICEM2000:00:0000:09:34
127KOZIOŁ Kamil 75Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:09:35
128GRYGO Paweł 47LŁKS Prefbet Śniadowo-ŁomżaŁOMŻAM4000:00:0000:09:46
129KELLER Dariusz 62Night RunnersKRAKÓWM2000:00:0000:09:17
130SROMEK Dawid 133BB RunnersBYSTRAM2000:00:0000:09:21
131JANUSZYK Iwonka 303OŚWIĘCIMK2000:00:0000:09:03
132FALKOWSKI Krzysztof 39Woodward RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:07:51
133PIETRYJA Łukasz 105WISŁA WIELKAM3000:00:0000:10:31
134PORĘBSKI Rafał 109Poranny Patrol/Evil TeamZAWADAM4000:00:0000:08:59
135BANDER-PASZEK Katarzyna 342GLIWICEK3000:00:0000:11:50
136MENDECKA Michalina 325MOSiR Łaziska GórneŁAZISKA GÓRNEK2000:00:0000:09:49
137KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 341JASTRZĘBIE ZDRÓJK5000:00:0000:10:14
138JENDRYSIK Karol 188ŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:08:58
139GRZYB Kazimierz 49Eskadra KrakówKRAKÓWM4000:00:0000:10:30
140MALINA Dawid INŻYNIERIA BIEGANIA - Twój biegowy trener!RYBNIKM2000:00:0000:06:53
141PODSADNIUK Mateusz 108EASY RUN KrakówNOWY SĄCZM3000:00:0000:11:29
142BUSZ Rafał 24uZDROWIskowy teamUSTROŃM3000:00:0000:12:42
143BONDARA Sylwia 304JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK2000:00:0000:10:24
144STEC Jakub 134brakGODZISZKAM2000:00:0000:08:56
145SŁOBODA Elżbieta 331Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:12:50
146KIK Iwona 320KW KrakówSTRZYŻÓWK3000:00:0000:09:24
147SREBRNY Mirosław 166ROGOŻM4000:00:0000:12:41
148BROJ Marcel 20BROJ TEAM ZLINICEŹLINICEM2000:00:0000:09:02
149PASUTO Grzegorz 177IronsKATOWICEM3000:00:0000:09:47
150CZYŻ Bartłomiej 32Bikebrothers TeamKRAKÓWM2000:00:0000:10:43
151KUSZKA Michał 85BBL MikołówMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:44
152FERENC Janusz 40Usks LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M6000:00:0000:09:16
153SZTĄBER Adam 147RytmŁÓDŹM3000:00:0000:10:29
154BIERNAWSKI Piotr 10Slow MotionNOWY TARGM3000:00:0000:07:35
155BOGUCKI Jacek 19KATOWICEM2000:00:0000:09:18
156DOMISZEWSKI Ignacy 34MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0000:07:57
157GRYCKO Konrad 46ks furionKRAKÓWM2000:00:0000:11:15
Znaleziono 157 wynik(ów)