ELIMINATOR 2016 - ETAP II
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-11-26
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 234
Wystartowało : 157
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 157
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1DLUGOSZ Andrzej 167RYTROM3000:00:0000:06:33
2MALINA Dawid INŻYNIERIA BIEGANIA - Twój biegowy trener!RYBNIKM2000:00:0000:06:53
3RZESZÓTKO Marcin 186KW Zakopane / TOPRZAKOPANEM2000:00:0000:07:18
4GORCZYCA Bartosz 1Salco Sport TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0000:07:18
5SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 2Salco Sport TeamWSCHOWAM2000:00:0000:07:19
6KOŃ Piotr 4RMD Montrail TeamRĘCZNOM3000:00:0000:07:21
7GAWROŃSKI Tomasz 6UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM2000:00:0000:07:26
8WĄSOWICZ Jan 9KRAKÓWM4000:00:0000:07:29
9JAWORSKI Zbigniew 56KLUSZKOWCEM3000:00:0000:07:30
10BIERNAWSKI Piotr 10Slow MotionNOWY TARGM3000:00:0000:07:35
11FALKOWSKI Krzysztof 39Woodward RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:07:51
12FARON Robert 3Salco Sport TeamKAMIENICAM4000:00:0000:07:56
13DOMISZEWSKI Ignacy 34MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0000:07:57
14MAREK Dariusz 185RMD Montrail TeamWIELICZKAM3000:00:0000:08:02
15MAGIERA Janusz 90FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:08:07
16CZAPLA Piotr 8Sulis Hoko Team/UKS Olimpia ZabrzeGLIWICEM2000:00:0000:08:09
17BIEL Andrzej 17ClarahütteŻYWIECM3000:00:0000:08:14
18KASZYCA Paweł 169Igloo Bochnia / AplilkaJANKOWICEM3000:00:0000:08:22
19MISIAK Bartosz 97Brat KubaCESKY TESINM2000:00:0000:08:24
20HUZIOR Piotr 187Fake RunnersNOWY TARGM4000:00:0000:08:32
21SEDLAK Michał 122Lubię To BieganieGIERASZOWICEM4000:00:0000:08:33
22RAKUS Kornel 115KS KandaharKISIELÓWM4000:00:0000:08:34
23ULFIK Rafał 152RMD Montrail Team/SKB KraśnikZABRZEM2000:00:0000:08:40
24SZATANIK Zbigniew 141UJSOŁYM4000:00:0000:08:44
25LEŚNIAK Kamil 222Inov-8TORUŃM2000:00:0000:08:54
26KOBRYŃ Dominik 66Byledobiec AninKATOWICEM4000:00:0000:08:55
27BADURA Adam 13Forma Wodzisław SląskiRYBNIKM3000:00:0000:08:56
28STEC Jakub 134brakGODZISZKAM2000:00:0000:08:56
29KOŻDOŃ Jarosław 77Inżynieria Biegania / NiewymiękaczeŻORYM3000:00:0000:08:57
30JENDRYSIK Karol 188ŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:08:58
31MADEJCZYK Marek KATOWICEM3000:00:0000:08:59
32PORĘBSKI Rafał 109Poranny Patrol/Evil TeamZAWADAM4000:00:0000:08:59
33JANKOWSKI Łukasz 55Training-Connecting PeopleKATOWICEM3000:00:0000:09:01
34BROL Marcin 22Sport w Wielkim MiescieKATOWICEM3000:00:0000:09:02
35CELIŃSKA Anna 300Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAK3000:00:0000:09:02
36BROJ Marcel 20BROJ TEAM ZLINICEŹLINICEM2000:00:0000:09:02
37KANTOR Martyna 302Hercog Running TeamKRAKÓWK2000:00:0000:09:03
38GOLBA Kasia 3441 SECOND team/ AZS AWF KatowiceK2000:00:0000:09:03
39JANUSZYK Iwonka 303OŚWIĘCIMK2000:00:0000:09:03
40WRZESZCZ Mariusz 161Triathlon Mietków TeamKOSTOMŁOTYM2000:00:0000:09:08
41SOKOŁOWSKI Marek 132RMD MONTRAIL TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM4000:00:0000:09:11
42KOT Rafał 74Way Behind Horizon // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3000:00:0000:09:14
43CELIŃSKI Robert 25Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:14
44SMOLIK Łukasz 130Olza CieszynLESZNA GÓRNAM2000:00:0000:09:15
45STYCZEŃ Piotr 139CKBabcieCHĘCINYM3000:00:0000:09:15
46SWOBODA Marek 140BYLEDOBIEC ANINWAŁBRZYCHM5000:00:0000:09:16
47RADZIWONOWICZ Michał 113BIELSKO-BIAŁAM2000:00:0000:09:16
48FERENC Janusz 40Usks LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M6000:00:0000:09:16
49KAŁUŻA Jerzy BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:17
50KELLER Dariusz 62Night RunnersKRAKÓWM2000:00:0000:09:17
51KORZENIOWSKI Robert 11RK AthleticsWARSZAWAM4000:00:0000:09:18
52BOGUCKI Jacek 19KATOWICEM2000:00:0000:09:18
53BARYSZNIKOW Mikołaj 170KingrunnerNOWICAM3000:00:0000:09:20
54RECŁAW Arkadiusz 117Vege RunnersWARSZAWAM3000:00:0000:09:20
55ŚCIESZKA Wojciech 14913 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4000:00:0000:09:21
56KLONOWSKI Kamil 64MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:09:21
57KOŚNY Krzysztof 175Wielkolud Team / KS KandaharKATOWICEM4000:00:0000:09:21
58SROMEK Dawid 133BB RunnersBYSTRAM2000:00:0000:09:21
59KIK Iwona 320KW KrakówSTRZYŻÓWK3000:00:0000:09:24
60HOLLY Piotr 7sportfuel.plWAŁBRZYCHM3000:00:0000:09:27
61WITOWSKA Mirosława 338KW ZakopaneZAKOPANEK2000:00:0000:09:30
62HATALA Mariusz 183BB RunnersBIELSKO-BIALAM3000:00:0000:09:31
63KROSNY Sebastian 78BiegamyZsercem.pl - BiegatonMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:31
64KNAP Mateusz 65KS Kandahar/TUTTU KatowiceKATOWICEM2000:00:0000:09:34
65KOZIOŁ Kamil 75Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:09:35
66KOKOT Krzysztof 70HRmax ŻoryŻORYM4000:00:0000:09:37
67KOS Tomasz 72Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3000:00:0000:09:37
68PIECHULA Katarzyna 328Team Papry 20TYCHYK4000:00:0000:09:37
69GIL Dominika 316Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3000:00:0000:09:38
70KUŚMIERSKI Michał 86BB RunnersBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:40
71GÓRAL Grzegorz 44Góral biega Heeej! / Night Runners +SWOSZOWICEM3000:00:0000:09:42
72GRZELAK Adrian 48Drużyna SzpikuTUREKM2000:00:0000:09:43
73KUSZKA Michał 85BBL MikołówMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:44
74KUPIJAJ Marcin 82Socios GórnikGLIWICEM2000:00:0000:09:45
75GRYGO Paweł 47LŁKS Prefbet Śniadowo-ŁomżaŁOMŻAM4000:00:0000:09:46
76DZIDOWSKI Aleksander 38Biegaj Razem z NamiZAWIERCIEM3000:00:0000:09:47
77PASUTO Grzegorz 177IronsKATOWICEM3000:00:0000:09:47
78MORAWIEC Marek 100SZAKAL TEAMCIESZYNM3000:00:0000:09:48
79WOJDASIEWICZ Tadeusz 157KĘPICEM3000:00:0000:09:48
80RECZEK Sebastian 118KS ZIELONO-CZARNIMINSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:09:49
81MENDECKA Michalina 325MOSiR Łaziska GórneŁAZISKA GÓRNEK2000:00:0000:09:49
82KOSICKI Łukasz 73PHILIPS Lighting BielskoBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:50
83RADOMSKI Zbigniew 112BIELSKO BIAŁAM6000:00:0000:09:54
84ŻACZEK Szymon 189Nie Przestawaj Marzyć!CZECHOWICE-DZIEDZICEM2000:00:0000:09:56
85MŁYŃCZAK Piotr 99GLIWICEM4000:00:0000:09:56
86GORAJ Agata 317Training-Connecting PeopleKATOWICEK2000:00:0000:09:58
87SZKODA Dariusz 142SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:58
88JAKUBIEC Mateusz 54BB RUNNERSBUCZKOWICEM2000:00:0000:10:00
89KOCHEL Paweł 67KOWARYM3000:00:0000:10:00
90GÓRNY Mirosław 45Modelarnia BiegaBIELSKO-BIAŁAM5000:00:0000:10:01
91ZBOŻNIAK Łukasz 164Above2000DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:10:02
92PYTLARZ Wojtek 111Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:03
93STEFAŃSKI Jarosław 136W pogoni za duchemSIEMIANOWICEM5000:00:0000:10:04
94URBAŃCZYK Karol 154Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:10:04
95WILCZEK Rafał 156Way Behind HorizonSZCZYTNOM3000:00:0000:10:05
96WOJNO Arkadiusz 158Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:10:07
97KOCIOŁEK Ireneusz 68Grupa MAXBRZEG DOLNYM2000:00:0000:10:11
98KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 341JASTRZĘBIE ZDRÓJK5000:00:0000:10:14
99KOZOWICZ Paweł 76WeCAN Coaching / KS Kandahar / GJ GOPRKATOWICEM3000:00:0000:10:15
100MATYSIUK Jakub 93moja dupeczkaKRAKÓWM2000:00:0000:10:15
101BUCZYŃSKI Adam 23NOKIA KRAKÓWKRAKOWM4000:00:0000:10:19
102BONDARA Sylwia 304JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK2000:00:0000:10:24
103SNARSKI Bogdan 131AlbatrosyWARSZAWAM3000:00:0000:10:28
104GWÓŹDŹ Michał 50#czeladzbiegaCZELADŹM4000:00:0000:10:29
105SZTĄBER Adam 147RytmŁÓDŹM3000:00:0000:10:29
106GRZYB Kazimierz 49Eskadra KrakówKRAKÓWM4000:00:0000:10:30
107STEFAŃSKI Zbigniew 135Libiąż JaninaLIBIĄŻM4000:00:0000:10:31
108KORDIAK Rafał 71BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:31
109PIETRYJA Łukasz 105WISŁA WIELKAM3000:00:0000:10:31
110SZPILA Daniel 146OPOLEM4000:00:0000:10:37
111ZASADA Tomasz 163KRAKÓWM4000:00:0000:10:39
112SIEWKO Piotr 125Szwagry TEAMDĘBOWIECM4000:00:0000:10:40
113KIEŁTYKA Zbigniew 63KW GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:10:40
114ŁAGOŻNY Łukasz 89BRUBECK TeamSANOKM3000:00:0000:10:42
115MAJCHER Piotr 91Eskadra KrakówKRAKÓWM4000:00:0000:10:43
116CZYŻ Bartłomiej 32Bikebrothers TeamKRAKÓWM2000:00:0000:10:43
117SMIECINSKI Dominik 129XRunnersTEAM/www.biegi z przeszkodami.sklep.plKNUROWM3000:00:0000:10:45
118BOLECHOWSKA Dominika 315Attiq Team ZakopaneZAKOPANEK4000:00:0000:10:45
119CIENIAWSKI Piotr 30Węglokoks Kraj KWK PiekaryBYTOMM3000:00:0000:10:46
120SIKORA Stefan 126Sikora TeamBIELSKO BIAŁAM6000:00:0000:10:48
121JAKUBCZYK Dariusz 53CKBABCIEPIEKOSZÓWM4000:00:0000:10:50
122ADAMUS-KOWALSKA Justyna 309AZS Uniwersytet ŚląskiKATOWICEK3000:00:0000:10:50
123RENCZ Małgorzata 329ORZESZEK4000:00:0000:10:58
124JACHOWICZ Malwina 319SALCO SPORT TEAMWROCŁAWK3000:00:0000:11:01
125KUSZ Janusz 84PISARZOWICEM3000:00:0000:11:05
126BROL Piotr 21EnduranceTeamSIEMIANOWICEM3000:00:0000:11:07
127BOCZKOWSKA Justyna 310ZAKOPANEK5000:00:0000:11:10
128ZBIJOWSKA HATALA Ewelina 339BB runnersBIELSKO BIALAK3000:00:0000:11:11
129SZARUGA Małgorzata 333Socios GórnikRABKA ZDRÓJ,K2000:00:0000:11:12
130KRÓL Elżbieta 343Eskadra KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:11:12
131SIKORA Alicja 330Sikora TeamBIELSKO BIAŁAK6000:00:0000:11:13
132GRYCKO Konrad 46ks furionKRAKÓWM2000:00:0000:11:15
133MATYSIAK Marcin 92Gapmont Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:11:16
134ŁABUDA Dominika 306Kamiennogórska Grupa BiegowaKAMIENNA GÓRAK2000:00:0000:11:24
135RUSZCZYK Paweł 120MAŁY PŁOCKM2000:00:0000:11:28
136PACHURA Kinga 327Ceneria.pl/Goryonline.comMSZANA DOLNAK4000:00:0000:11:28
137WALCZAK Maciej 155QUAY POZNAŃPOZNAŃM3000:00:0000:11:28
138CHAMIELEC Bogusław 26A EMERYT BIEGALUBINM4000:00:0000:11:29
139PODSADNIUK Mateusz 108EASY RUN KrakówNOWY SĄCZM3000:00:0000:11:29
140KANIEWSKI Ireneusz 59PRUSZKÓWM3000:00:0000:11:33
141KOHUT Ivan 69Husaria Race TeamSIESTRZEŃM2000:00:0000:11:33
142JACHYMEK Bartłomiej 52JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:0000:11:41
143DWORNICKI Tomasz 37Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKM4000:00:0000:11:43
144HELLER Karina 318Ruda SzalonaSKOCZÓWK3000:00:0000:11:46
145STRZELECKI Andrzej 138STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4000:00:0000:11:47
146BANDER-PASZEK Katarzyna 342GLIWICEK3000:00:0000:11:50
147SZOPA Piotr 144ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM3000:00:0000:11:57
148KAPICA Dominik 60GARBÓWM2000:00:0000:12:01
149FLAGA Iwona 314Eskadra KrakówKRAKÓWK3000:00:0000:12:05
150KURASIŃSKI Konrad 83BRENNAM2000:00:0000:12:15
151SREBRNY Mirosław 166ROGOŻM4000:00:0000:12:41
152BUSZ Rafał 24uZDROWIskowy teamUSTROŃM3000:00:0000:12:42
153SŁOBODA Elżbieta 331Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:12:50
154KONDRACIUK Katarzyna 321Piaseczyńska Fundacja EkologicznaPIASECZNOK4000:00:0000:13:38
155MAJCHER Beata 301Eskadra KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:13:39
156FARON Agnieszka 313NorafsportKRAKÓWK3000:00:0000:13:40
157DOMARADZKA Violetta 399Run Vegan TeamWARSZAWAK3000:00:0000:14:07
Znaleziono 157 wynik(ów)