ELIMINATOR 2016 - ETAP II
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-11-26
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 234
Wystartowało : 157
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 157
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1CELIŃSKA Anna 300Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAK301K 100:00:0000:09:0200:18:51.9500:18:51.95 11:055,4
2JANUSZYK Iwonka 303OŚWIĘCIMK201K 200:00:0000:09:0300:18:58.1500:18:58.15+00:00:0611:095,4
3GOLBA Kasia 3441 SECOND team/ AZS AWF KatowiceK202K 300:00:0000:09:0300:19:15.2000:19:15.20+00:00:2311:195,3
4KANTOR Martyna 302Hercog Running TeamKRAKÓWK203K 400:00:0000:09:0300:19:53.0000:19:53.00+00:01:0111:415,1
5KIK Iwona 320KW KrakówSTRZYŻÓWK302K 500:00:0000:09:2400:20:20.0000:20:20.00+00:01:2811:575,0
6WITOWSKA Mirosława 338KW ZakopaneZAKOPANEK204K 600:00:0000:09:3000:20:22.7500:20:22.75+00:01:3011:585,0
7PIECHULA Katarzyna 328Team Papry 20TYCHYK401K 700:00:0000:09:3700:20:47.0500:20:47.05+00:01:5512:134,9
8MENDECKA Michalina 325MOSiR Łaziska GórneŁAZISKA GÓRNEK205K 800:00:0000:09:4900:21:10.9500:21:10.95+00:02:1912:274,8
9GIL Dominika 316Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK303K 900:00:0000:09:3800:21:18.1500:21:18.15+00:02:2612:314,8
10GORAJ Agata 317Training-Connecting PeopleKATOWICEK206K 1000:00:0000:09:5800:21:47.7500:21:47.75+00:02:5512:484,7
11BONDARA Sylwia 304JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK207K 1100:00:0000:10:2400:21:57.6000:21:57.60+00:03:0512:544,6
12KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 341JASTRZĘBIE ZDRÓJK501K 1200:00:0000:10:1400:22:29.1500:22:29.15+00:03:3713:134,5
13BOLECHOWSKA Dominika 315Attiq Team ZakopaneZAKOPANEK402K 1300:00:0000:10:4500:22:55.4500:22:55.45+00:04:0313:284,5
14ADAMUS-KOWALSKA Justyna 309AZS Uniwersytet ŚląskiKATOWICEK304K 1400:00:0000:10:5000:23:14.4500:23:14.45+00:04:2213:404,4
15JACHOWICZ Malwina 319SALCO SPORT TEAMWROCŁAWK305K 1500:00:0000:11:0100:23:22.3000:23:22.30+00:04:3013:444,4
16SZARUGA Małgorzata 333Socios GórnikRABKA ZDRÓJ,K208K 1600:00:0000:11:1200:23:25.7000:23:25.70+00:04:3313:464,4
17KRÓL Elżbieta 343Eskadra KrakówKRAKÓWK403K 1700:00:0000:11:1200:23:34.6500:23:34.65+00:04:4213:514,3
18RENCZ Małgorzata 329ORZESZEK404K 1800:00:0000:10:5800:23:48.0000:23:48.00+00:04:5614:004,3
19ZBIJOWSKA HATALA Ewelina 339BB runnersBIELSKO BIALAK306K 1900:00:0000:11:1100:24:00.4500:24:00.45+00:05:0814:074,3
20SIKORA Alicja 330Sikora TeamBIELSKO BIAŁAK601K 2000:00:0000:11:1300:24:19.0000:24:19.00+00:05:2714:184,2
21ŁABUDA Dominika 306Kamiennogórska Grupa BiegowaKAMIENNA GÓRAK209K 2100:00:0000:11:2400:24:41.5000:24:41.50+00:05:4914:314,1
22BOCZKOWSKA Justyna 310ZAKOPANEK502K 2200:00:0000:11:1000:24:53.0500:24:53.05+00:06:0114:384,1
23PACHURA Kinga 327Ceneria.pl/Goryonline.comMSZANA DOLNAK405K 2300:00:0000:11:2800:25:27.9500:25:27.95+00:06:3614:584,0
24HELLER Karina 318Ruda SzalonaSKOCZÓWK307K 2400:00:0000:11:4600:25:51.8500:25:51.85+00:06:5915:123,9
25FLAGA Iwona 314Eskadra KrakówKRAKÓWK308K 2500:00:0000:12:0500:26:19.1000:26:19.10+00:07:2715:283,9
26BANDER-PASZEK Katarzyna 342GLIWICEK309K 2600:00:0000:11:5000:26:24.1500:26:24.15+00:07:3215:313,9
27SŁOBODA Elżbieta 331Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3010K 2700:00:0000:12:5000:29:20.3000:29:20.30+00:10:2817:153,5
28KONDRACIUK Katarzyna 321Piaseczyńska Fundacja EkologicznaPIASECZNOK406K 2800:00:0000:13:3800:30:55.0500:30:55.05+00:12:0318:113,3
29MAJCHER Beata 301Eskadra KrakówKRAKÓWK407K 2900:00:0000:13:3900:30:55.6000:30:55.60+00:12:0318:113,3
30FARON Agnieszka 313NorafsportKRAKÓWK3011K 3000:00:0000:13:4000:30:56.0500:30:56.05+00:12:0418:113,3
31DOMARADZKA Violetta 399Run Vegan TeamWARSZAWAK3012K 3100:00:0000:14:0700:30:56.3500:30:56.35+00:12:0418:113,3
Znaleziono 31 wynik(ów)