ELIMINATOR 2016 - ETAP II
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-11-26
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 234
Wystartowało : 157
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 157
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1CELIŃSKA Anna 300Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAK3000:00:0000:09:02
2KANTOR Martyna 302Hercog Running TeamKRAKÓWK2000:00:0000:09:03
3GOLBA Kasia 3441 SECOND team/ AZS AWF KatowiceK2000:00:0000:09:03
4JANUSZYK Iwonka 303OŚWIĘCIMK2000:00:0000:09:03
5KIK Iwona 320KW KrakówSTRZYŻÓWK3000:00:0000:09:24
6WITOWSKA Mirosława 338KW ZakopaneZAKOPANEK2000:00:0000:09:30
7PIECHULA Katarzyna 328Team Papry 20TYCHYK4000:00:0000:09:37
8GIL Dominika 316Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3000:00:0000:09:38
9MENDECKA Michalina 325MOSiR Łaziska GórneŁAZISKA GÓRNEK2000:00:0000:09:49
10GORAJ Agata 317Training-Connecting PeopleKATOWICEK2000:00:0000:09:58
11KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 341JASTRZĘBIE ZDRÓJK5000:00:0000:10:14
12BONDARA Sylwia 304JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK2000:00:0000:10:24
13BOLECHOWSKA Dominika 315Attiq Team ZakopaneZAKOPANEK4000:00:0000:10:45
14ADAMUS-KOWALSKA Justyna 309AZS Uniwersytet ŚląskiKATOWICEK3000:00:0000:10:50
15RENCZ Małgorzata 329ORZESZEK4000:00:0000:10:58
16JACHOWICZ Malwina 319SALCO SPORT TEAMWROCŁAWK3000:00:0000:11:01
17BOCZKOWSKA Justyna 310ZAKOPANEK5000:00:0000:11:10
18ZBIJOWSKA HATALA Ewelina 339BB runnersBIELSKO BIALAK3000:00:0000:11:11
19SZARUGA Małgorzata 333Socios GórnikRABKA ZDRÓJ,K2000:00:0000:11:12
20KRÓL Elżbieta 343Eskadra KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:11:12
21SIKORA Alicja 330Sikora TeamBIELSKO BIAŁAK6000:00:0000:11:13
22ŁABUDA Dominika 306Kamiennogórska Grupa BiegowaKAMIENNA GÓRAK2000:00:0000:11:24
23PACHURA Kinga 327Ceneria.pl/Goryonline.comMSZANA DOLNAK4000:00:0000:11:28
24HELLER Karina 318Ruda SzalonaSKOCZÓWK3000:00:0000:11:46
25BANDER-PASZEK Katarzyna 342GLIWICEK3000:00:0000:11:50
26FLAGA Iwona 314Eskadra KrakówKRAKÓWK3000:00:0000:12:05
27SŁOBODA Elżbieta 331Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:12:50
28KONDRACIUK Katarzyna 321Piaseczyńska Fundacja EkologicznaPIASECZNOK4000:00:0000:13:38
29MAJCHER Beata 301Eskadra KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:13:39
30FARON Agnieszka 313NorafsportKRAKÓWK3000:00:0000:13:40
31DOMARADZKA Violetta 399Run Vegan TeamWARSZAWAK3000:00:0000:14:07
Znaleziono 31 wynik(ów)