ELIMINATOR 2016 - ETAP II
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-11-26
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 234
Wystartowało : 157
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 157
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DLUGOSZ Andrzej 167RYTROM301M 100:00:0000:06:3300:14:35.9000:14:35.90 8:347,0
2MALINA Dawid INŻYNIERIA BIEGANIA - Twój biegowy trener!RYBNIKM201M 200:00:0000:06:5300:15:44.1500:15:44.15+00:01:089:156,5
3GORCZYCA Bartosz 1Salco Sport TeamSKOŁYSZYNM202M 300:00:0000:07:1800:15:48.9500:15:48.95+00:01:139:176,5
4RZESZÓTKO Marcin 186KW Zakopane / TOPRZAKOPANEM203M 400:00:0000:07:1800:15:50.2000:15:50.20+00:01:149:186,4
5JAWORSKI Zbigniew 56KLUSZKOWCEM302M 500:00:0000:07:3000:15:53.5500:15:53.55+00:01:179:206,4
6SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 2Salco Sport TeamWSCHOWAM204M 600:00:0000:07:1900:15:58.0000:15:58.00+00:01:229:236,4
7GAWROŃSKI Tomasz 6UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM205M 700:00:0000:07:2600:16:04.2500:16:04.25+00:01:289:276,3
8KOŃ Piotr 4RMD Montrail TeamRĘCZNOM303M 800:00:0000:07:2100:16:16.4500:16:16.45+00:01:409:346,3
9WĄSOWICZ Jan 9KRAKÓWM401M 900:00:0000:07:2900:16:40.0000:16:40.00+00:02:049:486,1
10BIERNAWSKI Piotr 10Slow MotionNOWY TARGM304M 1000:00:0000:07:3500:16:48.6500:16:48.65+00:02:129:526,1
11FARON Robert 3Salco Sport TeamKAMIENICAM402M 1100:00:0000:07:5600:17:08.6500:17:08.65+00:02:3210:046,0
12DOMISZEWSKI Ignacy 34MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM206M 1200:00:0000:07:5700:17:13.0500:17:13.05+00:02:3710:075,9
13MAREK Dariusz 185RMD Montrail TeamWIELICZKAM305M 1300:00:0000:08:0200:17:17.4000:17:17.40+00:02:4110:105,9
14FALKOWSKI Krzysztof 39Woodward RunnersKRAKÓWM306M 1400:00:0000:07:5100:17:26.5500:17:26.55+00:02:5010:155,9
15MISIAK Bartosz 97Brat KubaCESKY TESINM207M 1500:00:0000:08:2400:17:36.9000:17:36.90+00:03:0110:215,8
16BIEL Andrzej 17ClarahütteŻYWIECM307M 1600:00:0000:08:1400:17:48.7000:17:48.70+00:03:1210:285,7
17MAGIERA Janusz 90FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 1700:00:0000:08:0700:17:50.5000:17:50.50+00:03:1410:295,7
18CZAPLA Piotr 8Sulis Hoko Team/UKS Olimpia ZabrzeGLIWICEM208M 1800:00:0000:08:0900:17:57.0500:17:57.05+00:03:2110:335,7
19KASZYCA Paweł 169Igloo Bochnia / AplilkaJANKOWICEM308M 1900:00:0000:08:2200:18:13.5500:18:13.55+00:03:3710:425,6
20HUZIOR Piotr 187Fake RunnersNOWY TARGM403M 2000:00:0000:08:3200:18:30.2000:18:30.20+00:03:5410:525,5
21SEDLAK Michał 122Lubię To BieganieGIERASZOWICEM404M 2100:00:0000:08:3300:18:36.9000:18:36.90+00:04:0110:565,5
22RAKUS Kornel 115KS KandaharKISIELÓWM405M 2200:00:0000:08:3400:18:40.1500:18:40.15+00:04:0410:585,5
23CELIŃSKI Robert 25Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAM309M 2300:00:0000:09:1400:18:49.1500:18:49.15+00:04:1311:045,4
24LEŚNIAK Kamil 222Inov-8TORUŃM209M 2400:00:0000:08:5400:19:01.0500:19:01.05+00:04:2511:115,4
25KOBRYŃ Dominik 66Byledobiec AninKATOWICEM406M 2500:00:0000:08:5500:19:03.7500:19:03.75+00:04:2711:125,4
26BROJ Marcel 20BROJ TEAM ZLINICEŹLINICEM2010M 2600:00:0000:09:0200:19:05.4000:19:05.40+00:04:2911:135,3
27ULFIK Rafał 152RMD Montrail Team/SKB KraśnikZABRZEM2011M 2700:00:0000:08:4000:19:07.0500:19:07.05+00:04:3111:145,3
28MADEJCZYK Marek KATOWICEM3010M 2800:00:0000:08:5900:19:08.1500:19:08.15+00:04:3211:155,3
29JANKOWSKI Łukasz 55Training-Connecting PeopleKATOWICEM3011M 2900:00:0000:09:0100:19:16.8500:19:16.85+00:04:4011:205,3
30STEC Jakub 134brakGODZISZKAM2012M 3000:00:0000:08:5600:19:19.9000:19:19.90+00:04:4411:215,3
31KOŻDOŃ Jarosław 77Inżynieria Biegania / NiewymiękaczeŻORYM3012M 3100:00:0000:08:5700:19:26.1500:19:26.15+00:04:5011:255,2
32JENDRYSIK Karol 188ŁAZISKA GÓRNEM2013M 3200:00:0000:08:5800:19:36.1000:19:36.10+00:05:0011:315,2
33SZATANIK Zbigniew 141UJSOŁYM407M 3300:00:0000:08:4400:19:38.3500:19:38.35+00:05:0211:325,2
34SOKOŁOWSKI Marek 132RMD MONTRAIL TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM408M 3400:00:0000:09:1100:19:44.0500:19:44.05+00:05:0811:365,2
35FERENC Janusz 40Usks LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M601M 3500:00:0000:09:1600:19:51.2500:19:51.25+00:05:1511:405,1
36KOT Rafał 74Way Behind Horizon // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3013M 3600:00:0000:09:1400:19:55.3500:19:55.35+00:05:1911:425,1
37WRZESZCZ Mariusz 161Triathlon Mietków TeamKOSTOMŁOTYM2014M 3700:00:0000:09:0800:19:56.9000:19:56.90+00:05:2111:435,1
38BADURA Adam 13Forma Wodzisław SląskiRYBNIKM3014M 3800:00:0000:08:5600:19:57.9500:19:57.95+00:05:2211:445,1
39KOŚNY Krzysztof 175Wielkolud Team / KS KandaharKATOWICEM409M 3900:00:0000:09:2100:19:58.5000:19:58.50+00:05:2211:445,1
40KAŁUŻA Jerzy BIELSKO-BIAŁAM3015M 4000:00:0000:09:1700:20:00.4000:20:00.40+00:05:2411:455,1
41PORĘBSKI Rafał 109Poranny Patrol/Evil TeamZAWADAM4010M 4100:00:0000:08:5900:20:02.2000:20:02.20+00:05:2611:475,1
42BROL Marcin 22Sport w Wielkim MiescieKATOWICEM3016M 4200:00:0000:09:0200:20:11.9000:20:11.90+00:05:3611:525,1
43RECŁAW Arkadiusz 117Vege RunnersWARSZAWAM3017M 4300:00:0000:09:2000:20:12.8500:20:12.85+00:05:3611:525,0
44BARYSZNIKOW Mikołaj 170KingrunnerNOWICAM3018M 4400:00:0000:09:2000:20:13.7000:20:13.70+00:05:3711:535,0
45GRYGO Paweł 47LŁKS Prefbet Śniadowo-ŁomżaŁOMŻAM4011M 4500:00:0000:09:4600:20:14.7000:20:14.70+00:05:3811:545,0
46STYCZEŃ Piotr 139CKBabcieCHĘCINYM3019M 4600:00:0000:09:1500:20:16.4500:20:16.45+00:05:4011:555,0
47SWOBODA Marek 140BYLEDOBIEC ANINWAŁBRZYCHM502M 4700:00:0000:09:1600:20:16.8000:20:16.80+00:05:4011:555,0
48KNAP Mateusz 65KS Kandahar/TUTTU KatowiceKATOWICEM2015M 4800:00:0000:09:3400:20:17.4500:20:17.45+00:05:4111:555,0
49HATALA Mariusz 183BB RunnersBIELSKO-BIALAM3020M 4900:00:0000:09:3100:20:17.7000:20:17.70+00:05:4111:555,0
50SMOLIK Łukasz 130Olza CieszynLESZNA GÓRNAM2016M 5000:00:0000:09:1500:20:18.7000:20:18.70+00:05:4211:565,0
51ŚCIESZKA Wojciech 14913 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4012M 5100:00:0000:09:2100:20:20.4500:20:20.45+00:05:4411:575,0
52KLONOWSKI Kamil 64MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2017M 5200:00:0000:09:2100:20:20.6000:20:20.60+00:05:4411:575,0
53KUŚMIERSKI Michał 86BB RunnersBIELSKO-BIAŁAM3021M 5300:00:0000:09:4000:20:26.1000:20:26.10+00:05:5012:015,0
54KOKOT Krzysztof 70HRmax ŻoryŻORYM4013M 5400:00:0000:09:3700:20:27.9500:20:27.95+00:05:5212:015,0
55HOLLY Piotr 7sportfuel.plWAŁBRZYCHM3022M 5500:00:0000:09:2700:20:29.0000:20:29.00+00:05:5312:025,0
56KOS Tomasz 72Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3023M 5600:00:0000:09:3700:20:29.5000:20:29.50+00:05:5312:025,0
57KUPIJAJ Marcin 82Socios GórnikGLIWICEM2018M 5700:00:0000:09:4500:20:31.0000:20:31.00+00:05:5512:045,0
58URBAŃCZYK Karol 154Night Runners GliwiceGLIWICEM2019M 5800:00:0000:10:0400:20:35.7000:20:35.70+00:05:5912:065,0
59KROSNY Sebastian 78BiegamyZsercem.pl - BiegatonMIKOŁÓWM3024M 5900:00:0000:09:3100:20:36.1000:20:36.10+00:06:0012:075,0
60RADZIWONOWICZ Michał 113BIELSKO-BIAŁAM2020M 6000:00:0000:09:1600:20:37.6500:20:37.65+00:06:0112:074,9
61KORZENIOWSKI Robert 11RK AthleticsWARSZAWAM4014M 6100:00:0000:09:1800:20:47.0000:20:47.00+00:06:1112:134,9
62GÓRAL Grzegorz 44Góral biega Heeej! / Night Runners +SWOSZOWICEM3025M 6200:00:0000:09:4200:20:48.0000:20:48.00+00:06:1212:144,9
63KOZIOŁ Kamil 75Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2021M 6300:00:0000:09:3500:20:49.0500:20:49.05+00:06:1312:144,9
64RECZEK Sebastian 118KS ZIELONO-CZARNIMINSK MAZOWIECKIM3026M 6400:00:0000:09:4900:20:49.8000:20:49.80+00:06:1312:144,9
65GRZELAK Adrian 48Drużyna SzpikuTUREKM2022M 6500:00:0000:09:4300:20:50.2500:20:50.25+00:06:1412:154,9
66KELLER Dariusz 62Night RunnersKRAKÓWM2023M 6600:00:0000:09:1700:20:52.8500:20:52.85+00:06:1612:164,9
67CZYŻ Bartłomiej 32Bikebrothers TeamKRAKÓWM2024M 6700:00:0000:10:4300:20:53.4500:20:53.45+00:06:1712:174,9
68KUSZKA Michał 85BBL MikołówMIKOŁÓWM3027M 6800:00:0000:09:4400:20:54.1000:20:54.10+00:06:1812:174,9
68KOSICKI Łukasz 73PHILIPS Lighting BielskoBIELSKO-BIAŁAM3028M 6900:00:0000:09:5000:20:54.1000:20:54.10+00:06:1812:174,9
70MAJCHER Piotr 91Eskadra KrakówKRAKÓWM4015M 7000:00:0000:10:4300:20:55.0000:20:55.00+00:06:1912:184,9
71BOGUCKI Jacek 19KATOWICEM2025M 7100:00:0000:09:1800:20:58.9500:20:58.95+00:06:2312:204,9
72BUCZYŃSKI Adam 23NOKIA KRAKÓWKRAKOWM4016M 7200:00:0000:10:1900:20:59.4000:20:59.40+00:06:2312:204,9
73SROMEK Dawid 133BB RunnersBYSTRAM2026M 7300:00:0000:09:2100:21:02.4000:21:02.40+00:06:2612:224,8
74DZIDOWSKI Aleksander 38Biegaj Razem z NamiZAWIERCIEM3029M 7400:00:0000:09:4700:21:06.3500:21:06.35+00:06:3012:244,8
75RADOMSKI Zbigniew 112BIELSKO BIAŁAM602M 7500:00:0000:09:5400:21:11.4500:21:11.45+00:06:3512:274,8
76PASUTO Grzegorz 177IronsKATOWICEM3030M 7600:00:0000:09:4700:21:22.3500:21:22.35+00:06:4612:344,8
77WOJDASIEWICZ Tadeusz 157KĘPICEM3031M 7700:00:0000:09:4800:21:23.7000:21:23.70+00:06:4712:344,8
78KOCIOŁEK Ireneusz 68Grupa MAXBRZEG DOLNYM2027M 7800:00:0000:10:1100:21:24.3000:21:24.30+00:06:4812:354,8
79JAKUBIEC Mateusz 54BB RUNNERSBUCZKOWICEM2028M 7900:00:0000:10:0000:21:24.4500:21:24.45+00:06:4812:354,8
80SZKODA Dariusz 142SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3032M 8000:00:0000:09:5800:21:26.8000:21:26.80+00:06:5012:364,8
81KOCHEL Paweł 67KOWARYM3033M 8100:00:0000:10:0000:21:31.6500:21:31.65+00:06:5512:394,7
82STEFAŃSKI Jarosław 136W pogoni za duchemSIEMIANOWICEM503M 8200:00:0000:10:0400:21:35.7500:21:35.75+00:06:5912:414,7
83ŻACZEK Szymon 189Nie Przestawaj Marzyć!CZECHOWICE-DZIEDZICEM2029M 8300:00:0000:09:5600:21:37.8500:21:37.85+00:07:0112:424,7
84MORAWIEC Marek 100SZAKAL TEAMCIESZYNM3034M 8400:00:0000:09:4800:21:41.0000:21:41.00+00:07:0512:454,7
85MATYSIUK Jakub 93moja dupeczkaKRAKÓWM2030M 8500:00:0000:10:1500:21:41.7500:21:41.75+00:07:0512:454,7
86GRZYB Kazimierz 49Eskadra KrakówKRAKÓWM4017M 8600:00:0000:10:3000:21:44.9000:21:44.90+00:07:0912:474,7
87ZBOŻNIAK Łukasz 164Above2000DĄBROWA GÓRNICZAM3035M 8700:00:0000:10:0200:21:50.6000:21:50.60+00:07:1412:504,7
88GÓRNY Mirosław 45Modelarnia BiegaBIELSKO-BIAŁAM504M 8800:00:0000:10:0100:22:04.3500:22:04.35+00:07:2812:584,6
89SZTĄBER Adam 147RytmŁÓDŹM3036M 8900:00:0000:10:2900:22:07.7000:22:07.70+00:07:3113:004,6
90GWÓŹDŹ Michał 50#czeladzbiegaCZELADŹM4018M 9000:00:0000:10:2900:22:11.8000:22:11.80+00:07:3513:024,6
91PYTLARZ Wojtek 111Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3037M 9100:00:0000:10:0300:22:21.3000:22:21.30+00:07:4513:084,6
92WOJNO Arkadiusz 158Łódź Kocha SportŁÓDŹM3038M 9200:00:0000:10:0700:22:22.5000:22:22.50+00:07:4613:094,6
93KIEŁTYKA Zbigniew 63KW GliwiceGLIWICEM4019M 9300:00:0000:10:4000:22:23.6500:22:23.65+00:07:4713:104,6
94MŁYŃCZAK Piotr 99GLIWICEM4020M 9400:00:0000:09:5600:22:29.4500:22:29.45+00:07:5313:134,5
95CIENIAWSKI Piotr 30Węglokoks Kraj KWK PiekaryBYTOMM3039M 9500:00:0000:10:4600:22:31.2500:22:31.25+00:07:5513:144,5
96ŁAGOŻNY Łukasz 89BRUBECK TeamSANOKM3040M 9600:00:0000:10:4200:22:41.3500:22:41.35+00:08:0513:204,5
97WILCZEK Rafał 156Way Behind HorizonSZCZYTNOM3041M 9700:00:0000:10:0500:22:46.4500:22:46.45+00:08:1013:234,5
98STEFAŃSKI Zbigniew 135Libiąż JaninaLIBIĄŻM4021M 9800:00:0000:10:3100:22:49.2000:22:49.20+00:08:1313:254,5
99SNARSKI Bogdan 131AlbatrosyWARSZAWAM3042M 9900:00:0000:10:2800:22:53.9000:22:53.90+00:08:1813:274,5
100ZASADA Tomasz 163KRAKÓWM4022M 10000:00:0000:10:3900:22:58.6000:22:58.60+00:08:2213:304,4
101PIETRYJA Łukasz 105WISŁA WIELKAM3043M 10100:00:0000:10:3100:23:04.0500:23:04.05+00:08:2813:344,4
102KORDIAK Rafał 71BIELSKO-BIAŁAM3044M 10200:00:0000:10:3100:23:05.2000:23:05.20+00:08:2913:344,4
103KUSZ Janusz 84PISARZOWICEM3045M 10300:00:0000:11:0500:23:09.8000:23:09.80+00:08:3313:374,4
104KOZOWICZ Paweł 76WeCAN Coaching / KS Kandahar / GJ GOPRKATOWICEM3046M 10400:00:0000:10:1500:23:11.7500:23:11.75+00:08:3513:384,4
105JAKUBCZYK Dariusz 53CKBABCIEPIEKOSZÓWM4023M 10500:00:0000:10:5000:23:13.3500:23:13.35+00:08:3713:394,4
106SZPILA Daniel 146OPOLEM4024M 10600:00:0000:10:3700:23:20.8000:23:20.80+00:08:4413:434,4
107SIKORA Stefan 126Sikora TeamBIELSKO BIAŁAM603M 10700:00:0000:10:4800:23:24.5500:23:24.55+00:08:4813:454,4
108SIEWKO Piotr 125Szwagry TEAMDĘBOWIECM4025M 10800:00:0000:10:4000:23:44.7500:23:44.75+00:09:0813:574,3
109SMIECINSKI Dominik 129XRunnersTEAM/www.biegi z przeszkodami.sklep.plKNUROWM3047M 10900:00:0000:10:4500:24:13.7500:24:13.75+00:09:3714:144,2
110GRYCKO Konrad 46ks furionKRAKÓWM2031M 11000:00:0000:11:1500:24:17.6500:24:17.65+00:09:4114:174,2
111CHAMIELEC Bogusław 26A EMERYT BIEGALUBINM4026M 11100:00:0000:11:2900:24:23.7500:24:23.75+00:09:4714:204,2
112MATYSIAK Marcin 92Gapmont Running TeamWARSZAWAM3048M 11200:00:0000:11:1600:24:32.0500:24:32.05+00:09:5614:254,2
113STRZELECKI Andrzej 138STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4027M 11300:00:0000:11:4700:24:42.0000:24:42.00+00:10:0614:314,1
114SZOPA Piotr 144ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM3049M 11400:00:0000:11:5700:25:10.5500:25:10.55+00:10:3414:484,1
115WALCZAK Maciej 155QUAY POZNAŃPOZNAŃM3050M 11500:00:0000:11:2800:25:17.7000:25:17.70+00:10:4114:524,0
116BROL Piotr 21EnduranceTeamSIEMIANOWICEM3051M 11600:00:0000:11:0700:25:29.3000:25:29.30+00:10:5314:594,0
117PODSADNIUK Mateusz 108EASY RUN KrakówNOWY SĄCZM3052M 11700:00:0000:11:2900:25:30.7500:25:30.75+00:10:5415:004,0
118DWORNICKI Tomasz 37Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKM4028M 11800:00:0000:11:4300:25:41.5000:25:41.50+00:11:0515:064,0
119KANIEWSKI Ireneusz 59PRUSZKÓWM3053M 11900:00:0000:11:3300:25:52.2000:25:52.20+00:11:1615:123,9
120KOHUT Ivan 69Husaria Race TeamSIESTRZEŃM2032M 12000:00:0000:11:3300:25:53.0500:25:53.05+00:11:1715:133,9
121JACHYMEK Bartłomiej 52JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4029M 12100:00:0000:11:4100:26:27.3000:26:27.30+00:11:5115:333,9
122RUSZCZYK Paweł 120MAŁY PŁOCKM2033M 12200:00:0000:11:2800:26:33.4000:26:33.40+00:11:5715:373,8
123KURASIŃSKI Konrad 83BRENNAM2034M 12300:00:0000:12:1500:26:39.8500:26:39.85+00:12:0315:403,8
124BUSZ Rafał 24uZDROWIskowy teamUSTROŃM3054M 12400:00:0000:12:4200:26:45.3500:26:45.35+00:12:0915:443,8
125SREBRNY Mirosław 166ROGOŻM4030M 12500:00:0000:12:4100:26:57.5500:26:57.55+00:12:2115:513,8
126KAPICA Dominik 60GARBÓWM2035M 12600:00:0000:12:0100:26:58.5000:26:58.50+00:12:2215:513,8
Znaleziono 126 wynik(ów)