ELIMINATOR 2016 - ETAP II
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-11-26
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 234
Wystartowało : 157
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 157
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1RUSZCZYK Paweł 120MAŁY PŁOCKM2000:00:0000:11:28
2SNARSKI Bogdan 131AlbatrosyWARSZAWAM3000:00:0000:10:28
3MORAWIEC Marek 100SZAKAL TEAMCIESZYNM3000:00:0000:09:48
4GÓRNY Mirosław 45Modelarnia BiegaBIELSKO-BIAŁAM5000:00:0000:10:01
5SIEWKO Piotr 125Szwagry TEAMDĘBOWIECM4000:00:0000:10:40
6SWOBODA Marek 140BYLEDOBIEC ANINWAŁBRZYCHM5000:00:0000:09:16
7KUPIJAJ Marcin 82Socios GórnikGLIWICEM2000:00:0000:09:45
8KIEŁTYKA Zbigniew 63KW GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:10:40
9BARYSZNIKOW Mikołaj 170KingrunnerNOWICAM3000:00:0000:09:20
10FARON Robert 3Salco Sport TeamKAMIENICAM4000:00:0000:07:56
11RADZIWONOWICZ Michał 113BIELSKO-BIAŁAM2000:00:0000:09:16
12STRZELECKI Andrzej 138STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4000:00:0000:11:47
13KANIEWSKI Ireneusz 59PRUSZKÓWM3000:00:0000:11:33
14KAŁUŻA Jerzy BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:17
15RECŁAW Arkadiusz 117Vege RunnersWARSZAWAM3000:00:0000:09:20
16RECZEK Sebastian 118KS ZIELONO-CZARNIMINSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:09:49
17BUCZYŃSKI Adam 23NOKIA KRAKÓWKRAKOWM4000:00:0000:10:19
18SIKORA Stefan 126Sikora TeamBIELSKO BIAŁAM6000:00:0000:10:48
19KOZOWICZ Paweł 76WeCAN Coaching / KS Kandahar / GJ GOPRKATOWICEM3000:00:0000:10:15
20SZOPA Piotr 144ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM3000:00:0000:11:57
21PYTLARZ Wojtek 111Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:03
22ŚCIESZKA Wojciech 14913 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4000:00:0000:09:21
23WRZESZCZ Mariusz 161Triathlon Mietków TeamKOSTOMŁOTYM2000:00:0000:09:08
24JACHYMEK Bartłomiej 52JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:0000:11:41
25MAREK Dariusz 185RMD Montrail TeamWIELICZKAM3000:00:0000:08:02
26JAKUBCZYK Dariusz 53CKBABCIEPIEKOSZÓWM4000:00:0000:10:50
27GWÓŹDŹ Michał 50#czeladzbiegaCZELADŹM4000:00:0000:10:29
28LEŚNIAK Kamil 222Inov-8TORUŃM2000:00:0000:08:54
29JAKUBIEC Mateusz 54BB RUNNERSBUCZKOWICEM2000:00:0000:10:00
30SOKOŁOWSKI Marek 132RMD MONTRAIL TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM4000:00:0000:09:11
31HUZIOR Piotr 187Fake RunnersNOWY TARGM4000:00:0000:08:32
32KOKOT Krzysztof 70HRmax ŻoryŻORYM4000:00:0000:09:37
33KOS Tomasz 72Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3000:00:0000:09:37
34KUŚMIERSKI Michał 86BB RunnersBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:40
35KOCHEL Paweł 67KOWARYM3000:00:0000:10:00
36MATYSIUK Jakub 93moja dupeczkaKRAKÓWM2000:00:0000:10:15
37ZBOŻNIAK Łukasz 164Above2000DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:10:02
38CIENIAWSKI Piotr 30Węglokoks Kraj KWK PiekaryBYTOMM3000:00:0000:10:46
39CHAMIELEC Bogusław 26A EMERYT BIEGALUBINM4000:00:0000:11:29
40WILCZEK Rafał 156Way Behind HorizonSZCZYTNOM3000:00:0000:10:05
41SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 2Salco Sport TeamWSCHOWAM2000:00:0000:07:19
42ŻACZEK Szymon 189Nie Przestawaj Marzyć!CZECHOWICE-DZIEDZICEM2000:00:0000:09:56
43WOJDASIEWICZ Tadeusz 157KĘPICEM3000:00:0000:09:48
44MŁYŃCZAK Piotr 99GLIWICEM4000:00:0000:09:56
45KOŃ Piotr 4RMD Montrail TeamRĘCZNOM3000:00:0000:07:21
46KLONOWSKI Kamil 64MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:09:21
47MISIAK Bartosz 97Brat KubaCESKY TESINM2000:00:0000:08:24
48GAWROŃSKI Tomasz 6UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM2000:00:0000:07:26
49BROL Marcin 22Sport w Wielkim MiescieKATOWICEM3000:00:0000:09:02
50WOJNO Arkadiusz 158Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:10:07
51KOCIOŁEK Ireneusz 68Grupa MAXBRZEG DOLNYM2000:00:0000:10:11
52KOBRYŃ Dominik 66Byledobiec AninKATOWICEM4000:00:0000:08:55
53ŁAGOŻNY Łukasz 89BRUBECK TeamSANOKM3000:00:0000:10:42
54KOŚNY Krzysztof 175Wielkolud Team / KS KandaharKATOWICEM4000:00:0000:09:21
55MAJCHER Piotr 91Eskadra KrakówKRAKÓWM4000:00:0000:10:43
56KUSZ Janusz 84PISARZOWICEM3000:00:0000:11:05
57STEFAŃSKI Zbigniew 135Libiąż JaninaLIBIĄŻM4000:00:0000:10:31
58STEFAŃSKI Jarosław 136W pogoni za duchemSIEMIANOWICEM5000:00:0000:10:04
59ULFIK Rafał 152RMD Montrail Team/SKB KraśnikZABRZEM2000:00:0000:08:40
60SMIECINSKI Dominik 129XRunnersTEAM/www.biegi z przeszkodami.sklep.plKNUROWM3000:00:0000:10:45
61SZATANIK Zbigniew 141UJSOŁYM4000:00:0000:08:44
62SEDLAK Michał 122Lubię To BieganieGIERASZOWICEM4000:00:0000:08:33
63JANKOWSKI Łukasz 55Training-Connecting PeopleKATOWICEM3000:00:0000:09:01
64GÓRAL Grzegorz 44Góral biega Heeej! / Night Runners +SWOSZOWICEM3000:00:0000:09:42
65RAKUS Kornel 115KS KandaharKISIELÓWM4000:00:0000:08:34
66RZESZÓTKO Marcin 186KW Zakopane / TOPRZAKOPANEM2000:00:0000:07:18
67KORZENIOWSKI Robert 11RK AthleticsWARSZAWAM4000:00:0000:09:18
68KURASIŃSKI Konrad 83BRENNAM2000:00:0000:12:15
69GRZELAK Adrian 48Drużyna SzpikuTUREKM2000:00:0000:09:43
70BIEL Andrzej 17ClarahütteŻYWIECM3000:00:0000:08:14
71MADEJCZYK Marek KATOWICEM3000:00:0000:08:59
72URBAŃCZYK Karol 154Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:10:04
73WĄSOWICZ Jan 9KRAKÓWM4000:00:0000:07:29
74KOHUT Ivan 69Husaria Race TeamSIESTRZEŃM2000:00:0000:11:33
75SMOLIK Łukasz 130Olza CieszynLESZNA GÓRNAM2000:00:0000:09:15
76HATALA Mariusz 183BB RunnersBIELSKO-BIALAM3000:00:0000:09:31
77GORCZYCA Bartosz 1Salco Sport TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0000:07:18
78DLUGOSZ Andrzej 167RYTROM3000:00:0000:06:33
79DZIDOWSKI Aleksander 38Biegaj Razem z NamiZAWIERCIEM3000:00:0000:09:47
80HOLLY Piotr 7sportfuel.plWAŁBRZYCHM3000:00:0000:09:27
81DWORNICKI Tomasz 37Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKM4000:00:0000:11:43
82BROL Piotr 21EnduranceTeamSIEMIANOWICEM3000:00:0000:11:07
83KASZYCA Paweł 169Igloo Bochnia / AplilkaJANKOWICEM3000:00:0000:08:22
84KAPICA Dominik 60GARBÓWM2000:00:0000:12:01
85MAGIERA Janusz 90FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:08:07
86JAWORSKI Zbigniew 56KLUSZKOWCEM3000:00:0000:07:30
87KOSICKI Łukasz 73PHILIPS Lighting BielskoBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:50
88SZPILA Daniel 146OPOLEM4000:00:0000:10:37
89RADOMSKI Zbigniew 112BIELSKO BIAŁAM6000:00:0000:09:54
90MATYSIAK Marcin 92Gapmont Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:11:16
91ZASADA Tomasz 163KRAKÓWM4000:00:0000:10:39
92KORDIAK Rafał 71BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:31
93WALCZAK Maciej 155QUAY POZNAŃPOZNAŃM3000:00:0000:11:28
94KOŻDOŃ Jarosław 77Inżynieria Biegania / NiewymiękaczeŻORYM3000:00:0000:08:57
95KOT Rafał 74Way Behind Horizon // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3000:00:0000:09:14
96STYCZEŃ Piotr 139CKBabcieCHĘCINYM3000:00:0000:09:15
97SZKODA Dariusz 142SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:58
98CZAPLA Piotr 8Sulis Hoko Team/UKS Olimpia ZabrzeGLIWICEM2000:00:0000:08:09
99KROSNY Sebastian 78BiegamyZsercem.pl - BiegatonMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:31
100CELIŃSKI Robert 25Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:14
101BADURA Adam 13Forma Wodzisław SląskiRYBNIKM3000:00:0000:08:56
102KNAP Mateusz 65KS Kandahar/TUTTU KatowiceKATOWICEM2000:00:0000:09:34
103KOZIOŁ Kamil 75Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:09:35
104GRYGO Paweł 47LŁKS Prefbet Śniadowo-ŁomżaŁOMŻAM4000:00:0000:09:46
105KELLER Dariusz 62Night RunnersKRAKÓWM2000:00:0000:09:17
106SROMEK Dawid 133BB RunnersBYSTRAM2000:00:0000:09:21
107FALKOWSKI Krzysztof 39Woodward RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:07:51
108PIETRYJA Łukasz 105WISŁA WIELKAM3000:00:0000:10:31
109PORĘBSKI Rafał 109Poranny Patrol/Evil TeamZAWADAM4000:00:0000:08:59
110JENDRYSIK Karol 188ŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:08:58
111GRZYB Kazimierz 49Eskadra KrakówKRAKÓWM4000:00:0000:10:30
112MALINA Dawid INŻYNIERIA BIEGANIA - Twój biegowy trener!RYBNIKM2000:00:0000:06:53
113PODSADNIUK Mateusz 108EASY RUN KrakówNOWY SĄCZM3000:00:0000:11:29
114BUSZ Rafał 24uZDROWIskowy teamUSTROŃM3000:00:0000:12:42
115STEC Jakub 134brakGODZISZKAM2000:00:0000:08:56
116SREBRNY Mirosław 166ROGOŻM4000:00:0000:12:41
117BROJ Marcel 20BROJ TEAM ZLINICEŹLINICEM2000:00:0000:09:02
118PASUTO Grzegorz 177IronsKATOWICEM3000:00:0000:09:47
119CZYŻ Bartłomiej 32Bikebrothers TeamKRAKÓWM2000:00:0000:10:43
120KUSZKA Michał 85BBL MikołówMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:44
121FERENC Janusz 40Usks LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M6000:00:0000:09:16
122SZTĄBER Adam 147RytmŁÓDŹM3000:00:0000:10:29
123BIERNAWSKI Piotr 10Slow MotionNOWY TARGM3000:00:0000:07:35
124BOGUCKI Jacek 19KATOWICEM2000:00:0000:09:18
125DOMISZEWSKI Ignacy 34MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0000:07:57
126GRYCKO Konrad 46ks furionKRAKÓWM2000:00:0000:11:15
Znaleziono 126 wynik(ów)