ELIMINATOR 2016 - ETAP II
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-11-26
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 234
Wystartowało : 157
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 157
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MALINA Dawid INŻYNIERIA BIEGANIA - Twój biegowy trener!RYBNIKM201M 200:00:0000:06:5300:15:44.1500:15:44.15 9:156,5
2GORCZYCA Bartosz 1Salco Sport TeamSKOŁYSZYNM202M 300:00:0000:07:1800:15:48.9500:15:48.95+00:00:049:176,5
3RZESZÓTKO Marcin 186KW Zakopane / TOPRZAKOPANEM203M 400:00:0000:07:1800:15:50.2000:15:50.20+00:00:069:186,4
4SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 2Salco Sport TeamWSCHOWAM204M 600:00:0000:07:1900:15:58.0000:15:58.00+00:00:139:236,4
5GAWROŃSKI Tomasz 6UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM205M 700:00:0000:07:2600:16:04.2500:16:04.25+00:00:209:276,3
6DOMISZEWSKI Ignacy 34MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM206M 1200:00:0000:07:5700:17:13.0500:17:13.05+00:01:2810:075,9
7MISIAK Bartosz 97Brat KubaCESKY TESINM207M 1500:00:0000:08:2400:17:36.9000:17:36.90+00:01:5210:215,8
8CZAPLA Piotr 8Sulis Hoko Team/UKS Olimpia ZabrzeGLIWICEM208M 1800:00:0000:08:0900:17:57.0500:17:57.05+00:02:1210:335,7
9LEŚNIAK Kamil 222Inov-8TORUŃM209M 2400:00:0000:08:5400:19:01.0500:19:01.05+00:03:1611:115,4
10BROJ Marcel 20BROJ TEAM ZLINICEŹLINICEM2010M 2600:00:0000:09:0200:19:05.4000:19:05.40+00:03:2111:135,3
11ULFIK Rafał 152RMD Montrail Team/SKB KraśnikZABRZEM2011M 2700:00:0000:08:4000:19:07.0500:19:07.05+00:03:2211:145,3
12STEC Jakub 134brakGODZISZKAM2012M 3000:00:0000:08:5600:19:19.9000:19:19.90+00:03:3511:215,3
13JENDRYSIK Karol 188ŁAZISKA GÓRNEM2013M 3200:00:0000:08:5800:19:36.1000:19:36.10+00:03:5111:315,2
14WRZESZCZ Mariusz 161Triathlon Mietków TeamKOSTOMŁOTYM2014M 3700:00:0000:09:0800:19:56.9000:19:56.90+00:04:1211:435,1
15KNAP Mateusz 65KS Kandahar/TUTTU KatowiceKATOWICEM2015M 4800:00:0000:09:3400:20:17.4500:20:17.45+00:04:3311:555,0
16SMOLIK Łukasz 130Olza CieszynLESZNA GÓRNAM2016M 5000:00:0000:09:1500:20:18.7000:20:18.70+00:04:3411:565,0
17KLONOWSKI Kamil 64MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2017M 5200:00:0000:09:2100:20:20.6000:20:20.60+00:04:3611:575,0
18KUPIJAJ Marcin 82Socios GórnikGLIWICEM2018M 5700:00:0000:09:4500:20:31.0000:20:31.00+00:04:4612:045,0
19URBAŃCZYK Karol 154Night Runners GliwiceGLIWICEM2019M 5800:00:0000:10:0400:20:35.7000:20:35.70+00:04:5112:065,0
20RADZIWONOWICZ Michał 113BIELSKO-BIAŁAM2020M 6000:00:0000:09:1600:20:37.6500:20:37.65+00:04:5312:074,9
21KOZIOŁ Kamil 75Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2021M 6300:00:0000:09:3500:20:49.0500:20:49.05+00:05:0412:144,9
22GRZELAK Adrian 48Drużyna SzpikuTUREKM2022M 6500:00:0000:09:4300:20:50.2500:20:50.25+00:05:0612:154,9
23KELLER Dariusz 62Night RunnersKRAKÓWM2023M 6600:00:0000:09:1700:20:52.8500:20:52.85+00:05:0812:164,9
24CZYŻ Bartłomiej 32Bikebrothers TeamKRAKÓWM2024M 6700:00:0000:10:4300:20:53.4500:20:53.45+00:05:0912:174,9
25BOGUCKI Jacek 19KATOWICEM2025M 7100:00:0000:09:1800:20:58.9500:20:58.95+00:05:1412:204,9
26SROMEK Dawid 133BB RunnersBYSTRAM2026M 7300:00:0000:09:2100:21:02.4000:21:02.40+00:05:1812:224,8
27KOCIOŁEK Ireneusz 68Grupa MAXBRZEG DOLNYM2027M 7800:00:0000:10:1100:21:24.3000:21:24.30+00:05:4012:354,8
28JAKUBIEC Mateusz 54BB RUNNERSBUCZKOWICEM2028M 7900:00:0000:10:0000:21:24.4500:21:24.45+00:05:4012:354,8
29ŻACZEK Szymon 189Nie Przestawaj Marzyć!CZECHOWICE-DZIEDZICEM2029M 8300:00:0000:09:5600:21:37.8500:21:37.85+00:05:5312:424,7
30MATYSIUK Jakub 93moja dupeczkaKRAKÓWM2030M 8500:00:0000:10:1500:21:41.7500:21:41.75+00:05:5712:454,7
31GRYCKO Konrad 46ks furionKRAKÓWM2031M 11000:00:0000:11:1500:24:17.6500:24:17.65+00:08:3314:174,2
32KOHUT Ivan 69Husaria Race TeamSIESTRZEŃM2032M 12000:00:0000:11:3300:25:53.0500:25:53.05+00:10:0815:133,9
33RUSZCZYK Paweł 120MAŁY PŁOCKM2033M 12200:00:0000:11:2800:26:33.4000:26:33.40+00:10:4915:373,8
34KURASIŃSKI Konrad 83BRENNAM2034M 12300:00:0000:12:1500:26:39.8500:26:39.85+00:10:5515:403,8
35KAPICA Dominik 60GARBÓWM2035M 12600:00:0000:12:0100:26:58.5000:26:58.50+00:11:1415:513,8
Znaleziono 35 wynik(ów)