ELIMINATOR 2016 - ETAP II
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-11-26
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 234
Wystartowało : 157
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 157
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WĄSOWICZ Jan 9KRAKÓWM401M 900:00:0000:07:2900:16:40.0000:16:40.00 9:486,1
2FARON Robert 3Salco Sport TeamKAMIENICAM402M 1100:00:0000:07:5600:17:08.6500:17:08.65+00:00:2810:046,0
3HUZIOR Piotr 187Fake RunnersNOWY TARGM403M 2000:00:0000:08:3200:18:30.2000:18:30.20+00:01:5010:525,5
4SEDLAK Michał 122Lubię To BieganieGIERASZOWICEM404M 2100:00:0000:08:3300:18:36.9000:18:36.90+00:01:5610:565,5
5RAKUS Kornel 115KS KandaharKISIELÓWM405M 2200:00:0000:08:3400:18:40.1500:18:40.15+00:02:0010:585,5
6KOBRYŃ Dominik 66Byledobiec AninKATOWICEM406M 2500:00:0000:08:5500:19:03.7500:19:03.75+00:02:2311:125,4
7SZATANIK Zbigniew 141UJSOŁYM407M 3300:00:0000:08:4400:19:38.3500:19:38.35+00:02:5811:325,2
8SOKOŁOWSKI Marek 132RMD MONTRAIL TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM408M 3400:00:0000:09:1100:19:44.0500:19:44.05+00:03:0411:365,2
9KOŚNY Krzysztof 175Wielkolud Team / KS KandaharKATOWICEM409M 3900:00:0000:09:2100:19:58.5000:19:58.50+00:03:1811:445,1
10PORĘBSKI Rafał 109Poranny Patrol/Evil TeamZAWADAM4010M 4100:00:0000:08:5900:20:02.2000:20:02.20+00:03:2211:475,1
11GRYGO Paweł 47LŁKS Prefbet Śniadowo-ŁomżaŁOMŻAM4011M 4500:00:0000:09:4600:20:14.7000:20:14.70+00:03:3411:545,0
12ŚCIESZKA Wojciech 14913 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4012M 5100:00:0000:09:2100:20:20.4500:20:20.45+00:03:4011:575,0
13KOKOT Krzysztof 70HRmax ŻoryŻORYM4013M 5400:00:0000:09:3700:20:27.9500:20:27.95+00:03:4712:015,0
14KORZENIOWSKI Robert 11RK AthleticsWARSZAWAM4014M 6100:00:0000:09:1800:20:47.0000:20:47.00+00:04:0712:134,9
15MAJCHER Piotr 91Eskadra KrakówKRAKÓWM4015M 7000:00:0000:10:4300:20:55.0000:20:55.00+00:04:1512:184,9
16BUCZYŃSKI Adam 23NOKIA KRAKÓWKRAKOWM4016M 7200:00:0000:10:1900:20:59.4000:20:59.40+00:04:1912:204,9
17GRZYB Kazimierz 49Eskadra KrakówKRAKÓWM4017M 8600:00:0000:10:3000:21:44.9000:21:44.90+00:05:0412:474,7
18GWÓŹDŹ Michał 50#czeladzbiegaCZELADŹM4018M 9000:00:0000:10:2900:22:11.8000:22:11.80+00:05:3113:024,6
19KIEŁTYKA Zbigniew 63KW GliwiceGLIWICEM4019M 9300:00:0000:10:4000:22:23.6500:22:23.65+00:05:4313:104,6
20MŁYŃCZAK Piotr 99GLIWICEM4020M 9400:00:0000:09:5600:22:29.4500:22:29.45+00:05:4913:134,5
21STEFAŃSKI Zbigniew 135Libiąż JaninaLIBIĄŻM4021M 9800:00:0000:10:3100:22:49.2000:22:49.20+00:06:0913:254,5
22ZASADA Tomasz 163KRAKÓWM4022M 10000:00:0000:10:3900:22:58.6000:22:58.60+00:06:1813:304,4
23JAKUBCZYK Dariusz 53CKBABCIEPIEKOSZÓWM4023M 10500:00:0000:10:5000:23:13.3500:23:13.35+00:06:3313:394,4
24SZPILA Daniel 146OPOLEM4024M 10600:00:0000:10:3700:23:20.8000:23:20.80+00:06:4013:434,4
25SIEWKO Piotr 125Szwagry TEAMDĘBOWIECM4025M 10800:00:0000:10:4000:23:44.7500:23:44.75+00:07:0413:574,3
26CHAMIELEC Bogusław 26A EMERYT BIEGALUBINM4026M 11100:00:0000:11:2900:24:23.7500:24:23.75+00:07:4314:204,2
27STRZELECKI Andrzej 138STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4027M 11300:00:0000:11:4700:24:42.0000:24:42.00+00:08:0214:314,1
28DWORNICKI Tomasz 37Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKM4028M 11800:00:0000:11:4300:25:41.5000:25:41.50+00:09:0115:064,0
29JACHYMEK Bartłomiej 52JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4029M 12100:00:0000:11:4100:26:27.3000:26:27.30+00:09:4715:333,9
30SREBRNY Mirosław 166ROGOŻM4030M 12500:00:0000:12:4100:26:57.5500:26:57.55+00:10:1715:513,8
Znaleziono 30 wynik(ów)