ELIMINATOR 2016 - ETAP II
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-11-26
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 234
Wystartowało : 157
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 157
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1SIEWKO Piotr 125Szwagry TEAMDĘBOWIECM4000:00:0000:10:40
2KIEŁTYKA Zbigniew 63KW GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:10:40
3FARON Robert 3Salco Sport TeamKAMIENICAM4000:00:0000:07:56
4STRZELECKI Andrzej 138STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4000:00:0000:11:47
5BUCZYŃSKI Adam 23NOKIA KRAKÓWKRAKOWM4000:00:0000:10:19
6ŚCIESZKA Wojciech 14913 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4000:00:0000:09:21
7JACHYMEK Bartłomiej 52JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:0000:11:41
8JAKUBCZYK Dariusz 53CKBABCIEPIEKOSZÓWM4000:00:0000:10:50
9GWÓŹDŹ Michał 50#czeladzbiegaCZELADŹM4000:00:0000:10:29
10SOKOŁOWSKI Marek 132RMD MONTRAIL TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM4000:00:0000:09:11
11HUZIOR Piotr 187Fake RunnersNOWY TARGM4000:00:0000:08:32
12KOKOT Krzysztof 70HRmax ŻoryŻORYM4000:00:0000:09:37
13CHAMIELEC Bogusław 26A EMERYT BIEGALUBINM4000:00:0000:11:29
14MŁYŃCZAK Piotr 99GLIWICEM4000:00:0000:09:56
15KOBRYŃ Dominik 66Byledobiec AninKATOWICEM4000:00:0000:08:55
16KOŚNY Krzysztof 175Wielkolud Team / KS KandaharKATOWICEM4000:00:0000:09:21
17MAJCHER Piotr 91Eskadra KrakówKRAKÓWM4000:00:0000:10:43
18STEFAŃSKI Zbigniew 135Libiąż JaninaLIBIĄŻM4000:00:0000:10:31
19SZATANIK Zbigniew 141UJSOŁYM4000:00:0000:08:44
20SEDLAK Michał 122Lubię To BieganieGIERASZOWICEM4000:00:0000:08:33
21RAKUS Kornel 115KS KandaharKISIELÓWM4000:00:0000:08:34
22KORZENIOWSKI Robert 11RK AthleticsWARSZAWAM4000:00:0000:09:18
23WĄSOWICZ Jan 9KRAKÓWM4000:00:0000:07:29
24DWORNICKI Tomasz 37Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKM4000:00:0000:11:43
25SZPILA Daniel 146OPOLEM4000:00:0000:10:37
26ZASADA Tomasz 163KRAKÓWM4000:00:0000:10:39
27GRYGO Paweł 47LŁKS Prefbet Śniadowo-ŁomżaŁOMŻAM4000:00:0000:09:46
28PORĘBSKI Rafał 109Poranny Patrol/Evil TeamZAWADAM4000:00:0000:08:59
29GRZYB Kazimierz 49Eskadra KrakówKRAKÓWM4000:00:0000:10:30
30SREBRNY Mirosław 166ROGOŻM4000:00:0000:12:41
Znaleziono 30 wynik(ów)