ELIMINATOR 2016 - ETAP III

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-11-26
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
234
Wystartowało:
105
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
104
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DLUGOSZ Andrzej 167RYTROM301M 100:00:0000:06:4000:14:57.3000:14:57.30 8:476.8
2MALINA Dawid INŻYNIERIA BIEGANIA - Twój biegowy trener!RYBNIKM201M 200:00:0000:07:0500:15:54.0000:15:54.00+00:00:569:216.4
3SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 2Salco Sport TeamWSCHOWAM202M 300:00:0000:07:2800:16:08.5500:16:08.55+00:01:119:296.3
4RZESZÓTKO Marcin 186KW Zakopane / TOPRZAKOPANEM203M 400:00:0000:07:2800:16:16.4000:16:16.40+00:01:199:346.3
5JAWORSKI Zbigniew 56KLUSZKOWCEM302M 500:00:0000:07:3700:16:22.6000:16:22.60+00:01:259:376.2
6GAWROŃSKI Tomasz 6UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM204M 600:00:0000:07:3700:16:29.3000:16:29.30+00:01:329:416.2
7KOŃ Piotr 4RMD Montrail TeamRĘCZNOM303M 700:00:0000:07:3800:16:40.8000:16:40.80+00:01:439:486.1
8BIERNAWSKI Piotr 10Slow MotionNOWY TARGM304M 800:00:0000:07:4300:16:42.3500:16:42.35+00:01:459:496.1
9GORCZYCA Bartosz 1Salco Sport TeamSKOŁYSZYNM205M 900:00:0000:07:2900:16:56.3500:16:56.35+00:01:599:576
10WĄSOWICZ Jan 9KRAKÓWM401M 1000:00:0000:07:5100:16:59.7000:16:59.70+00:02:029:596
11FARON Robert 3Salco Sport TeamKAMIENICAM402M 1100:00:0000:08:0000:17:11.1000:17:11.10+00:02:1310:065.9
12DOMISZEWSKI Ignacy 34MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM206M 1200:00:0000:08:0300:17:37.1500:17:37.15+00:02:3910:215.8
13MISIAK Bartosz 97Brat KubaCESKY TESINM207M 1300:00:0000:08:1700:17:43.6000:17:43.60+00:02:4610:255.8
14FALKOWSKI Krzysztof 39Woodward RunnersKRAKÓWM305M 1400:00:0000:08:0100:17:47.8000:17:47.80+00:02:5010:275.7
15MAGIERA Janusz 90FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 1500:00:0000:08:0900:17:54.7500:17:54.75+00:02:5710:315.7
16MAREK Dariusz 185RMD Montrail TeamWIELICZKAM306M 1600:00:0000:08:0600:18:00.8500:18:00.85+00:03:0310:355.7
17KASZYCA Paweł 169Igloo Bochnia / AplilkaJANKOWICEM307M 1700:00:0000:08:2000:18:14.7500:18:14.75+00:03:1710:435.6
18BIEL Andrzej 17ClarahütteŻYWIECM308M 1800:00:0000:08:1600:18:22.0000:18:22.00+00:03:2410:485.6
19CZAPLA Piotr 8Sulis Hoko Team/UKS Olimpia ZabrzeGLIWICEM208M 1900:00:0000:08:1200:18:29.3000:18:29.30+00:03:3210:525.5
20KNAP Mateusz 65KS Kandahar/TUTTU KatowiceKATOWICEM209M 2000:00:0000:08:2200:18:30.6000:18:30.60+00:03:3310:525.5
21HUZIOR Piotr 187Fake RunnersNOWY TARGM403M 2100:00:0000:08:4100:18:33.4000:18:33.40+00:03:3610:545.5
22RAKUS Kornel 115KS KandaharKISIELÓWM404M 2200:00:0000:08:3100:18:36.1000:18:36.10+00:03:3810:565.5
23LEŚNIAK Kamil 222Inov-8TORUŃM2010M 2300:00:0000:08:3800:18:44.3500:18:44.35+00:03:4711:015.4
24MADEJCZYK Marek KATOWICEM309M 2400:00:0000:08:4700:18:46.6000:18:46.60+00:03:4911:025.4
25SEDLAK Michał 122Lubię To BieganieGIERASZOWICEM405M 2500:00:0000:08:3000:18:46.8500:18:46.85+00:03:4911:025.4
26CELIŃSKI Robert 25Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAM3010M 2600:00:0000:09:0100:18:53.4500:18:53.45+00:03:5611:065.4
27KOŚNY Krzysztof 175Wielkolud Team / KS KandaharKATOWICEM406M 2700:00:0000:08:4500:19:01.1000:19:01.10+00:04:0311:115.4
28KOŻDOŃ Jarosław 77Inżynieria Biegania / NiewymiękaczeŻORYM3011M 2800:00:0000:08:4800:19:08.1000:19:08.10+00:04:1011:155.3
29BROJ Marcel 20BROJ TEAM ZLINICEŹLINICEM2011M 2900:00:0000:08:5500:19:10.3500:19:10.35+00:04:1311:165.3
30GOLBA Kasia 3441 SECOND team/ AZS AWF KatowiceK201K 100:00:0000:09:0200:19:12.4500:19:12.45+00:04:1511:175.3
31STEC Jakub 134brakGODZISZKAM2012M 3000:00:0000:08:4200:19:14.2500:19:14.25+00:04:1611:185.3
32SMOLIK Łukasz 130Olza CieszynLESZNA GÓRNAM2013M 3100:00:0000:08:4400:19:19.6000:19:19.60+00:04:2211:215.3
33KOBRYŃ Dominik 66Byledobiec AninKATOWICEM407M 3200:00:0000:09:0300:19:20.6500:19:20.65+00:04:2311:225.3
34FERENC Janusz 40Usks LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M601M 3300:00:0000:09:0300:19:21.0000:19:21.00+00:04:2311:225.3
35CELIŃSKA Anna 300Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAK301K 200:00:0000:09:0600:19:22.9000:19:22.90+00:04:2511:235.3
36RECŁAW Arkadiusz 117Vege RunnersWARSZAWAM3012M 3400:00:0000:09:1200:19:23.6000:19:23.60+00:04:2611:245.3
37SOKOŁOWSKI Marek 132RMD MONTRAIL TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM408M 3500:00:0000:09:0700:19:25.4000:19:25.40+00:04:2811:255.3
38KOT Rafał 74Way Behind Horizon // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3013M 3600:00:0000:09:0400:19:28.9000:19:28.90+00:04:3111:275.2
39CZYŻ Bartłomiej 32Bikebrothers TeamKRAKÓWM2014M 3700:00:0000:09:2500:19:31.3500:19:31.35+00:04:3411:285.2
40WRZESZCZ Mariusz 161Triathlon Mietków TeamKOSTOMŁOTYM2015M 3800:00:0000:09:0300:19:32.0000:19:32.00+00:04:3411:295.2
41JANUSZYK Iwonka 303OŚWIĘCIMK202K 300:00:0000:09:0800:19:32.7000:19:32.70+00:04:3511:295.2
42MAJCHER Piotr 91Eskadra KrakówKRAKÓWM409M 3900:00:0000:09:2500:19:36.3000:19:36.30+00:04:3911:315.2
43KAŁUŻA Jerzy BIELSKO-BIAŁAM3014M 4000:00:0000:09:1700:19:44.3500:19:44.35+00:04:4711:365.2
44JANKOWSKI Łukasz 55Training-Connecting PeopleKATOWICEM3015M 4100:00:0000:08:4300:19:45.0000:19:45.00+00:04:4711:375.2
45GRZELAK Adrian 48Drużyna SzpikuTUREKM2016M 4200:00:0000:09:1300:19:47.2500:19:47.25+00:04:4911:385.2
46SWOBODA Marek 140BYLEDOBIEC ANINWAŁBRZYCHM502M 4300:00:0000:09:0600:19:53.0500:19:53.05+00:04:5511:415.1
47JENDRYSIK Karol 188ŁAZISKA GÓRNEM2017M 4400:00:0000:09:2600:19:53.5000:19:53.50+00:04:5611:415.1
48SZATANIK Zbigniew 141UJSOŁYM4010M 4500:00:0000:08:5400:20:05.3000:20:05.30+00:05:0811:485.1
49ŚCIESZKA Wojciech 14913 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4011M 4600:00:0000:09:1200:20:07.6500:20:07.65+00:05:1011:505.1
50KOZIOŁ Kamil 75Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2018M 4700:00:0000:09:0200:20:14.5000:20:14.50+00:05:1711:545
51KOS Tomasz 72Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3016M 4800:00:0000:09:3400:20:16.0000:20:16.00+00:05:1811:555
52KANTOR Martyna 302Hercog Running TeamKRAKÓWK203K 400:00:0000:09:1800:20:18.2000:20:18.20+00:05:2011:565
53KUŚMIERSKI Michał 86BB RunnersBIELSKO-BIAŁAM3017M 4900:00:0000:09:4700:20:24.7000:20:24.70+00:05:2712:005
54BARYSZNIKOW Mikołaj 170KingrunnerNOWICAM3018M 5000:00:0000:09:4200:20:25.0000:20:25.00+00:05:2712:005
55BOGUCKI Jacek 19KATOWICEM2019M 5100:00:0000:09:2200:20:28.7000:20:28.70+00:05:3112:025
56GÓRAL Grzegorz 44Góral biega Heeej! / Night Runners +SWOSZOWICEM3019M 5200:00:0000:09:2200:20:30.2500:20:30.25+00:05:3212:035
57HATALA Mariusz 183BB RunnersBIELSKO-BIALAM3020M 5300:00:0000:09:4200:20:30.3500:20:30.35+00:05:3312:035
58BADURA Adam 13Forma Wodzisław SląskiRYBNIKM3021M 5400:00:0000:09:0600:20:31.8000:20:31.80+00:05:3412:045
59KOKOT Krzysztof 70HRmax ŻoryŻORYM4012M 5500:00:0000:09:3700:20:32.0500:20:32.05+00:05:3412:045
60BUCZYŃSKI Adam 23NOKIA KRAKÓWKRAKOWM4013M 5600:00:0000:09:3100:20:34.0500:20:34.05+00:05:3612:055
61PORĘBSKI Rafał 109Poranny Patrol/Evil TeamZAWADAM4014M 5700:00:0000:09:1000:20:43.5000:20:43.50+00:05:4612:114.9
62HOLLY Piotr 7sportfuel.plWAŁBRZYCHM3022M 5800:00:0000:09:1800:20:50.0000:20:50.00+00:05:5212:154.9
63RADOMSKI Zbigniew 112BIELSKO BIAŁAM602M 5900:00:0000:09:5000:20:51.3500:20:51.35+00:05:5412:154.9
64WITOWSKA Mirosława 338KW ZakopaneZAKOPANEK204K 500:00:0000:09:3500:20:51.4000:20:51.40+00:05:5412:154.9
65KLONOWSKI Kamil 64MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2020M 6000:00:0000:09:2200:20:51.4500:20:51.45+00:05:5412:154.9
66KROSNY Sebastian 78BiegamyZsercem.pl - BiegatonMIKOŁÓWM3023M 6100:00:0000:09:4000:20:56.2500:20:56.25+00:05:5812:184.9
67KIK Iwona 320KW KrakówSTRZYŻÓWK302K 600:00:0000:09:3700:20:59.0000:20:59.00+00:06:0112:204.9
68PIECHULA Katarzyna 328Team Papry 20TYCHYK401K 700:00:0000:09:4700:21:04.1000:21:04.10+00:06:0612:234.8
69KUPIJAJ Marcin 82Socios GórnikGLIWICEM2021M 6200:00:0000:09:3400:21:06.9000:21:06.90+00:06:0912:244.8
70ULFIK Rafał 152RMD Montrail Team/SKB KraśnikZABRZEM2022M 6300:00:0000:09:1400:21:13.7000:21:13.70+00:06:1612:284.8
71STYCZEŃ Piotr 139CKBabcieCHĘCINYM3024M 6400:00:0000:09:1800:21:19.4000:21:19.40+00:06:2212:324.8
72KELLER Dariusz 62Night RunnersKRAKÓWM2023M 6500:00:0000:09:2200:21:25.5500:21:25.55+00:06:2812:354.8
73GIL Dominika 316Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK303K 800:00:0000:09:4800:21:31.1500:21:31.15+00:06:3312:394.7
74KORZENIOWSKI Robert 11RK AthleticsWARSZAWAM4015M 6600:00:0000:09:5500:21:32.6000:21:32.60+00:06:3512:404.7
75BROL Marcin 22Sport w Wielkim MiescieKATOWICEM3025M 6700:00:0000:09:2000:21:36.3000:21:36.30+00:06:3912:424.7
76DZIDOWSKI Aleksander 38Biegaj Razem z NamiZAWIERCIEM3026M 6800:00:0000:09:5100:21:39.6500:21:39.65+00:06:4212:444.7
77MENDECKA Michalina 325MOSiR Łaziska GórneŁAZISKA GÓRNEK205K 900:00:0000:10:1000:21:47.7500:21:47.75+00:06:5012:484.7
78BONDARA Sylwia 304JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK206K 1000:00:0000:10:1200:21:59.8000:21:59.80+00:07:0212:554.6
79KOSICKI Łukasz 73PHILIPS Lighting BielskoBIELSKO-BIAŁAM3027M 6900:00:0000:10:2000:22:07.3000:22:07.30+00:07:1013:004.6
80SROMEK Dawid 133BB RunnersBYSTRAM2024M 7000:00:0000:09:4500:22:24.3000:22:24.30+00:07:2713:104.6
81URBAŃCZYK Karol 154Night Runners GliwiceGLIWICEM2025M 7100:00:0000:09:5600:22:25.5000:22:25.50+00:07:2813:114.6
82GORAJ Agata 317Training-Connecting PeopleKATOWICEK207K 1100:00:0000:10:1700:22:32.0000:22:32.00+00:07:3413:154.5
83SZKODA Dariusz 142SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3028M 7200:00:0000:10:1300:22:35.1000:22:35.10+00:07:3713:174.5
84PASUTO Grzegorz 177IronsKATOWICEM3029M 7300:00:0000:10:4600:22:46.4000:22:46.40+00:07:4913:234.5
85STEFAŃSKI Jarosław 136W pogoni za duchemSIEMIANOWICEM503M 7400:00:0000:10:2900:22:52.3000:22:52.30+00:07:5513:274.5
86KUSZKA Michał 85BBL MikołówMIKOŁÓWM3030M 7500:00:0000:10:2200:22:53.6500:22:53.65+00:07:5613:274.5
87BOLECHOWSKA Dominika 315Attiq Team ZakopaneZAKOPANEK402K 1200:00:0000:10:4400:23:00.2000:23:00.20+00:08:0213:314.4
88JAKUBIEC Mateusz 54BB RUNNERSBUCZKOWICEM2026M 7600:00:0000:10:4100:23:31.1000:23:31.10+00:08:3313:504.3
89KOCHEL Paweł 67KOWARYM3031M 7700:00:0000:10:1400:23:31.2500:23:31.25+00:08:3313:504.3
90KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 341JASTRZĘBIE ZDRÓJK501K 1300:00:0000:10:4100:23:56.4500:23:56.45+00:08:5914:044.3
91JACHOWICZ Malwina 319SALCO SPORT TEAMWROCŁAWK304K 1400:00:0000:11:1400:24:01.8500:24:01.85+00:09:0414:074.2
92ADAMUS-KOWALSKA Justyna 309AZS Uniwersytet ŚląskiKATOWICEK305K 1500:00:0000:10:5600:24:11.8000:24:11.80+00:09:1414:134.2
93SZARUGA Małgorzata 333Socios GórnikRABKA ZDRÓJ,K208K 1600:00:0000:11:1600:24:24.8000:24:24.80+00:09:2714:214.2
94RENCZ Małgorzata 329ORZESZEK403K 1700:00:0000:11:3100:24:49.5000:24:49.50+00:09:5214:354.1
95SIKORA Alicja 330Sikora TeamBIELSKO BIAŁAK601K 1800:00:0000:11:2200:24:51.8000:24:51.80+00:09:5414:374.1
96KRÓL Elżbieta 343Eskadra KrakówKRAKÓWK404K 1900:00:0000:11:3300:25:25.9000:25:25.90+00:10:2814:574
97WOJDASIEWICZ Tadeusz 157KĘPICEM3032M 7800:00:0000:10:3600:25:29.4500:25:29.45+00:10:3214:594
98RADZIWONOWICZ Michał 113BIELSKO-BIAŁAM2027M 7900:00:0000:10:5300:25:30.8500:25:30.85+00:10:3315:004
99KOCIOŁEK Ireneusz 68Grupa MAXBRZEG DOLNYM2028M 8000:00:0000:11:3400:25:45.2000:25:45.20+00:10:4715:084
100RECZEK Sebastian 118KS ZIELONO-CZARNIMINSK MAZOWIECKIM3033M 8100:00:0000:11:3500:25:45.6500:25:45.65+00:10:4815:084
101ZBIJOWSKA HATALA Ewelina 339BB runnersBIELSKO BIALAK306K 2000:00:0000:12:1000:26:23.8500:26:23.85+00:11:2615:313.9
102ŁABUDA Dominika 306Kamiennogórska Grupa BiegowaKAMIENNA GÓRAK209K 2100:00:0000:11:4400:26:33.3000:26:33.30+00:11:3615:373.8
103ŻACZEK Szymon 189Nie Przestawaj Marzyć!CZECHOWICE-DZIEDZICEM2029M 8200:00:0000:11:1500:29:39.3000:29:39.30+00:14:4217:263.4
104MORAWIEC Marek 100SZAKAL TEAMCIESZYNM3034M 8300:00:0000:12:1600:29:40.4500:29:40.45+00:14:4317:273.4
105DOMARADZKA Violetta 399Run Vegan TeamWARSZAWAK307K 2200:00:0000:20:23+00:33:4622:382.6
Znaleziono 105 wynik(ów)