ELIMINATOR 2016 - ETAP IV

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-11-26
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
234
Wystartowało:
54
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
54
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DLUGOSZ Andrzej 167RYTROM301M 100:00:0000:06:4100:14:54.3500:14:54.35 8:456.8
2MALINA Dawid INŻYNIERIA BIEGANIA - Twój biegowy trener!RYBNIKM201M 200:00:0000:07:1100:16:04.7500:16:04.75+00:01:109:276.3
3LEŚNIAK Kamil 222Inov-8TORUŃM202M 300:00:0000:07:1300:16:23.6500:16:23.65+00:01:299:386.2
4CZYŻ Bartłomiej 32Bikebrothers TeamKRAKÓWM203M 400:00:0000:07:3900:16:35.9000:16:35.90+00:01:419:456.2
5RZESZÓTKO Marcin 186KW Zakopane / TOPRZAKOPANEM204M 500:00:0000:07:4100:16:39.0000:16:39.00+00:01:449:476.1
6JAWORSKI Zbigniew 56KLUSZKOWCEM302M 600:00:0000:07:3700:16:46.4500:16:46.45+00:01:529:516.1
7SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 2Salco Sport TeamWSCHOWAM205M 700:00:0000:07:3700:16:55.4500:16:55.45+00:02:019:576
8BIERNAWSKI Piotr 10Slow MotionNOWY TARGM303M 800:00:0000:07:4700:16:59.6000:16:59.60+00:02:059:596
9FARON Robert 3Salco Sport TeamKAMIENICAM401M 900:00:0000:08:0600:17:04.3000:17:04.30+00:02:0910:026
10GAWROŃSKI Tomasz 6UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM206M 1000:00:0000:07:5200:17:06.4500:17:06.45+00:02:1210:036
11MISIAK Bartosz 97Brat KubaCESKY TESINM207M 1100:00:0000:08:0000:17:21.4000:17:21.40+00:02:2710:125.9
12KOŃ Piotr 4RMD Montrail TeamRĘCZNOM304M 1200:00:0000:07:5800:17:35.0000:17:35.00+00:02:4010:205.8
13GORCZYCA Bartosz 1Salco Sport TeamSKOŁYSZYNM208M 1300:00:0000:07:3600:17:51.8000:17:51.80+00:02:5710:305.7
14CZAPLA Piotr 8Sulis Hoko Team/UKS Olimpia ZabrzeGLIWICEM209M 1400:00:0000:07:5900:17:55.5000:17:55.50+00:03:0110:325.7
15MAGIERA Janusz 90FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 1500:00:0000:08:0300:18:01.6500:18:01.65+00:03:0710:355.7
16KASZYCA Paweł 169Igloo Bochnia / AplilkaJANKOWICEM305M 1600:00:0000:08:2800:18:10.1500:18:10.15+00:03:1510:415.6
17FALKOWSKI Krzysztof 39Woodward RunnersKRAKÓWM306M 1700:00:0000:08:2200:18:17.5000:18:17.50+00:03:2310:455.6
18HUZIOR Piotr 187Fake RunnersNOWY TARGM402M 1800:00:0000:08:3300:18:22.2500:18:22.25+00:03:2710:485.6
19WĄSOWICZ Jan 9KRAKÓWM403M 1900:00:0000:08:1400:18:25.9000:18:25.90+00:03:3110:505.5
20BIEL Andrzej 17ClarahütteŻYWIECM307M 2000:00:0000:08:2600:18:27.0000:18:27.00+00:03:3210:515.5
21RAKUS Kornel 115KS KandaharKISIELÓWM404M 2100:00:0000:08:2300:18:29.1000:18:29.10+00:03:3410:525.5
22SWOBODA Marek 140BYLEDOBIEC ANINWAŁBRZYCHM502M 2200:00:0000:08:3200:18:42.4500:18:42.45+00:03:4811:005.5
23KNAP Mateusz 65KS Kandahar/TUTTU KatowiceKATOWICEM2010M 2300:00:0000:08:2900:18:45.3500:18:45.35+00:03:5111:015.4
24MAREK Dariusz 185RMD Montrail TeamWIELICZKAM308M 2400:00:0000:08:3500:18:49.4500:18:49.45+00:03:5511:045.4
25DOMISZEWSKI Ignacy 34MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM2011M 2500:00:0000:08:2900:18:58.9500:18:58.95+00:04:0411:095.4
26KOŚNY Krzysztof 175Wielkolud Team / KS KandaharKATOWICEM405M 2600:00:0000:08:4500:19:10.7000:19:10.70+00:04:1611:165.3
27GOLBA Kasia 3441 SECOND team/ AZS AWF KatowiceK201K 100:00:0000:08:4600:19:12.7500:19:12.75+00:04:1811:175.3
28SEDLAK Michał 122Lubię To BieganieGIERASZOWICEM406M 2700:00:0000:08:4700:19:19.1000:19:19.10+00:04:2411:215.3
29JANUSZYK Iwonka 303OŚWIĘCIMK202K 200:00:0000:08:5900:19:23.1500:19:23.15+00:04:2811:245.3
30CELIŃSKI Robert 25Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAM309M 2800:00:0000:09:0600:19:23.5000:19:23.50+00:04:2911:245.3
31BROJ Marcel 20BROJ TEAM ZLINICEŹLINICEM2012M 2900:00:0000:08:4800:19:29.0000:19:29.00+00:04:3411:275.2
32MADEJCZYK Marek KATOWICEM3010M 3000:00:0000:09:0800:19:30.7500:19:30.75+00:04:3611:285.2
33SOKOŁOWSKI Marek 132RMD MONTRAIL TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM407M 3100:00:0000:09:1300:19:47.8500:19:47.85+00:04:5311:385.2
34MAJCHER Piotr 91Eskadra KrakówKRAKÓWM408M 3200:00:0000:09:3100:19:57.5000:19:57.50+00:05:0311:445.1
35CELIŃSKA Anna 300Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAK301K 300:00:0000:08:5500:20:11.2000:20:11.20+00:05:1611:525.1
36KOT Rafał 74Way Behind Horizon // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3011M 3300:00:0000:09:2400:20:14.7500:20:14.75+00:05:2011:545
37KOŻDOŃ Jarosław 77Inżynieria Biegania / NiewymiękaczeŻORYM3012M 3400:00:0000:09:1000:20:17.8000:20:17.80+00:05:2311:555
38JANKOWSKI Łukasz 55Training-Connecting PeopleKATOWICEM3013M 3500:00:0000:09:0100:20:19.5500:20:19.55+00:05:2511:575
39KANTOR Martyna 302Hercog Running TeamKRAKÓWK203K 400:00:0000:09:0800:20:20.2000:20:20.20+00:05:2511:575
40STEC Jakub 134brakGODZISZKAM2013M 3600:00:0000:09:1800:20:31.5500:20:31.55+00:05:3712:045
41SMOLIK Łukasz 130Olza CieszynLESZNA GÓRNAM2014M 3700:00:0000:09:3800:20:58.1500:20:58.15+00:06:0312:204.9
42KAŁUŻA Jerzy BIELSKO-BIAŁAM3014M 3800:00:0000:09:3200:21:03.0500:21:03.05+00:06:0812:224.8
43KOBRYŃ Dominik 66Byledobiec AninKATOWICEM409M 3900:00:0000:09:4400:21:10.4000:21:10.40+00:06:1612:274.8
44FERENC Janusz 40Usks LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M601M 4000:00:0000:09:4300:21:11.7000:21:11.70+00:06:1712:274.8
45RECŁAW Arkadiusz 117Vege RunnersWARSZAWAM3015M 4100:00:0000:09:5900:21:26.8000:21:26.80+00:06:3212:364.8
46WITOWSKA Mirosława 338KW ZakopaneZAKOPANEK204K 500:00:0000:09:4900:21:32.0500:21:32.05+00:06:3712:404.7
47WRZESZCZ Mariusz 161Triathlon Mietków TeamKOSTOMŁOTYM2015M 4200:00:0000:10:0800:21:39.5000:21:39.50+00:06:4512:444.7
48KIK Iwona 320KW KrakówSTRZYŻÓWK302K 600:00:0000:09:5700:21:52.2000:21:52.20+00:06:5712:514.7
49PIECHULA Katarzyna 328Team Papry 20TYCHYK401K 700:00:0000:10:2600:22:36.5000:22:36.50+00:07:4213:174.5
50GIL Dominika 316Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK303K 800:00:0000:10:2500:22:40.6500:22:40.65+00:07:4613:204.5
51BONDARA Sylwia 304JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK205K 900:00:0000:10:5200:22:59.6000:22:59.60+00:08:0513:314.4
52GRZELAK Adrian 48Drużyna SzpikuTUREKM2016M 4300:00:0000:10:3600:24:08.6000:24:08.60+00:09:1414:114.2
53MENDECKA Michalina 325MOSiR Łaziska GórneŁAZISKA GÓRNEK206K 1000:00:0000:10:4600:24:35.0000:24:35.00+00:09:4014:274.1
54GORAJ Agata 317Training-Connecting PeopleKATOWICEK207K 1100:00:0000:11:4700:26:06.7000:26:06.70+00:11:1215:213.9
Znaleziono 54 wynik(ów)