ELIMINATOR 2016 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-11-26
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
234
Wystartowało:
207
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
207
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DLUGOSZ Andrzej 167RYTROM301M 100:00:0000:06:4100:14:54.3500:14:54.35 8:456.8
2MALINA Dawid INŻYNIERIA BIEGANIA - Twój biegowy trener!RYBNIKM201M 200:00:0000:07:1100:16:04.7500:16:04.75+00:01:109:276.3
3LEŚNIAK Kamil 222Inov-8TORUŃM202M 300:00:0000:07:1300:16:23.6500:16:23.65+00:01:299:386.2
4CZYŻ Bartłomiej 32Bikebrothers TeamKRAKÓWM203M 400:00:0000:07:3900:16:35.9000:16:35.90+00:01:419:456.2
5RZESZÓTKO Marcin 186KW Zakopane / TOPRZAKOPANEM204M 500:00:0000:07:4100:16:39.0000:16:39.00+00:01:449:476.1
6JAWORSKI Zbigniew 56KLUSZKOWCEM302M 600:00:0000:07:3700:16:46.4500:16:46.45+00:01:529:516.1
7SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 2Salco Sport TeamWSCHOWAM205M 700:00:0000:07:3700:16:55.4500:16:55.45+00:02:019:576
8BIERNAWSKI Piotr 10Slow MotionNOWY TARGM303M 800:00:0000:07:4700:16:59.6000:16:59.60+00:02:059:596
9FARON Robert 3Salco Sport TeamKAMIENICAM401M 900:00:0000:08:0600:17:04.3000:17:04.30+00:02:0910:026
10GAWROŃSKI Tomasz 6UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM206M 1000:00:0000:07:5200:17:06.4500:17:06.45+00:02:1210:036
11MISIAK Bartosz 97Brat KubaCESKY TESINM207M 1100:00:0000:08:0000:17:21.4000:17:21.40+00:02:2710:125.9
12KOŃ Piotr 4RMD Montrail TeamRĘCZNOM304M 1200:00:0000:07:5800:17:35.0000:17:35.00+00:02:4010:205.8
13GORCZYCA Bartosz 1Salco Sport TeamSKOŁYSZYNM208M 1300:00:0000:07:3600:17:51.8000:17:51.80+00:02:5710:305.7
14CZAPLA Piotr 8Sulis Hoko Team/UKS Olimpia ZabrzeGLIWICEM209M 1400:00:0000:07:5900:17:55.5000:17:55.50+00:03:0110:325.7
15MAGIERA Janusz 90FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 1500:00:0000:08:0300:18:01.6500:18:01.65+00:03:0710:355.7
16KASZYCA Paweł 169Igloo Bochnia / AplilkaJANKOWICEM305M 1600:00:0000:08:2800:18:10.1500:18:10.15+00:03:1510:415.6
17FALKOWSKI Krzysztof 39Woodward RunnersKRAKÓWM306M 1700:00:0000:08:2200:18:17.5000:18:17.50+00:03:2310:455.6
18HUZIOR Piotr 187Fake RunnersNOWY TARGM402M 1800:00:0000:08:3300:18:22.2500:18:22.25+00:03:2710:485.6
19WĄSOWICZ Jan 9KRAKÓWM403M 1900:00:0000:08:1400:18:25.9000:18:25.90+00:03:3110:505.5
20BIEL Andrzej 17ClarahütteŻYWIECM307M 2000:00:0000:08:2600:18:27.0000:18:27.00+00:03:3210:515.5
21RAKUS Kornel 115KS KandaharKISIELÓWM404M 2100:00:0000:08:2300:18:29.1000:18:29.10+00:03:3410:525.5
22SWOBODA Marek 140BYLEDOBIEC ANINWAŁBRZYCHM502M 2200:00:0000:08:3200:18:42.4500:18:42.45+00:03:4811:005.5
23KNAP Mateusz 65KS Kandahar/TUTTU KatowiceKATOWICEM2010M 2300:00:0000:08:2900:18:45.3500:18:45.35+00:03:5111:015.4
24MAREK Dariusz 185RMD Montrail TeamWIELICZKAM308M 2400:00:0000:08:3500:18:49.4500:18:49.45+00:03:5511:045.4
25DOMISZEWSKI Ignacy 34MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM2011M 2500:00:0000:08:2900:18:58.9500:18:58.95+00:04:0411:095.4
26KOŚNY Krzysztof 175Wielkolud Team / KS KandaharKATOWICEM405M 2600:00:0000:08:4500:19:10.7000:19:10.70+00:04:1611:165.3
27GOLBA Kasia 3441 SECOND team/ AZS AWF KatowiceK201K 100:00:0000:08:4600:19:12.7500:19:12.75+00:04:1811:175.3
28SEDLAK Michał 122Lubię To BieganieGIERASZOWICEM406M 2700:00:0000:08:4700:19:19.1000:19:19.10+00:04:2411:215.3
29JANUSZYK Iwonka 303OŚWIĘCIMK202K 200:00:0000:08:5900:19:23.1500:19:23.15+00:04:2811:245.3
30CELIŃSKI Robert 25Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAM309M 2800:00:0000:09:0600:19:23.5000:19:23.50+00:04:2911:245.3
31BROJ Marcel 20BROJ TEAM ZLINICEŹLINICEM2012M 2900:00:0000:08:4800:19:29.0000:19:29.00+00:04:3411:275.2
32MADEJCZYK Marek KATOWICEM3010M 3000:00:0000:09:0800:19:30.7500:19:30.75+00:04:3611:285.2
33SOKOŁOWSKI Marek 132RMD MONTRAIL TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM407M 3100:00:0000:09:1300:19:47.8500:19:47.85+00:04:5311:385.2
34MAJCHER Piotr 91Eskadra KrakówKRAKÓWM408M 3200:00:0000:09:3100:19:57.5000:19:57.50+00:05:0311:445.1
35CELIŃSKA Anna 300Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAK301K 300:00:0000:08:5500:20:11.2000:20:11.20+00:05:1611:525.1
36KOT Rafał 74Way Behind Horizon // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3011M 3300:00:0000:09:2400:20:14.7500:20:14.75+00:05:2011:545
37KOŻDOŃ Jarosław 77Inżynieria Biegania / NiewymiękaczeŻORYM3012M 3400:00:0000:09:1000:20:17.8000:20:17.80+00:05:2311:555
38JANKOWSKI Łukasz 55Training-Connecting PeopleKATOWICEM3013M 3500:00:0000:09:0100:20:19.5500:20:19.55+00:05:2511:575
39KANTOR Martyna 302Hercog Running TeamKRAKÓWK203K 400:00:0000:09:0800:20:20.2000:20:20.20+00:05:2511:575
40STEC Jakub 134brakGODZISZKAM2013M 3600:00:0000:09:1800:20:31.5500:20:31.55+00:05:3712:045
41SMOLIK Łukasz 130Olza CieszynLESZNA GÓRNAM2014M 3700:00:0000:09:3800:20:58.1500:20:58.15+00:06:0312:204.9
42KAŁUŻA Jerzy BIELSKO-BIAŁAM3014M 3800:00:0000:09:3200:21:03.0500:21:03.05+00:06:0812:224.8
43KOBRYŃ Dominik 66Byledobiec AninKATOWICEM409M 3900:00:0000:09:4400:21:10.4000:21:10.40+00:06:1612:274.8
44FERENC Janusz 40Usks LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M601M 4000:00:0000:09:4300:21:11.7000:21:11.70+00:06:1712:274.8
45RECŁAW Arkadiusz 117Vege RunnersWARSZAWAM3015M 4100:00:0000:09:5900:21:26.8000:21:26.80+00:06:3212:364.8
46WITOWSKA Mirosława 338KW ZakopaneZAKOPANEK204K 500:00:0000:09:4900:21:32.0500:21:32.05+00:06:3712:404.7
47WRZESZCZ Mariusz 161Triathlon Mietków TeamKOSTOMŁOTYM2015M 4200:00:0000:10:0800:21:39.5000:21:39.50+00:06:4512:444.7
48KIK Iwona 320KW KrakówSTRZYŻÓWK302K 600:00:0000:09:5700:21:52.2000:21:52.20+00:06:5712:514.7
49PIECHULA Katarzyna 328Team Papry 20TYCHYK401K 700:00:0000:10:2600:22:36.5000:22:36.50+00:07:4213:174.5
50GIL Dominika 316Endurance teamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK303K 800:00:0000:10:2500:22:40.6500:22:40.65+00:07:4613:204.5
51BONDARA Sylwia 304JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK205K 900:00:0000:10:5200:22:59.6000:22:59.60+00:08:0513:314.4
52GRZELAK Adrian 48Drużyna SzpikuTUREKM2016M 4300:00:0000:10:3600:24:08.6000:24:08.60+00:09:1414:114.2
53MENDECKA Michalina 325MOSiR Łaziska GórneŁAZISKA GÓRNEK206K 1000:00:0000:10:4600:24:35.0000:24:35.00+00:09:4014:274.1
54GORAJ Agata 317Training-Connecting PeopleKATOWICEK207K 1100:00:0000:11:4700:26:06.7000:26:06.70+00:11:1215:213.9
55JENDRYSIK Karol 188ŁAZISKA GÓRNEM2017M 4400:00:0000:09:2600:19:53.5000:19:53.50+00:04:5911:415.1
56SZATANIK Zbigniew 141UJSOŁYM4010M 4500:00:0000:08:5400:20:05.3000:20:05.30+00:05:1011:485.1
57ŚCIESZKA Wojciech 14913 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM4011M 4600:00:0000:09:1200:20:07.6500:20:07.65+00:05:1311:505.1
58KOZIOŁ Kamil 75Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2018M 4700:00:0000:09:0200:20:14.5000:20:14.50+00:05:2011:545
59KOS Tomasz 72Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3016M 4800:00:0000:09:3400:20:16.0000:20:16.00+00:05:2111:555
60KUŚMIERSKI Michał 86BB RunnersBIELSKO-BIAŁAM3017M 4900:00:0000:09:4700:20:24.7000:20:24.70+00:05:3012:005
61BARYSZNIKOW Mikołaj 170KingrunnerNOWICAM3018M 5000:00:0000:09:4200:20:25.0000:20:25.00+00:05:3012:005
62BOGUCKI Jacek 19KATOWICEM2019M 5100:00:0000:09:2200:20:28.7000:20:28.70+00:05:3412:025
63GÓRAL Grzegorz 44Góral biega Heeej! / Night Runners +SWOSZOWICEM3019M 5200:00:0000:09:2200:20:30.2500:20:30.25+00:05:3512:035
64HATALA Mariusz 183BB RunnersBIELSKO-BIALAM3020M 5300:00:0000:09:4200:20:30.3500:20:30.35+00:05:3612:035
65BADURA Adam 13Forma Wodzisław SląskiRYBNIKM3021M 5400:00:0000:09:0600:20:31.8000:20:31.80+00:05:3712:045
66KOKOT Krzysztof 70HRmax ŻoryŻORYM4012M 5500:00:0000:09:3700:20:32.0500:20:32.05+00:05:3712:045
67BUCZYŃSKI Adam 23NOKIA KRAKÓWKRAKOWM4013M 5600:00:0000:09:3100:20:34.0500:20:34.05+00:05:3912:055
68PORĘBSKI Rafał 109Poranny Patrol/Evil TeamZAWADAM4014M 5700:00:0000:09:1000:20:43.5000:20:43.50+00:05:4912:114.9
69HOLLY Piotr 7sportfuel.plWAŁBRZYCHM3022M 5800:00:0000:09:1800:20:50.0000:20:50.00+00:05:5512:154.9
70RADOMSKI Zbigniew 112BIELSKO BIAŁAM602M 5900:00:0000:09:5000:20:51.3500:20:51.35+00:05:5712:154.9
71KLONOWSKI Kamil 64MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2020M 6000:00:0000:09:2200:20:51.4500:20:51.45+00:05:5712:154.9
72KROSNY Sebastian 78BiegamyZsercem.pl - BiegatonMIKOŁÓWM3023M 6100:00:0000:09:4000:20:56.2500:20:56.25+00:06:0112:184.9
73KUPIJAJ Marcin 82Socios GórnikGLIWICEM2021M 6200:00:0000:09:3400:21:06.9000:21:06.90+00:06:1212:244.8
74ULFIK Rafał 152RMD Montrail Team/SKB KraśnikZABRZEM2022M 6300:00:0000:09:1400:21:13.7000:21:13.70+00:06:1912:284.8
75STYCZEŃ Piotr 139CKBabcieCHĘCINYM3024M 6400:00:0000:09:1800:21:19.4000:21:19.40+00:06:2512:324.8
76KELLER Dariusz 62Night RunnersKRAKÓWM2023M 6500:00:0000:09:2200:21:25.5500:21:25.55+00:06:3112:354.8
77KORZENIOWSKI Robert 11RK AthleticsWARSZAWAM4015M 6600:00:0000:09:5500:21:32.6000:21:32.60+00:06:3812:404.7
78BROL Marcin 22Sport w Wielkim MiescieKATOWICEM3025M 6700:00:0000:09:2000:21:36.3000:21:36.30+00:06:4112:424.7
79DZIDOWSKI Aleksander 38Biegaj Razem z NamiZAWIERCIEM3026M 6800:00:0000:09:5100:21:39.6500:21:39.65+00:06:4512:444.7
80KOSICKI Łukasz 73PHILIPS Lighting BielskoBIELSKO-BIAŁAM3027M 6900:00:0000:10:2000:22:07.3000:22:07.30+00:07:1213:004.6
81SROMEK Dawid 133BB RunnersBYSTRAM2024M 7000:00:0000:09:4500:22:24.3000:22:24.30+00:07:2913:104.6
82URBAŃCZYK Karol 154Night Runners GliwiceGLIWICEM2025M 7100:00:0000:09:5600:22:25.5000:22:25.50+00:07:3113:114.6
83SZKODA Dariusz 142SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3028M 7200:00:0000:10:1300:22:35.1000:22:35.10+00:07:4013:174.5
84PASUTO Grzegorz 177IronsKATOWICEM3029M 7300:00:0000:10:4600:22:46.4000:22:46.40+00:07:5213:234.5
85STEFAŃSKI Jarosław 136W pogoni za duchemSIEMIANOWICEM503M 7400:00:0000:10:2900:22:52.3000:22:52.30+00:07:5713:274.5
86KUSZKA Michał 85BBL MikołówMIKOŁÓWM3030M 7500:00:0000:10:2200:22:53.6500:22:53.65+00:07:5913:274.5
87BOLECHOWSKA Dominika 315Attiq Team ZakopaneZAKOPANEK402K 1200:00:0000:10:4400:23:00.2000:23:00.20+00:08:0513:314.4
88JAKUBIEC Mateusz 54BB RUNNERSBUCZKOWICEM2026M 7600:00:0000:10:4100:23:31.1000:23:31.10+00:08:3613:504.3
89KOCHEL Paweł 67KOWARYM3031M 7700:00:0000:10:1400:23:31.2500:23:31.25+00:08:3613:504.3
90KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 341JASTRZĘBIE ZDRÓJK501K 1300:00:0000:10:4100:23:56.4500:23:56.45+00:09:0214:044.3
91JACHOWICZ Malwina 319SALCO SPORT TEAMWROCŁAWK304K 1400:00:0000:11:1400:24:01.8500:24:01.85+00:09:0714:074.2
92ADAMUS-KOWALSKA Justyna 309AZS Uniwersytet ŚląskiKATOWICEK305K 1500:00:0000:10:5600:24:11.8000:24:11.80+00:09:1714:134.2
93SZARUGA Małgorzata 333Socios GórnikRABKA ZDRÓJ,K208K 1600:00:0000:11:1600:24:24.8000:24:24.80+00:09:3014:214.2
94RENCZ Małgorzata 329ORZESZEK403K 1700:00:0000:11:3100:24:49.5000:24:49.50+00:09:5514:354.1
95SIKORA Alicja 330Sikora TeamBIELSKO BIAŁAK601K 1800:00:0000:11:2200:24:51.8000:24:51.80+00:09:5714:374.1
96KRÓL Elżbieta 343Eskadra KrakówKRAKÓWK404K 1900:00:0000:11:3300:25:25.9000:25:25.90+00:10:3114:574
97WOJDASIEWICZ Tadeusz 157KĘPICEM3032M 7800:00:0000:10:3600:25:29.4500:25:29.45+00:10:3514:594
98RADZIWONOWICZ Michał 113BIELSKO-BIAŁAM2027M 7900:00:0000:10:5300:25:30.8500:25:30.85+00:10:3615:004
99KOCIOŁEK Ireneusz 68Grupa MAXBRZEG DOLNYM2028M 8000:00:0000:11:3400:25:45.2000:25:45.20+00:10:5015:084
100RECZEK Sebastian 118KS ZIELONO-CZARNIMINSK MAZOWIECKIM3033M 8100:00:0000:11:3500:25:45.6500:25:45.65+00:10:5115:084
101ZBIJOWSKA HATALA Ewelina 339BB runnersBIELSKO BIALAK306K 2000:00:0000:12:1000:26:23.8500:26:23.85+00:11:2915:313.9
102ŁABUDA Dominika 306Kamiennogórska Grupa BiegowaKAMIENNA GÓRAK209K 2100:00:0000:11:4400:26:33.3000:26:33.30+00:11:3815:373.8
103ŻACZEK Szymon 189Nie Przestawaj Marzyć!CZECHOWICE-DZIEDZICEM2029M 8200:00:0000:11:1500:29:39.3000:29:39.30+00:14:4417:263.4
104MORAWIEC Marek 100SZAKAL TEAMCIESZYNM3034M 8300:00:0000:12:1600:29:40.4500:29:40.45+00:14:4617:273.4
105GRYGO Paweł 47LŁKS Prefbet Śniadowo-ŁomżaŁOMŻAM4016M 8400:00:0000:09:4600:20:14.7000:20:14.70+00:05:2011:545
106MATYSIUK Jakub 93moja dupeczkaKRAKÓWM2030M 8500:00:0000:10:1500:21:41.7500:21:41.75+00:06:4712:454.7
107GRZYB Kazimierz 49Eskadra KrakówKRAKÓWM4017M 8600:00:0000:10:3000:21:44.9000:21:44.90+00:06:5012:474.7
108ZBOŻNIAK Łukasz 164Above2000DĄBROWA GÓRNICZAM3035M 8700:00:0000:10:0200:21:50.6000:21:50.60+00:06:5612:504.7
109GÓRNY Mirosław 45Modelarnia BiegaBIELSKO-BIAŁAM504M 8800:00:0000:10:0100:22:04.3500:22:04.35+00:07:1012:584.6
110SZTĄBER Adam 147RytmŁÓDŹM3036M 8900:00:0000:10:2900:22:07.7000:22:07.70+00:07:1313:004.6
111GWÓŹDŹ Michał 50#czeladzbiegaCZELADŹM4018M 9000:00:0000:10:2900:22:11.8000:22:11.80+00:07:1713:024.6
112PYTLARZ Wojtek 111Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3037M 9100:00:0000:10:0300:22:21.3000:22:21.30+00:07:2613:084.6
113WOJNO Arkadiusz 158Łódź Kocha SportŁÓDŹM3038M 9200:00:0000:10:0700:22:22.5000:22:22.50+00:07:2813:094.6
114KIEŁTYKA Zbigniew 63KW GliwiceGLIWICEM4019M 9300:00:0000:10:4000:22:23.6500:22:23.65+00:07:2913:104.6
115MŁYŃCZAK Piotr 99GLIWICEM4020M 9400:00:0000:09:5600:22:29.4500:22:29.45+00:07:3513:134.5
116CIENIAWSKI Piotr 30Węglokoks Kraj KWK PiekaryBYTOMM3039M 9500:00:0000:10:4600:22:31.2500:22:31.25+00:07:3613:144.5
117ŁAGOŻNY Łukasz 89BRUBECK TeamSANOKM3040M 9600:00:0000:10:4200:22:41.3500:22:41.35+00:07:4713:204.5
118WILCZEK Rafał 156Way Behind HorizonSZCZYTNOM3041M 9700:00:0000:10:0500:22:46.4500:22:46.45+00:07:5213:234.5
119STEFAŃSKI Zbigniew 135Libiąż JaninaLIBIĄŻM4021M 9800:00:0000:10:3100:22:49.2000:22:49.20+00:07:5413:254.5
120SNARSKI Bogdan 131AlbatrosyWARSZAWAM3042M 9900:00:0000:10:2800:22:53.9000:22:53.90+00:07:5913:274.5
121ZASADA Tomasz 163KRAKÓWM4022M 10000:00:0000:10:3900:22:58.6000:22:58.60+00:08:0413:304.4
122PIETRYJA Łukasz 105WISŁA WIELKAM3043M 10100:00:0000:10:3100:23:04.0500:23:04.05+00:08:0913:344.4
123KORDIAK Rafał 71BIELSKO-BIAŁAM3044M 10200:00:0000:10:3100:23:05.2000:23:05.20+00:08:1013:344.4
124KUSZ Janusz 84PISARZOWICEM3045M 10300:00:0000:11:0500:23:09.8000:23:09.80+00:08:1513:374.4
125KOZOWICZ Paweł 76WeCAN Coaching / KS Kandahar / GJ GOPRKATOWICEM3046M 10400:00:0000:10:1500:23:11.7500:23:11.75+00:08:1713:384.4
126JAKUBCZYK Dariusz 53CKBABCIEPIEKOSZÓWM4023M 10500:00:0000:10:5000:23:13.3500:23:13.35+00:08:1913:394.4
127SZPILA Daniel 146OPOLEM4024M 10600:00:0000:10:3700:23:20.8000:23:20.80+00:08:2613:434.4
128SIKORA Stefan 126Sikora TeamBIELSKO BIAŁAM603M 10700:00:0000:10:4800:23:24.5500:23:24.55+00:08:3013:454.4
129SIEWKO Piotr 125Szwagry TEAMDĘBOWIECM4025M 10800:00:0000:10:4000:23:44.7500:23:44.75+00:08:5013:574.3
130SMIECINSKI Dominik 129XRunnersTEAM/www.biegi z przeszkodami.sklep.plKNUROWM3047M 10900:00:0000:10:4500:24:13.7500:24:13.75+00:09:1914:144.2
131GRYCKO Konrad 46ks furionKRAKÓWM2031M 11000:00:0000:11:1500:24:17.6500:24:17.65+00:09:2314:174.2
132CHAMIELEC Bogusław 26A EMERYT BIEGALUBINM4026M 11100:00:0000:11:2900:24:23.7500:24:23.75+00:09:2914:204.2
133MATYSIAK Marcin 92Gapmont Running TeamWARSZAWAM3048M 11200:00:0000:11:1600:24:32.0500:24:32.05+00:09:3714:254.2
134STRZELECKI Andrzej 138STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4027M 11300:00:0000:11:4700:24:42.0000:24:42.00+00:09:4714:314.1
135BOCZKOWSKA Justyna 310ZAKOPANEK502K 2200:00:0000:11:1000:24:53.0500:24:53.05+00:09:5814:384.1
136SZOPA Piotr 144ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWM3049M 11400:00:0000:11:5700:25:10.5500:25:10.55+00:10:1614:484.1
137WALCZAK Maciej 155QUAY POZNAŃPOZNAŃM3050M 11500:00:0000:11:2800:25:17.7000:25:17.70+00:10:2314:524
138PACHURA Kinga 327Ceneria.pl/Goryonline.comMSZANA DOLNAK405K 2300:00:0000:11:2800:25:27.9500:25:27.95+00:10:3314:584
139BROL Piotr 21EnduranceTeamSIEMIANOWICEM3051M 11600:00:0000:11:0700:25:29.3000:25:29.30+00:10:3414:594
140PODSADNIUK Mateusz 108EASY RUN KrakówNOWY SĄCZM3052M 11700:00:0000:11:2900:25:30.7500:25:30.75+00:10:3615:004
141DWORNICKI Tomasz 37Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKM4028M 11800:00:0000:11:4300:25:41.5000:25:41.50+00:10:4715:064
142HELLER Karina 318Ruda SzalonaSKOCZÓWK307K 2400:00:0000:11:4600:25:51.8500:25:51.85+00:10:5715:123.9
143KANIEWSKI Ireneusz 59PRUSZKÓWM3053M 11900:00:0000:11:3300:25:52.2000:25:52.20+00:10:5715:123.9
144KOHUT Ivan 69Husaria Race TeamSIESTRZEŃM2032M 12000:00:0000:11:3300:25:53.0500:25:53.05+00:10:5815:133.9
145FLAGA Iwona 314Eskadra KrakówKRAKÓWK308K 2500:00:0000:12:0500:26:19.1000:26:19.10+00:11:2415:283.9
146BANDER-PASZEK Katarzyna 342GLIWICEK309K 2600:00:0000:11:5000:26:24.1500:26:24.15+00:11:2915:313.9
147JACHYMEK Bartłomiej 52JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4029M 12100:00:0000:11:4100:26:27.3000:26:27.30+00:11:3215:333.9
148RUSZCZYK Paweł 120MAŁY PŁOCKM2033M 12200:00:0000:11:2800:26:33.4000:26:33.40+00:11:3915:373.8
149KURASIŃSKI Konrad 83BRENNAM2034M 12300:00:0000:12:1500:26:39.8500:26:39.85+00:11:4515:403.8
150BUSZ Rafał 24uZDROWIskowy teamUSTROŃM3054M 12400:00:0000:12:4200:26:45.3500:26:45.35+00:11:5115:443.8
151SREBRNY Mirosław 166ROGOŻM4030M 12500:00:0000:12:4100:26:57.5500:26:57.55+00:12:0315:513.8
152KAPICA Dominik 60GARBÓWM2035M 12600:00:0000:12:0100:26:58.5000:26:58.50+00:12:0415:513.8
153SŁOBODA Elżbieta 331Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3010K 2700:00:0000:12:5000:29:20.3000:29:20.30+00:14:2517:153.5
154KONDRACIUK Katarzyna 321Piaseczyńska Fundacja EkologicznaPIASECZNOK406K 2800:00:0000:13:3800:30:55.0500:30:55.05+00:16:0018:113.3
155MAJCHER Beata 301Eskadra KrakówKRAKÓWK407K 2900:00:0000:13:3900:30:55.6000:30:55.60+00:16:0118:113.3
156FARON Agnieszka 313NorafsportKRAKÓWK3011K 3000:00:0000:13:4000:30:56.0500:30:56.05+00:16:0118:113.3
157DOMARADZKA Violetta 399Run Vegan TeamWARSZAWAK3012K 3100:00:0000:14:0700:30:56.3500:30:56.35+00:16:0218:113.3
158WOROBIEC Józef 159UMKS Nadir JędrzejówJĘDRZEJÓWM505M 12700:00:0000:10:4700:24:07.6000:24:07.60+00:09:1314:114.2
159SĘDOR Krzysztof 123Eskadra KrakówKRAKÓWM4031M 12800:00:0000:10:5300:24:09.7500:24:09.75+00:09:1514:124.2
160GILAROK Andrzej 176DKWSKRAKÓWM3055M 12900:00:0000:11:0800:24:15.8500:24:15.85+00:09:2114:154.2
161RESPONDEK Marcin 119Poompa TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM2036M 13000:00:0000:10:3800:24:21.8000:24:21.80+00:09:2714:194.2
162BEDNAREK Jacek 16MetLife RunWARSZAWAM4032M 13100:00:0000:10:1200:24:35.9000:24:35.90+00:09:4114:274.1
163PITAS Andrzej 106ZapierdalaczeROGOŹNIKM4033M 13200:00:0000:10:5800:24:38.8000:24:38.80+00:09:4414:294.1
164PLUCINSKI Grzegorz 107RYDUŁTOWYM4034M 13300:00:0000:24:42.6000:24:42.60+00:09:4814:314.1
165MURAŃSKI Rafał 101PUŃCÓWM4035M 13400:00:0000:11:2000:24:43.1000:24:43.10+00:09:4814:324.1
166URBANIAK Sławomir 153uZDROWIskowy TeamUSTROŃM3056M 13500:00:0000:11:2300:24:47.8500:24:47.85+00:09:5314:344.1
167BANASIEWICZ Paweł 14Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM3057M 13600:00:0000:11:1200:24:51.3500:24:51.35+00:09:5714:374.1
168OŻGA Sebastian 104TYCHYM2037M 13700:00:0000:11:2200:24:54.4500:24:54.45+00:10:0014:384.1
169FALKOWSKI Piotr 234PIASECZNOM4036M 13800:00:0000:11:3300:24:55.6000:24:55.60+00:10:0114:394.1
170HOMBEK Maciej 51uZDROWIskowy TeamUSTROŃM4037M 13900:00:0000:11:4600:24:55.8000:24:55.80+00:10:0114:394.1
171KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 80Rocky Balboa Running ClubBYTOMM3058M 14000:00:0000:10:3400:25:07.2000:25:07.20+00:10:1214:464.1
172STRASZEWSKI Leszek 137KS M.E.T.A.CZYŻOWICEM3059M 14100:00:0000:11:1000:25:24.7000:25:24.70+00:10:3014:564
173SZYPUŁA Michał 181Liburnia TeamCIESZYNM3060M 14200:00:0000:11:0800:25:26.2000:25:26.20+00:10:3114:574
174SŁOMA Paweł 127Słomiane BambusyUSTKAM3061M 14300:00:0000:11:0800:25:32.3500:25:32.35+00:10:3815:014
175WYSŁUCH Tomasz 162SKOCZÓWM4038M 14400:00:0000:11:1900:25:53.9000:25:53.90+00:10:5915:133.9
176ROGALA Maciej 182KS M.E.T.A.PSZÓWM4039M 14500:00:0000:11:3200:25:55.0500:25:55.05+00:11:0015:143.9
177MARCOL Wojciech 299OTK RzeźnikRYBNIKM2038M 14600:00:0000:11:3400:25:56.7500:25:56.75+00:11:0215:153.9
178RAJCHELD Dorian 114BB RunnersWILKOWICEM3062M 14700:00:0000:12:0200:26:04.1500:26:04.15+00:11:0915:203.9
179BĄK Marcin 15Harpagan SanokSANOKM3063M 14800:00:0000:11:3900:26:06.2500:26:06.25+00:11:1115:213.9
180CHWALISZEWSKI Jarosław 29Night Runners GliwiceGLIWICEM4040M 14900:00:0000:10:5600:26:19.5000:26:19.50+00:11:2515:283.9
181SZOŁTYSIK Bartosz 143Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM3064M 15000:00:0000:11:2200:26:33.4500:26:33.45+00:11:3915:373.8
182LEDWOŃ Jakub 88Night Runners GliwiceGLIWICEM3065M 15100:00:0000:11:2700:26:48.6000:26:48.60+00:11:5415:453.8
183NIEURZYŁA Grzegorz 102uZDROWIskowi teamUSTROŃM4041M 15200:00:0000:11:4700:27:00.3500:27:00.35+00:12:0615:523.8
184KUČERKA Jakub 81Kasia i KubaTŘINECM2039M 15300:00:0000:12:2600:27:05.8500:27:05.85+00:12:1115:553.8
185FRANKI Marcin 42Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM3066M 15400:00:0000:11:5800:27:09.2000:27:09.20+00:12:1415:583.8
186LIPIŃSKI Tomasz Canal+WARSZAWAM4042M 15500:00:0000:11:3300:27:28.2500:27:28.25+00:12:3316:093.7
187POTOCZNY Mirosław 110JAWORZNOM4043M 15600:00:0000:12:1400:27:29.1500:27:29.15+00:12:3416:103.7
188TERLIKOWSKI Kacper 151BĘDZINM2040M 15700:00:0000:11:2300:27:33.8500:27:33.85+00:12:3916:123.7
189SŁOMKOWSKI Mateusz 128WŁOCŁAWEKM2041M 15800:00:0000:11:0900:27:55.5500:27:55.55+00:13:0116:253.7
190SNARSKA Katarzyna 332AlbatrosyWARSZAWAK3013K 3200:00:0000:12:5400:28:04.1000:28:04.10+00:13:0916:303.6
191CHOWANSKA Sylwia 312Biegamy dla ZdrowiaWARSZAWAK3014K 3300:00:0000:13:0700:28:06.3500:28:06.35+00:13:1216:313.6
192ŚMIATEK Marcin 150AgresorSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4044M 15900:00:0000:12:5600:28:15.8500:28:15.85+00:13:2116:373.6
193PREDKO Grażyna 340K408K 3400:00:0000:13:0400:29:08.7500:29:08.75+00:14:1417:083.5
194SZCZYGIEŁ Adriana 334KNSK RUNNING TEAMBIELSKO-BIAŁAK3015K 3500:00:0000:13:1900:30:14.7000:30:14.70+00:15:2017:473.4
195DUDEK Dominik 35MCG PROJECTSBIELSKO-BIAŁAM4045M 16000:00:0000:12:4200:30:32.5500:30:32.55+00:15:3817:573.3
196SZKARADNIK Katarzyna 336uZDROWIskowy teamUSTROŃK3016K 3600:00:0000:13:3700:30:55.1500:30:55.15+00:16:0018:113.3
197FIJAŁKOWSKI Artur 41WILKÓWM2042M 16100:00:0000:12:2700:31:20.5500:31:20.55+00:16:2618:253.3
198MIERZOWSKI Klaudiusz 95Tokyo TeamWILKOWICZKIM4046M 16200:00:0000:13:3500:31:31.9000:31:31.90+00:16:3718:323.2
199WĄSOWSKA Jagoda 345K503K 3700:00:0000:14:3500:31:45.2000:31:45.20+00:16:5018:403.2
200SZPERLICH Grzegorz 145AgresorSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4047M 16300:00:0000:14:0600:32:31.4500:32:31.45+00:17:3719:073.1
201STYŚ Marek 180GLIWICEM4048M 16400:00:0000:13:5600:32:42.6500:32:42.65+00:17:4819:143.1
202WARZOCHA Katarzyna 337TYCHYK3017K 3800:00:0000:13:5100:32:42.8500:32:42.85+00:17:4819:143.1
203KAFAROWSKI Dariusz 174Wielkolud Team / KS KandaharJAWORZNOM4049M 16500:00:0000:13:4200:32:47.6500:32:47.65+00:17:5319:173.1
204RĄCZKA Marcin 116SGOBIELSKO-BIAŁAM3067M 16600:00:0000:14:2600:34:58.6000:34:58.60+00:20:0420:342.9
205DEJA Andrzej 33OPOLEM506M 16700:00:0000:14:4700:35:24.5500:35:24.55+00:20:3020:492.9
206SZCZYGIEŁ Weronika 335CHORZÓWK3018K 3900:00:0000:15:5900:35:56.5500:35:56.55+00:21:0221:082.8
207BZOWSKA Aleksandra 311Night RunnersGLIWICEK3019K 4000:00:0000:15:5800:35:56.9500:35:56.95+00:21:0221:082.8
Znaleziono 207 wynik(ów)