ELIMINATOR 2017 - ETAP I

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2017-11-25
Miejsce/ Place:
Ustroń
Dystans/ Distance:
1.7 km
Zgłoszonych/ Registered:
411
Wystartowało/ Started:
352
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
350
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.9kmCzas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYM201M 100:06:3400:14:48.5000:14:48.50 8:426.9
2MALINA Dawid 2001INŻYNIERIA BIEGANIA - TWÓJ TRENER BIEGOWY!RYBNIKM202M 200:06:4900:15:04.7500:15:04.75+00:00:168:516.8
3BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM203M 300:06:4800:15:10.4000:15:10.40+00:00:218:556.7
4GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM301M 400:06:5600:15:14.8000:15:14.80+00:00:268:576.7
5JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM401M 500:07:0100:15:23.3500:15:23.35+00:00:349:026.6
6KOŃ Piotr 2006ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM302M 600:07:0400:15:29.9500:15:29.95+00:00:419:066.6
7RZĄSA Franciszek 2287TKN TATRA TEAMZAKOPANEM204M 700:07:1000:15:57.5000:15:57.50+00:01:099:226.4
8GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JĘDRZEJÓWJĘDRZEJÓWM205M 800:07:1600:16:21.6500:16:21.65+00:01:339:376.2
9KUBICA Marcin 2237INOV-8 TEAMBIELSKO-BIAŁAM206M 900:07:0500:16:32.3500:16:32.35+00:01:439:436.2
10GRACZ Bogusław 2328PORONONM402M 1000:07:1900:16:37.6500:16:37.65+00:01:499:466.1
11BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM403M 1100:07:3400:16:44.2500:16:44.25+00:01:559:506.1
12FALKOWSKI Krzysztof 2041WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM303M 1200:07:2100:16:50.5000:16:50.50+00:02:029:546.1
13MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM304M 1300:07:3300:17:00.6500:17:00.65+00:02:1210:006
14FARON Robert 2002SALCO GARMIN TEAMZALESIEM404M 1400:07:5200:17:22.9000:17:22.90+00:02:3410:125.9
15HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SALMINGNOWY TARGM405M 1500:07:5800:17:28.4000:17:28.40+00:02:3910:165.8
16GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM406M 1600:07:5000:17:32.3500:17:32.35+00:02:4310:185.8
17PORĘBSKI Rafał 2095EVIL TEAMZAWADAM407M 1700:07:5300:17:34.7000:17:34.70+00:02:4610:205.8
18BONIEC Radosław 2174ŻARYM207M 1800:07:4300:17:47.0500:17:47.05+00:02:5810:275.7
19KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM305M 1900:08:1000:17:49.3000:17:49.30+00:03:0010:285.7
20KUBERA Bartłomiej 2192FORUMRUNKRAKÓWM208M 2000:08:0000:17:50.1000:17:50.10+00:03:0110:295.7
21ULFIK Rafał 2225ALPIN SOPRT TEAM/SKB KRAŚNIKZABRZEM306M 2100:07:5900:17:56.1000:17:56.10+00:03:0710:325.7
22WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R CENTRUM DZIENGIELGOLESZÓWM408M 2200:08:0800:17:59.3000:17:59.30+00:03:1010:345.7
23WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 1002ALPIN SPORT TEAM/SKB KRAŚNIKZABRZEK301K 100:08:0000:18:05.3000:18:05.30+00:03:1610:385.6
24MAGIERA Janusz 2117FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 2300:08:1200:18:05.9000:18:05.90+00:03:1710:385.6
25SEDLAK Michał 2009LUBIĘ TO BIEGANIEGIERASZOWICEM409M 2400:07:5400:18:12.2000:18:12.20+00:03:2310:425.6
26URBAŃCZYK Karol 2290NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM209M 2500:08:2200:18:14.4000:18:14.40+00:03:2510:435.6
27GALMAN Adam 2275GLIWICEM4010M 2600:08:1900:18:22.9000:18:22.90+00:03:3410:485.6
28GAWLAS Dominik 2337M307M 2700:08:1500:18:26.0000:18:26.00+00:03:3710:505.5
29DZIDOWSKI Aleksander 2187TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAWIERCIEM308M 2800:08:0600:18:29.2500:18:29.25+00:03:4010:525.5
30KUBACZKA Grzegorz 2138WWW.AG-ARCHITEKCI.PLSKOCZÓWM309M 2900:08:1700:18:33.8500:18:33.85+00:03:4510:545.5
31JANUSZYK Iwona 1012OŚWIĘCIMK201K 200:08:2200:18:41.6000:18:41.60+00:03:5310:595.5
32KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2010M 3000:08:2100:18:44.5500:18:44.55+00:03:5611:015.4
33SOKOŁOWSKI Marek 2085ALPIN SPORT TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM4011M 3100:08:3600:18:46.7000:18:46.70+00:03:5811:025.4
34STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3010M 3200:08:2200:18:54.6500:18:54.65+00:04:0611:075.4
35PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2011M 3300:08:3300:18:56.6000:18:56.60+00:04:0811:085.4
36WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN TATRA TEAMZAKOPANEM2012M 3400:08:4100:19:01.4000:19:01.40+00:04:1211:115.4
37SAWICKI Kacper 2281TKN TATRA TEAMNOWY TARGM2013M 3500:08:4000:19:01.6500:19:01.65+00:04:1311:115.4
38ELANTKOWSKI Jan 2230TKN TATRA TEAMZAKOPANEM2014M 3600:08:4000:19:01.6500:19:01.65+00:04:1311:115.4
39POPIELARSKI Kubuś 2283TKN TATRA TEAMZAKOPANEM2015M 3700:08:4000:19:01.6500:19:01.65+00:04:1311:115.4
40FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3011M 3800:08:2700:19:08.5500:19:08.55+00:04:2011:155.3
41MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM3012M 3900:08:4300:19:13.3000:19:13.30+00:04:2411:185.3
42WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM2016M 4000:08:1800:19:14.5500:19:14.55+00:04:2611:185.3
43DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRMAX ŻORYŻORYM3013M 4100:08:3400:19:15.1500:19:15.15+00:04:2611:195.3
44ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS CENTRUM DZIĘGIELÓWCISOWNICAM4012M 4200:08:3600:19:20.4000:19:20.40+00:04:3111:225.3
45PUZOŃ Robert 2234NUTREND TEAMBIELSKO- BIAŁAM3014M 4300:08:3800:19:22.7500:19:22.75+00:04:3411:235.3
46BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2017M 4400:08:2900:19:25.4000:19:25.40+00:04:3611:255.3
47SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM4013M 4500:08:5400:19:28.5500:19:28.55+00:04:4011:275.2
48GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4014M 4600:08:3200:19:33.5000:19:33.50+00:04:4511:305.2
49SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM4015M 4700:09:0700:19:35.3500:19:35.35+00:04:4611:315.2
50KRASULAK Daniel 2229WKS ŚLĄSK WROCŁAWWROCŁAWM3015M 4800:08:4100:19:37.5500:19:37.55+00:04:4911:325.2
51MENDECKA Michalina 1005MOSIR ŁAZISKA GÓRNE/ 1 SECOND TEAMŁAZISKA GÓRNEK202K 300:08:5300:19:39.5500:19:39.55+00:04:5111:335.2
52NIEMCZYK Magdalena 1042BIELSKO-BIAŁAK203K 400:09:1000:19:44.7500:19:44.75+00:04:5611:365.2
53KIK Iwona 1001DANIEL WOSIK TERVEL TEAM / KW KRAKÓWKRAKÓWK302K 500:08:5500:19:55.6500:19:55.65+00:05:0711:425.1
54HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS HATI TEAMBIELSKO-BIAŁAM3016M 4900:09:2100:19:55.6500:19:55.65+00:05:0711:425.1
55SŁOBODZIAN Jerzy 2064NYSA BIEGADZIERŻONIÓWM502M 5000:09:0100:19:58.7000:19:58.70+00:05:1011:445.1
56WANTULOK Mateusz 2267UZDROWISKOWY TEAMWISŁAM3017M 5100:09:0000:20:05.4000:20:05.40+00:05:1611:485.1
57PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3018M 5200:09:1300:20:07.5500:20:07.55+00:05:1911:505.1
58GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4016M 5300:09:1900:20:10.0000:20:10.00+00:05:2111:515.1
59KOKOT Krzysztof 2011HRMAX ŻORYŻORYM4017M 5400:09:1100:20:10.5500:20:10.55+00:05:2211:515.1
60BADURA Adam 2017FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIRYBNIKM3019M 5500:09:2000:20:20.8500:20:20.85+00:05:3211:575
61KUBALA Tomasz 2224PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAMMARKLOWICEM4018M 5600:09:1800:20:21.6000:20:21.60+00:05:3311:585
62KOT Rafał 2067GÓRAL Z MAZUR // KB JURUND SZCZYTNOSZCZYTNOM3020M 5700:09:2000:20:21.7500:20:21.75+00:05:3311:585
63GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4019M 5800:09:1400:20:22.7000:20:22.70+00:05:3411:585
64DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁOSIEWARSZAWAM4020M 5900:09:1700:20:24.1000:20:24.10+00:05:3512:005
65PYTEL Janusz 2160SOKÓŁZAKOPANESOSNOWIECM503M 6000:09:0200:20:25.0000:20:25.00+00:05:3612:005
66KARGÓL Rafał 2295LOGTECH TEAM RADZIONKÓWRADZIONKÓWM3021M 6100:09:0000:20:27.9500:20:27.95+00:05:3912:015
67GARDENER Jacek 2010ALPIN SPORT TEAM / JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM504M 6200:09:2100:20:30.5000:20:30.50+00:05:4212:035
68BARTULA Arkadiusz 2216SPEED TEAM BRZESZCZEBRZESZCZEM4021M 6300:09:0400:20:32.9500:20:32.95+00:05:4412:045
69MURAWSKI Rafał 2317M3022M 6400:09:2500:20:34.3000:20:34.30+00:05:4512:055
70WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2018M 6500:08:5800:20:36.7500:20:36.75+00:05:4812:075
71STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM3023M 6600:09:0500:20:37.6500:20:37.65+00:05:4912:074.9
72FERENC Janusz 2070UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M601M 6700:09:2800:20:38.7500:20:38.75+00:05:5012:084.9
73CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD ENERGETYK RYBNIKCIESZYNM3024M 6800:09:2200:20:41.1000:20:41.10+00:05:5212:104.9
74STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3025M 6900:09:0900:20:43.9500:20:43.95+00:05:5512:114.9
75JANIK Paulina 1004KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBAJELENIA GÓRAK303K 600:09:2300:20:45.3000:20:45.30+00:05:5612:124.9
76MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3026M 7000:09:0500:20:45.7000:20:45.70+00:05:5712:124.9
77KOS Tomasz 2262PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA BYTOMTYCHYM3027M 7100:09:3300:20:46.2000:20:46.20+00:05:5712:124.9
78HORZELA Błażej 2149BETA-TRANSRADZIONKÓWM2019M 7200:09:0200:20:46.5000:20:46.50+00:05:5812:124.9
79CIUPEK Remigiusz 2188TAURUS30 CYCLING TEAMUSTROŃM3028M 7300:09:3000:20:46.8000:20:46.80+00:05:5812:124.9
80KOSTELA Piotr 2284WATAHANOWY TARGM3029M 7400:09:2100:20:47.7500:20:47.75+00:05:5912:134.9
81STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2020M 7500:09:3100:20:48.3500:20:48.35+00:05:5912:144.9
82KOCHEL Paweł 2084KOWARY BIEGAJĄKOWARYM3030M 7600:09:2800:20:51.1000:20:51.10+00:06:0212:154.9
83SZCZUREK Dominik 2178TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM3031M 7700:09:2100:20:52.1500:20:52.15+00:06:0312:164.9
84PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3032M 7800:09:3700:20:53.5500:20:53.55+00:06:0512:174.9
85DOMISZEWSKA Maria 1064USTRZYKI DOLNEK501K 700:09:2700:20:53.8500:20:53.85+00:06:0512:174.9
86KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3033M 7900:09:3100:20:56.7500:20:56.75+00:06:0812:184.9
87WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRMAX ŻORYŻORYM3034M 8000:09:2700:20:59.2000:20:59.20+00:06:1012:204.9
88OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3035M 8100:21:00.4500:21:00.45+00:06:1112:214.9
89JANDZIŚ Wiesław 2181AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4022M 8200:09:1200:21:00.9000:21:00.90+00:06:1212:214.9
90BONDARA Sylwia 1003ALPIN SPORT TEAM / JACEKBIEGA RUNNING TEAMBYDGOSZCZK304K 800:09:5900:21:01.8000:21:01.80+00:06:1312:214.9
91AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3036M 8300:09:2500:21:02.4000:21:02.40+00:06:1312:224.8
92BIENIECKA Anna 1006OTK RZEŹNIKGLIWICEK305K 900:09:4600:21:03.8000:21:03.80+00:06:1512:224.8
93SOBOLA Grzegorz 22724DRINKIRACIBÓRZM2021M 8400:09:1700:21:08.5500:21:08.55+00:06:2012:254.8
94WITEK Karolina 1066STOWARZYSZENIE PASJA TRENINGUJAROCINK204K 1000:09:3900:21:09.6500:21:09.65+00:06:2112:264.8
95BROL Marcin 2151MK TEAMKATOWICEM3037M 8500:09:2500:21:15.3000:21:15.30+00:06:2612:304.8
96KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3038M 8600:09:2500:21:16.3500:21:16.35+00:06:2712:304.8
97MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2022M 8700:09:1800:21:18.5000:21:18.50+00:06:3012:314.8
98WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2023M 8800:08:2300:21:20.1500:21:20.15+00:06:3112:324.8
99RECZEK Sebastian 2102KS ZIELONO-CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM3039M 8900:09:2400:21:21.1000:21:21.10+00:06:3212:334.8
100SZYMIK Krzysztof 2130BZIEGACZ SAMOTNT WILKJASTRZEBIEM4023M 9000:21:22.0000:21:22.00+00:06:3312:344.8
101MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4024M 9100:09:2700:21:23.3000:21:23.30+00:06:3412:344.8
102JUSZCZAK Artur 2122KW JASTRZĘBIE-ZDRÓJJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4025M 9200:09:2300:21:24.8000:21:24.80+00:06:3612:354.8
103GÓRNY Mirosław 2242NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM505M 9300:09:3300:21:27.9000:21:27.90+00:06:3912:374.8
104PIECHA Artur 2304T-MOBILE RUNNING TEAMRYBNIKM4026M 9400:09:3600:21:28.0000:21:28.00+00:06:3912:374.8
105KUŚMIERSKI Michał 2050ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAM3040M 9500:09:5800:21:28.6000:21:28.60+00:06:4012:374.8
106KUSO Małgorzata 1051RYBNIKK306K 1100:09:5200:21:28.7000:21:28.70+00:06:4012:374.8
107DYLĄG Wojciech 2301KS LIMANOWA FORRESTTYMBARKM2024M 9600:09:3200:21:29.3000:21:29.30+00:06:4012:384.7
108MADEJA Piotr 2156BESTWINAM3041M 9700:09:3500:21:29.6000:21:29.60+00:06:4112:384.7
109BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM4027M 9800:09:4900:21:30.7000:21:30.70+00:06:4212:384.7
110ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2025M 9900:09:3300:21:31.1500:21:31.15+00:06:4212:394.7
111CHMIELOWSKI Michał 2065GÓRSKIE PĘDZIWIATRYJUSZKOWOM3042M 10000:09:3600:21:32.8000:21:32.80+00:06:4412:404.7
112MAŁACHOWSKI Mariusz 2103BIEGAJĄC Z WILKAMIRADOMSKOM4028M 10100:09:2400:21:33.6000:21:33.60+00:06:4512:404.7
113LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4029M 10200:09:4400:21:34.5000:21:34.50+00:06:4612:414.7
114KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GLIWICEGLIWICEM4030M 10300:09:3200:21:34.8000:21:34.80+00:06:4612:414.7
115BOLECHOWSKA Dominika 1007ATTIQZAKOPANEK401K 1200:09:5600:21:35.1500:21:35.15+00:06:4612:414.7
116LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2026M 10400:09:3200:21:35.6000:21:35.60+00:06:4712:414.7
117THIER Dominik 2212JACEKBIEGA RUNNING TEAM / KS KANDAHARWARSZAWAM3043M 10500:09:4200:21:36.3500:21:36.35+00:06:4712:424.7
118SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3044M 10600:09:4400:21:36.3500:21:36.35+00:06:4712:424.7
119KNAP Mateusz 2012SCARPA TEAM POLSKA/ KS KANDAHARKATOWICEM2027M 10700:09:4000:21:36.6500:21:36.65+00:06:4812:424.7
120KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3045M 10800:09:1900:21:36.9500:21:36.95+00:06:4812:424.7
121SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2028M 10900:09:5000:21:38.0500:21:38.05+00:06:4912:434.7
122TOKAREWICZ Damian 2052ZEBRYZEBRZYDOWICEM3046M 11000:09:3900:21:38.8000:21:38.80+00:06:5012:434.7
123RZEPKA Piotr 2125PARKRUN KATOWICEŚWIĘTOCHŁOWICEM2029M 11100:09:3500:21:41.9000:21:41.90+00:06:5312:454.7
124JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3047M 11200:09:4700:21:43.1000:21:43.10+00:06:5412:464.7
125SERAFIN Dariusz 2033KLUB BIEGACZA FARTLEKWISŁA MAŁAM4031M 11300:10:1400:21:46.0000:21:46.00+00:06:5712:484.7
126RADOMSKI Zbigniew 2173TKKF BESKIDEKBIELSKO-BIAŁAM602M 11400:10:0900:21:47.3500:21:47.35+00:06:5812:484.7
127WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2030M 11500:09:2100:21:48.8000:21:48.80+00:07:0012:494.7
128KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2031M 11600:21:51.1500:21:51.15+00:07:0212:514.7
129PUDŁO Mateusz 2286HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM2032M 11700:09:3800:21:53.3500:21:53.35+00:07:0412:524.7
130KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 1010KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK502K 1300:10:0400:21:53.6000:21:53.60+00:07:0512:524.7
131BUCZYŃSKI Adam 2291NOKIA KRAKOW TEAMKRAKOWM4032M 11800:10:0200:21:54.9000:21:54.90+00:07:0612:524.7
132KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3048M 11900:09:4700:21:55.3000:21:55.30+00:07:0612:534.7
133GRUND Marek 2221MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM2033M 12000:09:3200:21:57.1500:21:57.15+00:07:0812:544.6
134GOLF Krystian 2072NEZRZESZONYCHORZÓWM3049M 12100:09:5100:21:58.8500:21:58.85+00:07:1012:554.6
135KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2034M 12200:09:1900:21:59.9000:21:59.90+00:07:1112:554.6
136MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3050M 12300:09:3400:22:01.1000:22:01.10+00:07:1212:574.6
137BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3051M 12400:09:3600:22:01.2000:22:01.20+00:07:1212:574.6
138RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3052M 12500:09:4000:22:02.4500:22:02.45+00:07:1312:574.6
139GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1048ZIELONKIK402K 1400:10:1900:22:04.5500:22:04.55+00:07:1612:584.6
140GWÓŹDŹ Michał 2163#CZELADZBIEGACZELADŹM4033M 12600:09:5500:22:04.9000:22:04.90+00:07:1612:584.6
141LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3053M 12700:09:4600:22:06.0000:22:06.00+00:07:1713:004.6
142URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM4034M 12800:10:1700:22:06.7000:22:06.70+00:07:1813:004.6
143PYTLARZ Wojtek 2110NEVERLAND TEAMBIELSKO-BIAŁAM3054M 12900:09:5100:22:07.0000:22:07.00+00:07:1813:004.6
144KOZIEŁ Krzysztof 2314NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM3055M 13000:09:5300:22:07.7000:22:07.70+00:07:1913:004.6
145ŻABA Igor 2333M3056M 13100:10:1000:22:07.9500:22:07.95+00:07:1913:004.6
146URBAN Wiktor 2162NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2035M 13200:09:2400:22:08.6500:22:08.65+00:07:2013:014.6
147RAJA Paweł 2264SKYRUNNING POLANDWROCŁAWM3057M 13300:09:4300:22:08.9000:22:08.90+00:07:2013:014.6
148JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2036M 13400:10:0800:22:10.0500:22:10.05+00:07:2113:024.6
149SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3058M 13500:10:0800:22:10.6000:22:10.60+00:07:2213:024.6
150BASZAK Tomasz 2288SIŁAOGRA.PLSTRACHÓWM3059M 13600:09:5700:22:11.5000:22:11.50+00:07:2313:024.6
151KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM3060M 13700:09:4200:22:12.2000:22:12.20+00:07:2313:034.6
152TONDYS Piotr 2114TIGERS TEAMŁÓDŹM4035M 13800:10:1100:22:14.9000:22:14.90+00:07:2613:044.6
153MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM4036M 13900:10:0200:22:15.8500:22:15.85+00:07:2713:054.6
154ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3061M 14000:10:0700:22:18.5500:22:18.55+00:07:3013:074.6
155SIEWKO Piotr 2023SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM4037M 14100:10:0900:22:19.9000:22:19.90+00:07:3113:074.6
156BŁAUCIAK Ewa 1061ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINTARNÓW/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK205K 1500:09:5000:22:20.4500:22:20.45+00:07:3113:084.6
157PODSADNIUK Mateusz 2031EASY RUN KRAKÓWNOWY SĄCZM3062M 14200:10:0400:22:21.0000:22:21.00+00:07:3213:084.6
158GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2037M 14300:10:0400:22:21.3000:22:21.30+00:07:3213:084.6
159MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM3063M 14400:09:5600:22:21.9500:22:21.95+00:07:3313:084.6
160JEAN MICHEL Warnotte 2336M4038M 14500:10:1400:22:23.8000:22:23.80+00:07:3513:104.6
161WĄS Andrzej 2189ZIELONKIM4039M 14600:10:1900:22:23.8000:22:23.80+00:07:3513:104.6
162STEFAŃSKI Zbigniew 2207HEBELLIBIĄŻM4040M 14700:10:1200:22:24.8500:22:24.85+00:07:3613:104.6
163ISKRZYCKI Andrzej 2211RZESZÓWM4041M 14800:09:5200:22:26.2000:22:26.20+00:07:3713:114.5
164HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM3064M 14900:10:1700:22:33.4000:22:33.40+00:07:4413:154.5
165DOMIN Łukasz 2177LIDER ANIMATOR/AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM2038M 15000:10:0700:22:34.5500:22:34.55+00:07:4613:164.5
166WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3065M 15100:10:2200:22:35.0500:22:35.05+00:07:4613:174.5
167SIKORA Alicja 1046TEAM SIKORABIELSKO BIAŁAK601K 1600:10:3800:22:35.8500:22:35.85+00:07:4713:174.5
168NIERADA Marcin 2263KATOWICEM3066M 15200:09:3800:22:41.0500:22:41.05+00:07:5213:204.5
169OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM3067M 15300:10:0700:22:41.1500:22:41.15+00:07:5213:204.5
170DYLĄG Andrzej 2302KS LIMANOWA FORRESTTYMBARKM4042M 15400:10:2000:22:43.0000:22:43.00+00:07:5413:214.5
171SZOSTAK Artur 2129BRAVEHEARTS LEGIONOWOWIELISZEWM2039M 15500:10:1300:22:44.5500:22:44.55+00:07:5613:224.5
172GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3068M 15600:10:0500:22:45.9500:22:45.95+00:07:5713:224.5
173KOZIOŁ Kamil 2183HUSARIA RACE TEAMMICHAŁOWICEM2040M 15700:10:2800:22:46.2000:22:46.20+00:07:5713:234.5
174KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2041M 15800:10:1500:22:46.5500:22:46.55+00:07:5813:234.5
175PASUTO Grzegorz 2332M3069M 15900:10:2700:22:46.9500:22:46.95+00:07:5813:234.5
176KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2042M 16000:10:1000:22:47.2500:22:47.25+00:07:5813:244.5
177RENCZ Małgorzata 1014W POGONI ZA DUCHEMORZESZEK403K 1700:10:2400:22:47.3000:22:47.30+00:07:5813:244.5
178MORAWSKI Grzegorz 2277TRENER24H.COM.PLWARSZAWAM3070M 16100:09:5800:22:47.9000:22:47.90+00:07:5913:244.5
179PIÓRKOWSKI Tomek 2144BISKUPICE FAMILY TEAMWIELICZKAM4043M 16200:10:2300:22:48.1000:22:48.10+00:07:5913:244.5
180STELMASZCZYK Bartłomiej 2235SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM4044M 16300:10:2700:22:48.5500:22:48.55+00:08:0013:244.5
181WRZESIŃSKI Piotr 2215GAPPAG TEAMCZĘSTOCHOWAM4045M 16400:10:2800:22:48.8000:22:48.80+00:08:0013:244.5
182BEDNARZ Sebastian 2139OTMUCHÓWM4046M 16500:10:1800:22:49.5500:22:49.55+00:08:0113:254.5
183KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3071M 16600:10:1500:22:50.4500:22:50.45+00:08:0113:254.5
184STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM3072M 16700:10:1600:22:50.8000:22:50.80+00:08:0213:254.5
185GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM3073M 16800:10:1000:22:51.5500:22:51.55+00:08:0313:264.5
186KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3074M 16900:10:2300:22:54.0000:22:54.00+00:08:0513:284.5
187KNURA Aleksander 2252KW JASTRZĘBIE - ZDRÓJPOŁOMIAM3075M 17000:10:2300:22:54.9000:22:54.90+00:08:0613:284.5
188SZCZEPANIK Grzegorz 2058WILDEERKRAKÓWM3076M 17100:10:3800:22:56.3500:22:56.35+00:08:0713:294.4
189KUBERA Marcin 2285KUBERUNRUDA ŚLĄSKAM3077M 17200:10:1300:22:59.8000:22:59.80+00:08:1113:314.4
190PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3078M 17300:10:2700:23:01.0500:23:01.05+00:08:1213:324.4
191SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM3079M 17400:09:5500:23:01.1500:23:01.15+00:08:1213:324.4
192KOZIEŁ Grzegorz 2027SILESIA RUNNERS CLUBSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3080M 17500:10:5300:23:02.4000:23:02.40+00:08:1313:324.4
193LIS Radosław 2313GLIWICEM3081M 17600:23:02.7500:23:02.75+00:08:1413:324.4
194JONKISZ Dorota 1070RYTM CZECHOWICE DZIEDZICECZECHOWICE DZIEDZICEK503K 1800:10:3700:23:03.5000:23:03.50+00:08:1513:334.4
195KUSZKA Michał 2016BBL MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3082M 17700:10:5100:23:03.7000:23:03.70+00:08:1513:334.4
196KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2043M 17800:09:5900:23:04.1500:23:04.15+00:08:1513:344.4
197DZIUBA Emilian 2013STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4047M 17900:10:2600:23:05.8000:23:05.80+00:08:1713:344.4
198DOMISZEWSKI Wojciech 2249USTRZYKI DOLNEM506M 18000:10:1400:23:06.8500:23:06.85+00:08:1813:354.4
199LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM3083M 18100:10:0900:23:07.1500:23:07.15+00:08:1813:354.4
200KARWACKI Grzegorz 2119JAWAŁBRZYCHM4048M 18200:10:1600:23:07.8000:23:07.80+00:08:1913:354.4
201PLUCINSKI Grzegorz 2014INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMRYDUŁTOWYM4049M 18300:10:3900:23:08.9000:23:08.90+00:08:2013:364.4
202JANUSZEWSKI Tomasz 2040JASTRZĘBIE-ZDRÓJM507M 18400:10:5200:23:09.9000:23:09.90+00:08:2113:374.4
203TOMCZYK Marcin 2279KRAKÓWM4050M 18500:10:3600:23:12.0500:23:12.05+00:08:2313:384.4
204RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3084M 18600:10:2100:23:16.1500:23:16.15+00:08:2713:414.4
205STASIK Krzysztof 2179LOGTECH SPORT TEAM RADZIONKÓWRADZIONKÓWM3085M 18700:10:2800:23:17.7000:23:17.70+00:08:2913:414.4
206STEFAŃSKI Jaroslaw 2200W POGONI ZA DUCHEMSIEMIANOWICEM508M 18800:10:2200:23:20.7000:23:20.70+00:08:3213:434.4
207DURAŁ Grzegorz 2228TRENING ULTRASAWROCŁAWM3086M 18900:10:4800:23:21.2000:23:21.20+00:08:3213:444.4
208ŁYZIŃSKI Jan 2172KUŹNIA NIEBOROWSKAM509M 19000:10:4200:23:22.5500:23:22.55+00:08:3413:444.4
209PROŃ Adam 2030IPRONMANKATOWICEM4051M 19100:10:2500:23:23.7000:23:23.70+00:08:3513:454.4
210SZUKAŁA Damian 2123ŻARY RUNNERS TEAMBIENIÓWM3087M 19200:10:4200:23:23.8500:23:23.85+00:08:3513:454.4
211PITAS Andrzej 2186ZAPIERDALACZEROGOŹNIKM4052M 19300:10:4300:23:24.4000:23:24.40+00:08:3513:454.4
212MARKIEWICZ Agnieszka 1050PRORUNNING PROMOTIONŁOSICEK206K 1900:10:4900:23:27.4500:23:27.45+00:08:3813:474.3
213LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM3088M 19400:10:3600:23:27.6500:23:27.65+00:08:3913:474.3
214BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2044M 19500:10:4500:23:27.9500:23:27.95+00:08:3913:474.3
215OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM3089M 19600:09:5800:23:28.7500:23:28.75+00:08:4013:484.3
216MIROŃCZUK Roman 2167DRUŻYNA SZPIKUKRAKÓWM4053M 19700:10:3000:23:29.3500:23:29.35+00:08:4013:484.3
217GLISZCZYŃSKI Paweł 2135ORZEŁ BIAŁY S.A.ZABRZEM3090M 19800:10:2500:23:30.6000:23:30.60+00:08:4213:494.3
218KELLER Dariusz 2047NIGHT RUNNERS +KRAKÓWM2045M 19900:10:1500:23:31.0000:23:31.00+00:08:4213:504.3
219POTOCZNY Mirosław 2107TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM4054M 20000:10:5100:23:31.0000:23:31.00+00:08:4213:504.3
220BEDNAREK Jacek 2059METLIFE RUNWARSZAWAM4055M 20100:10:3400:23:31.1000:23:31.10+00:08:4213:504.3
221PIŁAT Artur 2029KRZYŻANOWICEM4056M 20200:10:5700:23:31.6000:23:31.60+00:08:4313:504.3
222KUBIK Jarosław 2143MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IJAWORZNOM4057M 20300:10:2500:23:31.9000:23:31.90+00:08:4313:504.3
223GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3091M 20400:10:3300:23:32.3000:23:32.30+00:08:4313:504.3
224SZYMCZAK Łukasz 2244SSW TEAM KROŚNICEMILICZM3092M 20500:10:5300:23:33.2000:23:33.20+00:08:4413:514.3
225TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4RACING OCRZANRZEM3093M 20600:10:5200:23:33.7500:23:33.75+00:08:4513:514.3
226SIWA Kinga 1047KS SAKO GDAŃSKGDAŃSKK307K 2000:10:4900:23:39.3000:23:39.30+00:08:5013:544.3
227GURGUL Mateusz 2113AROMAT NÓGKRAKÓWM3094M 20700:10:4000:23:41.4500:23:41.45+00:08:5213:554.3
228SEMMERLING Przemysław 2274GÓRSKIE PEDZIWIATRYGDYNIAM3095M 20800:10:3500:23:43.4000:23:43.40+00:08:5413:574.3
229SUJAK Mirosław 2043MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM5010M 20900:10:4400:23:45.1000:23:45.10+00:08:5613:584.3
230WĘGLARZ Czesław 2240NEZRZESZONYKĘDZIERZYN-KOŹLEM5011M 21000:10:4500:23:45.7500:23:45.75+00:08:5713:584.3
231TOL Kamil 2220MAFIA TEAM LUBLINIECLISÓWM3096M 21100:10:1800:23:47.5000:23:47.50+00:08:5913:594.3
232KARAŚ Michał 2044GOOL GORCE NOWY TARGNOWY TARGM3097M 21200:10:4000:23:49.3500:23:49.35+00:09:0014:004.3
233KALITA Arek 2223BIELSKO-BIAŁAM4058M 21300:10:4100:23:53.3000:23:53.30+00:09:0414:024.3
234LEŚNIAK Tomasz 2063KRZYWDA TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM3098M 21400:10:5200:23:54.3500:23:54.35+00:09:0514:034.3
235PACHURA Kinga 1024MSZANA DOLNAK404K 2100:11:0400:23:54.8500:23:54.85+00:09:0614:034.3
236DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FREEWAYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3099M 21500:10:2700:23:55.3000:23:55.30+00:09:0614:044.3
237KOŚMIDER Tomasz 2293SPARTANIE DZIECIOMWROCŁAWM30100M 21600:10:2400:23:57.6500:23:57.65+00:09:0914:054.3
238KANIA Paweł 2247SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4059M 21700:10:4300:23:58.8000:23:58.80+00:09:1014:054.3
239STOLARSKI Paweł 2094ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICECZECHOWICE-DZIEDZICEM30101M 21800:10:5200:24:01.0000:24:01.00+00:09:1214:074.2
240KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2046M 21900:10:5000:24:01.2500:24:01.25+00:09:1214:074.2
241GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM30102M 22000:10:0600:24:02.6000:24:02.60+00:09:1414:084.2
242BLUNTZER Gregoire 2315FRESSE SUR MOSELLEM5012M 22100:11:0300:24:03.8500:24:03.85+00:09:1514:084.2
243WILK Tomasz 2251MOMNATOCAŁEŻYCIEMIKOŁÓWM30103M 22200:10:4600:24:04.4500:24:04.45+00:09:1514:094.2
244STRAUCHOLD Anna 1073PRO-RUN WROCŁAWKAMIENIEC WROCŁAWSKIK405K 2200:11:1100:24:04.7500:24:04.75+00:09:1614:094.2
245BIEDROŃ Marcin 2024WROCŁAWM2047M 22300:10:3200:24:05.3000:24:05.30+00:09:1614:104.2
246RESPONDEK Marcin 2090LECYMY DURŚSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM30104M 22400:10:4000:24:06.1500:24:06.15+00:09:1714:104.2
247SERZYSKO Bartosz 2299APTIV RUNNING TEAMCIESZYNM2048M 22500:10:2500:24:06.2000:24:06.20+00:09:1714:104.2
248FIGAS Sebastian 2232LITWIN TRIATHLON TEAMWROCŁAWM4060M 22600:11:0500:24:06.9500:24:06.95+00:09:1814:104.2
249DYDUŁA Łukasz 2053ITAL CAR TEAMKRAKÓWM4061M 22700:10:4500:24:14.1000:24:14.10+00:09:2514:154.2
250SWOBODA Jarosław 2036NIGHT RUNNERS GLIWICEKNURÓWM4062M 22800:10:5500:24:17.2000:24:17.20+00:09:2814:174.2
251KAWULOK Adrian 2176WILAMOWICEM30105M 22900:10:5800:24:19.6000:24:19.60+00:09:3114:184.2
252HORA Grzegorz 2193RUDA ŚLĄSKAM30106M 23000:11:1100:24:25.8500:24:25.85+00:09:3714:214.2
253FIREK Iwona 1057FIRE'K TEAMBIELSKO-BIAŁAK308K 2300:11:0700:24:36.5000:24:36.50+00:09:4814:284.1
254WOROBIEC Józef 2158TERVEL DANIEL WOSIK TEAMJĘDRZEJÓWM603M 23100:11:1300:24:37.6500:24:37.65+00:09:4914:284.1
255KLATE Łukasz 2111ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM30107M 23200:10:5700:24:38.1000:24:38.10+00:09:4914:294.1
256RĘBISZ Paweł 2308TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM4063M 23300:10:1300:24:39.5000:24:39.50+00:09:5114:304.1
257KADŁUBEK Aleksander 2254TKTJTARNOWSKIE GÓRYM30108M 23400:10:5100:24:40.7500:24:40.75+00:09:5214:304.1
258ZAJDEL Michal 2246INO JORUDA ŚLĄSKA HALEMBAM30109M 23500:10:5500:24:42.2500:24:42.25+00:09:5314:314.1
259URBAŃCZYK Dawid 2093LECYMY DURŚBYTOMM2049M 23600:11:2500:24:44.8500:24:44.85+00:09:5614:324.1
260BARTOSIEWICZ Adam 2062OCR POLSKAGRYFINOM4064M 23700:10:5300:24:46.1000:24:46.10+00:09:5714:344.1
261JABŁOŃSKI Sebastian 2208POSITIV VIBRATIONWROCŁAWM30110M 23800:10:5600:24:47.9000:24:47.90+00:09:5914:344.1
262OŻGA Sebastian 2074TYCHYM2050M 23900:11:1200:24:48.7000:24:48.70+00:10:0014:354.1
263KRZCZUK Benedykt 2066TYCHYM5013M 24000:11:1000:24:49.0000:24:49.00+00:10:0014:354.1
264HOMBEK Maciej 2260UZDROWISKOWY TEAMUSTROŃM4065M 24100:11:4000:24:49.7500:24:49.75+00:10:0114:354.1
265KWIATKOWSKI Kajetan 2109BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM30111M 24200:11:2500:24:50.0500:24:50.05+00:10:0114:364.1
266ŻUREK Rafał 2271RACIBÓRZM2051M 24300:10:3600:24:50.3000:24:50.30+00:10:0114:364.1
267KRASOŃ Rafał 2092LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM30112M 24400:11:2700:24:52.4500:24:52.45+00:10:0314:374.1
268KLIMOSZ Edyta 1040ISTEBNAK207K 2400:11:1300:24:53.1000:24:53.10+00:10:0414:384.1
269KURYŁO Zenon 2057SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM5014M 24500:11:3400:24:53.5500:24:53.55+00:10:0514:384.1
270KORNAŚ Marcin 2219ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM30113M 24600:11:2600:24:53.9000:24:53.90+00:10:0514:384.1
271MUSZYŃSKI Marcin 2266JAKTORÓW-CHYLICEM2052M 24700:11:0800:24:58.6000:24:58.60+00:10:1014:414.1
272JAWORSKI Jarosław 2273WYRYM30114M 24800:10:5000:24:59.0500:24:59.05+00:10:1014:414.1
273BIZOŃ Tomasz 2054ANDRYCHÓWM4066M 24900:11:0200:25:00.7500:25:00.75+00:10:1214:424.1
274JANOWICZ Adam 2132RYBNIKM2053M 25000:10:4600:25:03.9500:25:03.95+00:10:1514:444.1
275DWORNICKI Tomasz 2319RYBNIKM4067M 25100:11:1400:25:04.9000:25:04.90+00:10:1614:444.1
276ŚMIATEK Marcino 2203AGRESORSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4068M 25200:11:1500:25:05.3500:25:05.35+00:10:1614:454.1
277SMACZYNSKI Dariusz 2159SRS AKTYWNA DABROWADABROWA GORNICZAM5015M 25300:11:0300:25:08.1000:25:08.10+00:10:1914:474.1
278SIKORA Mariusz 2091GOGGLEPRO ACTIVE EYEWEAR TEAMTARNOWSKIE GÓRYM4069M 25400:11:3200:25:09.4500:25:09.45+00:10:2014:474.1
279CHOWANIOK Anna 1049USTROŃK208K 2500:11:1700:25:10.8000:25:10.80+00:10:2214:484.1
280ŚWIĘTEK Sylwia 1058LITWIN TRIATHLON TEAMWROCŁAWK406K 2600:11:2000:25:14.0000:25:14.00+00:10:2514:504
281SMUDA Ryszard 2210TYCHYM5016M 25500:11:3000:25:19.2000:25:19.20+00:10:3014:534
282PIOSEK Grzegorz 2195LOGTECH RUN TEAM RADZIONKÓWPIEKARY ŚLĄSKIEM30115M 25600:10:4800:25:21.0500:25:21.05+00:10:3214:544
283ROGOSZ Marcin 2076SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM30116M 25700:11:3300:25:25.6500:25:25.65+00:10:3714:574
284LIGĘZA Joasia 1017SMASHING PĄPKINS/UNLIMITEDKRAKÓWK407K 2700:11:4700:25:25.6500:25:25.65+00:10:3714:574
285FALKOWSKI Piotr 2268FKS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM4070M 25800:11:4400:25:26.1000:25:26.10+00:10:3714:574
286MROZEK Grzegorz 2327GASZOWICEM4071M 25900:11:3900:25:26.9000:25:26.90+00:10:3814:574
287WOJTYRA Daniel 2269TARNOWSKIE GÓRY STRZYBNICAM2054M 26000:11:2500:25:29.3000:25:29.30+00:10:4014:594
288KUČERKA Jakub 2025KASIA I KUBATŘINECM2055M 26100:11:4900:25:34.4000:25:34.40+00:10:4515:024
289SEWINA Dominik 2106KARATE TSUNAMI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30117M 26200:11:4400:25:42.4500:25:42.45+00:10:5315:074
290WOJTYRA Karolina 1034ENTER AIR RUNNERS CLUBTARNOWSKIE GÓRY-STRZYBNICAK209K 2800:11:4100:25:43.9500:25:43.95+00:10:5515:074
291WAWROWSKI Jarosław 2326ZABRZEM4072M 26300:11:2200:25:54.8500:25:54.85+00:11:0615:143.9
292ZIELIŃSKI Łukasz 2128TARNOWSKIE GÓRYM30118M 26400:11:2900:26:00.4500:26:00.45+00:11:1115:173.9
293LIGEZA Witold 2324SMASHING PĄPKINS/UNLIMITEDPODGÓRKI TYNICKIEM4073M 26500:11:5200:26:08.7500:26:08.75+00:11:2015:223.9
294HOLECZEK Damian 2259ŻODNYRUDA ŚLĄSKAM4074M 26600:11:1100:26:13.3000:26:13.30+00:11:2415:253.9
295GRABALSKI Dariusz 2265JAKTORÓW-KOLONIAM30119M 26700:11:0800:26:30.3000:26:30.30+00:11:4115:353.8
296SMOROŃ Krzysztof 2204KRAKÓWM30120M 26800:11:5800:26:35.1000:26:35.10+00:11:4615:383.8
297ŚWIERK Krystyna 1036NATURALNIE JANOWICEJANOWICE WIELKIEK602K 2900:12:3100:26:35.6500:26:35.65+00:11:4715:383.8
298KANIA Jolanta 1062DĄBROWA GÓRNICZAK408K 3000:12:0200:26:39.2000:26:39.20+00:11:5015:403.8
299GUZIAK Irena 1021NOWY TARGK409K 3100:12:2400:26:40.9500:26:40.95+00:11:5215:413.8
300SCHILLER Fryderyk 2205TRINITEC RUNNING TEAMMIKOŁÓWM4075M 26900:11:4900:26:42.3500:26:42.35+00:11:5315:423.8
301BORATYŃSKI Adam 2294WARSZAWAM4076M 27000:12:2000:27:14.2500:27:14.25+00:12:2516:013.7
302PUCHAJDA Monika 1065OŚWIĘCIMK309K 3200:12:0600:27:23.4000:27:23.40+00:12:3416:063.7
303CAŁKA Grzegorz 2233RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINM4077M 27100:12:2700:27:27.5000:27:27.50+00:12:3916:083.7
304PIÓRKOWSKA Ola 1035BISKUPICE FAMILY TEAMWIELICZKAK4010K 3300:12:5200:27:30.4500:27:30.45+00:12:4116:103.7
305WAWRZACZ Katarzyna 1052GLIWICEK4011K 3400:12:3700:27:32.9500:27:32.95+00:12:4416:113.7
306DAWID Mirosław 2089OPATÓWM5017M 27200:12:0700:27:36.5500:27:36.55+00:12:4816:143.7
307CAŁKA Agnieszka 1059RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINK4012K 3500:12:2800:27:38.7500:27:38.75+00:12:5016:153.7
308BIENIECKI Marek 2323OTK RZEŹNIKM2056M 27300:12:5200:27:41.7000:27:41.70+00:12:5316:173.7
309ZAREMBA Marek 2142KAMIKADZEBARANÓWM5018M 27400:12:1900:27:44.0000:27:44.00+00:12:5516:183.7
310LOMBARSKI Łukasz 2245SSW TEAM KROŚNICEKROŚNICEM30121M 27500:12:3600:27:47.5000:27:47.50+00:12:5916:203.7
311DYDUŁA Renata 1018ITAL CAR TEAMKRAKÓWK4013K 3600:12:2500:27:51.1500:27:51.15+00:13:0216:223.7
312SZLĘZAK Piotr 2253KOBIÓRM30122M 27600:12:0600:27:52.4500:27:52.45+00:13:0316:233.7
313GŁUCHOWSKA Natalia 1038KOWALAK2010K 3700:13:0800:27:54.8500:27:54.85+00:13:0616:243.7
314PARZOCH Magdalena 1026SZTURMCHORZÓWK2011K 3800:12:4300:28:02.7000:28:02.70+00:13:1416:293.6
315TIAHNYBOK Paweł 2073SOCIOS SILESIAKALETYM4078M 27700:11:5400:28:11.2500:28:11.25+00:13:2216:343.6
316WITA Krzysztof 2250FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKITURZA ŚLĄSKAM30123M 27800:12:0100:28:14.1000:28:14.10+00:13:2516:363.6
317NÓŻKA Andrzej 2214PYRNIKM30124M 27900:12:2600:28:17.5000:28:17.50+00:13:2916:383.6
318ŻMUDKA Bartek 2321RYBNIKM30125M 28000:12:3400:28:20.9500:28:20.95+00:13:3216:403.6
319WOJNO Małgorzata 1043HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹK3010K 3900:12:3500:28:23.1000:28:23.10+00:13:3416:413.6
320SNARSKA Katarzyna 1029ALBATROSYWARSZAWAK3011K 4000:13:1300:28:33.8000:28:33.80+00:13:4516:473.6
321SEKUŁA Dawid 2112SKAWINAM2057M 28100:12:4400:28:35.4000:28:35.40+00:13:4616:483.6
322OKAPIEC Dagmara 1020GÓRSKIE PĘDZIWIATRYJUSZKOWOK3012K 4100:12:3900:28:46.2000:28:46.20+00:13:5716:553.5
323DŁUGOSZ Marek 2071CHORZÓWM30126M 28200:12:4900:28:49.1000:28:49.10+00:14:0016:573.5
324PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1056EVIL TEAMOSIECZANYK3013K 4200:13:1500:28:51.0000:28:51.00+00:14:0216:583.5
325SZPERLICH Grzegorz 2202PRZEŁAJKASIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4079M 28300:13:2200:29:05.2000:29:05.20+00:14:1617:063.5
326PASTERNAK Justyna 1031NIEMANIEMOGEŁOMIANKIK3014K 4300:13:0200:29:12.6000:29:12.60+00:14:2417:103.5
327KOZICKI Jacek 2331M30127M 28400:12:4100:29:23.3000:29:23.30+00:14:3417:173.5
328KAŹMIERSKI Janusz 2170DA SIĘWARSZAWAM604M 28500:13:1000:29:38.6500:29:38.65+00:14:5017:253.4
329WIĘCZKOWSKI Wojciech 2118HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM4080M 28600:12:5700:29:51.6000:29:51.60+00:15:0317:333.4
330LISOWSKA Kamila 1023ZABRZEK3015K 4400:13:2700:30:03.8500:30:03.85+00:15:1517:403.4
331MĄDRZYK Daniel 2108KRAKÓWM30128M 28700:12:5000:30:19.3000:30:19.30+00:15:3017:503.4
332OLESIŃSKA Martyna 1063DĄBROWA GÓRNICZAK2012K 4500:13:5000:30:25.6500:30:25.65+00:15:3717:533.4
333WRÓBEL Marcin 2121FC KAROLINAMINSK MAZOWIECKIM4081M 28800:13:0800:30:25.9500:30:25.95+00:15:3717:533.4
334RÓG Marek 2127ŁOMIANKIM4082M 28900:13:0400:30:58.3000:30:58.30+00:16:0918:123.3
335FARMAS Dariusz 2137NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM4083M 29000:14:0300:31:08.0500:31:08.05+00:16:1918:183.3
336TALARCZYK Marzena 1074ŁĄCKORUNŁĄCKOK3016K 4600:14:1200:31:09.1000:31:09.10+00:16:2018:193.3
337BARAN Paulina 1060BĘBŁOK3017K 4700:14:1200:31:15.1500:31:15.15+00:16:2618:223.3
338KAROLCZAK Joanna 1025GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAMTARNOWSKIE GÓRYK4014K 4800:14:0300:31:23.0000:31:23.00+00:16:3418:273.3
339MAŁEK Hanna 1032HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAK2013K 4900:13:3100:31:27.4000:31:27.40+00:16:3818:303.2
340KANIA Agnieszka 1037MYSŁOWICEK3018K 5000:14:1200:31:54.6500:31:54.65+00:17:0618:453.2
341ŚWIERK Stanisław 2145NATURALNIE JANOWICEJANOWICE WIELKIEM605M 29100:13:3300:32:32.8000:32:32.80+00:17:4419:083.1
342BIEDNY Szymon 2199RZADKO SMUTNILESZNOM30129M 29200:13:5200:32:36.0000:32:36.00+00:17:4719:103.1
343HONKISZ Sebastian 2136KOZYM30130M 29300:15:0400:34:18.7000:34:18.70+00:19:3020:103
344WALENTYŃSKI Bartłomiej 2257GLIWICEM2058M 29400:16:0000:34:52.6500:34:52.65+00:20:0420:302.9
345HYRA Katarzyna 1041WARSZAWAK2014K 5100:13:4400:35:13.0000:35:13.00+00:20:2420:422.9
346DUDEK Dominik 2082BIELSKO-BIAŁAM4084M 29500:14:5500:36:02.0000:36:02.00+00:21:1321:112.8
347BZOWSKA Aleksandra 1072GLIWICEK3019K 5200:16:4800:36:19.0500:36:19.05+00:21:3021:212.8
348KWIATKOWSKA Alicja 1027BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKK3020K 5300:16:2400:36:33.6500:36:33.65+00:21:4521:302.8
349WOJCIECH Piotr 2086BIEGAM ŻEBY BARTEK MÓGŁ CHODZIĆŚWIERKLANYM30131M 29600:17:4900:39:20.3500:39:20.35+00:24:3123:082.6
350KOWALCZYK Klaudia 1016RADOMK3021K 5400:17:2400:40:28.9500:40:28.95+00:25:4023:482.5
351SWATEK Anna 1033TARNOWSKIE GÓRYK2015K 5500:19:55+00:13:2122:072.7
352KURYŁO Dorota 1019SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKK504K 56   
Znaleziono 352 wynik(ów)