ELIMINATOR 2017 - ETAP IV

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2017-11-25
Miejsce/ Place:
Ustroń
Dystans/ Distance:
1.7 km
Zgłoszonych/ Registered:
411
Wystartowało/ Started:
92
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
89
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.9kmCzas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYM201M 100:06:5900:15:30.2500:15:30.25 9:076.6
2MALINA Dawid 2001INŻYNIERIA BIEGANIA - TWÓJ TRENER BIEGOWY!RYBNIKM202M 200:07:2300:16:18.5500:16:18.55+00:00:489:356.3
3RZĄSA Franciszek 2287TKN TATRA TEAMZAKOPANEM203M 300:07:4100:16:20.0500:16:20.05+00:00:499:366.2
4KOŃ Piotr 2006ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM301M 400:07:5200:16:41.2500:16:41.25+00:01:119:486.1
5BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM204M 500:07:4600:16:43.2000:16:43.20+00:01:129:506.1
6GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM302M 600:07:4600:16:45.4500:16:45.45+00:01:159:516.1
7KUBERA Bartłomiej 2192FORUMRUNKRAKÓWM205M 700:07:4600:16:47.2000:16:47.20+00:01:169:526.1
8GRACZ Bogusław 2328PORONONM401M 800:07:3500:16:49.9500:16:49.95+00:01:199:536.1
9BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM402M 900:07:5300:17:06.5000:17:06.50+00:01:3610:036
10ELANTKOWSKI Jan 2230TKN TATRA TEAMZAKOPANEM206M 1000:08:0000:17:17.8000:17:17.80+00:01:4710:105.9
11JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM403M 1100:07:5800:17:35.5000:17:35.50+00:02:0510:205.8
12GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JĘDRZEJÓWJĘDRZEJÓWM207M 1200:08:1400:17:41.5000:17:41.50+00:02:1110:245.8
13POPIELARSKI Kubuś 2283TKN TATRA TEAMZAKOPANEM208M 1300:08:2200:17:42.0000:17:42.00+00:02:1110:245.8
14WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM209M 1400:08:2500:17:44.4000:17:44.40+00:02:1410:255.8
15MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM303M 1500:07:5400:17:55.6500:17:55.65+00:02:2510:325.7
16KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM304M 1600:08:2200:18:03.0500:18:03.05+00:02:3210:375.7
17HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SALMINGNOWY TARGM404M 1700:08:3000:18:16.1000:18:16.10+00:02:4510:445.6
18MAGIERA Janusz 2117FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 1800:08:3200:18:19.0000:18:19.00+00:02:4810:465.6
19FALKOWSKI Krzysztof 2041WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM305M 1900:08:2600:18:21.8500:18:21.85+00:02:5110:475.6
20KOZIOŁ Kamil 2183HUSARIA RACE TEAMMICHAŁOWICEM2010M 2000:08:2100:18:23.7500:18:23.75+00:02:5310:485.5
21SAWICKI Kacper 2281TKN TATRA TEAMNOWY TARGM2011M 2100:08:3800:18:29.2500:18:29.25+00:02:5910:525.5
22BROL Marcin 2151MK TEAMKATOWICEM306M 2200:08:3200:18:42.1500:18:42.15+00:03:1111:005.5
23PORĘBSKI Rafał 2095EVIL TEAMZAWADAM405M 2300:08:2800:18:44.5500:18:44.55+00:03:1411:015.4
24WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 1002ALPIN SPORT TEAM/SKB KRAŚNIKZABRZEK301K 100:08:3600:18:48.9500:18:48.95+00:03:1811:035.4
25KNAP Mateusz 2012SCARPA TEAM POLSKA/ KS KANDAHARKATOWICEM2012M 2400:08:3700:18:53.8000:18:53.80+00:03:2311:065.4
26JANUSZYK Iwona 1012OŚWIĘCIMK201K 200:08:4900:18:56.0500:18:56.05+00:03:2511:085.4
27KUBICA Marcin 2237INOV-8 TEAMBIELSKO-BIAŁAM2013M 2500:08:4600:18:56.9000:18:56.90+00:03:2611:085.4
28MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM307M 2600:09:0000:19:02.5500:19:02.55+00:03:3211:115.4
29WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R CENTRUM DZIENGIELGOLESZÓWM406M 2700:08:5500:19:03.0000:19:03.00+00:03:3211:125.4
30STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2014M 2800:08:5500:19:04.6500:19:04.65+00:03:3411:125.3
31URBAŃCZYK Karol 2290NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM2015M 2900:09:1000:19:06.2000:19:06.20+00:03:3511:145.3
32DZIDOWSKI Aleksander 2187TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAWIERCIEM308M 3000:08:3700:19:17.5000:19:17.50+00:03:4711:205.3
33GAWLAS Dominik 2337M309M 3100:09:0200:19:25.6500:19:25.65+00:03:5511:255.3
34KUBACZKA Grzegorz 2138WWW.AG-ARCHITEKCI.PLSKOCZÓWM3010M 3200:08:4300:19:29.6500:19:29.65+00:03:5911:275.2
35BONIEC Radosław 2174ŻARYM2016M 3300:08:4200:19:30.0500:19:30.05+00:03:5911:285.2
36GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM407M 3400:09:2200:19:30.3500:19:30.35+00:04:0011:285.2
37SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM408M 3500:09:0100:19:35.7500:19:35.75+00:04:0511:315.2
38SEDLAK Michał 2009LUBIĘ TO BIEGANIEGIERASZOWICEM409M 3600:09:0700:19:38.0000:19:38.00+00:04:0711:325.2
39SOKOŁOWSKI Marek 2085ALPIN SPORT TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM4010M 3700:09:1200:19:43.6500:19:43.65+00:04:1311:355.2
40PUZOŃ Robert 2234NUTREND TEAMBIELSKO- BIAŁAM3011M 3800:08:5600:19:52.7000:19:52.70+00:04:2211:415.1
41ULFIK Rafał 2225ALPIN SOPRT TEAM/SKB KRAŚNIKZABRZEM3012M 3900:09:1900:19:58.7000:19:58.70+00:04:2811:445.1
42FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3013M 4000:09:2600:20:15.9500:20:15.95+00:04:4511:545
43WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN TATRA TEAMZAKOPANEM2017M 4100:09:3900:20:16.7500:20:16.75+00:04:4611:555
44KUŚMIERSKI Michał 2050ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAM3014M 4200:09:2900:20:23.2500:20:23.25+00:04:5311:595
45MENDECKA Michalina 1005MOSIR ŁAZISKA GÓRNE/ 1 SECOND TEAMŁAZISKA GÓRNEK202K 300:09:2400:20:29.3500:20:29.35+00:04:5912:025
46DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRMAX ŻORYŻORYM3015M 4300:09:3300:20:31.4000:20:31.40+00:05:0112:045
47PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3016M 4400:09:3800:20:38.0000:20:38.00+00:05:0712:084.9
48STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3017M 4500:09:2300:20:42.6500:20:42.65+00:05:1212:104.9
49NIEMCZYK Magdalena 1042BIELSKO-BIAŁAK203K 400:09:3600:20:48.7000:20:48.70+00:05:1812:144.9
50PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2018M 4600:09:4400:20:49.5500:20:49.55+00:05:1912:144.9
51KRASULAK Daniel 2229WKS ŚLĄSK WROCŁAWWROCŁAWM3018M 4700:09:3600:20:59.3500:20:59.35+00:05:2912:204.9
52KOT Rafał 2067GÓRAL Z MAZUR // KB JURUND SZCZYTNOSZCZYTNOM3019M 4800:10:0100:21:01.8500:21:01.85+00:05:3112:214.9
53GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4011M 4900:09:3700:21:06.0500:21:06.05+00:05:3512:244.8
54KOS Tomasz 2262PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA BYTOMTYCHYM3020M 5000:09:5400:21:11.7500:21:11.75+00:05:4112:274.8
55KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GLIWICEGLIWICEM4012M 5100:09:5900:21:19.4000:21:19.40+00:05:4912:324.8
56KOKOT Krzysztof 2011HRMAX ŻORYŻORYM4013M 5200:10:0200:21:21.1000:21:21.10+00:05:5012:334.8
57BADURA Adam 2017FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIRYBNIKM3021M 5300:09:3800:21:21.2000:21:21.20+00:05:5012:334.8
58KIK Iwona 1001DANIEL WOSIK TERVEL TEAM / KW KRAKÓWKRAKÓWK302K 500:09:4300:21:22.5000:21:22.50+00:05:5212:344.8
59KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3022M 5400:09:3300:21:28.5000:21:28.50+00:05:5812:374.8
60BUCZYŃSKI Adam 2291NOKIA KRAKOW TEAMKRAKOWM4014M 5500:09:4500:21:29.6000:21:29.60+00:05:5912:384.7
61KUBALA Tomasz 2224PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAMMARKLOWICEM4015M 5600:09:4500:21:33.0000:21:33.00+00:06:0212:404.7
62FERENC Janusz 2070UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M601M 5700:09:5700:21:42.3000:21:42.30+00:06:1212:454.7
63BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2019M 5800:09:4000:21:44.5000:21:44.50+00:06:1412:474.7
64GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4016M 5900:10:1800:21:48.7000:21:48.70+00:06:1812:494.7
65GARDENER Jacek 2010ALPIN SPORT TEAM / JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM502M 6000:10:0300:22:03.6500:22:03.65+00:06:3312:584.6
66WITEK Karolina 1066STOWARZYSZENIE PASJA TRENINGUJAROCINK204K 600:10:0900:22:04.8500:22:04.85+00:06:3412:584.6
67CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD ENERGETYK RYBNIKCIESZYNM3023M 6100:10:2700:22:07.8000:22:07.80+00:06:3713:004.6
68DOMISZEWSKA Maria 1064USTRZYKI DOLNEK501K 700:10:0200:22:15.4000:22:15.40+00:06:4513:054.6
69BONDARA Sylwia 1003ALPIN SPORT TEAM / JACEKBIEGA RUNNING TEAMBYDGOSZCZK303K 800:10:3100:22:18.1000:22:18.10+00:06:4713:074.6
70SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3024M 6200:09:5800:22:19.7500:22:19.75+00:06:4913:074.6
71ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS CENTRUM DZIĘGIELÓWCISOWNICAM4017M 6300:10:1500:22:37.4500:22:37.45+00:07:0713:184.5
72KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2020M 6400:10:0600:22:44.6500:22:44.65+00:07:1413:224.5
73KARGÓL Rafał 2295LOGTECH TEAM RADZIONKÓWRADZIONKÓWM3025M 6500:10:0700:22:45.2000:22:45.20+00:07:1413:224.5
74HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS HATI TEAMBIELSKO-BIAŁAM3026M 6600:10:2600:22:45.3000:22:45.30+00:07:1513:224.5
75PYTEL Janusz 2160SOKÓŁZAKOPANESOSNOWIECM503M 6700:10:2500:22:45.7500:22:45.75+00:07:1513:224.5
76DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁOSIEWARSZAWAM4018M 6800:10:4700:22:49.5000:22:49.50+00:07:1913:254.5
77GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1048ZIELONKIK401K 900:10:3300:22:50.7000:22:50.70+00:07:2013:254.5
78LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4019M 6900:10:1400:22:51.6500:22:51.65+00:07:2113:264.5
79KUSO Małgorzata 1051RYBNIKK304K 1000:10:3900:22:56.0500:22:56.05+00:07:2513:294.4
80HORZELA Błażej 2149BETA-TRANSRADZIONKÓWM2021M 7000:09:4500:23:06.5000:23:06.50+00:07:3613:354.4
81JANIK Paulina 1004KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBAJELENIA GÓRAK305K 1100:10:4400:23:24.3500:23:24.35+00:07:5413:454.4
82BOLECHOWSKA Dominika 1007ATTIQZAKOPANEK402K 1200:10:5300:23:31.0500:23:31.05+00:08:0013:504.3
83KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 1010KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK502K 1300:10:3700:23:36.3500:23:36.35+00:08:0613:524.3
84KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3027M 7100:10:4000:23:37.9000:23:37.90+00:08:0713:534.3
85GALMAN Adam 2275GLIWICEM4020M 7200:10:4300:24:13.6000:24:13.60+00:08:4314:144.2
86JONKISZ Dorota 1070RYTM CZECHOWICE DZIEDZICECZECHOWICE DZIEDZICEK503K 1400:11:1700:24:15.8500:24:15.85+00:08:4514:154.2
87MURAWSKI Rafał 2317M3028M 7300:11:4100:25:07.3500:25:07.35+00:09:3714:464.1
88RECZEK Sebastian 2102KS ZIELONO-CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM3029M 7400:11:4100:25:56.6500:25:56.65+00:10:2615:153.9
89BŁAUCIAK Ewa 1061ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINTARNÓW/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK205K 1500:11:3300:26:03.3500:26:03.35+00:10:3315:193.9
90CAŁKA Agnieszka 1059RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINK403K 16   
91RENCZ Małgorzata 1014W POGONI ZA DUCHEMORZESZEK404K 17   
92WANTULOK Mateusz 2267UZDROWISKOWY TEAMWISŁAM3030M 75   
Znaleziono 92 wynik(ów)