ELIMINATOR 2017 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2017-11-25
Miejsce/ Place:
Ustroń
Dystans/ Distance:
1.7 km
Zgłoszonych/ Registered:
411
Wystartowało/ Started:
350
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
350
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.9kmCzas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYM201M 100:06:5900:15:30.2500:15:30.25 9:076.6
2MALINA Dawid 2001INŻYNIERIA BIEGANIA - TWÓJ TRENER BIEGOWY!RYBNIKM202M 200:07:2300:16:18.5500:16:18.55+00:00:489:356.3
3RZĄSA Franciszek 2287TKN TATRA TEAMZAKOPANEM203M 300:07:4100:16:20.0500:16:20.05+00:00:499:366.2
4KOŃ Piotr 2006ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM301M 400:07:5200:16:41.2500:16:41.25+00:01:119:486.1
5BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM204M 500:07:4600:16:43.2000:16:43.20+00:01:129:506.1
6GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM302M 600:07:4600:16:45.4500:16:45.45+00:01:159:516.1
7KUBERA Bartłomiej 2192FORUMRUNKRAKÓWM205M 700:07:4600:16:47.2000:16:47.20+00:01:169:526.1
8GRACZ Bogusław 2328PORONONM401M 800:07:3500:16:49.9500:16:49.95+00:01:199:536.1
9BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM402M 900:07:5300:17:06.5000:17:06.50+00:01:3610:036
10ELANTKOWSKI Jan 2230TKN TATRA TEAMZAKOPANEM206M 1000:08:0000:17:17.8000:17:17.80+00:01:4710:105.9
11JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM403M 1100:07:5800:17:35.5000:17:35.50+00:02:0510:205.8
12GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JĘDRZEJÓWJĘDRZEJÓWM207M 1200:08:1400:17:41.5000:17:41.50+00:02:1110:245.8
13POPIELARSKI Kubuś 2283TKN TATRA TEAMZAKOPANEM208M 1300:08:2200:17:42.0000:17:42.00+00:02:1110:245.8
14WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM209M 1400:08:2500:17:44.4000:17:44.40+00:02:1410:255.8
15MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM303M 1500:07:5400:17:55.6500:17:55.65+00:02:2510:325.7
16KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM304M 1600:08:2200:18:03.0500:18:03.05+00:02:3210:375.7
17HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SALMINGNOWY TARGM404M 1700:08:3000:18:16.1000:18:16.10+00:02:4510:445.6
18MAGIERA Janusz 2117FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 1800:08:3200:18:19.0000:18:19.00+00:02:4810:465.6
19FALKOWSKI Krzysztof 2041WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM305M 1900:08:2600:18:21.8500:18:21.85+00:02:5110:475.6
20KOZIOŁ Kamil 2183HUSARIA RACE TEAMMICHAŁOWICEM2010M 2000:08:2100:18:23.7500:18:23.75+00:02:5310:485.5
21SAWICKI Kacper 2281TKN TATRA TEAMNOWY TARGM2011M 2100:08:3800:18:29.2500:18:29.25+00:02:5910:525.5
22BROL Marcin 2151MK TEAMKATOWICEM306M 2200:08:3200:18:42.1500:18:42.15+00:03:1111:005.5
23PORĘBSKI Rafał 2095EVIL TEAMZAWADAM405M 2300:08:2800:18:44.5500:18:44.55+00:03:1411:015.4
24WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 1002ALPIN SPORT TEAM/SKB KRAŚNIKZABRZEK301K 100:08:3600:18:48.9500:18:48.95+00:03:1811:035.4
25KNAP Mateusz 2012SCARPA TEAM POLSKA/ KS KANDAHARKATOWICEM2012M 2400:08:3700:18:53.8000:18:53.80+00:03:2311:065.4
26JANUSZYK Iwona 1012OŚWIĘCIMK201K 200:08:4900:18:56.0500:18:56.05+00:03:2511:085.4
27KUBICA Marcin 2237INOV-8 TEAMBIELSKO-BIAŁAM2013M 2500:08:4600:18:56.9000:18:56.90+00:03:2611:085.4
28MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM307M 2600:09:0000:19:02.5500:19:02.55+00:03:3211:115.4
29WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R CENTRUM DZIENGIELGOLESZÓWM406M 2700:08:5500:19:03.0000:19:03.00+00:03:3211:125.4
30STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2014M 2800:08:5500:19:04.6500:19:04.65+00:03:3411:125.3
31URBAŃCZYK Karol 2290NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM2015M 2900:09:1000:19:06.2000:19:06.20+00:03:3511:145.3
32DZIDOWSKI Aleksander 2187TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAWIERCIEM308M 3000:08:3700:19:17.5000:19:17.50+00:03:4711:205.3
33GAWLAS Dominik 2337M309M 3100:09:0200:19:25.6500:19:25.65+00:03:5511:255.3
34KUBACZKA Grzegorz 2138WWW.AG-ARCHITEKCI.PLSKOCZÓWM3010M 3200:08:4300:19:29.6500:19:29.65+00:03:5911:275.2
35BONIEC Radosław 2174ŻARYM2016M 3300:08:4200:19:30.0500:19:30.05+00:03:5911:285.2
36GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM407M 3400:09:2200:19:30.3500:19:30.35+00:04:0011:285.2
37SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM408M 3500:09:0100:19:35.7500:19:35.75+00:04:0511:315.2
38SEDLAK Michał 2009LUBIĘ TO BIEGANIEGIERASZOWICEM409M 3600:09:0700:19:38.0000:19:38.00+00:04:0711:325.2
39SOKOŁOWSKI Marek 2085ALPIN SPORT TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM4010M 3700:09:1200:19:43.6500:19:43.65+00:04:1311:355.2
40PUZOŃ Robert 2234NUTREND TEAMBIELSKO- BIAŁAM3011M 3800:08:5600:19:52.7000:19:52.70+00:04:2211:415.1
41ULFIK Rafał 2225ALPIN SOPRT TEAM/SKB KRAŚNIKZABRZEM3012M 3900:09:1900:19:58.7000:19:58.70+00:04:2811:445.1
42FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3013M 4000:09:2600:20:15.9500:20:15.95+00:04:4511:545
43WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN TATRA TEAMZAKOPANEM2017M 4100:09:3900:20:16.7500:20:16.75+00:04:4611:555
44KUŚMIERSKI Michał 2050ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAM3014M 4200:09:2900:20:23.2500:20:23.25+00:04:5311:595
45MENDECKA Michalina 1005MOSIR ŁAZISKA GÓRNE/ 1 SECOND TEAMŁAZISKA GÓRNEK202K 300:09:2400:20:29.3500:20:29.35+00:04:5912:025
46DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRMAX ŻORYŻORYM3015M 4300:09:3300:20:31.4000:20:31.40+00:05:0112:045
47PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3016M 4400:09:3800:20:38.0000:20:38.00+00:05:0712:084.9
48STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3017M 4500:09:2300:20:42.6500:20:42.65+00:05:1212:104.9
49NIEMCZYK Magdalena 1042BIELSKO-BIAŁAK203K 400:09:3600:20:48.7000:20:48.70+00:05:1812:144.9
50PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2018M 4600:09:4400:20:49.5500:20:49.55+00:05:1912:144.9
51KRASULAK Daniel 2229WKS ŚLĄSK WROCŁAWWROCŁAWM3018M 4700:09:3600:20:59.3500:20:59.35+00:05:2912:204.9
52KOT Rafał 2067GÓRAL Z MAZUR // KB JURUND SZCZYTNOSZCZYTNOM3019M 4800:10:0100:21:01.8500:21:01.85+00:05:3112:214.9
53GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4011M 4900:09:3700:21:06.0500:21:06.05+00:05:3512:244.8
54KOS Tomasz 2262PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA BYTOMTYCHYM3020M 5000:09:5400:21:11.7500:21:11.75+00:05:4112:274.8
55KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GLIWICEGLIWICEM4012M 5100:09:5900:21:19.4000:21:19.40+00:05:4912:324.8
56KOKOT Krzysztof 2011HRMAX ŻORYŻORYM4013M 5200:10:0200:21:21.1000:21:21.10+00:05:5012:334.8
57BADURA Adam 2017FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIRYBNIKM3021M 5300:09:3800:21:21.2000:21:21.20+00:05:5012:334.8
58KIK Iwona 1001DANIEL WOSIK TERVEL TEAM / KW KRAKÓWKRAKÓWK302K 500:09:4300:21:22.5000:21:22.50+00:05:5212:344.8
59KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3022M 5400:09:3300:21:28.5000:21:28.50+00:05:5812:374.8
60BUCZYŃSKI Adam 2291NOKIA KRAKOW TEAMKRAKOWM4014M 5500:09:4500:21:29.6000:21:29.60+00:05:5912:384.7
61KUBALA Tomasz 2224PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAMMARKLOWICEM4015M 5600:09:4500:21:33.0000:21:33.00+00:06:0212:404.7
62FERENC Janusz 2070UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M601M 5700:09:5700:21:42.3000:21:42.30+00:06:1212:454.7
63BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2019M 5800:09:4000:21:44.5000:21:44.50+00:06:1412:474.7
64GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4016M 5900:10:1800:21:48.7000:21:48.70+00:06:1812:494.7
65GARDENER Jacek 2010ALPIN SPORT TEAM / JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM502M 6000:10:0300:22:03.6500:22:03.65+00:06:3312:584.6
66WITEK Karolina 1066STOWARZYSZENIE PASJA TRENINGUJAROCINK204K 600:10:0900:22:04.8500:22:04.85+00:06:3412:584.6
67CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD ENERGETYK RYBNIKCIESZYNM3023M 6100:10:2700:22:07.8000:22:07.80+00:06:3713:004.6
68DOMISZEWSKA Maria 1064USTRZYKI DOLNEK501K 700:10:0200:22:15.4000:22:15.40+00:06:4513:054.6
69BONDARA Sylwia 1003ALPIN SPORT TEAM / JACEKBIEGA RUNNING TEAMBYDGOSZCZK303K 800:10:3100:22:18.1000:22:18.10+00:06:4713:074.6
70SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3024M 6200:09:5800:22:19.7500:22:19.75+00:06:4913:074.6
71ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS CENTRUM DZIĘGIELÓWCISOWNICAM4017M 6300:10:1500:22:37.4500:22:37.45+00:07:0713:184.5
72KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2020M 6400:10:0600:22:44.6500:22:44.65+00:07:1413:224.5
73KARGÓL Rafał 2295LOGTECH TEAM RADZIONKÓWRADZIONKÓWM3025M 6500:10:0700:22:45.2000:22:45.20+00:07:1413:224.5
74HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS HATI TEAMBIELSKO-BIAŁAM3026M 6600:10:2600:22:45.3000:22:45.30+00:07:1513:224.5
75PYTEL Janusz 2160SOKÓŁZAKOPANESOSNOWIECM503M 6700:10:2500:22:45.7500:22:45.75+00:07:1513:224.5
76DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁOSIEWARSZAWAM4018M 6800:10:4700:22:49.5000:22:49.50+00:07:1913:254.5
77GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1048ZIELONKIK401K 900:10:3300:22:50.7000:22:50.70+00:07:2013:254.5
78LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4019M 6900:10:1400:22:51.6500:22:51.65+00:07:2113:264.5
79KUSO Małgorzata 1051RYBNIKK304K 1000:10:3900:22:56.0500:22:56.05+00:07:2513:294.4
80HORZELA Błażej 2149BETA-TRANSRADZIONKÓWM2021M 7000:09:4500:23:06.5000:23:06.50+00:07:3613:354.4
81JANIK Paulina 1004KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBAJELENIA GÓRAK305K 1100:10:4400:23:24.3500:23:24.35+00:07:5413:454.4
82BOLECHOWSKA Dominika 1007ATTIQZAKOPANEK402K 1200:10:5300:23:31.0500:23:31.05+00:08:0013:504.3
83KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 1010KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK502K 1300:10:3700:23:36.3500:23:36.35+00:08:0613:524.3
84KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3027M 7100:10:4000:23:37.9000:23:37.90+00:08:0713:534.3
85GALMAN Adam 2275GLIWICEM4020M 7200:10:4300:24:13.6000:24:13.60+00:08:4314:144.2
86JONKISZ Dorota 1070RYTM CZECHOWICE DZIEDZICECZECHOWICE DZIEDZICEK503K 1400:11:1700:24:15.8500:24:15.85+00:08:4514:154.2
87MURAWSKI Rafał 2317M3028M 7300:11:4100:25:07.3500:25:07.35+00:09:3714:464.1
88RECZEK Sebastian 2102KS ZIELONO-CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM3029M 7400:11:4100:25:56.6500:25:56.65+00:10:2615:153.9
89BŁAUCIAK Ewa 1061ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINTARNÓW/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK205K 1500:11:3300:26:03.3500:26:03.35+00:10:3315:193.9
90WANTULOK Mateusz 2267UZDROWISKOWY TEAMWISŁAM3030M 7500:09:3800:20:31.5000:20:31.50+00:05:0112:045
91KOSTELA Piotr 2284WATAHANOWY TARGM3031M 7600:09:3200:20:36.1000:20:36.10+00:05:0512:075
92LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3032M 7700:09:2200:20:37.7000:20:37.70+00:05:0712:074.9
93GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4021M 7800:09:4100:20:38.6000:20:38.60+00:05:0812:084.9
94KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2022M 7900:09:0100:20:39.4500:20:39.45+00:05:0912:084.9
95ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2023M 8000:09:3500:20:40.8000:20:40.80+00:05:1012:094.9
96SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM4022M 8100:09:3400:20:42.6000:20:42.60+00:05:1212:104.9
97KOCHEL Paweł 2084KOWARY BIEGAJĄKOWARYM3033M 8200:09:3600:20:45.0000:20:45.00+00:05:1412:124.9
98MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3034M 8300:09:3200:20:45.2500:20:45.25+00:05:1512:124.9
99JANDZIŚ Wiesław 2181AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4023M 8400:09:4700:20:45.8000:20:45.80+00:05:1512:124.9
100PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3035M 8500:10:0300:20:47.2500:20:47.25+00:05:1712:134.9
101PIECHA Artur 2304T-MOBILE RUNNING TEAMRYBNIKM4024M 8600:09:2300:20:49.8500:20:49.85+00:05:1912:144.9
102SŁOBODZIAN Jerzy 2064NYSA BIEGADZIERŻONIÓWM504M 8700:09:4700:20:52.2000:20:52.20+00:05:2112:164.9
103KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2024M 8800:09:3000:20:52.7000:20:52.70+00:05:2212:164.9
104MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM4025M 8900:09:3700:20:54.6000:20:54.60+00:05:2412:174.9
105THIER Dominik 2212JACEKBIEGA RUNNING TEAM / KS KANDAHARWARSZAWAM3036M 9000:09:4700:20:55.4500:20:55.45+00:05:2512:184.9
106DOMIN Łukasz 2177LIDER ANIMATOR/AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM2025M 9100:10:1300:20:56.6000:20:56.60+00:05:2612:184.9
107KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3037M 9200:09:4100:21:12.7000:21:12.70+00:05:4212:284.8
108CIUPEK Remigiusz 2188TAURUS30 CYCLING TEAMUSTROŃM3038M 9300:10:0100:21:16.8000:21:16.80+00:05:4612:304.8
109SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3039M 9400:09:5100:21:22.7000:21:22.70+00:05:5212:344.8
110GRUND Marek 2221MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM2026M 9500:09:5400:21:24.3000:21:24.30+00:05:5412:354.8
111MIROŃCZUK Roman 2167DRUŻYNA SZPIKUKRAKÓWM4026M 9600:10:2400:21:26.3000:21:26.30+00:05:5612:364.8
112SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2027M 9700:09:5800:21:37.6000:21:37.60+00:06:0712:424.7
113NOSALIK Marek 2222MTAŻYWIECM505M 9800:09:5500:21:40.6000:21:40.60+00:06:1012:444.7
114RADOMSKI Zbigniew 2173TKKF BESKIDEKBIELSKO-BIAŁAM602M 9900:10:1700:21:43.8500:21:43.85+00:06:1312:464.7
115JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3040M 10000:10:0100:21:45.9000:21:45.90+00:06:1512:474.7
116PASUTO Grzegorz 2332M3041M 10100:10:1900:21:49.9000:21:49.90+00:06:1912:504.7
117BARTULA Arkadiusz 2216SPEED TEAM BRZESZCZEBRZESZCZEM4027M 10200:09:5100:21:51.3000:21:51.30+00:06:2112:514.7
118OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3042M 10300:09:5000:21:54.1000:21:54.10+00:06:2312:524.7
119DYLĄG Wojciech 2301KS LIMANOWA FORRESTTYMBARKM2028M 10400:09:3700:21:56.9000:21:56.90+00:06:2612:544.7
120SERAFIN Dariusz 2033KLUB BIEGACZA FARTLEKWISŁA MAŁAM4028M 10500:10:3400:22:00.2000:22:00.20+00:06:2912:564.6
121RAJA Paweł 2264SKYRUNNING POLANDWROCŁAWM3043M 10600:10:1100:22:00.3000:22:00.30+00:06:3012:564.6
122WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3044M 10700:10:1300:22:01.7000:22:01.70+00:06:3112:574.6
123AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3045M 10800:09:5700:22:09.9500:22:09.95+00:06:3913:014.6
124BASZAK Tomasz 2288SIŁAOGRA.PLSTRACHÓWM3046M 10900:10:1700:22:10.9000:22:10.90+00:06:4013:024.6
125GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3047M 11000:09:5800:22:13.7500:22:13.75+00:06:4313:044.6
126PUDŁO Mateusz 2286HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM2029M 11100:10:1100:22:14.3500:22:14.35+00:06:4413:044.6
127KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2030M 11200:10:2500:22:22.2000:22:22.20+00:06:5113:094.6
128KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3048M 11300:10:3300:22:25.4500:22:25.45+00:06:5513:114.6
129JUSZCZAK Artur 2122KW JASTRZĘBIE-ZDRÓJJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4029M 11400:09:5400:22:29.3000:22:29.30+00:06:5913:134.5
130KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3049M 11500:10:3000:22:31.8000:22:31.80+00:07:0113:144.5
131STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3050M 11600:09:5700:22:36.5500:22:36.55+00:07:0613:174.5
132RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3051M 11700:10:2700:22:38.4000:22:38.40+00:07:0813:184.5
133TOKAREWICZ Damian 2052ZEBRYZEBRZYDOWICEM3052M 11800:10:0400:22:45.2000:22:45.20+00:07:1413:224.5
134SOBOLA Grzegorz 22724DRINKIRACIBÓRZM2031M 11900:10:2300:22:48.5500:22:48.55+00:07:1813:244.5
135URBAN Wiktor 2162NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2032M 12000:10:0000:22:56.3000:22:56.30+00:07:2613:294.4
136SZCZUREK Dominik 2178TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM3053M 12100:09:5500:22:58.3500:22:58.35+00:07:2813:304.4
137ŻABA Igor 2333M3054M 12200:10:4100:22:58.4000:22:58.40+00:07:2813:304.4
138KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2033M 12300:10:0100:23:03.3500:23:03.35+00:07:3313:334.4
139GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2034M 12400:10:5100:23:09.3000:23:09.30+00:07:3913:374.4
140BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3055M 12500:10:0300:23:12.9500:23:12.95+00:07:4213:384.4
141PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3056M 12600:10:2800:23:13.3000:23:13.30+00:07:4313:394.4
142KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3057M 12700:10:2500:23:16.0000:23:16.00+00:07:4513:414.4
143WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2035M 12800:10:1400:23:17.5500:23:17.55+00:07:4713:414.4
144WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRMAX ŻORYŻORYM3058M 12900:10:2300:23:17.9000:23:17.90+00:07:4713:414.4
145KOZIEŁ Krzysztof 2314NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM3059M 13000:10:3300:23:22.1500:23:22.15+00:07:5113:444.4
146JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2036M 13100:10:1600:23:23.3500:23:23.35+00:07:5313:454.4
147MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2037M 13200:10:4500:23:24.1000:23:24.10+00:07:5313:454.4
148GWÓŹDŹ Michał 2163#CZELADZBIEGACZELADŹM4030M 13300:11:1400:23:24.9000:23:24.90+00:07:5413:454.4
149JEAN MICHEL Warnotte 2336M4031M 13400:11:0000:23:25.2500:23:25.25+00:07:5513:464.4
150BIENIECKA Anna 1006OTK RZEŹNIKGLIWICEK306K 1600:11:0700:23:30.4000:23:30.40+00:08:0013:494.3
151CHMIELOWSKI Michał 2065GÓRSKIE PĘDZIWIATRYJUSZKOWOM3060M 13500:11:0900:23:41.7000:23:41.70+00:08:1113:554.3
152WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2038M 13600:10:1300:23:43.0500:23:43.05+00:08:1213:574.3
153SIWA Kinga 1047KS SAKO GDAŃSKGDAŃSKK307K 1700:10:4700:23:43.7000:23:43.70+00:08:1313:574.3
154RZEPKA Piotr 2125PARKRUN KATOWICEŚWIĘTOCHŁOWICEM2039M 13700:10:3500:23:45.8000:23:45.80+00:08:1513:584.3
155MORAWSKI Grzegorz 2277TRENER24H.COM.PLWARSZAWAM3061M 13800:10:5600:23:46.9000:23:46.90+00:08:1613:584.3
156MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4032M 13900:10:5200:23:48.7000:23:48.70+00:08:1814:004.3
157PLUCINSKI Grzegorz 2014INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMRYDUŁTOWYM4033M 14000:11:1000:23:49.1500:23:49.15+00:08:1814:004.3
158BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM4034M 14100:11:0500:23:57.9500:23:57.95+00:08:2714:054.3
159ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3062M 14200:11:3000:24:03.0000:24:03.00+00:08:3214:084.2
160PYTLARZ Wojtek 2110NEVERLAND TEAMBIELSKO-BIAŁAM3063M 14300:11:1400:24:04.1000:24:04.10+00:08:3314:094.2
161RENCZ Małgorzata 1014W POGONI ZA DUCHEMORZESZEK403K 1800:10:4800:24:04.7000:24:04.70+00:08:3414:094.2
162STEFAŃSKI Zbigniew 2207HEBELLIBIĄŻM4035M 14400:11:0600:24:13.3000:24:13.30+00:08:4314:144.2
163SIKORA Alicja 1046TEAM SIKORABIELSKO BIAŁAK601K 1900:11:2200:24:16.3500:24:16.35+00:08:4614:164.2
164GÓRNY Mirosław 2242NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM506M 14500:10:3500:24:24.1500:24:24.15+00:08:5314:214.2
165MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3064M 14600:11:0800:24:34.2500:24:34.25+00:09:0414:274.2
166MAŁACHOWSKI Mariusz 2103BIEGAJĄC Z WILKAMIRADOMSKOM4036M 14700:10:3400:24:41.9000:24:41.90+00:09:1114:314.1
167KNURA Aleksander 2252KW JASTRZĘBIE - ZDRÓJPOŁOMIAM3065M 14800:11:2200:24:50.7500:24:50.75+00:09:2014:364.1
168MARKIEWICZ Agnieszka 1050PRORUNNING PROMOTIONŁOSICEK206K 2000:11:2000:24:51.0500:24:51.05+00:09:2014:374.1
169STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM3066M 14900:10:4200:25:05.8000:25:05.80+00:09:3514:454.1
170STELMASZCZYK Bartłomiej 2235SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM4037M 15000:11:2500:25:07.8000:25:07.80+00:09:3714:464.1
171DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FREEWAYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3067M 15100:11:2500:25:19.9500:25:19.95+00:09:4914:534
172MADEJA Piotr 2156BESTWINAM3068M 15200:11:0700:25:24.4000:25:24.40+00:09:5414:564
173URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM4038M 15300:11:2400:25:24.5500:25:24.55+00:09:5414:564
174PACHURA Kinga 1024MSZANA DOLNAK404K 2100:12:0400:26:28.4000:26:28.40+00:10:5815:343.9
175KLIMOSZ Edyta 1040ISTEBNAK207K 2200:12:0800:26:40.1000:26:40.10+00:11:0915:413.8
176LIGĘZA Joasia 1017SMASHING PĄPKINS/UNLIMITEDKRAKÓWK405K 2300:12:3400:26:51.7000:26:51.70+00:11:2115:473.8
177WOJTYRA Karolina 1034ENTER AIR RUNNERS CLUBTARNOWSKIE GÓRY-STRZYBNICAK208K 2400:12:1500:27:05.2000:27:05.20+00:11:3415:553.8
178FIREK Iwona 1057FIRE'K TEAMBIELSKO-BIAŁAK308K 2500:12:2900:27:06.8500:27:06.85+00:11:3615:563.8
179CHOWANIOK Anna 1049USTROŃK209K 2600:12:3100:27:08.5500:27:08.55+00:11:3815:573.8
180STRAUCHOLD Anna 1073PRO-RUN WROCŁAWKAMIENIEC WROCŁAWSKIK406K 2700:12:3000:27:13.9500:27:13.95+00:11:4316:003.7
181ŚWIĘTEK Sylwia 1058LITWIN TRIATHLON TEAMWROCŁAWK407K 2800:12:3800:27:40.5500:27:40.55+00:12:1016:163.7
182CAŁKA Agnieszka 1059RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINK408K 2900:12:4600:28:04.6000:28:04.60+00:12:3416:303.6
183FARON Robert 2002SALCO GARMIN TEAMZALESIEM4039M 15400:08:0300:17:49.2000:17:49.20+00:02:1810:285.7
184KALITA Arek 2223BIELSKO-BIAŁAM4040M 15500:10:2000:22:28.8000:22:28.80+00:06:5813:124.5
185SZOSTAK Artur 2129BRAVEHEARTS LEGIONOWOWIELISZEWM2040M 15600:10:2500:22:33.8500:22:33.85+00:07:0313:154.5
186BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2041M 15700:10:4600:22:33.9500:22:33.95+00:07:0313:154.5
187KUSZKA Michał 2016BBL MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3069M 15800:10:4100:22:35.1500:22:35.15+00:07:0413:174.5
188KOZIEŁ Grzegorz 2027SILESIA RUNNERS CLUBSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3070M 15900:11:1500:22:36.5000:22:36.50+00:07:0613:174.5
189OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM3071M 16000:10:1400:22:37.5500:22:37.55+00:07:0713:184.5
190KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM3072M 16100:10:3600:22:40.6000:22:40.60+00:07:1013:204.5
191WĄS Andrzej 2189ZIELONKIM4041M 16200:10:3700:22:41.7000:22:41.70+00:07:1113:204.5
192WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2042M 16300:10:2600:22:41.8000:22:41.80+00:07:1113:204.5
193DURAŁ Grzegorz 2228TRENING ULTRASAWROCŁAWM3073M 16400:10:3300:22:42.2000:22:42.20+00:07:1113:214.5
194PIÓRKOWSKI Tomek 2144BISKUPICE FAMILY TEAMWIELICZKAM4042M 16500:10:5500:22:48.8500:22:48.85+00:07:1813:244.5
195WRZESIŃSKI Piotr 2215GAPPAG TEAMCZĘSTOCHOWAM4043M 16600:10:4200:22:49.8000:22:49.80+00:07:1913:254.5
196ISKRZYCKI Andrzej 2211RZESZÓWM4044M 16700:10:1200:22:51.5000:22:51.50+00:07:2113:264.5
197GOLF Krystian 2072NEZRZESZONYCHORZÓWM3074M 16800:10:3500:22:52.3500:22:52.35+00:07:2213:274.5
198MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM3075M 16900:10:3600:22:53.5500:22:53.55+00:07:2313:274.5
199TOMCZYK Marcin 2279KRAKÓWM4045M 17000:10:3800:22:58.4000:22:58.40+00:07:2813:304.4
200DYLĄG Andrzej 2302KS LIMANOWA FORRESTTYMBARKM4046M 17100:10:4700:23:02.3500:23:02.35+00:07:3213:324.4
201KUBERA Marcin 2285KUBERUNRUDA ŚLĄSKAM3076M 17200:10:4700:23:04.2000:23:04.20+00:07:3313:344.4
202SZUKAŁA Damian 2123ŻARY RUNNERS TEAMBIENIÓWM3077M 17300:10:5700:23:05.5500:23:05.55+00:07:3513:344.4
203KARWACKI Grzegorz 2119JAWAŁBRZYCHM4047M 17400:10:5700:23:06.0500:23:06.05+00:07:3513:354.4
204KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2043M 17500:10:4200:23:06.4500:23:06.45+00:07:3613:354.4
205LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM3078M 17600:10:5600:23:08.0000:23:08.00+00:07:3713:364.4
206STASIK Krzysztof 2179LOGTECH SPORT TEAM RADZIONKÓWRADZIONKÓWM3079M 17700:10:4400:23:13.3000:23:13.30+00:07:4313:394.4
207TONDYS Piotr 2114TIGERS TEAMŁÓDŹM4048M 17800:10:5500:23:20.5000:23:20.50+00:07:5013:434.4
208BEDNARZ Sebastian 2139OTMUCHÓWM4049M 17900:10:4200:23:29.6500:23:29.65+00:07:5913:484.3
209GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM3080M 18000:10:3500:23:34.1000:23:34.10+00:08:0313:514.3
210GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM3081M 18100:10:5200:23:36.5500:23:36.55+00:08:0613:524.3
211LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2044M 18200:10:3800:23:37.3000:23:37.30+00:08:0713:534.3
212NIERADA Marcin 2263KATOWICEM3082M 18300:10:4800:23:42.5500:23:42.55+00:08:1213:564.3
213STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM3083M 18400:10:4800:23:46.4000:23:46.40+00:08:1613:584.3
214JANUSZEWSKI Tomasz 2040JASTRZĘBIE-ZDRÓJM507M 18500:11:2000:23:51.8000:23:51.80+00:08:2114:014.3
215KUBIK Jarosław 2143MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IJAWORZNOM4050M 18600:10:5400:23:54.0000:23:54.00+00:08:2314:034.3
216HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM3084M 18700:11:2100:23:54.3000:23:54.30+00:08:2414:034.3
217PROŃ Adam 2030IPRONMANKATOWICEM4051M 18800:11:1600:23:54.3500:23:54.35+00:08:2414:034.3
218WĘGLARZ Czesław 2240NEZRZESZONYKĘDZIERZYN-KOŹLEM508M 18900:11:1600:23:54.6500:23:54.65+00:08:2414:034.3
219GLISZCZYŃSKI Paweł 2135ORZEŁ BIAŁY S.A.ZABRZEM3085M 19000:11:4100:23:55.6000:23:55.60+00:08:2514:044.3
220SEMMERLING Przemysław 2274GÓRSKIE PEDZIWIATRYGDYNIAM3086M 19100:10:5300:23:57.5000:23:57.50+00:08:2714:054.3
221KELLER Dariusz 2047NIGHT RUNNERS +KRAKÓWM2045M 19200:11:0400:24:05.1000:24:05.10+00:08:3414:104.2
222PODSADNIUK Mateusz 2031EASY RUN KRAKÓWNOWY SĄCZM3087M 19300:11:1700:24:07.2000:24:07.20+00:08:3614:114.2
223DOMISZEWSKI Wojciech 2249USTRZYKI DOLNEM509M 19400:11:0100:24:07.8500:24:07.85+00:08:3714:114.2
224SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM3088M 19500:10:5200:24:16.8000:24:16.80+00:08:4614:164.2
225SZCZEPANIK Grzegorz 2058WILDEERKRAKÓWM3089M 19600:11:3400:24:18.6000:24:18.60+00:08:4814:174.2
226GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3090M 19700:11:0200:24:19.6500:24:19.65+00:08:4914:184.2
227LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM3091M 19800:11:0800:24:20.5500:24:20.55+00:08:5014:184.2
228DZIUBA Emilian 2013STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4052M 19900:11:1900:24:21.0000:24:21.00+00:08:5014:194.2
229RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3092M 20000:11:3000:24:22.3000:24:22.30+00:08:5214:204.2
230SZYMCZAK Łukasz 2244SSW TEAM KROŚNICEMILICZM3093M 20100:10:5900:24:26.3500:24:26.35+00:08:5614:224.2
231OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM3094M 20200:10:5600:24:30.3500:24:30.35+00:09:0014:244.2
232BLUNTZER Gregoire 2315FRESSE SUR MOSELLEM5010M 20300:11:3200:24:32.0500:24:32.05+00:09:0114:254.2
233POTOCZNY Mirosław 2107TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM4053M 20400:11:3400:24:36.0000:24:36.00+00:09:0514:284.1
234LIS Radosław 2313GLIWICEM3095M 20500:11:4500:24:48.7000:24:48.70+00:09:1814:354.1
235KANIA Paweł 2247SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4054M 20600:11:4600:25:01.8500:25:01.85+00:09:3114:424.1
236KOŚMIDER Tomasz 2293SPARTANIE DZIECIOMWROCŁAWM3096M 20700:11:3200:25:05.7000:25:05.70+00:09:3514:454.1
237SIEWKO Piotr 2023SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM4055M 20800:11:2300:25:07.7000:25:07.70+00:09:3714:464.1
238ŁYZIŃSKI Jan 2172KUŹNIA NIEBOROWSKAM5011M 20900:11:3300:25:07.9500:25:07.95+00:09:3714:464.1
239PIŁAT Artur 2029KRZYŻANOWICEM4056M 21000:12:0000:25:11.7500:25:11.75+00:09:4114:484.1
240KARAŚ Michał 2044GOOL GORCE NOWY TARGNOWY TARGM3097M 21100:11:4200:25:13.1500:25:13.15+00:09:4214:504
241RESPONDEK Marcin 2090LECYMY DURŚSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3098M 21200:10:0100:25:19.0500:25:19.05+00:09:4814:534
242WILK Tomasz 2251MOMNATOCAŁEŻYCIEMIKOŁÓWM3099M 21300:11:2800:25:27.5500:25:27.55+00:09:5714:584
243CAŁKA Grzegorz 2233RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINM4057M 21400:11:3700:25:48.0000:25:48.00+00:10:1715:104
244DYDUŁA Łukasz 2053ITAL CAR TEAMKRAKÓWM4058M 21500:12:2500:25:56.3500:25:56.35+00:10:2615:153.9
245SUJAK Mirosław 2043MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM5012M 21600:11:4500:25:59.9500:25:59.95+00:10:2915:173.9
246GURGUL Mateusz 2113AROMAT NÓGKRAKÓWM30100M 21700:12:4200:26:12.9000:26:12.90+00:10:4215:243.9
247SERZYSKO Bartosz 2299APTIV RUNNING TEAMCIESZYNM2046M 21800:10:4800:26:41.3000:26:41.30+00:11:1115:413.8
248STEFAŃSKI Jaroslaw 2200W POGONI ZA DUCHEMSIEMIANOWICEM5013M 21900:11:3400:26:58.8000:26:58.80+00:11:2815:513.8
249FIGAS Sebastian 2232LITWIN TRIATHLON TEAMWROCŁAWM4059M 22000:12:4700:27:10.6500:27:10.65+00:11:4015:583.8
250PITAS Andrzej 2186ZAPIERDALACZEROGOŹNIKM4060M 22100:13:1400:27:23.7000:27:23.70+00:11:5316:063.7
251TOL Kamil 2220MAFIA TEAM LUBLINIECLISÓWM30101M 22200:12:5500:27:37.8000:27:37.80+00:12:0716:143.7
252TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4RACING OCRZANRZEM30102M 22300:12:5100:27:44.9000:27:44.90+00:12:1416:183.7
253KANIA Jolanta 1062DĄBROWA GÓRNICZAK409K 3000:12:3300:27:47.8000:27:47.80+00:12:1716:203.7
254KLATE Łukasz 2111ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM30103M 22400:12:3300:27:54.1500:27:54.15+00:12:2316:243.7
255PIÓRKOWSKA Ola 1035BISKUPICE FAMILY TEAMWIELICZKAK4010K 3100:13:1500:27:54.8000:27:54.80+00:12:2416:243.7
256LEŚNIAK Tomasz 2063KRZYWDA TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM30104M 22500:13:0500:28:05.0000:28:05.00+00:12:3416:313.6
257WAWRZACZ Katarzyna 1052GLIWICEK4011K 3200:12:4900:28:08.3000:28:08.30+00:12:3816:323.6
258ŚWIERK Krystyna 1036NATURALNIE JANOWICEJANOWICE WIELKIEK602K 3300:13:0500:28:17.6000:28:17.60+00:12:4716:383.6
259BEDNAREK Jacek 2059METLIFE RUNWARSZAWAM4061M 22600:13:2200:28:40.6000:28:40.60+00:13:1016:513.6
260DYDUŁA Renata 1018ITAL CAR TEAMKRAKÓWK4012K 3400:12:5900:29:25.1500:29:25.15+00:13:5417:183.5
261PUCHAJDA Monika 1065OŚWIĘCIMK309K 3500:12:4600:29:28.8000:29:28.80+00:13:5817:203.5
262KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2047M 22700:14:2100:29:54.4500:29:54.45+00:14:2417:353.4
263PARZOCH Magdalena 1026SZTURMCHORZÓWK2010K 3600:13:3600:30:03.0500:30:03.05+00:14:3217:403.4
264SNARSKA Katarzyna 1029ALBATROSYWARSZAWAK3010K 3700:13:5300:30:18.1000:30:18.10+00:14:4717:493.4
265GUZIAK Irena 1021NOWY TARGK4013K 3800:14:2000:30:23.1000:30:23.10+00:14:5217:523.4
266GŁUCHOWSKA Natalia 1038KOWALAK2011K 3900:14:1000:30:40.7000:30:40.70+00:15:1018:023.3
267OKAPIEC Dagmara 1020GÓRSKIE PĘDZIWIATRYJUSZKOWOK3011K 4000:13:5900:30:46.0000:30:46.00+00:15:1518:053.3
268PASTERNAK Justyna 1031NIEMANIEMOGEŁOMIANKIK3012K 4100:14:0000:30:57.7500:30:57.75+00:15:2718:123.3
269PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1056EVIL TEAMOSIECZANYK3013K 4200:14:3000:31:10.6000:31:10.60+00:15:4018:203.3
270STOLARSKI Paweł 2094ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICECZECHOWICE-DZIEDZICEM30105M 22800:10:5200:24:01.0000:24:01.00+00:08:3014:074.2
271BIEDROŃ Marcin 2024WROCŁAWM2048M 22900:10:3200:24:05.3000:24:05.30+00:08:3514:104.2
272SWOBODA Jarosław 2036NIGHT RUNNERS GLIWICEKNURÓWM4062M 23000:10:5500:24:17.2000:24:17.20+00:08:4614:174.2
273KAWULOK Adrian 2176WILAMOWICEM30106M 23100:10:5800:24:19.6000:24:19.60+00:08:4914:184.2
274HORA Grzegorz 2193RUDA ŚLĄSKAM30107M 23200:11:1100:24:25.8500:24:25.85+00:08:5514:214.2
275WOROBIEC Józef 2158TERVEL DANIEL WOSIK TEAMJĘDRZEJÓWM603M 23300:11:1300:24:37.6500:24:37.65+00:09:0714:284.1
276RĘBISZ Paweł 2308TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM4063M 23400:10:1300:24:39.5000:24:39.50+00:09:0914:304.1
277KADŁUBEK Aleksander 2254TKTJTARNOWSKIE GÓRYM30108M 23500:10:5100:24:40.7500:24:40.75+00:09:1014:304.1
278ZAJDEL Michal 2246INO JORUDA ŚLĄSKA HALEMBAM30109M 23600:10:5500:24:42.2500:24:42.25+00:09:1214:314.1
279URBAŃCZYK Dawid 2093LECYMY DURŚBYTOMM2049M 23700:11:2500:24:44.8500:24:44.85+00:09:1414:324.1
280BARTOSIEWICZ Adam 2062OCR POLSKAGRYFINOM4064M 23800:10:5300:24:46.1000:24:46.10+00:09:1514:344.1
281JABŁOŃSKI Sebastian 2208POSITIV VIBRATIONWROCŁAWM30110M 23900:10:5600:24:47.9000:24:47.90+00:09:1714:344.1
282OŻGA Sebastian 2074TYCHYM2050M 24000:11:1200:24:48.7000:24:48.70+00:09:1814:354.1
283KRZCZUK Benedykt 2066TYCHYM5014M 24100:11:1000:24:49.0000:24:49.00+00:09:1814:354.1
284HOMBEK Maciej 2260UZDROWISKOWY TEAMUSTROŃM4065M 24200:11:4000:24:49.7500:24:49.75+00:09:1914:354.1
285KWIATKOWSKI Kajetan 2109BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM30111M 24300:11:2500:24:50.0500:24:50.05+00:09:1914:364.1
286ŻUREK Rafał 2271RACIBÓRZM2051M 24400:10:3600:24:50.3000:24:50.30+00:09:2014:364.1
287KRASOŃ Rafał 2092LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM30112M 24500:11:2700:24:52.4500:24:52.45+00:09:2214:374.1
288KURYŁO Zenon 2057SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM5015M 24600:11:3400:24:53.5500:24:53.55+00:09:2314:384.1
289KORNAŚ Marcin 2219ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM30113M 24700:11:2600:24:53.9000:24:53.90+00:09:2314:384.1
290MUSZYŃSKI Marcin 2266JAKTORÓW-CHYLICEM2052M 24800:11:0800:24:58.6000:24:58.60+00:09:2814:414.1
291JAWORSKI Jarosław 2273WYRYM30114M 24900:10:5000:24:59.0500:24:59.05+00:09:2814:414.1
292BIZOŃ Tomasz 2054ANDRYCHÓWM4066M 25000:11:0200:25:00.7500:25:00.75+00:09:3014:424.1
293JANOWICZ Adam 2132RYBNIKM2053M 25100:10:4600:25:03.9500:25:03.95+00:09:3314:444.1
294DWORNICKI Tomasz 2319RYBNIKM4067M 25200:11:1400:25:04.9000:25:04.90+00:09:3414:444.1
295ŚMIATEK Marcino 2203AGRESORSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4068M 25300:11:1500:25:05.3500:25:05.35+00:09:3514:454.1
296SMACZYNSKI Dariusz 2159SRS AKTYWNA DABROWADABROWA GORNICZAM5016M 25400:11:0300:25:08.1000:25:08.10+00:09:3714:474.1
297SIKORA Mariusz 2091GOGGLEPRO ACTIVE EYEWEAR TEAMTARNOWSKIE GÓRYM4069M 25500:11:3200:25:09.4500:25:09.45+00:09:3914:474.1
298SMUDA Ryszard 2210TYCHYM5017M 25600:11:3000:25:19.2000:25:19.20+00:09:4814:534
299PIOSEK Grzegorz 2195LOGTECH RUN TEAM RADZIONKÓWPIEKARY ŚLĄSKIEM30115M 25700:10:4800:25:21.0500:25:21.05+00:09:5014:544
300ROGOSZ Marcin 2076SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM30116M 25800:11:3300:25:25.6500:25:25.65+00:09:5514:574
301FALKOWSKI Piotr 2268FKS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM4070M 25900:11:4400:25:26.1000:25:26.10+00:09:5514:574
302MROZEK Grzegorz 2327GASZOWICEM4071M 26000:11:3900:25:26.9000:25:26.90+00:09:5614:574
303WOJTYRA Daniel 2269TARNOWSKIE GÓRY STRZYBNICAM2054M 26100:11:2500:25:29.3000:25:29.30+00:09:5914:594
304KUČERKA Jakub 2025KASIA I KUBATŘINECM2055M 26200:11:4900:25:34.4000:25:34.40+00:10:0415:024
305SEWINA Dominik 2106KARATE TSUNAMI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30117M 26300:11:4400:25:42.4500:25:42.45+00:10:1215:074
306WAWROWSKI Jarosław 2326ZABRZEM4072M 26400:11:2200:25:54.8500:25:54.85+00:10:2415:143.9
307ZIELIŃSKI Łukasz 2128TARNOWSKIE GÓRYM30118M 26500:11:2900:26:00.4500:26:00.45+00:10:3015:173.9
308LIGEZA Witold 2324SMASHING PĄPKINS/UNLIMITEDPODGÓRKI TYNICKIEM4073M 26600:11:5200:26:08.7500:26:08.75+00:10:3815:223.9
309HOLECZEK Damian 2259ŻODNYRUDA ŚLĄSKAM4074M 26700:11:1100:26:13.3000:26:13.30+00:10:4315:253.9
310GRABALSKI Dariusz 2265JAKTORÓW-KOLONIAM30119M 26800:11:0800:26:30.3000:26:30.30+00:11:0015:353.8
311SMOROŃ Krzysztof 2204KRAKÓWM30120M 26900:11:5800:26:35.1000:26:35.10+00:11:0415:383.8
312SCHILLER Fryderyk 2205TRINITEC RUNNING TEAMMIKOŁÓWM4075M 27000:11:4900:26:42.3500:26:42.35+00:11:1215:423.8
313BORATYŃSKI Adam 2294WARSZAWAM4076M 27100:12:2000:27:14.2500:27:14.25+00:11:4416:013.7
314DAWID Mirosław 2089OPATÓWM5018M 27200:12:0700:27:36.5500:27:36.55+00:12:0616:143.7
315BIENIECKI Marek 2323OTK RZEŹNIKM2056M 27300:12:5200:27:41.7000:27:41.70+00:12:1116:173.7
316ZAREMBA Marek 2142KAMIKADZEBARANÓWM5019M 27400:12:1900:27:44.0000:27:44.00+00:12:1316:183.7
317LOMBARSKI Łukasz 2245SSW TEAM KROŚNICEKROŚNICEM30121M 27500:12:3600:27:47.5000:27:47.50+00:12:1716:203.7
318SZLĘZAK Piotr 2253KOBIÓRM30122M 27600:12:0600:27:52.4500:27:52.45+00:12:2216:233.7
319TIAHNYBOK Paweł 2073SOCIOS SILESIAKALETYM4077M 27700:11:5400:28:11.2500:28:11.25+00:12:4116:343.6
320WITA Krzysztof 2250FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKITURZA ŚLĄSKAM30123M 27800:12:0100:28:14.1000:28:14.10+00:12:4316:363.6
321NÓŻKA Andrzej 2214PYRNIKM30124M 27900:12:2600:28:17.5000:28:17.50+00:12:4716:383.6
322ŻMUDKA Bartek 2321RYBNIKM30125M 28000:12:3400:28:20.9500:28:20.95+00:12:5016:403.6
323WOJNO Małgorzata 1043HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹK3014K 4300:12:3500:28:23.1000:28:23.10+00:12:5216:413.6
324SEKUŁA Dawid 2112SKAWINAM2057M 28100:12:4400:28:35.4000:28:35.40+00:13:0516:483.6
325DŁUGOSZ Marek 2071CHORZÓWM30126M 28200:12:4900:28:49.1000:28:49.10+00:13:1816:573.5
326SZPERLICH Grzegorz 2202PRZEŁAJKASIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4078M 28300:13:2200:29:05.2000:29:05.20+00:13:3417:063.5
327KOZICKI Jacek 2331M30127M 28400:12:4100:29:23.3000:29:23.30+00:13:5317:173.5
328KAŹMIERSKI Janusz 2170DA SIĘWARSZAWAM604M 28500:13:1000:29:38.6500:29:38.65+00:14:0817:253.4
329WIĘCZKOWSKI Wojciech 2118HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM4079M 28600:12:5700:29:51.6000:29:51.60+00:14:2117:333.4
330LISOWSKA Kamila 1023ZABRZEK3015K 4400:13:2700:30:03.8500:30:03.85+00:14:3317:403.4
331MĄDRZYK Daniel 2108KRAKÓWM30128M 28700:12:5000:30:19.3000:30:19.30+00:14:4917:503.4
332OLESIŃSKA Martyna 1063DĄBROWA GÓRNICZAK2012K 4500:13:5000:30:25.6500:30:25.65+00:14:5517:533.4
333WRÓBEL Marcin 2121FC KAROLINAMINSK MAZOWIECKIM4080M 28800:13:0800:30:25.9500:30:25.95+00:14:5517:533.4
334RÓG Marek 2127ŁOMIANKIM4081M 28900:13:0400:30:58.3000:30:58.30+00:15:2818:123.3
335FARMAS Dariusz 2137NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM4082M 29000:14:0300:31:08.0500:31:08.05+00:15:3718:183.3
336TALARCZYK Marzena 1074ŁĄCKORUNŁĄCKOK3016K 4600:14:1200:31:09.1000:31:09.10+00:15:3818:193.3
337BARAN Paulina 1060BĘBŁOK3017K 4700:14:1200:31:15.1500:31:15.15+00:15:4418:223.3
338KAROLCZAK Joanna 1025GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAMTARNOWSKIE GÓRYK4014K 4800:14:0300:31:23.0000:31:23.00+00:15:5218:273.3
339MAŁEK Hanna 1032HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAK2013K 4900:13:3100:31:27.4000:31:27.40+00:15:5718:303.2
340KANIA Agnieszka 1037MYSŁOWICEK3018K 5000:14:1200:31:54.6500:31:54.65+00:16:2418:453.2
341ŚWIERK Stanisław 2145NATURALNIE JANOWICEJANOWICE WIELKIEM605M 29100:13:3300:32:32.8000:32:32.80+00:17:0219:083.1
342BIEDNY Szymon 2199RZADKO SMUTNILESZNOM30129M 29200:13:5200:32:36.0000:32:36.00+00:17:0519:103.1
343HONKISZ Sebastian 2136KOZYM30130M 29300:15:0400:34:18.7000:34:18.70+00:18:4820:103
344WALENTYŃSKI Bartłomiej 2257GLIWICEM2058M 29400:16:0000:34:52.6500:34:52.65+00:19:2220:302.9
345HYRA Katarzyna 1041WARSZAWAK2014K 5100:13:4400:35:13.0000:35:13.00+00:19:4220:422.9
346DUDEK Dominik 2082BIELSKO-BIAŁAM4083M 29500:14:5500:36:02.0000:36:02.00+00:20:3121:112.8
347BZOWSKA Aleksandra 1072GLIWICEK3019K 5200:16:4800:36:19.0500:36:19.05+00:20:4821:212.8
348KWIATKOWSKA Alicja 1027BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKK3020K 5300:16:2400:36:33.6500:36:33.65+00:21:0321:302.8
349WOJCIECH Piotr 2086BIEGAM ŻEBY BARTEK MÓGŁ CHODZIĆŚWIERKLANYM30131M 29600:17:4900:39:20.3500:39:20.35+00:23:5023:082.6
350KOWALCZYK Klaudia 1016RADOMK3021K 5400:17:2400:40:28.9500:40:28.95+00:24:5823:482.5
Znaleziono 350 wynik(ów)