ELIMINATOR 2017 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2017-11-25
Miejsce/ Place:
Ustroń
Dystans/ Distance:
1.7 km
Zgłoszonych/ Registered:
411
Wystartowało/ Started:
351
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
351
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.9kmCzas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYM201M 100:06:5900:15:30.2500:15:30.25 9:076.6
2MALINA Dawid 2001INŻYNIERIA BIEGANIA - TWÓJ TRENER BIEGOWY!RYBNIKM202M 200:07:2300:16:18.5500:16:18.55+00:00:489:356.3
3RZĄSA Franciszek 2287TKN TATRA TEAMZAKOPANEM203M 300:07:4100:16:20.0500:16:20.05+00:00:499:366.2
4KOŃ Piotr 2006ALPIN SPORT TEAMRĘCZNOM301M 400:07:5200:16:41.2500:16:41.25+00:01:119:486.1
5BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM204M 500:07:4600:16:43.2000:16:43.20+00:01:129:506.1
6GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM302M 600:07:4600:16:45.4500:16:45.45+00:01:159:516.1
7KUBERA Bartłomiej 2192FORUMRUNKRAKÓWM205M 700:07:4600:16:47.2000:16:47.20+00:01:169:526.1
8GRACZ Bogusław 2328PORONONM401M 800:07:3500:16:49.9500:16:49.95+00:01:199:536.1
9BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM402M 900:07:5300:17:06.5000:17:06.50+00:01:3610:036
10ELANTKOWSKI Jan 2230TKN TATRA TEAMZAKOPANEM206M 1000:08:0000:17:17.8000:17:17.80+00:01:4710:105.9
11JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM403M 1100:07:5800:17:35.5000:17:35.50+00:02:0510:205.8
12GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JĘDRZEJÓWJĘDRZEJÓWM207M 1200:08:1400:17:41.5000:17:41.50+00:02:1110:245.8
13POPIELARSKI Kubuś 2283TKN TATRA TEAMZAKOPANEM208M 1300:08:2200:17:42.0000:17:42.00+00:02:1110:245.8
14WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM209M 1400:08:2500:17:44.4000:17:44.40+00:02:1410:255.8
15FARON Robert 2002SALCO GARMIN TEAMZALESIEM404M 1500:08:0300:17:49.2000:17:49.20+00:02:1810:285.7
16MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM303M 1600:07:5400:17:55.6500:17:55.65+00:02:2510:325.7
17KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM304M 1700:08:2200:18:03.0500:18:03.05+00:02:3210:375.7
18HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SALMINGNOWY TARGM405M 1800:08:3000:18:16.1000:18:16.10+00:02:4510:445.6
19MAGIERA Janusz 2117FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 1900:08:3200:18:19.0000:18:19.00+00:02:4810:465.6
20FALKOWSKI Krzysztof 2041WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM305M 2000:08:2600:18:21.8500:18:21.85+00:02:5110:475.6
21KOZIOŁ Kamil 2183HUSARIA RACE TEAMMICHAŁOWICEM2010M 2100:08:2100:18:23.7500:18:23.75+00:02:5310:485.5
22SAWICKI Kacper 2281TKN TATRA TEAMNOWY TARGM2011M 2200:08:3800:18:29.2500:18:29.25+00:02:5910:525.5
23BROL Marcin 2151MK TEAMKATOWICEM306M 2300:08:3200:18:42.1500:18:42.15+00:03:1111:005.5
24PORĘBSKI Rafał 2095EVIL TEAMZAWADAM406M 2400:08:2800:18:44.5500:18:44.55+00:03:1411:015.4
25WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 1002ALPIN SPORT TEAM/SKB KRAŚNIKZABRZEK301K 100:08:3600:18:48.9500:18:48.95+00:03:1811:035.4
26KNAP Mateusz 2012SCARPA TEAM POLSKA/ KS KANDAHARKATOWICEM2012M 2500:08:3700:18:53.8000:18:53.80+00:03:2311:065.4
27JANUSZYK Iwona 1012OŚWIĘCIMK201K 200:08:4900:18:56.0500:18:56.05+00:03:2511:085.4
28KUBICA Marcin 2237INOV-8 TEAMBIELSKO-BIAŁAM2013M 2600:08:4600:18:56.9000:18:56.90+00:03:2611:085.4
29MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM307M 2700:09:0000:19:02.5500:19:02.55+00:03:3211:115.4
30WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R CENTRUM DZIENGIELGOLESZÓWM407M 2800:08:5500:19:03.0000:19:03.00+00:03:3211:125.4
31STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2014M 2900:08:5500:19:04.6500:19:04.65+00:03:3411:125.3
32URBAŃCZYK Karol 2290NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM2015M 3000:09:1000:19:06.2000:19:06.20+00:03:3511:145.3
33DZIDOWSKI Aleksander 2187TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAWIERCIEM308M 3100:08:3700:19:17.5000:19:17.50+00:03:4711:205.3
34GAWLAS Dominik 2337M309M 3200:09:0200:19:25.6500:19:25.65+00:03:5511:255.3
35KUBACZKA Grzegorz 2138WWW.AG-ARCHITEKCI.PLSKOCZÓWM3010M 3300:08:4300:19:29.6500:19:29.65+00:03:5911:275.2
36BONIEC Radosław 2174ŻARYM2016M 3400:08:4200:19:30.0500:19:30.05+00:03:5911:285.2
37GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM408M 3500:09:2200:19:30.3500:19:30.35+00:04:0011:285.2
38SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM409M 3600:09:0100:19:35.7500:19:35.75+00:04:0511:315.2
39SEDLAK Michał 2009LUBIĘ TO BIEGANIEGIERASZOWICEM4010M 3700:09:0700:19:38.0000:19:38.00+00:04:0711:325.2
40SOKOŁOWSKI Marek 2085ALPIN SPORT TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM4011M 3800:09:1200:19:43.6500:19:43.65+00:04:1311:355.2
41PUZOŃ Robert 2234NUTREND TEAMBIELSKO- BIAŁAM3011M 3900:08:5600:19:52.7000:19:52.70+00:04:2211:415.1
42ULFIK Rafał 2225ALPIN SOPRT TEAM/SKB KRAŚNIKZABRZEM3012M 4000:09:1900:19:58.7000:19:58.70+00:04:2811:445.1
43FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3013M 4100:09:2600:20:15.9500:20:15.95+00:04:4511:545
44WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN TATRA TEAMZAKOPANEM2017M 4200:09:3900:20:16.7500:20:16.75+00:04:4611:555
45KUŚMIERSKI Michał 2050ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAM3014M 4300:09:2900:20:23.2500:20:23.25+00:04:5311:595
46MENDECKA Michalina 1005MOSIR ŁAZISKA GÓRNE/ 1 SECOND TEAMŁAZISKA GÓRNEK202K 300:09:2400:20:29.3500:20:29.35+00:04:5912:025
47DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRMAX ŻORYŻORYM3015M 4400:09:3300:20:31.4000:20:31.40+00:05:0112:045
48WANTULOK Mateusz 2267UZDROWISKOWY TEAMWISŁAM3016M 4500:09:3800:20:31.5000:20:31.50+00:05:0112:045
49KOSTELA Piotr 2284WATAHANOWY TARGM3017M 4600:09:3200:20:36.1000:20:36.10+00:05:0512:075
50LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3018M 4700:09:2200:20:37.7000:20:37.70+00:05:0712:074.9
51PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3019M 4800:09:3800:20:38.0000:20:38.00+00:05:0712:084.9
52GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4012M 4900:09:4100:20:38.6000:20:38.60+00:05:0812:084.9
53KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2018M 5000:09:0100:20:39.4500:20:39.45+00:05:0912:084.9
54ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2019M 5100:09:3500:20:40.8000:20:40.80+00:05:1012:094.9
55SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM4013M 5200:09:3400:20:42.6000:20:42.60+00:05:1212:104.9
56STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3020M 5300:09:2300:20:42.6500:20:42.65+00:05:1212:104.9
57KOCHEL Paweł 2084KOWARY BIEGAJĄKOWARYM3021M 5400:09:3600:20:45.0000:20:45.00+00:05:1412:124.9
58MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3022M 5500:09:3200:20:45.2500:20:45.25+00:05:1512:124.9
59JANDZIŚ Wiesław 2181AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4014M 5600:09:4700:20:45.8000:20:45.80+00:05:1512:124.9
60PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3023M 5700:10:0300:20:47.2500:20:47.25+00:05:1712:134.9
61NIEMCZYK Magdalena 1042BIELSKO-BIAŁAK203K 400:09:3600:20:48.7000:20:48.70+00:05:1812:144.9
62PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2020M 5800:09:4400:20:49.5500:20:49.55+00:05:1912:144.9
63PIECHA Artur 2304T-MOBILE RUNNING TEAMRYBNIKM4015M 5900:09:2300:20:49.8500:20:49.85+00:05:1912:144.9
64SŁOBODZIAN Jerzy 2064NYSA BIEGADZIERŻONIÓWM502M 6000:09:4700:20:52.2000:20:52.20+00:05:2112:164.9
65KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2021M 6100:09:3000:20:52.7000:20:52.70+00:05:2212:164.9
66MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM4016M 6200:09:3700:20:54.6000:20:54.60+00:05:2412:174.9
67THIER Dominik 2212JACEKBIEGA RUNNING TEAM / KS KANDAHARWARSZAWAM3024M 6300:09:4700:20:55.4500:20:55.45+00:05:2512:184.9
68DOMIN Łukasz 2177LIDER ANIMATOR/AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM2022M 6400:10:1300:20:56.6000:20:56.60+00:05:2612:184.9
69KRASULAK Daniel 2229WKS ŚLĄSK WROCŁAWWROCŁAWM3025M 6500:09:3600:20:59.3500:20:59.35+00:05:2912:204.9
70KOT Rafał 2067GÓRAL Z MAZUR // KB JURUND SZCZYTNOSZCZYTNOM3026M 6600:10:0100:21:01.8500:21:01.85+00:05:3112:214.9
71GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4017M 6700:09:3700:21:06.0500:21:06.05+00:05:3512:244.8
72KOS Tomasz 2262PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA BYTOMTYCHYM3027M 6800:09:5400:21:11.7500:21:11.75+00:05:4112:274.8
73KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3028M 6900:09:4100:21:12.7000:21:12.70+00:05:4212:284.8
74CIUPEK Remigiusz 2188TAURUS30 CYCLING TEAMUSTROŃM3029M 7000:10:0100:21:16.8000:21:16.80+00:05:4612:304.8
75KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GLIWICEGLIWICEM4018M 7100:09:5900:21:19.4000:21:19.40+00:05:4912:324.8
76KOKOT Krzysztof 2011HRMAX ŻORYŻORYM4019M 7200:10:0200:21:21.1000:21:21.10+00:05:5012:334.8
77BADURA Adam 2017FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIRYBNIKM3030M 7300:09:3800:21:21.2000:21:21.20+00:05:5012:334.8
78KIK Iwona 1001DANIEL WOSIK TERVEL TEAM / KW KRAKÓWKRAKÓWK302K 500:09:4300:21:22.5000:21:22.50+00:05:5212:344.8
79SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3031M 7400:09:5100:21:22.7000:21:22.70+00:05:5212:344.8
80GRUND Marek 2221MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM2023M 7500:09:5400:21:24.3000:21:24.30+00:05:5412:354.8
81MIROŃCZUK Roman 2167DRUŻYNA SZPIKUKRAKÓWM4020M 7600:10:2400:21:26.3000:21:26.30+00:05:5612:364.8
82KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3032M 7700:09:3300:21:28.5000:21:28.50+00:05:5812:374.8
83BUCZYŃSKI Adam 2291NOKIA KRAKOW TEAMKRAKOWM4021M 7800:09:4500:21:29.6000:21:29.60+00:05:5912:384.7
84KUBALA Tomasz 2224PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAMMARKLOWICEM4022M 7900:09:4500:21:33.0000:21:33.00+00:06:0212:404.7
85SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2024M 8000:09:5800:21:37.6000:21:37.60+00:06:0712:424.7
86NOSALIK Marek 2222MTAŻYWIECM503M 8100:09:5500:21:40.6000:21:40.60+00:06:1012:444.7
87FERENC Janusz 2070UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M601M 8200:09:5700:21:42.3000:21:42.30+00:06:1212:454.7
88RADOMSKI Zbigniew 2173TKKF BESKIDEKBIELSKO-BIAŁAM602M 8300:10:1700:21:43.8500:21:43.85+00:06:1312:464.7
89BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2025M 8400:09:4000:21:44.5000:21:44.50+00:06:1412:474.7
90JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3033M 8500:10:0100:21:45.9000:21:45.90+00:06:1512:474.7
91GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4023M 8600:10:1800:21:48.7000:21:48.70+00:06:1812:494.7
92PASUTO Grzegorz 2332M3034M 8700:10:1900:21:49.9000:21:49.90+00:06:1912:504.7
93BARTULA Arkadiusz 2216SPEED TEAM BRZESZCZEBRZESZCZEM4024M 8800:09:5100:21:51.3000:21:51.30+00:06:2112:514.7
94OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3035M 8900:09:5000:21:54.1000:21:54.10+00:06:2312:524.7
95DYLĄG Wojciech 2301KS LIMANOWA FORRESTTYMBARKM2026M 9000:09:3700:21:56.9000:21:56.90+00:06:2612:544.7
96SERAFIN Dariusz 2033KLUB BIEGACZA FARTLEKWISŁA MAŁAM4025M 9100:10:3400:22:00.2000:22:00.20+00:06:2912:564.6
97RAJA Paweł 2264SKYRUNNING POLANDWROCŁAWM3036M 9200:10:1100:22:00.3000:22:00.30+00:06:3012:564.6
98WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3037M 9300:10:1300:22:01.7000:22:01.70+00:06:3112:574.6
99GARDENER Jacek 2010ALPIN SPORT TEAM / JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM504M 9400:10:0300:22:03.6500:22:03.65+00:06:3312:584.6
100WITEK Karolina 1066STOWARZYSZENIE PASJA TRENINGUJAROCINK204K 600:10:0900:22:04.8500:22:04.85+00:06:3412:584.6
101CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD ENERGETYK RYBNIKCIESZYNM3038M 9500:10:2700:22:07.8000:22:07.80+00:06:3713:004.6
102AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3039M 9600:09:5700:22:09.9500:22:09.95+00:06:3913:014.6
103BASZAK Tomasz 2288SIŁAOGRA.PLSTRACHÓWM3040M 9700:10:1700:22:10.9000:22:10.90+00:06:4013:024.6
104GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3041M 9800:09:5800:22:13.7500:22:13.75+00:06:4313:044.6
105PUDŁO Mateusz 2286HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM2027M 9900:10:1100:22:14.3500:22:14.35+00:06:4413:044.6
106DOMISZEWSKA Maria 1064USTRZYKI DOLNEK501K 700:10:0200:22:15.4000:22:15.40+00:06:4513:054.6
107BONDARA Sylwia 1003ALPIN SPORT TEAM / JACEKBIEGA RUNNING TEAMBYDGOSZCZK303K 800:10:3100:22:18.1000:22:18.10+00:06:4713:074.6
108SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3042M 10000:09:5800:22:19.7500:22:19.75+00:06:4913:074.6
109KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2028M 10100:10:2500:22:22.2000:22:22.20+00:06:5113:094.6
110KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3043M 10200:10:3300:22:25.4500:22:25.45+00:06:5513:114.6
111KALITA Arek 2223BIELSKO-BIAŁAM4026M 10300:10:2000:22:28.8000:22:28.80+00:06:5813:124.5
112JUSZCZAK Artur 2122KW JASTRZĘBIE-ZDRÓJJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4027M 10400:09:5400:22:29.3000:22:29.30+00:06:5913:134.5
113KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3044M 10500:10:3000:22:31.8000:22:31.80+00:07:0113:144.5
114SZOSTAK Artur 2129BRAVEHEARTS LEGIONOWOWIELISZEWM2029M 10600:10:2500:22:33.8500:22:33.85+00:07:0313:154.5
115BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2030M 10700:10:4600:22:33.9500:22:33.95+00:07:0313:154.5
116KUSZKA Michał 2016BBL MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3045M 10800:10:4100:22:35.1500:22:35.15+00:07:0413:174.5
117KOZIEŁ Grzegorz 2027SILESIA RUNNERS CLUBSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3046M 10900:11:1500:22:36.5000:22:36.50+00:07:0613:174.5
118STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3047M 11000:09:5700:22:36.5500:22:36.55+00:07:0613:174.5
119ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS CENTRUM DZIĘGIELÓWCISOWNICAM4028M 11100:10:1500:22:37.4500:22:37.45+00:07:0713:184.5
120OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM3048M 11200:10:1400:22:37.5500:22:37.55+00:07:0713:184.5
121RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3049M 11300:10:2700:22:38.4000:22:38.40+00:07:0813:184.5
122KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM3050M 11400:10:3600:22:40.6000:22:40.60+00:07:1013:204.5
123WĄS Andrzej 2189ZIELONKIM4029M 11500:10:3700:22:41.7000:22:41.70+00:07:1113:204.5
124WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2031M 11600:10:2600:22:41.8000:22:41.80+00:07:1113:204.5
125DURAŁ Grzegorz 2228TRENING ULTRASAWROCŁAWM3051M 11700:10:3300:22:42.2000:22:42.20+00:07:1113:214.5
126KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2032M 11800:10:0600:22:44.6500:22:44.65+00:07:1413:224.5
127TOKAREWICZ Damian 2052ZEBRYZEBRZYDOWICEM3052M 11900:10:0400:22:45.2000:22:45.20+00:07:1413:224.5
128KARGÓL Rafał 2295LOGTECH TEAM RADZIONKÓWRADZIONKÓWM3053M 12000:10:0700:22:45.2000:22:45.20+00:07:1413:224.5
129HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS HATI TEAMBIELSKO-BIAŁAM3054M 12100:10:2600:22:45.3000:22:45.30+00:07:1513:224.5
130PYTEL Janusz 2160SOKÓŁZAKOPANESOSNOWIECM505M 12200:10:2500:22:45.7500:22:45.75+00:07:1513:224.5
131SOBOLA Grzegorz 22724DRINKIRACIBÓRZM2033M 12300:10:2300:22:48.5500:22:48.55+00:07:1813:244.5
132PIÓRKOWSKI Tomek 2144BISKUPICE FAMILY TEAMWIELICZKAM4030M 12400:10:5500:22:48.8500:22:48.85+00:07:1813:244.5
133DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁOSIEWARSZAWAM4031M 12500:10:4700:22:49.5000:22:49.50+00:07:1913:254.5
134WRZESIŃSKI Piotr 2215GAPPAG TEAMCZĘSTOCHOWAM4032M 12600:10:4200:22:49.8000:22:49.80+00:07:1913:254.5
135GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1048ZIELONKIK401K 900:10:3300:22:50.7000:22:50.70+00:07:2013:254.5
136ISKRZYCKI Andrzej 2211RZESZÓWM4033M 12700:10:1200:22:51.5000:22:51.50+00:07:2113:264.5
137LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4034M 12800:10:1400:22:51.6500:22:51.65+00:07:2113:264.5
138GOLF Krystian 2072NEZRZESZONYCHORZÓWM3055M 12900:10:3500:22:52.3500:22:52.35+00:07:2213:274.5
139MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM3056M 13000:10:3600:22:53.5500:22:53.55+00:07:2313:274.5
140KUSO Małgorzata 1051RYBNIKK304K 1000:10:3900:22:56.0500:22:56.05+00:07:2513:294.4
141URBAN Wiktor 2162NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2034M 13100:10:0000:22:56.3000:22:56.30+00:07:2613:294.4
142SZCZUREK Dominik 2178TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM3057M 13200:09:5500:22:58.3500:22:58.35+00:07:2813:304.4
143TOMCZYK Marcin 2279KRAKÓWM4035M 13300:10:3800:22:58.4000:22:58.40+00:07:2813:304.4
144ŻABA Igor 2333M3058M 13400:10:4100:22:58.4000:22:58.40+00:07:2813:304.4
145DYLĄG Andrzej 2302KS LIMANOWA FORRESTTYMBARKM4036M 13500:10:4700:23:02.3500:23:02.35+00:07:3213:324.4
146KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2035M 13600:10:0100:23:03.3500:23:03.35+00:07:3313:334.4
147KUBERA Marcin 2285KUBERUNRUDA ŚLĄSKAM3059M 13700:10:4700:23:04.2000:23:04.20+00:07:3313:344.4
148SZUKAŁA Damian 2123ŻARY RUNNERS TEAMBIENIÓWM3060M 13800:10:5700:23:05.5500:23:05.55+00:07:3513:344.4
149KARWACKI Grzegorz 2119JAWAŁBRZYCHM4037M 13900:10:5700:23:06.0500:23:06.05+00:07:3513:354.4
150KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2036M 14000:10:4200:23:06.4500:23:06.45+00:07:3613:354.4
151HORZELA Błażej 2149BETA-TRANSRADZIONKÓWM2037M 14100:09:4500:23:06.5000:23:06.50+00:07:3613:354.4
152LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM3061M 14200:10:5600:23:08.0000:23:08.00+00:07:3713:364.4
153GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2038M 14300:10:5100:23:09.3000:23:09.30+00:07:3913:374.4
154BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3062M 14400:10:0300:23:12.9500:23:12.95+00:07:4213:384.4
155PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3063M 14500:10:2800:23:13.3000:23:13.30+00:07:4313:394.4
156STASIK Krzysztof 2179LOGTECH SPORT TEAM RADZIONKÓWRADZIONKÓWM3064M 14600:10:4400:23:13.3000:23:13.30+00:07:4313:394.4
157KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3065M 14700:10:2500:23:16.0000:23:16.00+00:07:4513:414.4
158WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2039M 14800:10:1400:23:17.5500:23:17.55+00:07:4713:414.4
159WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRMAX ŻORYŻORYM3066M 14900:10:2300:23:17.9000:23:17.90+00:07:4713:414.4
160TONDYS Piotr 2114TIGERS TEAMŁÓDŹM4038M 15000:10:5500:23:20.5000:23:20.50+00:07:5013:434.4
161KOZIEŁ Krzysztof 2314NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM3067M 15100:10:3300:23:22.1500:23:22.15+00:07:5113:444.4
162JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2040M 15200:10:1600:23:23.3500:23:23.35+00:07:5313:454.4
163MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2041M 15300:10:4500:23:24.1000:23:24.10+00:07:5313:454.4
164JANIK Paulina 1004KARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBAJELENIA GÓRAK305K 1100:10:4400:23:24.3500:23:24.35+00:07:5413:454.4
165GWÓŹDŹ Michał 2163#CZELADZBIEGACZELADŹM4039M 15400:11:1400:23:24.9000:23:24.90+00:07:5413:454.4
166JEAN MICHEL Warnotte 2336M4040M 15500:11:0000:23:25.2500:23:25.25+00:07:5513:464.4
167BEDNARZ Sebastian 2139OTMUCHÓWM4041M 15600:10:4200:23:29.6500:23:29.65+00:07:5913:484.3
168BIENIECKA Anna 1006OTK RZEŹNIKGLIWICEK306K 1200:11:0700:23:30.4000:23:30.40+00:08:0013:494.3
169BOLECHOWSKA Dominika 1007ATTIQZAKOPANEK402K 1300:10:5300:23:31.0500:23:31.05+00:08:0013:504.3
170GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM3068M 15700:10:3500:23:34.1000:23:34.10+00:08:0313:514.3
171KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 1010KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK502K 1400:10:3700:23:36.3500:23:36.35+00:08:0613:524.3
172GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM3069M 15800:10:5200:23:36.5500:23:36.55+00:08:0613:524.3
173LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2042M 15900:10:3800:23:37.3000:23:37.30+00:08:0713:534.3
174KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3070M 16000:10:4000:23:37.9000:23:37.90+00:08:0713:534.3
175CHMIELOWSKI Michał 2065GÓRSKIE PĘDZIWIATRYJUSZKOWOM3071M 16100:11:0900:23:41.7000:23:41.70+00:08:1113:554.3
176NIERADA Marcin 2263KATOWICEM3072M 16200:10:4800:23:42.5500:23:42.55+00:08:1213:564.3
177WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2043M 16300:10:1300:23:43.0500:23:43.05+00:08:1213:574.3
178SIWA Kinga 1047KS SAKO GDAŃSKGDAŃSKK307K 1500:10:4700:23:43.7000:23:43.70+00:08:1313:574.3
179RZEPKA Piotr 2125PARKRUN KATOWICEŚWIĘTOCHŁOWICEM2044M 16400:10:3500:23:45.8000:23:45.80+00:08:1513:584.3
180STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM3073M 16500:10:4800:23:46.4000:23:46.40+00:08:1613:584.3
181MORAWSKI Grzegorz 2277TRENER24H.COM.PLWARSZAWAM3074M 16600:10:5600:23:46.9000:23:46.90+00:08:1613:584.3
182MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4042M 16700:10:5200:23:48.7000:23:48.70+00:08:1814:004.3
183PLUCINSKI Grzegorz 2014INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMRYDUŁTOWYM4043M 16800:11:1000:23:49.1500:23:49.15+00:08:1814:004.3
184SZYMIK Krzysztof 2130BZIEGACZ SAMOTNT WILKJASTRZEBIEM4044M 16900:23:51.0000:23:51.00+00:08:2014:014.3
185JANUSZEWSKI Tomasz 2040JASTRZĘBIE-ZDRÓJM506M 17000:11:2000:23:51.8000:23:51.80+00:08:2114:014.3
186KUBIK Jarosław 2143MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IJAWORZNOM4045M 17100:10:5400:23:54.0000:23:54.00+00:08:2314:034.3
187HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM3075M 17200:11:2100:23:54.3000:23:54.30+00:08:2414:034.3
188PROŃ Adam 2030IPRONMANKATOWICEM4046M 17300:11:1600:23:54.3500:23:54.35+00:08:2414:034.3
189WĘGLARZ Czesław 2240NEZRZESZONYKĘDZIERZYN-KOŹLEM507M 17400:11:1600:23:54.6500:23:54.65+00:08:2414:034.3
190GLISZCZYŃSKI Paweł 2135ORZEŁ BIAŁY S.A.ZABRZEM3076M 17500:11:4100:23:55.6000:23:55.60+00:08:2514:044.3
191SEMMERLING Przemysław 2274GÓRSKIE PEDZIWIATRYGDYNIAM3077M 17600:10:5300:23:57.5000:23:57.50+00:08:2714:054.3
192BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM4047M 17700:11:0500:23:57.9500:23:57.95+00:08:2714:054.3
193STOLARSKI Paweł 2094ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICECZECHOWICE-DZIEDZICEM3078M 17800:10:5200:24:01.0000:24:01.00+00:08:3014:074.2
194ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3079M 17900:11:3000:24:03.0000:24:03.00+00:08:3214:084.2
195PYTLARZ Wojtek 2110NEVERLAND TEAMBIELSKO-BIAŁAM3080M 18000:11:1400:24:04.1000:24:04.10+00:08:3314:094.2
196RENCZ Małgorzata 1014W POGONI ZA DUCHEMORZESZEK403K 1600:10:4800:24:04.7000:24:04.70+00:08:3414:094.2
197KELLER Dariusz 2047NIGHT RUNNERS +KRAKÓWM2045M 18100:11:0400:24:05.1000:24:05.10+00:08:3414:104.2
198BIEDROŃ Marcin 2024WROCŁAWM2046M 18200:10:3200:24:05.3000:24:05.30+00:08:3514:104.2
199PODSADNIUK Mateusz 2031EASY RUN KRAKÓWNOWY SĄCZM3081M 18300:11:1700:24:07.2000:24:07.20+00:08:3614:114.2
200DOMISZEWSKI Wojciech 2249USTRZYKI DOLNEM508M 18400:11:0100:24:07.8500:24:07.85+00:08:3714:114.2
201STEFAŃSKI Zbigniew 2207HEBELLIBIĄŻM4048M 18500:11:0600:24:13.3000:24:13.30+00:08:4314:144.2
202GALMAN Adam 2275GLIWICEM4049M 18600:10:4300:24:13.6000:24:13.60+00:08:4314:144.2
203JONKISZ Dorota 1070RYTM CZECHOWICE DZIEDZICECZECHOWICE DZIEDZICEK503K 1700:11:1700:24:15.8500:24:15.85+00:08:4514:154.2
204SIKORA Alicja 1046TEAM SIKORABIELSKO BIAŁAK601K 1800:11:2200:24:16.3500:24:16.35+00:08:4614:164.2
205SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM3082M 18700:10:5200:24:16.8000:24:16.80+00:08:4614:164.2
206SWOBODA Jarosław 2036NIGHT RUNNERS GLIWICEKNURÓWM4050M 18800:10:5500:24:17.2000:24:17.20+00:08:4614:174.2
207SZCZEPANIK Grzegorz 2058WILDEERKRAKÓWM3083M 18900:11:3400:24:18.6000:24:18.60+00:08:4814:174.2
208KAWULOK Adrian 2176WILAMOWICEM3084M 19000:10:5800:24:19.6000:24:19.60+00:08:4914:184.2
209GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3085M 19100:11:0200:24:19.6500:24:19.65+00:08:4914:184.2
210LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM3086M 19200:11:0800:24:20.5500:24:20.55+00:08:5014:184.2
211DZIUBA Emilian 2013STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4051M 19300:11:1900:24:21.0000:24:21.00+00:08:5014:194.2
212RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3087M 19400:11:3000:24:22.3000:24:22.30+00:08:5214:204.2
213GÓRNY Mirosław 2242NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM509M 19500:10:3500:24:24.1500:24:24.15+00:08:5314:214.2
214HORA Grzegorz 2193RUDA ŚLĄSKAM3088M 19600:11:1100:24:25.8500:24:25.85+00:08:5514:214.2
215SZYMCZAK Łukasz 2244SSW TEAM KROŚNICEMILICZM3089M 19700:10:5900:24:26.3500:24:26.35+00:08:5614:224.2
216OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM3090M 19800:10:5600:24:30.3500:24:30.35+00:09:0014:244.2
217BLUNTZER Gregoire 2315FRESSE SUR MOSELLEM5010M 19900:11:3200:24:32.0500:24:32.05+00:09:0114:254.2
218MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3091M 20000:11:0800:24:34.2500:24:34.25+00:09:0414:274.2
219POTOCZNY Mirosław 2107TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM4052M 20100:11:3400:24:36.0000:24:36.00+00:09:0514:284.1
220WOROBIEC Józef 2158TERVEL DANIEL WOSIK TEAMJĘDRZEJÓWM603M 20200:11:1300:24:37.6500:24:37.65+00:09:0714:284.1
221RĘBISZ Paweł 2308TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM4053M 20300:10:1300:24:39.5000:24:39.50+00:09:0914:304.1
222KADŁUBEK Aleksander 2254TKTJTARNOWSKIE GÓRYM3092M 20400:10:5100:24:40.7500:24:40.75+00:09:1014:304.1
223MAŁACHOWSKI Mariusz 2103BIEGAJĄC Z WILKAMIRADOMSKOM4054M 20500:10:3400:24:41.9000:24:41.90+00:09:1114:314.1
224ZAJDEL Michal 2246INO JORUDA ŚLĄSKA HALEMBAM3093M 20600:10:5500:24:42.2500:24:42.25+00:09:1214:314.1
225URBAŃCZYK Dawid 2093LECYMY DURŚBYTOMM2047M 20700:11:2500:24:44.8500:24:44.85+00:09:1414:324.1
226BARTOSIEWICZ Adam 2062OCR POLSKAGRYFINOM4055M 20800:10:5300:24:46.1000:24:46.10+00:09:1514:344.1
227JABŁOŃSKI Sebastian 2208POSITIV VIBRATIONWROCŁAWM3094M 20900:10:5600:24:47.9000:24:47.90+00:09:1714:344.1
228OŻGA Sebastian 2074TYCHYM2048M 21000:11:1200:24:48.7000:24:48.70+00:09:1814:354.1
229LIS Radosław 2313GLIWICEM3095M 21100:11:4500:24:48.7000:24:48.70+00:09:1814:354.1
230KRZCZUK Benedykt 2066TYCHYM5011M 21200:11:1000:24:49.0000:24:49.00+00:09:1814:354.1
231HOMBEK Maciej 2260UZDROWISKOWY TEAMUSTROŃM4056M 21300:11:4000:24:49.7500:24:49.75+00:09:1914:354.1
232KWIATKOWSKI Kajetan 2109BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM3096M 21400:11:2500:24:50.0500:24:50.05+00:09:1914:364.1
233ŻUREK Rafał 2271RACIBÓRZM2049M 21500:10:3600:24:50.3000:24:50.30+00:09:2014:364.1
234KNURA Aleksander 2252KW JASTRZĘBIE - ZDRÓJPOŁOMIAM3097M 21600:11:2200:24:50.7500:24:50.75+00:09:2014:364.1
235MARKIEWICZ Agnieszka 1050PRORUNNING PROMOTIONŁOSICEK205K 1900:11:2000:24:51.0500:24:51.05+00:09:2014:374.1
236KRASOŃ Rafał 2092LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM3098M 21700:11:2700:24:52.4500:24:52.45+00:09:2214:374.1
237KURYŁO Zenon 2057SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM5012M 21800:11:3400:24:53.5500:24:53.55+00:09:2314:384.1
238KORNAŚ Marcin 2219ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM3099M 21900:11:2600:24:53.9000:24:53.90+00:09:2314:384.1
239MUSZYŃSKI Marcin 2266JAKTORÓW-CHYLICEM2050M 22000:11:0800:24:58.6000:24:58.60+00:09:2814:414.1
240JAWORSKI Jarosław 2273WYRYM30100M 22100:10:5000:24:59.0500:24:59.05+00:09:2814:414.1
241BIZOŃ Tomasz 2054ANDRYCHÓWM4057M 22200:11:0200:25:00.7500:25:00.75+00:09:3014:424.1
242KANIA Paweł 2247SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4058M 22300:11:4600:25:01.8500:25:01.85+00:09:3114:424.1
243JANOWICZ Adam 2132RYBNIKM2051M 22400:10:4600:25:03.9500:25:03.95+00:09:3314:444.1
244DWORNICKI Tomasz 2319RYBNIKM4059M 22500:11:1400:25:04.9000:25:04.90+00:09:3414:444.1
245ŚMIATEK Marcino 2203AGRESORSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4060M 22600:11:1500:25:05.3500:25:05.35+00:09:3514:454.1
246KOŚMIDER Tomasz 2293SPARTANIE DZIECIOMWROCŁAWM30101M 22700:11:3200:25:05.7000:25:05.70+00:09:3514:454.1
247STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM30102M 22800:10:4200:25:05.8000:25:05.80+00:09:3514:454.1
248MURAWSKI Rafał 2317M30103M 22900:11:4100:25:07.3500:25:07.35+00:09:3714:464.1
249SIEWKO Piotr 2023SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM4061M 23000:11:2300:25:07.7000:25:07.70+00:09:3714:464.1
250STELMASZCZYK Bartłomiej 2235SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM4062M 23100:11:2500:25:07.8000:25:07.80+00:09:3714:464.1
251ŁYZIŃSKI Jan 2172KUŹNIA NIEBOROWSKAM5013M 23200:11:3300:25:07.9500:25:07.95+00:09:3714:464.1
252SMACZYNSKI Dariusz 2159SRS AKTYWNA DABROWADABROWA GORNICZAM5014M 23300:11:0300:25:08.1000:25:08.10+00:09:3714:474.1
253SIKORA Mariusz 2091GOGGLEPRO ACTIVE EYEWEAR TEAMTARNOWSKIE GÓRYM4063M 23400:11:3200:25:09.4500:25:09.45+00:09:3914:474.1
254PIŁAT Artur 2029KRZYŻANOWICEM4064M 23500:12:0000:25:11.7500:25:11.75+00:09:4114:484.1
255KARAŚ Michał 2044GOOL GORCE NOWY TARGNOWY TARGM30104M 23600:11:4200:25:13.1500:25:13.15+00:09:4214:504
256RESPONDEK Marcin 2090LECYMY DURŚSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM30105M 23700:10:0100:25:19.0500:25:19.05+00:09:4814:534
257SMUDA Ryszard 2210TYCHYM5015M 23800:11:3000:25:19.2000:25:19.20+00:09:4814:534
258DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FREEWAYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30106M 23900:11:2500:25:19.9500:25:19.95+00:09:4914:534
259PIOSEK Grzegorz 2195LOGTECH RUN TEAM RADZIONKÓWPIEKARY ŚLĄSKIEM30107M 24000:10:4800:25:21.0500:25:21.05+00:09:5014:544
260MADEJA Piotr 2156BESTWINAM30108M 24100:11:0700:25:24.4000:25:24.40+00:09:5414:564
261URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM4065M 24200:11:2400:25:24.5500:25:24.55+00:09:5414:564
262ROGOSZ Marcin 2076SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM30109M 24300:11:3300:25:25.6500:25:25.65+00:09:5514:574
263FALKOWSKI Piotr 2268FKS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM4066M 24400:11:4400:25:26.1000:25:26.10+00:09:5514:574
264MROZEK Grzegorz 2327GASZOWICEM4067M 24500:11:3900:25:26.9000:25:26.90+00:09:5614:574
265WILK Tomasz 2251MOMNATOCAŁEŻYCIEMIKOŁÓWM30110M 24600:11:2800:25:27.5500:25:27.55+00:09:5714:584
266WOJTYRA Daniel 2269TARNOWSKIE GÓRY STRZYBNICAM2052M 24700:11:2500:25:29.3000:25:29.30+00:09:5914:594
267KUČERKA Jakub 2025KASIA I KUBATŘINECM2053M 24800:11:4900:25:34.4000:25:34.40+00:10:0415:024
268SEWINA Dominik 2106KARATE TSUNAMI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30111M 24900:11:4400:25:42.4500:25:42.45+00:10:1215:074
269CAŁKA Grzegorz 2233RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINM4068M 25000:11:3700:25:48.0000:25:48.00+00:10:1715:104
270WAWROWSKI Jarosław 2326ZABRZEM4069M 25100:11:2200:25:54.8500:25:54.85+00:10:2415:143.9
271DYDUŁA Łukasz 2053ITAL CAR TEAMKRAKÓWM4070M 25200:12:2500:25:56.3500:25:56.35+00:10:2615:153.9
272RECZEK Sebastian 2102KS ZIELONO-CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM30112M 25300:11:4100:25:56.6500:25:56.65+00:10:2615:153.9
273SUJAK Mirosław 2043MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM5016M 25400:11:4500:25:59.9500:25:59.95+00:10:2915:173.9
274ZIELIŃSKI Łukasz 2128TARNOWSKIE GÓRYM30113M 25500:11:2900:26:00.4500:26:00.45+00:10:3015:173.9
275BŁAUCIAK Ewa 1061ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINTARNÓW/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK206K 2000:11:3300:26:03.3500:26:03.35+00:10:3315:193.9
276LIGEZA Witold 2324SMASHING PĄPKINS/UNLIMITEDPODGÓRKI TYNICKIEM4071M 25600:11:5200:26:08.7500:26:08.75+00:10:3815:223.9
277GURGUL Mateusz 2113AROMAT NÓGKRAKÓWM30114M 25700:12:4200:26:12.9000:26:12.90+00:10:4215:243.9
278HOLECZEK Damian 2259ŻODNYRUDA ŚLĄSKAM4072M 25800:11:1100:26:13.3000:26:13.30+00:10:4315:253.9
279PACHURA Kinga 1024MSZANA DOLNAK404K 2100:12:0400:26:28.4000:26:28.40+00:10:5815:343.9
280GRABALSKI Dariusz 2265JAKTORÓW-KOLONIAM30115M 25900:11:0800:26:30.3000:26:30.30+00:11:0015:353.8
281SMOROŃ Krzysztof 2204KRAKÓWM30116M 26000:11:5800:26:35.1000:26:35.10+00:11:0415:383.8
282KLIMOSZ Edyta 1040ISTEBNAK207K 2200:12:0800:26:40.1000:26:40.10+00:11:0915:413.8
283SERZYSKO Bartosz 2299APTIV RUNNING TEAMCIESZYNM2054M 26100:10:4800:26:41.3000:26:41.30+00:11:1115:413.8
284SCHILLER Fryderyk 2205TRINITEC RUNNING TEAMMIKOŁÓWM4073M 26200:11:4900:26:42.3500:26:42.35+00:11:1215:423.8
285LIGĘZA Joasia 1017SMASHING PĄPKINS/UNLIMITEDKRAKÓWK405K 2300:12:3400:26:51.7000:26:51.70+00:11:2115:473.8
286STEFAŃSKI Jaroslaw 2200W POGONI ZA DUCHEMSIEMIANOWICEM5017M 26300:11:3400:26:58.8000:26:58.80+00:11:2815:513.8
287WOJTYRA Karolina 1034ENTER AIR RUNNERS CLUBTARNOWSKIE GÓRY-STRZYBNICAK208K 2400:12:1500:27:05.2000:27:05.20+00:11:3415:553.8
288FIREK Iwona 1057FIRE'K TEAMBIELSKO-BIAŁAK308K 2500:12:2900:27:06.8500:27:06.85+00:11:3615:563.8
289CHOWANIOK Anna 1049USTROŃK209K 2600:12:3100:27:08.5500:27:08.55+00:11:3815:573.8
290FIGAS Sebastian 2232LITWIN TRIATHLON TEAMWROCŁAWM4074M 26400:12:4700:27:10.6500:27:10.65+00:11:4015:583.8
291STRAUCHOLD Anna 1073PRO-RUN WROCŁAWKAMIENIEC WROCŁAWSKIK406K 2700:12:3000:27:13.9500:27:13.95+00:11:4316:003.7
292BORATYŃSKI Adam 2294WARSZAWAM4075M 26500:12:2000:27:14.2500:27:14.25+00:11:4416:013.7
293PITAS Andrzej 2186ZAPIERDALACZEROGOŹNIKM4076M 26600:13:1400:27:23.7000:27:23.70+00:11:5316:063.7
294DAWID Mirosław 2089OPATÓWM5018M 26700:12:0700:27:36.5500:27:36.55+00:12:0616:143.7
295TOL Kamil 2220MAFIA TEAM LUBLINIECLISÓWM30117M 26800:12:5500:27:37.8000:27:37.80+00:12:0716:143.7
296ŚWIĘTEK Sylwia 1058LITWIN TRIATHLON TEAMWROCŁAWK407K 2800:12:3800:27:40.5500:27:40.55+00:12:1016:163.7
297BIENIECKI Marek 2323OTK RZEŹNIKM2055M 26900:12:5200:27:41.7000:27:41.70+00:12:1116:173.7
298ZAREMBA Marek 2142KAMIKADZEBARANÓWM5019M 27000:12:1900:27:44.0000:27:44.00+00:12:1316:183.7
299TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4RACING OCRZANRZEM30118M 27100:12:5100:27:44.9000:27:44.90+00:12:1416:183.7
300LOMBARSKI Łukasz 2245SSW TEAM KROŚNICEKROŚNICEM30119M 27200:12:3600:27:47.5000:27:47.50+00:12:1716:203.7
301KANIA Jolanta 1062DĄBROWA GÓRNICZAK408K 2900:12:3300:27:47.8000:27:47.80+00:12:1716:203.7
302SZLĘZAK Piotr 2253KOBIÓRM30120M 27300:12:0600:27:52.4500:27:52.45+00:12:2216:233.7
303KLATE Łukasz 2111ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹM30121M 27400:12:3300:27:54.1500:27:54.15+00:12:2316:243.7
304PIÓRKOWSKA Ola 1035BISKUPICE FAMILY TEAMWIELICZKAK409K 3000:13:1500:27:54.8000:27:54.80+00:12:2416:243.7
305CAŁKA Agnieszka 1059RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINK4010K 3100:12:4600:28:04.6000:28:04.60+00:12:3416:303.6
306LEŚNIAK Tomasz 2063KRZYWDA TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM30122M 27500:13:0500:28:05.0000:28:05.00+00:12:3416:313.6
307WAWRZACZ Katarzyna 1052GLIWICEK4011K 3200:12:4900:28:08.3000:28:08.30+00:12:3816:323.6
308TIAHNYBOK Paweł 2073SOCIOS SILESIAKALETYM4077M 27600:11:5400:28:11.2500:28:11.25+00:12:4116:343.6
309WITA Krzysztof 2250FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKITURZA ŚLĄSKAM30123M 27700:12:0100:28:14.1000:28:14.10+00:12:4316:363.6
310NÓŻKA Andrzej 2214PYRNIKM30124M 27800:12:2600:28:17.5000:28:17.50+00:12:4716:383.6
311ŚWIERK Krystyna 1036NATURALNIE JANOWICEJANOWICE WIELKIEK602K 3300:13:0500:28:17.6000:28:17.60+00:12:4716:383.6
312ŻMUDKA Bartek 2321RYBNIKM30125M 27900:12:3400:28:20.9500:28:20.95+00:12:5016:403.6
313WOJNO Małgorzata 1043HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹK309K 3400:12:3500:28:23.1000:28:23.10+00:12:5216:413.6
314SEKUŁA Dawid 2112SKAWINAM2056M 28000:12:4400:28:35.4000:28:35.40+00:13:0516:483.6
315BEDNAREK Jacek 2059METLIFE RUNWARSZAWAM4078M 28100:13:2200:28:40.6000:28:40.60+00:13:1016:513.6
316DŁUGOSZ Marek 2071CHORZÓWM30126M 28200:12:4900:28:49.1000:28:49.10+00:13:1816:573.5
317SZPERLICH Grzegorz 2202PRZEŁAJKASIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4079M 28300:13:2200:29:05.2000:29:05.20+00:13:3417:063.5
318KOZICKI Jacek 2331M30127M 28400:12:4100:29:23.3000:29:23.30+00:13:5317:173.5
319DYDUŁA Renata 1018ITAL CAR TEAMKRAKÓWK4012K 3500:12:5900:29:25.1500:29:25.15+00:13:5417:183.5
320PUCHAJDA Monika 1065OŚWIĘCIMK3010K 3600:12:4600:29:28.8000:29:28.80+00:13:5817:203.5
321KAŹMIERSKI Janusz 2170DA SIĘWARSZAWAM604M 28500:13:1000:29:38.6500:29:38.65+00:14:0817:253.4
322WIĘCZKOWSKI Wojciech 2118HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM4080M 28600:12:5700:29:51.6000:29:51.60+00:14:2117:333.4
323KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2057M 28700:14:2100:29:54.4500:29:54.45+00:14:2417:353.4
324PARZOCH Magdalena 1026SZTURMCHORZÓWK2010K 3700:13:3600:30:03.0500:30:03.05+00:14:3217:403.4
325LISOWSKA Kamila 1023ZABRZEK3011K 3800:13:2700:30:03.8500:30:03.85+00:14:3317:403.4
326SNARSKA Katarzyna 1029ALBATROSYWARSZAWAK3012K 3900:13:5300:30:18.1000:30:18.10+00:14:4717:493.4
327MĄDRZYK Daniel 2108KRAKÓWM30128M 28800:12:5000:30:19.3000:30:19.30+00:14:4917:503.4
328GUZIAK Irena 1021NOWY TARGK4013K 4000:14:2000:30:23.1000:30:23.10+00:14:5217:523.4
329OLESIŃSKA Martyna 1063DĄBROWA GÓRNICZAK2011K 4100:13:5000:30:25.6500:30:25.65+00:14:5517:533.4
330WRÓBEL Marcin 2121FC KAROLINAMINSK MAZOWIECKIM4081M 28900:13:0800:30:25.9500:30:25.95+00:14:5517:533.4
331GŁUCHOWSKA Natalia 1038KOWALAK2012K 4200:14:1000:30:40.7000:30:40.70+00:15:1018:023.3
332OKAPIEC Dagmara 1020GÓRSKIE PĘDZIWIATRYJUSZKOWOK3013K 4300:13:5900:30:46.0000:30:46.00+00:15:1518:053.3
333PASTERNAK Justyna 1031NIEMANIEMOGEŁOMIANKIK3014K 4400:14:0000:30:57.7500:30:57.75+00:15:2718:123.3
334RÓG Marek 2127ŁOMIANKIM4082M 29000:13:0400:30:58.3000:30:58.30+00:15:2818:123.3
335FARMAS Dariusz 2137NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM4083M 29100:14:0300:31:08.0500:31:08.05+00:15:3718:183.3
336TALARCZYK Marzena 1074ŁĄCKORUNŁĄCKOK3015K 4500:14:1200:31:09.1000:31:09.10+00:15:3818:193.3
337PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1056EVIL TEAMOSIECZANYK3016K 4600:14:3000:31:10.6000:31:10.60+00:15:4018:203.3
338BARAN Paulina 1060BĘBŁOK3017K 4700:14:1200:31:15.1500:31:15.15+00:15:4418:223.3
339KAROLCZAK Joanna 1025GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAMTARNOWSKIE GÓRYK4014K 4800:14:0300:31:23.0000:31:23.00+00:15:5218:273.3
340MAŁEK Hanna 1032HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAK2013K 4900:13:3100:31:27.4000:31:27.40+00:15:5718:303.2
341KANIA Agnieszka 1037MYSŁOWICEK3018K 5000:14:1200:31:54.6500:31:54.65+00:16:2418:453.2
342ŚWIERK Stanisław 2145NATURALNIE JANOWICEJANOWICE WIELKIEM605M 29200:13:3300:32:32.8000:32:32.80+00:17:0219:083.1
343BIEDNY Szymon 2199RZADKO SMUTNILESZNOM30129M 29300:13:5200:32:36.0000:32:36.00+00:17:0519:103.1
344HONKISZ Sebastian 2136KOZYM30130M 29400:15:0400:34:18.7000:34:18.70+00:18:4820:103
345WALENTYŃSKI Bartłomiej 2257GLIWICEM2058M 29500:16:0000:34:52.6500:34:52.65+00:19:2220:302.9
346HYRA Katarzyna 1041WARSZAWAK2014K 5100:13:4400:35:13.0000:35:13.00+00:19:4220:422.9
347DUDEK Dominik 2082BIELSKO-BIAŁAM4084M 29600:14:5500:36:02.0000:36:02.00+00:20:3121:112.8
348BZOWSKA Aleksandra 1072GLIWICEK3019K 5200:16:4800:36:19.0500:36:19.05+00:20:4821:212.8
349KWIATKOWSKA Alicja 1027BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKK3020K 5300:16:2400:36:33.6500:36:33.65+00:21:0321:302.8
350WOJCIECH Piotr 2086BIEGAM ŻEBY BARTEK MÓGŁ CHODZIĆŚWIERKLANYM30131M 29700:17:4900:39:20.3500:39:20.35+00:23:5023:082.6
351KOWALCZYK Klaudia 1016RADOMK3021K 5400:17:2400:40:28.9500:40:28.95+00:24:5823:482.5
Znaleziono 351 wynik(ów)