ELIMINATOR 2017 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 351
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 351
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS Juvenia GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM2000:00:0000:06:59
2MALINA Dawid 2001Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy!RYBNIKM2000:00:0000:07:23
3RZĄSA Franciszek 2287TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:07:41
4KOŃ Piotr 2006Alpin Sport TeamRĘCZNOM3000:00:0000:07:52
5BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM2000:00:0000:07:46
6GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM3000:00:0000:07:46
7KUBERA Bartłomiej 2192FORUMrunKRAKÓWM2000:00:0000:07:46
8GRACZ Bogusław 2328PORONONM4000:00:0000:07:35
9BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM4000:00:0000:07:53
10ELANTKOWSKI Jan 2230TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:00
11JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM4000:00:0000:07:58
12GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM2000:00:0000:08:14
13POPIELARSKI Kubuś 2283TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:22
14WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM2000:00:0000:08:25
15MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM3000:00:0000:07:54
16KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM3000:00:0000:08:22
17HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SalmingNOWY TARGM4000:00:0000:08:30
18MAGIERA Janusz 2117FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:08:32
19FALKOWSKI Krzysztof 2041Woodward RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:08:26
20KOZIOŁ Kamil 2183Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:08:21
21SAWICKI Kacper 2281TKN Tatra TeamNOWY TARGM2000:00:0000:08:38
22BROL Marcin 2151MK teamKATOWICEM3000:00:0000:08:32
23PORĘBSKI Rafał 2095Evil TeamZAWADAM4000:00:0000:08:28
24WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 1002Alpin Sport Team/SKB KraśnikZABRZEK3000:00:0000:08:36
25KNAP Mateusz 2012Scarpa Team Polska/ KS KandaharKATOWICEM2000:00:0000:08:37
26JANUSZYK Iwona 1012OŚWIĘCIMK2000:00:0000:08:49
27KUBICA Marcin 2237Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM2000:00:0000:08:46
28MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM3000:00:0000:09:00
29WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R Centrum DziengielGOLESZÓWM4000:00:0000:08:55
30STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2000:00:0000:08:55
31URBAŃCZYK Karol 2290Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:09:10
32DZIDOWSKI Aleksander 2187TG Sokół ZakopaneZAWIERCIEM3000:00:0000:08:37
33GAWLAS Dominik 2337M3000:00:0000:09:02
34KUBACZKA Grzegorz 2138www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:0000:08:43
35BONIEC Radosław 2174ŻARYM2000:00:0000:08:42
36GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM4000:00:0000:09:22
37SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM4000:00:0000:09:01
38SEDLAK Michał 2009Lubię To BieganieGIERASZOWICEM4000:00:0000:09:07
39SOKOŁOWSKI Marek 2085Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4000:00:0000:09:12
40PUZOŃ Robert 2234Nutrend TeamBIELSKO- BIAŁAM3000:00:0000:08:56
41ULFIK Rafał 2225Alpin Soprt Team/SKB KraśnikZABRZEM3000:00:0000:09:19
42FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3000:00:0000:09:26
43WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:09:39
44KUŚMIERSKI Michał 2050Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:29
45MENDECKA Michalina 1005MOSiR Łaziska Górne/ 1 second teamŁAZISKA GÓRNEK2000:00:0000:09:24
46DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:09:33
47PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3000:00:0000:09:38
48STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3000:00:0000:09:23
49NIEMCZYK Magdalena 1042BIELSKO-BIAŁAK2000:00:0000:09:36
50PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:09:44
51KRASULAK Daniel 2229WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM3000:00:0000:09:36
52KOT Rafał 2067Góral z Mazur // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3000:00:0000:10:01
53GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4000:00:0000:09:37
54KOS Tomasz 2262Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3000:00:0000:09:54
55KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:09:59
56KOKOT Krzysztof 2011HRmax ŻoryŻORYM4000:00:0000:10:02
57BADURA Adam 2017Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM3000:00:0000:09:38
58KIK Iwona 1001Daniel Wosik Tervel Team / KW KrakówKRAKÓWK3000:00:0000:09:43
59KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:33
60BUCZYŃSKI Adam 2291Nokia Krakow TeamKRAKOWM4000:00:0000:09:45
61KUBALA Tomasz 2224Pressing Bike-System Ice-Went TeamMARKLOWICEM4000:00:0000:09:45
62FERENC Janusz 2070UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M6000:00:0000:09:57
63BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:0000:09:40
64GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:10:18
65GARDENER Jacek 2010Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamWARSZAWAM5000:00:0000:10:03
66WITEK Karolina 1066Stowarzyszenie Pasja TreninguJAROCINK2000:00:0000:10:09
67CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3000:00:0000:10:27
68DOMISZEWSKA Maria 1064USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:10:02
69BONDARA Sylwia 1003Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK3000:00:0000:10:31
70SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3000:00:0000:09:58
71ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS Centrum DzięgielówCISOWNICAM4000:00:0000:10:15
72KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2000:00:0000:10:06
73KARGÓL Rafał 2295Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:10:07
74HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS Hati TeamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:26
75PYTEL Janusz 2160SOKÓŁZAKOPANESOSNOWIECM5000:00:0000:10:25
76DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁosieWARSZAWAM4000:00:0000:10:47
77GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1048ZIELONKIK4000:00:0000:10:33
78LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4000:00:0000:10:14
79KUSO Małgorzata 1051RYBNIKK3000:00:0000:10:39
80HORZELA Błażej 2149Beta-TransRADZIONKÓWM2000:00:0000:09:45
81JANIK Paulina 1004Karkonosz Running Team Szklarska PorębaJELENIA GÓRAK3000:00:0000:10:44
82BOLECHOWSKA Dominika 1007ATTIQZAKOPANEK4000:00:0000:10:53
83KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 1010Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK5000:00:0000:10:37
84KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3000:00:0000:10:40
85GALMAN Adam 2275GLIWICEM4000:00:0000:10:43
86JONKISZ Dorota 1070Rytm Czechowice DziedziceCZECHOWICE DZIEDZICEK5000:00:0000:11:17
87MURAWSKI Rafał 2317M3000:00:0000:11:41
88RECZEK Sebastian 2102KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:11:41
89BŁAUCIAK Ewa 1061Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINTARNÓW/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK2000:00:0000:11:33
90WANTULOK Mateusz 2267Uzdrowiskowy TEAMWISŁAM3000:00:0000:09:38
91KOSTELA Piotr 2284WatahaNOWY TARGM3000:00:0000:09:32
92LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3000:00:0000:09:22
93GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4000:00:0000:09:41
94KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2000:00:0000:09:01
95ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2000:00:0000:09:35
96SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM4000:00:0000:09:34
97KOCHEL Paweł 2084Kowary biegająKOWARYM3000:00:0000:09:36
98MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:32
99JANDZIŚ Wiesław 2181Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:09:47
100PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3000:00:0000:10:03
101PIECHA Artur 2304T-Mobile Running TeamRYBNIKM4000:00:0000:09:23
102SŁOBODZIAN Jerzy 2064NYSA BIEGADZIERŻONIÓWM5000:00:0000:09:47
103KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2000:00:0000:09:30
104MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:0000:09:37
105THIER Dominik 2212JacekBiega Running Team / KS KandaharWARSZAWAM3000:00:0000:09:47
106DOMIN Łukasz 2177Lider Animator/Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:10:13
107KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:41
108CIUPEK Remigiusz 2188Taurus30 Cycling TeamUSTROŃM3000:00:0000:10:01
109SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:51
110GRUND Marek 2221Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2000:00:0000:09:54
111MIROŃCZUK Roman 2167Drużyna SzpikuKRAKÓWM4000:00:0000:10:24
112SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2000:00:0000:09:58
113NOSALIK Marek 2222MTAŻYWIECM5000:00:0000:09:55
114RADOMSKI Zbigniew 2173TKKF BeskidekBIELSKO-BIAŁAM6000:00:0000:10:17
115JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3000:00:0000:10:01
116PASUTO Grzegorz 2332M3000:00:0000:10:19
117BARTULA Arkadiusz 2216Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4000:00:0000:09:51
118OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:50
119DYLĄG Wojciech 2301KS Limanowa ForrestTYMBARKM2000:00:0000:09:37
120SERAFIN Dariusz 2033Klub Biegacza FartlekWISŁA MAŁAM4000:00:0000:10:34
121RAJA Paweł 2264Skyrunning PolandWROCŁAWM3000:00:0000:10:11
122WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3000:00:0000:10:13
123AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:09:57
124BASZAK Tomasz 2288SiłaOgra.plSTRACHÓWM3000:00:0000:10:17
125GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3000:00:0000:09:58
126PUDŁO Mateusz 2286Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:0000:10:11
127KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:10:25
128KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3000:00:0000:10:33
129JUSZCZAK Artur 2122KW Jastrzębie-ZdrójJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4000:00:0000:09:54
130KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3000:00:0000:10:30
131STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:57
132RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3000:00:0000:10:27
133TOKAREWICZ Damian 2052ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:0000:10:04
134SOBOLA Grzegorz 22724drinkiRACIBÓRZM2000:00:0000:10:23
135URBAN Wiktor 2162Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:10:00
136SZCZUREK Dominik 2178TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM3000:00:0000:09:55
137ŻABA Igor 2333M3000:00:0000:10:41
138KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:10:01
139GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2000:00:0000:10:51
140BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3000:00:0000:10:03
141PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3000:00:0000:10:28
142KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3000:00:0000:10:25
143WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2000:00:0000:10:14
144WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:10:23
145KOZIEŁ Krzysztof 2314Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:10:33
146JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2000:00:0000:10:16
147MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2000:00:0000:10:45
148GWÓŹDŹ Michał 2163#czeladzbiegaCZELADŹM4000:00:0000:11:14
149JEAN MICHEL Warnotte 2336M4000:00:0000:11:00
150BIENIECKA Anna 1006OTK RzeźnikGLIWICEK3000:00:0000:11:07
151CHMIELOWSKI Michał 2065Górskie pędziwiatryJUSZKOWOM3000:00:0000:11:09
152WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2000:00:0000:10:13
153SIWA Kinga 1047KS SAKO GdańskGDAŃSKK3000:00:0000:10:47
154RZEPKA Piotr 2125parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:00:0000:10:35
155MORAWSKI Grzegorz 2277trener24h.com.plWARSZAWAM3000:00:0000:10:56
156MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:10:52
157PLUCINSKI Grzegorz 2014Inżynieria Biegania TeamRYDUŁTOWYM4000:00:0000:11:10
158SZYMIK Krzysztof 2130bziegacz samotnt wilkJASTRZEBIEM4000:00:00
159BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:11:05
160ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3000:00:0000:11:30
161PYTLARZ Wojtek 2110Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:11:14
162RENCZ Małgorzata 1014W pogoni za duchemORZESZEK4000:00:0000:10:48
163STEFAŃSKI Zbigniew 2207HebelLIBIĄŻM4000:00:0000:11:06
164SIKORA Alicja 1046TEAM SIKORABIELSKO BIAŁAK6000:00:0000:11:22
165GÓRNY Mirosław 2242NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM5000:00:0000:10:35
166MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3000:00:0000:11:08
167MAŁACHOWSKI Mariusz 2103Biegając z wilkamiRADOMSKOM4000:00:0000:10:34
168KNURA Aleksander 2252KW Jastrzębie - ZdrójPOŁOMIAM3000:00:0000:11:22
169MARKIEWICZ Agnieszka 1050ProRunning PromotionŁOSICEK2000:00:0000:11:20
170STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM3000:00:0000:10:42
171STELMASZCZYK Bartłomiej 2235Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:11:25
172DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FreeWayJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:11:25
173MADEJA Piotr 2156BESTWINAM3000:00:0000:11:07
174URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM4000:00:0000:11:24
175PACHURA Kinga 1024MSZANA DOLNAK4000:00:0000:12:04
176KLIMOSZ Edyta 1040ISTEBNAK2000:00:0000:12:08
177LIGĘZA Joasia 1017Smashing PĄpkins/UnlimitedKRAKÓWK4000:00:0000:12:34
178WOJTYRA Karolina 1034Enter Air Runners ClubTARNOWSKIE GÓRY-STRZYBNICAK2000:00:0000:12:15
179FIREK Iwona 1057Fire'k TeamBIELSKO-BIAŁAK3000:00:0000:12:29
180CHOWANIOK Anna 1049USTROŃK2000:00:0000:12:31
181STRAUCHOLD Anna 1073Pro-Run WrocławKAMIENIEC WROCŁAWSKIK4000:00:0000:12:30
182ŚWIĘTEK Sylwia 1058Litwin Triathlon TeamWROCŁAWK4000:00:0000:12:38
183CAŁKA Agnieszka 1059Radzymin Run TeamRADZYMINK4000:00:0000:12:46
184FARON Robert 2002Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:08:03
185KALITA Arek 2223BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:10:20
186SZOSTAK Artur 2129Bravehearts LegionowoWIELISZEWM2000:00:0000:10:25
187BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2000:00:0000:10:46
188KUSZKA Michał 2016BBL MikołówMIKOŁÓWM3000:00:0000:10:41
189KOZIEŁ Grzegorz 2027Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:15
190OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM3000:00:0000:10:14
191KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM3000:00:0000:10:36
192WĄS Andrzej 2189ZIELONKIM4000:00:0000:10:37
193WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2000:00:0000:10:26
194DURAŁ Grzegorz 2228Trening UltrasaWROCŁAWM3000:00:0000:10:33
195PIÓRKOWSKI Tomek 2144Biskupice Family TeamWIELICZKAM4000:00:0000:10:55
196WRZESIŃSKI Piotr 2215GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:10:42
197ISKRZYCKI Andrzej 2211RZESZÓWM4000:00:0000:10:12
198GOLF Krystian 2072nezrzeszonyCHORZÓWM3000:00:0000:10:35
199MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM3000:00:0000:10:36
200TOMCZYK Marcin 2279KRAKÓWM4000:00:0000:10:38
201DYLĄG Andrzej 2302KS Limanowa ForrestTYMBARKM4000:00:0000:10:47
202KUBERA Marcin 2285KubeRUNRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:10:47
203SZUKAŁA Damian 2123Żary Runners TeamBIENIÓWM3000:00:0000:10:57
204KARWACKI Grzegorz 2119jaWAŁBRZYCHM4000:00:0000:10:57
205KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2000:00:0000:10:42
206LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM3000:00:0000:10:56
207STASIK Krzysztof 2179Logtech Sport Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:10:44
208TONDYS Piotr 2114TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:00:0000:10:55
209BEDNARZ Sebastian 2139OTMUCHÓWM4000:00:0000:10:42
210GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM3000:00:0000:10:35
211GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM3000:00:0000:10:52
212LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2000:00:0000:10:38
213NIERADA Marcin 2263KATOWICEM3000:00:0000:10:48
214STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM3000:00:0000:10:48
215JANUSZEWSKI Tomasz 2040JASTRZĘBIE-ZDRÓJM5000:00:0000:11:20
216KUBIK Jarosław 2143Mysłowicki Klub Biegacza No.IJAWORZNOM4000:00:0000:10:54
217HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM3000:00:0000:11:21
218PROŃ Adam 2030IPRONMANKATOWICEM4000:00:0000:11:16
219WĘGLARZ Czesław 2240nezrzeszonyKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:0000:11:16
220GLISZCZYŃSKI Paweł 2135Orzeł Biały S.A.ZABRZEM3000:00:0000:11:41
221SEMMERLING Przemysław 2274Górskie pedziwiatryGDYNIAM3000:00:0000:10:53
222KELLER Dariusz 2047Night Runners +KRAKÓWM2000:00:0000:11:04
223PODSADNIUK Mateusz 2031Easy Run KRAKÓWNOWY SĄCZM3000:00:0000:11:17
224DOMISZEWSKI Wojciech 2249USTRZYKI DOLNEM5000:00:0000:11:01
225SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM3000:00:0000:10:52
226SZCZEPANIK Grzegorz 2058WilDeerKRAKÓWM3000:00:0000:11:34
227GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:02
228LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM3000:00:0000:11:08
229DZIUBA Emilian 2013STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4000:00:0000:11:19
230RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3000:00:0000:11:30
231SZYMCZAK Łukasz 2244SSW Team KrośniceMILICZM3000:00:0000:10:59
232OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM3000:00:0000:10:56
233BLUNTZER Gregoire 2315FRESSE SUR MOSELLEM5000:00:0000:11:32
234POTOCZNY Mirosław 2107Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4000:00:0000:11:34
235LIS Radosław 2313GLIWICEM3000:00:0000:11:45
236KANIA Paweł 2247SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:11:46
237KOŚMIDER Tomasz 2293Spartanie DzieciomWROCŁAWM3000:00:0000:11:32
238SIEWKO Piotr 2023SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM4000:00:0000:11:23
239ŁYZIŃSKI Jan 2172KUŹNIA NIEBOROWSKAM5000:00:0000:11:33
240PIŁAT Artur 2029KRZYŻANOWICEM4000:00:0000:12:00
241KARAŚ Michał 2044GOOL Gorce Nowy TargNOWY TARGM3000:00:0000:11:42
242RESPONDEK Marcin 2090Lecymy DurśSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:10:01
243WILK Tomasz 2251MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM3000:00:0000:11:28
244CAŁKA Grzegorz 2233Radzymin Run TeamRADZYMINM4000:00:0000:11:37
245DYDUŁA Łukasz 2053Ital Car TeamKRAKÓWM4000:00:0000:12:25
246SUJAK Mirosław 2043MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM5000:00:0000:11:45
247GURGUL Mateusz 2113Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:12:42
248SERZYSKO Bartosz 2299Aptiv Running TeamCIESZYNM2000:00:0000:10:48
249STEFAŃSKI Jaroslaw 2200W pogoni za duchemSIEMIANOWICEM5000:00:0000:11:34
250FIGAS Sebastian 2232Litwin Triathlon TeamWROCŁAWM4000:00:0000:12:47
251PITAS Andrzej 2186ZapierdalaczeROGOŹNIKM4000:00:0000:13:14
252TOL Kamil 2220Mafia Team LubliniecLISÓWM3000:00:0000:12:55
253TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4racing OCRZANRZEM3000:00:0000:12:51
254KANIA Jolanta 1062DĄBROWA GÓRNICZAK4000:00:0000:12:33
255KLATE Łukasz 2111Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:12:33
256PIÓRKOWSKA Ola 1035Biskupice Family TeamWIELICZKAK4000:00:0000:13:15
257LEŚNIAK Tomasz 2063Krzywda TeamDĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:13:05
258WAWRZACZ Katarzyna 1052GLIWICEK4000:00:0000:12:49
259ŚWIERK Krystyna 1036NaturalniE JanowiceJANOWICE WIELKIEK6000:00:0000:13:05
260BEDNAREK Jacek 2059MetLife RUNWARSZAWAM4000:00:0000:13:22
261DYDUŁA Renata 1018Ital Car TeamKRAKÓWK4000:00:0000:12:59
262PUCHAJDA Monika 1065OŚWIĘCIMK3000:00:0000:12:46
263KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2000:00:0000:14:21
264PARZOCH Magdalena 1026SzturmCHORZÓWK2000:00:0000:13:36
265SNARSKA Katarzyna 1029AlbatrosyWARSZAWAK3000:00:0000:13:53
266GUZIAK Irena 1021NOWY TARGK4000:00:0000:14:20
267GŁUCHOWSKA Natalia 1038KOWALAK2000:00:0000:14:10
268OKAPIEC Dagmara 1020Górskie pędziwiatryJUSZKOWOK3000:00:0000:13:59
269PASTERNAK Justyna 1031NiemaniemogeŁOMIANKIK3000:00:0000:14:00
270PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1056Evil TeamOSIECZANYK3000:00:0000:14:30
271STOLARSKI Paweł 2094Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEM 3000:00:0000:10:52
272BIEDROŃ Marcin 2024WROCŁAWM 2000:00:0000:10:32
273SWOBODA Jarosław 2036Night Runners GliwiceKNURÓWM 4000:00:0000:10:55
274KAWULOK Adrian 2176WILAMOWICEM 3000:00:0000:10:58
275HORA Grzegorz 2193RUDA ŚLĄSKAM 3000:00:0000:11:11
276WOROBIEC Józef 2158TERVEL Daniel Wosik TeamJĘDRZEJÓWM 6000:00:0000:11:13
277RĘBISZ Paweł 2308Trail Runners JaworznoJAWORZNOM 4000:00:0000:10:13
278KADŁUBEK Aleksander 2254TKTJTARNOWSKIE GÓRYM 3000:00:0000:10:51
279ZAJDEL Michal 2246INO JORUDA ŚLĄSKA HALEMBAM 3000:00:0000:10:55
280URBAŃCZYK Dawid 2093Lecymy DurśBYTOMM 2000:00:0000:11:25
281BARTOSIEWICZ Adam 2062OCR PolskaGRYFINOM 4000:00:0000:10:53
282JABŁOŃSKI Sebastian 2208Positiv VibrationWROCŁAWM 3000:00:0000:10:56
283OŻGA Sebastian 2074TYCHYM 2000:00:0000:11:12
284KRZCZUK Benedykt 2066TYCHYM 5000:00:0000:11:10
285HOMBEK Maciej 2260Uzdrowiskowy TeamUSTROŃM 4000:00:0000:11:40
286KWIATKOWSKI Kajetan 2109BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM 3000:00:0000:11:25
287ŻUREK Rafał 2271RACIBÓRZM 2000:00:0000:10:36
288KRASOŃ Rafał 2092Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM 3000:00:0000:11:27
289KURYŁO Zenon 2057SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM 5000:00:0000:11:34
290KORNAŚ Marcin 2219Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM 3000:00:0000:11:26
291MUSZYŃSKI Marcin 2266JAKTORÓW-CHYLICEM 2000:00:0000:11:08
292JAWORSKI Jarosław 2273WYRYM 3000:00:0000:10:50
293BIZOŃ Tomasz 2054ANDRYCHÓWM 4000:00:0000:11:02
294JANOWICZ Adam 2132RYBNIKM 2000:00:0000:10:46
295DWORNICKI Tomasz 2319RYBNIKM 4000:00:0000:11:14
296ŚMIATEK Marcino 2203AgresorSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 4000:00:0000:11:15
297SMACZYNSKI Dariusz 2159SRS AKTYWNA DABROWADABROWA GORNICZAM 5000:00:0000:11:03
298SIKORA Mariusz 2091GogglePro Active Eyewear TeamTARNOWSKIE GÓRYM 4000:00:0000:11:32
299SMUDA Ryszard 2210TYCHYM 5000:00:0000:11:30
300PIOSEK Grzegorz 2195Logtech Run Team RadzionkówPIEKARY ŚLĄSKIEM 3000:00:0000:10:48
301ROGOSZ Marcin 2076Socios GórnikRUDA ŚLĄSKAM 3000:00:0000:11:33
302FALKOWSKI Piotr 2268FKS Pegaz PiasecznoPIASECZNOM 4000:00:0000:11:44
303MROZEK Grzegorz 2327GASZOWICEM 4000:00:0000:11:39
304WOJTYRA Daniel 2269TARNOWSKIE GÓRY STRZYBNICAM 2000:00:0000:11:25
305KUČERKA Jakub 2025Kasia i KubaTŘINECM 2000:00:0000:11:49
306SEWINA Dominik 2106Karate Tsunami BydgoszczBYDGOSZCZM 3000:00:0000:11:44
307WAWROWSKI Jarosław 2326ZABRZEM 4000:00:0000:11:22
308ZIELIŃSKI Łukasz 2128TARNOWSKIE GÓRYM 3000:00:0000:11:29
309LIGEZA Witold 2324Smashing PĄpkins/UnlimitedPODGÓRKI TYNICKIEM 4000:00:0000:11:52
310HOLECZEK Damian 2259ŻodnyRUDA ŚLĄSKAM 4000:00:0000:11:11
311GRABALSKI Dariusz 2265JAKTORÓW-KOLONIAM 3000:00:0000:11:08
312SMOROŃ Krzysztof 2204KRAKÓWM 3000:00:0000:11:58
313SCHILLER Fryderyk 2205Trinitec Running TeamMIKOŁÓWM 4000:00:0000:11:49
314BORATYŃSKI Adam 2294WARSZAWAM 4000:00:0000:12:20
315DAWID Mirosław 2089OPATÓWM 5000:00:0000:12:07
316BIENIECKI Marek 2323OTK RzeźnikM 2000:00:0000:12:52
317ZAREMBA Marek 2142kamikadzeBARANÓWM 5000:00:0000:12:19
318LOMBARSKI Łukasz 2245SSW Team KrośniceKROŚNICEM 3000:00:0000:12:36
319SZLĘZAK Piotr 2253KOBIÓRM 3000:00:0000:12:06
320TIAHNYBOK Paweł 2073Socios SilesiaKALETYM 4000:00:0000:11:54
321WITA Krzysztof 2250Forma Wodzisław ŚląskiTURZA ŚLĄSKAM 3000:00:0000:12:01
322NÓŻKA Andrzej 2214PYRNIKM 3000:00:0000:12:26
323ŻMUDKA Bartek 2321RYBNIKM 3000:00:0000:12:34
324WOJNO Małgorzata 1043HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹK 3000:00:0000:12:35
325SEKUŁA Dawid 2112SKAWINAM 2000:00:0000:12:44
326DŁUGOSZ Marek 2071CHORZÓWM 3000:00:0000:12:49
327SZPERLICH Grzegorz 2202PrzełajkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 4000:00:0000:13:22
328KOZICKI Jacek 2331M 3000:00:0000:12:41
329KAŹMIERSKI Janusz 2170DA SIĘWARSZAWAM 6000:00:0000:13:10
330WIĘCZKOWSKI Wojciech 2118HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM 4000:00:0000:12:57
331LISOWSKA Kamila 1023ZABRZEK 3000:00:0000:13:27
332MĄDRZYK Daniel 2108KRAKÓWM 3000:00:0000:12:50
333OLESIŃSKA Martyna 1063DĄBROWA GÓRNICZAK 2000:00:0000:13:50
334WRÓBEL Marcin 2121FC KarolinaMINSK MAZOWIECKIM 4000:00:0000:13:08
335RÓG Marek 2127ŁOMIANKIM 4000:00:0000:13:04
336FARMAS Dariusz 2137NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 4000:00:0000:14:03
337TALARCZYK Marzena 1074ŁąckoRunŁĄCKOK 3000:00:0000:14:12
338BARAN Paulina 1060BĘBŁOK 3000:00:0000:14:12
339KAROLCZAK Joanna 1025Goggle Pro Active Eyewear TeamTARNOWSKIE GÓRYK 4000:00:0000:14:03
340MAŁEK Hanna 1032Husaria Race TeamWARSZAWAK 2000:00:0000:13:31
341KANIA Agnieszka 1037MYSŁOWICEK 3000:00:0000:14:12
342ŚWIERK Stanisław 2145NaturalniE JanowiceJANOWICE WIELKIEM 6000:00:0000:13:33
343BIEDNY Szymon 2199Rzadko SmutniLESZNOM 3000:00:0000:13:52
344HONKISZ Sebastian 2136KOZYM 3000:00:0000:15:04
345WALENTYŃSKI Bartłomiej 2257GLIWICEM 2000:00:0000:16:00
346HYRA Katarzyna 1041WARSZAWAK 2000:00:0000:13:44
347DUDEK Dominik 2082BIELSKO-BIAŁAM 4000:00:0000:14:55
348BZOWSKA Aleksandra 1072GLIWICEK 3000:00:0000:16:48
349KWIATKOWSKA Alicja 1027BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKK 3000:00:0000:16:24
350WOJCIECH Piotr 2086Biegam żeby Bartek mógł chodzićŚWIERKLANYM 3000:00:0000:17:49
351KOWALCZYK Klaudia 1016RADOMK 3000:00:0000:17:24
Znaleziono 351 wynik(ów)