ELIMINATOR 2017 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 351
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 351
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolowka
0.9km
   
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS Juvenia GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM2000:00:0000:06:59
2MALINA Dawid 2001Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy!RYBNIKM2000:00:0000:07:23
3GRACZ Bogusław 2328PORONONM4000:00:0000:07:35
4RZĄSA Franciszek 2287TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:07:41
5BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM2000:00:0000:07:46
6GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM3000:00:0000:07:46
7KUBERA Bartłomiej 2192FORUMrunKRAKÓWM2000:00:0000:07:46
8KOŃ Piotr 2006Alpin Sport TeamRĘCZNOM3000:00:0000:07:52
9BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM4000:00:0000:07:53
10MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM3000:00:0000:07:54
11JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM4000:00:0000:07:58
12ELANTKOWSKI Jan 2230TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:00
13FARON Robert 2002Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:08:03
14GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM2000:00:0000:08:14
15KOZIOŁ Kamil 2183Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2000:00:0000:08:21
16POPIELARSKI Kubuś 2283TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:08:22
17KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM3000:00:0000:08:22
18WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM2000:00:0000:08:25
19FALKOWSKI Krzysztof 2041Woodward RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:08:26
20PORĘBSKI Rafał 2095Evil TeamZAWADAM4000:00:0000:08:28
21HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SalmingNOWY TARGM4000:00:0000:08:30
22MAGIERA Janusz 2117FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:08:32
23BROL Marcin 2151MK teamKATOWICEM3000:00:0000:08:32
24WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 1002Alpin Sport Team/SKB KraśnikZABRZEK3000:00:0000:08:36
25KNAP Mateusz 2012Scarpa Team Polska/ KS KandaharKATOWICEM2000:00:0000:08:37
26DZIDOWSKI Aleksander 2187TG Sokół ZakopaneZAWIERCIEM3000:00:0000:08:37
27SAWICKI Kacper 2281TKN Tatra TeamNOWY TARGM2000:00:0000:08:38
28BONIEC Radosław 2174ŻARYM2000:00:0000:08:42
29KUBACZKA Grzegorz 2138www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3000:00:0000:08:43
30KUBICA Marcin 2237Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM2000:00:0000:08:46
31JANUSZYK Iwona 1012OŚWIĘCIMK2000:00:0000:08:49
32WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R Centrum DziengielGOLESZÓWM4000:00:0000:08:55
33STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2000:00:0000:08:55
34PUZOŃ Robert 2234Nutrend TeamBIELSKO- BIAŁAM3000:00:0000:08:56
35MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM3000:00:0000:09:00
36SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM4000:00:0000:09:01
37KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2000:00:0000:09:01
38GAWLAS Dominik 2337M3000:00:0000:09:02
39SEDLAK Michał 2009Lubię To BieganieGIERASZOWICEM4000:00:0000:09:07
40URBAŃCZYK Karol 2290Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:09:10
41SOKOŁOWSKI Marek 2085Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4000:00:0000:09:12
42ULFIK Rafał 2225Alpin Soprt Team/SKB KraśnikZABRZEM3000:00:0000:09:19
43GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM4000:00:0000:09:22
44LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3000:00:0000:09:22
45STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3000:00:0000:09:23
46PIECHA Artur 2304T-Mobile Running TeamRYBNIKM4000:00:0000:09:23
47MENDECKA Michalina 1005MOSiR Łaziska Górne/ 1 second teamŁAZISKA GÓRNEK2000:00:0000:09:24
48FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3000:00:0000:09:26
49KUŚMIERSKI Michał 2050Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:29
50KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2000:00:0000:09:30
51KOSTELA Piotr 2284WatahaNOWY TARGM3000:00:0000:09:32
52MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:32
53DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:09:33
54KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3000:00:0000:09:33
55SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM4000:00:0000:09:34
56ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2000:00:0000:09:35
57NIEMCZYK Magdalena 1042BIELSKO-BIAŁAK2000:00:0000:09:36
58KRASULAK Daniel 2229WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM3000:00:0000:09:36
59KOCHEL Paweł 2084Kowary biegająKOWARYM3000:00:0000:09:36
60GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4000:00:0000:09:37
61MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:0000:09:37
62DYLĄG Wojciech 2301KS Limanowa ForrestTYMBARKM2000:00:0000:09:37
63PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3000:00:0000:09:38
64BADURA Adam 2017Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM3000:00:0000:09:38
65WANTULOK Mateusz 2267Uzdrowiskowy TEAMWISŁAM3000:00:0000:09:38
66WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN Tatra TeamZAKOPANEM2000:00:0000:09:39
67BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2000:00:0000:09:40
68GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4000:00:0000:09:41
69KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:41
70KIK Iwona 1001Daniel Wosik Tervel Team / KW KrakówKRAKÓWK3000:00:0000:09:43
71PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2000:00:0000:09:44
72BUCZYŃSKI Adam 2291Nokia Krakow TeamKRAKOWM4000:00:0000:09:45
73KUBALA Tomasz 2224Pressing Bike-System Ice-Went TeamMARKLOWICEM4000:00:0000:09:45
74HORZELA Błażej 2149Beta-TransRADZIONKÓWM2000:00:0000:09:45
75JANDZIŚ Wiesław 2181Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:09:47
76SŁOBODZIAN Jerzy 2064NYSA BIEGADZIERŻONIÓWM5000:00:0000:09:47
77THIER Dominik 2212JacekBiega Running Team / KS KandaharWARSZAWAM3000:00:0000:09:47
78OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:09:50
79SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:09:51
80BARTULA Arkadiusz 2216Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4000:00:0000:09:51
81KOS Tomasz 2262Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3000:00:0000:09:54
82GRUND Marek 2221Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2000:00:0000:09:54
83JUSZCZAK Artur 2122KW Jastrzębie-ZdrójJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4000:00:0000:09:54
84NOSALIK Marek 2222MTAŻYWIECM5000:00:0000:09:55
85SZCZUREK Dominik 2178TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM3000:00:0000:09:55
86FERENC Janusz 2070UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M6000:00:0000:09:57
87AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:09:57
88STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:57
89SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3000:00:0000:09:58
90SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2000:00:0000:09:58
91GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3000:00:0000:09:58
92KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:09:59
93URBAN Wiktor 2162Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:10:00
94KOT Rafał 2067Góral z Mazur // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3000:00:0000:10:01
95CIUPEK Remigiusz 2188Taurus30 Cycling TeamUSTROŃM3000:00:0000:10:01
96JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3000:00:0000:10:01
97KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:10:01
98RESPONDEK Marcin 2090Lecymy DurśSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:10:01
99KOKOT Krzysztof 2011HRmax ŻoryŻORYM4000:00:0000:10:02
100DOMISZEWSKA Maria 1064USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:10:02
101GARDENER Jacek 2010Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamWARSZAWAM5000:00:0000:10:03
102PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3000:00:0000:10:03
103BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3000:00:0000:10:03
104TOKAREWICZ Damian 2052ZebryZEBRZYDOWICEM3000:00:0000:10:04
105KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2000:00:0000:10:06
106KARGÓL Rafał 2295Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:10:07
107WITEK Karolina 1066Stowarzyszenie Pasja TreninguJAROCINK2000:00:0000:10:09
108RAJA Paweł 2264Skyrunning PolandWROCŁAWM3000:00:0000:10:11
109PUDŁO Mateusz 2286Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:0000:10:11
110ISKRZYCKI Andrzej 2211RZESZÓWM4000:00:0000:10:12
111DOMIN Łukasz 2177Lider Animator/Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:10:13
112WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3000:00:0000:10:13
113WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2000:00:0000:10:13
114RĘBISZ Paweł 2308Trail Runners JaworznoJAWORZNOM 4000:00:0000:10:13
115LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4000:00:0000:10:14
116WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2000:00:0000:10:14
117OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM3000:00:0000:10:14
118ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS Centrum DzięgielówCISOWNICAM4000:00:0000:10:15
119JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2000:00:0000:10:16
120RADOMSKI Zbigniew 2173TKKF BeskidekBIELSKO-BIAŁAM6000:00:0000:10:17
121BASZAK Tomasz 2288SiłaOgra.plSTRACHÓWM3000:00:0000:10:17
122GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:10:18
123PASUTO Grzegorz 2332M3000:00:0000:10:19
124KALITA Arek 2223BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0000:10:20
125SOBOLA Grzegorz 22724drinkiRACIBÓRZM2000:00:0000:10:23
126WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRmax ŻoryŻORYM3000:00:0000:10:23
127MIROŃCZUK Roman 2167Drużyna SzpikuKRAKÓWM4000:00:0000:10:24
128PYTEL Janusz 2160SOKÓŁZAKOPANESOSNOWIECM5000:00:0000:10:25
129KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2000:00:0000:10:25
130KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3000:00:0000:10:25
131SZOSTAK Artur 2129Bravehearts LegionowoWIELISZEWM2000:00:0000:10:25
132HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS Hati TeamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:10:26
133WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2000:00:0000:10:26
134CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3000:00:0000:10:27
135RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3000:00:0000:10:27
136PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3000:00:0000:10:28
137KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3000:00:0000:10:30
138BONDARA Sylwia 1003Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK3000:00:0000:10:31
139BIEDROŃ Marcin 2024WROCŁAWM 2000:00:0000:10:32
140GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1048ZIELONKIK4000:00:0000:10:33
141KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3000:00:0000:10:33
142KOZIEŁ Krzysztof 2314Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:10:33
143DURAŁ Grzegorz 2228Trening UltrasaWROCŁAWM3000:00:0000:10:33
144SERAFIN Dariusz 2033Klub Biegacza FartlekWISŁA MAŁAM4000:00:0000:10:34
145MAŁACHOWSKI Mariusz 2103Biegając z wilkamiRADOMSKOM4000:00:0000:10:34
146RZEPKA Piotr 2125parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM2000:00:0000:10:35
147GÓRNY Mirosław 2242NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM5000:00:0000:10:35
148GOLF Krystian 2072nezrzeszonyCHORZÓWM3000:00:0000:10:35
149GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM3000:00:0000:10:35
150KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM3000:00:0000:10:36
151MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM3000:00:0000:10:36
152ŻUREK Rafał 2271RACIBÓRZM 2000:00:0000:10:36
153KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 1010Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK5000:00:0000:10:37
154WĄS Andrzej 2189ZIELONKIM4000:00:0000:10:37
155TOMCZYK Marcin 2279KRAKÓWM4000:00:0000:10:38
156LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2000:00:0000:10:38
157KUSO Małgorzata 1051RYBNIKK3000:00:0000:10:39
158KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3000:00:0000:10:40
159ŻABA Igor 2333M3000:00:0000:10:41
160KUSZKA Michał 2016BBL MikołówMIKOŁÓWM3000:00:0000:10:41
161STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM3000:00:0000:10:42
162WRZESIŃSKI Piotr 2215GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:10:42
163KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2000:00:0000:10:42
164BEDNARZ Sebastian 2139OTMUCHÓWM4000:00:0000:10:42
165GALMAN Adam 2275GLIWICEM4000:00:0000:10:43
166JANIK Paulina 1004Karkonosz Running Team Szklarska PorębaJELENIA GÓRAK3000:00:0000:10:44
167STASIK Krzysztof 2179Logtech Sport Team RadzionkówRADZIONKÓWM3000:00:0000:10:44
168MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2000:00:0000:10:45
169BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2000:00:0000:10:46
170JANOWICZ Adam 2132RYBNIKM 2000:00:0000:10:46
171DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁosieWARSZAWAM4000:00:0000:10:47
172SIWA Kinga 1047KS SAKO GdańskGDAŃSKK3000:00:0000:10:47
173DYLĄG Andrzej 2302KS Limanowa ForrestTYMBARKM4000:00:0000:10:47
174KUBERA Marcin 2285KubeRUNRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:10:47
175RENCZ Małgorzata 1014W pogoni za duchemORZESZEK4000:00:0000:10:48
176NIERADA Marcin 2263KATOWICEM3000:00:0000:10:48
177STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM3000:00:0000:10:48
178SERZYSKO Bartosz 2299Aptiv Running TeamCIESZYNM2000:00:0000:10:48
179PIOSEK Grzegorz 2195Logtech Run Team RadzionkówPIEKARY ŚLĄSKIEM 3000:00:0000:10:48
180JAWORSKI Jarosław 2273WYRYM 3000:00:0000:10:50
181GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2000:00:0000:10:51
182KADŁUBEK Aleksander 2254TKTJTARNOWSKIE GÓRYM 3000:00:0000:10:51
183MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:10:52
184GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM3000:00:0000:10:52
185SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM3000:00:0000:10:52
186STOLARSKI Paweł 2094Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEM 3000:00:0000:10:52
187BOLECHOWSKA Dominika 1007ATTIQZAKOPANEK4000:00:0000:10:53
188SEMMERLING Przemysław 2274Górskie pedziwiatryGDYNIAM3000:00:0000:10:53
189BARTOSIEWICZ Adam 2062OCR PolskaGRYFINOM 4000:00:0000:10:53
190KUBIK Jarosław 2143Mysłowicki Klub Biegacza No.IJAWORZNOM4000:00:0000:10:54
191PIÓRKOWSKI Tomek 2144Biskupice Family TeamWIELICZKAM4000:00:0000:10:55
192TONDYS Piotr 2114TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:00:0000:10:55
193SWOBODA Jarosław 2036Night Runners GliwiceKNURÓWM 4000:00:0000:10:55
194ZAJDEL Michal 2246INO JORUDA ŚLĄSKA HALEMBAM 3000:00:0000:10:55
195MORAWSKI Grzegorz 2277trener24h.com.plWARSZAWAM3000:00:0000:10:56
196LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM3000:00:0000:10:56
197OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM3000:00:0000:10:56
198JABŁOŃSKI Sebastian 2208Positiv VibrationWROCŁAWM 3000:00:0000:10:56
199SZUKAŁA Damian 2123Żary Runners TeamBIENIÓWM3000:00:0000:10:57
200KARWACKI Grzegorz 2119jaWAŁBRZYCHM4000:00:0000:10:57
201KAWULOK Adrian 2176WILAMOWICEM 3000:00:0000:10:58
202SZYMCZAK Łukasz 2244SSW Team KrośniceMILICZM3000:00:0000:10:59
203JEAN MICHEL Warnotte 2336M4000:00:0000:11:00
204DOMISZEWSKI Wojciech 2249USTRZYKI DOLNEM5000:00:0000:11:01
205GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:02
206BIZOŃ Tomasz 2054ANDRYCHÓWM 4000:00:0000:11:02
207SMACZYNSKI Dariusz 2159SRS AKTYWNA DABROWADABROWA GORNICZAM 5000:00:0000:11:03
208KELLER Dariusz 2047Night Runners +KRAKÓWM2000:00:0000:11:04
209BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM4000:00:0000:11:05
210STEFAŃSKI Zbigniew 2207HebelLIBIĄŻM4000:00:0000:11:06
211BIENIECKA Anna 1006OTK RzeźnikGLIWICEK3000:00:0000:11:07
212MADEJA Piotr 2156BESTWINAM3000:00:0000:11:07
213MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3000:00:0000:11:08
214LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM3000:00:0000:11:08
215MUSZYŃSKI Marcin 2266JAKTORÓW-CHYLICEM 2000:00:0000:11:08
216GRABALSKI Dariusz 2265JAKTORÓW-KOLONIAM 3000:00:0000:11:08
217CHMIELOWSKI Michał 2065Górskie pędziwiatryJUSZKOWOM3000:00:0000:11:09
218PLUCINSKI Grzegorz 2014Inżynieria Biegania TeamRYDUŁTOWYM4000:00:0000:11:10
219KRZCZUK Benedykt 2066TYCHYM 5000:00:0000:11:10
220HORA Grzegorz 2193RUDA ŚLĄSKAM 3000:00:0000:11:11
221HOLECZEK Damian 2259ŻodnyRUDA ŚLĄSKAM 4000:00:0000:11:11
222OŻGA Sebastian 2074TYCHYM 2000:00:0000:11:12
223WOROBIEC Józef 2158TERVEL Daniel Wosik TeamJĘDRZEJÓWM 6000:00:0000:11:13
224GWÓŹDŹ Michał 2163#czeladzbiegaCZELADŹM4000:00:0000:11:14
225PYTLARZ Wojtek 2110Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:11:14
226DWORNICKI Tomasz 2319RYBNIKM 4000:00:0000:11:14
227KOZIEŁ Grzegorz 2027Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:0000:11:15
228ŚMIATEK Marcino 2203AgresorSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 4000:00:0000:11:15
229PROŃ Adam 2030IPRONMANKATOWICEM4000:00:0000:11:16
230WĘGLARZ Czesław 2240nezrzeszonyKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:0000:11:16
231JONKISZ Dorota 1070Rytm Czechowice DziedziceCZECHOWICE DZIEDZICEK5000:00:0000:11:17
232PODSADNIUK Mateusz 2031Easy Run KRAKÓWNOWY SĄCZM3000:00:0000:11:17
233DZIUBA Emilian 2013STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4000:00:0000:11:19
234MARKIEWICZ Agnieszka 1050ProRunning PromotionŁOSICEK2000:00:0000:11:20
235JANUSZEWSKI Tomasz 2040JASTRZĘBIE-ZDRÓJM5000:00:0000:11:20
236HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM3000:00:0000:11:21
237SIKORA Alicja 1046TEAM SIKORABIELSKO BIAŁAK6000:00:0000:11:22
238KNURA Aleksander 2252KW Jastrzębie - ZdrójPOŁOMIAM3000:00:0000:11:22
239WAWROWSKI Jarosław 2326ZABRZEM 4000:00:0000:11:22
240SIEWKO Piotr 2023SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM4000:00:0000:11:23
241URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM4000:00:0000:11:24
242STELMASZCZYK Bartłomiej 2235Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:11:25
243DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FreeWayJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:11:25
244URBAŃCZYK Dawid 2093Lecymy DurśBYTOMM 2000:00:0000:11:25
245KWIATKOWSKI Kajetan 2109BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM 3000:00:0000:11:25
246WOJTYRA Daniel 2269TARNOWSKIE GÓRY STRZYBNICAM 2000:00:0000:11:25
247KORNAŚ Marcin 2219Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM 3000:00:0000:11:26
248KRASOŃ Rafał 2092Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM 3000:00:0000:11:27
249WILK Tomasz 2251MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM3000:00:0000:11:28
250ZIELIŃSKI Łukasz 2128TARNOWSKIE GÓRYM 3000:00:0000:11:29
251ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3000:00:0000:11:30
252RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3000:00:0000:11:30
253SMUDA Ryszard 2210TYCHYM 5000:00:0000:11:30
254BLUNTZER Gregoire 2315FRESSE SUR MOSELLEM5000:00:0000:11:32
255KOŚMIDER Tomasz 2293Spartanie DzieciomWROCŁAWM3000:00:0000:11:32
256SIKORA Mariusz 2091GogglePro Active Eyewear TeamTARNOWSKIE GÓRYM 4000:00:0000:11:32
257BŁAUCIAK Ewa 1061Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINTARNÓW/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK2000:00:0000:11:33
258ŁYZIŃSKI Jan 2172KUŹNIA NIEBOROWSKAM5000:00:0000:11:33
259ROGOSZ Marcin 2076Socios GórnikRUDA ŚLĄSKAM 3000:00:0000:11:33
260SZCZEPANIK Grzegorz 2058WilDeerKRAKÓWM3000:00:0000:11:34
261POTOCZNY Mirosław 2107Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4000:00:0000:11:34
262STEFAŃSKI Jaroslaw 2200W pogoni za duchemSIEMIANOWICEM5000:00:0000:11:34
263KURYŁO Zenon 2057SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM 5000:00:0000:11:34
264CAŁKA Grzegorz 2233Radzymin Run TeamRADZYMINM4000:00:0000:11:37
265MROZEK Grzegorz 2327GASZOWICEM 4000:00:0000:11:39
266HOMBEK Maciej 2260Uzdrowiskowy TeamUSTROŃM 4000:00:0000:11:40
267MURAWSKI Rafał 2317M3000:00:0000:11:41
268RECZEK Sebastian 2102KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:11:41
269GLISZCZYŃSKI Paweł 2135Orzeł Biały S.A.ZABRZEM3000:00:0000:11:41
270KARAŚ Michał 2044GOOL Gorce Nowy TargNOWY TARGM3000:00:0000:11:42
271FALKOWSKI Piotr 2268FKS Pegaz PiasecznoPIASECZNOM 4000:00:0000:11:44
272SEWINA Dominik 2106Karate Tsunami BydgoszczBYDGOSZCZM 3000:00:0000:11:44
273LIS Radosław 2313GLIWICEM3000:00:0000:11:45
274SUJAK Mirosław 2043MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM5000:00:0000:11:45
275KANIA Paweł 2247SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0000:11:46
276KUČERKA Jakub 2025Kasia i KubaTŘINECM 2000:00:0000:11:49
277SCHILLER Fryderyk 2205Trinitec Running TeamMIKOŁÓWM 4000:00:0000:11:49
278LIGEZA Witold 2324Smashing PĄpkins/UnlimitedPODGÓRKI TYNICKIEM 4000:00:0000:11:52
279TIAHNYBOK Paweł 2073Socios SilesiaKALETYM 4000:00:0000:11:54
280SMOROŃ Krzysztof 2204KRAKÓWM 3000:00:0000:11:58
281PIŁAT Artur 2029KRZYŻANOWICEM4000:00:0000:12:00
282WITA Krzysztof 2250Forma Wodzisław ŚląskiTURZA ŚLĄSKAM 3000:00:0000:12:01
283PACHURA Kinga 1024MSZANA DOLNAK4000:00:0000:12:04
284SZLĘZAK Piotr 2253KOBIÓRM 3000:00:0000:12:06
285DAWID Mirosław 2089OPATÓWM 5000:00:0000:12:07
286KLIMOSZ Edyta 1040ISTEBNAK2000:00:0000:12:08
287WOJTYRA Karolina 1034Enter Air Runners ClubTARNOWSKIE GÓRY-STRZYBNICAK2000:00:0000:12:15
288ZAREMBA Marek 2142kamikadzeBARANÓWM 5000:00:0000:12:19
289BORATYŃSKI Adam 2294WARSZAWAM 4000:00:0000:12:20
290DYDUŁA Łukasz 2053Ital Car TeamKRAKÓWM4000:00:0000:12:25
291NÓŻKA Andrzej 2214PYRNIKM 3000:00:0000:12:26
292FIREK Iwona 1057Fire'k TeamBIELSKO-BIAŁAK3000:00:0000:12:29
293STRAUCHOLD Anna 1073Pro-Run WrocławKAMIENIEC WROCŁAWSKIK4000:00:0000:12:30
294CHOWANIOK Anna 1049USTROŃK2000:00:0000:12:31
295KANIA Jolanta 1062DĄBROWA GÓRNICZAK4000:00:0000:12:33
296KLATE Łukasz 2111Łódź Kocha SportŁÓDŹM3000:00:0000:12:33
297LIGĘZA Joasia 1017Smashing PĄpkins/UnlimitedKRAKÓWK4000:00:0000:12:34
298ŻMUDKA Bartek 2321RYBNIKM 3000:00:0000:12:34
299WOJNO Małgorzata 1043HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹK 3000:00:0000:12:35
300LOMBARSKI Łukasz 2245SSW Team KrośniceKROŚNICEM 3000:00:0000:12:36
301ŚWIĘTEK Sylwia 1058Litwin Triathlon TeamWROCŁAWK4000:00:0000:12:38
302KOZICKI Jacek 2331M 3000:00:0000:12:41
303GURGUL Mateusz 2113Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:12:42
304SEKUŁA Dawid 2112SKAWINAM 2000:00:0000:12:44
305CAŁKA Agnieszka 1059Radzymin Run TeamRADZYMINK4000:00:0000:12:46
306PUCHAJDA Monika 1065OŚWIĘCIMK3000:00:0000:12:46
307FIGAS Sebastian 2232Litwin Triathlon TeamWROCŁAWM4000:00:0000:12:47
308WAWRZACZ Katarzyna 1052GLIWICEK4000:00:0000:12:49
309DŁUGOSZ Marek 2071CHORZÓWM 3000:00:0000:12:49
310MĄDRZYK Daniel 2108KRAKÓWM 3000:00:0000:12:50
311TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4racing OCRZANRZEM3000:00:0000:12:51
312BIENIECKI Marek 2323OTK RzeźnikM 2000:00:0000:12:52
313TOL Kamil 2220Mafia Team LubliniecLISÓWM3000:00:0000:12:55
314WIĘCZKOWSKI Wojciech 2118HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM 4000:00:0000:12:57
315DYDUŁA Renata 1018Ital Car TeamKRAKÓWK4000:00:0000:12:59
316RÓG Marek 2127ŁOMIANKIM 4000:00:0000:13:04
317LEŚNIAK Tomasz 2063Krzywda TeamDĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0000:13:05
318ŚWIERK Krystyna 1036NaturalniE JanowiceJANOWICE WIELKIEK6000:00:0000:13:05
319WRÓBEL Marcin 2121FC KarolinaMINSK MAZOWIECKIM 4000:00:0000:13:08
320KAŹMIERSKI Janusz 2170DA SIĘWARSZAWAM 6000:00:0000:13:10
321PITAS Andrzej 2186ZapierdalaczeROGOŹNIKM4000:00:0000:13:14
322PIÓRKOWSKA Ola 1035Biskupice Family TeamWIELICZKAK4000:00:0000:13:15
323BEDNAREK Jacek 2059MetLife RUNWARSZAWAM4000:00:0000:13:22
324SZPERLICH Grzegorz 2202PrzełajkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 4000:00:0000:13:22
325LISOWSKA Kamila 1023ZABRZEK 3000:00:0000:13:27
326MAŁEK Hanna 1032Husaria Race TeamWARSZAWAK 2000:00:0000:13:31
327ŚWIERK Stanisław 2145NaturalniE JanowiceJANOWICE WIELKIEM 6000:00:0000:13:33
328PARZOCH Magdalena 1026SzturmCHORZÓWK2000:00:0000:13:36
329HYRA Katarzyna 1041WARSZAWAK 2000:00:0000:13:44
330OLESIŃSKA Martyna 1063DĄBROWA GÓRNICZAK 2000:00:0000:13:50
331BIEDNY Szymon 2199Rzadko SmutniLESZNOM 3000:00:0000:13:52
332SNARSKA Katarzyna 1029AlbatrosyWARSZAWAK3000:00:0000:13:53
333OKAPIEC Dagmara 1020Górskie pędziwiatryJUSZKOWOK3000:00:0000:13:59
334PASTERNAK Justyna 1031NiemaniemogeŁOMIANKIK3000:00:0000:14:00
335FARMAS Dariusz 2137NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 4000:00:0000:14:03
336KAROLCZAK Joanna 1025Goggle Pro Active Eyewear TeamTARNOWSKIE GÓRYK 4000:00:0000:14:03
337GŁUCHOWSKA Natalia 1038KOWALAK2000:00:0000:14:10
338TALARCZYK Marzena 1074ŁąckoRunŁĄCKOK 3000:00:0000:14:12
339BARAN Paulina 1060BĘBŁOK 3000:00:0000:14:12
340KANIA Agnieszka 1037MYSŁOWICEK 3000:00:0000:14:12
341GUZIAK Irena 1021NOWY TARGK4000:00:0000:14:20
342KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2000:00:0000:14:21
343PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1056Evil TeamOSIECZANYK3000:00:0000:14:30
344DUDEK Dominik 2082BIELSKO-BIAŁAM 4000:00:0000:14:55
345HONKISZ Sebastian 2136KOZYM 3000:00:0000:15:04
346WALENTYŃSKI Bartłomiej 2257GLIWICEM 2000:00:0000:16:00
347KWIATKOWSKA Alicja 1027BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKK 3000:00:0000:16:24
348BZOWSKA Aleksandra 1072GLIWICEK 3000:00:0000:16:48
349KOWALCZYK Klaudia 1016RADOMK 3000:00:0000:17:24
350WOJCIECH Piotr 2086Biegam żeby Bartek mógł chodzićŚWIERKLANYM 3000:00:0000:17:49
351SZYMIK Krzysztof 2130bziegacz samotnt wilkJASTRZEBIEM4000:00:00
Znaleziono 351 wynik(ów)