ELIMINATOR 2017 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC
Eliminator 2017
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-11-25
Miejsce : Ustroń
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 411
Wystartowało : 351
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 351
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 1002Alpin Sport Team/SKB KraśnikZABRZEK301K 100:00:0000:08:3600:18:48.9500:18:48.95 11:035,4
2KIK Iwona 1001Daniel Wosik Tervel Team / KW KrakówKRAKÓWK302K 500:00:0000:09:4300:21:22.5000:21:22.50+00:02:3312:344,8
3BONDARA Sylwia 1003Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK303K 800:00:0000:10:3100:22:18.1000:22:18.10+00:03:2913:074,6
4KUSO Małgorzata 1051RYBNIKK304K 1000:00:0000:10:3900:22:56.0500:22:56.05+00:04:0713:294,4
5JANIK Paulina 1004Karkonosz Running Team Szklarska PorębaJELENIA GÓRAK305K 1100:00:0000:10:4400:23:24.3500:23:24.35+00:04:3513:454,4
6BIENIECKA Anna 1006OTK RzeźnikGLIWICEK306K 1600:00:0000:11:0700:23:30.4000:23:30.40+00:04:4113:494,3
7SIWA Kinga 1047KS SAKO GdańskGDAŃSKK307K 1700:00:0000:10:4700:23:43.7000:23:43.70+00:04:5413:574,3
8FIREK Iwona 1057Fire'k TeamBIELSKO-BIAŁAK308K 2500:00:0000:12:2900:27:06.8500:27:06.85+00:08:1715:563,8
9PUCHAJDA Monika 1065OŚWIĘCIMK309K 3500:00:0000:12:4600:29:28.8000:29:28.80+00:10:3917:203,5
10SNARSKA Katarzyna 1029AlbatrosyWARSZAWAK3010K 3700:00:0000:13:5300:30:18.1000:30:18.10+00:11:2917:493,4
11OKAPIEC Dagmara 1020Górskie pędziwiatryJUSZKOWOK3011K 4000:00:0000:13:5900:30:46.0000:30:46.00+00:11:5718:053,3
12PASTERNAK Justyna 1031NiemaniemogeŁOMIANKIK3012K 4100:00:0000:14:0000:30:57.7500:30:57.75+00:12:0818:123,3
13PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1056Evil TeamOSIECZANYK3013K 4200:00:0000:14:3000:31:10.6000:31:10.60+00:12:2118:203,3
14WOJNO Małgorzata 1043HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹK 301K 4300:00:0000:12:3500:28:23.1000:28:23.10+00:09:3416:413,6
15LISOWSKA Kamila 1023ZABRZEK 302K 4400:00:0000:13:2700:30:03.8500:30:03.85+00:11:1417:403,4
16TALARCZYK Marzena 1074ŁąckoRunŁĄCKOK 303K 4600:00:0000:14:1200:31:09.1000:31:09.10+00:12:2018:193,3
17BARAN Paulina 1060BĘBŁOK 304K 4700:00:0000:14:1200:31:15.1500:31:15.15+00:12:2618:223,3
18KANIA Agnieszka 1037MYSŁOWICEK 305K 5000:00:0000:14:1200:31:54.6500:31:54.65+00:13:0518:453,2
19BZOWSKA Aleksandra 1072GLIWICEK 306K 5200:00:0000:16:4800:36:19.0500:36:19.05+00:17:3021:212,8
20KWIATKOWSKA Alicja 1027BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKK 307K 5300:00:0000:16:2400:36:33.6500:36:33.65+00:17:4421:302,8
21KOWALCZYK Klaudia 1016RADOMK 308K 5400:00:0000:17:2400:40:28.9500:40:28.95+00:21:4023:482,5
Znaleziono 21 wynik(ów)